Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 60 Pro
Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 60 ProIDEAL AP 60 Pro widok z przoduIDEAL AP 60 Pro widok z bokuIDEAL AP 60 Pro widok z bokuIDEAL AP 60 Pro widok z tyłuIDEAL AP 60 Pro widok z bokuIDEAL AP 60 Pro widok z bokuIDEAL AP 60 Pro widok z bokuIDEAL AP 60 Pro widok z boku, kratka wywiewuIDEAL AP 60 Pro widok z boku, kratka wywiewuIDEAL AP 60 Pro wnętrze, widok na wentylatorIDEAL AP 60 Pro wentylator, widok z bliskaIDEAL AP 60 Pro panel sterowania, wywiew powietrzaIDEAL AP 60 Pro obsługa panelu sterowaniaIDEAL AP 60 Pro kratka wywiewu z bliskaIDEAL AP 60 Pro przekrój, filtracjaIDEAL AP 60 Pro filtr 360°IDEAL AP 60 Pro filtr 360°, wewnętrzna stronaIDEAL AP 60 Pro filtr, widok z bliskaIDEAL AP 60 Pro filtr, widok z bliska na stronę zewnętrznąIDEAL AP 60 Pro przybliżenie, widok na logoIDEAL AP 60 Pro akcesoria i instrukcje w komplecieIDEAL AP 60 PRO nalepka z szybką instrukcjąOczyszczacz powietrza IDEAL AP 60 ProIDEAL AP 60 Pro panel kontrolnyIDEAL AP 60 Pro wskaźnik jakości powietrza (pomarańczowa dioda)Wskaźnik jakości powietrza (czerwona dioda)Filtr 360° w IDEAL AP 60 PROIDEAL AP 60 PRO pilot
Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 60 Pro

IDEAL AP 60 Pro

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 4 299,00 zł

Oczyszczacz powietrza

IDEAL AP 60 Pro

Cena: 4 299,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 80 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza17-57 dB
 • Koszt filtrów 280 zł/rok
 • Koszt energii 11 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Niemiecka jakość

Gwarancja:3 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Mało

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

IDEAL niemiecka precyzjaProfesjonalny oczyszczacz powietrza IDEAL AP 60 Pro znakomicie poradzi sobie z brudnym powietrzem w wielkich pomieszczeniach o powierzchni aż do 80 m2. Zastosowanie świetnego filtra 360° pozwala na idealne oczyszczenie powietrza z większości zanieczyszczeń. Urządzenie jest zdumiewająco ciche (od 16,5 dB to mniej niż szept!) oraz energooszczędne (od 6W!). Bogate wyposażenie sprawia, że obsługa jest na najwyższym poziomie, a niemiecka jakość gwarantuje niezawodność przez długie lata.

 

Opisywany oczyszczacz świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach, w których wymagana jest cisza (np. w biurze nie będzie przeszkadzał w pracy). Certyfikat Institut Schwarzkopf zaświadcza o tym, że idealnie sprawdzi się również w pomieszczeniach medycznych. Model w blisko 100% został wyprodukowany i złożony w Niemczech (jedynie czujnik PM2.5 jest produkcji Japońskiej), więc możemy być pewni najwyższego poziomu perfekcji w każdym detalu. Warto wspomnieć o wysokiej klasy wentylatorze, który jest produkowany przez niemiecką firmę EBM Papst – pioniera w produkcji wentylatorów i silników do urządzeń stosowanych w domach oraz przemyśle.

 

IDEAL AP 60 Pro widok z boku

 

Filtr 360° - doskonała broń na brudne powietrze


 

Zastosowanie oryginalnego pięciowarstwowego filtra HEPA (dostępny tylko w IDEAL PRO), odpowiadającego klasie H14, daje efekty w usuwaniu zabrudzeń na poziomie co najmniej 99.97%. Filtr jest połączony z węglem aktywnym o maksymalnej wydajności. Jego powierzchnia to zdumiewające 1340000 m2, a oznacza to, że posiada aż 670 g węgla aktywnego!. Filtr 360° został wyprodukowany przez firmę Fredenberg, która jest światowym liderem w produkcji filtrów powietrza.

