Oczyszczacz LIFAair LA333
Oczyszczacz LIFAair LA333LIFAair LA333 - widok góra-frontLIFAair LA333 - widok front, wskaźnik stanu pracyLIFAair LA333 - widok na górę, wywiew powietrzaLIFAair LA333 - wyłączony wskaźnik pracy, nalepka FinlandLIFAair LA333 - widok na dół, zaklejone złącze zasilaniaLIFAair LA333 - widok od spodu, otwierana pokrywaLIFAair LA333 - włożone wszystkie filtryLIFAair LA333 - filtr węglowy z bliska, strona zewnętrznaLIFAair LA333 - filtr węglowy z bliska, strona wewnętrznaLIFAair LA333 - filtr HEPA z bliskaWidok frontowy na oczyszczacz powietrza LIFAair LA333Widok na górę oczyszczacza powietrza LIFAair LA333LIFAair LA333 W domuLIFAair LA333 W domuOczyszczacz powietrza LIFAair LA333 SterowanieFiltr w oczyszczaczu powietrza LIFAair LA333
Oczyszczacz LIFAair LA333

LIFAair LA333

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 2 299,00 zł

Oczyszczacz powietrza

LIFAair LA333

Cena: 2 299,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 39 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza18-50 dB
 • Koszt filtrów 210 zł/rok
 • Koszt energii 11 zł/mc
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Fińska innowacja

Gwarancja:4 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

LIFAair LA333 to nowa nazwa modelu LIFAair LA352C

 

LIFAair 333 Całkowite oczyszczanieFirma LIFAair jest światowym liderem technologii poprawy jakości powietrza wewnętrznego. Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 (dawniej: LIFAair LA352C) jest jej kompaktowym modelem wyznaczającym standardy na rynku. Wyjątkowa konstrukcja systemu filtracyjnego i szczelność gwarantuje całkowite oczyszczenie powietrza. Rewolucyjna obsługa urządzenia oraz solidna, stalowa obudowa sprawiają, że konkurencja nie może spać spokojnie. LA333 świetnie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 39 m2, które oczyści już w zaledwie 20 minut!

 

Urządzenie pomimo swoich świetnych parametrów wydajnościowych (współczynnik CADR dla mikropyłów aż 330 m3/h), zadziwia cichą pracą (na niskich obrotach jedynie 18 dB!) oraz niskim poborem energii.

 

Elegancja idąca w parze z funkcjonalnością


Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 Sterowanie

 

Inżynierowie LIFAair oddali w nasze ręce model o minimalistycznym designie i jakości wykonania, która zapiera dech. Konstrukcja w kształcie walca gwarantuje oszczędność miejsca (tylko 0,06 m2 zajętej podłogi). 

 

Obsługa LA333 również wyznacza nowe standardy, ponieważ nie posiada żadnych guzików, tylko sensoryczną krawędź obudowy, a wskaźnik stanu pracy/zasilania poinformuje nas o aktualnym trybie. Wystarczy delikatnie gładzić górną część oczyszczacza zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara, aby przyśpieszyć pracę urządzenia. Jeśli będziemy gładzić urządzenie w odwrotną stronę, spowodujemy zwolnienie szybkości pracy wentylatora. Urządzenie ma niemal bezstopniową regulację obrotów – aż 20 poziomów prędkości.

 

Do konserwacji urządzenia i filtrów wystarczy sam odkurzacz i 60 sekund Twojego czasu w miesiącu!

 

Całkowite oczyszczenie powietrza


 

Rosnąca urbanizacja doprowadziła do tego, że zła jakość powietrza jest już dużym problemem również wewnątrz pomieszczeń. Człowiek, wdychając silnie zanieczyszczone powietrze, naraża siebie na alergię i schorzenia układu oddechowego.

 

Unikalna konstrukcja systemu filtracyjnego w LIFAair LA333: precyzyjne spasowanie i szczelność, w połączeniu z ogromną pojemnością filtrów zapewniają całkowite oczyszczenie powietrza wnikającego do urządzenia. W skład systemu filtracyjnego wchodzą: filtr wstępny (siateczka na 4 modułach węglowych, nie ulega zużyciu), filtr węglowy z wielką ilością węgla aktywnego (1000 gram w 4 modułach, zalecana wymiana co 5 lat) oraz filtr HEPA12 (aż 2,3 m2 powierzchni po rozłożeniu >zalecana wymiana co 2 lata).

 

System filtrów w oczyszczaczu otrzymał najwyższy poziom w teście pojemnościowym przeprowadzonym przez Laboratorium Narodowe (P4 / F4).  To znaczy, że zdolność do akumulowania zanieczyszczeń przypadająca na 1 m2 HEPA czy 1 g węgla aktywnego jest ponadprzeciętnie wysoka.

 

LIFAair, jako jeden z niewielu producentów oczyszczaczy, stosuje bezszczotkowe silniki prądu stałego, które wyróżniają się żywotnością, niezawodnością i cichością pracy. Dedykowane silniki produkuje japońska firma NIDEC.

