Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Zawsze door-to-door

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wszystkich producentów występujących w naszej ofercie. Dzięki czemu wszystkie kupione u nas oczyszczacze mają 2, 3 a nawet 4-letnią gwarancję producencką. Jeśli w ciągu tego czasu dojdzie do awarii, która podlega naprawie gwarancyjnej - wystarczy, że się z nami skontaktujesz i przygotujesz do wysłania urządzenie z opisem usterki, dowodem zakupu i numerem swojego telefonu. Na nasz koszt zlecimy usługę transportową i będziemy tak działać, by sprawny oczyszczacz wrócił do Ciebie w najkrótszym, możliwym czasie.

 

Wysyłamy towar na naprawę tylko do oficjalnych serwisów wyznaczonych przez producenta lub przedstawiciela producenta w Polsce.

 

Dzięki temu, że kupujesz w autoryzowanym sklepie, możesz też skorzystać z gwarancji z pominięciem sprzedawcy, wysyłając sprzęt bezpośrednio do importera/producenta.

Dostępność filtrów, akcesoriów i części wymiennych

Dbamy o to, by nasi Klienci mogli w prosty i wygodny sposób dokupić wszystkie, potrzebne elementy, które podlegają zużyciu w czasie eksploatacji oczyszczacza powietrza. Stale uzupełniamy swoje zapasy, zaś wszystkie wybrane do naszej oferty modele mają przed sobą wsparcie producenta przez wiele lat. Znaczy to, że filtry do wybranego przez Ciebie urządzenia z oferty LoveAir.pl będą dostępne jeszcze długo po zakupie.

 

 

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności