Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J80EU-W
Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J80EU-WSharp FP-J80EU-W widok przódSharp FP-J80EU-W aktywny wyświetlaczSharp FP-J80EUW widok bokSharp FP-J80EUW widok bok, generator jonówSharp FP-J80EU-W widok bokSharp FP-J80EU-W widok bokSharp FP-J80EUW widok bok, generator jonów w urządzeniuSharp FP-J80EUW widok bokSharp FP-J80EUW widok front z bokuSharp FP-J80EUW widok frontSharp FP-J80EU-W widok góra, aktywny wyświetlaczSharp FP-J80EU-W wyświetlacz wskazujący poziom pyłów PM2.5Sharp FP-J80EU-W widok tył, filtr wstępnySharp FP-J80EU-W widok tył, filtr węglowy w urządzeniuSharp FP-J80EU-W widok tył, filtr HEPA w urządzeniuSharp FP-J80EU-W przekrój urządzenia, filtracjaFiltr HEPA do Sharp FP-J80EUWFiltr węglowy do Sharp FP-J80EUWSharp FP-J80EUW panel sterowaniaSharp FP-J80EU-W widok tył, wentylatorSharp FP-J80EU-W widok tył, wyciągnięte filtryOczyszczacz powietrza Sharp FP-J80EUWSharp FP-J80EUW widok bok

Oczyszczacz powietrza

Sharp FP-J80EUW

Cena: 3 399,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 62 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza15-47 dB
 • Koszt filtrów 250 zł/rok
 • Koszt energii 11 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Japońska technika

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dużo

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J80EU-W

Sharp FP-J80EUW

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 3 399,00 zł

Wybierz wariant

Sharp FP-J80EUW
Sharp FP-J80EUW
3 399,00
Sharp FP-J80EUW - Outlet
Sharp FP-J80EUW - Outlet
3 199,00 Stan doskonały, otwarte filtry (po zdjęciach)

Sharp FP-J80EUW generator jonów PlasmaclusterSharp FP-J80EUW jest oczyszczaczem powietrza, w którym zastosowano najwydajniejszy generator jonów. Oczyszczacz jest atrakcyjny wizualnie, a panel sterowania został wykończony w złotym kolorze (Champagne gold). Urządzenie zostało wyposażone w 5 czujników, które dostarczają 6 pomiarów. Specjalna technologia inwerterowa J-tech Inverter zapewnia rekordowe niskie zużycie energii (4-48 W). Co więcej, oczyszczacz Sharp FP-J80EUW jest bardzo cichym urządzeniem i jego praca zaczyna się od zaledwie 15 dB (dedykowany do sypialni oraz pokoi dziecięcych).

 

Urządzenie zostało zatwierdzone przez organizację British Allergy Foundation. Potwierdza ona wysoką skuteczność oczyszczacza w walce z alergenami unoszącymi się w powietrzu (w tym odchody i pozostałości roztoczy domowych). Co ważne, nowa seria FP-J oferuje oczyszczanie i jonizację powietrza. Jest to więc doskonała alternatywa dla użytkowników, którzy nie potrzebują nawilżania.

 

Precyzyjny zestaw czujników i praca automatyczna


 

Sharp FP-J80EUW widok front

Sharp FP-J80EUW został wyposażony w zestaw aż 5 czujników, które na bieżąco monitorują jakość powietrza oraz gwarantują automatyczną pracę oczyszczacza. Czujnik kurzu bada stężenie tego pyłu, a świecąca dioda informuje, że czujnik wykrył mikroskopijne cząsteczki kurzu. Czujnik wskazuje również zbliżone pomiary pyłów PM2.5, które wskazywane są numerycznie na wyświetlaczu w postaci 3 cyfr. Wyświetlacz wskazuje poziom PM2.5 w zakresie 10-499 μg/m3. Jeśli poziom jest niższy, to na wyświetlaczu wskazywane jest „Lo”. Z kolei, jeśli poziom wyższy, to wyświetlacz pokaże „Hi”.

 

Z odczytów czujnika korzysta również wskaźnik jakości powietrza. Za pomocą zmieniających się kolorów na panelu informuje, jakiej jakości jest aktualnie powietrze. Wskazywanie odbywa się pomiędzy kolorem niebieskim oznaczającym czyste powietrze a kolorem czerwonym oznaczającym silnie zabrudzone powietrze.

 

Czujnik gazów (zapachów) zapewnia prawidłową reakcję oczyszczacza na zanieczyszczenia gazowe i wskazuje poziom zanieczyszczeń gazowych w pomieszczeniu. W oczyszczaczu znajdują się również czujniki dostarczające informacji o aktualnej temperaturze oraz wilgotności powietrza w pomieszczeniu.

