Oczyszczacze powietrza

Polecamy najlepsze oczyszczacze, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia, takie jak składniki smogu, nieprzyjemne zapachy, kurz, bakterie oraz wirusy. Poszczególne modele oczyszczaczy zostały wyposażone w bardzo praktyczne funkcje dodatkowe, w tym m. in. ewaporacyjne nawilżanie powietrza, jonizację czy tryb automatycznej pracy, opierający się na pomiarach z czujników pyłów, zapachów, temperatury i wilgotności względnej.

 

Sprawdź najlepszą na rynku ofertę oczyszczaczy powietrza renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdują się oczyszczacze przeznaczone do małych mieszkań, jak i bardzo dużych, otwartych powierzchni. Polecamy w pełni bezpieczne urządzenia, w tym te, które posiadają certyfikaty i atesty od takich instytucji, jak Państwowy Zakład Higieny czy Instytut Matki i Dziecka. Zapewniamy bardzo dobre ceny oraz atrakcyjne warunki zakupu, w tym opcję zakupów ratalnych.

 

Zadbaj o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Oferowane produkty dedykowane są do przeznaczenia domowego, nadają się też świetnie do biur. Dzięki działaniu oczyszczacza powietrza będziesz mógł zmniejszyć ryzyko rozwoju chorób układu oddechowego i sercowo-naczyniowego. Filtry zawarte w oczyszczaczach skutecznie neutralizują pyły zawieszone, bakterie, wirusy oraz roztocza, dlatego są rekomendowane osobom cierpiącym na alergię i astmę.

 

Sharp FU-Y30EU-W

Sharp FU-Y30EU-W

599,00 zł

Oczyszczacz powietrza z tradycyjnym filtrem HEPA i węglowym oraz systemem jonizacji wykorzystującym technologię Plasmacluster. Swoje zastosowanie znajdzie u wszystkich osób ceniących świetną relację ceny do jakości. Filtr HEPA oraz filtr z aktywnym węglem, w który jest wyposażony, pochłaniają alergeny, kurz, mikroskopijne pyły i przykre zapachy. Produkt przeznaczony do powierzchni nieprzekraczającej 21 m2.

Sharp KC-930EU-W

Sharp KC-930EU-W

999,00 zł

Podstawowy model Sharpa wśród oczyszczaczy powietrza z funkcją nawilżania. A zarazem najciekawsza cenowo oferta na rynku. Zastosowano w nim rewolucyjną technologię bezpiecznej, praktycznie bezozonowej jonizacji Plasmacluster. Przepływ powietrza wynosi 180 m3/godz., zaś wydajność nawilżania dochodzi do 350 ml/godz. Głośność w trybie cichym to jedyne 22 dB. Zalecana powierzchnia to 21 m2.

Sharp KC-A40EUW

Sharp KC-A40EUW

1 699,00 zł

Bazowy model w topowej serii Sharp KC-A, jest niezwykle skuteczny w usuwaniu z powietrza zanieczyszczeń, w tym smogu i alergenów. KC-A40EUW cechuje ultra-niski pobór prądu (tylko 4W), wydajność (przepływ 216 m3/godz.) i nawilżanie nawet do 45 m2. Zalecana powierzchnia oczyszczania: 26 m2. Najcichszy oczyszczacz na rynku: od 16 dB. Filtry do 10 lat w zestawie!

Sharp KC-A50EUW

Sharp KC-A50EUW

2 199,00 zł

Seria KC-A Sharpa to najwyższej klasy oczyszczacze powietrza z wydajnymi nawilżaczami ewaporacyjnymi i jonizatorem Plasmacluster. Model KC-A50EUW zadziwia poborem prądu w trybie cichym (tylko 4,3W), jak również dużą wydajnością oczyszczania (przepływ 306 m3/godz.) i nawilżania (do 600 ml/godz.). Przy tym wszystkim jest ekstremalnie cichy (nawet 16 dB). Filtry do 10 lat w zestawie!

