Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR70G
Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR70GOczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR70GPanasonic F-VXR70G widok bokPanasonic F-VXR70G widok bokPanasonic F-VXR70G widok przódPanasonic F-VXR70G widok z bokuPanasonic F-VXR70G widok bokPanasonic F-VXR70G widok bokPanasonic F-VXR70G widok bokPanasonic F-VXR70G widok bokPanasonic F-VXR70G widok bokPanasonic F-VXR70G przekrój
Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR70G

Panasonic F-VXR70G

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 2 599,00 zł

Oczyszczacz powietrza

Panasonic F-VXR70G

Cena: 2 599,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 52 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza18-54 dB
 • Koszt filtrów 300 zł/rok
 • Koszt energii 13 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Japońska technika

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Oczyszczacz Panasonic F-VXR70G technologia NanoePanasonic F-VXR70G jest niezwykle wydajnym oczyszczaczem oraz nawilżaczem powietrza. Poziom CADR 371 m3/h pozwala na używanie oczyszczacza na powierzchniach do 52 m2. Na szczególną uwagę zasługuje nawilżacz powietrza, którego wydajność sięga aż 700 ml/h. Rewolucyjna technologia Nanoe pomaga zwalczyć alergię, a 3 filtry niemal całkowicie oczyszczają powietrze. Oczyszczaczowi został przyznany atest PZH, który potwierdza wysokie bezpieczeństwo w używaniu modelu.

 

Wysokie właściwości w walce z alergiami potwierdza certyfikat Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Oczyszczacz Panasonic F-VXR70G jest cichym urządzeniem, które w trybie nocnym generuje dźwięk na poziomie zaledwie 18 dB. Oszczędność energii zawdzięczamy tutaj innowacyjnej funkcji EcoNavi, która potrafi ograniczyć zużycie energii o nawet 60%. Pięć precyzyjnych czujników dostarcza informacji o jakości powietrza, a także kontroluje w pełni automatyczną pracę oczyszczacza oraz nawilżacza. Model został wyposażony w kółka z blokadą, które w znaczny sposób ułatwiają przemieszczanie.

 

Satysfakcja gwarantowana – Panasonic
Satysfakcja gwarantowana – Panasonic

Japońska technologia


Panasonic F-VXR70G widok z boku

 

Zastosowanie aż 5 czujników pozwala w pełni zautomatyzować pracę oczyszczacza. Czujnik kurzu (zanieczyszczeń) oraz zapachu kontrolują jakość powietrza, a swoje pomiary przekazują na panel sterowania. Za pomocą 3 kolorów dowiesz się jakiej jakości jest powietrze. Kolor niebieski oznacza czyste, fioletowy lekko zabrudzone, a czerwony mocno zabrudzone powietrze. Dzięki odczytom z tych czujników kontrolowana jest również automatyczna praca oczyszczacza względem zanieczyszczenia powietrza. Warto zaznaczyć, że ich czułość można ręcznie regulować.

 

Jeśli czujnik kurzu wykryje zanieczyszczenie powietrza, przedni panel automatycznie otwiera się maksymalnie i zwiększa adsorpcję w celu pozbycia się zanieczyszczeń. W urządzeniu znajduje się funkcja oczyszczania 3D nazwana „Chwytacz dużych cząstek”, która dostosuje automatycznie sposób oczyszczania do rodzaju zanieczyszczenia. Żaluzje są regulowane względem wykrycia kurzu domowego lub zapachu i smogu.

 

Żaluzje umożliwiają również wymuszenie nawiewu punktowego lub rozproszonego. Mamy do wyboru ustawienie zmieniania się kierunku nadmuchu powietrza (żaluzje wtedy się obracają – swing) lub nadmuch w jednym kierunku (żaluzja się nie obraca).