 

Aplikacje do sterowania przez internet


 

Producent pomyślał również o tym, aby oczyszczacz można było kontrolować poprzez sieć Wi-Fi. Do wyboru mamy 2 aplikacje. Dzięki aplikacji mobilnej LifaCTRL będziesz mógł regulować obroty z poziomu telefonu, zobaczysz odczyty z czujników temperatury i wilgotności, wyłączysz na noc świecący wskaźnik pracy i sprawdzisz orientacyjny stopień zużycia filtrów (do uzyskania precyzyjnej informacji o zużyciu wymagana jest stacja LIFAsmart z czujnikami zanieczyszczeń).

 

Kup aplikację LifaCTRL:

Aplikacja LifaCTRL do pobrania na iOS Aplikacja LifaCTRL

 

Natomiast aplikacja LIFAair daje nam pełną kontrolę nad oczyszczaczem. Musimy mieć do niej połączoną stację pomiarową LIFAsmart + Wi-Fi i jest ona darmowa. Aplikacja ma możliwość dodania wielu zestawów oczyszczacz-stacja pod różnymi nazwami (np. 'sypialnia Julia') i równoległego ich kontrolowania. Co ważne, nie potrzebujesz stałego adresu IP, stacja łączy się z chmurą LIFAair, która pośredniczy w połączeniu.

 

Pobierz aplikację LIFAair:

Aplikacja LIFAair Aplikacja LIFAair

 

3 stopnie filtracji


Filtracja w oczyszczaczu powietrza LIFAair LA333

 

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak sierść zwierząt, kurz, okruchy itp.

 • 2. Filtr węglowy z domieszką zeolitu: usuwa m.in. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren oraz nieprzyjemne zapachy. Za sprawą zeolitu (sito molekularne) oczyszczacz wychwytuje również groźne tlenki NOx, SOx a nawet zjonizowane cząstki promieniotwórcze przenikające m.in. z materiałów budowlanych.

 • 3. Filtr HEPA12: zatrzymuje blisko w 100% mikroskopijne zanieczyszczenia - wnikające do krwiobiegu pyły PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu), chorobotwórcze bakterie i wirusy, pleśń, odchody roztoczy oraz komórki grzybów

Funkcje dodatkowe


 • Panel dotykowy: pozwala na płynną regulację szybkości oczyszczania

 • Unikalny filtr: długa żywotność i całkowite oczyszczenie powietrza

 • Unikalny projekt oczyszczacza: atrakcyjny wygląd i oszczędność miejsca

 • Autodiagnoza: informuje o potencjalnej awarii komponentów

 • Łączność Bluetooth: sterowanie do ~20 m dzięki aplikacji LifaCTRL

Budowa i parametry techniczne oczyszczacza LIFAair LA333

Parametry techniczne

 • kolor: biały

 • wymiary: 250x250x505 mm

 • waga: 10 kg

 • pobór prądu/moc*: 1-45 W

 • CADR (pyły)*: 55-330 m3/h

 • CADR (formaldehyd): 141 m3/h

 • głośność*: 18-50 dB

 • maksymalna moc akustyczna: 64 dB

 • długość przewodu zasilającego: 3 m

 • zalecany dla powierzchni: do 39 m2

 • szacowany roczny koszt filtrów: 210 zł

*wartość zależna od prędkości

 

  Pobierz instrukcję obsługi

 

  Zobacz certyfikat TÜV

2/5

Kupiłam oczyszczacz, użytkuję go 2 m-ce. Nie wiem dlaczego wydmuchiwane powietrze ma nieczysty (brzydki) zapach? Czy tak ma działać ten oczyszczacz?

Ewa

Odpowiedź
Pani Ewo, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Nie, tak nie powinno się dziać, trzech członków zespołu LoveAir ma LIFAair w domu, jeden od 1.5 roku i wydmuchiwane powietrze jest u niego nadal neutralne zapachowo. Gdy zapachy z filtra HEPA się pojawiają, zwykle znaczy to jego zużycie. Proszę też sprawdzić, czy odkurzała Pani filtr wstępny. Jeśli przez np. 2 miesiące nie był odkurzany, to oczyszczacz mógł zebrać bardzo dużą ilość kurzu, a jeśli ma Pani zwierzęta to tym bardziej wtedy mogą się w takiej sytuacji (nieodkurzania filtra wstępnego) pojawić jakieś zapachy. Pozdrawiamy!

5/5

Polecam! Doskonale oczyszcza, pełna satysfakcja. Dobry zakup. Super filtry węglowe.

Ewa

4.3/5

na podstawie 4 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

LIFAair LA333

LIFAair LA333

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza LIFAair LA333

LA21HEPA - Filtr HEPA12 do LA352

LA21HEPA

Filtr HEPA12 — do 2 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Filtr węglowy LA41AC

LA31AC

Filtr węglowo-zeolitowy (komplet: 4 moduły) — do 5 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia/pomoc techniczna: 570 33 99 30

Infolinia/pomoc techniczna: 570 77 33 77

Status zamówień: 504 103 908

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności