Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 80 Pro
Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 80 ProIDEAL AP 80 Pro widok z przoduIDEAL AP 80 Pro widok z bokuIDEAL AP 80 Pro widok z bokuIDEAL AP 80 Pro widok z tyłuIDEAL AP 80 Pro widok z bokuIDEAL AP 80 Pro widok z bokuIDEAL AP 80 Pro widok z bokuIDEAL AP 80 Pro widok z boku, kratka wywiewuIDEAL AP 80 Pro widok z boku, kratka wywiewuIDEAL AP 80 Pro wnętrze, widok na wentylatorIDEAL AP 80 Pro wentylator, widok z bliskaIDEAL AP 80 Pro panel sterowania, wywiew powietrzaIDEAL AP 80 Pro obsługa panelu sterowaniaIDEAL AP 80 Pro kratka wywiewu z bliskaIDEAL AP 80 Pro przekrój, filtracjaIDEAL AP 80 Pro filtr 360°IDEAL AP 80 Pro filtr 360°, wewnętrzna stronaIDEAL AP 80 Pro filtr, widok z bliskaIDEAL AP 80 Pro filtr, widok z bliska na stronę zewnętrznąIDEAL AP 80 Pro przybliżenie, widok na logoIDEAL AP 80 Pro akcesoria i instrukcje w komplecieIDEAL AP 80 PRO nalepka z szybką instrukcjąIDEAL AP 80 PRO widok z bokuIDEAL AP 80 PRO panel kontrolnyIDEAL AP 80 PRO wskaźnik jakości powietrza (pomarańczowa dioda)Wskaźnik jakości powietrza (czerwona dioda)Filtr 360° w IDEAL AP 80 PROIDEAL AP 80 PRO pilot
Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 80 Pro

IDEAL AP 80 Pro

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 4 899,00 zł

Oczyszczacz powietrza

IDEAL AP 80 Pro

Cena: 4 899,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 100 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza19-63 dB
 • Koszt filtrów 280 zł/rok
 • Koszt energii 13 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Niemiecka jakość

Gwarancja:3 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

IDEAL ogromny przepływ powietrzaOto profesjonalny oczyszczacz IDEAL AP 80 Pro. Urządzenie zostało wyprodukowane i złożone w 100% w Niemczech (jedynie czujnik pyłów zawieszonych jest produkcji japońskiej). Ogromny przepływ powietrza dochodzący aż do 800 m3/h pozwala na używanie oczyszczacza w wielkich pomieszczeniach o powierzchni do 100 m2. Przy tak dużej wydajności opisywany model zadziwia cichym poziomem pracy (już od 18 dB - to mniej niż szept!) i można bez problemu go używać w sypialniach, biurach oraz innych pomieszczeniach, w których cisza jest szczególnie wymagana.

 

 

Oczyszczacz zdobył certyfikat Institut Schwarzkopf, który zaświadcza o przydatności w pomieszczeniach medycznych. Cieszy również fakt, że model jest niezwykle energooszczędny i zadowala się znikomymi 6W energii na najniższych obrotach. Unikalny innowacyjny filtr 360° gwarantuje czyste powietrze w blisko 100%. Dzięki temu, że urządzenie w całości zostało wyprodukowane w Niemczech, mamy pewność niezawodności przez długie lata. Warto wspomnieć o wysokiej klasy wentylatorze, który jest produkowany przez niemiecką firmę EBM Papst – pioniera w produkcji wentylatorów i silników do urządzeń stosowanych w domach oraz przemyśle. Bogate wyposażenie sprawia, że łatwość w obsłudze jest na perfekcyjnie najwyższym poziomie. Poznaj bliżej doskonały oczyszczacz powietrza.

 

Filtr 360° - prawdopodobnie najlepszy filtr


 

IDEAL AP 80 Pro widok z boku

Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 80 Pro został wyposażony w unikatowy, nigdzie dotąd niespotykany filtr. 360° jest połączeniem filtra HEPA oraz węglowego o ogromnej ilości węgla aktywnego i został wyprodukowany przez przez firmę Fredenberg, która jest światowym liderem w produkcji filtrów powietrza. Warto zaznaczyć, że pięciowarstwowy HEPA (spotykany tylko w serii PRO) odpowiada klasie H14. Filtr 360° to blisko 100% skuteczności w oczyszczaniu powietrza! Przeciętna żywotność filtra to 2-3 lata.

 

Filtr węglowy w IDEAL AP 80 Pro to zdumiewające 1340000 m2, co oznacza, że posiada aż 670 g węgla aktywnego!

