IDEAL AP 40 Pro

IDEAL AP 40 Pro

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 2 699,00 zł

IDEAL AP 40 Pro
IDEAL AP 40 Pro widok góraIDEAL AP 40 Pro widok z góryFiltr 360° w IDEAL AP 40 PROIDEAL AP 40 pilot

Oczyszczacz powietrza

IDEAL AP 40 Pro

Cena: 2 699,00 zł

Niemiecka jakość

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

Dostępność: dostepność - produkt na zamówienie

Darmowa dostawa - brak towaru

IDEAL filtr 360°Niemiecka jakość wykonania gwarantuje, że oczyszczacz powietrza IDEAL AP 40 PRO będzie nam służył przez długie lata. Urządzenie swoją budowę zawdzięcza świetnemu filtrowi 360°, który ma kształt walca. Filtr gwarantuje czyste powietrze w blisko 100%, a wielka wydajność (przepływ powietrza 420 m3/h) pozwala używać go w pomieszczeniach dochodzących do 50 m2. Niewątpliwie bardzo mocną stroną produktu jest wykonanie i złożenie go w prawie 100% w Niemczech (jedynie czujnik PM2.5 jest produkcji Japońskiej).

 

IDEAL AP40 Pro polecany jest do pomieszczeń medycznych, czego gwarancją jest certyfikat Institut Schwarzkopf. Nienaganny wygląd sprawia, że doskonale wkomponuje się w każde pomieszczenie, a certyfikat ECARF gwarantuje znakomitą skuteczność w walce z alergiami! Urządzenie zadziwia cichą pracą (od 16 dB - mniej niż szept) oraz cieszy znikomym poborem energii (już od 5W!). Poznaj bliżej ten wysoce skuteczny sprzęt do walki z brudnym powietrzem.

 

IDEAL AP 40 Pro widok na górę

 

Filtr 360° - prawie 100% skuteczności


 

Filtr wyznacza wygląd urządzenia i gwarantuje czyste powietrze w blisko 100%. Specjalna konstrukcja walca zapewnia najwyższy przepływ powietrza i optymalną filtrację. 360° został wyprodukowany przez firmę Fredenberg, która jest światowym liderem w produkcji filtrów powietrza.

 

Filtr jest połączeniem filtrów HEPA i węglowego. Zastosowany HEPA składa się z 5 warstw (technologia głębokiej kumulacji zanieczyszczeń), odpowiada klasie H14 i jest dostępny wyłącznie w serii IDEAL PRO. Węglowy odznacza się wielką powierzchnią aktywną aż 740000 m2 (zastosowano 370 gramów węgla). Żywotność filtra szacuje się na około 2 lata.

 

Genialnym rozwiązaniem jest wyposażenie filtra w specjalny chip z unikatowym kodem. Chip ten odpowiada za sparowanie z urządzeniem i dostarcza całą masę przydatnych rozwiązań. Jeśli zostanie zużyty, to odpowiednia wiadomość zostanie zapisana w chipie i zostaniemy o tym poinformowani. Nawet po przełożeniu filtra do innego urządzenia dowiemy się o jego zużyciu! Chip również odpowiada za bezpieczeństwo w użytkowaniu urządzenia. Urządzenie zatrzyma swoją pracę w przypadku zdemontowania filtra. Jeśli nieprawidłowo zostanie zamontowany filtr, to urządzenie się nie włączy.

 

Ciekawostką jest możliwość rozwinięcia filtra wstępnego i możliwość wykonania spersonalizowanego nadruku na nim. Możemy np. wydrukować logo swojej firmy, które będzie przyciągało uwagę w biurze.

Innowacyjne urządzenie, niemiecka perfekcja


 

Dzięki 5 poziomom ustawimy szybkość pracy wentylatora zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Świetnym rozwiązaniem jest dodatkowa możliwość ustawienia szybkości przepływu powietrza dla trybów średniego (90-139,5 m3/h) oraz wysokiego (130-238 m3/h). Tryb najniższy (nocny) jest idealny na noc, a najwyższy (turbo) pozwala na ekspresowe pozbycie się zanieczyszczeń. Warto wspomnieć o dodatkowym trybie automatycznym, który na podstawie odczytów z precyzyjnych czujników, dostosowuje szybkość pracy urządzenia do aktualnych warunków w pomieszczeniu. Pierwszy czujnik wykrywa pyły PM2.5 (główny składnik smogu), a drugi czujnik gazów wykryje lotne związki organiczne, przykre zapachy, dym tytoniowy itp.

 

Wskaźnik jakości powietrza za pomocą 3-stopniowej skali kolorystycznej poinformuje o jakości powietrza. Czerwony oznacza zabrudzone, żółty umiarkowane, a zielony czyste powietrze.

