LIFAair LA352
LIFAair LA352

LIFAair LA352

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 3 499,00 zł

Oczyszczacz powietrza

LIFAair LA352

Cena: 3 499,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 39 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza18-50 dB
 • Koszt filtrów 210 zł/rok
 • Koszt energii 11 zł/mc
 • Oczyszczacz z czujnikami
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Fińska innowacja

Gwarancja:4 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 6 dni

Ilość sztuk: -+

Kup na raty z Credit Agricole

LIFAair 352 Unikalna stacja pomiarowaKompaktowy oczyszczacz fińskiej firmy LIFAair LA352 z całą pewnością wyznacza standardy technologiczne i wzornicze na najbliższe lata. Urządzenie dzięki swojemu minimalistycznemu projekowi, wysokiej wydajności (CADR dla pyłów: 330 m3/h), cichej pracy (18 dB+), a przede wszystkim dzięki stacji kontrolno-pomiarowej zdobywa serca użytkowników. Stacja poza funkcjami sterowania oczyszczaczem na odległość, posiada czujniki PM2.5, TVOC i CO2! Dzięki pomiarowi CO2, oczyszczacz ochroni Ciebie i bliskich nie tylko przed smogiem, wirusami i alergenami. Dowiesz się o zbyt słabej wentylacji i kumulowaniu się dwutlenku węgla, co jest szczególnie groźne dla zdrowia, koncentracji i rozwoju intelektualnego dzieci. Wyjątkowa konstrukcja i szczelność systemu filtracyjnego, dzięki doskonałemu spasowaniu i zastosowaniu gumowych uszczelek, gwarantuje niemal całkowite oczyszczenie powietrza. Zalecana, maksymalna powierzchnia 39 m2 zostanie oczyszczona w zaledwie 20 minut. 

 

Elegancja idąca w parze z funkcjonalnością


Oczyszczacz powietrza LIFAair LA352 Sterowanie

 

Kratka wywiewu o wyrafinowanym wyglądzie zainspirowana jest łopatkami silników odrzutowych. Oczyszczacz jest zamknięty w solidnej i pięknej stalowej obudowie.

 

Dzięki aplikacji mobilnej, którą parujemy ze stacją, uzyskujemy pełną kontrolę nad urządzeniem i odczytami czujników z każdego miejsca na Ziemi. Możesz łatwo uruchomić urządzenie przed swoim powrotem lub upewnić się, że jest włączony w pokoju bliskich. Przez aplikację mobilną możesz monitorować i sterować wieloma zestawami oczyszczacz-stacja na raz. 

 

Bezpośrednie sterowanie oczyszczacza również jest wyjątkowe. Gładzenie górnej krawędzi LIFAair LA352 pozwala na kontrolowanie prędkości pracy urządzenia. Dotyk palcami zgodny ze wskazówkami zegara przyśpiesza pracę, w przeciwną stronę ją zwalnia. Urządzenie ma niemal bezstopniową regulację obrotów - aż 20 poziomów prędkości, dostępnych w trybach automatycznych i manualnym.

 

Do oczyszczacza można dokupić kanadyjski żel SmellGREEN Natural Fragrance, którego instaluje się przy wywiewie i ma zapewnić doskonały zapach powietrza.

 

Do konserwacji urządzenia i filtrów wystarczy sam odkurzacz i 60 sekund Twojego czasu w miesiącu!

 

Całkowite oczyszczenie powietrza


 

Obecnie zanieczyszczone powietrze stanowi duży problem w pomieszczeniach, w których żyjemy. Przyczynia się do tego spalanie węgla i drewna, transport, jak również meble, podłogi i materiały budowlane użyte w domu. Zanieczyszczenia lotne są wchłaniane przez ludzi głównie w trakcie oddychania i przyczyniają się do powstawania alergii, astmy i wielu innych chorób.

