22 602 20 80

Pn-Pt 9-17

Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 80 Pro
Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 80 ProIDEAL AP 80 Pro widok z przoduIDEAL AP 80 Pro widok z bokuIDEAL AP 80 Pro widok z bokuIDEAL AP 80 Pro widok z tyłuIDEAL AP 80 Pro widok z bokuIDEAL AP 80 Pro widok z bokuIDEAL AP 80 Pro widok z bokuIDEAL AP 80 Pro widok z boku, kratka wywiewuIDEAL AP 80 Pro widok z boku, kratka wywiewuIDEAL AP 80 Pro wnętrze, widok na wentylatorIDEAL AP 80 Pro wentylator, widok z bliskaIDEAL AP 80 Pro panel sterowania, wywiew powietrzaIDEAL AP 80 Pro obsługa panelu sterowaniaIDEAL AP 80 Pro kratka wywiewu z bliskaIDEAL AP 80 Pro przekrój, filtracjaIDEAL AP 80 Pro filtr 360°IDEAL AP 80 Pro filtr 360°, wewnętrzna stronaIDEAL AP 80 Pro filtr, widok z bliskaIDEAL AP 80 Pro filtr, widok z bliska na stronę zewnętrznąIDEAL AP 80 Pro przybliżenie, widok na logoIDEAL AP 80 Pro akcesoria i instrukcje w komplecieIDEAL AP 80 PRO nalepka z szybką instrukcjąIDEAL AP 80 PRO widok z bokuIDEAL AP 80 PRO panel kontrolnyIDEAL AP 80 PRO wskaźnik jakości powietrza (pomarańczowa dioda)Wskaźnik jakości powietrza (czerwona dioda)Filtr 360° w IDEAL AP 80 PROIDEAL AP 80 PRO pilot
Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 80 Pro

IDEAL AP 80 Pro

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 5 399,00 zł

Oczyszczacz powietrza

IDEAL AP 80 Pro

Cena: 5 399,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 100 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza19-63 dB
 • Koszt filtrów 280 zł/rok
 • Koszt energii 13 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Niemiecka jakość

Gwarancja:3 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 48 godzin

Kup na raty z Credit Agricole

IDEAL ogromny przepływ powietrzaOto profesjonalny oczyszczacz IDEAL AP 80 Pro. Urządzenie zostało wyprodukowane i złożone w 100% w Niemczech (jedynie czujnik pyłów zawieszonych jest produkcji japońskiej). Ogromny przepływ powietrza dochodzący aż do 800 m3/h pozwala na używanie oczyszczacza w wielkich pomieszczeniach o powierzchni do 100 m2. Przy tak dużej wydajności opisywany model zadziwia cichym poziomem pracy (już od 18 dB - to mniej niż szept!) i można bez problemu go używać w sypialniach, biurach oraz innych pomieszczeniach, w których cisza jest szczególnie wymagana.

 

IDEAL AP Pro na wirusy
sprawdź oświadczenie producenta

 

Oczyszczacz zdobył certyfikat Institut Schwarzkopf, który zaświadcza o przydatności w pomieszczeniach medycznych. Cieszy również fakt, że model jest niezwykle energooszczędny i zadowala się znikomymi 6W energii na najniższych obrotach. Unikalny innowacyjny filtr 360° gwarantuje czyste powietrze w blisko 100%. Dzięki temu, że urządzenie w całości zostało wyprodukowane w Niemczech, mamy pewność niezawodności przez długie lata. Warto wspomnieć o wysokiej klasy wentylatorze, który jest produkowany przez niemiecką firmę EBM Papst – pioniera w produkcji wentylatorów i silników do urządzeń stosowanych w domach oraz przemyśle. Bogate wyposażenie sprawia, że łatwość w obsłudze jest na perfekcyjnie najwyższym poziomie. Poznaj bliżej doskonały oczyszczacz powietrza.

 

Filtr 360° - prawdopodobnie najlepszy filtr


 

IDEAL AP 80 Pro widok z boku

Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 80 Pro został wyposażony w unikatowy, nigdzie dotąd niespotykany filtr. 360° jest połączeniem filtra HEPA oraz węglowego o ogromnej ilości węgla aktywnego i został wyprodukowany przez przez firmę Fredenberg, która jest światowym liderem w produkcji filtrów powietrza. Warto zaznaczyć, że pięciowarstwowy HEPA (spotykany tylko w serii PRO) odpowiada klasie H14. Filtr 360° to blisko 100% skuteczności w oczyszczaniu powietrza! Przeciętna żywotność filtra to 2-3 lata.

