Oczyszczacz powietrza Samsung AX90
Oczyszczacz powietrza Samsung AX90Samsung AX90 widok przódSamsung AX90 widok przód, wyświetlacz pokazuje bardzo dobrą jakość powietrzaSamsung AX90 widok bokSamsung AX90 widok frontSamsung AX90 widok front, wyświetlacz pokazuje bardzo dobrą jakość powietrzaSamsung AX90 widok tyłBardzo dobra jakość powietrza na panelu sterowaniaDobra jakość powietrza na panelu sterowaniaUmiarkowana jakość powietrza na panelu sterowaniaZła jakość powietrza na panelu sterowania
Oczyszczacz powietrza Samsung AX90

Samsung AX90R7080WD

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 2 899,00 zł

Oczyszczacz powietrza

Samsung AX90R7080WD

Cena: 2 899,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 90 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza21-54 dB
 • Koszt filtrów 300 zł/rok
 • Koszt energii 17 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Koreański postęp

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Samsung wyświetlacz pyłów PMSamsung AX90R7080WD jest najmocniejszym oczyszczaczem powietrza od giganta technologicznego. Urządzenie pomimo wielkiej wydajności (CADR 701 m3/h) zadziwia niezwykle cichą pracą (21 dB+). Produkt zadowala się znikomą ilością energii (maksymalnie 90W) i potrafi obsłużyć dużą powierzchnię do 90 m2. Oczyszczacz cechuje się świetnym designem oraz smukłym projektem (360x1054x284 mm), więc idealnie wkomponuje się w każde pomieszczenie.

 

Oczyszczacz Samsung AX90R7080WD/EU ma praktycznie wszystkie funkcje, które powinien mieć najlepszy oczyszczacz powietrza. Dla zapewnienia doskonałej jakości wykonania, jego produkcja ma miejsce w Korei Południowej. Aplikacja mobilna SmartThings, precyzyjna kontrola dzięki czujnikom czy wskaźnik wymiany filtra, to tylko niektóre z dostępnych funkcji oczyszczacza, o których piszemy niżej.

 

Czyste powietrze z Samsungiem


 

Samsung AX90R7080WDEU widok front

Oczyszczacz Samsung serii AX7500K został wyposażony w 6 filtrów (3 w górnej i 3 w dolnej części urządzenia), które usuwają z powietrza zanieczyszczenia w niemal 100%. Filtr wstępny, który nie podlega wymianie, a jedynie okresowemu czyszczeniu, odpowiada za usunięcie większych zabrudzeń. Filtr węglowy oraz HEPA zostały tutaj zintegrowane w 1 moduł. Węglowy neutralizuje nieprzyjemne zapachy oraz szkodliwe gazy, a HEPA H13 najmniejsze cząsteczki z powietrza. Filtr węglowy oraz HEPA są bardzo skuteczne, co potwierdziły testy w Narodowym Instytucie Testowym w Korei. Podczas badań potwierdzono skuteczność HEPA na poziomie 99,97% w neutralizacji cząsteczek o wielkości 0,26 µm. Dla mniejszych i większych drobin filtr zachowuje co najmniej tę samą skuteczność.

 

Brudne powietrze zostaje zaciągnięte przez duży wlot powietrza umiejscowiony z przodu urządzenia. Następnie zostaje przepuszczone przez filtry i z ogromną siłą wydmuchiwane w 3 kierunkach. Oczyszczacz posiada górny oraz 2 boczne wywiewy powietrza. Za rozprowadzenie powietrza odpowiadają 2 silniki oraz 2 potężne wentylatory. Całość napędzają silniki bezszczotkowe Samsung Digital Inverter.

 

Warto wspomnieć, że nie musisz martwić się o to, czy już pora na wymianę filtra. Sygnalizacja potrzeby wymiany filtra wyliczana jest na podstawie historii pracy urządzenia w poszczególnych trybach oraz poziomów zanieczyszczeń. Zapewnia to wydajną ochronę Twojego zdrowia w całym okresie eksploatacji urządzenia.

 

 

Idealny oczyszczacz powietrza


 

Samsung AX90R7080WD/EU (seria AX7500K) został wyposażony w numeryczny wskaźnik pyłów PM 1.0/2.5/10. Wskazywanie pyłów PM1.0, czyli tych najdrobniejszych jest niezwykle rzadko spotykane w tego typu urządzeniach. Dowodzi to tego, że producent nie obawia się nawet najmniejszych zanieczyszczeń! Warto wspomnieć, że cząsteczki te mogą przenikać do krwiobiegu, a powstają głównie ze spalin samochodów (przede wszystkim diesle starszych generacji). Ciekawostką jest to, że cząsteczki PM1.0 mają wielkość 1/50 średnicy ludzkiego włosa.

 

Samsung AX90 został wyposażony w precyzyjne czujniki pyłów (laserowy) oraz gazów (przykrych zapachów), które swoje odczyty przedstawiają na wyświetlaczu. Na podstawie czujników odbywa się również automatyczna praca, która jest regulowana względem zabrudzenia powietrza. Ważną informacją jest to, że zdecydowana reakcja zaczyna się już od względnie niewielkich stężeń pyłów na poziomie powyżej 15 µg/m3. Możesz w pełni zaufać trybowi AUTO.

