Oczyszczacz powietrza Coway Storm
Oczyszczacz powietrza Coway StormCoway Storm widok z przoduCoway Storm widok z bokuCoway Storm widok z bokuCoway Storm widok na bokCoway Storm widok z bokuCoway Storm widok na bokCoway Storm widok frontCoway Storm widok z tyłuCoway Storm widok z bokuCoway Storm bez filtrów, widok na wentylatorCoway Storm bez filtrów, widok na wentylatorCoway Storm obręcz zmieniająca kolory, zbliżenieCoway Storm panel sterowaniaCoway Storm zbliżenie na panel sterowaniaCoway Storm widok z góry, panel sterowania, wywiew powietrzaCoway Storm uchwyt do przenoszeniaCoway Storm widok na wszystkie filtryCoway Storm pokrywa na filtryCoway Storm filtr HEPA E12Coway Storm filtr węglowy (dezodoryzacyjny)Oczyszczacz powietrza Coway StormCoway Storm AP-1516DCoway Storm AP-1516D widok z bokuCoway Storm AP-1516D widok z frontuCoway Storm AP-1516D widok z góryCoway Storm AP-1516D widok przódCoway Storm AP-1516D bokCoway Storm z bokuCoway Storm z boku

Oczyszczacz powietrza

Coway Storm

Cena: 1 899,00 zł1 699,00 złpromocja %

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 70 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza21-44 dB
 • Koszt filtrów 220 zł/rok
 • Koszt energii 14 zł/mc
 • Oczyszczacz z trybem auto

Koreański postęp

Gwarancja:3 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Oczyszczacz powietrza Coway Storm

Coway Storm

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 1 699,00 złpromocja %

Wybierz wariant

Coway Storm
Coway Storm
1 699,00
Coway Storm + OPUS aeroprime Q
Coway Storm + OPUS aeroprime Q
1 968,00 Drugi oczyszczacz za 269 zł

Coway certyfikat ECARFOczyszczacz powietrza Coway Storm pochodzi od koreańskiego lidera w dziedzinie produktów poprawiających jakość życia człowieka. Dzięki dobrym parametrom technicznym (przepływ powietrza 492 m3/h) nadaje się do dużych pomieszczeń do 70 m2. Model wyróżnia się systemem dystrybucji powietrza, dzięki któremu dostosujesz nie tylko moc, ale również sposób oczyszczania do konkretnego pomieszczenia! Cechuje się wysoką czułością na PM2.5, dzięki laserowemu czujnikowi i precyzyjnej kalibracji. 

 

Zastosowany system filtracji pomaga alergikom, czego dowodem jest przyznanie oczyszczaczowi certyfikatu ECARF. Niskie zużycie energii (5W+) sprawia, że budżet domowy nie ucierpi, a cicha praca (21 dB+) pozwala na spokojną pracę lub wypoczynek, gdy oczyszczacz Coway Storm AP-1516D pracuje. Wentylator oraz silnik zostały wyprodukowane przez koreańską firmę SPG, dzięki czemu urządzenie cechuje się długowiecznością. Świetny design urządzenia został uhonorowany wieloma nagrodami i wyróżnieniami (Good design, IDEA award, IF Award, PIN UP, Reddot). Ważną informacją jest to, że oczyszczacz niedawno uzyskał Atest PZH, który potwierdza zgodność produktu z obecnymi normami w dziedzinie bezpieczeństwa.

 

Promocja Coway Storm - drugi oczyszczacz za 269 zł

 

Czyste powietrze w blisko 100%


 

Coway Storm z boku

Oczyszczacz wykorzystuje 4 filtry, które zapewniają niemal całkowite oczyszczenie powietrza. Filtr wstępny usuwa duże zanieczyszczenia. Siatka filtra jest wykonana z bardzo drobnej tkaniny, dzięki czemu zwiększono skuteczność wyłapywania zanieczyszczeń oraz zminimalizowano możliwość uszkodzenia filtra spowodowanego ciśnieniem. Filtr wstępny nie podlega wymianie, a jedynie okresowemu czyszczeniu (co 2-4 tygodnie).

 

Kolejnym etapem jest filtr drobnego pyłu, który wyłapuje również drobne cząstki, z którymi nie poradził sobie wstępny. Filtr powinniśmy wymieniać średnio co 4 miesiące. Ostatnimi etapami oczyszczania są filtr węglowy posiadający 260 gramów węgla aktywnego (wymiana co 24 miesiące) oraz filtr HEPA klasy H12 o powierzchni 2 m2. Zastosowany tutaj filtr HEPA cechuje się skutecznością na poziomie co najmniej 99,5%, a wymienia się go średnio co 12 miesięcy. Taki zestaw pozostawia niemal całkowicie oczyszczone powietrze!

 

Coway Storm AP-1516D zapewnia mocny strumień czystego powietrza. Powietrze jest rozprowadzane w różnych kierunkach dzięki wykorzystaniu przepływu normalnego (Normal Flow), skupionego (Focused Flow) i wielokierunkowego (Multi-Flow). W normalnym trybie przepływu strumień powietrza jest wydmuchiwany z górnego wylotu oczyszczacza. Podczas pracy w skupionym przepływie nawiew odbywa się z przedniego wylotu oczyszczacza. Natomiast przepływ wielokierunkowy wypuszcza powietrze z wylotu przedniego oraz górnego.

 

Warty wspomnienia jest również tryb szybkiego oczyszczania. Jest to działający w trzech etapach tryb Haze (maksymalny poziom oczyszczania). Gdy oczyszczacz przejdzie przez wszystkie 3 etapy, kontynuował będzie swoją pracę w trybie auto.

Poziom Tryb i czas działania
1 Przepływ wielokierunkowy (Multi-flow) (3 minuty)
2 Przepływ skupiony (Focused flow) (2 minuty)
3 Przepływ normalny (Normal Flow) (5 minut)

 

Oczyszczacz na miarę XXI wieku


 

Oczyszczacz Coway Storm został wyposażony w system dynamicznej dystrybucji powietrza. Do wyboru są aż 4 tryby cyrkulacji powietrza:

 • 1. Obieg standardowy świetnie nadaje się do usuwania drobnego, niewidocznego dla oka pyłu w całym pomieszczeniu.
 • 2. Obieg intensywnej cyrkulacji idealny tryb pracy do dużych pomieszczeń. Zapewnia wydajne, skoncentrowane i szybkie oczyszczenie powietrza.
 • 3. Obieg bardzo mocny idealny do oczyszczania w dużych i małych pomieszczeniach. Polecany tryb w okresie gwałtownego wzrostu zanieczyszczeń.
 • 4. Obieg zróżnicowany polecany do szybkiego oczyszczania powietrza w pobliżu urządzenia.

 

W Coway Storm zastosowano inteligentny tryb auto, który steruje pracą oczyszczacza względem zanieczyszczenia powietrza oraz warunków oświetleniowych. Na podstawie odczytów z dokładnych czujników cząstek i światła, kontrolowane jest tempo pracy urządzenia. Ciekawie rozwiązano wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, który za pomocą 4-stopniowej skali kolorystycznej informuje o jakości powietrza. Jest to obręcz zmieniająca kolory, umiejscowiona w górnej części urządzenia. Kolor niebieski oznacza czyste, zielony umiarkowane, żółty niezdrowe, a czerwony bardzo niezdrowe powietrze.

 

Poniższa tabelka obrazuje dokładną reakcję wskaźnika jakości powietrza na poziom pyłów PM2.5 dla trybu wysokiej czułości czujnika jakości powietrza:

 

Coway Storm tabelka

 

 

4 stopnie filtracji


Filtracja w Coway Storm AP-1516D

 

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje duże cząsteczki pyłu, pleśń, włosy, sierść zwierząt domowych, okruchy itp.

 • 2. Filtr drobnego pyłu: zatrzymuje duże cząstki, które nie wyłapał filtr wstępny. Przechwytuje również drobne cząstki takie jak pyłki roślinne czy pleśnie.

 • 3. Filtr węglowy (dezodoryzacyjny): usuwa skutecznie niepożądane zapachy powstające w gospodarstwie domowym (podczas gotowania, ze śmietnika, zapach stęchlizny, dym papierosowy itp.) oraz szkodliwe gazy.

 • 4. Filtr HEPA E12: zatrzymuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu). Jego skuteczność to co najmniej 99,5%.

Funkcje dodatkowe


 • 3 poziomy szybkości wentylatora: niski, średni, wysoki

 • 2 wyloty powietrza: przedni i górny

 • Wskaźnik jakości powietrza: 4-kolorowa skala

 • Odpinane kratki wylotowe: łatwa konserwacja

 • Czujniki: cząstek (laserowy), światła

 • Tryb Auto: praca względem stopnia zabrudzenia powietrza

 • Tryb Silent: cicha i energooszczędna praca idealna na noc

 • Tryb Haze: maksymalne oczyszczanie

 • Tryb Sleep: cicha i energooszczędna praca w trybie auto

 • Quick cleaning: szybkie oczyszczanie

 • Timer: ustawienie czasu wyłączenia (1, 4, 8 godzin)

 • 3 rodzaje przepływu powietrza: normalny, wielokierunkowy, skupiony

 • Tryb podświetlenia: regulacja jasności wskaźników

 • Regulacja czułości czujnika cząstek: czuły, standard, obniżona czułość

 • Auto wyłączenie: jeśli otwarta jest przednia pokrywa

Coway Storm zdjęcie obrotowe
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Coway Storm
kolor: biały
wymiary: 410x240x765 mm
waga: 12 kg
pobór prądu/moc*: 5-65 W
przepływ powietrza*: do 492 m3/h
głośność*: 21,6-44,3 dB
zalecany dla powierzchni: do 70 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 220 zł

*zależne od prędkości pracy

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

5/5

Wysoka jakość wykonania, wyczytałem że w fabryce Coway produkje swoje oczyszczacze też Philips. Na obudowie Storma pisze made in korea (plusy: można regulować czułość czujnika, podaje powietrze od góry i od przodu, bardzo wydajny i cichy ) Sprawdzałem wszystkie oczyszczcze za tą cene bezkonkurencyjny!

Bartosz

5/5

Solidny i piękny. Przy maksymalnych obrotach nadal cichy a robi prawdziwy sztorm (dmucha bardzo mocno). Szkoda, że nie ma aplikacji mobilnej ale wynagradza pozostałymi zaletami. Plusem jest przyjemny, neutralny zapach z oczyszczacza, wcześniej miałem model marki na S i niestety zapach nowych filtrów był mocno nieprzyjemny.

Dendryt

5.0/5

na podstawie 2 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Coway Storm

Coway Storm

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Coway Storm

Zestaw filtrów do Coway Storm

Zestaw filtrów

Filtr drobnego pyłu, HEPA i węglowy - do 24 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 439,00 zł

Filtr drobnego pyłu do Coway Storm

Filtr drobnego pyłu

Filtr drobnego pyłu - do 4 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 29,00 zł

Filtr HEPA H12 do Coway Storm

Filtr HEPA E12

Filtr HEPA E12 - do 12 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 100,00 zł

Filtr wstępny do Coway Storm

Filtr wstępny

Filtr wstępny - wymiana w przypadku zniszczenia

Ilość: -+

Cena: 46,00 zł

Panel przedni do oczyszczacza Coway Storm

Ilość: -+

Cena: 49,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.