 

Filtr węglowy w IDEAL AP 80 Pro to zdumiewające 1340000 m2, co oznacza, że posiada aż 670 g węgla aktywnego!

 

Innowacyjnym rozwiązaniem jest wyposażenie filtra w specjalny chip z unikatowym kodem. Dzięki niemu filtr zostaje sparowany z urządzeniem. Jeśli filtr nadaje się już do wymiany, to informacja zostanie zapisana na chipie i nawet po przełożeniu do innego oczyszczacza wskaźnik wymiany filtra będzie nas o tym informował! Dzięki chipowi zyskujemy również bezpieczeństwo w użytkowaniu:
- jeśli filtr jest niepoprawnie zamontowany, to urządzenie się nie włączy,
- jeśli filtr zostanie wyciągnięty, to praca oczyszczacza zostaje automatycznie wstrzymana.

 

Niemiecka perfekcja


 

Dla maksymalnej wygody w użytkowaniu oczyszczacz dostarcza nam multum opcji i regulacji tempa pracy. Prędkość wentylatora może przebiegać w aż 5 poziomach. W dodatku tryb automatyczny oraz turbo sprawiają, że obsługa jest na najwyższym poziomie. Pierwszy z nich za pomocą odczytów z precyzyjnych czujników będzie dostosowywał prędkość pracy do stopnia zanieczyszczenia powietrza. Drugi natomiast zapewnia maksymalnie szybkie pozbycie się zanieczyszczeń. Ciekawie wygląda nowatorskie rozwiązanie, które daje nam możliwość regulacji trybów średniego (220-341 m3/h) i wysokiego (350-640 m3/h) w zależności od potrzeb i warunków w pomieszczeniu.

 

Najwyższej jakości metalowa obudowa oraz perfekcyjnie wykonany panel sterowania, który pokaże nam informację o aktualnym stanie pracy, świadczą o doskonałości urządzenia. Dzięki timerowi ustawimy czas włączenia oraz wyłączenia urządzenia (1, 2, 4 lub 8h). Funkcja Wi-Fi umożliwia sterowanie oczyszczaczem za pomocą urządzenia mobilnego (telefonu, smartonu, tabletu itp.). Wystarczy tylko zainstalować przyjazną i stale rozwijaną aplikację. Warto również wspomnieć o blokadzie rodzicielskiej, która zabezpiecza panel przed niechcianą zmianą parametrów pracy oczyszczacza. Czujnik pyłów wykryje pyły PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu), a czujnik gazów wykryje lotne związki organiczne, przykre zapachy, dym nikotynowy itp.

 

Ciekawym rozwiązaniem jest wskaźnik jakości powietrza. Za pomocą 3 kolorów poinformuje o aktualnej jakości powietrza. Kolor czerwony oznacza brudne, pomarańczowy umiarkowane, a zielony czyste powietrze.

 

IDEALny oczyszczacz powietrza


 

IDEAL AP 80 certyfikat PZH

Oczyszczacz został wyróżniony wieloma certyfikatami, które świadczą o jego wysokiej klasie. Oprócz wcześniej wspomnianego Institut Schwarzkopf warto również wspomnieć o certyfikacie ECARF, którego otrzymują produkty przyjazne i bezpieczne dla alergików. Niedawno oczyszczacz uzyskał atest PZH Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, którym nie wszystkie urządzenia tego typu mogą się pochwalić.

 

Ciekawie rozwiązano opcjonalną możliwość dokupienia specjalnego uchwytu do mocowania na ścianie dla IDEAL AP 80 Pro. Możesz stabilnie i bezpiecznie powiesić urządzenie na ścianie i w ten sposób zaoszczędzić miejsce oraz wzbogacić wystrój wnętrza. Znakomicie sprawdzi się w miejscach publicznych. Warto również wspomnieć o możliwości dokupienia wózka do przewożenia IDEAL AP 80 Pro, dzięki któremu transport oczyszczacza stanie się niezwykle wygodny i bezpieczny.

 

Maksymalna wydajność


 

Urządzenia z serii PRO cechują się również doskonałą, perfekcyjną wydajnością. Idealnie obrazuje to współczynnik oczyszczania będący parametrem informującym o ilości wymian/przefiltrowania powietrza na godzinę, jakie może uzyskać oczyszczacz powietrza. Widać na załączonej tabelce, że model doskonale poradzi sobie również w pomieszczeniach o innej powierzchni. Do obliczenia parametru przyjmowana jest wysokość pomieszczenia 2,5 m, a zielonym kolorem oznaczony został zakres optymalnej pracy dla powierzchni.

 

Przepływ powietrza (m3/h)

Powierzchnia pomieszczenia (m2) / Ilość wymian powietrza

750

15

20

25

30

35

40

45

50

55

60

70

80

90

100

110

21,3

16,0

12,8

10,7

9,1

8,0

7,1

6,4

5,8

5,3

4,6

4,0

3,6

3,2

2,9

 

 

Steruj przez telefon


 

IDEAL AIR PRO 80 zrzut z aplikacji IDEAL AIR PRO

Sterowanie oczyszczaczem może odbywać się również z poziomu aplikacji mobilnej. IDEAL AIR PRO jest bezpłatna i wystarczy jedynie urządzenie mobilne z zainstalowanym Andorid 8.0, iOS 10.0, watchOS 3.1 lub nowszych wersji, aby w pełni kontrolować pracę oczyszczacza. Aplikacja pozwala ona na kontrolowanie z dowolnego miejsca na świecie:

 • włączania i wyłączania urządzenia,
 • kontrolowania siły nadmuchu wentylatora,
 • sprawdzenia jakości powietrza w pomieszczeniu,
 • sprawdzenia poziomu zużycia filtra,
 • ustawienie timera,
 • włączanie trybu nocnego,
 • włączanie trybu automatycznego,
 • uruchamianie blokady rodzicielskiej,
 • przeczytania instrukcji obsługi.

 

Dzięki aplikacji będziesz mógł dokładnie zaprogramować timer np. określić dokładny czas pracy w trybie automatycznym, a następnie przejście do trybu nocnego. Pobierz aplikację IDEAL AIR PRO:

Aplikacja IDEAL AIR PRO Aplikacja IDEAL AIR PRO

 

 

3 stopnie filtracji


Filtracja 360° w IDEAL PRO

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz, włosy itp.), a tym samym zwiększa żywotność filtra HEPA.

 • 2. Filtr HEPA H14: zatrzymuje pył zawieszony (PM 10, PM 2,5, PM 0,3, PM 0,1), pyłki oraz inne alergeny wziewne, bakterie i zarodniki pleśni.
  Zastosowany tutaj filtr należy do najlepszych na świecie pod względem wydajności i skuteczności oraz neutralizuje większość wirusów z powietrza. Seria PRO jest certyfikowana przez renomowany Instytut Schwarzkopf we współpracy z Mainfranken Institute of Hygiene, które dopuszczają ją do użytku w placówkach medycznych.

 • 3. Filtr węglowy: neutralizuje nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu oraz dym papierosowy, spaliny, opary chemiczne (aldehyd mrówkowy, toluen, n-butan, lotne związki organiczne itp.).

Funkcje dodatkowe


 • 5 poziomów prędkości wentylatora: (nocny, niski, średni, wysoki, turbo)

 • Świetlna sygnalizacja wymiany filtra: informacja o konieczności wymiany

 • Wskaźnik jakości powietrza: informacja za pomocą 3 kolorów

 • Łączność WiFi: sterowanie urządzeniem i kontrola z każdego miejsca

 • Aplikacja mobilna: możliwość regulacji szybkości trybów (średni i wysoki)

 • Czujniki: pyłu, gazu i zapachu

 • Pilot zdalnego sterowania: dla maksymalnej wygody użytkowania

IDEAL AP 80 Pro zdjęcie obrotowe
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza IDEAL AP 80 Pro
kolor: biały
wymiary: 668x468x275 mm
waga: 15 kg
pobór prądu/moc*: 6, 10, 14, 30, 175 W
przepływ powietrza: 70-800 m3/h
CADR (pyły): 675 m3/h
CADR (formaldehyd): 389 m3/h
głośność*: 18.7, 28.8, 37.3, 46.7, 63.4
zalecany dla powierzchni: do 100 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 280 zł

* 1,2,3,4,5 prędkość

 

  Pobierz instrukcję obsługi

 

  Instrukcja sparowania z aplikacją

 

  Instrukcja połączenia z aplikacją

Oceny i opinie

3/5

Opinia po około roku użytkowania. Filtracja bardzo dobra, natomiast sterowanie bardzo złe. Czujnik jest bardzo wrażliwy na wszelkie zapachy, tak, że jedzenie np. pomarańczy w pokoju powoduje przejście w tryb maksymalnej (a tym samym najgłośniejszej pracy). Czasami w ogóle nie wiadomo czy urządzenie weszło na wyższy tryb. Jest to dość irytujące bo nie wiadomo, czy coś mu 'zapachniało' i można zignorować czy powietrze jest brudne np. po wietrzeniu i lepiej dać mu popracować na maksa przez parę minut. Niby można coś tam regulować przez aplikację, ale problem w tym, że aplikacja na iPhone'a NIE jest dostępna w polskiej lokalizacji. Przełączenie lokalizacji niby jest możliwe, ale wiąże się to z koniecznością anulowania np. subskrypcji Apple Music (nawet po anulowaniu trzeba czekać do końca okresu rozliczeniowego tj. miesiąc albo trzy). Także w praktyce to jest nie trudne do wykonania. Moim zdaniem sklep powinien taką informację umieścić skoro oferuje produkt na polskim rynku. Napisałem o tym do biura obsługi klienta, ale bez odpowiedzi. Podsumowując: z racji fatalnego sterowanie nie kupiłbym drugi raz tego do mieszkania. Jeśli już to gdzieś do miejsca w którym może sobie pracować w automacie i jak wzbudzi się to nikomu to nie będzie przeszkadzać.

Michał

3/5

Sprzętowo daję 5/5: bardzo dobre materiały, przemyślanie mocowanie filtra, łatwa wymiana (bez potrzeby narzędzi), nic nie rezonuje w czasie pracy. Sterowanie natomiast 2/5: brak wyświetlania parametrów powietrza. Sprawdzałem niezależnym miernikiem (https://temtopus.com/products/temtop-lkc-1000s-air-quality-detector-professional-formaldehyde-monitor-detector-with-hcho-pm2-5-pm10-tvoc) przy jakich poziomach wchodzi na poziom 'żółty' i są to dość niskie poziomy tj od mniej więcej 10 μg/m3. Moim zdaniem to zbyt wcześnie. W Polsce poziom informowania zaczyna się od 100, w niektórych krajach to 50, także urządzenie spokojnie mogłoby wchodzi na poziom 'żółty' od 25. Najlepiej jakby można to było ustawić. Druga sprawa to monitorowanie zużycia filtra. Wydaje mi się, że jest to robione w dużej mierze programowo na podstawie czasu pracy na poszczególnych poziomach i czasu wyłączenia. Nie jestem zwolennikiem hipotez o celowym postarzaniu produktu (w tym wypadku filtra), ale nie rozumiem dlaczego urządzenie po kilku dniach wyłączenia (cały czas podłączone do gniazdka), po włączeniu wchodzi w tryb 'czerwony', mimo, że normalnie przy takich parametrach powietrza (pm 2.5 - 9.0, pm 10 - 12.7) urządzenie pracuje na niższych poziomach.

Michał

Odpowiedź
Istnieje możliwość regulacji czułości czujnika z poziomu aplikacji mobilnej :) Domyślnie jest ustawiony na dość agresywny tryb, stąd zmiana barwy na żółtą już od około ~10 μg/m3 u Pana. Dla przykładu oczyszczacze LIFAair mają ustawione stężenie 12 μg/m3 PM2.5, przy którym zwiększają w sposób istotny tempo pracy. Tego typu poziomy reakcji wydają się uzasadnione, amerykańska EPA zaleca, by średnioroczne stężenie, na które narażony jest człowiek (w domu i na zewnątrz) nie przekraczało właśnie 12 μg/m3.

4.2/5

na podstawie 5 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

IDEAL AP 80 Pro

IDEAL AP 80 Pro

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja Ideal AP 80 Pro

Gama oczyszczaczy powietrza niemieckiego producenta obejmuje właściwie każdy segment. Ideal AP 80 Pro to mocniejsza wersja modelu AP60 Pro. Zachowano takie same wymiary, lecz wzmocniono podzespoły. Oczyszczacze z serii PRO są wykonane z niemal tylko niemieckich podzespołów, a filtry H14 zostały zaprojektowane na specjalne zlecenie firmy Ideal. Poziom głośności w stosunku do wydajności jest na zaskakująco wysokim poziomie.

 

Wygląd zewnętrzny

Ideal AP 80 pro to wzmocniona wersja modelu AP 60 Pro, wymiary zewnętrzne są takie same (te same obudowy). Wentylator i silnik produkowany jest przez znaną firmę EBM Papst. Wykonanie urządzenia stoi na bardzo wysokim poziomie, prawie 100% części jest niemieckiego pochodzenia. Jedynie czujnik pyłów jest japońskiej marki Sharp.

 

Oczyszczacz powietrza ma sporą masę 15 kg, jednak polski importer oferuje podstawkę na kółeczkach w celu ułatwienia transportu. Obudowa jest solidna, plastiki są bardzo dobrej klasy. W wyglądzie można zauważyć jedną różnicę – kratka umieszczona na wylocie powietrza jest czerwona.

 

Funkcje i wydajność

Ideal skupia działanie swoich urządzeń na bardzo dokładnym oczyszczaniu powietrza.

