22 602 20 80

Pn-Pt 9-19, So 10-18

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA503
Oczyszczacz powietrza LIFAair LA503Oczyszczacz powietrza LIFAair LA503 + LAM05LIFAair LA503 + LAM05 akcesoriaLIFAair LA503 + LAM05 widok dół, LIFAsmart pokazuje czasLIFAair LA503 + LAM05 - widok góra-frontLIFAair LA503 + LAM05 - widok na górę, wywiew powietrzaLIFAair LA503 + LAM05 - sterowanie z poziomu panelu sensorycznegoLIFAair LA503 + LAM05 - widok front ze wskaźnikiem stanu pracyLIFAair LA503 + LAM05 - filtr HEPAWygodne wyciąganie modułu filtra LIFAair LA503 + LAM05LIFAair LA503 + LAM05 - moduł filtra węglowego z bliskaLIFAair LA503 + LAM05 - widok od spodu, otwierana pokrywaLIFAair LA503 + LAM05 - wszystkie filtry w środkuLIFAair LA503 + LAM05 - wyjęty pierwszy filtr HEPALIFAair LA503 + LAM05 - wyjęte filtry HEPA i węglowyLIFAair LA503 + LAM05 - wyjęte dwa filtry HEPA i jeden węglowyLIFAair LA503 + LAM05 - wyjęte wszystkie cztery moduły filtrówLIFAair LA503 + LAM05 - widok na filtr węglowy i wstępny z bliskaLIFAair LA503 + LAM05 - filtr HEPA, widok z bliskaLIFAair LA503 + LAM05 - powierzchnia filtra węglowego, służąca rónież jako filtr wstępnyLIFAair LA503 + LAM05 - otwory wlotowe powietrzaLIFAair LA503 + LAM05 - logo marki i wyłączony wskaźnik pracyLIFAair LA503 + LAM05 - nalepka FinlandLIFAair LA503 aranżacja oczyszczaczaLIFAair LA503 aranżacja oczyszczaczaLIFAair LA503 aranżacja oczyszczaczaLIFAair LA503 aranżacja oczyszczaczaLIFAair LA503 aranżacja oczyszczaczaLIFAair LA503 wyciągany moduł filtraLIFAair LA503 zmiana prędkościZrzut z aplikacji LIFAair - wskazywanie jakości powietrzaZrzut z aplikacji LIFAair - wskazywanie zużycia filtrówZrzut z aplikacji LIFAair - lista urządzeńZrzut z aplikacji LIFAair - o firmie

Oczyszczacz powietrza

LIFAair LA503

Cena: 4 499,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 54 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza20-52 dB
 • Koszt filtrów 300 zł/rok
 • Koszt energii 13 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Fińska perfekcja

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dużo

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA503

LIFAair LA503 + LIFAair LA22HEPA

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 4 499,00 zł

Wybierz wariant

LIFAair LA503 + LIFAair LA22HEPA
LIFAair LA503 + LIFAair LA22HEPA
4 499,00

LIFAair LA503 Stacja pomiarowaLIFAair LA503 to niezwykle wydajny oczyszczacz powietrza zaprojektowany w Finlandii, który obecnie jest nr 1 w naszym rankingu oczyszczaczy. Współczynnik CADR dla mikroskopijnych pyłów wynoszący 450 m3/h gwarantuje oczyszczenie pomieszczenia o powierzchni 54 m2 już w zaledwie 18 minut. Solidna stalowa obudowa oraz japoński silnik bezszczotkowy potwierdzają, że oczyszczacz został zaprojektowany do bycia niezawodnym. Urządzenie zadziwia także cichą pracą (20 dB+) oraz niskim zużyciem energii.

 

Oczyszczacze LIFAair i gratis filtr HEPA

 

Dopełnieniem jest przenośna stacja kontrolno-pomiarowa LAM05 z czujnikami PM2.5, TVOC i CO2. Stacja umożliwia sterowanie oczyszczaczem i monitorowanie powietrza w domu z każdego zakątka Ziemi. LIFAair jako jeden z nielicznych producentów zdefiniował groźny poziom zanieczyszczeń PM2.5 już od 12 µg/m3, dzięki czemu oczyszczacz utrzymuje bezkompromisowo zdrowe powietrze w domu.

 

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA503 świetnie nadaje się do usuwania najmniejszych zanieczyszczeń z powietrza. Zastosowany tutaj filtr HEPA zatrzymuje co najmniej 99,5% mikrozanieczyszczeń o wielkości 0,003 µm. Oczyszczacz usuwa z powietrza w twoim otoczeniu niemal wszystkie wirusy, bakterie (99,99%) i pyły PM2.5 (99,99% w 30 minut). Według badań Ghoung Zhou Institute of Microbiology filtr LIFAair potrafi wyłapać aż 99,99% wirusów H1N1 o wielkości zaledwie 80-120nm. Dla przykładu koronawirus osiąga wielkość 90-140nm, czyli zbliżoną do H1N1.

 

Oczyszczacze LIFAair

 

Elegancki, funkcjonalny oraz inteligentny oczyszczacz powietrza


Oczyszczacz powietrza LIFAair LA503 widok z góry

 

Stylistyka obudowy LIFAair LA503 idealnie wpisuje się w obecne minimalistyczne trendy aranżacyjne (nagroda RedDot 2017). Kratka wywiewu zainspirowana jest łopatkami silników odrzutowych. Oczyszczacz jest zamknięty w stalowej obudowie posiadającej setki okrągłych dziurek o malejącej ku górze średnicy, przez które zasysane jest zanieczyszczone powietrze. Warto zaznaczyć, że stop stali węglowej SPCC, z której został wykonany oczyszczacz, jest stosowany w przemyśle samochodowym. W urządzeniu znajdziemy także lotniczy stop aluminium, z którego wykonano filtr wstępny. Panel urządzenia nie ma fizycznych przycisków, zastosowano kontrolę dotykową, a wskaźnik stanu pracy pod logiem producenta informuje o bieżącym trybie pracy urządzenia.

 

Gładząc górną część oczyszczacza (panel sensoryczny na całej długości okręgu), użytkownik w subtelny sposób kontroluje szybkość pracy wentylatora. Ruch w prawo zapewnia szybszą, a ruch w lewo wolniejszą pracę urządzenia. Urządzenie LIFAair LA503 ma niemal bezstopniową regulację obrotów – oferuje aż 20 poziomów prędkości, dostępnych w trybach automatycznych i manualnym.

 

Konserwacja urządzenia i filtrów polega na regularnym odkurzaniu ich raz w miesiącu.

 

Niezwykła stacja pomiarowa


 

Cechą charakterystyczną oczyszczaczy powietrza LIFAair jest dołączona stacja kontrolno-pomiarowa. LIFAsmart LAM05 potrafi mierzyć i informować użytkownika o jakości powietrza w pomieszczeniu. Zestaw oczyszczacz-stacja robi to w sposób bardzo dokładny dzięki produkowanym w USA i Japonii pięciu precyzyjnym czujnikom:

 • czujnik stężenia PM2.5 zawierającego cząstki o średnicy mniejszej niż 2,5 mikrometra, które mogą przenikać do krwi,
 • czujnik stężenia LZO (TVOC), który odpowiada za sumaryczne stężenie m.in. związków zapachowych, formaldehydu i benzo(a)pirenu,
 • czujnik poziomu CO2 odpowiedzialnego za ból głowy i gorszą jakość snu,
 • czujnik poziomu wilgotności, który mierzy wilgotność względną w pomieszczeniu,
 • czujnik temperatury powietrza dla uzyskania pełnej informacji o stanie powietrza w domu.

