22 602 20 80

Pn-Pt 9-19, So 10-18

Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR50G-W
Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR50G-WPanasonic F-VXR50G-W widok z bokuPanasonic F-VXR50G-W widok z boku podczas pracyPanasonic F-VXR50G-W widok z boku podczas pracyPanasonic F-VXR50G-W widok z bokuPanasonic F-VXR50G-W widok bok, podczas pracyPanasonic F-VXR50G-W widok bokPanasonic F-VXR50G-W widok bokPanasonic F-VXR50G-W widok z przodu, podczas pracyPanasonic F-VXR50G-W widok z przoduPanasonic F-VXR50G-W widok z tyłuPanasonic F-VXR50G-W widok z tyłu, wyciągnięte filtryPanasonic F-VXR50G-W widok z tyłu, filtr nawilżacza w urządzeniuPanasonic F-VXR50G-W widok z tyłu, filtr nawilżacza w urządzeniuPanasonic F-VXR50G-W widok z tyłu, filtr HEPA w urządzeniuPanasonic F-VXR50G-W widok z tyłu, filtr węglowy w urządzeniuFiltr nawilżacza do Panasonic F-VXR50G-WFiltr HEPA do Panasonic F-VXR50G-WFiltr węglowy do Panasonic F-VXR50G-WPanasonic F-VXR50G-W widok z góry, zamknięty wywiew powietrza i panel sterowaniaPanasonic F-VXR50G-W zbiornik na wodęPanasonic F-VXR50G-W przekrój, widok na filtryOczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR50G-WPanasonic F-VXR50G-W widok przódPanasonic F-VXR50G-W widok bok, podczas pracyPanasonic F-VXR50G-W widok bokPanasonic F-VXR50G-W widok bok, podczas pracyPanasonic F-VXR50G-W widok bok, podczas pracyPanasonic F-VXR50G-W widok bok, podczas pracyPanasonic F-VXR50G-W widok bok, podczas pracyPanasonic F-VXR50G-W widok bok, podczas pracyPanasonic F-VXR50G-W widok przód, otwarta żaluzjaPanasonic F-VXR50G-W z boku, podczas pracyPanasonic F-VXR50G-W z boku, otwarta żaluzjaPanasonic F-VXR50G-W filtr nawilżacza w urządzeniuPanasonic F-VXR50G-W panel sterowania, wywiew powietrzaPanasonic F-VXR50G-W bez filtrów, widok na wentylatorPanasonic F-VXR50G-W filtr wstępnyPanasonic F-VXR50G-W filtr węglowyPanasonic F-VXR50G-W filtr HEPA H13Panasonic F-VXR50G-W pokrywa filtrów

Oczyszczacz powietrza

Panasonic F-VXR50G-W

Cena: 1 899,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 40 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza18-51 dB
 • Koszt filtrów 190 zł/rok
 • Koszt energii 10 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Japońska technika

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - brak u producenta

Oczyszczacz Panasonic F-VXR50G-W technologia Nanoe

Oczyszczacz Panasonic F-VXR50G-W jest urządzeniem wyposażonym dodatkowo w efektywną funkcję nawilżania (500 ml/h). Zastosowana tutaj technologia Nanoe jest zbawienna dla alergików, co w pełni potwierdza rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Za sprawą dużej wydajności (CADR 277 m3) urządzenie sprawnie oczyści pomieszczenia do 40 m2. Zastosowanie niezwykle skutecznego filtra HEPA gwarantuje oczyszczenie powietrza z najmniejszych drobin na poziomie 99,9%!

 

Panasonic F-VXR70G-K

 

Certyfikat Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oczyszczacza Panasonic Atest PZH dla oczyszczacza Panasonic

Panasonic F-VXR50G-W jest niezwykle cichym oczyszczaczem, którego praca w trybie cichym to zaledwie 18 dB. Ponadto urządzenie jest energooszczędne (zaledwie 6W w trybie nocnym), a funkcja EcoNavi nie tylko oszczędza energię, ale również uczy się Twojego trybu życia i przystosowuje do niego oczyszczanie powietrza. Używanie produktu jest w pełni bezpieczne co potwierdza atest PZH.

