22 602 20 80

Pn-Pt 9-19, So 10-18

Oczyszczacz powietrza Philips AC2958/53
Oczyszczacz powietrza Philips AC2958/53Philips AC2958/53 widok przódPhilips AC2958/53 widok frontPhilips AC2958/53 zasada działaniaFiltr do oczyszczacza Philips AC2958/53Aranżacja oczyszczacza Philips AC2958/53Oczyszczacz powietrza Philips AC2958/53Zrzut z aplikacji Blueair Clean Home+Zrzut z aplikacji Blueair Clean Home+Zrzut z aplikacji Blueair Clean Home+Zrzut z aplikacji Blueair Clean Home+Zrzut z aplikacji Blueair Clean Home+
Oczyszczacz powietrza Philips AC2958/53

Philips AC2958/53

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 1 595,00 złpromocja %

Oczyszczacz powietrza

Philips AC2958/53

Cena: 1 699,00 zł1 595,00 złpromocja %

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 39 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza16-52 dB
 • Koszt filtrów 110 zł/rok
 • Koszt energii 10 zł/mc
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Holenderska innowacja

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dużo

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Philips AC2958/53 i aplikacja mobilnaPhilips AC2958/53 to nowy oczyszczacz powietrza z oferty znanego holenderskiego producenta. Spora wydajność (CADR na poziomie 330 m3/h) sprawia, że urządzenie doskonale poradzi sobie w pomieszczeniu o powierzchni do 39 m2. Zgodnie z deklaracjami producenta, jest w stanie oczyścić 20 m2 w ciągu zaledwie 9 minut! Urządzenie wyróżniają niskie koszty eksploatacji - posiada filtr o długiej żywotności i jest bardzo energooszczędne.

 

Oczyszczacz Philips AC2958/53 posiada precyzyjny czujnik cząstek PM2.5, dzięki któremu użytkownik w czasie rzeczywistym zyskuje informacje na temat jakości powietrza. Dzięki wyjątkowemu trybowi delikatnemu osiąga głośność zaledwie 16 dB, za co otrzymał certyfikat Quiet Mark. Z powodzeniem może być stosowany w miejscu pracy czy snu. Wyróżnia go niezwykle elegancki projekt, który sam w sobie może stanowić ozdobę nowoczesnego wnętrza. Wygodę użytkowania podnosi rozbudowana aplikacja na urządzenia mobilne, dzięki której sterowanie oczyszczaczem jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Potwierdzeniem skuteczności w oczyszczaniu (na podstawie poziomu CADR) jest przyznany certyfikat AHAM.

 

Philips - filtr za 1 zł

 

Cyrkulacja powietrza 3D w oczyszczaczu Philips AC2958/53


 

Philips AC2958/53 z boku

Nowy oczyszczacz Philips AC2958/53 posiada udoskonalony projekt wlotu powietrza - spiralna konstrukcja 360° sprawia, że urządzenie zasysa powietrze przez malutkie dziurki w obudowie z niemal każdej strony. Następnie przepuszcza je przez 3-warstwowy filtr NanoProtect HEPA 3w1 w kształcie walca. Zamknięte w jego wnętrzu filtry węglowy i HEPA otacza specjalna siateczka, czyli filtr wstępny, którego zadaniem jest zatrzymywanie największych zanieczyszczeń (sierści, włosów czy kurzu).

 

W środku filtra NanoProtect HEPA 3w1 znajdziesz warstwę HEPA, która odpowiada klasie H13 - posiada więc zdolność zatrzymywania blisko 100% alergenów, wirusów o wielkości zaledwie 0,003 mikrona i smogu. Dzięki temu Philips AC2958/53 to bardzo dobry oczyszczacz dla alergików, co potwierdza przyznany mu certyfikat ECARF. Postawiono w nim również na węgiel aktywny, który skutecznie pochłania szkodliwe gazy (również LZO) oraz neutralizuje zapachy. Specjalna konstrukcja wylotu pod kątem 270° sprawia, że czyste powietrze dociera do niemal każdego zakątka pomieszczenia.

 

Rozłożony w obszar adsorpcji zastosowanego w oczyszczaczu filtra węglowego to równowartość powierzchni około 24 boisk piłkarskich. Powierzchnia filtra HEPA to po rozłożeniu 2,4 m2. Dzięki temu zyskujemy nie tylko skuteczną filtrację, ale także pracę na lata. Deklarowana przez producenta żywotność filtra sięga nawet 3 lat.

 

System filtracji w oczyszczaczu Philips AC2958/53 nie jest skomplikowany w obsłudze. Na uwagę zasługuje inteligentny wskaźnik zużycia filtra, który informuje o jego procentowym zużyciu. Użytkownik może również sprawdzić kolor ikonki znajdującej się na wyświetlaczu: gdy zaświeci się na czerwono i uruchomi się alarm, będzie to sygnał, że filtr wymaga wymiany.

 

Inteligentna praca automatyczna


 

Oczyszczacz powietrza Philips AC2958/53 to aż 4 tryby pracy - 3 wybierane manualnie (turbo, delikatny oraz sen) i tryb automatyczny, który pozwala niemal zapomnieć o urządzeniu. Zastosowany w nim precyzyjny czujnik pyłów dostarcza danych o stężeniu PM2.5, co pozwala dostosować prędkość pracy wentylatora do aktualnego stanu powietrza. Urządzenie szybko oczyści więc mocno zanieczyszczoną przestrzeń, gdyż będzie pracować na maksymalnych obrotach. Tryb automatyczny jest wygodny i umożliwia oszczędzanie energii.

 

Wygodnym rozwiązaniem jest również czujnik światła. Dzięki niemu oczyszczacz Philips AC2958/53 może być stosowany w sypialni i nie będzie przeszkadzał w zaśnięciu. Urządzenie automatycznie włączy, wyłączy lub przyciemni panel sterowania, dostosowując jego jasność do panujących w pomieszczeniu warunków.