Sharp KC-A60EUW

Sharp KC-A60EUW

2 699,00 zł

Sharp KC-A60EUW imponuje dużą wydajnością, przepływ powietrza sięga 396 m3 na godzinę. Jednocześnie wyróżnia się sprawnym nawilżaczem ewaporacyjnym (do 730 ml/godz.) i opatentowaną jonizacją Plasmacluster. Jak w pozostałych modelach z serii KC-A, funkcje oczyszczania, nawilżania i jonizacji można rozdzielać. Ponadto posiada czujniki: pyłów, temperatury, wilgotności i przykrych zapachów. Filtry do 10 lat w zestawie! Informacja: towar jest już w porcie Bramerhaven w Niemczech. Wystąpiły niespodziewane komplikacje i dostawa do Polski opóźni się o kilka dni.

Sharp FP-F30EUH

Sharp FP-F30EUH

699,00 zł

Najnowszy, podstawowy model oczyszczacza Sharp ze świetnym stosunkiem ceny do jakości. Oto Sharp FP-F30EUH z opatentowaną technologią PlasmaclusterTM i filtrem HEPA H13! Jeden z najcichszych oczyszczaczy na rynku - tylko 26dB, w połączeniu z niskim zużyciem energii sprawiają, że z powodzeniem znajdzie zastosowanie w mniejszych pomieszczeniach. Model polecany do powierzchni do 21 m2.

Sharp KC-D40EUW

Sharp KC-D40EUW

1 899,00 zł

Nowy design, nowe funkcje, nowe wymiary - to wszystko w najnowszej serii oczyszczaczy Sharp. KC-D40EUW idealnie nadaje się do mniejszych pomieszczeń o powierzchni nieprzekraczającej 26 m2. Model ten nie tylko oczyści powietrze, ale również może być używany jako efektywny nawilżacz. Cechuje się bardzo niskim zużyciem energii (tylko 5W), cichą pracą (od 23 dB) oraz wydajnością nawilżania na poziomie 440 ml/h.

Sharp KC-D40EUB

Sharp KC-D40EUB

1 999,00 zł

Niezwykle atrakcyjna, czarna wersja podstawowego modelu serii KC-D. Model ten nie tylko oczyści powietrze, ale również może być używany jako wydajny nawilżacz ewaporacyjny. Cechuje się bardzo niskim zużyciem energii (tylko 5W), cichą pracą (od 23 dB) oraz wydajnością nawilżania na poziomie 440 ml/h. Sharp KC-D40EUB idealnie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni nieprzekraczającej 26 m2.

Sharp KC-D50EUW

Sharp KC-D50EUW

2 399,00 zł

Model KC-D50EUW, podobnie jak pozostałe oczyszczacze z serii KC-D wyposażony jest w zestaw filtrów, które wraz z jonizatorem tworzą efektywną broń na wszelkie zanieczyszczenia. Urządzenie przy tym cechuje się niskim poborem energii (tylko 5W) oraz cichą pracą (23dB). Wydajność nawilżania 600 ml/h, a żywotność wszystkich filtrów sięga 10 lat! Produkt przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 38 m2.

Sharp KC-D60EUW

Sharp KC-D60EUW

2 899,00 zł

Model KC-D60EUW prócz efektywnego oczyszczania, oferuje nam znakomite efekty w nawilżaniu powietrza. Przy wysokich parametrach wydajnościowych model zadziwia cichą pracą (od 25 dB) oraz niskim zużyciem energii (tylko 5,5W na wolnych obrotach). Oczyszczacz posiada czujniki pyłów, temperatury oraz wilgotności, dzięki którym ustawimy żądane warunki klimatyczne w pomieszczeniu. Przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 48 m2. Informacja: towar jest już w porcie Bramerhaven w Niemczech. Wystąpiły niespodziewane komplikacje i dostawa do Polski opóźni się o kilka dni.

Boneco P500

Boneco P500

2 290,00 zł

Nowość od szwajcarskiego potentata. Zwycięzca Red Dot Award oczaruje Cię nie tylko designem ale też innowacyjnością i wydajnością (300 m3/godz.). Do wyboru mamy trzy rodzaje filtrów: SMOG, ALLEGRY i BABY. Opatentowane składy dodatkowej warstwy filtracyjnej w poszczególnych filtrach umożliwiają bezkompromisowe podejście do oczyszczania, uzupełniając możliwości filtra HEPA i węglowego.