 

Bardzo sprawne oczyszczanie powietrza


Panasonic F-VXR50G-W widok z boku

 

Oczyszczacz za sprawą 3-stopniowej filtracji neutralizuje blisko 100% zanieczyszczeń z powietrza. Filtr HEPA H13 gwarantuje pochłanianie najmniejszych drobin na poziomie 99,9%. Kolejnym etapem oczyszczania jest filtr z węglem aktywnym, który absorbuje szkodliwe gazy oraz nieprzyjemne zapachy.

 

Zanim powietrze zostanie poddane powyższym filtrom, przechodzi przez filtr wstępny (pierwszy etap oczyszczania). Jest to drobna siateczka, która wyłapuje większe zanieczyszczenia i przedłuża żywotność reszty filtrów.

 

Producent określa żywotność filtrów nawet na 10 lat. Jednak biorąc pod uwagę stopień zanieczyszczenia w naszym kraju, realnie będą to około 3 lata. Filtr węglowy może wytrzymać dłużej, ale należy pamiętać, że żywotność filtrów jest uzależniona od tego, ile zanieczyszczeń zostanie pochłonięte przez filtr. Oczyszczacz ma wskaźnik konieczności wymiany filtra informujący o potrzebie zmiany filtrów.

 

Brudne powietrze zostaje zassane przez 3 wloty powietrza (2 po bokach i 1 na dole), a następnie natrafia na filtry. Oczyszczone powietrze zostaje wydmuchane z pomocą wentylatora przez wylot powietrza umiejscowiony w tylnej części panelu. Wywiew powietrza zabezpieczony jest żaluzją, która blokuje dostawanie się kurzu podczas spoczynku, a także rozprowadza równomiernie powietrze podczas pracy oczyszczacza.

 

Panasonic F-VXR50GW został wyposażony w funkcję „Chwytacz dużych cząstek”. Oznacza to, że jeżeli czujnik wykryje zanieczyszczenie powietrza, to panel przedni szeroko się otworzy i wymusi przepływ powietrza tak, aby optymalnie absorbował zanieczyszczenia. Natomiast zmiana przepływu powietrza w zależności od rodzaju zanieczyszczenia gwarantuje różne sposoby oczyszczania powietrza w zależności od zanieczyszczenia. W tym trybie żaluzja oraz panel przedni ustawią się w najlepszym położeniu dla danego rodzaju i stopnia zanieczyszczenia.

 

Oczyszczacz pozwala nam na wybranie nadmuchu w trybie rozpraszania lub punktowym w zależności od potrzeb. Mamy do wyboru ustawienie zmieniania się kierunku nadmuchu powietrza (żaluzje wtedy się obracają – swing) lub nadmuch w jednym kierunku (żaluzja się nie obraca).

 

Bardzo sprawne nawilżanie powietrza


Panasonic F-VXR50G-W filtr nawilżacza

 

W oczyszczaczu Panasonic F-VXR50G znajduje się sporych rozmiarów 2,3-litrowy zbiornik na wodę, który gwarantuje 4-5 godzin pracy bez konieczności napełniania. Co więcej, wskaźnik napełnienia wody informuje o potrzebie uzupełnienia wody.

 

Za odpowiednie nawilżenie odpowiada filtr nawilżacza, który łączy suche powietrze z cząsteczkami wody. W środku tacki na zbiornik znajdują się środki przeciwgrzybiczne hamujące wzrost pleśni w filtrze nawilżającym. Środki te również zapobiegają powstawaniu przykrych zapachów z nawilżacza. Żywotność tego filtra dochodzi nawet do 10 lat (przy dziennej pracy przez 8 godzin).