 

Parametr

Wartość (poziomy obrotów)

Uwagi

Przepływ powietrza

700-800 m3/h
389 m3/h (formaldehyd)

Wysoka wydajność. Przepływ jest utrzymany na dobrym poziomie względem deklarowanej powierzchni.

Powierzchnia działania

100 m2

Głośność

18,7 – 63,4 dB

Ciche urządzenie w stosunku do osiąganej wydajności.

Zużycie energii

6/10/14/30/175 W

Wysoka sprawność energetyczna. W trybie TURBO urządzenie zużywa więcej energii.

 

Tryby pracy to: nocny, low, medium, high, turbo, automatyczny. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość regulacji przepływu powietrza dla tryby średniego i wysokiego.

 

IDEAL AP 80 PRO czujniki

 

Producent wyposażył oczyszczacz w 2 czujniki:

 1. Czujnik pyłów 
 2. Czujnik niebezpiecznych gazów

Podstawą działania w trybie automatycznym jest pomiar z czujnika pyłów i gazów. Należy zaznaczyć, że wykorzystany czujnik pyłów marki Sharp wymaga auto kalibracji w czystym powietrzu po każdym podłączeniu do prądu.

 

Oczyszczacze powietrza IDEAL w czujniku pyłów zastosowała własne oprogramowanie, działa lepiej od oryginalnego oprogramowania Sharp. Ze względu na auto kalibracje, która jest mało praktyczna, sugerujemy korzystanie z zewnętrznego miernika PM2.5.

 

Odczyty są prezentowane za pomocą kolorów na panelu urządzenia. Zmieniać tryb pracy urządzenia możemy na 3 sposoby: za pomocą pilota, aplikacji lub przy użyciu panelu na obudowie oczyszczacza.

 

Filtry w oczyszczaczu IDEAL AP 80 PRO

Zastosowany system filtracji w tym urządzeniu jest najdokładniejszy na rynku. Zintegrowany filtr jest zbudowany z:

 • filtra wstępnego, zatrzymującego kurz
 • filtra HEPA H14 o dokładności 99,998% zbudowanego na specjalnego zamówienie przez firmę Fredenberg
 • filtra z węglem aktywnym o masie ok. 670g

 

3 stopnie filtracji w IDEAL AP 80 PRO
3 stopnie filtracji w IDEAL AP 80 PRO

 

Filtr jest szczególny także ze względu na zastosowanie warstwowej konstrukcji. Dzięki niemu urządzenie jest ciche, a przepływ powietrza wysoki. Wyposażenie czujnika w moduł RFID pozwala na zapisywanie jego aktualnego stanu zużycia. Jeśli wskazania pokażą „0”, to filtr nie uruchomi się już w żadnym inny oczyszczaczu.

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

Filtr 360°

do 3 lat

849 zł

Roczny koszt eksploatacji

280 zł

 

Koszty eksploatacji mogą wydawać się wysokie, jednak pamiętajmy, że to urządzenie pracujące na powierzchni 100 m2, a filtr odpowiada klasie H14. Mając to na uwadze, eksploatacja jest w granicach rozsądnych kosztów.

 

Dodatkowe informacje

 • Blokada rodzicielska
 • Dodatkowa podstawka ułatwiająca transport
 • Podstawka ułatwiająca zawieszenie urządzenia na ścianie
 • Aplikacja działa tylko w zasięgu sieci WiFi

 

Podsumowanie

Prezentowany sprzęt to bardzo wydajny oczyszczacz powietrza, którego najmocniejszą stroną jest bardzo dokładny filtr H14 oraz cicha praca. Wykonanie stoi na znakomitym poziomie. Brak czujnika laserowego PM2.5 jest minusem, przy tej klasie sprzętu producent powinien zamontować dokładniejszy miernik.

 

 

Zalety
Głośność
Najlepszy filtr H14
Czujnik lotnych związków organicznych
Niemieckie wykonanie
Aplikacja mobilna
Akcesoria
Regulacja przepływu powietrza na średnich i wysokich obrotach
Wady
Czujnik pyłów PM2.5 sprawiłby, że urządzenie jest kompletne
Konieczność kalibracji czujnika
Znaczne zużycie energii w trybie TURBO

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza IDEAL AP 80 Pro

Filtr 360° Combi do IDEAL AP 60 / 80 Pro

Filtr 360°

Zintegrowany filtr wstępny, HEPA i węglowy - do 3 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 849,00 zł

Wózek do IDEAL AP 60 / 80 PRO

Ilość: -+

Cena: 239,00 zł

Uchwyt do oczyszczaczy IDEAL AP 60 / 80 PRO

Ilość: -+

Cena: 179,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.