22 602 20 80

Pn-Pt 9-19, So 10-18

Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR70G-K
Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR70G-KPanasonic F-VXR70G-K widok bokPanasonic F-VXR70G-K widok przódPanasonic F-VXR70G-K widok z przodu, podczas pracyPanasonic F-VXR70G-K widok z boku, podczas pracyPanasonic F-VXR70G-K widok z boku podczas pracyPanasonic F-VXR70G-K widok bok, wyciągnięty zbiornik na wodęPanasonic F-VXR70G-K widok bok, podczas pracyPanasonic F-VXR70G-K widok bok, zbiornik na wodę w urządzeniuPanasonic F-VXR70G-K widok z tyłuPanasonic F-VXR70G-K widok z tyłu, filtry w urządzeniuPanasonic F-VXR70G-K widok przód, bez filtrówPanasonic F-VXR70G-K widok z boku, bez filtrów i zbiornika na wodęPanasonic F-VXR70G-K widok góra, panel sterowaniaPanasonic F-VXR70G-K widok góra, panel sterowaniaPanasonic F-VXR70G-K przekrój, widok na filtryPanasonic F-VXR70G-K zbiornik na wodęPanasonic F-VXR70G-K filtr wstępnyPanasonic F-VXR70G-K filtr HEPAPanasonic F-VXR70G-K filtr węglowyOczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR70G-KPanasonic F-VXR70G-K widok bokPanasonic F-VXR70G-K widok bokPanasonic F-VXR70G-K widok bokPanasonic F-VXR70G-K widok przódPanasonic F-VXR70G-K widok z bokuPanasonic F-VXR70G-K widok bokPanasonic F-VXR70G-K widok bokPanasonic F-VXR70G-K widok bokPanasonic F-VXR70G-K widok bokPanasonic F-VXR70G-K widok bokPanasonic F-VXR70G-K przekrój
Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR70G-K

Panasonic F-VXR70G-K

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 1 899,00 złpromocja %

Oczyszczacz powietrza

Panasonic F-VXR70G-K

Cena: 1 959,00 zł1 899,00 złpromocja %

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 52 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza18-54 dB
 • Koszt filtrów 230 zł/rok
 • Koszt energii 13 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Japońska technika

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dużo

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Oczyszczacz Panasonic F-VXR70G-K technologia Nanoe

Panasonic F-VXR70G-K jest niezwykle wydajnym oczyszczaczem oraz nawilżaczem powietrza. Poziom CADR 371 m3/h pozwala na używanie oczyszczacza na powierzchniach do 52 m2. Na szczególną uwagę zasługuje nawilżacz powietrza, którego wydajność sięga aż 700 ml/h. Rewolucyjna technologia jonizacji Nanoe pomaga zneutralizować na odległość alergeny wziewne i wirusy, a 3 filtry niemal całkowicie oczyszczają powietrze. Oczyszczaczowi został przyznany atest PZH, który potwierdza wysokie bezpieczeństwo w używaniu modelu.

 

Certyfikat Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oczyszczacza Panasonic Atest PZH dla oczyszczacza Panasonic

Wysokie właściwości w walce z alergiami potwierdza certyfikat Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Oczyszczacz Panasonic F-VXR70G-K jest cichym urządzeniem, które w trybie nocnym generuje dźwięk na poziomie zaledwie 18 dB. Oszczędność energii zawdzięczamy tutaj innowacyjnej funkcji EcoNavi, która potrafi ograniczyć zużycie energii o nawet 60%. Pięć precyzyjnych czujników dostarcza informacji o jakości powietrza, a także kontroluje w pełni automatyczną pracę oczyszczacza oraz nawilżacza. Model został wyposażony w kółka z blokadą, które w znaczny sposób ułatwiają przemieszczanie.

 

Japońska technologia


Panasonic F-VXR70G-K widok z boku

 

Zastosowanie aż 5 czujników pozwala w pełni zautomatyzować pracę oczyszczacza. Czujnik kurzu (zanieczyszczeń) oraz zapachu kontrolują jakość powietrza, a swoje pomiary przekazują na panel sterowania. Za pomocą 3 kolorów dowiesz się jakiej jakości jest powietrze. Kolor niebieski oznacza czyste, fioletowy lekko zabrudzone, a czerwony mocno zabrudzone powietrze. Dzięki odczytom z tych czujników kontrolowana jest również automatyczna praca oczyszczacza względem zanieczyszczenia powietrza. Warto zaznaczyć, że ich czułość można ręcznie regulować.

 

Jeśli czujnik kurzu wykryje zanieczyszczenie powietrza, przedni panel automatycznie otwiera się maksymalnie i zwiększa adsorpcję w celu pozbycia się zanieczyszczeń. W urządzeniu znajduje się funkcja oczyszczania 3D nazwana „Chwytacz dużych cząstek”, która dostosuje automatycznie sposób oczyszczania do rodzaju zanieczyszczenia. Żaluzje są regulowane względem wykrycia kurzu domowego lub zapachu i smogu.

 

Żaluzje umożliwiają również wymuszenie nawiewu punktowego lub rozproszonego. Mamy do wyboru ustawienie zmieniania się kierunku nadmuchu powietrza (żaluzje wtedy się obracają – swing) lub nadmuch w jednym kierunku (żaluzja się nie obraca).

 

W urządzeniu znajduje się również czujnik aktywności człowieka (również można regulować jego czułość), który wykrywa aktywność w pomieszczeniu i reguluje pracę oczyszczacza. Kolejny czujnik światła wykrywa natężenia światła i automatycznie przystosowuje jaskrawość wskaźników oraz prędkość pracy wentylatora. Jeśli brak oświetlenia w pomieszczeniu to uruchamiany jest tryb automatycznego uśpienia, który jest idealny na noc.

 

Ostatni jest czujnik nawilżania, który mierzy poziom wilgotności w pomieszczeniu. Swoje pomiary przedstawia na panelu za pomocą 5-stopniowej skali. Co więcej, dzięki jego pomiarom możliwa jest automatyczna praca nawilżacza. Mamy do wyboru 40%/50%/60% poziomu wilgotności, które będzie utrzymywane automatycznie. Mamy w ten sposób pewność, że poziom wilgotności w pomieszczeniu będzie zawsze w idealnym poziomie.

 

Warto zapoznać się bliżej z innowacyjnym trybem EcoNavi, który potrafi oszczędzić nawet 60% energii w porównaniu do oczyszczacza bez tej funkcji. Pracę w tym trybie możemy podzielić na dwa etapy. Pierwszy z nich to tryb monitorowania, który po wykryciu czystego powietrza wstrzymuje pracę oczyszczacza na 55 minut. Po tym czasie uruchamia się na 5 minut i pracując w trybie średnim, monitoruje jakość powietrza. Jeśli wykryje wzmożone zabrudzenie, to ustawi pracę oczyszczacza i usunie zanieczyszczenia, a jeśli powietrze będzie nadal czyste – przejdzie w tryb uśpienia. Tryby są powtarzane cyklicznie.

 

W trybie monitorowania istotną rolę odgrywa również czujnik aktywności człowieka. Jeśli detektor nie wykrywa żadnej osoby, to wyłącza on dodatkowo wskaźniki. Kolejnym etapem jest tryb uczenia, który rejestruje podczas pracy zanieczyszczenie powietrza i zapobiegawczo włącza oczyszczanie na 5 minut przed przewidywanym wzrostem zanieczyszczeń.

 

Czyste powietrze na 99,99%


Panasonic F-VXR70G-K widok z boku podczas pracy

 

O czyste powietrze dbają tutaj 3 filtry, które gwarantują niemal całkowite oczyszczenie powietrza. Pierwszym z nich jest niewymienialny filtr wstępny, który zatrzymuje większe zanieczyszczenia i przedłuża żywotność pozostałych filtrów. Filtr wymaga jedynie okresowego czyszczenia.

 

Kolejnym filtrem jest filtr HEPA. Zastosowana tutaj klasa H13 należy do niezwykle skutecznej klasy wśród filtrów HEPA. Gwarantuje ona skuteczność na poziomie co najmniej 99,9% w neutralizacji najmniejszych cząstek. Producent deklaruje żywotność filtra dochodzącą do nawet 10 lat. Jednak biorąc pod uwagę jakość naszego powietrza, optymalnie filtr powinien posłużyć przez 3 lata.

 

Ostatnim filtrem jest węglowy, który pochłania nieprzyjemne zapachy oraz szkodliwe gazy. Producent tutaj również deklaruje żywotność filtra w granicach 10 lat. Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR70G-K został wyposażony we wskaźnik zużycia filtrów, który zaświeci się w przypadku zużycia się filtrów.

 

Technologia Nanoe i nawilżanie powietrza


 

Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR70GK został wyposażony w rewolucyjną technologię jonową Nanoe. Jonizator uwalnia do powietrza mikroskopijne cząsteczki wody, które eliminują bakterie, wirusy, alergeny oraz wzrost pleśni. Naukowo udowodniona skuteczność technologii sięga nawet 99,9%. Jony Nanoe pomagają nawilżyć skórę człowieka, co również zostało przebadane. Stosowanie technologii jest w pełni bezpieczne.

 

Cząsteczki Nanoe są tak malutkie (jedna miliardowa kropli wody), że skutecznie wnikają w tkaniny i neutralizują niechciane zapachy. Badania dowiodły, że cząsteczki nanoe są w stanie przenieść około 1000 razy więcej wilgoci niż powszechnie stosowane jony ujemne.

 

Panasonic F-VXR70G ma na wyposażeniu duży 3,5-litrowy zbiornik na wodę, który gwarantuje około 5 godzin pracy bez konieczności ponownego napełniania. Jeżeli w zbiorniku zabraknie wody, to zapali się odpowiednia ikonka na panelu.

 

Za odpowiednie nawilżenie powietrza odpowiada filtr nawilżacza, którego żywotność producent deklaruje nawet na 10 lat (przy dziennej pracy przez 8 godzin). Jego zadaniem jest połączenie suchego powietrza z cząsteczkami wody. W środku tacki na filtr znajdują się środki przeciwgrzybiczne hamujące wzrost pleśni w filtrze nawilżającym. Środki te również zapobiegają powstawaniu przykrych zapachów z nawilżacza.

 

Skuteczność technologii Nanoe*


 

Oczyszczanie powietrza
Wirusy i bakterie Pleśnie Alergeny Pyłki Niebezpieczne substancje
Usunięcie: do 99,99%
Czas: 1-6h
Obszar: 1-45 m3
Usunięcie: do 99,9%
Czas: 1-16h
Obszar: 23-45 m3
Usunięcie: do 99,8%
Czas: 1-24 h
Obszar: 23-45 m3
Usunięcie: do 100%
Czas: 8-24h
Obszar: 23 m3
Usunięcie: do 99,9%
Czas: 16-24h
Obszar: 23 m3
Zapachy Efekt nawilżonej skóry
Dym tytoniowy Ze śmieci (metanotiol) Ze śmieci (trimetyloamina) Pot
Czas: 2h
Obszar: 23 m3
Zmniejszenie: o 1,2
Czas: 1h
Obszar: 23 m3
Zmniejszenie: o 1,2
Czas: 1h
Obszar: 23 m3
Zmniejszenie: o 0,9
Czas: 6h
Obszar: 23 m3
Zmniejszenie: o 0,65
Czas: 28 dni
Obszar:
Standardowe gospodarstwo domowe

*dane producenta – sprawdź dane szczegółowe na temat skuteczności technologii nanoe

 

5 stopni filtracji


Stopnie filtracji Panasonic F-VXR70G-K

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak: pyły, włosy, kurz, sierść zwierząt itp.

 • 2. Filtr HEPA H13: zatrzymuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów, pyłki roślin oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu)

 • 3. Filtr węglowy: usuwa formaldehydy i inne substancje szkodliwe oraz niepożądane i nieprzyjemne zapachy

 • 4. Filtr nawilżacza: mata ewaporacyjna odpowiedzialna za łączenie powietrza z cząsteczkami wody

 • 5. Jonizator: technologia zwalczająca wirusy, bakterie, pleśnie oraz alergeny

Funkcje dodatkowe


 • Funkcja nawilżania: automatyczne nawilżenie

 • Technologia Nanoe: skuteczna walka z alergiami

 • 5 czujników: kurzu, wilgotności, zapachu, ruchu i światła

 • Uchwyty po bokach: ułatwiają przenoszenie

 • Kółka z blokadą: ułatwiają przemieszczanie

 • Wziernik poziomu wody: informacja ile wody w zbiorniku

 • Spot Air: punktowy nawiew jonów

 • Timer: wyłączenie 2, 4 godziny

 • Programator czasowy uśpienia: cicha praca i wyłączenie po 8 godzinach

 • Blokada rodzicielska: zabezpieczenie panelu sterowania

 • EcoNavi: zmniejszanie rachunków za prąd

 • Tryb uśpienia: komfortowe warunki do snu

 • 3 prędkości wentylatora: lo/med/high

 • Funkcja odpylanie: idealna na usuwanie pyłów i kurzu

 • Funkcja usuwanie zapachów: usuwanie zapachów i dymu papierosowego

 • Wskaźnik zanieczyszczenia: 3-stopniowa skala kolorystyczna

 • Wskaźnik napełnienia zbiornika wody: alarm w przypadku braku wody

 • Wskaźnik wilgotności: 5-stopniowa skala

 • Wskaźnik konieczności wymiany filtra: informacja

Panasonic F-VXR70G-K zdjęcie obrotowe
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Panasonic F-VXR70G-K
kolor: czarny połysk
wymiary: 636x398x245 mm
waga: 10,2 kg
pobór prądu/moc*: 6, 11, 66 W
pobór prądu/moc z nawilżaniem*: 10, 15, 58 W
zbiornik: 3,5 L
przepływ powietrza*: 66, 162, 402 m3/h
CADR*: do 371,2 m3/h
przepływ powietrza nawilżanie*: 114, 186, 378 m3/h
nawilżanie*: 250, 400, 700 ml/h
głośność*: 18-54 dB
długość przewodu zasilającego: 2 m
zalecany dla powierzchni: do 52 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 230 zł

*zależne od prędkości pracy

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

5/5

sprzęt jest świetny! oczyszcza poprawił jakość śląskiego powietrza a to nie lada wyczyn :D

Kuba

5/5

Urządzenie zgodnie z opisem działa świetnie. Przy ogrzewaniu podłogowym niezbędna rzecz w domu.

Tomasz

4.9/5

na podstawie 14 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Panasonic F-VXR70G-K

Panasonic F-VXR70G-K

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja Panasonic F-VXR70G-K

Panasonic F-VXR70G-K to wydajny, niewielkich rozmiarów i przede wszystkim cichy oczyszczacz powietrza, który sprawdzi się w dość sporych pomieszczeniach. To urządzenie wielofunkcyjne, które łączy w sobie również skuteczny nawilżacz i jonizator z technologią Nanoe, dzięki którym sprzęt otrzymał certyfikat Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

 

Design i wykonanie

Oczyszczacz Panasonic F-VXR70G-K na tle swoich mniejszych odpowiedników wyróżnia się ciekawym designem. Wykonany z dobrej jakości plastiku w kolorze połyskującej czerni pasuje do eleganckich i nowoczesnych przestrzeni. Nowoczesny, minimalistyczny panel sterowania nadaje mu profesjonalnego charakteru.

 

Urządzenie jest odrobinę większe i cięższe od oczyszczaczy do mniejszych pomieszczeń, waży ponad 10 kg. Zostało wyposażone jednak w praktyczne kółka z blokadą, które ułatwią przemieszczanie. Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR70G-K to praktyczne mobilne urządzenie posiadające także dodatkowe uchwyty po bokach.

 

Funkcje i wydajność Panasonic F-VXR70GK

Panasonic F-VXR70G-K to urządzenie wielofunkcyjne, które łączy w sobie 3 urządzenia:

 • oczyszczacz powietrza,
 • nawilżacz powietrza,
 • jonizator.

 

Parametr

Wartość (poziomy obrotów)

Uwagi

CADR

do 371 m3/h

Skuteczność urządzenia deklarowana przez producenta jest nieco zawyżona. Efektywine oczyszcza przestrzeń do około 46 m2.

Powierzchnia działania

52 m2

Wydajność nawilżacza

250, 400, 700 ml/h

Efektywne nawilżanie także większych pomieszczeń.

Jonizacja

Nanoe

Bezpieczna, ale mniej przebadana niż Plasmacluster.

Głośność

18-53 dB

Bardzo cicha praca urządzenia w trybie nocnym.

Zużycie energii

6, 11, 66 W

Stosunkowo oszczędny sprzęt.

 

Panasonic F-VXR70G-K czujniki

 

Panasonic F-VXR70G-K to urządzenie zapewniające 3-stopniową filtrację powietrza. Wskaźnik zanieczyszczenia pod postacią 3-stopniowej skali kolorystycznej informuje użytkownika o jego stanie w pomieszczeniu. Czułość czujnika można dowolnie regulować. Wbudowany wskaźnik wymiany filtra jest bardzo praktyczny dla użytkowników. Warto podkreślić, że chociaż producent deklaruje ich żywotność nawet do 10 lat, to ze względu na stan polskiego powietrza konieczna będzie ich wymiana co ok. 3 lata.

 

Ewaporacyjne nawilżanie powietrza bez wkładu pracy użytkownika może trwać nawet do 5 godzin dzięki sporemu, 3,5-litrowemu zbiornikowi na wodę. O konieczności uzupełnienia informuje odpowiednia ikona na panelu. Producent na dnie szuflady umieścił specjalne środki, które zapobiegają pojawianiu się przykrych zapachów, pleśni i bakterii. O stanie wilgotności powietrza informuje specjalny wskaźnik o 5-stopniowej skali.

 

Jonizacja odbywa się dzięki opatentowanej technologii Nanoe. Jest dokładnie przebadana i okazuje się być nie tylko wydajna, ale przede wszystkim bezpieczna dla użytkowników. Jej skuteczność oscyluje blisko 100%. Dzięki połączeniu technologii Nanoe i ewaporacyjnego nawilżania zyskujemy bardzo dobry oczyszczacz powietrza dla alergików.

 

Oczyszczacz Panasonic F-VXR70G-K posiada 3 tryby: EcoNavi, automatyczny i uśpienia. Technologia EcoNavi monitoruje i zapamiętuje zarówno aktywność użytkownika w ciągu dnia, jak i zmiany w jakości powietrza. Tryb automatyczny działa na podstawie pomiarów z czujników zanieczyszczeń, dzięki czemu prędkość wentylatora jest dopasowana do potrzeb. Dzięki czujnikom ruchu i światła urządzenie przechodzi w stan uśpienia, ściszając głośność do 18 dB i wyłączając większość diod na panelu sterowania.

 

Filtry

Japońska technologia w oczyszczaczu Panasonic F-VXR70G-K posiada 5 poziomów filtracji:

 • filtr wstępny czyli cienka siateczka na wierzchu, która dzięki drobnej strukturze zatrzymuje kurz domowy, włosy czy sierść zwierząt,
 • filtr HEPA H13 skutecznie zatrzymuje przede wszystkim składniki smogu - PM2.5 czy PM10, ale także wirusy, bakterie, zarodniki grzybów i pyłki roślin,
 • filtr węglowy usuwa substancje szkodliwe i niweluje nieprzyjemne zapachy,
 • filtr nawilżacza to mata ewaporacyjna, która łączy suche powietrze z cząsteczkami wody,
 • jonizator powietrza Nanoe zapewnia przechwycenie wirusów, bakterii, pleśni czy alergenów na poziomie 99,99%.

 

4 filtry w Panasonic F-VXR70G-K
4 filtry w Panasonic F-VXR70G-K

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

HEPA H13

~3 lata

499 zł

węglowy

~3 lata

299 zł

nawilżacza

około 10 lat*

299 zł

Roczny koszt eksploatacji

~230 zł

*zależne od stanu wody

 

Czas przydatności filtrów zależy od zanieczyszczenia powietrza, powyższa tabelka przedstawia orientacyjną trwałość, która określiliśmy na podstawie naszego doświadczenia.

 

Dodatkowe informacje

 • Spot Air
 • Funkcja odpylania
 • Programator czasowy uśpienia (cicha praca i wyłączenie po 8h)
 • 3 prędkości wentylatora
 • Timer - wyłączenie po 2, 4 godzinach
 • Blokada rodzicielska

 

Podsumowanie

Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR70G-K doceniany jest przede wszystkim ze względu na swoje ciche działanie i mobilność. Użytkownicy zwracają jednak uwagę na brak dedykowanej aplikacji, która umożliwiałaby sterowanie zdalne.

 

W stosunkowo korzystnej cenie otrzymujemy natomiast dobrze i estetycznie wykonane urządzenie 3w1. Kompleksowo dba o jakość powietrza w twoim mieszkaniu, wykorzystując skuteczne nawilżanie ewaporacyjne i jonizację Nanoe, a o jego stanie informuje cię na 3-stopniowej skali kolorystycznej.

 

 

Zalety
Ciche działanie
Nawilżanie ewaporacyjne z dużym zbiornikiem
Jonizacja Nanoe
Zestaw czujników
Stosunkowo opłacalne koszty eksploatacji jak na urządzenie wielofunkcyjne
Korzystna cena urządzenia 3w1 od renomowanego producenta
Funkcja usuwania zapachów
Mobilność - kółka i uchwyty
Wady
Brak zdalnego sterowania
Czujnik kurzu mógłby być dokładniejszy

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Panasonic F-VXR70G-K

Filtr Panasonic F-ZXRP90Z

F-ZXRP90Z

Filtr HEPA H13 – do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 499,00 zł

Filtr Panasonic F-ZXFD70ZG

F-ZXFD70ZG

Filtr węglowy – do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Filtr Panasonic F-ZXKE90ZG

F-ZXKE90ZG

Filtr nawilżacza – do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.