Oczyszczacz LIFAair LA333
Oczyszczacz LIFAair LA333LIFAair LA333 - widok góra-frontLIFAair LA333 - widok front, wskaźnik stanu pracyLIFAair LA333 - widok na górę, wywiew powietrzaLIFAair LA333 - wyłączony wskaźnik pracy, nalepka FinlandLIFAair LA333 - widok na dół, zaklejone złącze zasilaniaLIFAair LA333 - widok od spodu, otwierana pokrywaLIFAair LA333 - włożone wszystkie filtryLIFAair LA333 - filtr węglowy z bliska, strona zewnętrznaLIFAair LA333 - filtr węglowy z bliska, strona wewnętrznaLIFAair LA333 - filtr HEPA z bliskaWidok frontowy na oczyszczacz powietrza LIFAair LA333Widok na górę oczyszczacza powietrza LIFAair LA333LIFAair LA333 W domuLIFAair LA333 W domuOczyszczacz powietrza LIFAair LA333 SterowanieFiltr w oczyszczaczu powietrza LIFAair LA333
Oczyszczacz LIFAair LA333

LIFAair LA333

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 2 299,00 zł

Oczyszczacz powietrza

LIFAair LA333

Cena: 2 299,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 39 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza18-50 dB
 • Koszt filtrów 210 zł/rok
 • Koszt energii 11 zł/mc
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Fińska innowacja

Gwarancja:4 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

LIFAair LA333 to nowa nazwa modelu LIFAair LA352C

 

LIFAair 333 Całkowite oczyszczanieFirma LIFAair jest światowym liderem technologii poprawy jakości powietrza wewnętrznego. Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 jest jej kompaktowym modelem wyznaczającym standardy na rynku. Wyjątkowa konstrukcja systemu filtracyjnego i szczelność gwarantuje całkowite oczyszczenie powietrza. Rewolucyjna obsługa urządzenia oraz solidna, stalowa obudowa sprawiają, że konkurencja nie może spać spokojnie. LA333 świetnie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 39 m2, które oczyści już w zaledwie 20 minut!

 

Urządzenie pomimo swoich świetnych parametrów wydajnościowych (współczynnik CADR dla mikropyłów aż 330 m3/h), zadziwia cichą pracą (na niskich obrotach jedynie 18 dB!) oraz niskim poborem energii.

 

Elegancja idąca w parze z funkcjonalnością


Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 Sterowanie

 

Inżynierowie LIFAair oddali w nasze ręce model o minimalistycznym designie i jakości wykonania, która zapiera dech. Konstrukcja w kształcie walca gwarantuje oszczędność miejsca (tylko 0,06 m2 zajętej podłogi). 

 

Obsługa LA333 również wyznacza nowe standardy, ponieważ nie posiada żadnych guzików, tylko sensoryczną krawędź obudowy, a wskaźnik stanu pracy/zasilania poinformuje nas o aktualnym trybie. Wystarczy delikatnie gładzić górną część oczyszczacza zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara, aby przyśpieszyć pracę urządzenia. Jeśli będziemy gładzić urządzenie w odwrotną stronę, spowodujemy zwolnienie szybkości pracy wentylatora. Urządzenie ma niemal bezstopniową regulację obrotów – aż 20 poziomów prędkości.

 

Do konserwacji urządzenia i filtrów wystarczy sam odkurzacz i 60 sekund Twojego czasu w miesiącu!

 

Całkowite oczyszczenie powietrza


 

Rosnąca urbanizacja doprowadziła do tego, że zła jakość powietrza jest już dużym problemem również wewnątrz pomieszczeń. Człowiek, wdychając silnie zanieczyszczone powietrze, naraża siebie na alergię i schorzenia układu oddechowego.

 

Unikalna konstrukcja systemu filtracyjnego w LIFAair LA333: precyzyjne spasowanie i szczelność, w połączeniu z ogromną pojemnością filtrów zapewniają całkowite oczyszczenie powietrza wnikającego do urządzenia. W skład systemu filtracyjnego wchodzą: filtr wstępny (siateczka na 4 modułach węglowych, nie ulega zużyciu), filtr węglowy z wielką ilością węgla aktywnego (1000 gram w 4 modułach, zalecana wymiana co 5 lat) oraz filtr HEPA E12 (aż 2,3 m2 powierzchni po rozłożeniu >zalecana wymiana co 2 lata).

 

System filtrów w oczyszczaczu otrzymał najwyższy poziom w teście pojemnościowym przeprowadzonym przez Laboratorium Narodowe (P4 / F4).  To znaczy, że zdolność do akumulowania zanieczyszczeń przypadająca na 1 m2 HEPA czy 1 g węgla aktywnego jest ponadprzeciętnie wysoka.

 

LIFAair, jako jeden z niewielu producentów oczyszczaczy, stosuje bezszczotkowe silniki prądu stałego, które wyróżniają się żywotnością, niezawodnością i cichością pracy. Dedykowane silniki produkuje japońska firma NIDEC.