 

Innowacyjnym rozwiązaniem jest wyposażenie filtra w specjalny chip z unikatowym kodem. Dzięki niemu filtr zostaje sparowany z urządzeniem. Jeśli filtr nadaje się już do wymiany, to informacja zostanie zapisana na chipie i nawet po przełożeniu do innego oczyszczacza wskaźnik wymiany filtra będzie nas o tym informował! Dzięki chipowi zyskujemy również bezpieczeństwo w użytkowaniu:
- jeśli filtr jest niepoprawnie zamontowany, to urządzenie się nie włączy,
- jeśli filtr zostanie wyciągnięty, to praca oczyszczacza zostaje automatycznie wstrzymana.

 

Niemiecka perfekcja


 

Dla maksymalnej wygody w użytkowaniu oczyszczacz dostarcza nam multum opcji i regulacji tempa pracy. Prędkość wentylatora może przebiegać w aż 5 poziomach. W dodatku tryb automatyczny oraz turbo sprawiają, że obsługa jest na najwyższym poziomie. Pierwszy z nich za pomocą odczytów z precyzyjnych czujników będzie dostosowywał prędkość pracy do stopnia zanieczyszczenia powietrza. Drugi natomiast zapewnia maksymalnie szybkie pozbycie się zanieczyszczeń. Ciekawie wygląda nowatorskie rozwiązanie, które daje nam możliwość regulacji trybów średniego (220-341 m3/h) i wysokiego (350-640 m3/h) w zależności od potrzeb i warunków w pomieszczeniu.

 

Najwyższej jakości metalowa obudowa oraz perfekcyjnie wykonany panel sterowania, który pokaże nam informację o aktualnym stanie pracy, świadczą o doskonałości urządzenia. Dzięki timerowi ustawimy czas włączenia oraz wyłączenia urządzenia (1, 2, 4 lub 8h). Funkcja Wi-Fi umożliwia sterowanie oczyszczaczem za pomocą urządzenia mobilnego (telefonu, smartonu, tabletu itp.). Wystarczy tylko zainstalować przyjazną i stale rozwijaną aplikację. Warto również wspomnieć o blokadzie rodzicielskiej, która zabezpiecza panel przed niechcianą zmianą parametrów pracy oczyszczacza. Czujnik pyłów wykryje pyły PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu), a czujnik gazów wykryje lotne związki organiczne, przykre zapachy, dym nikotynowy itp.

 

Ciekawym rozwiązaniem jest wskaźnik jakości powietrza. Za pomocą 3 kolorów poinformuje o aktualnej jakości powietrza. Kolor czerwony oznacza brudne, pomarańczowy umiarkowane, a zielony czyste powietrze.

 

IDEALny oczyszczacz powietrza


 

IDEAL AP 80 certyfikat PZH

Oczyszczacz został wyróżniony wieloma certyfikatami, które świadczą o jego wysokiej klasie. Oprócz wcześniej wspomnianego Institut Schwarzkopf warto również wspomnieć o certyfikacie ECARF, którego otrzymują produkty przyjazne i bezpieczne dla alergików. Niedawno oczyszczacz uzyskał atest PZH Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, którym nie wszystkie urządzenia tego typu mogą się pochwalić.

 

Ciekawie rozwiązano opcjonalną możliwość dokupienia specjalnego uchwytu do mocowania na ścianie dla IDEAL AP 80 Pro. Możesz stabilnie i bezpiecznie powiesić urządzenie na ścianie i w ten sposób zaoszczędzić miejsce oraz wzbogacić wystrój wnętrza. Znakomicie sprawdzi się w miejscach publicznych. Warto również wspomnieć o możliwości dokupienia wózka do przewożenia IDEAL AP 80 Pro, dzięki któremu transport oczyszczacza stanie się niezwykle wygodny i bezpieczny.

 

Maksymalna wydajność


 

Urządzenia z serii PRO cechują się również doskonałą, perfekcyjną wydajnością. Idealnie obrazuje to współczynnik oczyszczania będący parametrem informującym o ilości wymian/przefiltrowania powietrza na godzinę, jakie może uzyskać oczyszczacz powietrza. Widać na załączonej tabelce, że model doskonale poradzi sobie również w pomieszczeniach o innej powierzchni. Do obliczenia parametru przyjmowana jest wysokość pomieszczenia 2,5 m, a zielonym kolorem oznaczony został zakres optymalnej pracy dla powierzchni.

 

Przepływ powietrza (m3/h)

Powierzchnia pomieszczenia (m2) / Ilość wymian powietrza

750

15

20

25

30

35

40

45

50

55

60

70

80

90

100

110

21,3

16,0

12,8

10,7

9,1

8,0

7,1

6,4

5,8

5,3

4,6

4,0

3,6

3,2

2,9

 

 

Steruj przez telefon


 

IDEAL AIR PRO 80 zrzut z aplikacji IDEAL AIR PRO

Sterowanie oczyszczaczem może odbywać się również z poziomu aplikacji mobilnej. IDEAL AIR PRO jest bezpłatna i niedawno została przetłumaczona na nasz język. Wystarczy jedynie urządzenie mobilne z zainstalowanym system iOS 10.0 i watchOS 3.1 lub nowszych wersji, aby w pełni kontrolować pracę oczyszczacza. Aplikacja jest zgodna z urządzeniami: iPhone, iPad i iPod touch. Pozwala ona na kontrolowanie z dowolnego miejsca na świecie:

 • włączania i wyłączania urządzenia,
 • kontrolowania siły nadmuchu wentylatora,
 • sprawdzenia jakości powietrza w pomieszczeniu,
 • sprawdzenia poziomu zużycia filtra,
 • ustawienie timera,
 • włączanie trybu nocnego,
 • włączanie trybu automatycznego,
 • uruchamianie blokady rodzicielskiej,
 • przeczytania instrukcji obsługi.

 

Dzięki aplikacji będziesz mógł dokładnie zaprogramować timer np. określić dokładny czas pracy w trybie automatycznym, a następnie przejście do trybu nocnego. Pobierz aplikację IDEAL AIR PRO:

Aplikacja IDEAL AIR PRO

 

3 stopnie filtracji


Filtracja 360° w IDEAL PRO

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz, włosy itp.), a tym samym zwiększa żywotność filtra HEPA.

 • 2. Filtr HEPA H14: zatrzymuje pył zawieszony (PM 10, PM 2,5, PM 0,3, PM 0,1), pyłki oraz inne alergeny wziewne, bakterie i zarodniki pleśni.
  Zastosowany tutaj filtr należy do najlepszych na świecie pod względem wydajności i skuteczności oraz neutralizuje większość wirusów z powietrza. Seria PRO jest certyfikowana przez renomowany Instytut Schwarzkopf we współpracy z Mainfranken Institute of Hygiene, które dopuszczają ją do użytku w placówkach medycznych.

 • 3. Filtr węglowy: neutralizuje nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu oraz dym papierosowy, spaliny, opary chemiczne (aldehyd mrówkowy, toluen, n-butan, lotne związki organiczne itp.).

Funkcje dodatkowe


 • 5 poziomów prędkości wentylatora: (nocny, niski, średni, wysoki, turbo)

 • Świetlna sygnalizacja wymiany filtra: informacja o konieczności wymiany

 • Wskaźnik jakości powietrza: informacja za pomocą 3 kolorów

 • Łączność WiFi: sterowanie urządzeniem i kontrola z każdego miejsca

 • Aplikacja mobilna: możliwość regulacji szybkości trybów (średni i wysoki)

 • Czujniki: pyłu, gazu i zapachu

 • Pilot zdalnego sterowania: dla maksymalnej wygody użytkowania

IDEAL AP 80 Pro zdjęcie obrotowe
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza IDEAL AP 80 Pro
kolor: biały
wymiary: 668x468x275 mm
waga: 15 kg
pobór prądu/moc*: 6, 10, 14, 30, 175 W
przepływ powietrza: 70-800 m3/h
CADR (pyły): 675 m3/h
CADR (formaldehyd): 389 m3/h
głośność*: 18.7, 28.8, 37.3, 46.7, 63.4
zalecany dla powierzchni: do 100 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 280 zł

* 1,2,3,4,5 prędkość

 

  Pobierz instrukcję obsługi

 

  Instrukcja sparowania z aplikacją

 

  Instrukcja połączenia z aplikacją

5/5

Doskonały oczyszczacz, bardzo wydajny i precyzyjnie wykonany. Niesłyszalny na niskich obrotach. Dużo elementów metalowych, bardzo porządnie wyglądający wentylator i potężny, ciężki filtr. Cieszy, że w Niemczech jeszcze produkują AGD bo raczej w Chinach takiego oczyszczacza by nie wyprodukowali

Adam D.

5/5

Na zdjęciach wydawał mi się mniejszy . Duży i dość ciężki , potrzebna jest męska ręka do jego przenoszenia . Można dokręcić kółeczka teoretycznie . Raczej oczyszczacz do postawienia w jednym miejscu . Szybko oczyszcza i jest cichy i całkiem ładny . Sprawia wrażenie bardzo solidnego , mam nadzieje że to nie tylko wrażenie

Paulina

5.0/5

na podstawie 2 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

IDEAL AP 80 Pro

IDEAL AP 80 Pro

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza IDEAL AP 80 Pro

Filtr 360° Combi do IDEAL AP 60 / 80 Pro

Filtr 360°

Zintegrowany filtr wstępny, HEPA i węglowy - do 3 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 849,00 zł

Wózek do IDEAL AP 60 / 80 PRO

Ilość: -+

Cena: 239,00 zł

Uchwyt do oczyszczaczy IDEAL AP 60 / 80 PRO

Ilość: -+

Cena: 179,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.