Bestsellery

Wybierz jeden z naszych hitów. W dziale bestsellery znajdziesz modele, które cieszą się największą popularnością wśród naszych Klientów, oferując świetną relację ceny do jakości.

 

Poszczególne modele oczyszczaczy zdobyły ogromne zaufanie ich odbiorców dzięki swoim wyjątkowym cechom i właściwościom, do których warto zaliczyć: skuteczne oczyszczanie powietrza, niskie zużycie prądu, cicha praca w nocy, możliwość automatycznego ustawiania, bardzo praktyczne funkcje takie jak jonizacja oraz nawilżanie, a także dodatkowe sensory, wskaźniki oraz czujniki.

 

W dziale bestsellery znajdziesz zarówno tanie oczyszczacze, jak i bardziej zaawansowane modele, które przeznaczone są do oczyszczania dużych powierzchni. Wszystkie oczyszczacze powietrza w naszej ofercie skutecznie filtrują powietrze ze smogu i usuwają alergeny takie jak roztocza kurzu, sierść czy pyłki roślin.

 

Sharp KC-A40EUW

Sharp KC-A40EUW

1 699,00 zł

Sharp KC-A40EUW to najmniejszy model w topowej serii KC-A. Cechuje go niezwykle niski pobór prądu (od 4W), duża wydajność oczyszczania (przepływ 216 m3/godzina) i nawilżanie do 450 ml/godzina. Na niskich obrotach głośność wynosi zaledwie 16 dB, czyli jest po prostu niesłyszalny. Filtry w zestawie do 10 lat użytkowania! Zalecana powierzchnia pomieszczenia do 26 m2.

Sharp KC-A50EUW

Sharp KC-A50EUW

2 199,00 zł

Sharp KC-A50EUW zadziwia dużą wydajnością oczyszczania (przepływ 306 m3/godzina), cieszy poborem prądu (w trybie cichym tylko 4,3W) oraz zachwyca efektywnym nawilżaniem (do 600 ml/godzina). Przy tym wszystkim jest ekstremalnie cichy (nawet 16 dB). Seria KC-A wykorzystuje technologię Plasmacluster, a w tym modelu dołączone filtry starczają na 10 lat. Zalecana powierzchnia pomieszczenia do 38 m2.

LIFAair LA352

LIFAair LA352

3 499,00 zł

Jest to model LIFAair LA352C, do którego dołączona została LIFAsmart kontrolująca pracę urządzenia oraz stanowiąca dokładne centrum pomiarowe jakości powietrza. Dzięki precyzyjnym czujnikom zmierzy poziom dwutlenku węgla, całkowitą ilość lotnych związków organicznych oraz pyłów PM2.5. Kupując w zestawie oszczędzasz! Oczyszczacz idealnie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 39 m2.