 

Dzięki wbudowanej funkcji Wi-Fi zyskujemy możliwość sterowania urządzeniem za pomocą telefonu, tabletu, smartfonu itp. Daje nam tę możliwość aplikacja 'IDEAL AIR PRO', która jest stale ulepszana i rozwijana. Blokada rodzicielska daje możliwość zabezpieczenia panelu przed niechcianymi zmianami w pracy urządzenia. Bardzo przydatny jest programator czasowy dający możliwość ustawienia włączenia oraz wyłączenia pracy oczyszczacza. Łatwy transport jest możliwy dzięki niskiej wadze (3,6 kg). Całość została zamknięta w wysokiej jakości plastykowej obudowie.

 

Dowód na świetną wydajność


 

Współczynnik oczyszczania jest to parametrem, który informuje o ilości wymian/przefiltrowania powietrza na godzinę, jakie jest w stanie dokonać oczyszczacz. Jak widać na poniższej tabelce, urządzenie doskonale sobie radzi również w pomieszczeniach o innych powierzchniach. Wysokość pomieszczenia to 2,5 m, a zielonym kolorem oznaczony został zakres optymalnej pracy dla powierzchni.

 

Przepływ powietrza (m3/h)

Powierzchnia pomieszczenia (m2) / Ilość wymian powietrza

420

15

20

25

30

35

40

45

50

55

60

70

80

90

100

110

10,7

8,0

6,4

5,3

4,6

4,0

3,6

3,2

2,9

2,7

2,3

2,0

1,8

1,6

1,5

 

3 stopnie filtracji


Filtracja 360° w IDEAL AP 30 PRO

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz, włosy itp.), a tym samym zwiększa żywotność filtra HEPA.

 • 2. Filtr HEPA H14: zatrzymuje pył zawieszony (PM 10, PM 2.5, PM 0.3, PM 0.1), pyłki oraz inne alergeny wziewne, wirusy i zarodniki pleśni.

 • 3. Filtr węglowy: neutralizuje nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu oraz dym papierosowy, spaliny, opary chemiczne (np. formaldehyd, benzoapiren).

Funkcje dodatkowe


 • Filtr 360°: gwarantuje czyste powietrze w blisko 100%

 • 5 poziomów prędkości wentylatora: (nocny, niski, średni, wysoki, turbo)

 • Łączność WiFi: sterowanie urządzeniem i kontrola z każdego miejsca

 • Aplikacja mobilna: możliwość regulacji szybkości trybów (średni i wysoki)

 • Czujniki: pyłu, gazu i zapachu

 • Wskaźnik wymiany filtra: informacja o zużyciu i zapisanie w chipie

 • Wskaźnik jakości powietrza: w przycisku włączenia/wyłączenia

 • Pilot zdalnego sterowania: dla maksymalnej wygody

 • Pokrowiec na filtr: tekstylna ochrona

IDEAL AP 40 Pro widok z góry

Parametry techniczne

 • kolor: biało-szary
 • wymiary: 398x255x298 mm
 • waga: 3,6 kg
 • pobór prądu/moc(1,2,3,4,5 prędkość): 5W, 6W, 7W, 9W, 75W
 • przepływ powietrza: 50-420 m3/godz.
 • średnia głośność(1,2,3,4,5 prędkość): 16.7, 18.5, 23.6, 33, 61.7 dB
 • oczyszczacz zalecany dla powierzchni: do 50 m2
 • szacowany roczny koszt eksploatacji (filtry): 250 zł

Opinie użytkowników

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

IDEAL AP 40 Pro

IDEAL AP 40 Pro

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Do tego oczyszczacza pasują filtry:

Filtr 360° do IDEAL AP 30 / 40 Pro

Filtr 360°

Zintegrowany filtr wstępny, HEPA i węglowy - do 2 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 499,00 zł

Gwarancja i zwrot

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz odstąpić od umowy, możesz to zrobić w ciągu 14 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

regulamin sklepu internetowego

Ekspresowa, darmowa wysyłka

W przedpłacie (PayU) i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki przekazujemy kurierom zwykle w dniu złożenia zamówienia. Możesz wybrać FedEx lub DPD. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

DPD logo kuriera

Bezpieczne zakupy, też na raty

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych, wpisywanych w zamówieniu. Gwarancję udanych zakupów zapewnia PayU. Jak chcesz, kupisz tu na raty – zyskaj czyste powietrze już od 36 zł miesięcznie.

Loga płatności

“Jakość powietrza w Polsce”

Aplikacja na urządzenia mobilne stworzona przez Główny Inspektorat Ochrony Środowiska. Zapoznaj się z aktualnym stanem jakości powietrza przy najbliższej stacji pomiarowej. Wystarczy poniżej kliknąć odpowiednią miniaturkę.

Wersja responsywna Apple logo Android logo

Dane firmy

Biuro: ul. Mostowa 2, 32-566 Grojec

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Kontakt i wsparcie

Infolinia/pomoc techniczna: 570 33 99 30

Status zamówień: 504 103 908