Pn-Pt 9-19, So 10-18
Filtr został już wycofany przez producenta. W jego miejsce pojawił się zamiennik o większej trwałości: Philips FY2401/30
Filtr nawilżający NanoCloud pasujący do nawilżaczy powietrza:
Philips HU4801/01
Philips HU4813/10
Philips HU4803/01.
Żywotność filtra to około 6 miesięcy użytkowania. Pochłania on suche powietrze, a następnie łączy je z cząsteczkami wody i uwalnia do otoczenia nawilżone powietrze.
Jest to wykonany z naturalnego włókna o 12-warstwowej strukturze plastra miodu wkład o grubości 30 mm. Po rozłożeniu jego powierzchnia wynosi 68 200 cm2.
Nawilżacze Philips wykorzystują metodę ewaporacyjną, która należy do najbezpieczniejszych i najbardziej ekologicznych metod nawilżania powietrza. Badania przeprowadzone przez firmę dowiodły, że zastosowana tutaj technologia NanoCloud ogranicza rozprzestrzenianie bakterii o 99% mniej niż popularne nawilżanie ultradźwiękowe.
Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię
Dodaj własną opinię o produkcie
Philips HU4102/01
Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.
To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.
Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!
W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.
Infolinia: 22 602 20 80
e-mail: biuro
Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza
DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484