Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Zawsze door-to-door

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wszystkich trzech producentów występujących w naszej ofercie. Dzięki czemu wszystkie kupione u nas oczyszczacze mają 2 lub 3-letnią gwarancję producencką. Jeśli w ciągu tego czasu dojdzie do awarii, która podlega naprawie gwarancyjnej - wystarczy, że się z nami skontaktujesz i przygotujesz do wysłania urządzenie z opisem usterki, dowodem zakupu i numerem swojego telefonu. Na nasz koszt zlecimy usługę transportową i będziemy tak działać, by sprawny oczyszczacz wrócił do Ciebie w najkrótszym, możliwym czasie. Wysyłamy towar na naprawę (lub wymianę) tylko do autoryzowanych serwisów wyznaczonych przez producenta lub przedstawiciela producenta (importer) w Polsce.

 

Produkty firm Sharp, Boneco i Beurer cechują się niezwykłą trwałością. Potrafią bez usterek służyć milionom użytkownikom wiele lat. Jak przyjdzie ta chwila, że urządzenie odmówi posłuszeństwa już po ochronie gwarancyjnej, pomożemy usunąć usterkę tanio i szybko.

 

Dostępność filtrów, akcesoriów i części wymiennych

Dbamy o to, by nasi Klienci mogli w prosty i wygodny sposób dokupić wszystkie, potrzebne elementy, które podlegają zużyciu w czasie eksploatacji oczyszczacza powietrza. Stale uzupełniamy swoje zapasy, zaś wszystkie wybrane do naszej oferty modele mają zapewnione wsparcie producenta przez co najmniej 10 lat. Znaczy to, że filtry do wybranego przez Ciebie urządzenia z oferty LoveAir.pl będą dostępne jeszcze długo po zakupie.