Oczyszczacz powietrza Electrolux Pure A9 PA91-604GY
Oczyszczacz powietrza Electrolux Pure A9 PA91-604GYElectrolux Pure A9 PA91-604GY widok z przoduElectrolux Pure A9 PA91-604GY widok z bokuElectrolux Pure A9 PA91-604GY aranżacjaElectrolux Pure A9 PA91-604GY w salonieElectrolux Pure A9 PA91-604GY w salonieElectrolux Pure A9 PA91-604GY w sypialniElectrolux Pure A9 PA91-604GY aranżacjaElectrolux Pure A9 PA91-604GY aranżacjaAranżacja oczyszczacza Electrolux Pure A9 PA91-604GYElectrolux Pure A9 PA91-604GY wskaźnik pokazuje dobrą jakość powietrzaElectrolux Pure A9 PA91-604GY działanieElectrolux Pure A9 PA91-604GYZrzut z aplikacji Electrolux Pure A9Zrzut z aplikacji Electrolux Pure A9Zrzut z aplikacji Electrolux Pure A9Zrzut z aplikacji Electrolux Pure A9

Oczyszczacz powietrza

Electrolux Pure A9 PA91-604GY

Cena: 1 999,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 52 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza17-49 dB
 • Koszt filtrów 320 zł/rok
 • Koszt energii 12 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Szwedzkie bezpieczeństwo

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Chwilowo niedostępny

Darmowa wysyłka

powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Electrolux Pure A9 PA91-604GY głośność tylko 17 dBElectrolux Pure A9 PA91-604GY jest oczyszczaczem powietrza wyróżniającym się bardzo dużym poziomem CADR 618 m3/h. Pozwala on na obsłużenie wielkich pomieszczeń dochodzących do nawet 52 m2 (według AHAM). Model przy tak sporej wydajności zadziwia cichą pracą, która w trybie nocnym sięga zaledwie 17 dB. Dzięki temu urządzenie sprawdzi się doskonale w dużych powierzchniach, w których wymagana jest cisza (przedszkola, szkoły, sypialnie itp.). Produkt jest rekomendowany przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP.

 

Producent umożliwia sterowanie oczyszczaczem Electrolux PA91-604GY za pomocą urządzenia mobilnego i dedykowanej oraz ciągle rozwijanej aplikacji. Wystarczy dostęp do internetu, aby sterować urządzeniem z dowolnego miejsca na ziemi. Model jest niezwykle energooszczędny, jego maksymalne zużycie prądu to zaledwie 41W. Oczyszczacz charakteryzuje się niebanalnym designem, który pozwala być również ozdobą pomieszczenia. Producent zminimalizował tutaj użycie plastiku i zastosował metal, materiał oraz drewno.

 

Inteligentna filtracja powietrza


 

Electrolux Pure A9 PA91-604GY widok front

W oczyszczaczu znajduje się filtr w kształcie walca. Jest to zintegrowany filtr będący połączeniem filtra wstępnego, HEPA E12 oraz węglowego. Co więcej, każdy filtr jest wyposażony w inteligentny chip, który optymalizuje wydajność, mierzy poziom zużycia oraz wskazuje, kiedy należy wymienić filtr. Producent daje do wyboru 3 filtry, które możemy wybrać pod usuwanie konkretnych zanieczyszczeń. Mamy do wyboru uniwersalny – kompletny filtr (wstępny, HEPA i węglowy), filtr chroniący przed pyłami i alergenami (wstępny i HEPA) oraz filtr usuwający gazy i zapachy (wstępny i węglowy). W zestawie z oczyszczaczem znajduje się filtr uniwersalny, który jest najlepszym rozwiązaniem.

 

Filtr wstępny to cienka siateczka na filtrze głównym odpowiedzialna za zatrzymywanie większych zanieczyszczeń (włosy, sierść zwierząt, okruchy, łupież itp.). Kolejnym filtrem jest HEPA E12, który zapewnia skuteczność co najmniej 99,5% w usuwaniu najmniejszych szkodliwych drobinek z powietrza. Świetnie nadaje się do usuwania smogu oraz alergenów. Należy wspomnieć, że zastosowana tutaj klasa E12 jest najlepszym kompromisem pomiędzy skutecznością a wydajnością oczyszczacza. Ostatnim z filtrów jest aktywny węgiel, który zapewnia absorpcję nieprzyjemnych i niepożądanych zapachów, szkodliwych i niebezpiecznych gazów oraz formaldehydu.

 

Brudne powietrze zostaje zassane przez setki maleńkich dziurek (dolna część obudowy oczyszczacza), a następnie zostaje poddane działaniu filtra 360°. Kształt filtra pozwala na pobieranie brudnego powietrza z każdej strony. Oczyszczone już powietrze zostaje wydmuchiwane z ogromną siłą ku górze przez wylot powietrza umiejscowiony na górze urządzenia.

 

Najlepsze rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu zawdzięczamy systemowi AirSurround. Dzięki konstrukcji oczyszczacza 360° oraz specjalnej konstrukcji wywiewu czyste powietrze zostaje równomiernie rozprowadzone w każdy zakamarek pomieszczenia.

 

Pracę układu oczyszczania wspomaga jonizator powietrza, którego możemy włączać i wyłączać przez aplikację w zależności od potrzeby. Generuje on odpowiednio naładowane jony, które pomagają w neutralizowaniu wirusów, bakterii, pleśni oraz alergenów z powietrza.

 

Szwedzkie bezpieczeństwo


 

Oczyszczacz Electrolux Pure A9 PA91-604GY został wyposażony w precyzyjne czujniki pyłów PM2.5 oraz gazów (zapachów). Odczyty z czujnika pyłów (jakości powietrza) prezentowane są na kolorystycznym wskaźniku jakości powietrza. Unikalny system PureSense dobiera tempo pracy oczyszczacza w trybie automatycznym. Wentylator na przemian zwalnia i przyspiesza, reagując na zmiany jakości powietrza. Do wyboru mamy również manualny sposób sterowania szybkością pracy oczyszczacza. Służy do tego specjalny suwak regulacji prędkości znajdujący się na ładnie zaprojektowanym panelu. Po wybraniu nowej prędkości zmienia ona się w sposób płynny, a do wyboru mamy aż 10 stopni prędkości.

 

Wskazywanie jakości powietrza odbywa się pomiędzy kolorem zielonym oznaczającym czyste powietrze a kolorem rdzawoczerwonym oznaczającym bardzo złą jakość powietrza. Czujnik zapachów zapewnia prawidłową reakcję oczyszczacza na zanieczyszczenia gazowe.

 

Wskaźnik jakości powietrza w Electrolux PA91-604GY

Kolor wskaźnika

PM 2,5 (μg/m3)

Jakość powietrza

Zielony

0-12

Bardzo dobra

Żółty

13-35

Dobra

Pomarańczowy

36-55

Słaba

Czerwony

56-150

Bardzo słaba

Fioletowy

151-250

Zła

Rdzawoczerwony

>250

Bardzo zła

 

Steruj przez telefon


 

Electrolux Pure A9 PA91-604GY zrzut z aplikacji Electrolux Pure A9

Do sterowania oczyszczaczem służy dedykowana aplikacja na urządzenia mobilne. Aplikacja Electrolux Pure A9 daje możliwość pełnego sterowania oczyszczaczem. Co więcej, będziesz mógł to robić z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja daje możliwość:

 • włączania/wyłączania oczyszczacza,
 • włączania/wyłączania jonizacji,
 • monitorowania procentowego stopnia zużycia filtra,
 • włączania blokady rodzicielskiej,
 • sprawdzenia i regulacji aktualnej szybkości pracy wentylatora,
 • sprawdzenia i ustawienia trybu pracy,
 • sprawdzenia aktualnego poziomu wilgotności,
 • sprawdzenia aktualnego poziomu temperatury,
 • odczytania poziomu PM2.5 wewnątrz oraz na zewnątrz,
 • odczytania poziomu VOC wewnątrz oraz na zewnątrz,
 • sprawdzenia poziomu CO2 na zewnątrz.

 

Z poziomu aplikacji w czytelny sposób za pomocą tabelek odczytasz wszystkie dane dotyczące jakości powietrza w domu oraz na zewnątrz. Z podziałem na dni oraz godziny sprawdzisz jakiej jakości było powietrze w interesującym momencie. Warto zaznaczyć, że aplikacja jest ciągle aktualizowana i dostępna w języku polskim. Electrolux Pure A9 dostępna jest na urządzenia z zainstalowanym Androidem 5.0 i nowszym lub iOS 11.0 lub nowsze.

 

Pobierz aplikację Electrolux Pure A9:

Aplikacja Electrolux Pure A9 Aplikacja Clean Home +

 

 

4 stopnie filtracji


Electrolux PA91-604GY działanie

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz, włosy itp.).

 • 2. Filtr HEPA E12: zatrzymuje wirusy, alergeny, bakterie, zarodniki grzybów oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu).

 • 3. Filtr węglowy: pochłania nieprzyjemne zapachy (np. dym tytoniowy, zapach zwierząt, odór śmieci, zapachy z toalety) oraz gazy (m.in. toluen, ksylen, benzen, etylobenzen, styren i formaldehyd).

 • 4. Jonizator: wytwarza jony i przyczynia się do znaczącej poprawy jakości powietrza. Pomaga filtrom w usunięciu alergenów, kurzu, pleśni oraz bakterii z powietrza.

Funkcje dodatkowe


 • Jonizator: znaczna poprawa jakości powietrza

 • Uchwyty do przenoszenia: komfortowy transport

 • Aplikacja mobilna: sterowanie z dowolnego miejsca na świecie

 • Praca automatyczna: względem jakości powietrza

 • Wskaźnik jakości powietrza: kolorowa skala

 • Blokada przed dziećmi: blokada panelu sterowania

 • Czujniki: pyłów PM2.5 oraz gazów (zapachów)

 • Czujniki: światła, temperatury i wilgotności

 • Wskaźnik żywotności i wymiany filtra: informacja

 • Wskaźnik obciążenia: informacja o otwarciu pokrywy na filtry

 • 10 szybkości wentylatora: ustawianych manualnie

Electrolux Pure A9 PA91-604GY
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Electrolux Pure A9 PA91-604GY
kolor: szary
wymiary: 725x315x315 mm
waga: 8,9 kg
pobór prądu/moc*: do 41 W
CADR*: do 618 m3/h
głośność*: 17-49 dB
zalecany dla powierzchni: do 52 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 325 zł

*zależne od prędkości

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

Electrolux Pure A9 PA91-604GY

Electrolux Pure A9 PA91-604GY

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.