Oczyszczacz powietrza Samsung AX60
Oczyszczacz powietrza Samsung AX60Samsung AX60 widok przódSamsung AX60 widok przód, aktywny wyświetlaczSamsung AX60 widok bokSamsung AX60 widok z górySamsung AX60 widok z góry, aktywny wyświetlaczSamsung AX60 widok tyłSamsung AX60 widok góra, panel sterowaniaWskaźnik informujący o bardzo dobrej jakości powietrzaWskaźnik informujący o dobrej jakości powietrzaWskaźnik informujący o umiarkowanej jakości powietrzaWskaźnik informujący o złej jakości powietrza
Oczyszczacz powietrza Samsung AX60

Samsung AX60R5080WD

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 1 899,00 zł

Oczyszczacz powietrza

Samsung AX60R5080WD

Cena: 1 899,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 60 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza21-50 dB
 • Koszt filtrów 250 zł/rok
 • Koszt energii 12 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Koreański postęp

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Samsung wyświetlacz pyłów PMOczyszczacz powietrza Samsung AX60R5080WD jest urządzeniem zapewniającym czyste powietrze w pomieszczeniach do 60 m2. Wysoki poziom CADR 467 m3/h gwarantuje sprawne oczyszczanie, co ważne przy zachowaniu niskiej głośności (już od 21 dB) i małym zużyciu prądu (maksymalnie 60W)! Dzięki aplikacji możemy sterować przez urządzenie mobilne, a 2 czujniki zapewniają precyzyjne pomiary i automatyczną pracę względem stopnia zabrudzenia powietrza.

 

Oczyszczacz Samsung AX60R5080WD został wyposażony w kółka jezdne oraz wygodne uchwyty po bokach, które znacznie ułatwiają przemieszczanie. Co ważne, kółka są nienagannie ukryte pod obudową urządzenia, dzięki czemu design nie zostaje zakłócony.

 

3-kierunkowy wywiew powietrza


 

Samsung AX60R5080WD widok front

Oczyszczacz Samsung AX60 z Serii AX5500K zasysa brudne powietrze przez wielki przedni wlot powietrza, który jest również panelem przednim. Następnie powietrze trafia na 3-stopniową filtrację powietrza. Filtr wstępny, HEPA H13 (PM2.5) oraz węglowy (dezodoryzujący) nie dają szans zanieczyszczeniom i pozostawiają czyste powietrze w niemal 100%.

 

Filtr wstępny zatrzymuje większy kurz i nie podlega wymianie, a jedynie okresowemu czyszczeniu. Filtr dezodoryzujący z warstwą węgla aktywnego oraz HEPA klasy 13 zostały tutaj zintegrowane w 1 moduł. Dezodoryzujący neutralizuje szkodliwe gazy i niepożądane zapachy. Natomiast HEPA zapewnia wielką wydajność (99,97%) w neutralizacji malutkich cząstek PM2.5 w całym zakresie. System filtrujący został poddany badaniom w Narodowym Instytucie Testowym w Korei, które potwierdziły jego wysoką efektywność. Żywotność filtra zintegrowanego oscyluje w granicach 12 miesięcy. Sygnalizacja potrzeby wymiany wyliczana jest na podstawie historii pracy urządzenia w poszczególnych trybach oraz poziomów zanieczyszczeń. Zapewnia to wydajną ochronę Twojego zdrowia w całym okresie eksploatacji urządzenia.

 

Potężny wentylator rozprowadza czyste powietrze, które zostaje z ogromną siłą wywiane z oczyszczacza. 3-kierunkowy przepływ powietrza (3 wywiewy: 1 z góry i 2 po bokach) gwarantuje rozprowadzenie powietrza nawet w najdalsze zakamarki pomieszczenia. Układ napędza cichy, ekonomiczny i trwały silnik bezszczotkowy Samsung Digital Inverter. 

 

Jakość powietrza jest najważniejsza


 

Oczyszczacz Samsung AX60R5080WD – seria AX5500K został wyposażony w precyzyjny zestaw czujników. Laserowy czujnik pyłów dokładnie mierzy poziom pyłów różnych rozmiarów i przedstawia dane na wyświetlaczu. Mamy odczyt pyłów PM1.0/2.5/10, co jest niezwykle rzadko spotykane w tego typu urządzeniach. Dla przykładu pyły PM1.0 są tak malutkie, jak 1/50 średnicy ludzkiego włosa! Producent udowadnia w ten sposób, że nie straszne mu nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, które mogą przenikać do krwiobiegu człowieka.

 

Co więcej, za pomocą 4-stopniowej skali kolorystycznej oczyszczacz powiadamia o jakości powietrza, poziomie gazów (lotnych związków organicznych) oraz stężeniu drobnych pyłów. Widząc kolor niebieski na wyświetlaczu, jesteśmy pewni bardzo dobrej jakości powietrza. Następne kolory zielony, żółty i czerwony oznaczają dobrą, umiarkowaną i złą jakość powietrza (wskazywanie odbywa się w sposób intuicyjny).

 

Dzięki odczytom z czujników odbywa się praca automatyczna względem zanieczyszczeń oraz zapachów. Warto zaznaczyć, że jest ona ustawiona w optymalny sposób. Samsung AX60R5080WD-EU zdecydowanie reaguje już od niewielkiego stężenia pyłów PM2.5 na poziomie powyżej 15 µg/m3, co daje gwarancję czystego powietrza w trybie AUTO.

 

Samsung AX60R5080WD wskaźnik jakości powietrza

Jakość powietrza

Poziom PM1.0 i PM2.5

Poziom PM10

Bardzo dobra

Samsung AX60R5080WD bardzo dobra jakość powietrza

0 ~ 15 µg/m3

0 ~ 30 µg/m3

Dobra

Samsung AX60R5080WD dobra jakość powietrza

16 ~ 35 µg/m3

31 ~ 80 µg/m3

Średnia

Samsung AX60R5080WD średnia jakość powietrza

36 ~ 75 µg/m3

81 ~ 150 µg/m3

Zła

Samsung AX60R5080WD zła jakość powietrza

Powyżej 75 µg/m3

Powyżej 150 µg/m3

 

Steruj jak chcesz


 

Na górze oczyszczacza umieszczony został intuicyjny panel z dotykowymi przyciskami. Sterować urządzeniem możemy w tradycyjny, manualny sposób. Mamy do wyboru 3 poziomy prędkości wentylatora oraz dodatkowo tryb nocny i tryb automatyczny. Przy pracy w trybie nocnym obroty są na najniższym poziomie, wyłączony jest wyświetlacz, a głośność to zaledwie 21 dB. Jeśli zabraknie prądu podczas pracy, to po ponownym uruchomieniu, oczyszczacz będzie działał z ostatnio używaną prędkością wentylatora.

 

Jednak dopiero za sprawą aplikacji mobilnej SmartThings zyskujemy w pełni satysfakcjonujący sposób sterowania. Nie tylko dowiesz się o jakości powietrza, ale również możesz włączyć bądź wyłączyć urządzenie, sprawdzić jakość powietrza oraz sterować innymi dostępnymi funkcjami, a nawet monitorować stan filtra. Co więcej, zrobisz to tradycyjnie dotykowo lub za pomocą komend głosowych w 8 językach (brytyjskim angielskim, amerykańskim angielskim, koreańskim, chińskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i włoskim). Komendy głosowe są dostępne dzięki Bixby – sztucznej inteligencji od Samsunga.

 

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na urządzenia mobilne z Android lub iOS. Wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do Wi-Fi, 3G, LTE lub innej sieci bezprzewodowej. Pobierz aplikację SmartThings:

Aplikacja SmartThings Aplikacja SmartThings

 

Warto również wspomnieć o programatorze czasowym, który umożliwia ustawienie czasu wyłączenia oczyszczacza (1-12h). Przydatna może się okazać również funkcja blokady rodzicielskiej, która zabezpiecza panel przed dociekliwymi pociechami.

 

 

3 stopnie filtracji


Samsung AX60R5080WD filtry

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz, włosy itp.). Filtr nie podlega wymianie, a jedynie okresowemu myciu.

 • 2. Filtr węglowy: pochłania nieprzyjemne zapachy (np.dym tytoniowy, zapach zwierząt, odór śmieci, zapachy z toalety) oraz gazy (toluen, ksylen, benzen, etylobenzen, styren) i formaldehyd.

 • 3. Filtr HEPA H13: zatrzymuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu). Jego skuteczność to co najmniej 99,97%.

Funkcje dodatkowe


 • 3 kierunkowy przepływ powietrza: wywiewy z góry i boków

 • Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza: 4-kolorowa skala

 • Wskaźnik poziomu pyłów: PM1.0, PM2.5 oraz PM10

 • 3 prędkości wentylatora: niski, średni i wysoki

 • Tryb nocny: cicha praca odpowiednia do snu

 • Tryb auto: względem zabrudzenia powietrza

 • 2 czujniki: laserowy pyłów oraz przykrych zapachów

 • Wskaźnik zużycia filtra: informacja o jakości

 • Sterowanie Wi-Fi: aplikacja mobilna

 • Timer: ustawienie wyłączenia urządzenia (1-12h)

 • Blokada przed dziećmi: blokada panelu sterowania

 • Sterowanie dotykowe: intuicyjny panel sterowania

 • Podświetlenie wyświetlacza: można wyłączyć

Samsung AX60R5080WD z góry
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Samsung AX60R5080WD
kolor: biały
wymiary: 360x783x293 mm
waga: 11,2 kg
pobór prądu/moc*: do 60 W
CADR*: do 467 m3/h
głośność*: 21-50 dB
zalecany dla powierzchni: do 60 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 250 zł

*zależne od prędkości

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

Samsung AX60R5080WD

Samsung AX60R5080WD

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Samsung AX60R5080WD

Filtr do oczyszczacza Samsung AX60R5080WD

CFX-D100

Filtr HEPA H13 + węglowy — do 12 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 249,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia/pomoc techniczna: 570 33 99 30

Infolinia/pomoc techniczna: 570 77 33 77

Status zamówień: 504 103 908

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.