Bestsellery

Wybierz jeden z naszych hitów. W dziale bestsellery znajdziesz modele, które cieszą się największą popularnością wśród naszych Klientów, oferując świetną relację ceny do jakości.

 

Poszczególne modele oczyszczaczy zdobyły ogromne zaufanie ich odbiorców dzięki swoim wyjątkowym cechom i właściwościom, do których warto zaliczyć: skuteczne oczyszczanie powietrza, niskie zużycie prądu, cicha praca w nocy, możliwość automatycznego ustawiania, bardzo praktyczne funkcje takie jak jonizacja oraz nawilżanie, a także dodatkowe sensory, wskaźniki oraz czujniki.

 

W dziale bestsellery znajdziesz zarówno tanie oczyszczacze, jak i bardziej zaawansowane modele, które przeznaczone są do oczyszczania dużych powierzchni. Wszystkie oczyszczacze powietrza w naszej ofercie skutecznie filtrują powietrze ze smogu i usuwają alergeny takie jak roztocza kurzu, sierść czy pyłki roślin.

 

Sharp KC-A50EUW

Sharp KC-A50EUW

2 199,00 zł

Seria KC-A Sharpa to najwyższej klasy oczyszczacze powietrza z wydajnymi nawilżaczami ewaporacyjnymi i jonizatorem Plasmacluster. Model KC-A50EUW zadziwia poborem prądu w trybie cichym (tylko 4,3W), jak również dużą wydajnością oczyszczania (przepływ 306 m3/godz.) i nawilżania (do 600 ml/godz.). Przy tym wszystkim jest ekstremalnie cichy (nawet 16 dB). Filtry do 10 lat w zestawie!

Sharp KC-D40EUW

Sharp KC-D40EUW

1 899,00 zł

Nowy design, nowe funkcje, nowe wymiary - to wszystko w najnowszej serii oczyszczaczy Sharp. KC-D40EUW idealnie nadaje się do mniejszych pomieszczeń o powierzchni nieprzekraczającej 26 m2. Model ten nie tylko oczyści powietrze, ale również może być używany jako efektywny nawilżacz. Cechuje się bardzo niskim zużyciem energii (tylko 5W), cichą pracą (od 23 dB) oraz wydajnością nawilżania na poziomie 440 ml/h.

Sharp FP-F30EUH

Sharp FP-F30EUH

699,00 zł

Najnowszy, podstawowy model oczyszczacza Sharp ze świetnym stosunkiem ceny do jakości. Oto Sharp FP-F30EUH z opatentowaną technologią PlasmaclusterTM i filtrem HEPA H13! Jeden z najcichszych oczyszczaczy na rynku - tylko 26dB, w połączeniu z niskim zużyciem energii sprawiają, że z powodzeniem znajdzie zastosowanie w mniejszych pomieszczeniach. Model polecany do powierzchni do 21 m2.