 

W urządzeniu znajduje się również czujnik aktywności człowieka (również można regulować jego czułość), który wykrywa aktywność w pomieszczeniu i reguluje pracę oczyszczacza. Kolejny czujnik światła wykrywa natężenia światła i automatycznie przystosowuje jaskrawość wskaźników oraz prędkość pracy wentylatora. Jeśli brak oświetlenia w pomieszczeniu to uruchamiany jest tryb automatycznego uśpienia, który jest idealny na noc.

 

Ostatni jest czujnik nawilżania, który mierzy poziom wilgotności w pomieszczeniu. Swoje pomiary przedstawia na panelu za pomocą 5-stopniowej skali. Co więcej, dzięki jego pomiarom możliwa jest automatyczna praca nawilżacza. Mamy do wyboru 40%/50%/60% poziomu wilgotności, które będzie utrzymywane automatycznie. Mamy w ten sposób pewność, że poziom wilgotności w pomieszczeniu będzie zawsze w idealnym poziomie.

 

Warto zapoznać się bliżej z innowacyjnym trybem EcoNavi, który potrafi oszczędzić nawet 60% energii w porównaniu do oczyszczacza bez tej funkcji. Pracę w tym trybie możemy podzielić na dwa etapy. Pierwszy z nich to tryb monitorowania, który po wykryciu czystego powietrza wstrzymuje pracę oczyszczacza na 55 minut. Po tym czasie uruchamia się na 5 minut i pracując w trybie średnim, monitoruje jakość powietrza. Jeśli wykryje wzmożone zabrudzenie, to ustawi pracę oczyszczacza i s usunie zanieczyszczenia, a jeśli powietrze będzie nadal czyste – przejdzie w tryb uśpienia. Tryby są powtarzane cyklicznie.

 

W trybie monitorowania istotną rolę odgrywa również czujnik aktywności człowieka. Jeśli detektor nie wykrywa żadnej osoby, to wyłącza on dodatkowo wskaźniki. Kolejnym etapem jest tryb uczenia, który rejestruje podczas pracy zanieczyszczenie powietrza i zapobiegawczo włącza oczyszczanie na 5 minut przed przewidywanym wzrostem zanieczyszczeń.

 

Czyste powietrze na 99,99%


Panasonic F-VXR70G widok z boku podczas pracy

 

O czyste powietrze dbają tutaj 3 filtry, które gwarantują niemal całkowite oczyszczenie powietrza. Pierwszym z nich jest niewymienialny filtr wstępny, który zatrzymuje większe zanieczyszczenia i przedłuża żywotność pozostałych filtrów. Filtr wymaga jedynie okresowego czyszczenia.

 

Kolejnym filtrem jest filtr HEPA. Zastosowana tutaj klasa H13 należy do niezwykle skutecznej klasy wśród filtrów HEPA. Gwarantuje ona skuteczność na poziomie co najmniej 99,9% w neutralizacji najmniejszych cząstek. Producent deklaruje żywotność filtra dochodzącą do nawet 10 lat. Jednak biorąc pod uwagę jakość naszego powietrza, optymalnie filtr powinien posłużyć przez 3 lata.

 

Ostatnim filtrem jest węglowy, który pochłania nieprzyjemne zapachy oraz szkodliwe gazy. Producent tutaj również deklaruje żywotność filtra w granicach 10 lat. Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR70G został wyposażony we wskaźnik zużycia filtrów, który zaświeci się w przypadku zużycia się filtrów.

 

Technologia Nanoe i nawilżanie powietrza


 

Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR70G został wyposażony w rewolucyjną technologię jonową Nanoe. Jonizator uwalnia do powietrza mikroskopijne cząsteczki wody, które eliminują bakterie, wirusy, alergeny oraz wzrost pleśni. Naukowo udowodniona skuteczność technologii sięga nawet 99,9%. Jony Nanoe pomagają nawilżyć skórę człowieka, co również zostało przebadane. Stosowanie technologii jest w pełni bezpieczne.

