Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW
Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUWOczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUWSharp KC-F32EUWSharp KC-F32EUW widok z bokuSharp KC-F32EUW widok z bokuSharp KC-F32EUW widok z tyłu, filtr wstępnySharp KC-F32EUW widok z tyłuSharp KC-F32EUW widok z góry, panel sterowaniaSharp KC-F32EUW panel sterowania, uchwytSharp KC-F32EUW uchwyt do przenoszeniaSharp KC-F32EUW obsługa paneluSharp KC-F32EUW wylot powietrzaSharp KC-F32EUW przekrój, widok na wszystkie filtrySharp KC-F32EUW zbiornik na wodę w urządzeniuSharp KC-F32EUW zbiornik na wodę, filtr nawilżaczaSharp KC-F32EUW filtr wstępny z bliskaSharp KC-F32EUW filtr HEPA H13 i węglowySharp KC-F32EUW filtr węglowy z bliskaSharp KC-F32EUW filtr HEPA H13 z bliskaSharp KC-F32EUW filtr nawilżaczaSharp KC-F32EUW filtr nawilżacza w obudowieSharp KC-F32EUW filtr nawilżacza
Oczyszczacz powietrza Sharp KC-F32EUW

Sharp KC-F32EUW

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 1 199,00 zł

Oczyszczacz powietrza

Sharp KC-F32EUW

Cena: 1 199,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 21 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza21-48 dB
 • Koszt filtrów 200 zł/rok
 • Koszt energii 6 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Japońska technika

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Sharp głośność zaledwie 13 dBSharp KC-F32EUW jest nowością od azjatyckiego potentata. Sprawdzony system filtracji, rewolucyjna technologia Plasmacluster, efektywna funkcja nawilżania (350 ml/h) oraz wyjątkowo atrakcyjna cena to główne zalety urządzenia. Rewelacyjnie cicha praca (21 dB+) sprawia, że urządzenie z powodzeniem może być stosowane w pomieszczeniach o powierzchniach do 21 m2, w których cisza jest szczególnie wymagana (sypialnie, pokoje dziecięce, biura itp.). Dzięki swojej filtracji zapewnia czyste powietrze blisko w 100%, a dzięki właściwościom filtra HEPA jest modelem polecanym dla alergików.

 

 

Kilka słów o technologii Plasmacluster


 

Plasmacluster jest stworzoną i opatentowaną przez inżynierów Sharp technologią jonową. Głównym jej zadaniem jest generowanie odpowiednio naładowanych jonów dodatnich oraz ujemnych, które są uwalnianie do atmosfery. Otaczają one i neutralizują szkodliwe dla człowieka drobnoustroje. Liczne badania oraz zdobyte nagrody dowodzą o wielkiej skuteczności technologii, sięgającej aż 99,9%. W Sharp KC-F32EUW działa generator jonów HIGH DENSITY 7000, ten sam co w topowych modelach.

 

Ciekawe wyposażenie


Sharp KC-F32EUW widok z boku

 

Sharp KC-F32EUW jest łatwym w obsłudze oczyszczaczem z funkcją nawilżania. Dzięki swojemu bogatemu wyposażeniu jest świetnym stosunkiem jakości do ceny. Trzy prędkości wentylatora (max/średni/cichy) pozwalają na ustawienie szybkości pracy urządzenia zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a tryb auto będzie dbał o dostosowanie tempa pracy do aktualnie panujących warunków.

 

Wyłącznik czasowy umożliwia ustawienie zakończenia czasu pracy urządzenia (1,2,4,8h). Czujnik temperatury mierzy temperaturę, a czujnik wilgotności dostosowuje poziom wilgotności (55-65%) do aktualnej temperatury. Urządzenie posiada wskaźnik kurzu, który za pomocą 3-stopniowej skali kolorystycznej poinformuje o poziomie zabrudzenia powietrza (zielony oznacza czyste, a czerwony mocno zabrudzone powietrze).

 

Wszystkie funkcje dostępne są z poziomu intuicyjnego panelu, który posiada wyświetlacz z funkcją ściemniania. Z wyświetlacza można odczytać aktualny poziom temperatury (0-50°C) oraz nawilżenia powietrza (20-90%). Dodatkowo automatyczny restart przywróci urządzenie do pracy w razie zaniku zasilania.

 

Oczyszczacz został wyposażony w poręczny i łatwy w demontażu oraz czyszczeniu 1,8-litrowy zbiornik na wodę. W dodatku uchwyt w znaczny sposób ułatwia opróżnianie i konserwację zbiornika oraz filtra nawilżacza, a wskaźnik FULL poinformuje o pełnym zbiorniku. Dzięki poręcznym uchwytom z boku Sharp KC-F32EU-W jest wygodnym w transporcie.

 

Niezwykle ekonomiczne urządzenie


 

Oczyszczacz generuje niski pobór prądu (0,9-27W), który w połączeniu z długą żywotnością filtrów gwarantuje nam tanią eksploatację urządzenia. Filtr wstępny nie podlega wymianie (jedynie okresowemu odkurzeniu), węglowy oraz HEPA wystarczają na 2 lata, a nawilżacza (można myć pod bieżącą wodą) podlega wymianie raz na 5 lat. Warto w tym momencie wspomnieć o wskaźniku filtra, który włączy się po około 720 godzinach i przypomni o potrzebie konserwacji. Filtr HEPA po rozłożeniu osiąga powierzchnię aż 1,2 m2, a węglowy posiada 170g węgla aktywnego (około 340000 m2 powierzchni aktywnej).

 

Urządzenie może pracować również jako klimatyzer ewaporacyjny. W gorące dni obniży temperaturę w pomieszczeniu o kilka stopni. Wystarczy dodać kilkanaście kostek lodu do zimnej wody.

 

5 stopni filtracji


Stopnie filtracji Sharp KC-F32EUW

 • 1. Filtr wstępny zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz, włosy itp.)

 • 2. Filtr węglowy: pochłania w większości występujących zapachów w gospodarstwach domowych oraz związki lotne (benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren)

 • 3. Filtr HEPA H13: zatrzymuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu)

 • 4. Filtr nawilżacza: zatrzymuje osad, będąc jednocześnie matą ewaporacyjną umożliwiającą nawilżanie

 • 5. Jonizator Plasmacluster: znakomita technologia jonowa pozbywająca się wszelakich drobin o wielkości nawet 0,01 mikrona

Funkcje dodatkowe


 • Funkcja nawilżania: wydajne nawilżanie powietrza (350 ml/h)

 • Autonomiczny oczyszczacz: urządzenie może pracować bez wody

 • Plasmacluster: świetna jonizacja powietrza, powietrze wolne od wirusów

 • 3 tryby pracy manualnej: maks, średni, cichy (idealny do sypialni i gabinetu)

 • Tryb auto: automatyczna praca

 • Tryb SLEEP: wyłącza wskaźniki na przedniej stronie oczyszczacza

 • 3 Czujniki: temperatury, kurzu i wilgotności

 • Wskaźnik kurzu: 3-kolorowa skala

 • Wyświetlacz: z funkcją przyciemniania

 • Wyłącznik czasowy: umożliwiający ustawienie czasu wyłączenia

 • Wskaźnik nawilżania: informacja o braku wody i pracy nawilżacza

 • Auto Restart: po zaniku zasilania

 • Tryb Ion Shower: przygotuje nam komfortowe warunki do snu

Sharp KC-F32EUW zdjęcie obrotowe
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Sharp KC-F32EUW
kolor: biały
wymiary: 380x197x570 mm
waga: 7,2 kg
pobór prądu/moc*: 4.1, 12, 27 W
pobór prądu/moc z nawilżaniem*: 4.1, 12, 27 W
zbiornik: 1,8 L
przepływ powietrza*: 52, 125, 180 m3/h
nawilżanie*: 140, 280, 350 ml/h
głośność*: 21, 38, 48 dB
głośność z nawilżaniem*: 21, 38, 48 dB
długość przewodu zasilającego: 2 m
zalecany dla powierzchni: do 21 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 200 zł

*zależne od prędkości pracy

 

  Pobierz instrukcję obsługi

5/5

Używam od ponad 2 miesięcy i bardzo sobie chwalę. Nie ma pilota ale w ogóle nie czuję jego braku. Dobrze oczyszcza, wygląda dobrze i faktycznie jest cichy. Tryb automatyczny w mojej ocenie dobrze wykrywa zanieczyszczenia. 'Deszcz jonów' nieźle sobie radzi z gorszymi zapachami. Cena przystępna. Konstrukcja taka, że łatwo przenosić między pokojami. Jakość wykonania też bardzo przyjemna. Osobiście nie odpowiada mi tylni wlot powietrza bo wolałbym postawić przy ścianie :( Ogólnie polecam

Jacek

4/5

To akurat chyba jeden ze słabszych modeli Sharpa (różni się od poprzednika, jak i następcy - mam wrażenie, że był to jakiś nie do końca udany eksperyment producenta, stąd jest tańszy od obu 'sąsiadujących' modeli), choć i tak wciąż stanowi konkurencję dla innych producentów. Nie rozumiem tylko dlaczego Sharp tak uparcie broni się przed dołączeniem wreszcie pilota do swoich produktów (o aplikacjach mobilnych już nie wspominając). To duży minus i pod tym względem konkurencja jest atrakcyjniejsza...

SA

4.6/5

na podstawie 5 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Sharp KC-F32EUW

Sharp KC-F32EUW

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Sharp KC-F32EUW

Filtr HEPA FZ-F30HFE

FZ-F30HFE

Filtr HEPA H13 — do 2 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 229,00 zł

Filtr FZ-F30DFE do oczyszczacza Sharp KC-F32EUW

FZ-F30DFE

Filtr węglowy — do 2 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 139,00 zł

Filtr nawilżacza FZ-F30MFE SHARP KC-F32EUW

FZ-F30MFE

Filtr nawilżacza — do 5 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 119,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia/pomoc techniczna: 570 33 99 30

Infolinia/pomoc techniczna: 570 77 33 77

Status zamówień: 504 103 908

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.