22 602 20 80

Pn-Pt 9-17

Oczyszczacz powietrza Coway APMS-0815C Hue&Healing
Oczyszczacz powietrza Coway APMS-0815C Hue&HealingCoway APMS-0815C Hue&Healing - widok z przoduCoway APMS-0815C Hue&Healing - widok z przodu, włączone oświetlenieCoway APMS-0815C Hue&Healing - widok z bokuCoway APMS-0815C Hue&Healing - widok z bokuCoway APMS-0815C Hue&Healing - widok z boku, włączone oświetlenieCoway APMS-0815C Hue&Healing - zbiornik na wodęCoway APMS-0815C Hue&Healing - tacka na zbiornikCoway APMS-0815C Hue&Healing - element nawilżaczaCoway APMS-0815C Hue&Healing - panel sterowaniaCoway APMS-0815C Hue&Healing - aranżacja
Oczyszczacz powietrza Coway APMS-0815C Hue&Healing

Coway Hue&Healing

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 1 699,00 zł

Oczyszczacz powietrza

Coway Hue&Healing

Cena: 1 699,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 35 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza22-43 dB
 • Koszt filtrów 250 zł/rok
 • Koszt energii 7 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z trybem auto

Koreański postęp

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dużo

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Coway APMS-0815C Hue&Healing oczyszczacz i nawilżacz

Coway APMS-0815C Hue&Healing to oczyszczacz z funkcją nawilżania (do 450 ml/h). To pierwsze urządzenie 2w1 w ofercie koreańskiego producenta. Przepływ powietrza na poziomie nawet 270 m3/h przekłada się na efektywną pracę w pomieszczeniach o powierzchni do 35 m2. Oczyszczacz perfekcyjnie łączy nowoczesny design i optymalne parametry pracy. Jest szczególnie polecany alergikom – skuteczność w zwalczaniu alergenów potwierdzają przyznane mu certyfikaty ECARF i British Allergy Foundation.

 

Certyfikat ECARF oczyszczacza Coway Certyfikat British Allergy Foundation

Oczyszczacz Coway APMS-0815C Hue&Healing jest niezwykle estetyczny – został wykonany z wysokiej jakości białego tworzywa i wykończony kremową podstawą. Stanowi niemal element dekoracyjny dla wnętrza. Jednocześnie pozostaje bardzo funkcjonalny - obsługa jest niezwykle intuicyjna, a utrzymanie w czystości naprawdę łatwe. Został wyposażony w precyzyjny laserowy czujnik PM2.5 oraz czujniki wilgotności i światła, które dostarczają danych do pracy automatycznej. Oferuje również tryb nocny, w którym pracuje cicho i stopniowo wygasza podświetlenie ambientowe. Oczyszczacz Coway z funkcją nawilżania zapewnia optymalną jakość powietrza i umożliwia spokojny sen domownikom.

 

Oczyszczacz z funkcją nawilżania Coway APMS-0815C Hue&Healing wykorzystuje ekologiczną metodę ewaporacyjną. Nie obciąża środowiska, pozostaje także bezpieczny dla użytkowników i zwierząt domowych. Urządzenie działa cicho (od 22 dB) i cechuje je niskie zużycie energii (6,1-29 W).

 

Skuteczne oczyszczanie powietrza z Coway APMS-0815C


 

Coway APMS-0815C Hue&Healing z boku

Nowy oczyszczacz Coway APMS-0815C Hue&Healing oferuje 3-stopniową filtrację powietrza wspomaganą przez wydajne nawilżanie ewaporacyjne. Brudne powietrze jest zasysane przez panel tylny, który jest jednocześnie filtrem wstępnym wyłapującym największe zanieczyszczenia – kurz, sierść zwierząt czy włosy. Filtr nie podlega wymianie, należy jednak pamiętać o jego regularnym czyszczeniu co ok. 2-4 tygodnie. Dodatkowym wsparciem może być opcjonalny filtr drobnego pyłu.

 

Wstępnie oczyszczone powietrze przechodzi przez kolejną warstwę – filtr węglowy, który odpowiada za neutralizację szkodliwych lotnych związków organicznych i zapachów pochodzących z gospodarstwa domowego. Ostatnim etapem filtracji jest filtr HEPA H13, którego skuteczność w zatrzymywaniu najmniejszych cząsteczek stałych wynosi co najmniej 99,97%. To właśnie on odpowiada za usuwanie pyłów PM2.5 i PM10, większości wirusów i alergenów zawieszonych w powietrzu.

 

Oczyszczacz powietrza Coway APMS-0815C Hue&Healing zapewnia również wydajne nawilżanie ewaporacyjne (nawet 450 ml/h). Dzięki wbudowanemu higrometrowi urządzenie otrzymuje pożądany poziom wilgotności, zapewniając tym samym optymalne warunki do życia. Pierścień LED umieszczony na panelu sterowania pozwala poznać procentowy poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Wyjmowany pojemnik jest łatwy w czyszczeniu i montażu, a poziom wody w zbiorniku można sprawdzić dzięki wskaźnikowi umiejscowionemu z boku urządzenia.