 

Doskonała konstrukcja systemu filtracyjnego w LIFAair LA352: precyzyjne spasowanie i szczelność, w połączeniu z ogromną pojemnością filtrów zapewniają całkowite oczyszczenie powietrza wnikającego do urządzenia. W skład systemu filtracyjnego wchodzą: filtr wstępny (trwała siateczka z tworzywa sztucznego na 4 modułach węglowych), 1000 g impregnowanego węgla aktywnego z domieszką zeolitu (zalecana wymiana nie później niż 5 lat) oraz filtr HEPA12 (aż 2,3 m2 powierzchni, zalecana wymiana co 2 lata).

 

LIFAair jako jedyny producent oczyszczaczy powietrza dodaje zeolit, który ma zdolność wychwytywania m.in. cząstek promieniotwórczych. Ten minerał został wymieszany z węglem aktywnym (widoczne na zdjęciach białe kulki).

 

System filtrów w oczyszczaczu otrzymał najwyższy poziom w teście pojemnościowym przeprowadzonym przez Laboratorium Narodowe (P4/F4). To znaczy, że zdolność do akumulowania zanieczyszczeń przypadająca na 1 m2 HEPA czy 1 g węgla aktywnego jest ponadprzeciętnie wysoka.

 

LIFAair, jako jeden z niewielu producentów oczyszczaczy, stosuje bezszczotkowe silniki prądu stałego, które wyróżniają się żywotnością, niezawodnością i cichością pracy. Dedykowane silniki produkuje japońska firma NIDEC.

 

Unikalna stacja pomiarowa


 

Do LA352 dołączony jest kontroler LIFAsmart, którego nie znajdziesz w żadnym urządzeniu tego typu. Zmierzy różnego rodzaju zanieczyszczenia oraz będzie stanowił centrum dowodzenia dla oczyszczacza. Zestaw oczyszczacz-stacja bada 5 różnych parametrów powietrza i przystosowuje prędkość pracy wentylatora do aktualnej sytuacji.  Stacja ma kluczowe czujniki związane z zanieczyszczeniem powietrza wbudowane w sobie dla pewności, że odczyty nie są przekłamane przez bliskość czujnika z wywiewem powietrza. Warto również wspomnieć o tym, że urządzenie może pracować w pełni autonomicznie jako stacja pomiarowa. 

 

Zestaw został wyposażony w 5 precyzyjnych czujników produkowanych w USA i Japonii, które monitorują stan powietrza:

 

 • czujnik stężenia pyłu PM2.5, który ma zdolność wnikania do krwiobiegu

 • czujnik poziomu CO2, który wywołuje ból głowy, gorszą jakość snu, zmniejsza zdolności intelektualne

 • czujnik stężenia LZO (TVOC) podaje sumaryczne stężenie m.in. związków zapachowych i formaldehydu

 • czujnik poziomu wilgotności dokładnie zmierzy wilgotność względną w pomieszczeniu

 • czujnik temperatury powietrza dla uzyskania pełnej informacji o stanie powietrza w domu

LIFAsmart pokaże nam również stopień zużycia poszczególnych filtrów, na podstawie ciągłych pomiarów stężeń zanieczyszczeń i historii pracy urządzenia (przepływu powietrza). Dzięki temu czas eksploatacji filtrów jest optymalny, a o termin wymiany nie musisz się martwić, ponieważ zostaniesz o tym poinformowany. W rozwiązaniach niemal wszystkich innych producentów spotkać można co najwyżej prosty licznik godzin pracy, nie uwzględniający przepływu powietrza i ilości zanieczyszczeń. 

 

Niewielkie rozmiary i wbudowane dwa akumulatory litowo-jonowe o pojemności 5200 mAh łącznie pozwalają na zabieranie jej wszędzie ze sobą, aby móc na bieżąco kontrolować jakość powietrza wokół. 

 

Steruj przez Wi-Fi


 

Producent nie zapomniał o urządzeniach mobilnych i oczyszczaczem możemy zarządzać poprzez sieć Wi-Fi. Aplikacja LIFAair daje nam pełną kontrolę nad oczyszczaczem. Musimy mieć do niej połączoną stację + Wi-Fi i jest ona darmowa. Aplikacja ma możliwość dodania wielu zestawów oczyszczacz-stacja pod różnymi nazwami (np. 'sypialnia Julia') i równoległego ich kontrolowania. Co ważne, nie potrzebujesz stałego adresu IP, stacja łączy się z chmurą LIFAair, która pośredniczy w połączeniu.

