Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 30 Pro
Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 30 ProIDEAL AP 30 Pro widok z przoduIDEAL AP 30 Pro widok z tyłuIDEAL AP 30 Pro widok z tyłuIDEAL AP 30 Pro widok z tyłuIDEAL AP 30 ProIDEAL AP 30 Pro widok z góryIDEAL AP 30 Pro widok z góry, przycisk włącz/wyłączIDEAL AP 30 Pro przycisk włącz/wyłączIDEAL AP 30 Pro logoIDEAL AP 30 Pro zabezpieczony filtrIDEAL AP 30 Pro filtr, góra oczyszczaczaIDEAL AP 30 Pro filtr z bliskaIDEAL AP 30 Pro filtr od środkaIDEAL AP 30 Pro opcjonalny pokrowiec na filtrIDEAL AP 30 Pro widok na góręIDEAL AP 30 Pro widok z góryFiltr 360° w IDEAL AP 30 PRO
Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 30 Pro

IDEAL AP 30 Pro

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 2 299,00 zł

Oczyszczacz powietrza

IDEAL AP 30 Pro

Cena: 2 299,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 40 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza17-54 dB
 • Koszt filtrów 250 zł/rok
 • Koszt energii 7 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Niemiecka jakość

Gwarancja:3 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

IDEAL filtr 360°Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 30 PRO swoją budowę zawdzięcza nowatorskiemu filtrowi 360°. Urządzenie posiada atrakcyjny, minimalistyczny wygląd, dzięki któremu zawsze będzie funkcjonalną ozdobą. Filtr zapewnia czyste powietrze w blisko 100%, a model wykazuje dobre parametry wydajnościowe (CADR 300 m3/h). Przy tym jest zdumiewająco cichy (już od 16 dB!), więc doskonale sprawdzi się również w pomieszczeniach, w których cisza jest szczególnie wymagana (przedszkola, sypialnie, biura, pokoje dziecięce itp.).

 

IDEAL AP Pro na wirusy
sprawdź oświadczenie producenta

 

Urządzenie można stosować w pomieszczeniach medycznych, o czym zaświadcza certyfikat Institut Schwarzkopf zaś Certyfikat ECARF potwierdza skuteczność urządzenia względem alergenów wziewnych. IDEAL AP 30 PRO świetnie poradzi sobie w pokoju do 40 m2. Wszystkich użytkowników ucieszy niski pobór energii (5-30W), który jest niższy od energooszczędnej żarówki! Niemal wszystkie komponenty urządzenia, łącznie z mikroprocesorem, silnikiem i filtrem, zostały wyprodukowane w Niemczech. Jedynym 'obcym' elementem jest japoński czujnik PM2.5. Poznaj bliżej nowość wśród oczyszczaczy powietrza.

 

Filtr 360° - żegnajcie zanieczyszczenia


 

IDEAL AP 30 Pro front

Specjalna konstrukcja filtra w kształcie walca, na którym opiera się budowa oczyszczacza, zapewnia wysoki przepływ powietrza i cichość pracy. Filtr będący połączeniem głęboko kumulującego, pięciowarstwowego filtra HEPA (dostępny tylko w serii IDEAL PRO) oraz aktywnego węgla daje blisko 100% skuteczności w walce z brudnym powietrzem. HEPA odpowiada klasie H14 (99,998% skuteczności filtracji), a powierzchnia aktywna węgla wynosi aż 740000 m2 (zastosowano 370 gramów węgla). Filtr produkuje dla IDEAL firma Fredenberg, która jest światowym liderem w produkcji filtrów powietrza.

 

Jak wysoce innowacyjny jest ten filtr, świadczy wyposażenie go w specjalny chip z unikatowym kodem. Urządzenie zostaje sparowane z filtrem, a w chipie zostają zapisywane wiadomości na temat jego eksploatacji. W przypadku zużycia filtra zostanie to zapisane w chipie i nawet po przełożeniu go do innego urządzenia nie będzie można z niego korzystać! Dzięki chipowi zyskujemy również wysoki poziom bezpieczeństwa. W przypadku niepoprawnego zamontowania filtra urządzenie się nie włączy. Jeśli przez przypadek podczas pracy zdemontujemy filtr, to oczyszczacz wstrzyma swoją pracę. Żywotność filtra szacuje się na około 2 lata.

 

Ciekawostką jest możliwość rozwinięcia filtra wstępnego i możliwość wykonania spersonalizowanego nadruku na nim. Możemy np. wydrukować logo swojej firmy, które będzie przyciągało uwagę w biurze.

 

Niemiecka technologia


 

Ideal AP 30 Pro daje nam wiele możliwości w regulowaniu mocą/szybkością pracy. Mamy do dyspozycji aż 5 poziomów oraz dodatkowy tryb automatyczny, który dostosowuje prędkość do aktualnie panujących warunków w pomieszczeniu. Jest to możliwe dzięki precyzyjnym czujnikom, które na bieżąco monitorują warunki. Czujnik wykryje pyły (główny składnik smogu), a czujnik gazów wykryje lotne związki organiczne, przykre zapachy, dym tytoniowy itp. Warto wspomnieć o trybie nocnym idealnym na noc oraz turbo do ekspresowego pozbycia się zanieczyszczeń. Nowatorsko rozwiązano tutaj możliwość regulowania szybkości trybów średniego (90-140 m3/h) oraz wysokiego (130-238 m3/h), więc ustawisz je względem warunków w pomieszczeniu i głośności.

 

IDEAL AP 30 certyfikat PZH

Kolejnymi przydatnymi funkcjami są programator czasowy oraz blokada rodzicielska. Dzięki pierwszej ustawisz czas włączenia oraz wyłączenia urządzenia, a druga daje możliwość blokady przed niechcianymi zmianami w pracy urządzenia. Oczyszczacz posiada niezwykle przydatną funkcję WiFi, dzięki której mamy możliwość sterowaniem za pomocą telefonu, tabletu, smartfonu itp. Wystarczy tylko zainstalować przyjazną i stale rozwijaną aplikację 'IDEAL AIR PRO'. Aktualny status pracy odczytamy na wysokiej jakości panelu. Dzięki niskiej wadze (3,6 kg) urządzenie jest łatwe w transporcie. Całość została zamknięta w wysokiej jakości plastykowej obudowie. Warto również wspomnieć o wskaźniku jakości powietrza. Za pomocą 3 kolorów poinformuje jakiej jakości jest powietrze. Czerwony oznacza zanieczyszczone, żółty umiarkowane, a zielony czyste powietrze.

 

Ważną informacją jest taka, że oczyszczacz uzyskał atest PZH Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, którym nie wszystkie urządzenia tego typu mogą się pochwalić. Świadczy on o tym, że urządzenie jest niezwykle bezpieczne. Warto również wspomnieć o wysokiej klasy wentylatorze, który jest produkowany przez niemiecką firmę EBM Papst – pioniera w produkcji wentylatorów i silników do urządzeń stosowanych w domach oraz przemyśle.

 

Doskonała wydajność


 

Oczyszczacze IDEAL charakteryzują się tym, że doskonale radzą sobie również w pomieszczeniach o innych powierzchniach niż deklarowana. Wysoki współczynnik oczyszczania informuje o tym, ile urządzenie jest w stanie dokonać wymian/przefiltrowania powietrza na godzinę. Jak widać na poniższej tabelce IDEAL AP 30 PRO świetnie sobie tutaj radzi. Wysokość pomieszczenia to 2,5 m, a zielonym kolorem oznaczony został zakres optymalnej pracy dla powierzchni.

 

Przepływ powietrza (m3/h)

Powierzchnia pomieszczenia (m2) / Ilość wymian powietrza

310

15

20

25

30

35

40

45

50

55

60

70

80

90

100

110

8,3

6,2

5,0

4,1

3,5

3,1

2,8

2,5

2,3

2,1

1,8

1,6

1,3

1,2

1,1

 

Steruj przez telefon


 

IDEAL AIR PRO 30 zrzut z aplikacji IDEAL AIR PRO

Producent oferuje również możliwość sterowania oczyszczaczem za pomocą dedykowanej aplikacji. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z zainstalowanym system Andorid 8.0, iOS 10.0, watchOS 3.1 lub nowszych wersji. Za pośrednictwem urządzenia mobilnego będziesz mógł w pełni sterować urządzeniem. Co więcej, zrobisz to z dowolnego miejsca. Aplikacja IDEAL AIR PRO daje możliwość:

 • sprawdzenia poziomu zużycia filtra
 • włączania i wyłączania urządzenia
 • przeczytania instrukcji obsługi
 • kontrolowania siły nadmuchu wentylatora
 • ustawienie timera
 • włączanie trybu nocnego
 • włączanie trybu automatycznego
 • uruchamianie blokady rodzicielskiej
 • sprawdzenia jakości powietrza w pomieszczeniu

 

Dzięki aplikacji będziesz mógł dokładnie zaprogramować timer np. określić dokładny czas pracy w trybie automatycznym, a następnie przejście do trybu nocnego. Pobierz aplikację IDEAL AIR PRO:

Aplikacja IDEAL AIR PRO Aplikacja IDEAL AIR PRO

 

3 stopnie filtracji


Filtracja 360° w IDEAL AP 30 PRO

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz, włosy itp.), a tym samym zwiększa żywotność filtra HEPA.

 • 2. Filtr HEPA H14: zatrzymuje pył zawieszony (PM10, PM2.5, PM0.3, PM0.1), pyłki oraz inne alergeny wziewne, wirusy i zarodniki pleśni.
  Zastosowany tutaj filtr należy do najlepszych na świecie pod względem wydajności i skuteczności oraz neutralizuje większość wirusów z powietrza. Seria PRO jest certyfikowana przez renomowany Instytut Schwarzkopf we współpracy z Mainfranken Institute of Hygiene, które dopuszczają ją do użytku w placówkach medycznych.

 • 3. Filtr węglowy: neutralizuje nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu oraz dym papierosowy, spaliny, opary chemiczne (głównie lotne związki organiczne).

Funkcje dodatkowe


 • 5 poziomów prędkości wentylatora: (nocny, niski, średni, wysoki, turbo)

 • Łączność WiFi: sterowanie urządzeniem i kontrola z każdego miejsca

 • Aplikacja mobilna: możliwość regulacji szybkości trybów (średni i wysoki)

 • Czujniki: pyłów, gazu i zapachu

 • Wskaźnik wymiany filtra: informacja o zużyciu i zapisanie w chipie

 • Wskaźnik jakości powietrza: w przycisku włączenia/wyłączenia

 • Pokrowiec na filtr (OPCJA): dodatkowy filtr wstępny i ozdoba

IDEAL AP 30 Pro zdjęcie obrotowe
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza IDEAL AP 30 Pro
kolor: biało-czarny
wymiary: 398 × 255 × 298 mm
waga: 3,6 kg
pobór prądu/moc*: 5, 6, 7, 9, 30 W
przepływ powietrza*: 50-310 m3/h
CADR (pyły): 300 m3/h
CADR (formaldehyd): 126 m3/h
głośność*: 16.7, 18.5, 23.6, 33, 54.2 dB
zalecany dla powierzchni: do 40 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 250 zł

* 1,2,3,4,5 prędkość

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

5/5

Robi robotę w 100% tak jakbyśmy oczekiwali

Anula

5/5

Ładny i solidnie wykonany. Na obudowie Made in Germany. W trybie Turbo dmucha jak szalony. 2/3 tego urządzenia to filtr dzięki czemu przy dużej sprawności to prawdziwe maleństwo. Jestem bardzo zadowolony z zakupu

Miłosz

5.0/5

na podstawie 2 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

IDEAL AP 30 Pro

IDEAL AP 30 Pro

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza IDEAL AP 30 Pro

Filtr 360° do IDEAL AP 30 / 40 Pro

Filtr 360°

Zintegrowany filtr wstępny, HEPA i węglowy - do 2 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 499,00 zł

Pokrowiec dekoracyjny IDEAL ze wzorem

Cena: od 99,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.