 

Filtr został wyposażony w specjalny chip z unikatowym kodem, dzięki któremu zostaje sparowany z urządzeniem. Wskaźnik wymiany filtra poinformuje nas o konieczności wymiany (pokazując na górze urządzenia czerwony “F') i zapisze to w chipie. Nawet po przełożeniu filtra do innego modelu dowiemy się o tym, że filtr jest zużyty! Dla zachowania bezpieczeństwa, jeśli filtr zostanie wyciągnięty z urządzenia, to praca oczyszczacza zostanie wstrzymana. Chip również wykrywa poprawność instalacji filtra i jeśli jest ona niepoprawna, to urządzenie się nie włączy. Przeciętne działanie filtra to 2-3 lata.

 

Innowacyjne urządzenie


 

Prędkość wentylatora w IDEAL AP60 Pro może przebiegać aż w 5 poziomach. Dodatkowy tryb automatyczny pracuje, na podstawie odczytów z precyzyjnych czujników, dostosowując tempo pracy do ilości zanieczyszczeń w powietrzu. Czujnik pyłów wykryje pyły PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu), a czujnik gazów wykryje lotne związki organiczne, przykre zapachy, dym nikotynowy itp. Warto również wspomnieć o trybie turbo, dzięki któremu w ekspresowym tempie oczyścimy powietrze. Ciekawym i nowatorskim rozwiązaniem jest możliwość regulowania trybów średniego (180-279 m3/h) i wysokiego (300-549 m3/h) w zależności od potrzeb i warunków w pomieszczeniu.

 

Wskaźnik jakości powietrza za pomocą 3 kolorów monitoruje aktualny stan powietrza. Kolor czerwony oznacza brudne, pomarańczowy umiarkowane, a zielony czyste powietrze. Programator czasowy umożliwia ustawienie włączenia oraz wyłączenia urządzenia (1, 2, 4 lub 8h). Blokada rodzicielska zabezpieczy panel przed niechcianymi zmianami w pracy urządzenia. Wysoko wydajny panel sterowania pokaże informację o aktualnym stanie pracy. Całość została zamknięta w najwyższej jakości metalowej obudowie.

 

Dzięki funkcji WiFi zyskujemy możliwość sterowania urządzeniem za pomocą telefonu, smartonu czy tabletu. Wystarczy zainstalować przyjazną i stale rozwijaną aplikację i cieszyć się w pełni obsługą urządzenia.

 

Najwyższa klasa


 

IDEAL AP 80 certyfikat PZH

Opcjonalnie można zakupić uchwyt umożliwiający montaż na ścianie dla IDEAL AP 60 Pro. Jest to świetne rozwiązanie w miejscach publicznych. Wiszący oczyszczacz nie przeszkadza i oszczędza miejsce. Producent zadbał również o możliwie najprostszy i najwygodniejszy transport. Dzięki opcjonalnemu wózkowi do przewożenia IDEAL AP 60 Pro zyskujemy niezwykle wygodne przemieszczanie oczyszczacza.

 

Oczyszczacz IDEAL AP 60 Pro jest najwyższej klasy. Tego możesz być pewny, ponieważ świadczą o tym zdobyte certyfikaty. Warto tutaj wspomnieć o certyfikacie ECARF potwierdzającym wielką skuteczność w walce z alergenami. Dzięki niemu możesz być pewny, że opisywany oczyszczacz pomoże w walce z alergiami. Niedawno oczyszczacz uzyskał atest PZH Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, którym nie wszystkie urządzenia tego typu mogą się pochwalić.

 

Współczynnik oczyszczania


 

Urządzenie cechuje się wysokim współczynnikiem oczyszczania. Jest to parametr informujący o ilości wymian/przefiltrowania powietrza na godzinę, jakie może uzyskać dobry oczyszczacz. Do obliczenia parametru przyjmowana jest wysokość pomieszczenia 2,5 m. Jak widać na poniższej tabelce IDEAL AP 60 Pro doskonale poradzi sobie również w pomieszczeniach o innej powierzchni. Zielonym kolorem oznaczony został zakres optymalnej pracy dla powierzchni.

