LIFAair LA352C
Widok frontowy na oczyszczacz powietrza LIFAair LA35Widok na górę oczyszczacza powietrza LIFAair LA35LIFAair LA352 W domuLIFAair LA352 W domuOczyszczacz powietrza LIFAair LA352 SterowanieFiltr w oczyszczaczu powietrza LIFAair LA352
LIFAair LA352C

LIFAair LA352C

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 2 299,00 zł

Oczyszczacz powietrza

LIFAair LA352C

Cena: 2 299,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 39 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza18-50 dB
 • Koszt filtrów 210 zł/rok
 • Koszt energii 11 zł/mc
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Fińska innowacja

Gwarancja:4 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 6 dni

Ilość sztuk: -+

Kup na raty z Credit Agricole

LIFAair 352 Całkowite oczyszczanieFirma LIFAair jest światowym liderem technologii poprawy jakości powietrza wewnętrznego. Oczyszczacz powietrza LIFAair LA352C jest jej kompaktowym modelem wyznaczającym standardy na rynku. Wyjątkowa konstrukcja systemu filtracyjnego i szczelność gwarantuje całkowite oczyszczenie powietrza. Rewolucyjna obsługa urządzenia oraz solidna, stalowa obudowa sprawiają, że konkurencja nie może spać spokojnie. LA352C świetnie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 39 m2, które oczyści już w zaledwie 20 minut! Urządzenie pomimo swoich świetnych parametrów wydajnościowych (współczynnik CADR dla mikro-pyłów aż 330 m3/h), zadziwia cichą pracą (na niskich obrotach jedynie 18 dB!) oraz niskim poborem energii.

 

Elegancja idąca w parze z funkcjonalnością


Oczyszczacz powietrza LIFAair LA352 Sterowanie

 

Inżynierowie LIFAair oddali w nasze ręce model o minimalistycznym designie i jakości wykonania, która zapiera dech. Konstrukcja w kształcie walca gwarantuje oszczędność miejsca (tylko 0,06 m2 zajętej podłogi). 

 

Obsługa LA352C również wyznacza nowe standardy, ponieważ nie posiada żadnych guzików tylko sensoryczną krawędź obudowy, a wskaźnik stanu pracy/zasilania poinformuje nas o aktualnym trybie. Wystarczy delikatnie gładzić górną część oczyszczacza zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara, aby przyśpieszyć pracę urządzenia. Jeśli będziemy gładzić urządzenie w odwrotną stronę, spowodujemy zwolnienie szybkości pracy wentylatora. Urządzenie ma niemal bezstopniową regulację obrotów - aż 20 poziomów prędkości. 

 

Do konserwacji urządzenia i filtrów wystarczy sam odkurzacz i 60 sekund Twojego czasu w miesiącu!

 

Aplikacje do sterowania przez internet


 

Producent pomyślał również o tym, aby oczyszczacz można było kontrolować poprzez sieć Wi-Fi. Do wyboru mamy 2 aplikacje. Dzięki aplikacji mobilnej LifaCTRL będziesz mógł regulować obroty z poziomu telefonu, zobaczysz odczyty z czujników temperatury i wilgotności, wyłączysz na noc świecący wskaźnik pracy i sprawdzisz orientacyjny stopień zużycia filtrów (do uzyskania precyzyjnej informacji o zużyciu wymagana jest stacja LIFAsmart z czujnikami zanieczyszczeń).

 

Kup aplikację LifaCTRL:

Aplikacja LifaCTRL do pobrania na iOS Aplikacja LifaCTRL

 

Natomiast aplikacja LIFAair daje nam pełną kontrolę nad oczyszczaczem. Musimy mieć do niej połączoną stację pomiarową LIFAsmart + Wi-Fi i jest ona darmowa. Aplikacja ma możliwość dodania wielu zestawów oczyszczacz-stacja pod różnymi nazwami (np. 'sypialnia Julia') i równoległego ich kontrolowania. Co ważne, nie potrzebujesz stałego adresu IP, stacja łączy się z chmurą LIFAair, która pośredniczy w połączeniu.

 

Pobierz aplikację LIFAair:

Aplikacja LIFAair Aplikacja LIFAair

 

Całkowite oczyszczenie powietrza


 

Rosnąca urbanizacja doprowadziła do tego, że zła jakość powietrza jest już dużym problemem również wewnątrz pomieszczeń. Człowiek wdychając silnie zanieczyszczone powietrze, naraża siebie na alergię i schorzenia układu oddechowego.

 

Unikalna konstrukcja systemu filtracyjnego w LIFAair LA352C: precyzyjne spasowanie i szczelność, w połączeniu z ogromną pojemnością filtrów zapewniają całkowite oczyszczenie powietrza wnikającego do urządzenia. W skład systemu filtracyjnego wchodzą: filtr wstępny (siateczka na 4 modułach węglowych, nie ulega zużyciu), filtr węglowy z wielką ilością węgla aktywnego (1000 gram w 4 modułach, zalecana wymiana co 5 lat) oraz filtr HEPA12 (aż 2,3 m2 powierzchni po rozłożeniuzalecana wymiana co 2 lata).

 

System filtrów w oczyszczaczu otrzymał najwyższy poziom w teście pojemnościowym przeprowadzonym przez Laboratorium Narodowe (P4 / F4).  To znaczy, że zdolność do akumulowania zanieczyszczeń przypadająca na 1 m2 HEPA czy 1 g węgla aktywnego jest ponadprzeciętnie wysoka.

 

LIFAair, jako jeden z niewielu producentów oczyszczaczy, stosuje bezszczotkowe silniki prądu stałego, które wyróżniają się żywotnością, niezawodnością i cichością pracy. Dedykowane silniki produkuje japońska firma NIDEC.

