Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 + LAM05
Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 + LAM05LIFAair LA333 + LAM05 akcesoriaLIFAair LA333 + LAM05 - widok góra-frontLIFAair LIFAair LA333 + LAM05 - widok front, wskaźnik stanu pracyLIFAair LIFAair LA333 + LAM05 - widok na górę, wywiew powietrzaLIFAair LA333 + LAM05 akcesoria, widok z frontuLIFAair LA333 + LAM05 - sterowanie LIFAsmartLIFAair LA333 + LAM05 - wyłączony wskaźnik pracy, nalepka FinlandLIFAair LA333 + LAM05 - widok na dół, zaklejone złącze zasilaniaLIFAair LA333 + LAM05 - włożone wszystkie filtryLIFAair LA333 + LAM05 - widok od spodu, otwierana pokrywaLIFAair LA333 + LAM05 - filtr węglowy z bliska, strona zewnętrznaLIFAair LA333 + LAM05 - filtr węglowy z bliska, strona wewnętrznaLIFAair LA333 + LAM05 - filtr HEPA z bliskaAranżacja oczyszczacza LIFAair LA333Aranżacja oczyszczacza LIFAair LA333Aranżacja oczyszczacza LIFAair LA333LIFAair LA333 aranżacjaLIFAair LA333 aranżacjaLIFAair LA333 zmiana prędkościZrzut z aplikacji LIFAair - wskazywanie jakości powietrzaZrzut z aplikacji LIFAair - wskazywanie zużycia filtrówZrzut z aplikacji LIFAair - lista urządzeńZrzut z aplikacji LIFAair - o firmie
Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 + LAM05

LIFAair LA333

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 3 499,00 zł

Oczyszczacz powietrza

LIFAair LA333

Cena: 3 499,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 39 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza18-50 dB
 • Koszt filtrów 160 zł/rok
 • Koszt energii 11 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Fińska perfekcja

Gwarancja:4 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 3 dni

Kup na raty z Credit Agricole

LIFAair 333 Unikalna stacja pomiarowaLIFAair LA333 to kompaktowy oczyszczacz powietrza fińskiej firmy. Urządzenie wyznacza standardy technologiczne i wzornicze na najbliższe lata. Dzięki swojemu minimalistycznemu projektowi, wysokiej wydajności (CADR dla pyłów: 330 m3/h), cichej pracy (18 dB+), a przede wszystkim stacji kontrolno-pomiarowej model zdobywa serca użytkowników. Stacja poza funkcjami sterowania oczyszczaczem na odległość posiada czujniki PM2.5, TVOC i CO2.

 

LIFAair, jako jeden z nielicznych producentów, zdefiniował groźny poziom zanieczyszczeń PM2.5 już od 12 µg/m3, dzięki czemu oczyszczacz utrzymuje bezkompromisowo zdrowe powietrze w domu. Dzięki pomiarowi CO2, urządzenie chroni nie tylko przed smogiem, wirusami i alergenami. Informuje również o zbyt słabej wentylacji i kumulowaniu się dwutlenku węgla, który jest szczególnie groźny dla zdrowia, koncentracji i rozwoju intelektualnego dzieci. Wyjątkowa konstrukcja i szczelność systemu filtracyjnego wynikająca z doskonałego dopasowania i zastosowania gumowych uszczelek gwarantują niemal całkowite oczyszczenie powietrza. Zalecana maksymalna powierzchnia 39 m2 zostanie oczyszczona w zaledwie 20 minut.

 

LIFAair LA333 z dużą skutecznością usuwa także najmniejsze zanieczyszczenia. Zastosowany w nim filtr HEPA zatrzymuje co najmniej 99,5% mikrozanieczyszczeń o wielkości 0,003 µm. Oczyszczacz usuwa z powietrza w twoim otoczeniu niemal wszystkie wirusy, bakterie (99,99%) i pyły PM2.5 (99,99% w 30 minut). Według badań Ghoung Zhou Institute of Microbiology filtr LIFAair potrafi wyłapać aż 99,99% wirusów H1N1 o wielkości zaledwie 80-120nm. Dla przykładu koronawirus osiąga wielkość 90-140nm, czyli zbliżoną do H1N1. Godna uznania jest także skuteczność w walce z uczuleniami, LA333 wychwytuje pyłki 500 razy mniejsze niż alergeny pochodzenia roślinnego!