 

Przepływ powietrza (m3/h)

Powierzchnia pomieszczenia (m2) / Ilość wymian powietrza

600

15

20

25

30

35

40

45

50

55

60

70

80

90

100

110

16,0

12,0

9,6

8,0

6,9

6,0

5,3

4,8

4,4

4,0

3,4

3,0

2,7

2,4

2,2

 

3 stopnie filtracji


Filtracja 360° w IDEAL PRO

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz, włosy itp.), a tym samym zwiększa żywotność filtra HEPA.

 • 2. Filtr HEPA H14: zatrzymuje pył zawieszony (PM10, PM2,5, PM0,3, PM0,1), pyłki oraz inne alergeny wziewne, bakterie i zarodniki pleśni.

 • 3. Filtr węglowy: neutralizuje nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu oraz dym papierosowy, spaliny, opary chemiczne (aldehyd mrówkowy, toluen, n-butan, lotne związki organiczne itp.).

Funkcje dodatkowe


 • 5 poziomów prędkości wentylatora: (nocny, niski, średni, wysoki, turbo)

 • Świetlna sygnalizacja wymiany filtra: informacja o konieczności wymiany

 • Wskaźnik jakości powietrza: informacja za pomocą 3 kolorów

 • Łączność WiFi: sterowanie urządzeniem i kontrola z każdego miejsca

 • Aplikacja mobilna: możliwość regulacji szybkości trybów (średni i wysoki)

 • Czujniki: pyłu, gazu i zapachu

 • Pilot zdalnego sterowania: dla wygody

IDEAL AP 60 Pro zdjęcie obrotowe
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza IDEAL AP 60 Pro
kolor: biały
wymiary: 668x468x275 mm
waga: 15 kg
pobór prądu/moc*: 6, 9, 12, 23, 90 W
przepływ powietrza: 40-600 m3/h
CADR (pyły): 561 m3/h
CADR (formaldehyd): 274 m3/h
głośność*: 16.5, 26.5, 33.6, 42.9, 56.6
zalecany dla powierzchni: do 80 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 280 zł

* 1,2,3,4,5 prędkość

 

  Pobierz instrukcję obsługi

 

  Instrukcja sparowania z aplikacją

 

UWAGA! Istnieje możliwość zamówienia ostatnich sztuk IDEAL AP 60 PRO BASIC, różniących się wyłącznie brakiem WiFi, w cenie 3899 zł. Zapraszamy do kontaktu!

3/5

Używam IDEAL AP 60 PRO BASIC od kilku dni. W mojej ocenie jest znacznie głośniejszy niż w opisie ponieważ tryb nocny nie włącza się automatycznie - bazowa głośność to 1 poziom wiatraka. Tryb nocny jest faktycznie cichy ale reszta już zupełnie nie - dla mnie to porównywalna głośność do wyciągu z mojego okapu kuchennego. Jakość wykonania zupełnie mi nie odpowiada - wygląda jak wielkie, blaszane pudło - inaczej go sobie wyobrażałem ze zdjęć. Nie jestem w stanie ocenić jakości czujników - mam wrażenie, że nagle z zielonego stanu czystości włącza się czerwony bez uchwytnego powodu. Przy tej cenie jednak przydałby się ilościowy wyświetlacz poziomu zanieczyszczeń. Raczej nie polecam.

Jacek

5/5

Polecam oczyszczacz i sprzedawcę !

Marek Kondrat

4.0/5

na podstawie 2 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

IDEAL AP 60 Pro

IDEAL AP 60 Pro

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza IDEAL AP 60 Pro

Filtr 360° Combi do IDEAL AP 60 / 80 Pro

Filtr 360°

Zintegrowany filtr wstępny, HEPA i węglowy - do 3 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 849,00 zł

Wózek do IDEAL AP 60 / 80 PRO

Ilość: -+

Cena: 239,00 zł

Uchwyt do oczyszczaczy IDEAL AP 60 / 80 PRO

Ilość: -+

Cena: 179,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia/pomoc techniczna: 570 33 99 30

Infolinia/pomoc techniczna: 570 77 33 77

Status zamówień: 504 103 908

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.