LIFAsmart LAM05

LIFAsmart LAM05

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 1 149,00 zł

LIFAsmart LAM05

Oczyszczacz powietrza

LIFAsmart LAM05

Cena: 1 149,00 zł

Fińska innowacja

Gwarancja:4 lata (+ serwis D2D)

Dostępność: Dostępny

Darmowa dostawa - 24 godziny

Ilość sztuk: -+

Jakość otaczającego nas powietrza jest coraz gorsza. Ciągłe alarmy na temat jakości powietrza przyprawiają nas o ból głowy. Pył obecny w powietrzu może zwiększać ryzyko zachorowalności oraz śmiertelności na choroby płuc, układu krążenia i nowotworów. Człowiek, wdychając brudne powietrze, naraża się na wiele schorzeń. Ból głowy, obniżona koncentracja, zmęczenie, stany alergiczne, astma - coś Ci to mówi? Może sądzisz, że to nie jest spowodowane jakością powietrza, bo przecież nie czujesz, aby powietrze było złej jakości... Musisz wiedzieć, że okiem nie dostrzeżesz jakości powietrza. Więc co zrobić?

 

Nie tylko precyzyjna kontrola powietrza


 

Z pomocą przychodzi nam firma LIFAair i jej innowacyjna, nigdy dotąd niespotykana technologia. Poznaj LIFAsmartTM - dokładną stację pomiarową mierzącą jakość powietrza w pomieszczeniu. Kontroler w połączeniu z oczyszczaczami LIFAair stanowi dla nich doskonałe centrum dowodzenia. Jakość powietrza jest mierzona w sześciu poziomach, a prędkość pracy wentylatora oczyszczacza dostosowuje do aktualnej jakości powietrza.

 

Bardzo dokładne pomiary


 

LIFAsmartTM swoje główne zadanie doskonale wykonuje dzięki 6 precyzyjnym czujnikom, które są odpowiedzialne za dokładne zbieranie informacji m.in. o:

 

  • stężeniu pyłu PM2.5

  • stężeniu pyłu PM10

  • stężeniu formaldehydu

  • stężeniu CO2

  • poziomu wilgotności

  • temperatury powietrza

Pył PM2.5 jest jednym z najgroźniejszych składników smogu, może docierać do górnych dróg oddechowych, płuc oraz przenikać do krwi. Formaldehydy są silnymi alergenami i powodują duże zmiany alergiczne w naszym organizmie, a według niektórych badań są nawet substancjami rakotwórczymi. CO2 (dwutlenek węgla) jest produktem metabolizmu organizmów, w tym nas (nie mylić z tlenkiem węgla CO). Zbyt duże stężenie dwutlenku węgla może prowadzić do wielu nieprzyjemnych objawów, w tym bólu głowy. Natomiast zbyt duża wilgotność prowadzi do namnażania się roztoczy, bakterii gnilnych czy grzybów pleśniowych, a zbyt mała sprzyja powstawaniu kurzu, suchości skóry i podatności na infekcje. 

Co jeszcze?


 

LIFAsmartTM została wyposażona w bardzo wydajny akumulator litowo-jonowy, dzięki któremu możemy ją zabrać ze sobą w podróż i kontrolować na bieżąco jakość powietrza w domu z dowolnego miejsca na ziemi.

 

Czy już pora na wymianę filtra? Czy nie za szybko decyduję się na wymianę? Czy filtr jeszcze chroni mnie i moich bliskich przed zanieczyszczeniami? Często słyszymy takie pytania, które nurtują użytkowników oczyszczaczy powietrza. Posiadając oczyszczacz marki LIFAair, nie musisz się tym martwić, ponieważ inteligentny kontroler mierzy również stopień zużycia filtra. Ciągłe dokładne obliczenia dotyczące zebranych zanieczyszczeń pozwalają na wymianę filtra w idealnym momencie!

 

Opinie użytkowników

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

LIFAsmart LAM05

LIFAsmart LAM05

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Gwarancja i zwrot

Wszystkie oferowane produkty objęte są 2 lub 3-letnią Gwarancją. Jeśli postanowisz zrezygnować z zakupu, możesz zwrócić towar w 14 dni od daty jego doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

regulamin sklepu internetowego

Ekspresowa, darmowa wysyłka

W przedpłacie (PayU) i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki przekazujemy kurierom zwykle w dniu złożenia zamówienia. Możesz wybrać FedEx lub DPD. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

DPD logo kuriera

Bezpieczne zakupy, też na raty

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych, wpisywanych w zamówieniu. Gwarancję udanych zakupów zapewnia PayU. Jak chcesz, kupisz tu na raty – zyskaj czyste powietrze już od 36 zł miesięcznie.

Loga płatności

“Jakość powietrza w Polsce”

Aplikacja na urządzenia mobilne stworzona przez Główny Inspektorat Ochrony Środowiska. Zapoznaj się z aktualnym stanem jakości powietrza przy najbliższej stacji pomiarowej. Wystarczy poniżej kliknąć odpowiednią miniaturkę.

Wersja responsywna Apple logo Android logo

Dane firmy

LOVEAIR s.c.
ul. Mostowa 2, 32-566 Grojec
NIP 6282266484
REGON 364324516

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Kontakt i wsparcie

Infolinia/pomoc techniczna: 570 33 99 30

Status zamówień: 504 103 908