 

Oczyszczacze LIFAair

 

Elegancja idąca w parze z funkcjonalnością


 

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 widok z góry

Kratka wywiewu o wyrafinowanym wyglądzie (nagroda RedDot 2017) zainspirowana jest łopatkami silników odrzutowych. Oczyszczacz jest zamknięty w solidnej stalowej obudowie, która doskonale komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami.

 

Aplikacja mobilna, którą należy sparować ze stacją, pozwala na uzyskanie pełnej kontroli nad urządzeniem i odczytami z czujników z każdego miejsca na Ziemi. Umożliwia sterowanie wieloma zestawami oczyszczacz - stacja jednocześnie.

 

Bezpośrednie sterowanie oczyszczacza poprzez gładzenie górnej krawędzi LIFAair LA333 pozwala na kontrolowanie prędkości pracy urządzenia. Dotyk palcami zgodny ze wskazówkami zegara przyspiesza ją, w przeciwną stronę - zwalnia. Oczyszczacz ma niemal bezstopniową regulację obrotów - aż 20 poziomów prędkości, dostępnych w trybach automatycznych i manualnym.

 

Konserwacja urządzenia i filtrów polega na regularnym odkurzaniu (raz w miesiącu).

 

Całkowite oczyszczenie powietrza


 

Zanieczyszczone powietrze stanowi duży problem w pomieszczeniach, w których żyjemy. Przyczyniają się do tego m.in. spalanie węgla i drewna, transport, jak również meble, podłogi i materiały budowlane użyte w domu. Zanieczyszczenia lotne są wchłaniane przez ludzi głównie w trakcie oddychania i stają się jednym z powodów powstawania alergii, astmy i wielu innych chorób. Oczyszczacze LIFAair zatrzymują pyłki o rozmiarze 0,03 µm, czyli 500 razy mniejsze niż alergen traw!

 

Doskonała konstrukcja systemu filtracyjnego w LIFAair LA333: precyzyjne spasowanie i szczelność, w połączeniu z ogromną pojemnością filtrów zapewniają całkowite oczyszczenie powietrza wnikającego do urządzenia. W skład systemu filtracyjnego wchodzą: filtr wstępny (trwała siateczka z tworzywa sztucznego na 4 modułach węglowych), 1000 g impregnowanego węgla aktywnego z domieszką zeolitu (zalecana wymiana nie później niż 5 lat) oraz filtr HEPA E12 (aż 2,3 m2 powierzchni, zalecana wymiana co 3 lata).

 

LIFAair jako jedyny producent oczyszczaczy powietrza dodaje zeolit, który ma zdolność wychwytywania m.in. cząstek promieniotwórczych. Ten minerał został wymieszany z węglem aktywnym (widoczne na zdjęciach białe kulki) w stosunku masowym 50:50.

 

System filtrów w oczyszczaczu otrzymał najwyższy poziom w teście pojemnościowym przeprowadzonym przez Laboratorium Narodowe (P4/F4). To znaczy, że zdolność do akumulowania zanieczyszczeń przypadająca na 1 m2 HEPA czy 1 g węgla aktywnego jest ponadprzeciętnie wysoka.

 

LIFAair, jako jeden z niewielu producentów oczyszczaczy, stosuje bezszczotkowe silniki prądu stałego, które wyróżniają się długą żywotnością, niezawodnością i cichą pracą. Dedykowane silniki produkuje japońska firma NIDEC.

 

Unikalna stacja pomiarowa


 

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 stacja pomiarowa

Do LA333 dołączony jest kontroler LIFAsmart, którego nie znajdziesz w żadnym urządzeniu tego typu. Zmierzy różnego rodzaju zanieczyszczenia oraz będzie stanowił centrum dowodzenia dla oczyszczacza. Z poziomu stacji dostępne są aż 3 tryby automatyczne (Smart, Allergy, Night) oraz jeden manualny (Manual).

 

Zestaw oczyszczacz - stacja bada 5 różnych parametrów powietrza i przystosowuje prędkość pracy wentylatora do aktualnej sytuacji. Stacja pomiarowa posiada wbudowane czujniki związane z zanieczyszczeniem powietrza. To daje pewność, że odczyty nie są przekłamane z powodu ich umiejscowienia blisko wywiewu. Atutem urządzenia jest możliwość pracy jako autonomiczna stacja pomiarowa.

 

Zestaw został wyposażony w 5 precyzyjnych czujników produkowanych w USA i Japonii, które monitorują stan powietrza:

 • czujnik stężenia pyłu PM2.5, który wykrywa niewielkie cząsteczki mające zdolność przenikania do krwiobiegu,

 • czujnik poziomu CO2 powodującego ból głowy i gorszą jakość snu oraz zmniejszającego zdolności intelektualne,

 • czujnik stężenia LZO (TVOC), który podaje sumaryczne stężenie m.in. związków zapachowych i formaldehydu,

 • czujnik poziomu wilgotności , który dokładnie mierzy wilgotność względną w pomieszczeniu,

 • czujnik temperatury powietrza , który podaje pełną informację o stanie powietrza w domu.

LIFAsmart na podstawie ciągłych pomiarów stężeń zanieczyszczeń i historii pracy urządzenia (przepływu powietrza) pokazuje również stopień zużycia poszczególnych filtrów. Dzięki temu czas ich eksploatacji jest optymalny, a użytkownik w odpowiednim czasie otrzymuje informację o konieczności ich wymiany. To dokładniejsze rozwiązanie niż stosowany przez innych producentów prosty licznik godzin pracy, który nie uwzględnia przepływu powietrza i ilości zanieczyszczeń.

 

Niewielkie rozmiary i wbudowane dwa akumulatory litowo - jonowe o łącznej pojemności 5200 mAh (każdy 2600 mAh) umożliwiają użytkownikom korzystanie ze stacji pomiarowej w dowolnym miejscu.

 

Koniec z alergiami


 

Oczyszczacz LIFAair LA333 dzięki idealnemu spasowaniu filtrów zatrzymuje wszystkie zanieczyszczenia (nic nie ucieka bokami). Zostaje zatrzymane blisko 100% alergenów wziewnych, które powodują dolegliwości skórne oraz układu oddechowego. W stacji kontrolnej można uruchomić dedykowany dla alergików tryb allergy, który po uruchomieniu zwiększa szybkość wentylatora i czułość wykrywania alergenów w powietrzu. Co ważne, tryb działa niezależnie od detekcji pyłów PM2.5, więc jeśli nie ma ich w powietrzu, to wentylator tak i tak pracuje ze wzmożoną prędkością. Producent szczególnie zaleca używanie tej funkcji podczas sezonu grypowego oraz pyłkowego.

 

Oczyszczacze LIFAair na alergię

 

Steruj przez Wi-Fi


 

LIFAair LA333 zrzut z aplikacji LIFAair

Oczyszczacz powietrza LIFAair można sterować za pomocą urządzeń mobilnych poprzez sieć Wi-Fi. Darmowa aplikacja LIFAair daje pełną kontrolę nad oczyszczaczem (konieczne jest połączenie jej ze stacją). Aplikacja umożliwia dodanie wielu zestawów oczyszczacz - stacja pod różnymi nazwami (np. “sypialnia Julia”) i równoległe ich kontrolowanie. W połączeniu pośredniczy chmura LIFAair, korzystanie z aplikacji nie wymaga więc stałego adresu IP. Z poziomu aplikacji można:

 • sprawdzić jakość powietrza,
 • sprawdzić poziom pyłów PM2.5 w µg/m3,
 • sprawdzić poziom dwutlenku węgla,
 • sprawdzić poziom wilgotności,
 • odczytać aktualną temperaturę w pomieszczeniu,
 • włączyć/ wyłączyć oczyszczacz,
 • ustawić tryby pracy oczyszczacza, w tym automatyczny i nocny,
 • poznać procentowy poziom zużycia wszystkich filtrów,
 • przeczytać informacje o firmie.

