Oczyszczacz powietrza LIFAair LA503
Oczyszczacz powietrza LIFAair LA503LIFAair LA503 z zasilaczemLIFAair LA503 - widok góra-frontLIFAair LA503 - widok z góry, wywiew powietrzaLIFAair LA503 - sterowanie z panelu sensorycznegoLIFAair LA503 - widok front ze wskaźnikiem stanu pracyWygodne wyciąganie modułu filtra LIFAair LA503LIFAair LA503 - filtr HEPALIFAair LA503 - moduł filtra węglowego z bliskaLIFAair LA503 - widok spodu, otwierana pokrywaLIFAair LA503 - włożone wszystkie filtryLIFAair LA503 - wyjęty pierwszy filtr HEPALIFAair LA503 - wyjęty HEPA i węglowyLIFAair LA503 - wyjęte dwa filtry HEPA i jeden węglowyLIFAair LA503 - wyjęte wszystkie cztery moduły filtrówLIFAair LA503 - filtr węglowy i wstępny z bliskaLIFAair LA503 - zbliżenie na filtr HEPALIFAair LA503 - powietrzchnia filtra węglowego służy jako filtr wstępnyLIFAair LA503 - otwory wlotowe powietrzaLIFAair LA503 - logo marki i wyłączony wskaźnik pracyLIFAair LA503 - nalepka FinlandWidok na górę oczyszczacza powietrza LIFAair LA503Widok na górę i sterowanie w oczyszczaczu powietrza LIFAair LA503LIFAair LA503 Sterowanie urządzeniemFiltr w oczyszczaczu powietrza LIFAair LA503LIFAair LA503 W domuZastosowanie oczyszczacza LIFAair LA503Zastosowanie LIFAair LA503

Oczyszczacz powietrza

LIFAair LA503

Cena: 3 299,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 54 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza20-52 dB
 • Koszt filtrów 240 zł/rok
 • Koszt energii 13 zł/mc
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Fińska perfekcja

Gwarancja:4 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 5 dni

Kup na raty z Credit Agricole

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA503

LIFAair LA503

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 3 299,00 zł

Wybierz wariant

LIFAair LA503
LIFAair LA503
3 299,00
LIFAair LA503 - Outlet
LIFAair LA503 - Outlet
1 999,00 Powystawowy, zadzwoń po więcej informacji

LIFAair LA503 to nowa nazwa modelu LIFAair LA502C

 

LIFAair LA503 Całkowite oczyszczanieLIFAair LA503 to potężny oczyszczacz powietrza zaprojektowany przez inżynierów z Finlandii. Współczynnik CADR dla mikroskopijnych pyłów na poziomie 450 m3/h gwarantuje oczyszczenie powietrza w zaledwie 18 minut na powierzchni aż 54 m2. Unikalna konstrukcja filtrów to dokładnie oczyszczone powietrze i niskie koszty eksploatacji. Solidna, stalowa obudowa, japoński silnik elektryczny i czteroletnia gwarancja producenta potwierdza, że oczyszczacz został zaprojektowany do bycia niezawodnym.

 

Ponadto urządzenie zadziwia cichą pracą (20 dB+) przy bezkompromisowej wydajności oraz niskim zapotrzebowaniu na energię elektryczną.

 

Oczyszczacze LIFAair

 

Eleganckie i inteligentne oczyszczanie


Oczyszczacz powietrza LIFAair LA503 Sterowanie

 

Wyjątkowy design sprawia, że obok LIFAair LA503 nie da się przejść obojętnie. Kratka wywiewu jest zainspirowana łopatkami silników odrzutowych. Oczyszczacz jest zamknięty w stalowej obudowie, która posiada setki okrągłych dziurek, przez które zasysane jest zanieczyszczone powietrze.

 

Panel urządzenia nie ma żadnych przycisków, a wskaźnik stanu pracy pod logiem producenta poinformuje nas o trybie, w jakim oczyszczacz aktualnie jest. Sterowanie szybkością pracy wentylatora odbywa się w wyrafinowany sposób. Wystarczy delikatnie gładzić górną część oczyszczacza zgodnie ze wskazówkami zegara, aby wentylator pracował szybciej. Ruch w odwrotną stronę spowoduje zwolnienie pracy oczyszczacza. Urządzenie ma niemal bezstopniową regulację obrotów – aż 20 poziomów prędkości.

 

Aplikacje do sterowania przez internet


 

Producent pomyślał również o tym, aby oczyszczacz można było kontrolować poprzez sieć Wi-Fi. Do wyboru mamy 2 aplikacje. Pierwsza z nich to LifaCTRL, dzięki której dowiemy się o aktualnej temperaturze czy wilgotności powietrza. Co więcej, pokaże nam stopień zużycia filtrów, umożliwi kontrolę szybkości obrotów oraz pozwoli na wygaszenie światełka na oczyszczaczu (do uzyskania precyzyjnej informacji o zużyciu wymagana jest stacja LIFAsmart z czujnikami zanieczyszczeń).

 

Kup aplikację LifaCTRL:

Aplikacja LifaCTRL do pobrania na iOS Aplikacja LifaCTRL

 

Druga aplikacja LIFAair daje nam pełną kontrolę nad oczyszczaczem. Musimy mieć do niej połączoną stację pomiarową LIFAsmart + Wi-Fi i jest ona darmowa. Aplikacja ma możliwość dodania wielu zestawów oczyszczacz-stacja pod różnymi nazwami (np. 'sypialnia Julia') i równoległego ich kontrolowania. Co ważne, nie potrzebujesz stałego adresu IP, stacja łączy się z chmurą LIFAair, która pośredniczy w połączeniu.