 

LIFAsmart LAM05 to nie tylko stacja pomiarowa. W połączeniu z oczyszczaczem oferuje liczne funkcje. Będąc centrum dowodzenia dla LA503, dostosowuje prędkość pracy wentylatora do stopnia zanieczyszczenia. Do wyboru są trzy tryby automatyczne: Smart, Allergy i Night oraz jeden manualny: Manual. Dostępny jest także tryb TURBO, który pozwala na pracę z pełną wydajnością w trybie ciągłym. Wewnątrz stacji znajdują się kluczowe czujniki związane z zanieczyszczeniem powietrza, ich pomiary są kluczowe do działania w trybach automatycznych. Producent, decydując się na umiejscowienie czujników poza oczyszczaczem powietrza LA503, uniknął zaburzeń pomiarów ze względu na wirujące powietrze w bliskim otoczeniu oczyszczacza. Dzięki temu odczyty nie są narażone na przekłamania.

 

Stacja LIFAsmart informuje również o procentowym stopniu zużycia filtrów (odliczanie od 100% do 0%). Umożliwia to algorytm, który analizuje historię pracy urządzenia i jakość otaczającego powietrza. Takie rozwiązanie gwarantuje możliwie najdłuższy czas eksploatacji filtrów bez utraty skuteczności.

 

Stacja pomiarowa może być samodzielnym sprzętem służącym do pomiarów jakości powietrza. Dzięki niewielkim rozmiarom możliwe jest zabranie jej w dowolne miejsce. Dwa akumulatory litowo-jonowe o łącznej pojemności 5200 mAh pozwalają na długą i bezproblemową pracę.

 

Całkowite oczyszczenie powietrza


 

LIFAair LA503 filtry w urządzeniu

Powietrze w Polsce jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych w Europie. Człowiek, wchłaniając zanieczyszczenia poprzez drogi oddechowe, naraża się na alergię, astmę i inne schorzenia.

 

Unikalna konstrukcja systemu filtracyjnego w LIFAair LA503: precyzyjne spasowanie i szczelność, w połączeniu z ogromną pojemnością filtrów zapewniają całkowite oczyszczenie powietrza wnikającego do urządzenia. Wyróżniamy trzy etapy filtracji: filtr wstępny (metalowa, perforowana obudowa modułu węglowego), 3,5 kg impregnowanego węgla aktywnego z domieszką zeolitu (wymiana nawet co 5 lat) oraz filtr HEPA E12 o bardzo dużej powierzchni 4,6 m2 (zalecana wymiana co 3 lata). Takie połączenie tworzy doskonałą broń na wszelkie zanieczyszczenia i wydłuża czas eksploatacji. W urządzeniu znajdują się łącznie 4 moduły filtrów: 2 moduły węglowe (z filtrem wstępnym) i 2 moduły HEPA, które wsuwa się do środka modułów węglowych.

 

LIFAair jako jedyny producent oczyszczaczy powietrza dodaje zeolit, który ma zdolność wychwytywania m.in. cząstek promieniotwórczych. Ten minerał został wymieszany z węglem aktywnym w stosunku masowym 50:50.

 

Oczyszczacz LIFAair LA503 wyróżnia olbrzymi współczynnik CADR na najniższych obrotach przy zachowaniu bardzo niskiej głośności (20 dB). CADR dla pyłów na poziomie 139 m3/h to około 150 m3/h przepływu powietrza. Przy takiej wydajności najlepsze rozwiązania konkurencji są ponad 10 dB głośniejsze!

 

LIFAair, jako jeden z niewielu producentów oczyszczaczy, stosuje bezszczotkowe silniki prądu stałego, które wyróżniają się długą żywotnością, niezawodnością i cichą pracą. Dedykowane silniki produkuje japońska firma NIDEC.

 

Dedykowany alergikom


 

Perfekcyjne spasowanie filtrów gwarantuje zatrzymanie wszystkich zanieczyszczeń, w tym prawie 100% alergenów. Zastosowane tutaj filtry zatrzymują na swojej powierzchni niemal wszystkie alergeny wziewne powodujące problemy ze skórą czy układem oddechowym. Co więcej, z poziomu stacji pomiarowej można uruchomić dedykowany tryb allergy. Po jego uruchomieniu oczyszczacz pracuje z intensywną prędkością wentylatora i zwiększoną czułością na wykrywanie alergenów. Co ważne, funkcja działa niezależnie od detekcji pyłów PM2.5, więc jeśli nie ma ich w powietrzu, to LIFAair LA503 tak i tak pracuje ze wzmożoną prędkością. Producent szczególnie zaleca używanie tej funkcji podczas sezonu grypowego oraz pyłkowego.