 

Żywotność filtrów sięga ok. 12-18 miesięcy, natomiast mata ewaporacyjna wymaga wymiany po ok. 6-12 miesiącach stosowania, w zależności od jakości wykorzystywanej wody. Oczyszczacz Coway APMS-0815C Hue&Healing został wyposażony we wskaźnik wymiany filtra, dzięki czemu użytkownik nigdy nie przeoczy momentu jego zużycia.

 

Intuicyjny oczyszczacz powietrza


 

Coway Hue & Healing posiada precyzyjny laserowy czujnik pyłów PM2.5 (z możliwością regulacji czułości) oraz czujniki wilgotności i światła. Na bieżąco kontroluje więc jakość powietrza oraz warunki panujące w pomieszczeniu, by uruchomiony tryb automatyczny dostosował prędkość pracy wentylatora do potrzeb. Przechodząc płynnie pomiędzy 3 trybami, oczyszczacz działa wydajnie i minimalizuje zużycie energii.

 

Oczyszczacz Coway APMS-0815C Hue&Healing oferuje również 3 specjalne tryby pracy:

 • tryb turbo, w którym powietrze zostaje oczyszczone w bardzo krótkim tempie,
 • tryb cichy, w którym oczyszczacz osiąga najlepszy stosunek wydajności do energooszczędności przy zachowaniu niskiej głośności,
 • tryb nocny, w którym pracuje cicho oraz utrzymuje poziom wilgotności przez 8h, a specjalne oświetlenie ambient umieszczone na spodzie urządzenia stopniowo się wygasza, tym samym zapewniając przyjemne warunki do zasypiania.

 

Inteligentne czujniki monitorujące jakość powietrza przedstawiają pozyskane dane na panelu sterowania. Oczyszczacz Coway APMS-0815C Hue&Healing posiada wskaźnik jakości powietrza, czyli 4-stopniową skalę kolorystyczną w postaci pierścienia LED (czerwony, fioletowy, różowy, niebieski). Na panelu znajdziesz także wskaźnik wilgotności, przekazujący precyzyjną informację o jej poziomie w zakresie od 20 do 60%.

 

4 stopnie filtracji


Coway APMS-0815C aranżacja

 

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje duże zanieczyszczenia - m.in. kurz, sierść zwierząt, włosy itp. Nie podlega wymianie, wymaga czyszczenia co ok. 2-4 tygodnie.

 • 2. Filtr węglowy: neutralizuje zapachy oraz niebezpieczne związki lotne (np. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren). Żywotność deklarowana przez producenta wynosi ok. 12-18 miesięcy.

 • 3. Filtr HEPA H13: zatrzymuje zanieczyszczenia mechaniczne, w tym główne składniki smogu (pyły PM2.5 i PM10), wirusy, bakterie oraz zarodniki grzybów. Deklarowana przez producenta żywotność to ok. 12-18 miesięcy.

 • 4. Filtr nawilżacza: mata ewaporacyjna, która utrzymuje optymalną wilgotność powietrza. Deklarowana przez producenta żywotność to ok. 6-12 miesięcy, w zależności od jakości stosowanej wody.

Funkcje dodatkowe


 • Czujniki: laserowy pyłów PM2.5, wilgotności, światła

 • Tryb auto: praca względem zanieczyszczeń

 • Tryb turbo: szybkie usuwanie zanieczyszczeń

 • Tryb sleep: cicha praca i przygaszenie wskaźników

 • Tryb silent: ciche i energooszczędne działanie oczyszczacza

 • Funkcja nawilżania: automatyczne nawilżanie ewaporacyjne

 • Wskaźnik jakości powietrza: pierścień LED o 4 kolorach

 • Wyświetlacz wilgotności: w zakresie 20-60%

 • Regulacja jasności wskaźników: optymalne warunki do snu

 • 3-stopniowa regulacja czułości: czujnik pyłów PM2.5

 • Pojemnik na wodę: łatwe czyszczenie i montaż

 • Podświetlenie ambientowe: łagodne światło

 • 2 uchwyty: wygodne przenoszenie

Coway APMS-0815C Hue&Healing
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Coway APMS-0815C Hue&Healing
kolor: biały/ kremowy
wymiary: 411×272×515 mm
waga: 10 kg
pobór prądu/moc*: 6.1, 6.7, 7.7, 12, 29 W
przepływ powietrza*: 96, 102, 120, 180, 270 m3/h
głośność*: 22, 26, 29, 35, 43 dB
nawilżanie*: do 450 ml/h
zbiornik: 2,3 L
zalecany dla powierzchni: do 35 m2
Filtry powierzchnia HEPA: 0,64 m2
ilość węgla aktywnego: 150 g
szacunkowy roczny koszt: 250 zł

*zależne od prędkości pracy

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

Coway Hue&Healing

Coway Hue&Healing

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Coway Hue&Healing

Filtr HEPA do oczyszczacza Coway Hue&Healing

Filtr HEPA

Filtr HEPA H13 - do 18 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 99,00 zł

Filtr węglowy do oczyszczacza Coway Hue&Healing

Filtr węglowy

Filtr węglowy - do 18 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 119,00 zł

Mata ewaporacyjna do Coway Hue&Healing

Filtr nawilżacza

Mata ewaporacyjna - do 12 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 99,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.