Bestsellery

Wybierz jeden z naszych hitów. W dziale bestsellery znajdziesz modele, które cieszą się największą popularnością wśród naszych Klientów, oferując świetną relację ceny do jakości.

 

Poszczególne modele oczyszczaczy zdobyły ogromne zaufanie ich odbiorców dzięki swoim wyjątkowym cechom i właściwościom, do których warto zaliczyć: skuteczne oczyszczanie powietrza, niskie zużycie prądu, cicha praca w nocy, możliwość automatycznego ustawiania, bardzo praktyczne funkcje takie jak jonizacja oraz nawilżanie, a także dodatkowe sensory, wskaźniki oraz czujniki.

 

W dziale bestsellery znajdziesz zarówno tanie oczyszczacze, jak i bardziej zaawansowane modele, które przeznaczone są do oczyszczania dużych powierzchni. Wszystkie oczyszczacze powietrza w naszej ofercie skutecznie filtrują powietrze ze smogu i usuwają alergeny takie jak roztocza kurzu, sierść czy pyłki roślin.

 

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW

Sharp KC-F32EUW

1 399,00 zł

Nowy król relacji cena/jakość od Sharp! Duża wydajność (przepływ 180 m3/h), cicha praca (już od 21dB!), mocny nawilżacz (350 ml/h) i energooszczędność (max. 27W!). Najtańszy oczyszczacz z HEPA-13, jonizacją i nawilżaniem ewaporacyjnym! Posiada aż 3 czujniki do pracy automatycznej. Przeznaczony do powierzchni do 21 m2.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUW

Sharp KC-G40EUW

2 099,00 zł

Sharp KC-G40EUW, mimo niewielkich rozmiarów, cechuje duży przepływ powietrza (240 m3/h) oraz wydajnie nawilżanie (400 ml/h). Długa żywotność filtrów w połączeniu z niezwykle niskim poborem energii (od 6,5W!) gwarantuje tanią eksploatację przez długie lata. Technologia Plasmacluster dodatkowo pozbawi powietrze wszelkich wirusów i alergenów. Przeznaczony do powierzchni do 28 m2.

IDEAL AP 40 Pro

IDEAL AP 40 Pro

2 699,00 zł

IDEAL AP 40 Pro jest urządzeniem wyprodukowanym zgodnie z zasadami niemieckiej technologii. Zwraca uwagę zdumiewająco cicha praca (16 dB+) oraz niskie zużycie energii (5W+). Niebanalny wygląd, filtr HEPA-14 360°, wielka wydajność (przepływ 420 m2/h) zachwycają! Produkt przeznaczony do powierzchni do 50 m2.