Bestsellery

Wybierz jeden z naszych hitów. W dziale bestsellery znajdziesz modele, które cieszą się największą popularnością wśród naszych Klientów, oferując świetną relację ceny do jakości.

 

Poszczególne modele oczyszczaczy zdobyły ogromne zaufanie ich odbiorców dzięki swoim wyjątkowym cechom i właściwościom, do których warto zaliczyć: skuteczne oczyszczanie powietrza, niskie zużycie prądu, cicha praca w nocy, możliwość automatycznego ustawiania, bardzo praktyczne funkcje takie jak jonizacja oraz nawilżanie, a także dodatkowe sensory, wskaźniki oraz czujniki.

 

W dziale bestsellery znajdziesz zarówno tanie oczyszczacze, jak i bardziej zaawansowane modele, które przeznaczone są do oczyszczania dużych powierzchni. Wszystkie oczyszczacze powietrza w naszej ofercie skutecznie filtrują powietrze ze smogu i usuwają alergeny takie jak roztocza kurzu, sierść czy pyłki roślin.

 

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW

Sharp KC-F32EUW

1 399,00 zł

Nowy król relacji cena/jakość od Sharpa! Duża wydajność (przepływ 180 m3/h), cicha praca (już od 21dB!), mocny nawilżacz (350 ml/h) i energooszczędność (max. 27W!). Najtańszy oczyszczacz z HEPA-13, jonizacją i nawilżaniem ewaporacyjnym! Posiada aż 3 czujniki do pracy automatycznej. Przeznaczony do powierzchni do 21 m2.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUW

Sharp KC-G40EUW

2 099,00 zł

Sharp KC-G40EUW, mimo niewielkich rozmiarów, cechuje duży przepływ powietrza (240 m3/h) oraz wydajnie nawilżanie (400 ml/h). Długa żywotność filtrów w połączeniu z niezwykle niskim poborem energii (od 6,5W!) gwarantuje tanią eksploatację przez długie lata. Technologia Plasmacluster dodatkowo pozbawi powietrze wszelkich wirusów i alergenów. Przeznaczony do powierzchni do 28 m2.

LIFAair LA352

LIFAair LA352

3 499,00 zł

Jest to model LIFAair LA352C, do którego dołączona została LIFAsmart kontrolująca pracę urządzenia oraz stanowiąca dokładne centrum pomiarowe jakości powietrza. Dzięki precyzyjnym czujnikom zmierzy poziom dwutlenku węgla, całkowitą ilość lotnych związków organicznych oraz pyłów PM2.5. Kupując w zestawie oszczędzasz! Oczyszczacz idealnie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 39 m2.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności