Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W
Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-WSharp FP-J60EU-W widok przódSharp FP-J60EU-W widok bok, generator jonówSharp FP-J60EUW widok przód, aktywny wyświetlaczSharp FP-J60EUW widok bokSharp FP-J60EU-W widok frontSharp FP-J60EU-W widok bok, frontSharp FP-J60EU-W widok bokSharp FP-J60EU-W widok bok od strony generatora jonówSharp FP-J60EU-W widok bok, generator jonówSharp FP-J60EUW widok bokSharp FP-J60EUW widok góra, aktywny wyświetlaczSharp FP-J60EUW wyświetlacz wskazujący poziom pyłów PM2.5Sharp FP-J60EUW panel sterowaniaSharp FP-J60EUW widok tył, filtr wstępnySharp FP-J60EUW widok tył, filtr HEPA w urządzeniuSharp FP-J60EUW widok tył, filtr węglowy w urządzeniuSharp FP-J60EUW filtracja, przekrój urządzeniaSharp FP-J60EUW widok tył, wentylatorSharp FP-J60EUW z wyciągniętymi filtramiFiltr HEPA do Sharp FP-J60EUWFiltr węglowy do Sharp FP-J60EUWOczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EUWSharp FP-J60EUW z boku

Oczyszczacz powietrza

Sharp FP-J60EUW

Cena: 2 899,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 48 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza15-43 dB
 • Koszt filtrów 200 zł/rok
 • Koszt energii 8 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Japońska technika

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dużo

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W

Sharp FP-J60EUW

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 2 899,00 zł

Wybierz wariant

Sharp FP-J60EUW
Sharp FP-J60EUW
2 899,00
Sharp FP-J60EUW - OUTLET
Sharp FP-J60EUW - OUTLET
2 699,00 Stan doskonały, otwarte filtry (po zdjęciach)

Sharp FP-J60EUW generator jonów PlasmaclusterSharp FP-J60EUW jest najnowszą ofertą wśród oczyszczaczy powietrza od azjatyckiego potentata. Model jest najcichszym urządzeniem tego typu, a jego głośność w trybie nocnym to minimalne 15 dB (doskonale sprawdzi się w sypialniach). Oczyszczacz jest idealnym rozwiązaniem dla alergików, a jego wysoką skuteczność w walce z alergenami unoszącymi się w powietrzu (w tym odchody i pozostałości roztoczy domowych) potwierdza organizacja British Allergy Foundation.

 

W oczyszczaczu Sharp FP-J60EU-W nie zabrakło również skutecznej jonizacji Plasmacluster, a o prawidłowe nasycenie jonami dba najmocniejszy generator jonów PCI25000. Model został również wyposażony w tryb Plasmacluster Spot, który pozbywa się uciążliwych zapachów oraz bakterii z rzeczy znajdujących się w pomieszczeniu. Na uwagę zasługuje tutaj również rekordowo niskie zużycie energii (od 3,6 W), co udało się uzyskać dzięki zastosowaniu technologii inwerterowej (J-tech Inverter). Co ważne, nowa seria FP-J oferuje oczyszczanie i jonizację powietrza. Jest to więc doskonała alternatywa dla użytkowników, którzy nie potrzebują nawilżania.

 

Oczyszczanie powietrza według Sharp FP-J60EUW


 

Sharp FP-J60EUW widok front

Czyste powietrze zawdzięczamy 3-stopniowej filtracji, która pozostawia czyste powietrze w niemal 100%. Pierwszym etapem oczyszczania jest filtr wstępny o nowej strukturze (potrafi wyłapać cząsteczki pyłu o wielkości 240 mikronów). Filtr zatrzymuje większe zanieczyszczenia (sierść zwierząt, kurz, większe pyły, włosy, okruchy etc.). Jest to drobna siateczka na panelu tylnym, która nie podlega wymianie, tylko okresowemu odkurzeniu.

 

Kolejnym etapem filtracji jest filtr węglowy, który pochłania większość niepożądanych zapachów występujących w gospodarstwie domowym. Zastosowany tutaj węgiel aktywny doskonale absorbuje również szkodliwe i niebezpieczne gazy oraz formaldehyd. Ostatnim etapem jest filtr HEPA H13 doskonały do walki z alergiami, wirusami oraz smogiem (pyły PM2.5 i PM10). Klasa H13 przekłada się na skuteczność na poziomie co najmniej 99,97%. Według danych producenta żywotność obydwu filtrów oscyluje w granicach 10 lat, jednak w przypadku HEPA, biorąc pod uwagę jakość naszego powietrza, należy realnie przyjąć 3 lata.

 

Nie musisz jednak sam się martwić o to, czy pora już na wymianę filtrów. Oczyszczacz Sharp FP-J został wyposażony we wskaźnik konserwacji oraz wymiany filtrów, który poinformuje o potrzebie wyczyszczenia filtra wstępnego oraz potrzebie wymiany pozostałych dwóch filtrów. Brudne powietrze zostaje zassane przez tylny wlot powietrza i poddane działaniu filtrom. Wentylator z ogromną siłą wydmuchuje czyste już powietrze przez wylot powietrza umiejscowiony na górze. Przepływ powietrza dochodzący do 396 m3/h pozwala na obsłużenie nawet 48 m2.

 

Automatyczna praca z Sharp FP-J60EU-W


 

Oczyszczacz Sharp FP-J60EU-W został wyposażony w zestaw 3 czujników (zapachów, kurzu z możliwością regulacji czułości oraz światła). Dzięki ich odczytom wiemy jakiej jakości jest powietrze oraz dobierane jest tempo pracy automatycznej względem zanieczyszczeń (szybkość wentylatora odpowiada stopniowi zabrudzenia powietrza). Czujnik kurzu po wykryciu najmniejszych zanieczyszczeń w powietrzu poinformuje o tym, zapalając odpowiednią diodę na panelu. Swoje odczyty pokazuje również numerycznie na wskaźniku poziomu pyłów PM2.5 w postaci 3 cyfr (przybliżona wartość). Wyświetlacz wskazuje poziom PM2.5 w zakresie 10-499 μg/m3. Jeśli poziom jest niższy, to na wyświetlaczu wskazywane jest „Lo”. Natomiast, jeśli poziom jest wyższy, to wyświetlacz pokaże „Hi”.

 

Czujnik gazów (zapachów) odpowiada za wykrywanie i reakcję oczyszczacza na zanieczyszczenia gazowe oraz przykre zapachy. Czujnik ten również swoje odczyty prezentuje na wskaźniku zanieczyszczeń gazowych umiejscowionym na panelu. Co więcej, wskaźnik jakości powietrza korzystający z odczytów czujników, zmienia swoje kolory w zależności od aktualnej jakości powietrza. Wskazywanie odbywa się pomiędzy kolorem niebieskim oznaczającym czyste powietrze a kolorem czerwonym oznaczającym silnie zabrudzone powietrze.

 

Specjalna konstrukcja wywiewu oczyszczacza pod kątem 20° w połączeniu z silnym nadmuchem wytwarza w pomieszczeniu unikalny przepływ powietrza. Drobinki zanieczyszczeń (w tym kurz) są efektywnie zbierane z najniższych poziomów w pomieszczeniu. Co więcej, jony Plasmacluster mogą eliminować elektryczność statyczną, co zapobiega przylegania kurzu do ścian.

 

Unikalny przepływ powietrza w Sharp FP-J60EU-W

 

Plasmacluster i najmocniejszy generator jonów


 

Oczyszczanie jest wspomagane przez rewolucyjną technologię Plasmacluster przynoszącą ulgę alergikom na całym świecie. Odpowiednio naładowane jony dodatnie oraz ujemne deaktywują z powietrza wirusy oraz bakterie ze skutecznością dochodzącą do nawet 99,9%. Plasmacluster jest dokładnie przebadana i wielokrotnie uhonorowana.

 

Sharp FP-J60EU-W został wyposażony w najwydajniejszy generator jonów PCI25000. Jest to wymienialny moduł gwarantujący pracę przez około 17,5 tysiąca godzin! Jest on łatwo dostępny, co gwarantuje łatwą konserwację oraz wymianę. Jeśli dobiega koniec żywotności modułu, to zacznie pulsować odpowiednia ikonka na panelu. Poniższa tabelka obrazuje, jak wypada generator jonów High Density 25000 w porównaniu z High Density 7000 – dostępnym w starszych modelach (dane producenta*):

 

Klasa generatora jonów Oczyszczanie powietrza Redukcja
elektryczności statycznej
Usuwanie zapachów Efekt
nawilżonej
skóry
Deaktywacja Przyleganie Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny Pleśń Wirusy Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 25000 jonów/cm3 14 min. 9 min. 14 min. 14 min. 3 dni 10 godz. 2,7 min. 55 min. 6 godz. 3 godz. 20 min.
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. -- 13 min. 90 min. 6 godz. 3 godz. -
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 20 m3 25 m3 41 m3 41 m3 -- 41 m3

*źródło: https://global.sharp/pci/en/effect

 

 

Pozbądź się uciążliwych zapachów i bakterii


 

Sharp FP-J60EU-W oferuje również tryb Plasmacluster Ion Spot, który jest dedykowany do usuwania niepożądanych zapachów (dym tytoniowy, pot, jedzenie itp.) oraz bakterii z tkanin w mieszkaniu (zasłony, dywan etc.) i innych przedmiotów. Po uruchomieniu tego trybu generowany jest silny strumień jonów dochodzący do 100 000 na cm3 i wystarczy go skierować na przedmiot, aby pozbyć się uciążliwego zapachu oraz bakterii. Intensywny strumień jonowy będzie utrzymywał się przez 8 godzin, a następnie oczyszczacz wróci do poprzedniego trybu pracy. Tryb Plasmacluster Spot – czas usuwania zapachów oraz bakterii*:

 

Usuwanie zapachów Usuwanie
przylegających bakterii
Plasmacuster SPOT - czas usuwania zapachu papierosu Plasmacuster SPOT - czas usuwania zapachu zwierząt Plasmacuster SPOT - czas usuwania zapachu mokrych ubrań Plasmacuster SPOT - czas usuwania potu Plasmacuster SPOT - czas usuwania zapachów pochodzących z gotowania Plasmacuster SPOT - czas usuwania przeylegających bakterii
Zapach
papierosów
Zapach
zwierząt
Zapach
mokrych ubrań
Zapach
potu
Zapachy
z gotowania
Przylegające
bakterie
ok. 30 minut ok. 6 godzin ok. 3 godzin ok. 6 godzin ok. 2 godzin ok. 8 godzin

*czasowy efekt uzyskany będzie w odległości od około 70 cm od podłogi i 1 m od przedniego wylotu

 

 

4 stopnie filtracji


Filtracja w Sharp FP-J60EU-W

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz, włosy itp.). Filtr nie podlega wymianie, a jedynie okresowemu odkurzeniu i myciu.

 • 2. Filtr z aktywnym węglem: pochłania nieprzyjemne zapachy (np.dym tytoniowy, zapach zwierząt, odór śmieci) oraz związki lotne (benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren).

 • 3. Filtr HEPA H13: zatrzymuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu).

 • 4. Jonizator Plasmacluster: znakomita technologia jonowa pozbywająca się wszelkich drobin o wielkości nawet 0,01 mikrona, wirusów i alergenów.

Funkcje dodatkowe


 • Jonizator Plasmacluster: znacząca poprawa jakości powietrza

 • Plasmacluster Ion Spot: intensywna emisja jonów

 • 3 prędkości wentylatora: Max / Med / Low

 • Czujniki: gazów (zapachów), pyłów oraz światła

 • Regulacja czułości czujników: niska, standardowa (domyślna) i wysoka

 • Tryb automatyczny: praca względem zanieczyszczenia powietrza

 • Monitor czystości powietrza: kolorowa skala

 • Monitor jakości powietrza PM2.5: alarm oraz numeryczna informacja

 • Monitor kurzu: informacja o wykryciu kurzu w powietrzu

 • Monitor zapachów: informacja o wykryciu przykrych zapachów

 • Monitor poboru mocy w watach: pobór mocy w aktualnym trybie pracy

 • Auto restart: powrót do pracy po awarii zasilania

 • Child lock: blokada panelu sterowania

 • Timer: włączenie i wyłączenie (1-12 h)

 • Clean Ion Shower: silna emisja jonów i szybkie usuwanie zanieczyszczeń

 • Uchwyty po bokach: wygodny transport

 • Tryb Pollen: usuwanie alergenów, polecany dla alergików

 • Tryb nocny: komfortowe warunki do snu

 • Dotykowy panel sterowania: szybka i precyzyjna reakcja na dotyk

 • Wskaźnik zanieczyszczenia filtra: informacja o potrzebie wyczyszczenia

Sharp FP-J60EU-W zdjęcie obrotowe
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Sharp FP-J60EUW
kolor: biały
wymiary: 728x416x291 mm
waga: 10 kg
pobór prądu/moc*: 3.6, 18, 38 W
przepływ powietrza*: 60, 222, 396 m3/h
głośność*: 15, 40, 43 dB
długość przewodu zasilającego: 2 m
zalecany dla powierzchni: do 48 m2
Filtry powierzchnia HEPA: brak danych
ilość węgla aktywnego: brak danych
szacunkowy roczny koszt: 200 zł

*zależne od prędkości

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

5/5

Super. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

5/5

Działa bardzo cicho, a powietrze jest szybko oczyszczane

JusM

5.0/5

na podstawie 3 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Sharp FP-J60EUW

Sharp FP-J60EUW

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja Sharp FP-J60EU-W

Sharp FP-J60EU-W to nowy oczyszczacz japońskiego producenta z jeszcze wydajniejszym jonizatorem Plasmacluster. Zgodnie z deklaracją producenta urządzenie przeznaczone jest dla pomieszczeń o powierzchni do 48 m2. To oszczędny (3,6 - 38 W) i niebywale cichy (od 15 dB) sprzęt. Wykorzystanie efektu Coandy sprawia, że oczyszczacz Sharp efektywniej niż kiedykolwiek wcześniej zbiera drobinki zanieczyszczeń z całego pomieszczenia.

 

Design i wykonanie

Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W jest wykonany z dobrej jakości plastiku w ponadczasowym białym kolorze. Dzięki złotemu panelowi sterowania (który jest bardzo czuły na dotyk) urządzenie jest naprawdę atrakcyjne wizualnie. Poniżej skrywa się zmieniający kolory monitor jakości powietrza, jeszcze niżej natomiast znajduje się niewielkich rozmiarów wyświetlacz informujący o stężeniu PM2.5. Urządzenie posiada praktyczne uchwyty, które ułatwiają przenoszenie.

 

Sharp FP-J60EU-W widok
Sharp FP-J60EU-W - zbliżenie na wyświetlacz, wskazywanie poziomu PM2.5

 

Główne funkcje

Sharp FP-J60EU-W łączy w sobie 2 urządzenia:

 • oczyszczacz powietrza,
 • najwydajniejszy generator jonów Plasmacluster.

 

Wydajność Sharp FP-J60EU-W

Parametr

Wartość (poziomy obrotów)

Uwagi

CADR

375 m3/h

Deklarowana przez producenta powierzchnia jest zgodna z naszymi obliczeniami.

Powierzchnia działania

do 48 m2

Jonizator

Plasmacluster

Najdokładniej przebadana jonizacja na rynku osiągająca stężenie 25000 jonów na cm3.

Głośność

15 - 43 dB

Jeden z najcichszych oczyszczaczy powietrza.

Zużycie energii

3,6 - 38 W

Energooszczędne urządzenie.

 

 

Sharp FP-J60EU-W czujniki

 

Oczyszczacz Sharp FP-J60EU-W posiada 3 czujniki:

 • czujnik kurzu odpowiadający za monitorowanie jego stężenia oraz zbliżone pomiary PM2.5 (możliwa 3-stopniowa regulacja czułości),
 • czujnik gazów (zapachów) odpowiadający za wykrywanie zanieczyszczeń gazowych,
 • czujnik natężenia światła odpowiadający za m.in. dobre warunki do spania.

Nowy model japońskiego producenta oferuje 3-stopniową filtrację powietrza. Nowa struktura filtra wstępnego zapewnia dokładniejsze zatrzymywanie większych zanieczyszczeń. Jest on jednocześnie pokrywą obudowy urządzenia. Oczyszczacz wykorzystuje wysokiej klasy filtr HEPA H13.

 

Wyłapywanie bakterii, wirusów i alergenów jest jeszcze bardziej precyzyjne dzięki opatentowanej technologii Plasmacluster. To jonizator, który zapewnia w pomieszczeniu równowagę jonową. Oczyszczacz Sharp FP-J60EU-W jest więc bardzo dobrym urządzeniem dla alergików, osób z problemami górnych dróg oddechowych i często chorujących. Potwierdzają to liczne badania na skuteczność przeciwko wirusom i bakteriom.

 

Sharp FP-J60EU-W widok
Sharp FP-J60EU-W - widok z tyłu, rozłożone filtry

 

Użytkownik może sprawdzić aktualne stężenie PM2.5 w powietrzu dzięki numerycznej informacji na wyświetlaczu (w skali 10-499 μg/m3). Gdy normy zostaną mocno przekroczone, urządzenie uruchamia specjalny alarm. Wskaźnik jakości powietrza podpowiada, w jak czystej przestrzeni żyjemy. Urządzenie daje także informację o poziomie zanieczyszczeń gazowych. Na panelu znajduje się również wskaźnik zanieczyszczenia filtra, który podnosi komfort użytkowania, przypominając o czyszczeniu.

 

Oczyszczacz Sharp FP-J60EU-W może pracować w kilku trybach:

 

 • manualnym, w którym można ustawić 3 prędkości wentylatora (Max/ Med/ Low),
 • automatycznym, w którym oczyszczacz pracuje w oparciu o odczyty z czujników,
 • nocnym, w którym diody świecą słabiej, a urządzenie pracuje na niskich obrotach,
 • pollen, w którym jeszcze dokładniej usuwane są alergeny.

 

Możliwe jest także uruchomienie 2 trybów pracy jonizatora Plasmacluster:

 • Plasmacluster Ion Spot, który umożliwia pozbycie się brzydkich zapachów (także tych, które głęboko wniknęły w strukturę mebli) dzięki silnemu strumieniu jonów,
 • Clean Ion Shower polegający na silnej emisji jonów przez określony czas.

 

Filtry

Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W został wyposażony w 3 filtry:

 • filtr wstępny - bardzo gęsta siateczka, która zatrzymuje większe zanieczyszczenia,
 • filtr węglowy - pochłania brzydkie zapachy i niebezpieczne związki lotne,
 • filtr HEPA H13 - wykazujący skuteczność na poziomie minimum 99,97% w zatrzymywaniu wirusów, bakterii, zarodników grzybów i zanieczyszczeń mechanicznych.

 

Sharp FP-J80EU-W filtracja
Sharp FP-J60EU-W - widok na filtry, przekrój urządzenia

 

Urządzenie posiada również wymienny moduł jonizatora, który zużywa się szybciej niż standardowy ze względu na dużą liczbę generowanych jonów.

 

Sharp FP-J60EU-W generator jonów
Sharp FP-J60EU-W - moduł jonów Plasmacluster

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

Hepa H13

~2-3 lata

499 zł

Węgiel aktywny

~5 lat

299 zł

Moduł jonizatora

~10 lat

299 zł

Roczny koszt eksploatacji

~200 zł

 

 

Dodatkowe informacje

 • Blokada rodzicielska
 • Timer (1 - 12 godzin)
 • Auto restart

 

Podsumowanie

Nowy oczyszczacz japońskiego producenta zasługuje na chwilę uwagi. Już na pierwszy rzut oka zachwyca wyglądem. Złoty panel sterowania prezentuje się bardzo elegancko, a połyskująca biel obudowy sprawia, że to rozwiązanie, które wkomponuje się w niemal każdą przestrzeń. Dodatkowo jest bardzo czuły na dotyk, a korzystanie z niego jest bardzo intuicyjne, więc łatwo zmieniać ustawienia. Czujniki kurzu i gazów są precyzyjne i automatyzują pracę urządzenia. Oczyszczacz Sharp FP-J60EU-W pracuje w oparciu o energooszczędną technologię inwerterową, więc nie obciąża domowego budżetu. Posiada najwydajniejszy i najdokładniej przebadany generator jonów Plasmacluster. Można pozbyć się nawet tych zapachów, które już wniknęły w głąb mebli czy materiałów. Nowy model jest jednym z najciszej działających oczyszczaczy na rynku.

 

Na uwagę zasługuje również nowość w oczyszczaczach Sharp, czyli unikalny przepływ powietrza. Dzięki zaprojektowaniu wydmuchu powietrza pod kątem 20° urządzenie może dokładniej zbierać kurz z niższych poziomów, a emitowane jony eliminują elektryczność statyczną. Zapobiega to przyleganiu kurzu do ścian.

 

Oczyszczacz Sharp FP-J60EU-W nie posiada jednak dedykowanej aplikacji, która umożliwiałaby sterowanie nim z poziomu smartfona czy tabletu. W tej serii nie pojawia się również ceniona przez użytkowników produktów tej marki mata ewaporacyjna.

 

 

Zalety
Ciche działanie (od 15 dB)
Jonizator Plasmacluster
Filtr HEPA H13
Energooszczędność
Czujniki kurzu i gazów
Nowoczesny design
Wykorzystanie efektu Coandy
Wady
Brak dedykowanej aplikacji

 

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Sharp FP-J60EUW

Filtr FZ-J80HFX

FZ-J80HFX

Filtr HEPA H13 — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 499,00 zł

Filtr FZ-J80DFX

FZ-J80DFX

Filtr węglowy — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Generator jonów Plasmacluster Sharp IZ-C90MEU

Sharp IZ-C90MEU

akcesorium

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.