 

Oczyszczacze LIFAair na alergię

 

Sterowanie przez Wi-Fi


 

LIFAair LA503 zrzut z aplikacji LIFAair

Producent zadbał również o dostęp do zestawu oczyszczacz-stacja przez Internet. Aplikacja LIFAair, do której niezbędne jest połączenie Wi-Fi ze stacją pomiarową, daje pełną kontrolę nad oczyszczaczem. Aplikacja ma możliwość dodania wielu zestawów oczyszczacz-stacja pod różnymi nazwami (np. 'sypialnia Julia') i równoległego ich kontrolowania. Do jej działania nie potrzeba stałego adresu IP, ponieważ aplikacja łączy się chmurą LIFAair pośredniczącą w połączeniu. Użytkownik z poziomu aplikacji:

 • sprawdzi jakość powietrza,
 • sprawdzi poziom pyłów PM2.5 w µg/m3,
 • sprawdzi poziom dwutlenku węgla,
 • sprawdzi poziom wilgotności,
 • odczyta aktualną temperaturę w pomieszczeniu,
 • włączy/ wyłączy oczyszczacz,
 • ustawi tryby pracy oczyszczacza, w tym automatyczny i nocny,
 • dowie się o procentowym poziomie zużycia wszystkich filtrów,
 • przeczyta informacje o firmie.

 

Pobierz aplikację LIFAair:

Aplikacja LIFAair Aplikacja LIFAair

 

3 stopnie filtracji


Filtr w oczyszczaczu LIFAair LA503

 

 

 • 1. Filtr wstępny: drobno perforowana blacha z aluminium lotniczego, zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak kurz, włosy i sierść

 • 2. Filtr węglowy z domieszką zeolitu: usuwa m.in. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren oraz nieprzyjemne zapachy. Za sprawą zeolitu (sito molekularne) oczyszczacz wychwytuje również groźne tlenki NOx, SOx, a nawet zjonizowane cząstki promieniotwórcze przenikające m.in. z materiałów budowlanych.

 • 3. Filtr HEPA E12: zatrzymuje blisko w 100% mikroskopijne zanieczyszczenia - wnikające do krwiobiegu pyły PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu), chorobotwórcze bakterie i wirusy, pleśń, odchody roztoczy oraz zarodniki grzybów

Funkcje dodatkowe


 • Stacja pomiarowa: mierzy jakość powietrza oraz steruje urządzeniem

 • Łączność Bluetooth: umożliwia stabilną komunikację oczyszczacz-stacja

 • Łączność WiFi: sterowanie i kontrola bez względu na miejsce

 • Blokada rodzicielska: blokada panelu przed niechcianymi zmianami

 • Panel dotykowy: pozwala na sterowanie oczyszczaczem przy braku stacji

 • 5 precyzyjnych czujników: zapewniają dokładny pomiar stanu powietrza

 • Pomiar zużycia filtrów: procentowy stopień zużycia filtrów

 • Unikalne filtry: długa żywotność i całkowite oczyszczenie powietrza

 • Oryginalny projekt: atrakcyjny wygląd i oszczędność miejsca

 • Funkcja Test: ciągłe monitorowanie jakości powietrza w okresie 5 minut

 • Tryb Turbo: ekspresowe pozbycie się zanieczyszczeń

 • Tryb Allergy: blisko 100% pozbycie się alergenów z powietrza

 • Żyroskop: automatyczne wyłączenie w przypadku przechylenia

Budowa i parametry techniczne oczyszczacza LIFAair LA503
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza LIFAair LA503
kolor: biały
wymiary: 800x300x300 mm
waga: 14,6 kg
pobór prądu/moc*: 1-60 W
CADR (pyły)*: 139-450 m3/h
CADR (formaldehyd): 240 m3/h
głośność*: 20-52 dB
maksymalna moc akustyczna: 63 dB(A)
długość przewodu zasilającego: 3 m
zalecany dla powierzchni: do 54 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 300 zł