 

Aplikacje do sterowania przez internet


 

Producent pomyślał również o tym, aby oczyszczacz można było kontrolować poprzez sieć Wi-Fi. Do wyboru mamy 2 aplikacje. Dzięki aplikacji mobilnej LifaCTRL będziesz mógł regulować obroty z poziomu telefonu, zobaczysz odczyty z czujników temperatury i wilgotności, wyłączysz na noc świecący wskaźnik pracy i sprawdzisz orientacyjny stopień zużycia filtrów (do uzyskania precyzyjnej informacji o zużyciu wymagana jest stacja LIFAsmart z czujnikami zanieczyszczeń).

 

Kup aplikację LifaCTRL:

Aplikacja LifaCTRL do pobrania na iOS Aplikacja LifaCTRL

 

Natomiast aplikacja LIFAair daje nam pełną kontrolę nad oczyszczaczem. Musimy mieć do niej połączoną stację pomiarową LIFAsmart + Wi-Fi i jest ona darmowa. Aplikacja ma możliwość dodania wielu zestawów oczyszczacz-stacja pod różnymi nazwami (np. 'sypialnia Julia') i równoległego ich kontrolowania. Co ważne, nie potrzebujesz stałego adresu IP, stacja łączy się z chmurą LIFAair, która pośredniczy w połączeniu.

 

Pobierz aplikację LIFAair:

Aplikacja LIFAair Aplikacja LIFAair

 

3 stopnie filtracji


Filtracja w oczyszczaczu powietrza LIFAair LA333

 

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak sierść zwierząt, kurz, okruchy itp.

 • 2. Filtr węglowy z domieszką zeolitu: usuwa m.in. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren oraz nieprzyjemne zapachy. Za sprawą zeolitu (sito molekularne) oczyszczacz wychwytuje również groźne tlenki NOx, SOx a nawet zjonizowane cząstki promieniotwórcze przenikające m.in. z materiałów budowlanych.

 • 3. Filtr HEPA E12: zatrzymuje blisko w 100% mikroskopijne zanieczyszczenia - wnikające do krwiobiegu pyły PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu), chorobotwórcze bakterie i wirusy, pleśń, odchody roztoczy oraz komórki grzybów

Funkcje dodatkowe


 • Panel dotykowy: pozwala na płynną regulację szybkości oczyszczania

 • Unikalny filtr: długa żywotność i całkowite oczyszczenie powietrza

 • Unikalny projekt oczyszczacza: atrakcyjny wygląd i oszczędność miejsca

 • Autodiagnoza: informuje o potencjalnej awarii komponentów

 • Łączność Bluetooth: sterowanie do ~20 m dzięki aplikacji LifaCTRL

Budowa i parametry techniczne oczyszczacza LIFAair LA333

Parametry techniczne

 • kolor: biały

 • wymiary: 250x250x505 mm

 • waga: 10 kg

 • pobór prądu/moc*: 1-45 W

 • CADR (pyły)*: 55-330 m3/h

 • CADR (formaldehyd): 141 m3/h

 • głośność*: 18-50 dB

 • maksymalna moc akustyczna: 64 dB

 • długość przewodu zasilającego: 3 m

 • zalecany dla powierzchni: do 39 m2

 • szacowany roczny koszt filtrów: 210 zł

*wartość zależna od prędkości

 

  Pobierz instrukcję obsługi

 

  Zobacz certyfikat TÜV

2/5

Kupiłam oczyszczacz, użytkuję go 2 m-ce. Nie wiem dlaczego wydmuchiwane powietrze ma nieczysty (brzydki) zapach? Czy tak ma działać ten oczyszczacz?

Ewa

Odpowiedź
Pani Ewo, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Nie, tak nie powinno się dziać, trzech członków zespołu LoveAir ma LIFAair w domu, jeden od 1.5 roku i wydmuchiwane powietrze jest u niego nadal neutralne zapachowo. Gdy zapachy z filtra HEPA się pojawiają, zwykle znaczy to jego zużycie. Proszę też sprawdzić, czy odkurzała Pani filtr wstępny. Jeśli przez np. 2 miesiące nie był odkurzany, to oczyszczacz mógł zebrać bardzo dużą ilość kurzu, a jeśli ma Pani zwierzęta to tym bardziej wtedy mogą się w takiej sytuacji (nieodkurzania filtra wstępnego) pojawić jakieś zapachy. Pozdrawiamy!

5/5

Polecam! Doskonale oczyszcza, pełna satysfakcja. Dobry zakup. Super filtry węglowe.

Ewa

4.3/5

na podstawie 4 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

LIFAair LA333

LIFAair LA333

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza LIFAair LA333

LA21HEPA - Filtr HEPA12 do LA352

LA21HEPA

Filtr HEPA E12 — do 2 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Filtr węglowy LA41AC

LA31AC

Filtr węglowo-zeolitowy (komplet: 4 moduły) — do 5 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia/pomoc techniczna: 570 33 99 30

Infolinia/pomoc techniczna: 570 77 33 77

Status zamówień: 504 103 908

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.