Oczyszczacz powietrza LIFAair LA503
Oczyszczacz powietrza LIFAair LA503LIFAair LA503 z zasilaczemLIFAair LA503 - widok góra-frontLIFAair LA503 - widok z góry, wywiew powietrzaLIFAair LA503 - sterowanie z panelu sensorycznegoLIFAair LA503 - widok front ze wskaźnikiem stanu pracyWygodne wyciąganie modułu filtra LIFAair LA503LIFAair LA503 - filtr HEPALIFAair LA503 - moduł filtra węglowego z bliskaLIFAair LA503 - widok spodu, otwierana pokrywaLIFAair LA503 - włożone wszystkie filtryLIFAair LA503 - wyjęty pierwszy filtr HEPALIFAair LA503 - wyjęty HEPA i węglowyLIFAair LA503 - wyjęte dwa filtry HEPA i jeden węglowyLIFAair LA503 - wyjęte wszystkie cztery moduły filtrówLIFAair LA503 - filtr węglowy i wstępny z bliskaLIFAair LA503 - zbliżenie na filtr HEPALIFAair LA503 - powietrzchnia filtra węglowego służy jako filtr wstępnyLIFAair LA503 - otwory wlotowe powietrzaLIFAair LA503 - logo marki i wyłączony wskaźnik pracyLIFAair LA503 - nalepka FinlandLIFAair LA502C aranżacja oczyszczaczaLIFAair LA502C aranżacja oczyszczaczaLIFAair LA502C aranżacja oczyszczaczaLIFAair LA502C wyciągany moduł filtraLIFAair LA502C zmiana prędkości
Oczyszczacz powietrza LIFAair LA503

LIFAair LA502C

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 3 299,00 zł

Oczyszczacz powietrza

LIFAair LA502C

Cena: 3 299,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 54 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza20-52 dB
 • Koszt filtrów 240 zł/rok
 • Koszt energii 13 zł/mc
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Fińska perfekcja

Gwarancja:4 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dużo

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

LIFAair LA503 Całkowite oczyszczanieLIFAair LA502C (bez stacji) to potężny oczyszczacz powietrza zaprojektowany przez inżynierów z Finlandii. Współczynnik CADR dla mikroskopijnych pyłów na poziomie 450 m3/h gwarantuje oczyszczenie powietrza na powierzchni aż 54 m2 w zaledwie 18 minut. Unikalna konstrukcja filtrów zapewnia dokładnie oczyszczone powietrze i niskie koszty eksploatacji. Oferowany model bez stacji LIFAair LA502C jest dostępny również w zestawie ze stacją LAM05.

 

Solidna, stalowa obudowa, japoński bezszczotkowy silnik elektryczny i czteroletnia gwarancja producenta potwierdzają, że oczyszczacz został zaprojektowany do niezawodnego działania przez lata. Urządzenie zadziwia cichą pracą (już od 20 dB) przy bezkompromisowej wydajności oraz niskim zapotrzebowaniu na energię elektryczną.

 

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA502C potrafi zatrzymać nawet najmniejsze zanieczyszczenia. Zastosowany filtr HEPA skutecznie niweluje co najmniej 99,5% wszystkich mikrozanieczyszczeń o wielkości 0,003 µm. Usuwa niemal wszystkie wirusy, bakterie (99,99%) i pyły PM2.5 (99,99% w 30 minut). Badania Ghoung Zhou Institute of Microbiology potwierdzają, że filtr LIFAair wyłapuje aż 99,99% wirusów H1N1 o wielkości 80-120 nm. Porównując, wielkość koronawirusa wynosi 90-140 nm, a więc jest zbliżona do H1N1. Na uwagę zasługuje także skuteczność oczyszczacza w walce z alergenami. LA352C zatrzymuje pyłki 500 razy mniejsze od alergenów pochodzenia roślinnego.

 

Oczyszczacze LIFAair

 

Eleganckie i inteligentne oczyszczanie


 

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA502C widok z góry

Wyjątkowy design sprawia, że obok oczyszczacza LIFAair LA502C nie sposób przejść obojętnie. Zainspirowana łopatkami silników odrzutowych kratka wywiewu została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem RedDot 2017. Oczyszczacz jest zamknięty w stalowej obudowie z setkami okrągłych dziurek, przez które zasysane jest brudne powietrze.