*wartość zależna od prędkości

 

  Pobierz instrukcję obsługi

 

  Pobierz instrukcję obsługi stacji

 

  Zobacz certyfikat TÜV

 

  Pobierz instrukcję połączenia stacji z Wi-Fi  

Oceny i opinie

5/5

sprzęt dobry, trochę słaba instrukcja, nie wszystko po polsku, nie mogę znaleźć jak włączać urządzenie w interwałach czasowych

Witold

5/5

Bardzo dobry produkt. Pracuje cicho i bezobsługowo. Monitoruje na bieżąco stan powietrza i dostosowuje pracę do aktualnej sytuacji. W ciągu kilkunastu minut jest w stanie doprowadzić stan powietrza do wymaganego poziomu. Na bieżąco można odczytywać takie parametry jak ilośc pyłów 2,4 , wilgotność, temperaturę czy zawartość dwutlenku węgla na smartfonie. Można też sterować pracą oczyszczacza w różnych trybach: cznym, nocnym, automatycznym lub antyalergicznym.

Andrzej

5.0/5

na podstawie 11 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

LIFAair LA503

LIFAair LA503

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja LIFAair LA503

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA503 to propozycja fińskiego producenta. Urządzenie wyróżnia się największym filtrem węglowym spośród wszystkich dostępnych na rynku. Cechuje się minimalistycznym wyglądem, cichą pracą (od 19 dB), wysokiej jakości materiałami wykorzystanymi do produkcji, dokładnymi pomiarami i dużą wydajnością.

 

Design i wykonanie

Opisywany model marki LIFAair składa się z 2 elementów:

 • oczyszczacza powietrza LA503,
 • stacji kontrolno - pomiarowej LAM05.

Oczyszczacz LIFAair LA503 ma obudowę ze stali szlachetnej, która pokryta jest białą farbą proszkową. Urządzenie przyjmuje kształt minimalistycznego walca, a otwór wylotowy przypomina turbinę. Producent zastosował silnik bezszczotkowy na prąd stały japońskiej firmy Nidec. Oczyszczacz nie posiada uchwytów ani kółek, które zwiększyłyby jego mobilność. Waży natomiast ponad 14,5 kg.

 

Stacja LAM05 to niedużych rozmiarów czujnik powietrza i kontroler. Posiada przejrzysty dotykowy wyświetlacz LCD skierowany ku górze. Choć wykonany z dobrej jakości materiałów, pozostaje delikatny na zarysowania, warto więc pozostawić na nim folię ochronną.

 

Główne funkcje

Oczyszczacz LIFAair LA503 oferuje skuteczne usuwanie zanieczyszczeń z powietrza, nie posiada dodatkowych funkcji. Stacja kontrolno - pomiarowa może pracować samodzielnie jako czujnik PM2.5, TVOC i CO2.

 

Wydajność LIFAair LA503

Parametr

Wartość (poziomy obrotów)

Uwagi

CADR

450 m3/h

Skuteczność urządzenia deklarowana przez producenta jest zgodna z naszymi obliczeniami.

Powierzchnia działania

54 m2

Głośność

19-50 dB

Cicha praca urządzenia, na najniższych obrotach niemal niesłyszalna.

Zużycie energii

1-60 W

Energooszczędny oczyszczacz powietrza.

 

LIFAair LA503 + LAM05 czujniki

 

Urządzenie zostało wyposażone w 2 czujniki:

 1. czujnik temperatury,
 2. czujnik wilgotności względnej.

 

W stacji LAM05 znajdują się kolejne 4:

 1. laserowy czujnik pyłów PM2.5,
 2. czujnik TVOC (lotnych związków organicznych),
 3. czujnik dwutlenku węgla,
 4. sensor natężenia światła.

 

Duża ilość czujników pozwala na automatyczną pracę oczyszczacza w oparciu o dane dotyczące obecnych zanieczyszczeń i pory dnia. Pełna automatyzacja jest możliwa tylko przy zastosowaniu stacji LAM05. LIFAair jako jedyny producent zapewnia także pomiar CO2.