 

Czujnik nawilżacza ciągle mierzy i dostarcza informacji o poziomie wilgotności powietrza. Na panelu znajduje się 5-stopniowy wskaźnik wilgotności. Co więcej, dzięki czujnikowi możliwa jest automatyczna praca nawilżacza. Poziom nawilżenia powietrza zawsze będzie na idealnym poziomie.

 

Urządzenie zostało wyposażone w rewolucyjną i opatentowaną technologię Nanoe. Nanoe to maleńkie jony otoczone cząsteczkami wody, które zostają uwolnione do powietrza. Następnie jony te otaczają i neutralizują wirusy, bakterie, pleśnie oraz alergeny. Skuteczność technologii sięga nawet 99,9%, co zostało potwierdzone badaniami.

 

Dzięki wykorzystaniu technologii powietrze jest nawilżone, a testy dowiodły, że jony pomagają również w nawilżeniu skóry człowieka. Badania dowiodły, że cząsteczki nanoe są w stanie przenieść około 1000 razy więcej wilgoci niż powszechnie stosowane jony ujemne. Warto zaznaczyć, że cząsteczki dzięki swojej mikroskopijnej wielkości (jedna miliardowa kropli wody) są w stanie wnikać głęboko w tkaniny i usuwać niepożądane zapachy.

 

Twoje nawyki mają znaczenie


 

Oczyszczacz został wyposażony w 4 czujniki, dzięki którym jego praca może przebiegać praktycznie bezobsługowo. Czujnik kurzu (zanieczyszczeń) z regulacją czułości oraz zapachu kontrolują stopień zabrudzenia powietrza i dostosowują do niego szybkość wentylatora. Natomiast czujnik wilgotności daje możliwość automatycznego nawilżania powietrza.

 

Warto wspomnieć również o ostatnim z czujników. Czujnik światła kontroluje natężenie oświetlenia w pomieszczeniu i dostosowuje do tego jaskrawość wskaźników oraz prędkość wentylatora. Przykładowo po wyłączeniu światła w pomieszczeniu urządzenie przechodzi w automatyczny tryb uśpienia.

 

Wskaźnik jakości powietrza dzięki odczytom z czujników wskazuje jakiej jakości jest powietrze. Robi to za pomocą skali kolorystycznej. Kolor niebieski oznacza czyste powietrze, czerwony mały nieco zanieczyszczone, a czerwony duży oznacza duże zanieczyszczenie powietrza.

 

Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR50G-W ma funkcję, która oszczędza energię. Funkcja EcoNavi potrafi oszczędzić nawet 60% więcej energii w porównaniu do oczyszczaczy bez tej funkcji. EcoNavi poznaje tryb życia użytkownika i dopasuje pracę oczyszczacza do jego nawyków. Funkcję można zasadniczo podzielić na dwa etapy. Pierwszym jest tryb monitorowania, który bada jakość powietrza przez 10 minut i jeśli stwierdzi zanieczyszczenie, to uruchomi szybkość wentylatora względem stopnia zanieczyszczenia. Jeśli natomiast powietrze jest czyste, to wstrzymuje pracę na 50 minut (powtórki są uruchamianie cyklicznie). Kolejny tryb uczenia rejestruje podczas pracy zanieczyszczenia oraz czas i zapobiegawczo włącza się 5 minut przed spodziewanym wzrostem zanieczyszczenia.

 

Skuteczność technologii Nanoe*


 

Oczyszczanie powietrza
Wirusy i bakterie Pleśnie Alergeny Pyłki Niebezpieczne substancje
Usunięcie: do 99,99%
Czas: 1-6h
Obszar: 1-45 m3
Usunięcie: do 99,9%
Czas: 1-16h
Obszar: 23-45 m3
Usunięcie: do 99,8%
Czas: 1-24 h
Obszar: 23-45 m3
Usunięcie: do 100%
Czas: 8-24h
Obszar: 23 m3
Usunięcie: do 99,9%
Czas: 16-24h
Obszar: 23 m3
Zapachy Efekt nawilżonej skóry
Dym tytoniowy Ze śmieci (metanotiol) Ze śmieci (trimetyloamina) Pot
Czas: 2h
Obszar: 23 m3
Zmniejszenie: o 1,2
Czas: 1h
Obszar: 23 m3
Zmniejszenie: o 1,2
Czas: 1h
Obszar: 23 m3
Zmniejszenie: o 0,9
Czas: 6h
Obszar: 23 m3
Zmniejszenie: o 0,65
Czas: 28 dni
Obszar:
Standardowe gospodarstwo domowe

*dane producenta – sprawdź dane szczegółowe na temat skuteczności technologii nanoe

 

4 stopnie filtracji


Stopnie filtracji Panasonic F-VXR50G-W

 • 1. Filtr wstępny:: zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak: pyły, włosy, kurz, sierść zwierząt itp.

 • 2. Filtr HEPA H13: zatrzymuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów, pyłki roślin oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu)

 • 3. Filtr węglowy: usuwa formaldehydy i inne substancje szkodliwe oraz niepożądane i nieprzyjemne zapachy

 • 4. Filtr nawilżacza: mata ewaporacyjna odpowiedzialna za łączenie powietrza z cząsteczkami wody

 • 5. Jonizator: technologia zwalczająca wirusy, bakterie, pleśnie oraz alergeny

Funkcje dodatkowe


 • Funkcja nawilżania: automatyczne nawilżenie

 • 4 czujniki: kurzu, wilgotności, zapachu i światła

 • Technologia Nanoe: skuteczna walka z alergiami

 • Spot Air: punktowy nawiew jonów

 • Uchwyty po bokach: ułatwiają przenoszenie

 • Wziernik poziomu wody: informacja ile wody w zbiorniku

 • Timer: wyłączenie 2, 4 godziny

 • Blokada rodzicielska: zabezpieczenie panelu sterowania

 • EcoNavi: zmniejszanie rachunków za prąd

 • Wskaźnik konieczności wymiany filtra: informacja

 • Wskaźnik napełnienia zbiornika wody: alarm w przypadku braku wody

 • Wskaźnik wilgotności: 5-stopniowa skala

 • Tryb uśpienia: komfortowe warunki do snu

 • Wskaźnik zanieczyszczenia: 3-stopniowa skala kolorystyczna

 • 3 prędkości wentylatora: lo/med/high

 • Funkcja odpylanie: idealna na usuwanie pyłów i kurzu

 • Funkcja usuwanie zapachów: usuwanie zapachów i dymu papierosowego

Panasonic F-VXR50G-W zdjęcie obrotowe
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Panasonic F-VXR50G-W
kolor: biały
wymiary: 560x360x230 mm
waga: 8,6 kg
pobór prądu/moc*: 6, 9, 46 W
pobór prądu/moc z nawilżaniem*: 9, 13, 46 W
zbiornik: 2,3 L
przepływ powietrza*: 54, 114, 306 m3/h
CADR*: do 276,8 m3/h
przepływ powietrza nawilżanie*: 78, 138, 294 m3/h
nawilżanie*: 150, 230, 500 ml/h
głośność*: 18-51 dB
długość przewodu zasilającego: 2 m
zalecany dla powierzchni: do 40 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 190 zł

*zależne od prędkości pracy

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

5/5

UŻYWAMY OD KILKU TYGODNI- jak narazie bez zarzutu

Anna

5/5

Na chwile obecna mam go od miesiąca i jestem zadowolona. Panel bardzo intuicyjny. Czyszczenie nie sprawia kłopotów. Powietrze jest nawilżone.

5.0/5

na podstawie 13 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Panasonic F-VXR50G-W

Panasonic F-VXR50G-W

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja Panasonic F-VXR50G-W

Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR50G-W to efektywne urządzenie z funkcją nawilżania, które sprawdzi się w średniej wielkości pomieszczeniach. Dzięki wyposażeniu w skuteczny filtr HEPA H13 gwarantuje wysoką jakość oczyszczania. Wyróżnia się cichym trybem pracy (18 dB), a funkcja EcoNavi sprawia, że jego użytkowanie jest opłacalne.

 

Design i wykonanie

Oczyszczacz Panasonic F-VXR50G-W został wyposażony w zautomatyzowany panel przedni oraz czytelny panel sterowania, dzięki czemu pozostaje dość łatwy w obsłudze dla każdego. Urządzenie utrzymane jest w neutralnej kolorystyce i wykonane z dobrej jakości plastiku. Nie wyróżnia się oryginalnym designem – wkomponuje się więc w niemal każde pomieszczenie, ale nie będzie jego główną ozdobą.

 

Minusem jest brak praktycznych kółek. Warto jednak podkreślić, że jest urządzeniem stosunkowo lekkim (8,6 kg). Umieszczone po bokach uchwyty pozwalają na bezpieczne przenoszenie sprzętu między pomieszczeniami.

 

Główne funkcje

Panasonic F-VXR50G-W to urządzenie wielofunkcyjne, które łączy w sobie oczyszczacz powietrza, nawilżacz i jonizator.

 

Wydajność Panasonic F-VXR50G-W

Parametr

Wartość (poziomy obrotów)

Uwagi

CADR

do 277 m3/h

Deklarowana przez producenta powierzchnia działania jest nieco zawyżona — urządzenie sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 34 m2.

Powierzchnia działania

40 m2

Wydajność nawilżacza

78, 138, 294 ml/h

Skutecznie nawilża powietrze w średniej wielkości pomieszczeniach.

Jonizacja

Nanoe

W pełni bezpieczna, ale znacznie mniej przebadana niż Plasmacluster.

Głośność

18-51 dB

Wyjątkowo cicha praca w najniższym trybie.

Zużycie energii

6-46 W

Energooszczędne urządzenie.

 

Panasonic F-VXR50G-W czujniki

 

Urządzenie jest wyposażone w 4 czujniki:

 1. czujnik kurzu (zanieczyszczeń),
 2. czujnik zapachu,
 3. czujnik wilgotności,
 4. czujnik światła.

Panasonic F-VXR50G-W oferuje 3-stopniową filtrację powietrza. Względem innych modeli wyróżnia się posiadanymi 3 otworami zasysającymi powietrze (po bokach i na dole). Dodatkowo funkcja „Chwytacz dużych cząstek” sprawia, że panel przedni otwiera się na odpowiednią szerokość, zapewniając optymalne absorbowanie zanieczyszczeń.

 

Oczyszczacz Panasonic F-VXR50G-W to także ewaporacyjny nawilżacz powietrza. Posiada spory pojemnik na wodę o pojemności 2,4 l, co umożliwia ok. 4-5 godzin nieprzerwanej pracy. Czujnik wilgotności sprawia, że urządzenie podczas nawilżania pracuje automatycznie. Użytkownik zna poziom wilgotności powietrza dzięki 5-stopniowej skali umieszczonej na panelu.

 

Opatentowana technologia Nanoe to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod neutralizacji wirusów, bakterii, pleśni i alergenów. Wypuszczone do powietrza jony otoczone cząsteczkami wody nawilżają zarówno je, jak i skórę człowieka.

 

Dużą zaletą jest wbudowany wskaźnik konieczności wymiany filtra. Z punktu widzenia użytkownika bardzo funkcjonalny jest również wskaźnik jakości powietrza przedstawiony w skali kolorystycznej. Czujnik światła natomiast sprawia, że oczyszczacz nocą przechodzi w automatyczny stan uśpienia, który poprawia warunki do snu.

 

Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR50G-W pracuje w kilku trybach. Dla użytkowników najwygodniejsza jest automatyczna zmiana przepływu powietrza w zależności od wykrytego rodzaju zanieczyszczenia, dzięki czemu żaluzja i panel przedni samoczynnie ustawiają się we właściwy sposób. Jednocześnie jednak możliwe jest ręczne wybranie rodzaju nadmuch (rozproszonego lub punktowego).