 

Pobierz aplikację LIFAair:

Aplikacja LIFAair Aplikacja LIFAair

 

3 stopnie filtracji


Filtracja w oczyszczaczu LIFAair LA352

 

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak sierść zwierząt, kurz, okruchy itp.

 • 2. Filtr węglowy z domieszką zeolitu: usuwa m.in. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren oraz nieprzyjemne zapachy. Za sprawą zeolitu (sito molekularne) oczyszczacz wychwytuje również groźne tlenki NOx, SOx a nawet zjonizowane cząstki promieniotwórcze przenikające m.in. z materiałów budowlanych.

 • 3. Filtr HEPA12: zatrzymuje blisko w 100% mikroskopijne zanieczyszczenia - wnikające do krwiobiegu pyły PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu), chorobotwórcze bakterie i wirusy, pleśń, odchody roztoczy oraz komórki grzybów

Funkcje dodatkowe


 • Stacja pomiarowa: mierzy jakość powietrza oraz steruje urządzeniem

 • Łączność Bluetooth: umożliwia stabilną komunikację oczyszczacz-stacja

 • Łączność WiFi: sterowanie urządzeniem i kontrola powietrza wszędzie

 • Blokada rodzicielska: ignorowanie regulacji z poziomu oczyszczacza

 • Panel dotykowy: pozwala na sterowanie oczyszczaczem przy braku stacji

 • 5 precyzyjnych czujników: do dokładnego pomiaru jakości powietrza

 • Pomiar zużycia filtrów: procentowy stopień  zużycia filtrów

 • Unikalny filtr: długa żywotność i całkowite oczyszczenie powietrza

 • Oryginalny projekt: oszczędność miejsca i atrakcyjny wygląd

 • Autodiagnoza: informuje o potencjalnej awarii komponentów

Parametry techniczne oczyszczacza LIFAair

Parametry techniczne

 • kolor: biały

 • wymiary: 250x250x505 mm

 • waga: 10 kg

 • pobór prądu/moc*: 1-50 W

 • CADR (pyły)*: 55-330 m3/h

 • głośność*: 18-50 dB

 • maksymalna moc akustyczna: 64 dB

 • długość przewodu zasilającego: 3 m

 • zalecany dla powierzchni: do 39 m2

 • szacowany roczny koszt filtrów: 210 zł

*wartość zależna od prędkości

 

  Pobierz instrukcję obsługi

 

  Pobierz instrukcję obsługi stacji

 

  Zobacz certyfikat TÜV

5/5

Rewelacja, po uruchomieniu mozna odczuć poprawę jakości powietrza. Dużo mniej kurzu na meblach i ziemi, objawy alergii ustępuja po wejściu do pomieszczenia. Teraz muszę tylko dozbierać do kolejnej Lify żeby sukcesywnie zapełnić nimi mój dom

Igor

5/5

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Wyglada i dziala rewelacyjnie :) Dla firmy loveair duży plus za możliwość obejrzenia go w sklepie w Warszawie-Bluecity! Dzięki

5.0/5

na podstawie 3 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

LIFAair LA352

LIFAair LA352

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Do tego oczyszczacza pasują filtry:

LA21HEPA - Filtr HEPA12 do LA352

LA21HEPA

Filtr HEPA12 — do 2 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Filtr węglowy LA41AC

LA31AC

Filtr węglowo-zeolitowy (komplet: 4 moduły) — do 5 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych, wpisywanych w zamówieniu. Gwarancję udanych zakupów zapewnia PayU. Jak chcesz, kupisz tu na raty – zyskaj czyste powietrze już od 23 zł miesięcznie.

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie (PayU) i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki przekazujemy kurierom zwykle w dniu złożenia zamówienia. Możesz wybrać FedEx lub DPD. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia/pomoc techniczna: 570 33 99 30

Status zamówień: 504 103 908

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

Biuro: ul. Mostowa 2, 32-566 Grojec

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności