LIFAair LA502 z LIFAsmart

LIFAair LA502 z LIFAsmart

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 4 499,00 zł

LIFAair LA502 z LIFAsmart

Oczyszczacz powietrza

LIFAair LA502 z LIFAsmart

Cena: 4 499,00 zł

Fińska innowacja

Gwarancja:4 lata (+ serwis D2D)

Dostępność: dostepność - produkt na zamówienie

Darmowa dostawa - 24 godziny

LIFAair 502 Stacja pomiarowaLIFAair LA502 to potężny oczyszczacz powietrza zaprojektowany przez inżynierów z Finlandii. Przepływ powietrza na poziomie 450 m3/h gwarantuje oczyszczenie powietrza w zaledwie 18 minut na powierzchni aż 54 m2. Unikalna konstrukcja filtrów to dokładnie oczyszczone powietrze i niskie koszty eksploatacji. Minimalistyczna i solidna aluminiowa obudowa wraz z czteroletnią gwarancją producenta potwierdza, że oczyszczacz jest niezwykle trwały. Urządzenie w dodatku zadziwia cichą pracą oraz niskim zapotrzebowaniem na energię elektryczną. Dopełnieniem jest przenośna stacja kontrolno-pomiarowa z opcją pracy autonomicznej, której nie znajdziesz w żadnym innym urządzeniu tego typu. Pozwala m.in. na pomiar PM2.5, CO2, formaldehydu, wskazuje też procentowo zużycie filtrów!

 

Elegancki, funkcjonalny oraz inteligentny oczyszczacz powietrza


Oczyszczacz powietrza LIFAair LA502 Sterowanie

 

Unikalna konstrukcja sprawia, że obok LIFAair LA502 nie da się przejść obojętnie. Kratka wywiewu jest zainspirowana łopatkami silników odrzutowych. Oczyszczacz jest zamknięty w aluminiowej obudowie, która posiada setki okrągłych dziurek, przez które zasysane jest zanieczyszczone powietrze. Panel urządzenia nie ma żadnych przycisków, a wskaźnik stanu pracy pod logiem producenta poinformuje nas o trybie, w jakim oczyszczacz aktualnie jest. 

 

Obsługa urządzenia, jakiej nigdy dotąd nie było! Delikatnie gładząc górną część urządzenia, kontrolujemy w subtelny sposób szybkość pracy wentylatora. Ruch w prawo zapewni szybszą, a ruch w lewo wolniejszą pracę urządzenia. 

 

Stacja pomiarowa... i nie tylko


 

Najbardziej wyróżniającą cechą na tle innych oczyszczaczy jest to, że do LIFAair LA502 została dołączona stacja kontrolno-pomiarowa. LIFAsmartTM potrafi mierzyć i informować nas o jakości powietrza w pomieszczeniu. Robi to w sposób bardzo dokładny dzięki 6 precyzyjnym czujnikom:

 

 • czujnik stężenia pyłu PM2.5 zawierającego cząstki o średnicy mniejszej niż 2,5 mikrometra, które mogą przenikać do krwi
 • czujnik stężenia pyłu PM10, którego normy przekraczane są w Polsce najczęściej

 • czujnik stężenia formaldehydu, który jest bardzo silnym alergenem oraz w dużych ilościach jest substancją rakotwórczą
 • czujnik poziomu CO2, który przy słabej wentylacji powoduje dyskomfort i gorszą jakość snu
 • czujnik poziomu wilgotności dokładnie zmierzy wilgotność względną w pomieszczeniu
 • czujnik temperatury powietrza dla uzyskania pełnej informacji o stanie powietrza w domu

LIFAsmartTM to nie tylko stacja pomiarowa! W połączeniu z oczyszczaczem oferuje nam świetne funkcje. Będąc centrum dowodzenia dla LA502, dostosowuje prędkość pracy wentylatora do aktualnie panującego stopnia zanieczyszczenia.

 

Kiedy mam wymienić filtr? Czy już pora na wymianę? Czy filtr jeszcze spełnia swoją funkcję? Możesz przestać zadręczać się takimi pytaniami, ponieważ stacja LIFAsmart poinformuje nas o stopniu zużycia filtra oraz o konieczności jego wymiany. Jest to możliwe dzięki programowi, który dokonuje ciągłych obliczeń, gdzie brana jest pod uwagę cała historia pracy urządzenia i jakość otaczającego go powietrza. Dzięki temu masz pewność, że czas eksploatacji filtra będzie możliwie najdłuższy, bez znacznej utraty na skuteczności.

 

Stacja pomiarowa może być samodzielnym sprzętem służącym do pomiarów jakości powietrza, a dzięki temu, że jest niewielkich wymiarów, bez problemu możemy zabrać ją w dowolne miejsce. Bardzo wydajny akumulator litowo-jonowy o pojemności 2600 mAh, pozwala na długą i bezproblemową pracę urządzenia. Zabierz urządzenie ze sobą w podróż i kontroluj jakość powietrza tam, gdzie jesteś!

 

Producent również zadbał o dostęp do urządzenia z poziomu sieci. Wystarczy smartfon, tablet czy telefon oraz zainstalowana aplikacja mobilna, aby sterować oczyszczaczem z dowolnego miejsca na Ziemi.

 

Całkowite oczyszczenie powietrza


 

Powietrze w Polsce jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych w Europie. Człowiek, wchłaniając zanieczyszczenia poprzez drogi oddechowe, naraża się na alergię, astmę i inne schorzenia.

 

Z pomocą przychodzą nam inżynierowie LIFAair i ich wyjątkowa konstrukcja filtra zastosowana w modelu LA502. Filtr w kształcie walca gwarantuje całkowite oczyszczenie powietrza. Ta innowacyjna broń na brudne powietrze składa się z 3 warstw: filtra wstępnego, filtra HEPA 12 o powierzchni aż 4,6 m2 oraz filtra węglowego, gdzie znalazło się 3,5 kg aktywowanego węgla! Takie połączenie zapewnia długą żywotność filtrów nawet w szczególnie zanieczyszczonych obszarach. Filtr węglowy wystarczy nawet na 10 lat! Wymianie podlega filtr HEPA, który powinien wystarczyć na 3 lata ciągłej pracy w przeciętnych warunkach. Filtr wstępny może być czyszczony i nie wymaga wymiany. Konstrukcja filtra zapewnia większą kulturę pracy urządzenia, dzięki czemu poziom głośności oraz zużycie energii jest niskie.

 

3 stopnie filtracji


Filtr w oczyszczaczu LIFAair LA502

 

 

 • 1. Filtr wstępny zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak sierść zwierząt, kurz, okruchy itp.

 • 2. Filtr HEPA: zatrzymuje blisko w 100% mikroskopijne zanieczyszczenia - wnikające do krwiobiegu pyły PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu), chorobotwórcze bakterie i wirusy, pleśń, odchody roztoczy oraz komórki grzybów

 • 3. Filtr węglowy: dezodoryzuje powietrze, usuwa m.in. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren oraz nieprzyjemne zapachy

Funkcje dodatkowe


 • Stacja pomiarowa: mierzy jakość powietrza oraz steruje urządzeniem

 • Panel dotykowy: pozwala na płynną regulację szybkości oczyszczania

 • 6 precyzyjnych czujników: zapewniają dokładny pomiar jakości powietrza

 • Pomiar zużycia filtrów: umożliwia sprawdzenie procentowego stopnia zużycia filtrów

 • Unikalna konstrukcja filtra: duża żywotność i całkowite oczyszczenie powietrza

 • Unikalna konstrukcja oczyszczacza: gwarantująca oszczędność miejsca oraz atrakcyjny wygląd oczyszczacza

 • 2 tryby pracy: normalny, oraz nocny dla komfortowego nocnego wypoczynku

 • Funkcja autodiagnozy: informuje o potencjalnej awarii niemal wszystkich komponentów

Budowa i parametry techniczne oczyszczacza LIFAair

Parametry techniczne

 • kolor: biały

 • wymiary: 300x300x800 mm

 • waga: 14,6 kg

 • pobór prądu/moc : 1-60W

 • przepływ powietrza: do 450 m3/godz.

 • śr. głośność: 34-63 dB

 • oczyszczacz zalecany dla powierzchni do 54 m2

 • szacowany roczny koszt eksploatacji (filtry): 230 zł

Opinie użytkowników

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

LIFAair LA502 z LIFAsmart

LIFAair LA502 z LIFAsmart

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Do tego oczyszczacza pasują filtry:

LA22HEPA - Filtr HEPA12 do LA502

LA22HEPA

Filtr HEPA12 (komplet: 2 moduły) — do 3 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 499,00 zł

LA32AC - Filtr węglowy do LA502

LA32AC

Filtr węglowy (komplet: 2 moduły) — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 699,00 zł

Gwarancja i zwrot

Wszystkie oferowane produkty objęte są 2 lub 3-letnią Gwarancją. Jeśli postanowisz zrezygnować z zakupu, możesz zwrócić towar w 14 dni od daty jego doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

regulamin sklepu internetowego

Ekspresowa, darmowa wysyłka

W przedpłacie (PayU) i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki przekazujemy kurierom zwykle w dniu złożenia zamówienia. Możesz wybrać FedEx lub DPD. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

DPD logo kuriera

Bezpieczne zakupy, też na raty

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych, wpisywanych w zamówieniu. Gwarancję udanych zakupów zapewnia PayU. Jak chcesz, kupisz tu na raty – zyskaj czyste powietrze już od 36 zł miesięcznie.

Loga płatności

“Jakość powietrza w Polsce”

Aplikacja na urządzenia mobilne stworzona przez Główny Inspektorat Ochrony Środowiska. Zapoznaj się z aktualnym stanem jakości powietrza przy najbliższej stacji pomiarowej. Wystarczy poniżej kliknąć odpowiednią miniaturkę.

Wersja responsywna Apple logo Android logo

Dane firmy

LOVEAIR s.c.
ul. Mostowa 2, 32-566 Grojec
NIP 6282266484
REGON 364324516

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Kontakt i wsparcie

Infolinia/pomoc techniczna: 570 33 99 30

Status zamówień: 504 103 908