22 602 20 80

Pn-Pt 9-19, So 10-18

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD40E-L
Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD40E-LSharp UA-HD40E-L - widok przódSharp UA-HD40E-L - widok bokSharp UA-HD40E-L - widok bok, zbiornik na wodęSharp UA-HD40E-L - widok bok, mechanizm nawilżaczaSharp UA-HD40E-L - widok tył, filtr wstępnySharp UA-HD40E-L - widok tył, rozłożone filtrySharp UA-HD40E-L - panel sterowaniaSharp UA-HD40E-L - wywiew powietrzaSharp UA-HD40E-L - aranżacjaSharp UA-HD40E-L - aranżacjaOczyszczacz powietrza Sharp UA-HD40E-L
Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD40E-L

Sharp UA-HD40E-L

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 1 499,00 zł

Oczyszczacz powietrza

Sharp UA-HD40E-L

Cena: 1 499,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 26 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza23-47 dB
 • Koszt filtrów 160 zł/rok
 • Koszt energii 6 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Japońska technika

Gwarancja:2 lata (+serwis D2D)

dostepność - Dużo

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Sharp UA-HD40E-L z technologią Plasmacluster

Sharp UA-HD40E-L to oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania i dokładnie przebadaną jonizacją Plasmacluster. Przyciąga wzrok wysokiej klasy elegancką obudową w jasnoszarym kolorze. Dzięki przepływowi powietrza na poziomie do 216 m3/h może być stosowany w pomieszczeniach o powierzchni do 26 m2. Atest PZH potwierdza bezpieczeństwo jego stosowania zarówno dla użytkownika, jak i środowiska naturalnego. Wysoką jakość wykonania oczyszczaczy z logo Sharp potwierdza złote godło Konsumencki Lider Jakości 2020. Najnowsze badania dowodzą również, że skutecznie zmniejsza miano zakaźne SARS-CoV-2.

 

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD40E-L pracuje cicho (od 23 dB) i energooszczędnie (już od 5W w najniższym trybie). Opatentowana przez producenta technologia Plasmacluster, wydajne nawilżanie (do 440 ml/h) i specjalny tryb pollen sprawiają, że jest szczególnie polecany alergikom. Dzięki zastosowanym w nim filtrom o nawet 10-letniej żywotności jest tani w eksploatacji.

 

Sharp UA-HD40E-L gwarancja premium 24H

 

Skuteczne oczyszczanie powietrza


 

Sharp UA-HD40E-L widok front

Nowy oczyszczacz Sharp UA-HD40E-L oferuje 4-stopniową filtrację wspieraną przez jonizację Plasmacluster. Takie połączenie sprawia, że powietrze jest w niemal 100% wolne od smogu, wirusów i zanieczyszczeń gazowych. Skuteczność filtra HEPA H13 w walce z alergenami sprawia, że to doskonały oczyszczacz dla alergików.

 

Powietrze zasysane przez urządzenie przechodzi przez szczelny system filtracyjny. Pierwszym etapem jest filtr wstępny, czyli siateczka zatrzymująca kurz, sierść czy włosy. Następnie powietrze oczyszcza filtr węglowy z 170 g węgla aktywnego. Jego zadaniem jest absorpcja szkodliwych gazów i zapachów. Zastosowany filtr HEPA H13 o powierzchni 1 m2 zatrzymuje co najmniej 99,97% zanieczyszczeń mechanicznych, w tym pyłów PM2.5 i PM10, wirusów i alergenów.

 

Sharp UA-HD40E-L został wyposażony w bardzo praktyczny wskaźnik filtra. Użytkownik nie przegapi więc momentu wykonania czynności konserwacyjnych czy wymiany na nowy. W przypadku standardowego użytkowania urządzenia, wskaźnik uruchomi się po ok. 720 godzinach działania.

 

Ekologiczne nawilżanie ewaporacyjne


 

Sharp UA-HD40E-L zapewnia również wydajne nawilżanie ewaporacyjne (do 440 ml/h). To bezpieczna dla człowieka i środowiska metoda, w której wykorzystywana jest wyłącznie woda. Urządzenie nie pozostawia uciążliwego białego nalotu na meblach i nie generuje mokrych plam. Zastosowany w nim filtr, który łączy suche powietrze z cząsteczkami wody, wyróżnia długa żywotność sięgająca nawet 10 lat. Oczyszczacz posiada specjalny wskaźnik trybu nawilżania, dzięki któremu wiemy o stanie pracy nawilżacza i konieczności uzupełnienia wody.