 

Cząsteczki Nanoe są tak malutkie (jedna miliardowa kropli wody), że skutecznie wnikają w tkaniny i neutralizują niechciane zapachy. Badania dowiodły, że cząsteczki nanoe są w stanie przenieść około 1000 razy więcej wilgoci niż powszechnie stosowane jony ujemne.

 

Panasonic F-VXR70G ma na wyposażeniu duży 3,5-litrowy zbiornik na wodę, który gwarantuje około 5 godzin pracy bez konieczności ponownego napełniania. Jeżeli w zbiorniku zabraknie wody, to zapali się odpowiednia ikonka na panelu.

 

Za odpowiednie nawilżenie powietrza odpowiada filtr nawilżacza, którego żywotność producent deklaruje nawet na 10 lat (przy dziennej pracy przez 8 godzin). Jego zadaniem jest połączenie suchego powietrza z cząsteczkami wody. W środku tacki na filtr znajdują się środki przeciwgrzybiczne hamujące wzrost pleśni w filtrze nawilżającym. Środki te również zapobiegają powstawaniu przykrych zapachów z nawilżacza.

 

5 stopni filtracji


Stopnie filtracji Panasonic F-VXR70G

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak: pyły, włosy, kurz, sierść zwierząt itp.

 • 2. Filtr HEPA H13: zatrzymuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów, pyłki roślin oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu)

 • 3. Filtr węglowy: usuwa formaldehydy i inne substancje szkodliwe oraz niepożądane i nieprzyjemne zapachy

 • 4. Filtr nawilżacza: mata ewaporacyjna odpowiedzialna za łączenie powietrza z cząsteczkami wody

 • 5. Jonizator: technologia zwalczająca wirusy, bakterie, pleśnie oraz alergeny

Funkcje dodatkowe


 • Funkcja nawilżania: automatyczne nawilżenie

 • Technologia Nanoe: skuteczna walka z alergiami

 • 5 czujników: kurzu, wilgotności, zapachu, ruchu i światła

 • Uchwyty po bokach: ułatwiają przenoszenie

 • Kółka z blokadą: ułatwiają przemieszczanie

 • Wziernik poziomu wody: informacja ile wody w zbiorniku

 • Spot Air: punktowy nawiew jonów

 • Timer: wyłączenie 2, 4 godziny

 • Programator czasowy uśpienia: cicha praca i wyłączenie po 8 godzinach

 • Blokada rodzicielska: zabezpieczenie panelu sterowania

 • EcoNavi: zmniejszanie rachunków za prąd

 • Tryb uśpienia: komfortowe warunki do snu

 • 3 prędkości wentylatora: lo/med/high

 • Funkcja odpylanie: idealna na usuwanie pyłów i kurzu

 • Funkcja usuwanie zapachów: usuwanie zapachów i dymu papierosowego

 • Wskaźnik zanieczyszczenia: 3-stopniowa skala kolorystyczna

 • Wskaźnik napełnienia zbiornika wody: alarm w przypadku braku wody

 • Wskaźnik wilgotności: 5-stopniowa skala

 • Wskaźnik konieczności wymiany filtra: informacja

Panasonic F-VXR70G widok przód
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Panasonic F-VXR70G
kolor: czarny połysk
wymiary: 636x398x245 mm
waga: 10,2 kg
pobór prądu/moc*: 6, 11, 66 W
pobór prądu/moc z nawilżaniem*: 10, 15, 58 W
zbiornik: 3,5 L
przepływ powietrza*: 66, 162, 402 m3/h
przepływ powietrza nawilżanie*: 114, 186, 378 m3/h
nawilżanie*: 250, 400, 700 ml/h
głośność*: 18-53 dB
długość przewodu zasilającego: 2 m
zalecany dla powierzchni: do 52 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 300 zł

*zależne od prędkości pracy

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

Panasonic F-VXR70G

Panasonic F-VXR70G

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia/pomoc techniczna: 22 602 20 80

Infolinia/pomoc techniczna: 570 77 33 77

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.