22 602 20 80

Pn-Pt 9-19, So 10-18

Boneco P700
Boneco P700

Boneco P700

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 4 545,00 zł

Oczyszczacz powietrza

Boneco P700

Cena: 4 545,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 90 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza37-66 dB
 • Koszt filtrów 330 zł/rok
 • Koszt energii 15 zł/mc
 • Oczyszczacz z trybem auto

Szwajcarska precyzja

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 48 godzin

Kup na raty z Credit Agricole

Przepływ powietrza w Boneco P700 wynosi 800 m3/hBoneco P700 jest super wydajnym oczyszczaczem przystosowanym do pracy w środowiskach o dużym zanieczyszczeniu. Do swojej pracy wykorzystuje dwa specjalnie zaprojektowane, masywne filtry (połączony filtr HEPA i węglowy), usytuowane na bokach urządzenia. Umożliwiają one efektywną walkę z niemal wszystkimi zanieczyszczeniami powietrza. Dzięki swojemu przepływowi sięgającemu aż 800 m3/h jest jednym z najbardziej wydajnych oczyszczaczy na rynku.

 

Efektywne oczyszczanie, wyświetlacz stężenia PM2.5


 

Boneco P700 - wyświetlacz

Praca modelu opiera się na 3-stopniowym systemie filtracji. Najpierw powietrze przepływa przez filtry wstępne, które zatrzymują większe zanieczyszczenia takie jak sierść zwierząt domowych, okruszki, kurz itp. Kolejnym etapem filtracji powietrza są filtry hybrydowe: połączenie filtra HEPA z filtrem węglowym. Dzięki takiej filtracji pozbędziemy się z powietrza pyłów (w tym PM 2.5), alergenów, wirusów, roztoczy, dymu i lotnych związków organicznych (np.: benzen, formaldehyd, ksylen). Zyskujemy powietrze czyste niemal w 100%, a dzięki właściwościom filtra HEPA, P700 jest polecany dla alergików. Nie musimy się martwić, kiedy należy wymienić filtry hybrydowe, bowiem urządzenie samo nas o tym poinformuje.

 

Tak jak w wielu pozostałych oczyszczaczach Boneco, użyto precyzyjnego, laserowego czujnika zanieczyszczeń PM 2.5 dla odpowiedniej pracy w trybie automatycznym i informowania o jakości powietrza. Nowością jest oczekiwana przez wielu użytkowników precyzyjna informacja o stężeniu pyłów PM 2.5, wyrażona w µg/m3. Można dzięki temu sprawdzić jakość powietrza przed i po oczyszczeniu, jak również pilnować bezpiecznych poziomów stężenia najgroźniejszego składnika smogu.

 

Dlaczego warto wybrać Boneco?


 

Boneco swoją nazwę wzieło z połączenia dwóch słów pochodzących z języka francuskiego: BON(doskonały) oraz ECO(oszczędny) i to powinno wystarczyć do zobrazowania głównych wartości firmy. Firma w kategorii przenośnych oczyszczaczy jest przodującą marką na świecie, a urządzenia wyprodukowane przez nią charakteryzują się najlepszą jakością, najlepszą wydajnością oraz wysoką praktycznością. Firma o 50-letniej tradycji dokłada wszelkich starań, aby każdy produkt wychodzący z jej fabryki był łatwy w obsłudze oraz posiadał innowacyjny wygląd. Najnowszy model P700, w doskonały sposób spełnia wszystkie wymienione cechy!

