22 602 20 80

Pn-Pt 9-19, So 10-18

Oczyszczacz LIFAair LA333
Oczyszczacz LIFAair LA333LIFAair LA333 - widok góra-frontLIFAair LA333 - widok front, wskaźnik stanu pracyLIFAair LA333 - widok na górę, wywiew powietrzaLIFAair LA333 - wyłączony wskaźnik pracy, nalepka FinlandLIFAair LA333 - widok na dół, zaklejone złącze zasilaniaLIFAair LA333 - widok od spodu, otwierana pokrywaLIFAair LA333 - włożone wszystkie filtryLIFAair LA333 - filtr węglowy z bliska, strona zewnętrznaLIFAair LA333 - filtr węglowy z bliska, strona wewnętrznaLIFAair LA333 - filtr HEPA z bliskaAranżacja oczyszczacza LIFAair LA352CAranżacja oczyszczacza LIFAair LA352CAranżacja oczyszczacza LIFAair LA352CLIFAair LA352C aranżacjaLIFAair LA352C aranżacjaLIFAair LA352C zmiana prędkości

Oczyszczacz powietrza

LIFAair LA352C

Cena: 2 299,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 39 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza18-50 dB
 • Koszt filtrów 160 zł/rok
 • Koszt energii 11 zł/mc
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Fińska perfekcja

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Chwilowo niedostępny

Darmowa wysyłka - brak towaru

powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

LIFAair LA352C Całkowite oczyszczanieLIFAair LA352C to kompaktowy oczyszczacz powietrza od światowego lidera technologii poprawy jakości powietrza wewnętrznego. Świetnie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 39 m2, które oczyści w ciągu zaledwie 20 minut. Pomimo wysokiej wydajności (CADR dla pyłów wynosi 330 m3/h) zadziwia bardzo cichą pracą (już od 18 dB) oraz niskim poborem energii.

 

Oczyszczacz LIFAair LA352C wyznacza standardy na rynku - zarówno pod względem efektywności, jak i designu. Umożliwia całkowite oczyszczenie powietrza dzięki wyjątkowej konstrukcji systemu filtracyjnego oraz jego pełnej szczelności. Urządzenie wyróżnia rewolucyjny system obsługi poprzez dotyk oraz solidna, stalowa obudowa. Oferowany model nie posiada stacji. LIFAair LA352C jest dostępny również w zestawie ze stacją LAM05.

 

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA352C zatrzymuje nawet najmniejsze zanieczyszczenia. Dzięki zastosowanemu filtrowi HEPA potrafi zniwelować co najmniej 99,5% wszystkich mikrozanieczyszczeń o wielkości 0,003 µm. Urządzenie usuwa niemal wszystkie wirusy, bakterie (99,99%) i pyły PM2.5 (99,99% w 30 minut) w twoim domu. Badania Ghoung Zhou Institute of Microbiology dowodzą, że filtr LIFAair wyłapuje aż 99,99% wirusów H1N1 o wielkości 80-120 nm. Porównując, wielkość koronawirusa to 90-140 nm, a więc zbliżona do H1N1. Na uwagę zasługuje również skuteczność oczyszczacza w walce z alergenami. LA352C zatrzymuje pyłki 500 razy mniejsze od alergenów pochodzenia roślinnego.

 

Oczyszczacze LIFAair

 

Elegancja w parze z funkcjonalnością


 

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA352C widok z góry

Inżynierowie LIFAair oddali w ręce użytkowników model, który wyróżniają minimalistyczny design i niebywała jakość wykonania. Kratka wywiewu inspirowana łopatkami silników odrzutowych otrzymała prestiżową nagrodę RedDot 2017. Solidna stalowa obudowa idealnie współgra z obecnymi trendami aranżacyjnymi. Dzięki konstrukcji w kształcie walca osiągnięto maksymalną oszczędność miejsca - tylko 0,06 m2 zajętej podłogi.

 

Także obsługa LA352C wyznacza nowe standardy. Oczyszczacz nie posiada fizycznych przycisków, a prędkość pracy ustalamy poprzez korzystanie z sensorycznej krawędzi obudowy. Gładząc górną część urządzenia zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara, przyspieszamy jego pracę, a jeśli chcemy zwolnić - wystarczy gładzić w drugą stronę. LIFAair LA352C ma niemal bezstopniową regulację obrotów - oferuje aż 20 poziomów prędkości. O obecnym trybie pracy informuje subtelny wskaźnik stanu pracy/zasilania.

 

Konserwacja urządzenia i filtrów nie zajmuje więcej niż minutę - potrzebujemy do niej jedynie odkurzacza.

 

Całkowite oczyszczenie powietrza


 

Urbanizacja sprawiła, że zła jakość powietrza jest obecnie dużym problemem także wewnątrz naszych domów czy biurowców, w których pracujemy. Wdychając je, narażamy się na alergie i liczne schorzenia układu oddechowego.

 

Unikalna konstrukcja systemu filtracyjnego w LIFAair LA352C (bez stacji): precyzyjne spasowanie i szczelność, w połączeniu z ogromną pojemnością filtrów zapewniają całkowite oczyszczenie powietrza wnikającego do urządzenia. W skład systemu filtracyjnego wchodzą: filtr wstępny (siateczka na 4 modułach węglowych, która nie ulega zużyciu), filtr węglowy z wielką ilością węgla aktywnego (1000 gram w 4 modułach, zalecana wymiana co 5 lat) oraz filtr HEPA E12 (aż 2,3 m2 powierzchni po rozłożeniu, zalecana wymiana co 3 lata).

 

System filtrów w oczyszczaczu otrzymał najwyższy poziom w teście pojemnościowym przeprowadzonym przez Laboratorium Narodowe (P4/F4). To znaczy, że zdolność do akumulowania zanieczyszczeń przypadająca na 1 m2 HEPA czy 1 g węgla aktywnego jest ponadprzeciętnie wysoka.

 

LIFAair, jako jeden z niewielu producentów oczyszczaczy, stosuje bezszczotkowe silniki prądu stałego, które wyróżniają się długą żywotnością, niezawodnością i cichą pracą. Produkuje je japońska firma NIDEC.

 

Koniec z alergiami


 

Oczyszczacz LIFAair LA352C dzięki idealnemu spasowaniu filtrów zatrzymuje wszystkie zanieczyszczenia (nic nie ucieka bokami). Wyłapuje blisko 100% alergenów wziewnych, które powodują dolegliwości skórne oraz ze strony układu oddechowego.

 

Dla alergików wskazane jest doposażenie oczyszczacza w stację kontrolną, by uruchomić specjalny tryb allergy, który zwiększa szybkość wentylatora i czułość wykrywania alergenów w powietrzu. Co ważne, tryb działa niezależnie od detekcji pyłów PM2.5, więc jeśli nie ma ich w powietrzu, to wentylator i tak pracuje ze wzmożoną prędkością. Producent szczególnie zaleca używanie tej funkcji podczas sezonu grypowego oraz pyłkowego.

 

Oczyszczacze LIFAair na alergię

 

Aplikacje do sterowania przez internet


 

LIFAair LA333 zrzut z aplikacji LIFAair

Oczyszczaczem powietrza LIFAair LA352C można sterować również za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego z dostępem do sieci. Aplikacja mobilna LifaCTRL umożliwia regulację obrotów za pomocą telefonu czy tabletu. Użytkownik może również sprawdzić odczyty z czujników temperatury i wilgotności, wyłączyć świecący wskaźnik pracy i sprawdzić orientacyjny stopień zużycia filtrów (precyzyjną informację można uzyskać wyłącznie ze stacji LIFAsmart, która posiada czujniki zanieczyszczeń).

 

Kup aplikację LifaCTRL:

Aplikacja LifaCTRL do pobrania na iOS Aplikacja LifaCTRL

 

 

Darmowa aplikacja LIFAair daje użytkownikom pełną kontrolę nad oczyszczaczem. Do jej uruchomienia niezbędna jest jednak stacja pomiarowa LIFAsmart. Możliwe jest dodawanie wielu zestawów oczyszczacz-stacja i nadawanie im osobnych nazw (np. “sypialnia Julia”) i równoległego kontrolowania ich pracy. Należy podkreślić, że nie jest potrzebny stały adres IP, bo stacja łączy się z pośredniczącą w połączeniu chmurą LIFAair.

 

Pobierz aplikację LIFAair:

Aplikacja LIFAair Aplikacja LIFAair

 

3 stopnie filtracji


Filtracja w oczyszczaczu powietrza LIFAair LA352C

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia, m.in. sierść zwierząt, kurz, okruchy itp.

 • 2. Filtr węglowy z domieszką zeolitu: usuwa m.in. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren oraz nieprzyjemne zapachy. Za sprawą zeolitu (sito molekularne) oczyszczacz wychwytuje również groźne tlenki NOx, SOx, a nawet zjonizowane cząstki promieniotwórcze przenikające m.in. z materiałów budowlanych.

 • 3. Filtr HEPA E12: zatrzymuje w blisko 100% mikroskopijne zanieczyszczenia - wnikające do krwiobiegu pyły PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu), chorobotwórcze bakterie i wirusy, pleśń, odchody roztoczy oraz komórki grzybów.

Funkcje dodatkowe


 • Panel dotykowy: pozwala na płynną regulację szybkości oczyszczania

 • Unikalny filtr: długa żywotność i całkowite oczyszczenie powietrza

 • Unikalny projekt oczyszczacza: atrakcyjny wygląd i oszczędność miejsca

 • Czujniki: wilgotności i temperatury

 • Żyroskop: automatyczne wyłączenie w przypadku przechylenia

 • Łączność Bluetooth: sterowanie do ~20 m dzięki aplikacji LifaCTRL

Budowa i parametry techniczne oczyszczacza LIFAair LA352C
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza LIFAair LA352C
kolor: biały
wymiary: 250x250x505 mm
waga: 10 kg
pobór prądu/moc*: 1-45 W
CADR (pyły)*: 55-330 m3/h
CADR (formaldehyd): 141 m3/h
głośność*: 18-50 dB
maksymalna moc akustyczna: 64 dB(A)
długość przewodu zasilającego: 3 m
zalecany dla powierzchni: do 39 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 160 zł

*wartość zależna od prędkości

 

  Pobierz instrukcję obsługi

 

  Zobacz certyfikat TÜV

Oceny i opinie

5/5

Po miesiącu używania mogę powiedzieć że działa b dobrze. Nie był jeszcze testowany w trudnych warunkach, ale w lekkich i umiarkowanych spisuje się. Poziom zanieczyszczenia wyrzucanego powietrza na małym biegu mierzony czujnikiem laserowym i Arduino to 8,11,12 pg/m3 dla cząstek PM1, PM2,5, PM10 odpowiednio mierzone z dokładnością do 1pg/m3. Polecam jeśli komuś zależy na cichym dokładnym i wydajnym sprzęcie. Brakuje mi w nim sterowania przez smartphone i innych bajerów jak np czujnik. Koszt dodatkowej stacji pomiarowej jest nieprzyzwoity i nieuzasadniony moim zdaniem. Podsumowując, proste aż do bólu ale wydajne urządzenie.

Oskar

5/5

Użytkujemy od dwóch miesięcy, różnica dla alergików kolosalna. W nocy komfort spania, a w dzień brak kaszlu i kataru. Polecamy.

Użytkownik 001

4.6/5

na podstawie 8 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

LIFAair LA352C

LIFAair LA352C

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja LIFAair LA352C

LIFAair LA352C to kompaktowy oczyszczacz powietrza topowej fińskiej marki przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 39 m2. Wyróżnia się nieprzeciętną skutecznością w usuwaniu zanieczyszczeń, cichą pracą (od 18 dB) oraz nagrodzonym prestiżowym wyróżnieniem RedDot 2017 designem.

 

Design i wykonanie

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA352C to model bez charakterystycznej dla marki inteligentnej stacji LAM05. Został wykonany z wysokiej jakości stali węglowej SPCC pokrytej białą farbą proszkową, a w obudowie znajdują się setki mikrootworów do zasysania powietrza. Zamiast panelu sterowania i wyświetlacza, na górze znajduje się sensoryczna część służąca do regulowania pracy wentylatora. Gładząc krawędź, przyspieszamy go lub spowalniamy, płynnie przełączając na jeden z 20 poziomów. Oczyszczacz ma również subtelny wskaźnik pracy/zasilania. Na górze znajduje się kratka wywiewu inspirowana łopatkami silników odrzutowych. Projekt oczyszczacza otrzymał prestiżową nagrodę RedDot 2017.

 

LIFAair LA352C
LIFAair LA352C

 

Dzięki konstrukcji w kształcie walca, oczyszczacz LIFAair nie zajmuje wiele miejsca. Urządzenie nie posiada uchwytów ani kółek, które dodawałyby mu mobilności. Należy zauważyć, że dość sporo waży - aż 10 kg. Zastosowano w nim wysokiej klasy silnik bezszczotkowy na prąd stały, który zapewnia dużą moc przy zachowaniu niskiego poboru energii.

 

Wydajność i funkcje LIFAair LA352C

LIFAair LA352C to oczyszczacz cechujący się dużą wydajnością. W przejrzystej tabeli zebraliśmy najważniejsze parametry jego pracy.

Parametr

Wartość

Uwagi

CADR (pyły)

55-330 m3/h

Powierzchnia skutecznego działania deklarowana przez producenta jest zgodna z naszymi obliczeniami.