 

Co ważne, z odczytów czujników (kurzu, zapachu i natężenia światła) kontrolowane jest tempo pracy oczyszczacza podczas pracy automatycznej. Wentylator zwalnia oraz przyspiesza względem stopnia zabrudzenia powietrza. Ciekawostką jest to, że dzięki czujnikowi światła następuje automatyczne wyłączanie i przyciemnianie wyświetlacza w zależności od jasności w pomieszczeniu.

 

Sharp FP-J80EUW – filtracja na niemal 100%


 

Oczyszczacz gwarantuje niemal całkowicie czyste powietrze dzięki zastosowaniu 3-stopniowej filtracji powietrza. Brudne powietrze zostaje zassane przez panel tylny i zostaje poddane pierwszemu etapowi oczyszczania. Jest to filtr wstępny, który dostał gęściejszą siateczkę. Teraz jest w stanie wyłapać malutkie cząsteczki o wielkości zaledwie 240 mikronów. Jest to zarazem pokrywa filtrów, która zatrzymuje większe zanieczyszczenia (sierść zwierząt, kurz, większe pyły, włosy, okruchy etc.). Filtr ten nie podlega wymianie, tylko okresowemu wyczyszczeniu.

 

Następny w kolejce filtr z aktywnym węglem pochłania większość niepożądanych zapachów występujących w gospodarstwie domowym oraz szkodliwe gazy i formaldehyd. Ostatnim etapem filtracji jest filtr HEPA H13 gwarantujący skuteczność na poziomie co najmniej 99,97%. Usuwa on najmniejsze drobiny z powietrza i doskonale nadaje się do walki z alergiami, wirusami oraz PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu).

 

Producent szacuje żywotność obydwu filtrów na około 10 lat. Jednak biorąc pod uwagę jakość naszego powietrza, w przypadku filtra HEPA, będą to 3 lata. Nie musisz jednak martwić się o to, czy pora już na wymianę filtrów. Wskaźnik wymiany filtra powiadomi o konieczności zmiany filtrów.

 

Oczyszczacz Sharp FP-J80EU-W wytwarza w pomieszczeniu unikalny przepływ powietrza. Silny nadmuch powietrza w połączeniu z wydmuchem pod kątem 20° powoduje zbieranie kurzu z niższych poziomów w pomieszczeniu. Co więcej, jony Plasmacluster mogą eliminować elektryczność statyczną, co zapobiega przylegania kurzu do ścian.

 

Unikalny przepływ powietrza w Sharp FP-J80EU-W

 

Technologia Plasmacluster


 

Sharp FP-J80EU-W oferuje również w pełni bezpieczną oraz przebadaną jonizację powietrza. Technologia Plasmacluster dba o prawidłową równowagę jonów w powietrzu, a odpowiednie naładowane jony dodatnie i ujemne znacząco poprawiają jakość powietrza. Powietrze jest oczyszczone z wirusów oraz bakterii w nawet 99,9%. Skuteczność została naukowo udowodniona i wielokrotnie nagrodzona.

 

Technologia jest zbawienna dla alergików, a w urządzeniu znajduje się najwydajniejszy generator jonów PCI25000. Tak wysoką koncentrację jonów zapewnia wymienny (co około 10 lat) moduł. Jest on łatwo dostępny, co umożliwia bezproblemową konserwację i wymianę. Na panelu znajduje się wskaźnik wymiany modułu, który zacznie pulsować w przypadku zbliżania się zakończenia żywotności (17,5 tys. godzin). Poniższa tabelka obrazuje, jak wypada generator jonów High Density 25000 w porównaniu z High Density 7000 – dostępnym w starszych modelach (dane producenta*):

 

Klasa generatora jonów Oczyszczanie powietrza Redukcja
elektryczności statycznej
Usuwanie zapachów Efekt
nawilżonej
skóry
Deaktywacja Przyleganie Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny Pleśń Wirusy Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 25000 jonów/cm3 14 min. 9 min. 14 min. 14 min. 3 dni 10 godz. 2,7 min. 55 min. 6 godz. 3 godz. 20 min.
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. -- 13 min. 90 min. 6 godz. 3 godz. -
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 20 m3 25 m3 41 m3 41 m3 -- 41 m3

*źródło: https://global.sharp/pci/en/effect

 

 

Funkcje ułatwiające życie


 

Sharp FP-J80EU-W został wyposażony w efektywny tryb jonizacji. Tryb Plasmacluster Ion Spot generuje silny strumień jonów (do 100 000 na cm3), który po skierowaniu na przedmiot, pozbywa się z niego uciążliwych zapachów oraz bakterii. Pozwala on usunąć np. zapach zwierząt z kanapy, zapach tytoniu z zasłon czy pozbyć się bakterii z kasku rowerowego. Intensywny strumień jonowy będzie utrzymywał się przez 8 godzin, a następnie oczyszczacz wróci do poprzedniego trybu pracy. Tryb Plasmacluster Spot – czas usuwania zapachów oraz bakterii*:

 

Usuwanie zapachów Usuwanie
przylegających bakterii
Plasmacuster SPOT - czas usuwania zapachu papierosu Plasmacuster SPOT - czas usuwania zapachu zwierząt Plasmacuster SPOT - czas usuwania zapachu mokrych ubrań Plasmacuster SPOT - czas usuwania potu Plasmacuster SPOT - czas usuwania zapachów pochodzących z gotowania Plasmacuster SPOT - czas usuwania przeylegających bakterii
Zapach
papierosów
Zapach
zwierząt
Zapach
mokrych ubrań
Zapach
potu
Zapachy
z gotowania
Przylegające
bakterie
ok. 30 minut ok. 6 godzin ok. 3 godzin ok. 6 godzin ok. 2 godzin ok. 8 godzin

*czasowy efekt uzyskany będzie w odległości od około 70 cm od podłogi i 1 m od przedniego wylotu

 

Ustawienie wszystkich dostępnych funkcji odbywa się z poziomu dotykowego panelu sterowania. Panel dobrze reaguje na dotyk, nie ma mowy o żadnej tandecie. Warto również wspomnieć o trybie Clean Ion Shower, który przy silnym nawiewie emituje wysoką dawkę jonów. Przez pierwsze 10 minut następuje zmniejszenie elektryczności statycznej, a następnie przez kolejne 50 minut zostaje zwiększony poziom czułości czujnika kurzu w celu efektywnego oczyszczenia powietrza.

 

 

4 stopnie filtracji


Filtracja w Sharp FP-J80EU-W

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz, włosy itp.). Filtr nie podlega wymianie, a jedynie okresowemu odkurzeniu i myciu.

 • 2. Filtr węglowy: pochłania nieprzyjemne zapachy (np.dym tytoniowy, zapach zwierząt, odór śmieci) oraz związki lotne (benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren).

 • 3. Filtr HEPA H13: zatrzymuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu).

 • 4. Jonizator Plasmacluster: znakomita technologia jonowa pozbywająca się wszelkich drobin o wielkości nawet 0,01 mikrona, wirusów i alergenów.

Funkcje dodatkowe


 • Jonizator Plasmacluster: znacząca poprawa jakości powietrza

 • Plasmacluster Ion Spot: intensywna emisja jonów

 • 3 prędkości wentylatora: Max / Med / Low

 • Czujniki: gazów (zapachów), pyłów oraz światła

 • Czujniki: temperatury i wilgotności

 • Regulacja czułości czujników: niska, standardowa (domyślna) i wysoka

 • Tryb automatyczny: praca względem zanieczyszczenia powietrza

 • Monitor czystości powietrza: kolorowa skala

 • Monitor jakości powietrza PM2.5: alarm oraz numeryczna informacja

 • Monitor kurzu: informacja o wykryciu kurzu w powietrzu

 • Monitor zapachów: informacja o wykryciu przykrych zapachów

 • Monitor poboru mocy w watach: pobór mocy w aktualnym trybie pracy

 • Monitor wilgotności: wyświetlanie wilgotności w zakresie 20-90%

 • Monitor temperatury: wyświetlanie temperatury w zakresie 0-50°C

 • Auto restart: powrót do pracy po awarii zasilania

 • Child lock: blokada panelu sterowania

 • Timer: włączenie i wyłączenie (1-12 h)

 • Clean Ion Shower: silna emisja jonów przez określony czas

 • Uchwyty po bokach: wygodny transport

 • Tryb Pollen: usuwanie alergenów, polecany dla alergików

 • Tryb nocny: komfortowe warunki do snu

 • Dotykowy panel sterowania: szybka i precyzyjna reakcja na dotyk

 • Wskaźnik zanieczyszczenia filtra: informacja o potrzebie wyczyszczenia

Sharp FP-J80EUW zdjęcie obrotowe
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Sharp FP-J80EUW
kolor: biały
wymiary: 416x728x291 mm
waga: 10,6 kg
pobór prądu/moc*: 4, 28, 48 W
przepływ powietrza*: 60, 288, 480 m3/h
głośność*: 15, 45, 47 dB
długość przewodu zasilającego: 2 m
zalecany dla powierzchni: do 62 m2
Filtry powierzchnia HEPA: brak danych
ilość węgla aktywnego: brak danych
szacunkowy roczny koszt: 250 zł

*zależne od prędkości

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

5/5

Doskonałe urządzenie. Bardzo cicha praca. Szybko reaguje na zmiany jakości powietrza. Bardzo udany zakup. Polecam

Halina

5/5

Bardzo cichy, świetny designersko i intuicyjny moduł sterowania

Piotr

5.0/5

na podstawie 7 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Sharp FP-J80EUW

Sharp FP-J80EUW

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja Sharp FP-J80EU-W

Sharp FP-J80EU-W to wydajny oczyszczacz z wbudowanym niezwykle skutecznym i bezpiecznym jonizatorem Plasmacluster. Urządzenie przeznaczone jest dla powierzchni do 62 m2. Zastosowanie nowoczesnej technologii inwerterowej sprawia, że jest niezwykle energooszczędny (4-48 kW). Japoński producent zadbał również o cichą pracę - głośność oczyszczacza zaczyna się już od 15 dB.

 

Design i wykonanie

Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J80EU-W został wykonany z dobrej jakości plastiku. Posiada praktyczne uchwyty, które ułatwiają jego przenoszenie. Nowy model japońskiego producenta przyciąga wzrok eleganckim designem. Atrakcyjny wizualnie dotykowy panel sterowania (bardzo dobrze reagujący na dotyk) wykończony jest w złotym kolorze. Poniżej znajduje się zmieniająca kolor dioda, która informuje o bieżącym stanie powietrza w pomieszczeniu. Jeszcze niżej zaś producent umieścił niewielki, ale przejrzysty wyświetlacz, na którym znajdziesz informację o stężeniu PM2.5. Przeważający kolor na obudowie to ponadczasowa połyskująca biel.

 

Sharp FP-J80EU-W widok
Sharp FP-J80EU-W - widok z góry

 

Główne funkcje

Sharp FP-J80EU-W to urządzenie 2 w 1. Łączy w sobie:

 • oczyszczacz powietrza,
 • najwydajniejszy generator jonów Plasmacluster.

 

Wydajność Sharp FP-J80EU-W

Parametr

Wartość (poziomy obrotów)

Uwagi

CADR

455 m3/h

Deklarowana przez producenta powierzchnia jest delikatnie zawyżona względem naszych obliczeń.

Powierzchnia działania

do 55 m2

Jonizator

Plasmacluster

Najdokładniej przebadana jonizacja na rynku osiągająca stężenie 25000 jonów na cm3.

Głośność

15 - 47 dB

Jeden z najciszej działających modeli dostępnych na rynku.

Zużycie energii

4 - 48 W

Energooszczędne urządzenie.

 

 

Sharp FP-J80EU-W czujniki

 

Oczyszczacz Sharp FP-J80EU-W posiada 5 czujników:

 • czujnik kurzu, który odpowiada za badanie jego stężenia i zbliżone pomiary PM2.5,
 • czujnik gazów (zapachów), którego zadaniem jest zatrzymywanie zanieczyszczeń gazowych,
 • czujniki temperatury, wilgotności i natężenia światła, które podnoszą komfort korzystania z urządzenia.

Ich czułość można ustawić na 3 poziomach czułości - low, medium i high.

 

Urządzenie oferuje 3-stopniową filtrację powietrza. Zastosowano w nim gęściejszą siateczkę niż w poprzednich modelach dla jeszcze lepszego zatrzymywania większych zanieczyszczeń. Filtr wstępny jest jednocześnie pokrywą obudowy. W oczyszczaczu wykorzystano wysokiej klasy filtr HEPA H13.

 

Pracę filtrów wspiera opatentowana technologia Plasmacluster. Jonizator działa w oparciu o system znany z przyrody. Zapewnia równowagę jonową w pomieszczeniu, oczyszczając powietrze z wirusów, bakterii i alergenów. Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J80EU-W to skuteczne wsparcie dla alergików.

 

Sharp FP-J80EU-W widok
Sharp FP-J80EU-W - widok góra, aktywny wyświetlacz

 

Na wyświetlaczu możliwe jest sprawdzenie stężenia PM2.5 (numeryczna informacja oraz alarm), poziomu wilgotności (w zakresie 20-90%) czy temperatury (0-50°C). Oczyszczacz informuje również o wykryciu kurzu w powietrzu, bieżącym poborze mocy. Komfort użytkowania podnoszą również monitor czystości powietrza (skala kolorystyczna) oraz wskaźnik zanieczyszczenia filtra, dzięki któremu zyskujemy informację o konieczności wyczyszczenia.

 

Oczyszczacz Sharp FP-J80EU-W udostępnia kilka trybów pracy:

 

 • manualny, w którym możliwe jest ustawienie 3 prędkości wentylatora (Max/ Med/ Low),
 • automatyczny, gdy urządzenie pracuje w oparciu o odczyty z czujników,
 • nocny, który zapewnia dobre warunki do spania,
 • pollen, który jeszcze skuteczniej usuwa alergeny.

 

Dodatkowo możliwe jest ustawienie 2 trybów pracy jonizatora Plasmacluster:

 • Plasmacluster Ion Spot, który generuje silny strumień jonów (pozwala pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, które wniknęły w meble czy materiały),
 • Clean Ion Shower, czyli silna emisja jonów przez określony czas.

 

Filtry

Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J80EU-W pracuje w oparciu o 3 filtry:

 • filtr wstępny, czyli bardzo gęstą siateczkę zatrzymują większe zanieczyszczenia (wymaga regularnego odkurzania i czyszczenia),
 • filtr węglowy odpowiedzialny za pochłanianie nieprzyjemnych zapachów i niebezpiecznych związków lotnych,
 • filtr HEPA H13, którego skuteczność w zwalczaniu wirusów, bakterii, zarodników grzybów i zanieczyszczeń mechanicznych (PM2.5, PM10) wynosi minimum 99,97%.

 

Sharp FP-J80EU-W filtracja
Sharp FP-J80EU-W - widok na filtr, przekrój urządzenia

 

Oczyszczacz posiada także wymienny moduł jonizatora, który zużywa się szybciej niż standardowy ze względu na dużą liczbę generowanych jonów.

 

Sharp FP-J80EU-W widok
Sharp FP-J80EU-W - moduł jonów Plasmacluster

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

Hepa H13

~2-3 lata

499 zł

Węgiel aktywny

~4 lata

299 zł

Moduł jonizatora

~10 lat

299 zł

Roczny koszt eksploatacji

~250 zł

 

 

Dodatkowe informacje

 • Blokada rodzicielska
 • Timer (1 - 12 godzin)
 • Auto restart

 

Podsumowanie

Nowy oczyszczacz Sharp FP-J80EU-W z całą pewnością przykuwa uwagę wyglądem. Złoty panel sterowania nie tylko pięknie się prezentuje, ale dobrze pracuje - jest bardzo czuły na dotyk i przejrzysty. Zastosowane w urządzeniu czujniki są precyzyjne i pozwalają na pełną automatyzację pracy dostosowaną do realnych potrzeb. Ogromnym plusem jest energooszczędna technologia inwerterowa, dzięki której rachunki za prąd nie wzrastają znacząco. Na uwagę zasługuje najwydajniejszy dotychczas generator jonów Plasmacluster (do 100 000 na cm3), który pozwoli pozbyć się zapachów zastanych w meblach. Oczyszczacz jest także jednym z najciszej działających na rynku.

 

Nowość, która pojawiła się w oczyszczaczu Sharp FP-J80EU-W to unikalny przepływ powietrza. Wydmuch powietrza został zaprojektowany pod pod kątem 20°, co sprawia, że urządzenie zbiera kurz z niższych poziomów w pomieszczeniu, a jony eliminują elektryczność statyczną. Nie dochodzi do przylegania kurzu do ścian.

 

Producent w dalszym ciągu nie zdecydował się na stworzenie aplikacji, która umożliwiałaby zdalne sterowanie urządzeniem. Nowy model FP-J80EU-W nie ma też funkcji nawilżania powietrza, którą w produktach marki Sharp docenia wielu użytkowników.

 

 

Zalety
Ciche działanie (od 15 dB)
Jonizator Plasmacluster
Filtr HEPA H13
Energooszczędność
Czujniki kurzu i gazów
Nowoczesny design
Unikalny technologia rozprowadzania powietrza
Wady
Brak dedykowanej aplikacji

 

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Sharp FP-J80EUW

Filtr FZ-J80HFX

FZ-J80HFX

Filtr HEPA H13 — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 499,00 zł

Filtr FZ-J80DFX

FZ-J80DFX

Filtr węglowy — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Generator jonów Plasmacluster Sharp IZ-C90MEU

Sharp IZ-C90MEU

akcesorium

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.