 

Funkcje w Boneco P700


 

Inżynierowie Boneco dołożyli wszelkich starań, aby urządzenie było zaawansowane technologicznie i wyposażyli je w szereg funkcjonalności, które niewątpliwie ułatwiają i umilają korzystanie z oczyszczacza. Warto wspomnieć o programatorze czasowym, dzięki któremu ustawimy żądany czas pracy urządzenia. Boneco P700 został wyposażony w czujniki laserowy oraz LZO, dzięki którym w dokładny sposób zostanie zmierzona jakość powietrza. Wyświetlacz pokazuje wszystkie niezbędne informacje (tryby pracy, jakość powietrza oraz prędkość wentylatora). Bardzo ważną funkcjonalnością, o której również należy wspomnieć, jest tryb pracy automatycznej, który reguluje wielkość przepływu powietrza w zależności od jakości powietrza.

 

Dla bezpieczeństwa wyposażono model w blokadę bezpieczeństwa przed dziećmi, aby uchronić przed niechcianą zmianą trybów pracy urządzenia. Dodatkowo urządzenie posiada kółka jezdne oraz poręczny uchwyt co czynią go łatwym w transporcie. Urządzenie jest ciche (37dB), a dzięki zastosowaniu obustronnego wlotu powietrza zużywa też mało prądu.

 

3 stopnie filtracji


Stopnie filtracji Boneco P700

 

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia (sierść, kurz, okruchy itp.)

 • 2. Filtr HEPA: zatrzymuje większość (co najmniej 99,97%) mikroskopijnych zanieczyszczeń (pyły PM 2.5, roztocza, bakterie i wirusy)

 • 3. Filtr węglowy: usuwa przykre zapachy i opary chemiczne oraz wyłapuje duże cząstki unoszące się w powietrzu (benzen, formaldehyd, ksylen)

Funkcje dodatkowe


 • Tryb automatyczny: oczyszczacz sam reguluje prędkość pracy

 • Timer: można zaprogramować godzinę włączenia i wyłączenia urządzenia

 • Blokada bezpieczeństwa: uchroni przed niechcianą zmianą trybu pracy

 • Hybrydowy, solidny filtr: filtry HEPA + węglowy z dużą powierzchnią czynną

 • Czujnik PM 2.5: precyzyjny czujnik i prezentacja wyników w µg/m3

 • Czujnik światła: automatyczne ściemnianie się wyświetlacza w nocy

 • Wskaźnik wymiany filtra: poinformuje nas o konieczności wymiany

 • Kółka transportowe i poręczny uchwyt: łatwy i bezpieczny transport

Boneco P700 - animacja obrotu

Parametry techniczne

 • kolor: biały

 • wymiary: 360x390x769 mm

 • waga: 15 kg

 • pobór prądu/moc*: 0.5-67 W

 • przepływ powietrza: 800 m3/h

 • CADR: 720 m3/h

 • głośność*: 37-66 dB

 • zalecany dla powierzchni: 75-90 m2

 • szacowany roczny koszt filtrów: 330 zł

* wartość zależna od prędkości

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

5/5

drogi, ale wart każdej złotówki. w ciągu kilkunastu minut całkowicie oczyszcza pomieszczenie (kuchnia salon przedpokój) o powierzchni 70m kwadratowych. mieszkam w małopolsce więc wiem co mówię ;)

arj38

5/5

Dobrze się sprawuje już rok. Zakupiłem go ze względu na dużą, otwartą powierzchnię salonu, korytarza i kuchni. Ma czytelny wskaźnik PM2.5, bardzo duże filtry po bokach, wygodnie się go przemieszcza. Ogolnie trudno się do czegokolwiek doczepić to chyba najlepszy wybór na duże metraże

Patryk

5.0/5

na podstawie 2 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Boneco P700

Boneco P700

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja Boneco P700

Boneco P700 jest najmocniejszym oczyszczaczem powietrza szwajcarskiej marki. Wyróżnia się bardzo dużą wydajnością i dwoma ogromnymi filtrami zintegrowanymi (HEPA13 + węgiel aktywny). Czujnik PM2.5 zapewnia dokładne pomiary, na podstawie których tryb automatyczny reguluje przepływ powietrza. Powierzchnia działania to nawet 90 m2, dobrze sprawdza się w dużych salonach, biurach czy nawet siłowniach.