 

Nowe standardy wyznacza również obsługa oczyszczacza - na panelu nie ma przycisków. Sterowanie szybkością pracy wentylatora odbywa się w wyrafinowany sposób. Wystarczy delikatnie gładzić górną część oczyszczacza zgodnie ze wskazówkami zegara, aby wentylator pracował szybciej. Ruch w odwrotną stronę spowoduje zwolnienie pracy oczyszczacza. Urządzenie ma niemal bezstopniową regulację obrotów – aż 20 poziomów prędkości. O aktualnym trybie pracy informuje wskaźnik stanu pracy znajdujący się pod logiem producenta.

 

Całkowite oczyszczenie powietrza


 

Na unikalną konstrukcję systemu filtracyjnego w LIFAair LA502C składają się precyzyjne spasowanie podzespołów i szczelność zapewniona przez gumowe uszczelki. W połączeniu z ogromną pojemnością filtrów gwarantują niemal całkowite oczyszczenie powietrza wnikającego do urządzenia. Zanieczyszczenia zatrzymywane są przez: filtr wstępny (metalowa obudowa modułu węglowego z mikrootworami), filtr z 3,5 kg impregnowanego węgla aktywnego (wymiana raz na 10 lat!) oraz filtr HEPA E12 o bardzo dużej powierzchni, która wynosi aż 4,6 m2 (zalecana wymiana co 3 lata). W urządzeniu znajdują się łącznie 4 moduły filtrów: 2 moduły węglowe (z filtrem wstępnym) i 2 moduły HEPA. To doskonała ochrona i obniżenie kosztów eksploatacji.

 

Warto też zwrócić uwagę na olbrzymi współczynnik CADR na najniższych obrotach, przy zachowaniu bardzo niskiej głośności (20 dB). CADR dla pyłów na poziomie 139 m3/h to około 150 m3/h przepływu powietrza. Przy takiej wydajności najlepsze rozwiązania konkurencji są ponad 10 dB głośniejsze!

 

LIFAair, jako jeden z niewielu producentów oczyszczaczy, stosuje bezszczotkowe silniki prądu stałego, które wyróżniają się długą żywotnością, niezawodnością i cichą pracą. Produkuje je japońska firma NIDEC.

 

Stworzony dla alergików


 

Idealne spasowanie filtrów sprawia, że oczyszczacz LIFAair 502C zatrzymuje wszystkie zanieczyszczenia (nic nie jest w stanie uciec bokami). Urządzenie wyłapuje blisko 100% alergenów wziewnych, które mogą powodować dolegliwości skórne oraz stać się przyczyną problemów ze strony układu oddechowego.

 

Osoby zmagające się z alergią powinny skorzystać z zestawu ze stacją kontrolną, która oferuje specjalny tryb allergy. Zwiększa on szybkość wentylatora oraz czułość wykrywania alergenów. Działa niezależnie od detekcji pyłów PM2.5, więc działa niezależnie od ich obecności w powietrzu. Producent szczególnie zaleca używanie tej funkcji podczas sezonu grypowego oraz pyłkowego.

 

Oczyszczacze LIFAair na alergię

 

Aplikacje do sterowania zdalnego


 

LIFAair zrzut z aplikacji LIFAair

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA502C można sterować za pomocą urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu. Aplikacja mobilna LifaCTRL daje możliwość regulacji obrotów za pomocą telefonu. Pozwala sprawdzić odczyty z czujników temperatury i wilgotności, wyłączyć na noc świecący wskaźnik pracy i sprawdzić orientacyjny stopień zużycia filtrów (precyzyjną informację oferuje wyłącznie stacja LIFAsmart, która została wyposażona w czujniki zanieczyszczeń).

 

Kup aplikację LifaCTRL:

Aplikacja LifaCTRL do pobrania na iOS Aplikacja LifaCTRL

 

 

Darmowa aplikacja LIFAair zapewnia użytkownikom pełną kontrolę nad oczyszczaczem. Do jej uruchomienia potrzebna jest jednak inteligentna stacja kontrolno-pomiarowa LIFAsmart. Możliwe jest dodawanie wielu zestawów oczyszczacz-stacja i nadawanie im osobnych nazw (np. “sypialnia Julia”) i równoległego kontrolowania ich pracy. Nie jest potrzebny stały adres IP, bo stacja łączy się z pośredniczącą w połączeniu chmurą LIFAair.

 

Pobierz aplikację LIFAair:

Aplikacja LIFAair Aplikacja LIFAair

 

 

3 stopnie filtracji


Filtry w oczyszczaczu LIFAair LA502C

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak sierść zwierząt, kurz, okruchy itp.

 • 2. Filtr węglowy z domieszką zeolitu: usuwa m.in. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren oraz nieprzyjemne zapachy. Za sprawą zeolitu (sito molekularne) oczyszczacz wychwytuje również groźne tlenki NOx, SOx, a nawet zjonizowane cząstki promieniotwórcze przenikające m.in. z materiałów budowlanych.

 • 3. Filtr HEPA E12: zatrzymuje blisko w 100% mikroskopijne zanieczyszczenia – wnikające do krwiobiegu pyły PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu), chorobotwórcze bakterie i wirusy, pleśń, odchody roztoczy oraz komórki grzybów

Funkcje dodatkowe


 • Panel dotykowy: pozwala na płynną regulację szybkości oczyszczania

 • Unikalne filtry: długa żywotność i całkowite oczyszczenie powietrza

 • Unikalny projekt oczyszczacza: atrakcyjny wygląd i oszczędność miejsca

 • Czujniki: wilgotności i temperatury

 • Żyroskop: automatyczne wyłączenie w przypadku przechylenia

 • Łączność Bluetooth: sterowanie do ~20 m dzięki aplikacji LifaCTRL

Budowa i parametry techniczne oczyszczacza LIFAair LA502C
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza LIFAair LA502C
kolor: biały
wymiary: 300x300x800 mm
waga: 14,6 kg
pobór prądu/moc*: 1-60 W
CADR (pyły)*: 139-450 m3/h
CADR (formaldehyd): 240 m3/h
głośność*: 20-52 dB
maksymalna moc akustyczna: 63 dB(A)
długość przewodu zasilającego: 3 m
zalecany dla powierzchni: do 54 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 240 zł

*wartość zależna od prędkości

 

  Pobierz instrukcję obsługi

 

  Zobacz certyfikat TÜV

 

Oceny i opinie

5/5

Nie miałem kasy na opcje ze stacją więc zacząłem od LA502C. Po pewnym czasie dokupiłem stacje ale zaopiniuje wersje bez. W mojej opinii zdecydowanie lepiej kupić rewelacyjny oczyszczacz bez automatyki niż kiepski oczyszczacz z automatem. Stacje można dokupić zawsze później tak jak zrobiłem ja. LA502C nawet bez stacji ma kilkanaście poziomów prędkosci pracy dzięki czemu można bez problemu ustawic prędkosc która jest akceptowalna akustycznie w nocy i w dzień. Przy tym mam pewność że świetnie oczyszcza, mam czujnik PM2.5 za 300 zł i oczyszcza powietrze ekstremalnie szybko nawet na niskich obrotach. Jakość wykonania i wielkość filtrów po prostu wymiata. Warto iść do elektromarketu i zaglądnąc do tych wszytkich Philips, Sharp itd. a później zobaczyć na filtry do Lifaair. Nie trudno dojść do wniosku, że porównujemy coś profesjonalnego z zabawkami.

5.0/5

na podstawie 1 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

LIFAair LA502C

LIFAair LA502C

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza LIFAair LA502C

LA22HEPA - Filtr HEPA12 do LA502

LA22HEPA

Filtr HEPA12 (komplet: 2 moduły) — do 3 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 499,00 zł

LA32AC - Filtr węglowy do LA502

LA32AC

Filtr węglowo-zeolitowy (komplet: 2 moduły) — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 699,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.