 

Pobierz aplikację LIFAair:

Aplikacja LIFAair Aplikacja LIFAair

 

Całkowite oczyszczenie powietrza


 

Unikalna konstrukcja systemu filtracyjnego w LIFAair LA503: precyzyjne spasowanie i szczelność dzięki gumowym uszczelkom, w połączeniu z ogromną pojemnością filtrów zapewniają niemal całkowite oczyszczenie powietrza wnikającego do urządzenia. Zanieczyszczenia zatrzymywane są przez: filtr wstępny (metalowa obudowa modułu węglowego i mikrootworami), filtr z 3,5 kg impregnowanego węgla aktywnego (wymiana raz na 10 lat!) oraz filtr HEPA E12 o bardzo dużej powierzchni, wynoszącej 4,6 m2 (zalecana wymiana co 3 lata). Takie połączenie tworzy doskonałą broń na wszelkie zanieczyszczenia i obniża koszty eksploatacji. W urządzeniu znajdują się łącznie 4 moduły filtrów: 2 moduły węglowe (z filtrem wstępnym) i 2 moduły HEPA, które wsuwa się do środka modułów węglowych.

 

Warto też zwrócić uwagę na olbrzymi współczynnik CADR na najniższych obrotach, przy zachowaniu bardzo niskiej głośności (20 dB). CADR dla pyłów na poziomie 139 m3/h to około 150 m3/h przepływu powietrza. Przy takiej wydajności najlepsze rozwiązania konkurencji są ponad 10 dB głośniejsze!

 

LIFAair, jako jeden z niewielu producentów oczyszczaczy, stosuje bezszczotkowe silniki prądu stałego, które wyróżniają się żywotnością, niezawodnością i cichością pracy. Dedykowane silniki produkuje japońska firma NIDEC.

 

Do konserwacji urządzenia i filtrów wystarczy sam odkurzacz i 60 sekund Twojego czasu w miesiącu.

 

3 stopnie filtracji


Filtry w oczyszczaczu LIFAair LA503

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak sierść zwierząt, kurz, okruchy itp.

 • 2. Filtr węglowy z domieszką zeolitu: usuwa m.in. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren oraz nieprzyjemne zapachy. Za sprawą zeolitu (sito molekularne) oczyszczacz wychwytuje również groźne tlenki NOx, SOx, a nawet zjonizowane cząstki promieniotwórcze przenikające m.in. z materiałów budowlanych.

 • 3. Filtr HEPA E12: zatrzymuje blisko w 100% mikroskopijne zanieczyszczenia – wnikające do krwiobiegu pyły PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu), chorobotwórcze bakterie i wirusy, pleśń, odchody roztoczy oraz komórki grzybów

Funkcje dodatkowe


 • Panel dotykowy: pozwala na płynną regulację szybkości oczyszczania

 • Unikalna filtracja: długa żywotność i całkowite oczyszczenie powietrza

 • Unikalny projekt oczyszczacza: atrakcyjny wygląd i oszczędność miejsca

 • Autodiagnoza: informuje o potencjalnej awarii komponentów

 • Łączność Bluetooth: sterowanie do ~20 m dzięki aplikacji LifaCTRL

Budowa i parametry techniczne oczyszczacza LIFAair LA503

Parametry techniczne

 • kolor: biały

 • wymiary: 300x300x800 mm

 • waga: 14,6 kg

 • pobór prądu/moc* : 1-60 W

 • CADR (pyły)*: 139-450 m3/h

 • CADR (formaldehyd): 240 m3/h

 • głośność*: 20-52 dB

 • maksymalna moc akustyczna: 63 dB

 • długość przewodu zasilającego: 3 m

 • zalecany dla powierzchni: do 54 m2

 • szacowany roczny koszt filtrów: 240 zł

*wartość zależna od prędkości

 

  Pobierz instrukcję obsługi

 

  Zobacz certyfikat TÜV

 

Uwaga! Produkt może być dostarczany pod nazwą modelową "LA502C". Jednostki "LA503" i "LA502C" niczym się nie różnią.  

5/5

Nie miałem kasy na opcje ze stacją więc zacząłem od LA502C. Po pewnym czasie dokupiłem stacje ale zaopiniuje wersje bez. W mojej opinii zdecydowanie lepiej kupić rewelacyjny oczyszczacz bez automatyki niż kiepski oczyszczacz z automatem. Stacje można dokupić zawsze później tak jak zrobiłem ja. LA502C nawet bez stacji ma kilkanaście poziomów prędkosci pracy dzięki czemu można bez problemu ustawic prędkosc która jest akceptowalna akustycznie w nocy i w dzień. Przy tym mam pewność że świetnie oczyszcza, mam czujnik PM2.5 za 300 zł i oczyszcza powietrze ekstremalnie szybko nawet na niskich obrotach. Jakość wykonania i wielkość filtrów po prostu wymiata. Warto iść do elektromarketu i zaglądnąc do tych wszytkich Philips, Sharp itd. a później zobaczyć na filtry do Lifaair. Nie trudno dojść do wniosku, że porównujemy coś profesjonalnego z zabawkami.

5.0/5

na podstawie 1 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

LIFAair LA503

LIFAair LA503

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza LIFAair LA503

LA22HEPA - Filtr HEPA12 do LA502

LA22HEPA

Filtr HEPA E12 (komplet: 2 moduły) — do 3 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 499,00 zł

LA32AC - Filtr węglowy do LA502

LA32AC

Filtr węglowo-zeolitowy (komplet: 2 moduły) — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 699,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.