 

Niezwykle wygodnym dla użytkowników rozwiązaniem jest tryb automatycznego nawilżania. Został wyposażony w czujniki wilgotności i temperatury, dzięki którym reguluje optymalne warunki (poniżej 18°C - 65%, 18-24°C - 60%, powyżej 24°C - 55%). W zależności od wymiarów pomieszczenia i zastanych warunków, urządzenie może nie osiągnąć poziomu 55-65%. W trybie automatycznym użytkownik nie może samodzielnie regulować stopnia nawilżenia, a jego przybliżoną wartość zaprezentuje mu wskaźnik.

 

Technologia Plasmacluster - wsparcie dla alergików


 

Konsumencki Lider Jakości 2020 dla oczyszczacza Sharp Atest PZH dla oczyszczacza Sharp

Oczyszczacz Sharp UA-HD40E-L został wyposażony w wydajny generator jonów HIGH DENSITY 7000. Wypuszcza do wnętrza pomieszczenia właściwą ilość jonów dodatnich i ujemnych, by stale utrzymywać równowagę jonową. Ma to ogromne znaczenie dla samopoczucia oraz zdrowia domowników.

 

Opatentowana technologia Plasmacluster wspiera działanie zastosowanych w urządzeniu filtrów. Generowane jony otaczają napotkane zanieczyszczenia i dezaktywują je. Badania potwierdzają jej skuteczność na poziomie 99,9% w usuwaniu wirusów, bakterii i alergenów wziewnych.

 

Urządzenie oferuje również tryb Plasmacluster Ion Shower. Przez 60 minut uwalnia do otoczenia jony o wysokim stężeniu i emituje silny strumień powietrza, by jeszcze efektywniej odświeżyć powietrze w pomieszczeniu.

 

Technologia Plasmacluster – skuteczność. Poniższa tabelka prezentuje skuteczność generatora jonów Plasmacluster High Density 7000 (dane producenta*):

 

Klasa generatora jonów Oczyszczanie powietrza Redukcja
elektryczności statycznej
Usuwanie zapachów
Deaktywacja Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 godz. 3 godz.
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 --

*źródło: https://global.sharp/pci/en/effect

 

Technologia Plasmacluster w walce z wirusem SARS-CoV-2


 

Najnowsze badania potwierdzają, że unikatowa technologia Plasmacluster wykorzystana przez firmę Sharp skutecznie zmniejsza liczbę koronawirusów przenoszonych drogą powietrzną, w tym SARS-CoV-2*. Emitowane jony w zaledwie 30 sekund zmniejszają o blisko 91,3 procent liczbę koronawirusów (SARS-CoV-2) i innych zanieczyszczeń występujących w powietrzu. Dzięki temu zapewnia ona naturalne i bezpieczne powietrze.

 

Technologia Plasmacluster w oczyszczaczach Sharp

*źródło: https://www.sharpconsumer.pl/plasmacluster-technology-effectiveness-pl/

 

Innowacyjne rozwiązania


Sharp UA-HD40E-L wywiew powietrza

 

Sharp UA-HD40E-L wyróżnia ulepszony przepływ powietrza. Posiada wywiew o nowej konstrukcji, dzięki któremu wykorzystuje w swoim działaniu efekt Coandy dający najkorzystniejszy przepływ powietrza. W urządzeniu pojawił się również drugi wywiew ustawiony pod kątem 20°, który stabilizuje główny strumień krążący wewnątrz pomieszczenia (ściana - sufit - ściana - podłoga). Wszystkie zanieczyszczenia kierowane są ku podłodze, by oczyszczacz był w stanie efektywnie je wychwycić.

 

W oczyszczaczu pojawiła się również automatycznie zamykana osłona wywiewu. Podczas pracy urządzenia kieruje strumień oczyszczonego powietrza, natomiast w czasie spoczynku służy zabezpieczeniu go przed gromadzeniem się kurzu w środku.

 

Należy podkreślić także zastosowaną w urządzeniu funkcję Advanced Auto. To właśnie ona odpowiada za przeciwdziałanie rozwojowi grzybów. Gdy oczyszczacz Sharp UA-HD40E-L wykryje poziom wilgotności powyżej 70%, uruchomi najszybsze tempo pracy wentylatora i silną jonizację, by nie doprowadzić do jego pojawienia się.

