Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW
Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUWSharp KC-F32EUWSharp KC-F32EUW widok z bokuSharp KC-F32EUW widok z bokuSharp KC-F32EUW widok z tyłu, filtr wstępnySharp KC-F32EUW widok z tyłuSharp KC-F32EUW widok z góry, panel sterowaniaSharp KC-F32EUW panel sterowania, uchwytSharp KC-F32EUW uchwyt do przenoszeniaSharp KC-F32EUW obsługa paneluSharp KC-F32EUW wylot powietrzaSharp KC-F32EUW przekrój, widok na wszystkie filtrySharp KC-F32EUW zbiornik na wodę w urządzeniuSharp KC-F32EUW zbiornik na wodę, filtr nawilżaczaSharp KC-F32EUW filtr wstępny z bliskaSharp KC-F32EUW filtr HEPA H13 i węglowySharp KC-F32EUW filtr węglowy z bliskaSharp KC-F32EUW filtr HEPA H13 z bliskaSharp KC-F32EUW filtr nawilżaczaSharp KC-F32EUW filtr nawilżacza w obudowieSharp KC-F32EUW filtr nawilżacza
Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW

Sharp KC-F32EUW

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 1 199,00 zł

Oczyszczacz powietrza

Sharp KC-F32EUW

Cena: 1 199,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 21 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza21-48 dB
 • Koszt filtrów 200 zł/rok
 • Koszt energii 6 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Japońska technika

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Mało

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Sharp głośność zaledwie 13 dBSharp KC-F32EUW jest nowością od azjatyckiego potentata. Sprawdzony system filtracji, rewolucyjna technologia Plasmacluster, efektywna funkcja nawilżania (350 ml/h) oraz wyjątkowo atrakcyjna cena to główne zalety urządzenia. Rewelacyjnie cicha praca (21 dB+) sprawia, że urządzenie z powodzeniem może być stosowane w pomieszczeniach o powierzchniach do 21 m2, w których cisza jest szczególnie wymagana (sypialnie, biura itp.). Dzięki swojej filtracji zapewnia czyste powietrze blisko w 100%, a dzięki właściwościom filtra HEPA jest modelem polecanym dla alergików.

 

Ciekawe wyposażenie


 

Sharp KC-F32EUW widok z boku

Sharp KC-F32EUW jest łatwym w obsłudze oczyszczaczem z funkcją nawilżania. Dzięki swojemu bogatemu wyposażeniu jest świetnym stosunkiem jakości do ceny. Trzy prędkości wentylatora (max/średni/cichy) pozwalają na ustawienie szybkości pracy urządzenia zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a tryb auto będzie dbał o dostosowanie tempa pracy do aktualnie panujących warunków.

 

Wyłącznik czasowy umożliwia ustawienie zakończenia czasu pracy urządzenia (1,2,4,8h). Czujnik temperatury mierzy temperaturę, a czujnik wilgotności dostosowuje poziom wilgotności (55-65%) do aktualnej temperatury. Urządzenie posiada wskaźnik kurzu, który za pomocą 3-stopniowej skali kolorystycznej poinformuje o poziomie zabrudzenia powietrza (zielony oznacza czyste, a czerwony mocno zabrudzone powietrze).

 

Wszystkie funkcje dostępne są z poziomu intuicyjnego panelu, który posiada wyświetlacz z funkcją ściemniania. Z wyświetlacza można odczytać aktualny poziom temperatury (0-50°C) oraz nawilżenia powietrza (20-90%). Dodatkowo automatyczny restart przywróci urządzenie do pracy w razie zaniku zasilania.

 

Oczyszczacz został wyposażony w poręczny i łatwy w demontażu oraz czyszczeniu 1,8-litrowy zbiornik na wodę. W dodatku uchwyt w znaczny sposób ułatwia opróżnianie i konserwację zbiornika oraz filtra nawilżacza, a wskaźnik FULL poinformuje o pełnym zbiorniku. Dzięki poręcznym uchwytom z boku Sharp KC-F32EU-W jest wygodnym w transporcie.

 

Niezwykle ekonomiczne urządzenie


 

Oczyszczacz generuje niski pobór prądu (0,9-27W), który w połączeniu z długą żywotnością filtrów gwarantuje nam tanią eksploatację urządzenia. Filtr wstępny nie podlega wymianie (jedynie okresowemu odkurzeniu), węglowy oraz HEPA wystarczają na 2 lata, a nawilżacza (można myć pod bieżącą wodą) podlega wymianie raz na 5 lat. Warto w tym momencie wspomnieć o wskaźniku filtra, który włączy się po około 720 godzinach i przypomni o potrzebie konserwacji. Filtr HEPA po rozłożeniu osiąga powierzchnię aż 1,2 m2, a węglowy posiada 170g węgla aktywnego (około 340000 m2 powierzchni aktywnej).

 

Urządzenie może pracować również jako klimatyzer ewaporacyjny. W gorące dni obniży temperaturę w pomieszczeniu o kilka stopni. Wystarczy dodać kilkanaście kostek lodu do zimnej wody. Oczyszczaczowi niedawno został przyznany Atest PZH, co oznacza wysoki poziom bezpieczeństwa zdrowotnego oraz brak negatywnego wpływu na środowisko.

 

Kilka słów o technologii Plasmacluster


 

Atest PZH dla oczyszczacza Sharp

Plasmacluster jest stworzoną i opatentowaną przez inżynierów Sharp technologią jonową. Głównym jej zadaniem jest generowanie odpowiednio naładowanych jonów dodatnich oraz ujemnych, które są uwalnianie do atmosfery. Otaczają one i neutralizują szkodliwe dla człowieka drobnoustroje.

 

Liczne badania oraz zdobyte nagrody dowodzą o wielkiej skuteczności technologii, sięgającej aż 99,9%. W Sharp KC-F32EUW działa generator jonów HIGH DENSITY 7000, ten sam co w topowych modelach.

 

 

Poniższa tabelka prezentuje skuteczność generatora jonów Plasmacluster High Density 7000 (dane producenta*):

 

Klasa generatora jonów Oczyszczanie powietrza Redukcja
elektryczności statycznej
Usuwanie zapachów
Deaktywacja Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 godz. 3 godz.
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 --

*źródło: https://global.sharp/pci/en/effect

 

5 stopni filtracji


Stopnie filtracji Sharp KC-F32EUW

 • 1. Filtr wstępny zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz, włosy itp.)

 • 2. Filtr węglowy: pochłania w większości występujących zapachów w gospodarstwach domowych oraz związki lotne (benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren)

 • 3. Filtr HEPA H13: zatrzymuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu)

 • 4. Filtr nawilżacza: zatrzymuje osad, będąc jednocześnie matą ewaporacyjną umożliwiającą nawilżanie

 • 5. Jonizator Plasmacluster: znakomita technologia jonowa pozbywająca się wszelakich drobin o wielkości nawet 0,01 mikrona

Funkcje dodatkowe


 • Funkcja nawilżania: wydajne nawilżanie powietrza (350 ml/h)

 • Autonomiczny oczyszczacz: urządzenie może pracować bez wody

 • Plasmacluster: świetna jonizacja powietrza, powietrze wolne od wirusów

 • 3 tryby pracy manualnej: maks, średni, cichy (idealny do sypialni)

 • Tryb auto: automatyczna praca

 • Tryb SLEEP: wyłącza wskaźniki na przedniej stronie oczyszczacza

 • 3 Czujniki: temperatury, kurzu i wilgotności

 • Wskaźnik kurzu: 3-kolorowa skala

 • Wyświetlacz: z funkcją przyciemniania

 • Wyłącznik czasowy: umożliwiający ustawienie czasu wyłączenia

 • Wskaźnik nawilżania: informacja o braku wody i pracy nawilżacza

 • Auto Restart: po zaniku zasilania

 • Tryb Ion Shower: przygotuje nam komfortowe warunki do snu

Sharp KC-F32EUW zdjęcie obrotowe
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Sharp KC-F32EUW
kolor: biały
wymiary: 380x197x570 mm
waga: 7,2 kg
pobór prądu/moc*: 4.1, 12, 27 W
pobór prądu/moc z nawilżaniem*: 4.1, 12, 27 W
zbiornik: 1,8 L
przepływ powietrza*: 52, 125, 180 m3/h
nawilżanie*: 140, 280, 350 ml/h
głośność*: 21, 38, 48 dB
głośność z nawilżaniem*: 21, 38, 48 dB
długość przewodu zasilającego: 2 m
zalecany dla powierzchni: do 21 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 200 zł

*zależne od prędkości pracy

 

  Pobierz instrukcję obsługi

5/5

Używam już od ponad roku. Doskonale radzi sobie ze smogiem, zapachami -jednak co dla mnie jako alergika najważniejsze -idealnie wyłapuje cały kurz z mieszkania. Zawsze zastanawiałam się, jak to możliwe, że przy idealnie wymytym mieszkaniu pod światło widzialne były latające w powietrzu zanieczyszczenia. Teraz ilość tych pyłków jest zredukowana o jakieś 80-90%, a ja rzadziej muszę sięgać po leki na podrażnione oskrzela w sezonie grzewczym. To na serio działa i komfort życia jest bez porównania lepszy. Dodam jeszcze, ze żyjąc w otulinie Parku Narodowego myślałam, ze smog to pojęcia obce. Jednak zimą po zmierzchu, gdy uchylę okno czujka w urządzeniu swieci na czerwono... zgroza!

PM

5/5

Używam od ponad 2 miesięcy i bardzo sobie chwalę. Nie ma pilota ale w ogóle nie czuję jego braku. Dobrze oczyszcza, wygląda dobrze i faktycznie jest cichy. Tryb automatyczny w mojej ocenie dobrze wykrywa zanieczyszczenia. 'Deszcz jonów' nieźle sobie radzi z gorszymi zapachami. Cena przystępna. Konstrukcja taka, że łatwo przenosić między pokojami. Jakość wykonania też bardzo przyjemna. Osobiście nie odpowiada mi tylni wlot powietrza bo wolałbym postawić przy ścianie :( Ogólnie polecam

Jacek

4.7/5

na podstawie 6 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Sharp KC-F32EUW

Sharp KC-F32EUW

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Sharp KC-F32EUW

Filtr HEPA FZ-F30HFE

FZ-F30HFE

Filtr HEPA H13 — do 2 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 229,00 zł

Filtr FZ-F30DFE do oczyszczacza Sharp KC-F32EUW

FZ-F30DFE

Filtr węglowy — do 2 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 139,00 zł

Filtr nawilżacza FZ-F30MFE SHARP KC-F32EUW

FZ-F30MFE

Filtr nawilżacza — do 5 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 119,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.