 

Wygląd zewnętrzny

Boneco P700 prezentuje się dobrze, wyświetlacz jest bardzo czytelny. Praktyczne kółeczka i uchwyty transportowe sprawiają, że przemieszczanie oczyszczacza jest przyjemne. Utrudnione może być poruszanie pomiędzy poziomami ze względu na gabaryty i masę. Zastosowane plastiki są dobrej jakości, użytkownicy nie zgłaszają problemu żółknącego plastiku.

 

Główne funkcje

Produkt to wyłącznie oczyszczacz powietrza o bardzo dużej wydajności.

 

Wydajność Boneco P700

Parametr

Wartość (poziomy obrotów)

Uwagi

Przepływ powietrza

800 m3/h
(CADR 720 m3/h)

Spora wydajność, realny zasięg działania to maksymalnie 90 m2.

Powierzchnia działania

72 m2
(wg. producenta)

Głośność

37 - 66 dB

Głośność stoi na dobrym poziomie w stosunku do wydajności.

Zużycie energii

1 - 67 W

Zapotrzebowanie na energię jest niskie.

 

Boneco P700 czujniki

 

Producent wyposażył oczyszczacz w laserowy czujnik pyłów PM2.5, na jego podstawie dostosowany zostaje przepływ powietrza. Czujnik jest bardzo dokładny i zapewnia bardzo dobrą reakcję na pyły.

 

Odczyty są prezentowane na dotykowym wyświetlaczu. Dostępne informacje to stężenie pyłów PM2.5 w µg/m3. Możliwe jest także ręczne dostosowanie przepływu powietrza pomiędzy 7 poziomami. Nie zastosowano sterowania online, co przy tej cenie byłoby wskazane.

 

Filtry do oczyszczacza Boneco P700

 • Dwa filtry wstępne zbierają na swojej powierzchni największe zanieczyszczenia takie jak kurz, włosy i sierść
 • Zintegrowany filtr składa się z filtra HEPA klasy 13 oraz filtra węglowego. Pierwszy z nich dba o redukcję zanieczyszczenia pyłami (m.in. PM10 i PM2.5), skuteczność filtracji to 99,97%. Węgiel aktywny przechwytuje nieprzyjemne zapachy i lotne związki organiczne. W urządzeniu znajdują się dwa takie filtry i każdy ma masę 1,5 kg

 

3 filtry w Boneco P700
3 filtry w Boneco P700

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

Zestaw 2 filtrów zintegrowanych

do 3 lat

999 zł

Roczny koszt eksploatacji

333 zł

 

Dodatkowe informacje

 • Timer
 • Blokada rodzicielska
 • Wskaźnik zużycia filtrów

 

Podsumowanie

Oczyszczacz Boneco P700 należy do bardzo wydajnych modeli, oferuje dużą wydajność i wysokiej klasy filtry. Zużycie energii i koszty eksploatacji są standardowe jak na tak sporą wydajność. Zastosowany czujnik PM2.5 dobrze reaguje na najdrobniejsze pyły, nie zastosowano czujnika LZO.

 

Cena jest dość wysoka, istnieją produkty o podobnej wydajności w niższych cenach. Boneco P700 na pewno wyróżnia się najlepszą mobilnością spośród wysokowydajnych oczyszczaczy powietrza. Brakuje sterowania Wi-Fi lub pilota, który mógłby zwiększyć komfort użytkowania.

 

 

Zalety
Wskaźnik zużycia filtrów
Wydajność
Laserowy czujnik PM2.5
Wysoka mobilność
Duże filtry
Design
Wady
Dość wysoka cena
Brak sterowania Wi-Fi/pilota
Brak czujnika LZO

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Boneco P700

Filtr A702 do Boneco P700

A702

Zintegrowany filtr HEPA i węglowy (komplet: 2 moduły) — do 3 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 999,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.