LIFAair LA352C

LIFAair LA352C

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 2 299,00 zł

LIFAair LA352C
Widok frontowy na oczyszczacz powietrza LIFAair LA35Widok na górę oczyszczacza powietrza LIFAair LA35LIFAair LA352 W domuLIFAair LA352 W domuOczyszczacz powietrza LIFAair LA352 SterowanieFiltr w oczyszczaczu powietrza LIFAair LA352

Oczyszczacz powietrza

LIFAair LA352C

Cena: 2 299,00 zł

Fińska innowacja

Gwarancja:4 lata (+ serwis D2D)

Dostępność: dostepność - Średnio

Darmowa dostawa - 24 godziny

Ilość sztuk: -+

LIFAair 352 Całkowite oczyszczanieFirma Lifa Air jest światowym liderem technologii poprawy jakości powietrza wewnętrznego. Oczyszczacz powietrza LIFAair LA352C jest jej kompaktowym modelem wyznaczającym standardy na rynku. Wyjątkowa konstrukcja systemu filtracyjnego i szczelność gwarantuje całkowite oczyszczenie powietrza. Rewolucyjna obsługa urządzenia oraz solidna, stalowa obudowa sprawiają, że konkurencja nie może spać spokojnie. LA352C świetnie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 39 m2, które oczyści już w zaledwie 20 minut! Urządzenie pomimo swoich świetnych parametrów wydajnościowych (współczynnik CADR dla mikro-pyłów aż 330 m3/h), zadziwia cichą pracą oraz niskim poborem energii.

 

Inteligentny oczyszczacz powietrza


Oczyszczacz powietrza LIFAair LA352 Sterowanie

 

Inżynierowie LIFAair oddali w nasze ręce model o minimalistycznym designie i jakości wykonania, która zapiera dech. Konstrukcja w kształcie walca gwarantuje oszczędność miejsca (tylko 0,06 m2 zajętej podłogi). 

 

Obsługa LA352C również wyznacza nowe standardy, ponieważ nie posiada żadnych guzików tylko sensoryczną krawędź obudowy, a wskaźnik stanu pracy/zasilania poinformuje nas o aktualnym trybie. Sterowanie prędkością pracy urządzenia odbywa się w subtelny sposób, jakiego nie znajdziemy w żadnym urządzeniu tego typu. Wystarczy delikatnie gładzić górną część oczyszczacza zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara, aby przyśpieszyć pracę urządzenia. Jeśli będziemy gładzić urządzenie w odwrotną stronę, spowodujemy zwolnienie szybkości pracy wentylatora. 

 

Może zamiast neutralnej atmosfery cenisz sobie przyjemny zapach w miejscu, w którym przebywasz? Dzięki dedykowanemu miejscu na pojemnik z żelem SmellGREEN® Natural Fragrance z Kanady możesz wzbogacić oczyszczone powietrze wyjątkowymi zapachami. 

 

Całkowite oczyszczenie powietrza


 

Rosnąca urbanizacja doprowadziła do tego, że zła jakość powietrza jest już dużym problemem również wewnątrz pomieszczeń. Człowiek wdychając silnie zanieczyszczone powietrze, naraża siebie na alergię i schorzenia układu oddechowego.

 

Unikalna konstrukcja systemu filtracyjnego w LIFAair LA352C: precyzyjne spasowanie i szczelność, w połączeniu z ogromną pojemnością filtrów zapewniają całkowite oczyszczenie powietrza wnikającego do urządzenia. W skład systemu filtracyjnego wchodzą: filtr wstępny (siateczka na 4 modułach węglowych, nie ulega zużyciu), filtr węglowy z wielką ilością węgla aktywnego (1000 gram w 4 modułach, zalecana wymiana co 5 lat) oraz filtr HEPA12 (aż 2,3 m2 powierzchni po rozłożeniuzalecana wymiana co 2 lata).

 

System filtrów w oczyszczaczu otrzymał najwyższy poziom w teście pojemnościowym przeprowadzonym przez Fińskie Laboratorium Narodowe (P4 / F4).

 

Do konserwacji urządzenia i filtrów wystarczy sam odkurzacz i 60 sekund Twojego czasu w miesiącu!

 

3 stopnie filtracji


Filtracja w oczyszczaczu powietrza LIFAair LA352C

 

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak sierść zwierząt, kurz, okruchy itp.

 • 2. Filtr węglowy: dezodoryzuje powietrze, usuwa m.in. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren oraz nieprzyjemne zapachy

 • 3. Filtr HEPA12: zatrzymuje blisko w 100% mikroskopijne zanieczyszczenia - wnikające do krwiobiegu pyły PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu), chorobotwórcze bakterie i wirusy, pleśń, odchody roztoczy oraz komórki grzybów

Funkcje dodatkowe


 • Panel dotykowy: pozwala na płynną regulację szybkości oczyszczania

 • Unikalny filtr: długa żywotność i całkowite oczyszczenie powietrza

 • Unikalny projekt oczyszczacza: atrakcyjny wygląd i oszczędność miejsca

 • Autodiagnoza: informuje o potencjalnej awarii komponentów

Budowa i parametry techniczne oczyszczacza LIFAair LA352C

Parametry techniczne

 • kolor: biały

 • wymiary: 250x250x505 mm

 • waga: 10 kg

 • pobór prądu/moc : 1-50W

 • współczynnik CADR: 55 do 330 m3/godz.

 • poziom głośności : 33 do 66 dB

 • długość przewodu zasilającego: 3 m

 • oczyszczacz zalecany dla powierzchni do 39 m2

 • szacowany roczny koszt eksploatacji (filtry): 210 zł

  Pobierz instrukcję obsługi

 

  Zobacz certyfikat TÜV

Opinie użytkowników

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

LIFAair LA352C

LIFAair LA352C

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Do tego oczyszczacza pasują filtry:

LA21HEPA - Filtr HEPA12 do LA352

LA21HEPA

Filtr HEPA12 — do 2 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Filtr węglowy LA41AC

LA31AC

Filtr węglowy (komplet: 4 moduły) — do 5 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Gwarancja i zwrot

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz odstąpić od umowy, możesz to zrobić w ciągu 14 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

regulamin sklepu internetowego

Ekspresowa, darmowa wysyłka

W przedpłacie (PayU) i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki przekazujemy kurierom zwykle w dniu złożenia zamówienia. Możesz wybrać FedEx lub DPD. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

DPD logo kuriera

Bezpieczne zakupy, też na raty

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych, wpisywanych w zamówieniu. Gwarancję udanych zakupów zapewnia PayU. Jak chcesz, kupisz tu na raty – zyskaj czyste powietrze już od 36 zł miesięcznie.

Loga płatności

“Jakość powietrza w Polsce”

Aplikacja na urządzenia mobilne stworzona przez Główny Inspektorat Ochrony Środowiska. Zapoznaj się z aktualnym stanem jakości powietrza przy najbliższej stacji pomiarowej. Wystarczy poniżej kliknąć odpowiednią miniaturkę.

Wersja responsywna Apple logo Android logo

Dane firmy

Biuro: ul. Mostowa 2, 32-566 Grojec

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Kontakt i wsparcie

Infolinia/pomoc techniczna: 570 33 99 30

Status zamówień: 504 103 908