 

Pobierz aplikację LIFAair:

Aplikacja LIFAair Aplikacja LIFAair

 

 

3 stopnie filtracji


Filtracja w oczyszczaczu LIFAair LA333

 

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak sierść zwierząt, kurz, okruchy itp.

 • 2. Filtr węglowy z domieszką zeolitu: usuwa m.in. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren oraz nieprzyjemne zapachy. Za sprawą zeolitu (sito molekularne) oczyszczacz wychwytuje również groźne tlenki NOx, SOx a nawet zjonizowane cząstki promieniotwórcze przenikające m.in. z materiałów budowlanych.

 • 3. Filtr HEPA E12: zatrzymuje blisko w 100% mikroskopijne zanieczyszczenia - wnikające do krwiobiegu pyły PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu), chorobotwórcze bakterie i wirusy, pleśń, odchody roztoczy oraz komórki grzybów

Funkcje dodatkowe


 • Stacja pomiarowa: mierzenie jakości powietrza i sterowanie urządzeniem

 • Łączność Bluetooth: stabilna komunikacja oczyszczacz-stacja

 • Łączność WiFi: sterowanie urządzeniem i kontrola powietrza wszędzie

 • Blokada rodzicielska: ignorowanie regulacji z poziomu oczyszczacza

 • Panel dotykowy: sterowanie oczyszczaczem przy braku stacji

 • 5 precyzyjnych czujników: dokładny pomiar jakości powietrza

 • Pomiar zużycia filtrów: procentowy stopień zużycia filtrów

 • Unikalny filtr: długa żywotność i całkowite oczyszczenie powietrza

 • Oryginalny projekt: oszczędność miejsca i atrakcyjny wygląd

 • Funkcja Test: ciągłe monitorowanie jakości powietrza w okresie 5 minut

 • Tryb Allergy: blisko 100% pozbycie się alergenów z powietrza

 • Tryb Turbo: ekspresowe pozbycie się zanieczyszczeń

 • Żyroskop: automatyczne wyłączenie w przypadku przechylenia

Parametry techniczne oczyszczacza LIFAair LA333
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza LIFAair LA333
kolor: biały
wymiary: 250x250x505 mm
waga: 10 kg
pobór prądu/moc*: 1-45 W
CADR (pyły)*: 55-330 m3/h
CADR (formaldehyd): 141 m3/h
głośność*: 18-50 dB
maksymalna moc akustyczna: 64 dB(A)
długość przewodu zasilającego: 3 m
zalecany dla powierzchni: do 39 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 160 zł

*wartość zależna od prędkości

 

  Pobierz instrukcję obsługi

 

  Pobierz instrukcję obsługi stacji

 

  Zobacz certyfikat TÜV

 

  Pobierz instrukcję połączenia stacji z Wi-Fi

Oceny i opinie

5/5

Produkt wart swojej ceny. Porządne wykonanie i cicha praca to bez wątpienia istotne cechy tego urządzenia. Dodatkowa stacja pomiarowa (pomiar temperatury, wilgotności, stężęnia CO2, stężenia pm) oraz aplikacja mobilna i możliwość sterowania przez Wi-Fi istotnie zwiększają komfort użytkowania. Ciekawym wyróżnikiem na tle konkurencji jest pomiar pm przez stację pomiarową, tj. z dala od jednostki oczyszczacza - wydaje się to być rozsądnym rozwiązaniem

AS

5/5

Super urządzenie, szczególnie do usuwania lotnych związków chemicznych, których jest pełno w każdym domu oraz w powietrzu, a których wdychanie skraca życie. Zdecydowana poprawa jakości wdychanego powietrza. Polecam!

Daniel

4.5/5

na podstawie 10 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

LIFAair LA333

LIFAair LA333

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza LIFAair LA333

LA21HEPA - Filtr HEPA12 do LA352

LA21HEPA

Filtr HEPA12 — do 3 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Filtr węglowy LA41AC

LA31AC

Filtr węglowo-zeolitowy (komplet: 4 moduły) — do 5 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.