22 602 20 80

Pn-Pt 9-19, So 10-18

Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Boneco H300
Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Boneco H300Boneco H300Boneco H300 widok z góryBoneco H300 góra, regulator mocyBoneco H300 góra, z bokuBoneco H300 pojemnik na olejki eteryczneBoneco H300 widok tył, kabel zasilaniaBoneco H300 widok tył, kabel zasilania w urządzeniuBoneco H300 kabel zasilania z bliskaBoneco H300 mata ewaporacyjnaBoneco H300 przekrój urządzeniaBoneco H300 widok na filtry, otwarta mataBoneco H300 widok na filtry, otwarta mataBoneco H300 z filtrami obokBoneco H300 sterowanie przez telefon
Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Boneco H300

Boneco H300

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 1 989,00 zł

Oczyszczacz powietrza

Boneco H300

Cena: 1 989,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 15 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza28-51 dB
 • Koszt filtrów 299 zł/rok
 • Koszt energii 5 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Szwajcarska precyzja

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 48 godzin

Kup na raty z Credit Agricole

Boneco H300 - nawilżacz i oczyszczaczBoneco H300 jest oczyszczaczem powietrza z wydajną funkcją nawilżania. To hybrydowe urządzenie za sprawą dużej wydajności (nawilżanie do 350 g/h, CADR 65 m3/h) z łatwością obsłuży duże pomieszczenia. Zalecana powierzchnia dla oczyszczania to 15 m2 (25 m3), a dla nawilżania 50 m2 (125m3). Opisywany model jest genialnym rozwiązaniem dla alergików i za sprawą filtrów (wstępny oraz przeciwpyłkowy) przyniesie ulgę w ich schorzeniach.

 

Oczyszczacz BONECO H300 jest niewielkim urządzeniem (280x280x465 mm), co w połączeniu z niewielką wagą (5,5 kg) pozwala na proste przenoszenie między pomieszczeniami. Łatwe jest również czyszczenie urządzenia, ponieważ niemal wszystkie części możemy prać w pralce lub myć w zmywarce. Obsługa modelu jest banalnie prosta i wystarczy regulator mocy do sterowania. Urządzenie jest niezwykle ciche (28 dB+) i zadowala się znikomą ilością prądu (maksymalnie 9.6W).

 

Jak działa hybryda


 

Boneco H300 widok z boku

Boneco H300 łączy w sobie dwie funkcje – oczyszczania i nawilżania. Obracająca się mata ewaporacyjna nawilża powietrze oraz dodatkowo oczyszcza z drobinek kurzu i brudu. Proces ten odbywa się w zupełnie naturalny sposób. Co więcej, za sprawą elektrody Ionic Silver Stick woda zawsze będzie najwyższej jakości. Srebrna Elektroda (żywotność około 1 rok) wykorzystuje właściwości srebra i pozbawia wodę mikroorganizmów (bakterii, grzybów itp.) oraz brzydkich zapachów. ISS dba o jakość wody, nawet jeśli nie używasz urządzenia! Dzięki wyposażeniu w duży zbiornik (4,5 l) na wodę nie jest konieczne częste uzupełnianie wody. Boneco H300 jest inteligentnym modelem i poziom mocy jest automatycznie dostosowywany względem aktualnej wilgotności powietrza, a higrostat pozwala na ręczne ustawienie poziomu wilgotności. Obsługa jest dziecinnie prosta – wymiana maty po wypraniu (jeśli jest silnie zabrudzona lub wydobywa się nieprzyjemny zapach) trwa kilka sekund, a wodę dolewamy od góry.

 

O czyste powietrze dbają tutaj filtr wstępny (podlega okresowemu czyszczeniu) oraz filtr przeciwpyłkowy (żywotność około 1 rok). Wstępny wychwytuje większe zanieczyszczenia i przedłuża żywotność przeciwpyłkowego. Drugi filtr neutralizuje pyłki, kurz domowy oraz drobny pył. Jest on polecany dla alergików, ponieważ ma wysokie właściwości w neutralizowaniu pyłków kwiatów.

 

Warto również wspomnieć o specjalnym pojemniku na olejki zapachowe, który umożliwia nasycenie powietrza Twoim ulubionym zapachem.

 

Najlepsze efekty uzyskuje się podczas równoległego oczyszczania oraz nawilżania, lecz możliwe jest oddzielne korzystanie z tych dwóch funkcji. Ciekawostką jest to, że jeśli wyjmiesz filtr przeciwpyłkowy, to moc nawilżania osiąga maksimum 350 g/h, a z filtrem osiąga dobre 200 g/h.