CADR (formaldehyd)

141 m3/h

Powierzchnia działania

do 39 m3

Głośność

18-50 dB

Cicha praca - urządzenie na niskich obrotach pozostaje niemal niesłyszalne.

Zużycie energii

1-45 W

Bardzo energooszczędny oczyszczacz względem skuteczności.

 

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA352C posiada 2 czujniki:

 • temperatury,
 • wilgotności względnej.

Ze względu na brak czujników zanieczyszczeń, oczyszczacze LIFAair nie pracują w trybie automatycznym. Użytkownik może płynnie zmieniać prędkość pracy wentylatora, pocierając obręcz dookoła wylotu powietrza. O trybie pracy informuje wskaźnik.

 

LIFAair LA352C czujniki

 

Komfort użytkowania można podnieść dzięki zainstalowaniu specjalnej aplikacji mobilnej LifaCTRL, która umożliwia regulację obrotów za pomocą telefonu czy tabletu. Dzięki niej można również sprawdzić odczyty z czujników temperatury i wilgotności, wyłączyć świecący wskaźnik pracy i sprawdzić orientacyjny stopień zużycia filtrów (precyzyjną informację można uzyskać wyłącznie ze stacji LIFAsmart, która posiada czujniki zanieczyszczeń).

 

 

Filtry

Oczyszczacz LIFAair LA352C oferuje 3-stopniową filtrację. Został wyposażony w:

 • filtr wstępny, czyli zewnętrzną siateczkę zatrzymującą kurz,
 • filtr HEPA E12 o powierzchni 2,3 m2, który zapewnia większą przepuszczalność powietrza przy zachowaniu energooszczędności i optymalnej głośności,
 • filtr węglowy o masie 1000 g z domieszką zeolitu, który usuwa tlenki siarki i azotu.

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

Filtr HEPA E12

ok. 3 lata

299 zł

Filtr węglowo-zeolitowy

ok. 5 lat

299 zł

Roczny koszt eksploatacji

 

~160 zł

 

LIFAair LA352C filtr
LIFAair LA352C filtr węglowy zewnętrzna strona

 

Dodatkowe informacje

 • Łączność Bluetooth: sterowanie do ~20 m dzięki aplikacji LifaCTRL

 

LIFAair LA352C - podsumowanie

Nie ulega wątpliwości, że designerskie oczyszczacze LIFAair LA352C zapewniają bardzo skuteczną walkę z zanieczyszczeniami oraz alergenami. Zawdzięczamy to wysokiej jakości filtrom i doskonałemu spasowaniu wszystkich komponentów. System filtrów w oczyszczaczu otrzymał najwyższy poziom w teście pojemnościowym przeprowadzonym przez Laboratorium Narodowe (P4/F4). Na korzyść oczyszczaczy przemawiają zarówno wykorzystane do produkcji wysokiej jakości materiały, jak i zastosowane najwyższej klasy komponenty. Bezszczotkowy silnik japońskiej marki NIDEC sprawia, że pracują cicho i energooszczędnie. Producent dba również o dokładne zabezpieczenie urządzeń przed potencjalnymi uszkodzeniami w czasie transportu - każdy zapakowany jest w kilka warstw kartonów.

 

Brak stacji kontrolno-pomiarowej sprawia, że oczyszczacz LIFAair LA352C nie posiada czujników jakości powietrza (mierzy wyłącznie temperaturę i wilgotność). Oznacza to nie tylko nieświadomość, ale również brak wygodnej pracy automatycznej oraz sterowania z poziomu darmowej aplikacji mobilnej. Urządzenie też nie należy do najbardziej mobilnych - jest dość ciężkie i nie ma kółek. Zaletą jest natomiast projekt w kształcie walca, dzięki któremu nie zajmuje sporo miejsca.

 

LIFAair LA352C
LIFAair LA352C aranżacja

 

Zalety
Wysoka jakość wykorzystanych materiałów i wykonania urządzenia
Wysoce skuteczne filtry
Niskie zużycie energii
Cicha praca
Nowoczesny design
Wady
Brak stacji kontrolno-pomiarowej i wskaźników jakości powietrza
Brak czujników jakości powietrza
Brak uchwytów lub kółek zwiększających mobilność urządzenia
Dodatkowo płatna aplikacja mobilna

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza LIFAair LA352C

LA21HEPA - Filtr HEPA12 do LA352

LA21HEPA

Filtr HEPA12 — do 3 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Filtr węglowy LA41AC

LA31AC

Filtr węglowo-zeolitowy (komplet: 4 moduły) — do 5 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

LIFAair LAM05

LIFAair LAM05

oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 1 199,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.