 

Z punktu widzenia użytkownika znaczenie ma także zmniejszone zużycie energii, które zapewnia specjalny tryb Eco. Podzielony jest na 2 etapy — gdy oczyszczacz powietrza wyczuwa czyste powietrze, wyłącza się na 50 minut, po czym wchodzi na 10-minutowy tryb średni.

 

Filtry

Panasonic F-VXR50G-W posiada 5 stopni filtracji:

 • filtr wstępny – drobna siateczka, której zadaniem jest zatrzymanie większych zanieczyszczeń i przedłużenie trwałości pozostałych filtrów,
 • filtr HEPA H13 (o skuteczności 99,97%), który zatrzymuje PM2.5 i PM10, wirusy, bakterie, pyłki roślin,
 • filtr węglowy, który przede wszystkim usuwa nieprzyjemne zapachy oraz substancje szkodliwe (np. formaldehydy),
 • filtr nawilżacza – mata ewaporacyjna, która nawilża powietrze w sposób naturalny, nie pozostawiając śladów na meblach,
 • jonizator powietrza zapewnia zwalczanie wirusów, bakterii, pleśni oraz alergenów na poziomie bliskim 100%.

 

4 filtry w Panasonic F-VXR50G-W
4 filtry w Panasonic F-VXR50G-W

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

HEPA H13

~3 lata

399 zł

węglowy

~3 lata

249 zł

nawilżacza

około 10 lat*

299 zł

Roczny koszt eksploatacji

~190 zł

*zależne od stanu wody

 

Czas przydatności filtrów zależy od zanieczyszczenia powietrza, powyższa tabelka przedstawia orientacyjną trwałość, która określiliśmy na podstawie naszego doświadczenia.

 

Dodatkowe informacje

 • Timer umożliwiający wyłączenie po 2, 4 godzinach
 • 3 prędkości działania wentylatora - low, med, high
 • Funkcja usuwania zapachów (np. dymu papierosowego)
 • Spot Air - punktowy nawiew jonów
 • Blokada rodzicielska
 • Funkcja odpylania (skuteczniejsze usuwanie pyłów i kurzu)

 

Podsumowanie

Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR50G-W posiada szereg niezbędnych funkcji, które skutecznie poprawią jakość powietrza w twoim domu lub biurze. Doceniany jest za posiadanie czujnika kurzu (mógłby być dokładniejszy), którego brakuje w jego słabszej wersji. W dalszym ciągu nie posiada jednak zdalnego sterowania i dedykowanej aplikacji mobilnej.

 

To praktyczne rozwiązanie dla niewielkich pomieszczeń. Cechuje go niewielka waga i wymiary pozwalające na bezproblemowe przenoszenie. Wyróżnia się bardzo cichym działaniem. W stosunkowo przystępnej cenie zyskujemy urządzenie wielofunkcyjne od renomowanego producenta. Z pewnością jego zaletą są stosunkowo niskie koszty eksploatacji rocznej.

 

 

Zalety
Ciche działanie
Nawilżanie ewaporacyjne
Jonizacja Nanoe
Niewielkie zużycie energii
Stosunkowo opłacalne koszty eksploatacji jak na urządzenie wielofunkcyjne
Korzystna cena urządzenia 3w1 od renomowanego producenta
Wady
Brak zdalnego sterowania
Czujnik kurzu mógłby być dokładniejszy

 

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Panasonic F-VXR50G-W

Filtr Panasonic F-ZXRP50Z

F-ZXRP50Z

Filtr HEPA H13 – do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 399,00 zł

Filtr Panasonic F-ZXHD55ZG

F-ZXHD55ZG

Filtr węglowy – do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 249,00 zł

Filtr Panasonic F-ZXHE50ZG

F-ZXHE50ZG

Filtr nawilżacza – do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.