 

Praca automatyczna i wygodne funkcje dodatkowe


 

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD40E-L posiada 3 czujniki – pyłów, temperatury i wilgotności. Dzięki nim możliwa jest wygodna praca automatyczna względem stopnia zanieczyszczenia i poziomu wilgotności. Użytkownik może uruchomić kilka jej rodzajów – oczyszczanie, oczyszczanie z nawilżaniem lub każdą z tych opcji z włączoną jonizacją. Warto podkreślić także specjalny tryb pollen, który zwiększa czułość oczyszczacza na alergeny wziewne. Urządzenie oferuje również 3 tryby pracy manualnej. Możliwa jest również regulacja jasności wskaźników, która szczególnie przydaje się w nocy.

 

Sharp UA-HD40E-L panel sterowania

Urządzenie wyróżnia elegancki i intuicyjny panel sterowania, z poziomu którego możliwe jest uruchomienie każdej z dodatkowych funkcji. Jedną z nich jest programator czasowy, który umożliwia ustawienie czasu samoczynnego włączenia (po 2/4/6/8/10/12/14 godzinach) i wyłączenia (po 1/2/4/8 godzinach) oczyszczacza. Nad panelem znajduje się wyświetlacz. Właśnie tam znajduje się wskaźnik jakości powietrza, czyli skala kolorystyczna informująca o poziomie zanieczyszczeń mechanicznych. Obok niego pojawił się także numeryczny wskaźnik wilgotności powietrza.

 

Na podkreślenie zasługuje również duży, 2,5-litrowy pojemnik na wodę. Umożliwia nieprzerwaną pracę nawilżacza przez całą noc. Jego ulepszona budowa sprawia, że możliwe jest wrzucenie do środka kilku kostek lodu, by oczyszczacz Sharp UA-HD40E-L pracował jako klimatyzer ewaporacyjny. W ten sposób powietrze stanie się chłodniejsze o kilka stopni. Dla wygody rodziców producent zadbał o blokadę rodzicielską, która uniemożliwia niekontrolowaną zmianę ustawień. Aby sprawnie przenosić oczyszczacz Sharp UA-HD40E-L, urządzenie posiada kółka z blokadą i wygodny uchwyt.

 

5 stopni filtracji


Sharp UA-HD40E-L aranżacja

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje największe zanieczyszczenia (m.in. sierść, kurz, okruchy). Nie podlega wymianie, ale okresowemu czyszczeniu.

 • 2. Filtr węglowy: usuwa z powietrza związki lotne (m.in. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren) i nieprzyjemne zapachy. Żywotność deklarowana przez producenta sięga 10 lat, jednak w polskich warunkach to ok. 5 lat użytkowania.

 • 3. Filtr HEPA H13: zatrzymuje co najmniej 99,97% zanieczyszczeń mechanicznych, w tym PM2.5, zarodniki grzybów, bakterie oraz większość wirusów (cząsteczki o wielkości nawet 0,3 mikrona). Według deklaracji jego żywotność sięga nawet 10 lat, jednak jakość polskiego powietrza sprawia, że w naszych warunkach realnie wynosi ok. 3 lata.

 • 4. Filtr nawilżacza: mata ewaporacyjna zapewniająca optymalną wilgotność powietrza i dodatkowo zabezpieczona przed rozwojem mikroorganizmów. Żywotność filtra sięga nawet 10 lat, w zależności od jakości stosowanej wody.

 • 5. Jonizator Plasmacluster: technologia jonowa dezaktywująca wirusy i inne drobiny o wielkości nawet 0,01 mikrona.

Funkcje dodatkowe


 • Plasmacluster: bezpieczna jonizacja powietrza (z możliwością wyłączenia)

 • Automatyczna praca: trzy tryby AUTO i płynna regulacja obrotów

 • Autonomiczny oczyszczacz: urządzenie może pracować bez wody

 • 3 czujniki: pyłów, temperatury i wilgotności

 • Wskaźnik jakości powietrza: informuje o aktualnym stanie powietrza

 • 3 tryby pracy manualnej: wysoki, średni i niski (doskonały na noc)

 • Funkcja Advanced Auto: intensywna walka ze smogiem i alergenami

 • Wskaźnik braku wody i nawilżania: informacja o pracy nawilżacza

 • Automatyczna przysłona wywiewu: dla ochrony filtrów od strony wywiewu

 • TIMER: zdefiniujesz czas uruchomienia i wyłączenia urządzenia

 • Wskaźnik konserwacji filtrów: informacja o potrzebie czyszczenia

 • Auto Restart: przywrócenie do pracy po zaniku zasilania

 • Regulacja czułości czujników: niska, średnia, wysoka

 • Regulacja jasności wyświetlacza: jasny, ciemny, wyłączony

 • Kółka transportowe: komfortowe przenoszenie urządzenia

 • Blokada rodzicielska: wygodny sposób na zablokowanie sterowania

Sharp UA-HD40E-L z filtrami
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Sharp UA-HD40E-L
kolor: jasnoszary
wymiary: 399 × 615 × 230 mm
waga: 7,9 kg
pobór prądu/moc*: 5, 12, 25 W
pobór prądu/moc z nawilżaniem*: 7, 14, 19 W
zbiornik: 2,5 L
przepływ powietrza*: 60, 144, 216 m3/h
nawilżanie*: 190, 370, 440 ml/h
głośność*: 23, 37, 47 dB
głośność z nawilżaniem*: 23, 37, 43 dB
długość przewodu zasilającego: 2 m
zalecany dla powierzchni: do 26 m2
Filtry powierzchnia HEPA: 1 m2
ilość węgla aktywnego: 170 g
szacunkowy roczny koszt: 160 zł

*zależne od prędkości pracy

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

5/5

Jestem zadowolony z zakupu. Co prawda nie mam porównania z innymi urządzeniami, ale ten oczyszczacz bardzo dobrze nawilża powietrze i co najważniejsze usuwa zanieczyszczenia. Różnica w jakości powietrza jest widoczna.

Paweł

5.0/5

na podstawie 1 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Sharp UA-HD40E-L

Sharp UA-HD40E-L

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja Sharp UA-HD40E-L

Sharp UA-HD40E-L to oczyszczacz powietrza japońskiego giganta przeznaczony dla powierzchni do 26 m2. Oferuje dodatkowo wydajne nawilżanie i najbardziej przebadaną formę jonizacji - technologię Plasmacluster. Cechuje się niskim zużyciem energii (5W+) i optymalną głośnością pracy.

 

Design i wykonanie

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD40E-L jest wykonany z dobrej jakości plastiku. Utrzymany w białej kolorystyce w większości pomieszczeń będzie niemal niewidoczny, a jego delikatny połysk doda wnętrzu elegancji. Na górze urządzenia znajduje się czarny, bardzo przejrzysty i intuicyjny panel sterowania. Jest tam również wylot powietrza, który względem poprzednich wersji został wzbogacony o automatyczne otwieranie i zamykanie, by nie dochodziło do gromadzenia się na nim zanieczyszczeń.

 

Sharp-UA-HD40E-L panel sterowania
Sharp UA-HD40E-L - zbliżenie na panel sterowania

 

Oczyszczacz jest niewielki, ale mimo to sporo waży - 7,9 kg. Na szczęście producent zadbał o praktyczne kółka i uchwyty, które dodają mu mobilności i zapobiegają rysowaniu podłogi.

 

Główne funkcje

Sharp UA-HD40E-L łączy w sobie 3 urządzenia:

 • oczyszczacz powietrza,
 • nawilżacz ewaporacyjny,
 • jonizator Plasmacluster.

 

Wydajność Sharp UA-HD40E-L

Parametr

Wartość (poziomy obrotów)

Uwagi

CADR

216 m3/h

Powierzchnia działania deklarowana przez producenta jest zgodna z naszymi obliczeniami.

Powierzchnia działania

do 26 m2

Wydajność nawilżacza

do 440 ml/h

Stosunkowo wydajny nawilżacz przeznaczony dla małych przestrzeni.

Jonizator

Plasmacluster

Najlepiej przebadana i w pełni bezpieczna jonizacja.

Głośność

23-47 dB

Optymalna głośność pracy urządzenia.

Zużycie energii

5-25 W

Energooszczędne urządzenie 3w1.

 

 

Sharp UA-HD40E-L czujniki

 

Oczyszczacz powietrza posiada 3 czujniki:

 • czujnik kurzu,
 • czujnik temperatury,
 • czujnik wilgotności.

Sharp UA-HD40E-L zapewnia 3-stopniową filtrację powietrza. Warto zauważyć, że jest niezwykle skuteczny w usuwaniu alergenów, przez co uznaje się go za bardzo dobry oczyszczacz powietrza dla alergików.

 

Czujniki gwarantują wygodną pracę automatyczną uzależnioną od stanu powietrza. Jakość tego, czym oddychasz, prezentuje wskaźnik, czyli 7-stopniowa skala kolorystyczna. Musisz jednak wiedzieć, że przed użyciem należy urządzenie poddać kalibracji, by skuteczniej wykrywało pyły PM2.5. Oczyszczacz Sharp UA-HD40E-L nie wyróżnia się zbyt dużą na nie czułością, więc dla pewności zalecamy korzystanie z zewnętrznych czujników.

 

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD40E-L może pracować w 4 trybach:

 • manualnych pollen, low, medium, high,,
 • automatycznych - auto, advanced auto.

Dodatkowo jonizator Plasmacluster pozwala na uruchomienie trybu Ion Clean Shower, w którym przez określony czas do pomieszczenia z dużą siłą generowane są przyjazne jony.

 

Ekologiczna i bardzo bezpieczna dla jej użytkowników mata ewaporacyjna sprawia, że nawilżanie nie generuje mokrych plam lub niechcianego białego nalotu na meblach. Oczyszczacz Sharp UA-HD40E-L posiada 2,5-litrowy zbiornik, który względem poprzedników został lepiej przygotowany do pełnienia funkcji klimatyzera ewaporacyjnego. Posiada większy korek ułatwiający załadunek lodu i można odstawić go w pozycji pionowej.

 

Filtry

Sharp UA-HD40E-L wyposażony jest w 5 stopni filtracji:

 • filtr wstępny, który zatrzymuje największe zanieczyszczenia i chroni pozostałe filtry,
 • filtr węglowy, który skutecznie pochłania nieprzyjemne zapachy i niebezpieczne związki lotne, jak np. formaldehyd,
 • filtr HEPA H13 o skuteczności na poziomie min. 99,97%, który wychwytuje m.in. główne składniki smogu PM2.5 i PM10,
 • filtr nawilżacza, który zatrzymuje osad i jednocześnie jest matą ewaporacyjną,
 • jonizator Plasmacluster, który efektywnie dezaktywuje wirusy, alergeny i wszelkie drobiny o wielkości nawet do 0,01 mikrona.

 

Sharp UA-HD40E-L filtracja
Sharp UA-HD40E-L - widok na filtry

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

Hepa

ok. 3 lata

300 zł

Węgiel aktywny

ok. 3 lata

200 zł

Filtr nawilżacza

do 10 lat*

150 zł

Roczny koszt eksploatacji

~160 zł

*w zależności od stanu wody

 

 

Dodatkowe informacje

 • Blokada rodzicielska
 • Timer
 • Auto Restart
 • Wskaźnik pustego zbiornika (alarm dźwiękowy)

 

Podsumowanie

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD40E-L jest z całą pewnością bardzo dobrym urządzeniem 3w1. Cechuje się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Posiada sprawdzony zestaw filtrów i powszechnie stosowane funkcje dodatkowe. Jest wydajny, cechuje się optymalną głośnością, a jego design jest bardzo atrakcyjny. Mocnym atutem jest z pewnością jonizacja Plasmacluster. Nie przerażają również koszty eksploatacji - warto zaznaczyć, że to urządzenie z nawilżaczem.

 

Uciążliwa natomiast jest konieczność kalibracji, a sama czułość czujnika mogłaby być lepsza. Szkoda również, że urządzenie nie posiada czujnika TVOC. Użytkowanie ułatwiłaby również aplikacja mobilna, która dzisiaj u większości producentów jest już standardem. Brakuje również wskaźnika zużycia filtrów. Mimo wszystko, to bardzo rozsądny wybór, jeśli poszukujesz urządzeń wielofunkcyjnych.

 

 

Zalety
Nawilżanie ewaporacyjne
Jonizacja Plasmacluster
Niewielkie zużycie energii
Stosunkowo opłacalne koszty eksploatacji jak na urządzenie wielofunkcyjne
Wady
Brak dedykowanej aplikacji
Brak czujnika TVOC
Konieczność kalibracji czujnika
Niezbyt precyzyjny czujnik kurzu

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Sharp UA-HD40E-L

Sharp UZ-HD4HF - filtr HEPA do oczyszczacza

UZ-HD4HF

Filtr HEPA H13 — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Sharp UZ-HD4DF - filtr węglowy do oczyszczacza

UZ-HD4DF

Filtr węglowy — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 199,00 zł

Sharp UZ-HD6MF - filtr nawilżacza do oczyszczacza

UZ-HD6MF

Filtr nawilżacza — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 129,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.