Boneco H680

Boneco H680

4 290,00 zł

Do 210 m3 przepływu powietrza na godzinę i do 1000 ml pary wodnej, to czyni go jednym z najwydajniejszych rozwiązań na rynku. Cechuje go ekstremalnie cicha praca (max. 25 dB). Filtr HEPA i węglowy, woda wolna od mikroorganizmów dzięki jonom srebra, wskaźniki jakości i wilgotności powietrza, europejska produkcja... czy można chcieć więcej?

Boneco W2055D

Boneco W2055D

1 590,00 zł

Bezfiltrowy, wodny oczyszczacz i nawilżacz z funkcją jonizacji z wyświetlaczem. Naładowane elektrycznie drobiny 'doklejają' się do mokrych talerzy nawilżacza ewaporacyjnego i lądują na dnie zbiornika. Namnażaniu się drobnoustrojów w wodzie zapobiegają jony srebra wydostające się z Ionic Silver Stick® , dzięki czemu z urządzenia wydobywa się zawsze czyste powietrze, bez zapachów. Maksymalny poziom głośności to tylko 25 dB.

Boneco P340

Boneco P340

1 290,00 zł

Boneco P340 jest najnowszym modelem Szwajcarów. Urządzenie dzięki zastosowaniu fitra HEPA oraz jonizatora jest oczyszczaczem dedykowanym dla alergików. Jednostka cechuje się świetnym designem oraz solidnym wykonaniem, a dzięki jego cichej pracy (25dB) jest polecany do sypialni. Do budowy oczyszczacza użyto wysokiej jakości komponentów, co gwarantuje długowieczność urządzenia. P340 można z powodzeniem stosować w pomieszczeniach o kubaturze do 21 m2Premiera IX 2017, zapraszamy do pre-orderu

Boneco P700

Boneco P700

4 990,00 zł

Boneco P700 jest nowością od szwajcarskiej firmy wyspecjalizowanej w produkcji oczyszczaczy i nawilżaczy. Urządzenie dzięki swojemu dużemu przepływowi powietrza (800 m3/h) może być stosowane w pomieszczeniach o powierzchni do 200 m2! Zapewnij sobie zdrowe powietrze i klimat w dużym pomieszczeniu lub biurze open space. Dzięki innowacyjnej, dwufiltrowej konstrukcji wykazuje się cichą pracą oraz energooszczędnością. Premiera IX 2017, zapraszamy do pre-orderu

Beurer LR 300

Beurer LR 300

999,00 zł

Elegancka stylistyka, trwałe podzespoły i nowoczesna elektronika sterująca. Przy niewielkich gabarytach cechuje go duża wydajność (CADR 200 m3/h). Wyposażony jest w zintegrowany filtr HEPA E12 (99,5%) z węglem aktywnym oraz lampę UV-C do zabijania drobnoustrojów. Dla Twojego komfortu urządzenie samo wybierze tryb pracy, dzięki wbudowanemu miernikowi stężenia pyłów i trybowi AUTO.

Beurer LR 330

Beurer LR 330

899,00 zł

Oczyszczacz powietrza i nawilżacz w jednym. Perfekcyjna oferta od Beurer — niemieckiej firmy z blisko stuletnią historią rozwiązań dla zdrowia. Zintegrowany filtr HEPA E10 i węglowy oraz ewaporacyjne nawilżanie zapewni idealną atmosferę w Twoim domu. Wyposażony jest w wyświetlacz, na którym z łatwością sprawdzisz i ustawisz odpowiadający Tobie, procentowy poziom nawilżenia powietrza.

Sharp CV-P10PR z prezentem

Sharp CV-P10PR - promocja!

2 699,00 zł

Tego jeszcze nie było! Tylko teraz kupując świetny klimatyzator z funkcją oczyszczania Sharp CV-P10PR możesz otrzymać gratis znakomity oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania Sharp KC-930EU-W. Klimatyzator z powodzeniem może chłodzić, osuszać, oczyszczać jonami Plasmacluster oraz wentylować pomieszczenie. Oba urządzenia są przyjazne alergikom, co potwierdzają certyfikaty PZH i BAF.