 

LIFAair LA503 może pracować w kilku trybach: Smart, Manual, Night, Turbo. W najnowszych wersjach jest także tryb Allergy. Automatyczna praca oczyszczacza może odbywać się w odniesieniu do zachodnich lub azjatyckich norm powietrza.

 

Oczyszczacz LA503 na bieżąco monitoruje poziom zużycia filtrów. Użytkownik ma możliwość śledzić takie parametry w bezpłatnej aplikacji mobilnej, która jest dostępna na systemy iOS i Android. Dzięki niej użytkownik zyskuje dostęp do sterowania urządzeniem i wszystkich odczytów z czujników.

 

Filtry w oczyszczaczu LIFAair LA503

Oczyszczacz LIFAair LA503 oferuje 3-stopniową filtrację powietrza w oparciu o:

 • filtr wstępny, który jest drobną siateczką na filtrze węglowym, a jego zadaniem jest zbieranie domowego kurzu,
 • filtr węglowy o łącznej masie 3,5 kg z dodatkiem zeolitu, który usuwa tlenki siarki i azotu,
 • 2 filtry HEPA E12 o łącznej powierzchni 4,6 m2, które są w stanie przepuścić dużą ilość powietrza przy niewielkim poborze energii i niskiej głośności.

 

Filtracja w LIFAair LA503
Filtracja w LIFAair LA503

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

HEPA 12

do 3 lat

500 zł (dwa filtry E12)

Węgiel aktywny

do 5 lat

699 zł

Roczny koszt eksploatacji

~300 zł

 

Dodatkowe informacje

 • Żyroskop, który gwarantuje wyłączenie urządzenia w przypadku przyjęcia przez nie niepożądanej pozycji
 • Blokada rodzicielska
 • Autodiagnoza
 • Certyfikat TÜV Rheinland
 • Dobre uszczelnienie

 

Podsumowanie

Nie ulega wątpliwości, że oczyszczacz LIFAair LA503 należy do światowej czołówki pod względem wydajności i skuteczności działania. Co więcej, wyróżnia się dobrymi i odpornymi na większość uszkodzeń mechanicznych materiałami, jest cichy i zapewnia precyzyjne pomiary. Ponadto zostały zastosowane w nim sporych rozmiarów filtry węglowe z dodatkiem zeolitu, a filtr HEPA E12 cechuje duża przepuszczalność powietrza przy niskim zużyciu energii. Zaletą jest także minimalistyczny design, który wkomponuje się w nowoczesne wnętrza.

 

Jednocześnie jednak warto zauważyć, że LIFAair LA503 waży ponad 14 kg i nie posiada uchwytów lub kółek zwiększających jego mobilność. Tym samym czyszczenie filtra wstępnego, które wymaga obrócenia urządzenia, może być dla niejednego użytkownika kłopotliwe. Stacja LAM05 obsługuje tylko jedno urządzenie. Cena także jest bardzo wysoka jak na urządzenie bez funkcji nawilżania czy jonizacji - zyskujesz wydajny oczyszczacz powietrza.

 

 

Zalety
Wysoka jakość wykorzystanych materiałów i wykonania urządzenia
Duża powierzchnia filtrów HEPA E12
Dodatek zeolitu w filtrze węglowym
Rozsądne koszty eksploatacji
Niskie zużycie energii
Bardzo dokładne pomiary
Aplikacja mobilna
Wady
Wysoka cena jak na urządzenie bez dodatkowych funkcji - jonizacji czy oczyszczania
Duża waga utrudniająca czyszczenie
Brak uchwytów lub kółek zwiększających mobilność urządzenia
Stacja LAM05 umożliwia obsługę tylko jednego oczyszczacza

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza LIFAair LA503

LA22HEPA - Filtr HEPA12 do LA502

LA22HEPA

Filtr HEPA12 (komplet: 2 moduły) — do 3 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 499,00 zł

LA32AC - Filtr węglowy do LA502

LA32AC

Filtr węglowo-zeolitowy (komplet: 2 moduły) — do 5 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 699,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.