 

Panel sterowania został wyposażony w dotykowe przyciski, które gwarantują prostą obsługę oczyszczacza. Na górnym panelu znajduje się również 4-kolorowy wskaźnik zanieczyszczenia powietrza. Za pomocą skali kolorystycznej informuje nas o jakości powietrza, zanieczyszczeniach gazowych (lotne związki organiczne) oraz poziomie pyłów. Kolor niebieski oznacza bardzo dobrą, zielony dobrą, żółty średnią, a czerwony złą jakość powietrza.

 

Samsung AX90R7080WD wskaźnik jakości powietrza

Jakość powietrza

Poziom PM1.0 i PM2.5

Poziom PM10

Bardzo dobra

Samsung AX90R7080WDEU bardzo dobra jakość powietrza

0 ~ 15 µg/m3

0 ~ 30 µg/m3

Dobra

Samsung AX90R7080WDEU dobra jakość powietrza

16 ~ 35 µg/m3

31 ~ 80 µg/m3

Średnia

Samsung AX90R7080WDEU średnia jakość powietrza

36 ~ 75 µg/m3

81 ~ 150 µg/m3

Zła

Samsung AX90R7080WDEU zła jakość powietrza

Powyżej 75 µg/m3

Powyżej 150 µg/m3

 

Sterowanie na miarę XXI wieku


 

Oczyszczacz Samsung AX90R7080WD-EU ma możliwość sterowania przez Wi-Fi. Dzięki aplikacji mobilnej SmartThings możesz sterować w pełni urządzeniem za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Z ekranu telefonu dowiesz się o jakości powietrza, ale również włączysz lub wyłączysz urządzenie, będziesz sterował innymi funkcjami i monitorował stan filtra. Ciekawe jest to, że sterowanie odbywa się przy pomocy dotyku lub komend głosowych (dzięki Bixby – sztucznej inteligencji Samsunga) w 8 językach (brytyjskim angielskim, amerykańskim angielskim, koreańskim, chińskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i włoskim).

 

Aplikacja jest dostępna na dowolne urządzenie z zainstalowanym systemem Android lub iOS. Pobierz aplikację SmartThings:

Aplikacja SmartThings Aplikacja SmartThings

 

Do wyboru mamy również standardową manualną obsługę urządzenia, która odbywa się przy pomocy panelu sterowania. Są 3 poziomy prędkości wentylatora oraz tryb nocny i automatyczny. W dodatku timer pozwala zaprogramowanie czasu wyłączenia urządzenia (1-12h), a blokada rodzicielska zabezpiecza przed zmianami w ustawieniach.

 

 

3 stopnie filtracji


Samsung AX90 filtry

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz, włosy itp.). Filtr nie podlega wymianie, a jedynie okresowemu myciu.

 • 2. Filtr węglowy: pochłania nieprzyjemne zapachy (np.dym tytoniowy, zapach zwierząt, odór śmieci, zapachy z toalety) oraz gazy (toluen, ksylen, benzen, etylobenzen, styren) i formaldehyd.

 • 3. Filtr HEPA H13: zatrzymuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu). Skuteczność to co najmniej 99,97%.

Funkcje dodatkowe


 • 3 kierunkowy przepływ powietrza: wywiewy z góry i boków

 • Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza: 4-kolorowa skala

 • Wskaźnik poziomu pyłów: PM1.0, PM2.5 oraz PM10

 • 3 prędkości wentylatora: niski, średni i wysoki

 • Tryb nocny: cicha praca odpowiednia do snu

 • Tryb auto: względem zabrudzenia powietrza

 • 2 czujniki: laserowy pyłów oraz przykrych zapachów

 • Wskaźnik zużycia filtra: informacja o jakości

 • Sterowanie Wi-Fi: aplikacja mobilna

 • Timer: ustawienie wyłączenia urządzenia (1-12h)

 • Podświetlenie wyświetlacza: można wyłączyć

 • Blokada przed dziećmi: blokada panelu sterowania

 • Sterowanie dotykowe: intuicyjny panel sterowania

Samsung AX90R7080WD z góry
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Samsung AX90R7080WD
kolor: biały
wymiary: 360x1054x284 mm
waga: 15 kg
pobór prądu/moc*: do 90 W
CADR*: do 701 m3/h
głośność*: 21-54 dB
zalecany dla powierzchni: do 90 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 300 zł

*zależne od prędkości

 

  Pobierz instrukcję obsługi

5/5

Super produkt polecam oczyszczacz bardzo cicho pracuje szybko oczyszcza pomieszczenie rewelacja 👍

Tadeusz

5.0/5

na podstawie 1 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Samsung AX90R7080WD

Samsung AX90R7080WD

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Samsung AX90R7080WD

Filtr do oczyszczacza Samsung AX90R7080WD

CFX-C100

Filtr HEPA H13 + węglowy — do 18 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 199,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia/pomoc techniczna: 570 33 99 30

Infolinia/pomoc techniczna: 570 77 33 77

Status zamówień: 504 103 908

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.