 

3 stopnie filtracji


Filtracja w oczyszczaczu powietrza LIFAair LA352C

 

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak sierść zwierząt, kurz, okruchy itp.

 • 2. Filtr węglowy z domieszką zeolitu: usuwa m.in. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren oraz nieprzyjemne zapachy. Za sprawą zeolitu (sito molekularne) oczyszczacz wychwytuje również groźne tlenki NOx, SOx a nawet zjonizowane cząstki promieniotwórcze przenikające m.in. z materiałów budowlanych.

 • 3. Filtr HEPA12: zatrzymuje blisko w 100% mikroskopijne zanieczyszczenia - wnikające do krwiobiegu pyły PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu), chorobotwórcze bakterie i wirusy, pleśń, odchody roztoczy oraz komórki grzybów

Funkcje dodatkowe


 • Panel dotykowy: pozwala na płynną regulację szybkości oczyszczania

 • Unikalny filtr: długa żywotność i całkowite oczyszczenie powietrza

 • Unikalny projekt oczyszczacza: atrakcyjny wygląd i oszczędność miejsca

 • Autodiagnoza: informuje o potencjalnej awarii komponentów

 • Łączność Bluetooth: sterowanie do ~20 m dzięki aplikacji LifaCTRL

Budowa i parametry techniczne oczyszczacza LIFAair LA352C

Parametry techniczne

 • kolor: biały

 • wymiary: 250x250x505 mm

 • waga: 10 kg

 • pobór prądu/moc*: 1-50 W

 • CADR (pyły)*: 55-330 m3/h

 • głośność*: 18-50 dB

 • maksymalna moc akustyczna: 64 dB

 • długość przewodu zasilającego: 3 m

 • zalecany dla powierzchni: do 39 m2

 • szacowany roczny koszt filtrów: 210 zł

*wartość zależna od prędkości

 

  Pobierz instrukcję obsługi

 

  Zobacz certyfikat TÜV

5/5

Kupiłem LA325C, oczyszczacz jest z górnej półki cenowej ale co ważne i jakościowej. Ilość węgla aktywnego , jego masa plus dodatki zeolitu budzi zaufanie. Po kupieniu i zainstalowaniu aplikacji LifaCTRL aplikacja po połączeniu z oczyszczaczem nie pokazuje aktualnej prędkości obrotowej. Cały czas prędkość wskazywana jest 10RPM niezależnie od prędkości rzeczywistej. Wskazania wilgotności i temperatury są prawidłowe. Za tą klasę sprzętu i za płatną aplikacje takie coś nie powinno mieć miejsca.

Czesiek

5/5

Od ponad 2 miesięcy użytkuję LIfAir352C, czyli wersję bez stacji pomiarowej.Z tego co sie zorientowałem produkt jest fiński, ale wyprodukowany przez LIfaAir w Chinach. To chyba dobrze bo chińczycy mają problemy z czystością powietrza. Oczyszczacz włączam na noc.Na wolnych obrotach jest cichy wręcz niesłyszalny.Do jego głównych zalet należy bezobsługowość. Trzeba go tylko włączyć i to koniec naszych czynności.Nie potrzeba nic dolewać, czyścić. Oczyszczacz jest bardzo starannie i precyzyjnie wykonany, ale nie pozbawiony drobnych mankamentów. Wg mnie na obudowie powinien znajdować się włącznik urządzenia(tak trzeba wkładać wtyczke do kontaktu), oraz powinna być możliwość wyłączenia diody w obudowie.Jej świecenie nocą mi nie przeszkadza, ale dzieciom może.Filtry oczyszczacza - Hepa i węglowy są duże , grube i budzą zaufanie.W filtrze węglowym są zatopione kulki zeolitu, naturalnego minerału o ładunku ujemnym i strukturze komorowej posiadającego właściwości filtracyjne. Dystrybutor powinien szerzej opisać jego działanie to na pewno więcej osób zdecydowałoby sie do jego zakupienia pomimo wysokiej ceny.Ja uważam, że zeolit działa jak naturalny jonizator i nie tylko.Polecam zakup tego oczyszczacza , gdyż prostota i solidność wykonania, trwałe filtry będą gwarancją jego długiego użytkowania. Stację pomiarową można zawsze dokupić i tym samym zwiększyć jego funkcjonalność. [odp. LoveAir: dziękujemy za opinie. Co do diody, wkrótce do telefonów z Android/iOS pojawi się druga aplikacja LIFAair, skierowana do posiadaczy urządzeń bez stacji pomiarowej. Telefon będzie łączył się z oczyszczaczem przez Bluetooth. Będzie opcja sterowania prędkością obrotową oczyszczacza i na 99% regulacja/wyłączanie diody :)]

sd

5.0/5

na podstawie 2 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

LIFAair LA352C

LIFAair LA352C

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Do tego oczyszczacza pasują filtry:

LA21HEPA - Filtr HEPA12 do LA352

LA21HEPA

Filtr HEPA12 — do 2 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Filtr węglowy LA41AC

LA31AC

Filtr węglowo-zeolitowy (komplet: 4 moduły) — do 5 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych, wpisywanych w zamówieniu. Gwarancję udanych zakupów zapewnia PayU. Jak chcesz, kupisz tu na raty – zyskaj czyste powietrze już od 23 zł miesięcznie.

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie (PayU) i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki przekazujemy kurierom zwykle w dniu złożenia zamówienia. Możesz wybrać FedEx lub DPD. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia/pomoc techniczna: 570 33 99 30

Status zamówień: 504 103 908

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

Biuro: ul. Mostowa 2, 32-566 Grojec

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności