IDEAL AP 30 Pro

IDEAL AP 30 Pro

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 2 199,00 zł

IDEAL AP 30 Pro
IDEAL AP 30 Pro widok na góręIDEAL AP 30 Pro widok z góryFiltr 360° w IDEAL AP 30 PRO

Oczyszczacz powietrza

IDEAL AP 30 Pro

Cena: 2 199,00 zł

Niemiecka jakość

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

Dostępność: dostepność - produkt na zamówienie

Darmowa dostawa - brak towaru

IDEAL filtr 360°Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 30 PRO swoją budowę zawdzięcza nowatorskiemu filtrowi 360°. Urządzenie posiada atrakcyjny, minimalistyczny wygląd, dzięki któremu zawsze będzie funkcjonalną ozdobą. Filtr zapewnia czyste powietrze w blisko 100%, a model wykazuje dobre parametry wydajnościowe (CADR dla pyłów: 300 m3/h). Przy tym jest zdumiewająco cichy (już od 16 dB!), więc doskonale sprawdzi się również w pomieszczeniach, w których cisza jest szczególnie wymagana (przedszkola, sypialnie, biura, pokoje dziecięce itp.). Urządzenie można stosować w pomieszczeniach medycznych, o czym zaświadcza certyfikat Institut Schwarzkopf zaś Certyfikat ECARF potwierdza skuteczność urządzenia względem alergenów wziewnych.

 

IDEAL AP30 PRO świetnie poradzi sobie w pokoju do 40 m2. Wszystkich użytkowników ucieszy niski pobór energii (5-30W), który jest niższy od energooszczędnej żarówki! Niemal wszystkie komponenty urządzenia, łącznie z mikroprocesorem, silnikiem i filtrem, zostały wyprodukowane w Niemczech. Jedynym 'obcym' elementem jest japoński czujnik PM2.5. Poznaj bliżej nowość wśród oczyszczaczy powietrza.

 

IDEAL AP 30 Pro front

 

Filtr 360° - żegnajcie zanieczyszczenia


 

Specjalna konstrukcja filtra w kształcie walca, na którym opiera się budowa oczyszczacza, zapewnia wysoki przepływ powietrza i cichość pracy. Filtr będący połączeniem głęboko kumulującego, pięciowarstwowego filtra HEPA (dostępny tylko w serii IDEAL PRO) oraz aktywnego węgla daje blisko 100% skuteczności w walce z brudnym powietrzem. HEPA odpowiada klasie H14 (99,998% skuteczności filtracji), a powierzchnia aktywna węgla wynosi aż 740000 m2 (zastosowano 370 gramów węgla). Filtr produkuje dla IDEAL firma Fredenberg, która jest światowym liderem w produkcji filtrów powietrza.

 

Jak wysoce innowacyjny jest ten filtr, świadczy wyposażenie go w specjalny chip z unikatowym kodem. Urządzenie zostaje sparowane z filtrem, a w chipie zostają zapisywane wiadomości na temat jego eksploatacji. W przypadku zużycia filtra zostanie to zapisane w chipie i nawet po przełożeniu go do innego urządzenia nie będzie można z niego korzystać! Dzięki chipowi zyskujemy również wysoki poziom bezpieczeństwa. W przypadku niepoprawnego zamontowania filtra urządzenie się nie włączy. Jeśli przez przypadek podczas pracy zdemontujemy filtr, to oczyszczacz wstrzyma swoją pracę. Żywotność filtra szacuje się na około 2 lata.

 

Ciekawostką jest możliwość rozwinięcia filtra wstępnego i możliwość wykonania spersonalizowanego nadruku na nim. Możemy np. wydrukować logo swojej firmy, które będzie przyciągało uwagę w biurze.

 

Niemiecka technologia


 

Oczyszczacz daje nam wiele możliwości w regulowaniu mocą/szybkością pracy urządzenia. Mamy do dyspozycji aż 5 poziomów oraz dodatkowy tryb automatyczny, który dostosowuje prędkość do aktualnie panujących warunków w pomieszczeniu. Jest to możliwe dzięki precyzyjnym czujnikom, które na bieżąco monitorują warunki. Czujnik wykryje pyły PM2.5 (główny składnik smogu), a czujnik gazów wykryje lotne związki organiczne, przykre zapachy, dym tytoniowy itp. Warto wspomnieć o trybie nocnym idealnym na noc oraz turbo do ekspresowego pozbycia się zanieczyszczeń. Nowatorsko rozwiązano tutaj możliwość regulowania szybkości trybów średniego (90-140 m3/h) oraz wysokiego (130-238 m3/h), więc ustawisz je względem warunków w pomieszczeniu i głośności.

 

Kolejnymi przydatnymi funkcjami są programator czasowy oraz blokada rodzicielska. Dzięki pierwszej ustawisz czas włączenia oraz wyłączenia urządzenia, a druga daje możliwość blokady przed niechcianymi zmianami w pracy urządzenia. Oczyszczacz posiada niezwykle przydatną funkcję WiFi, dzięki której mamy możliwość sterowaniem za pomocą telefonu, tabletu, smartfonu itp. Wystarczy tylko zainstalować przyjazną i stale rozwijaną aplikację 'IDEAL AIR PRO'. Aktualny status pracy odczytamy na wysokiej jakości panelu. Dzięki niskiej wadze (3,6 kg) urządzenie jest łatwe w transporcie. Całość została zamknięta w wysokiej jakości plastykowej obudowie. Warto również wspomnieć o wskaźniku jakości powietrza. Za pomocą 3 kolorów poinformuje jakiej jakości jest powietrze. Czerwony oznacza zanieczyszczone, żółty umiarkowane, a zielony czyste powietrze.

 

Doskonała wydajność


 

Oczyszczacze IDEAL charakteryzują się tym, że doskonale radzą sobie również w pomieszczeniach o innych powierzchniach niż deklarowana. Wysoki współczynnik oczyszczania informuje o tym, ile urządzenie jest w stanie dokonać wymian/przefiltrowania powietrza na godzinę. Jak widać na poniższej tabelce IDEAL AP 30 PRO świetnie sobie tutaj radzi. Wysokość pomieszczenia to 2,5 m, a zielonym kolorem oznaczony został zakres optymalnej pracy dla powierzchni.

 

Przepływ powietrza (m3/h)

Powierzchnia pomieszczenia (m2) / Ilość wymian powietrza

300

15

20

25

30

35

40

45

50

55

60

70

80

90

100

110

8,0

6,0

4,8

4,0

3,4

3,0

2,7

2,4

2,2

2,0

1,7

1,5

1,3

1,2

1,1

 

3 stopnie filtracji


Filtracja 360° w IDEAL AP 30 PRO

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz, włosy itp.), a tym samym zwiększa żywotność filtra HEPA.

 • 2. Filtr HEPA H14: zatrzymuje pył zawieszony (PM 10, PM 2.5, PM 0.3, PM 0.1), pyłki oraz inne alergeny wziewne, wirusy i zarodniki pleśni.

 • 3. Filtr węglowy: neutralizuje nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu oraz dym papierosowy, spaliny, opary chemiczne (głównie lotne związki organiczne).

Funkcje dodatkowe


 • Filtr 360°: gwarantuje czyste powietrze w blisko 100%

 • 5 poziomów prędkości wentylatora: (nocny, niski, średni, wysoki, turbo)

 • Łączność WiFi: sterowanie urządzeniem i kontrola z każdego miejsca

 • Aplikacja mobilna: możliwość regulacji szybkości trybów (średni i wysoki)

 • Czujniki: pyłów, gazu i zapachu

 • Wskaźnik wymiany filtra: informacja o zużyciu i zapisanie w chipie

 • Wskaźnik jakości powietrza: w przycisku włączenia/wyłączenia

 • Pokrowiec na filtr (OPCJA): dodatkowy filtr wstępny i ozdoba

IDEAL AP 30 Pro widok z góry

Parametry techniczne

 • kolor: biało-czarny
 • wymiary: 398x255x298 mm
 • waga: 3,6 kg
 • pobór prądu/moc(1,2,3,4,5 prędkość): 5W, 6W, 7W, 9W, 30W
 • przepływ powietrza: 50-300 m3/godz.
 • średnia głośność(1,2,3,4,5 prędkość): 16.7, 18.5, 23.6, 33, 54.2 dB
 • oczyszczacz zalecany dla powierzchni: do 40 m2
 • szacowany roczny koszt eksploatacji (filtry): 250 zł

Opinie użytkowników

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

IDEAL AP 30 Pro

IDEAL AP 30 Pro

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Do tego oczyszczacza pasują filtry:

Filtr 360° do IDEAL AP 30 / 40 Pro

Filtr 360°

Zintegrowany filtr wstępny, HEPA i węglowy - do 2 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 499,00 zł

Gwarancja i zwrot

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz odstąpić od umowy, możesz to zrobić w ciągu 14 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

regulamin sklepu internetowego

Ekspresowa, darmowa wysyłka

W przedpłacie (PayU) i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki przekazujemy kurierom zwykle w dniu złożenia zamówienia. Możesz wybrać FedEx lub DPD. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

DPD logo kuriera

Bezpieczne zakupy, też na raty

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych, wpisywanych w zamówieniu. Gwarancję udanych zakupów zapewnia PayU. Jak chcesz, kupisz tu na raty – zyskaj czyste powietrze już od 36 zł miesięcznie.

Loga płatności

“Jakość powietrza w Polsce”

Aplikacja na urządzenia mobilne stworzona przez Główny Inspektorat Ochrony Środowiska. Zapoznaj się z aktualnym stanem jakości powietrza przy najbliższej stacji pomiarowej. Wystarczy poniżej kliknąć odpowiednią miniaturkę.

Wersja responsywna Apple logo Android logo

Dane firmy

Biuro: ul. Mostowa 2, 32-566 Grojec

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Kontakt i wsparcie

Infolinia/pomoc techniczna: 570 33 99 30

Status zamówień: 504 103 908