 

Inteligentne sterowanie


 

Modelem można sterować za pomocą aplikacji Boneco Healthy air. Wystarczy połączenie z internetem oraz urządzenie mobilne, aby wykorzystać cały potencjał oczyszczacza i nawilżacza. Z poziomu aplikacji będziesz miał dostęp do takich funkcjonalności jak:

 • timer: kontrola czasu włączenia oraz wyłączenia
 • programy: ustaw swoje preferencje, których będziesz często używał
 • higrostat: ustawienie żądanego poziomu wilgotności
 • wskazanie: aktualna pogoda i temperatura na zewnątrz
 • wskaźnik wymiany filtra: informacja o stopniu zużycia filtra przeciwpyłowego
 • wskaźnik zużycia Srebrnej Elektrody: informacja o stopniu zużycia

Urządzenie dzięki aplikacji będzie pamiętało zadany poziom wilgotności i po ponownym uruchomieniu wartość zostanie automatycznie zastosowana. Jeśli chcesz używać tylko funkcji oczyszczania, to zrobisz to również z poziomu aplikacji. Wystarczy przełączyć na tryb pracy „Purifier”.

 

Pobierz aplikację Boneco Healthy air:

Aplikacja Boneco Aplikacja Boneco

 

Przyjazne urządzenie


 

Nawilżacz i oczyszczacz Boneco H300 został wyposażony w inteligentny tryb auto, który dostosowuje poziom mocy do poziomu wilgotności powietrza. Podczas pracy w tym trybie dioda LED świeci się ciągle. Jeżeli ustawiony poziom wilgotności zostanie przekroczony o 2%, urządzenie przejdzie w tryb czuwania. Dioda LED będzie wtedy pulsowała. Jeśli natomiast poziom wilgotności spadnie, to urządzenie wznowi swoją pracę. Warto wspomnieć o tym, że Boneco H300 po włączeniu zawsze znajduje się w tym trybie.

 

Urządzeniem możemy również sterować ręcznie za pomocą regulatora mocy znajdującego się w przedniej części nawilżacza. Kręcąc pokrętłem, wstrzymujemy automatyczną pracę i wyłączenie wcześniej wspomnianej diody. Mamy do wyboru 6 poziomów mocy, przy czym poziom 6 służy tylko do nawilżania powietrza. Wybrany poziom jest wskazywany ilością diod znajdujących się nad pokrętłem. W trybie ręcznym, po wyjściu z trybu auto urządzenie kontynuuje pracę na wybranym poziomie mocy, dopóki zbiornik na wodę nie będzie pusty (niezależnie od poziomu wilgotności powietrza).

 

3 stopnie filtracji


Filtracja w Boneco H300

 

 

 • 1. Filtr wstępny: oczyszcza powietrze z większych cząstek brudu (sierść zwierząt, kurz, pyły, włosy itp.).

 • 2. Filtr przeciwpyłkowy: uwalnia powietrze od pyłków (szczególnie roślinnych), kurzu domowego oraz drobnych pyłków.

 • 3. Mata ewaporacyjna: obracając się, wyłapuje dodatkowo drobinki kurzu oraz inne brudy.

 

 

Funkcje dodatkowe


 • Hybryda 2 w 1: nawilżanie i oczyszczanie powietrza

 • Dostosowany tryb auto: powrót do ustawionego poziomu wilgotności

 • Bluetooth: do połączenia z aplikacją

 • Alarm: gdy pusty zbiornik na wodę

 • Blokada (LOCK): zabezpieczenie przed niechcianymi zmianami

 • Aplikacja mobilna: kontrola mocy jasności diód LED

 • Aromaterapia: możliwość stosowania olejków zapachowych

 • 6 poziomów mocy: ostatni poziom do nawilżania

 • Tryb auto: praca względem poziomu wilgotności

Boneco H300 widok z tyłu
Parametry techniczne nawilżacza i oczyszczacza powietrza BONECO H300
kolor: biały
wymiary: 280x280x465 mm
waga: 5,5 kg
pobór prądu/moc*: 3,6-9,6 W
zbiornik: 4,5 L
nawilżanie: do 350 g/h
CADR: do 65 m3/h
głośność*: 28-51 dB
zalecany dla powierzchni: do 50 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 299 zł

*zależne od prędkości pracy

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

Boneco H300

Boneco H300

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja Boneco H300

Boneco H300 to hybrydowe urządzenie, które łączy w sobie oczyszczanie i nawilżanie powietrza. Zalecana powierzchnia oczyszczania to 15 m2, a wydajność nawilżacza to 50 m2. Urządzenie lepiej jednak sprawdzi się w tej drugiej funkcji. Niewielkie wymiary i ciekawy design to mocne strony tego modelu. Zastosowano przydatny system uzdatniania wody z wykorzystaniem elektrod ze srebrem (Ion Silver Stick). Aplikacja Boneco Health Air zwiększa komfort użytkowania. Wewnątrz zastosowano filtr wstępny i przeciwpyłowy. Produkt posiada dedykowany pojemnik na olejki zapachowe.

 

Wygląd zewnętrzny

Boneco H300 wygląda świetnie, a jakość zastosowanych materiałów jest zadowalająca. Po bokach znajdują się wloty brudnego powietrza. Oczyszczone powietrze jest wyrzucane otworem u góry. Po ściągnięciu górnej pokrywy otrzymuje się dostęp do filtra wstępnego i przeciwpyłowego. Filtr nawilżający jest ukryty w podstawie urządzenia. Z przodu znajduje się dobrze wyglądający regulator mocy. Urządzenie ma uchwyty do przenoszenia i jest bardzo lekkie (5,5 kg).

 

Główne funkcje

Dostępne funkcje to:

 • Oczyszczanie powietrza
 • Ewaporacyjne nawilżanie powietrza
 • Aromaterapia – w urządzeniu znajduje się specjalny pojemnik na olejki zapachowe

 

Wydajność Boneco H300

Parametr

Wartość (poziomy obrotów)

Uwagi

Przepływ powietrza

65 m3/h

Wydajność oczyszczania jest niewielka, sprawdzi się w małych pomieszczeniach do 8 m2. Natomiast dobrze sprawdzi się jako nawilżacz powietrza.

Powierzchnia działania

Nawilżanie: 50 m2
Oczyszczanie: 15 m2
(według producenta)

Nawilżanie

Do 350 g/h

Poprawnie poradzi sobie z nawilżaniem 50 m2.

Głośność

28 - 51 dB

Dość głośne urządzenie jak na tak niewielką wydajność.

Zużycie energii

3,6 – 9,6 W

Niewielkie zapotrzebowanie na energię. Urządzenie jest bardzo energooszczędne.

 

Boneco H300 czujniki

 

Praca urządzenia jest kontrolowana z wykorzystaniem czujnika wilgotności. Nie zastosowano w produkcie czujników jakości powietrza. Zaleca się zakup zewnętrznego czujnika i dostosowanie pracy oczyszczacza Boneco H300 do jego pomiarów.

 

Czujnik wilgotności odpowiada za kontrolę nawilżania ewaporacyjnego. Możliwe jest ręczne wybranie docelowego poziomu wilgotności. Te oraz inne opcje kontroli pracy urządzenia są dostępne w aplikacji Boneco Health Air. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników systemów Android i iOS.

 

Sterowanie oczyszczaczem odbywa się z wykorzystaniem regulatora z przodu urządzenia lub przy pomocy wspominanej wcześniej aplikacji. Producent nie zastosował trybu automatycznego, ponieważ nie ma sensorów stanu powietrza (nie dotyczy nawilżania).

 

Filtry do oczyszczacza Boneco H300

 • Filtr wstępny zatrzymuje duże zanieczyszczenia (kurz, włosy itp.)
 • Filtr przeciwpyłowy zatrzymuje małe zanieczyszczenia, drobne i niebezpieczne pyły
 • Elektroda Ionic Silver Stick (ISS) – związki srebra ograniczają rozwój mikroorganizmów w wodzie, dzięki czemu woda zawsze jest czysta
 • Mata ewaporacyjna zatrzymuje minerały zawarte w wodzie (można ją czyścić)

 

3 filtry w Boneco H300
3 filtry w Boneco H300

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

Filtr zintegrowany

do 12 miesięcy

Brak danych

Boneco ISS

1-2 lata

119 zł

Roczny koszt eksploatacji

270 zł

 

Cena filtru nie jest znana. Na podstawie znajomości cen u tego producenta i rozmiarów filtrów, można oszacować koszt na około 150 zł.

 

Dodatkowe informacje

 • Uchwyt ułatwiający transport
 • Timer
 • Wskaźnik zużycia Srebrnej Elektrody
 • Programator dla częstych sytuacji
 • Na podstawie lokalizacji aplikacja wskazuje pogodę
 • Aromaterapia

 

Podsumowanie

Boneco H300 jest małym i dobrze wyglądającym urządzeniem, które dobrze sprawdzi się jako nawilżacz. Niestety jako oczyszczacz wypada słabiej. Wydajność jest niska i brakuje czujników jakości powietrza. Aplikacja Bluetooth to praktyczny sposób do kontroli pracy urządzenia. W stosunku do ceny oferuje zdecydowanie za mało.

 

 

Zalety
Prosty wskaźnik zużycia filtrów
Ewaporacyjne nawilżanie
Wykonanie/design
Aplikacja Bluetooth
Zużycie energii
Wady
Brak czujników jakości powietrza
Głośność w stosunku do wydajności
Brak filtra węglowego
Niska wydajność
Cena

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Boneco H300

Srebrna elektroda Boneco

Boneco Ionic Silver Stick promocja %

akcesorium

Ilość: -+

Cena: 129,00 zł 104,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.