 

Wskaźnik jakości powietrza


 

Znajdujący się na górze urządzenia wyświetlacz to nie tylko nowoczesny design i intuicyjna obsługa oczyszczacza. Zapewnia również dostęp do informacji na temat jakości powietrza, korzystając z danych zebranych przez precyzyjny czujnik cząstek. Dla użytkownika dostępne są 2 skale - numeryczne wskazanie poziomu pyłów PM2.5 i poziom alergenów zaprezentowany w skali IAI.

 

Wyróżniająca oczyszczacze Philips technologia AeraSense służy badaniu jakości powietrza i w czasie rzeczywistym przekazuje odczyty na panel sterowania. W oparciu o te dane dochodzi do zmiany koloru obręczy: kolor niebieski to “dobry”, niebiesko-fioletowy - “umiarkowany”, fioletowo-czerwony - “zły”, czerwony - “bardzo zły”. Warto podkreślić, że o jego kolorze decyduje wskaźnik o najwyższym ryzyku. Nawet jeśli poziom alergenów w pomieszczeniu będzie utrzymywał się na dobrym poziomie, ale stężenie pyłów PM2.5 przekroczy dopuszczalne normy, wskaźnik jakości powietrza będzie informował o złej jakości powietrza i zaświeci się na czerwono.

 

Philips AC2958/53 wskaźnik jakości powietrza

Jakość powietrza

PM2.5 (PM2,5)

IAI (stężenie alergenów)

Dobra

Philips AC2958/53 dobra jakość powietrza

≤12

1–3

Przeciętna

Philips AC2958/53 przeciętna jakość powietrza

13–35

4–6

Zła

Philips AC2958/53 zła jakość powietrza

36–55

7–9

Bardzo zła

Philips AC2958/53 bardzo zła jakość powietrza

>55

10–12

 

 

Rozbudowana aplikacja mobilna


 

Philips AC2958/53 zrzut z aplikacji Clean Home+

Oczyszczacz powietrza Philips AC2958/53 wyróżnia się nie tylko eleganckim designem i skutecznym działaniem. Cechuje go także łatwa obsługa. Użytkownik może zmieniać ustawienia za pomocą przejrzystego panelu sterowania lub zdecydować się na instalację specjalnie przygotowanej aplikacji Clean Home+. Dzięki niej możliwe jest dowolne zmienianie ustawień z poziomu telefonu. Obsługuje również usługę Amazon Alexa, co pozwala na sterowanie za pomocą komend głosowych. Aplikacja jest dostępna w języku polskim i pozwala:

 • włączać/wyłączać urządzenie,
 • włączać/wyłączać oświetlenie,
 • zmieniać prędkość wentylatora,
 • monitorować poziom zużycia filtra,
 • otrzymasz powiadomienia co zrobić, jeśli jakość powietrza jest niezdrowa,
 • sprawdzić poziom pyłów PM2.5,
 • sprawdzić poziom alergenów w powietrzu,
 • sprawdzić jakość powietrza wewnątrz,
 • sprawdzić jakość powietrza na zewnątrz.

 

W aplikacji znajdziesz dokładną i przejrzystą tabelkę z normami dla poszczególnych zanieczyszczeń. Możliwe jest również sprawdzenie danych historycznych - godzina po godzinie od momentu włączenia oczyszczacza. Clean Home+ to również porady osobistego trenera, który przekazuje sposoby na zmniejszenie ryzyka występowania zanieczyszczeń i alergenów. Użytkownik otrzymuje również porady na temat obsługi oczyszczacza. Pobierz aplikację Clean Home+:

Aplikacja Clean Home+ Aplikacja Clean Home +

 

3 stopnie filtracji


Zasada działania oczyszczacza Philips AC2958/53

 

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz, włosy itp.). Jego zadaniem jest także przedłużenie żywotności całego modułu.

 • 2. Filtr HEPA H13: zatrzymuje wirusy, bakterie, roztocza, zarodniki grzybów i pleśni oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu). Filtruje drobne cząsteczki o wielkości 0,003 mikrona.

 • 3. Filtr węglowy: pochłania zapachy (m.in. dym tytoniowy, zapach zwierząt, odór śmieci, zapach z gotowania) oraz szkodliwe gazy i związki lotne (benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren).

Funkcje dodatkowe


 • Aplikacja mobilna: sterowanie z każdego miejsca na świecie

 • Wskaźnik Wi-Fi: informacja o stanie połączenia z siecią

 • Technologia AeraSense: jakość powietrza w czasie rzeczywistym

 • Czujniki: pyłów, światła

 • Cyrkulacja powietrza 3D: czyste powietrze w każdym zakamarku

 • Wskaźnik jakości powietrza: 4-kolorowa skala

 • Wyświetlanie indeksu alergenów: wskaźnik poziomu

 • Wskaźnik stężenia PM2.5: numeryczna informacja

 • Wskaźnik filtra: procentowa informacja o zużyciu

 • Alarm wymiany filtra: informacja o konieczności zmiany

 • Alarm czyszczenia filtra: informacja o konieczności wyczyszczeniu

 • Tryb automatyczny: względem zanieczyszczeń

 • Tryb snu: cicha praca, wygaszenie wyświetlacza

 • Tryb turbo: szybkie pozbycie się zanieczyszczeń

 • Tryb delikatny: minimalna szybkość pracy wentylatora

 • Sterowanie oświetleniem: przycisk włączania/wyłączania

Philips AC2958/53 z filtrem
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Philips AC2958/53
kolor: jasno-szary
wymiary: 652 × 330 × 330 mm
waga: 6,4 kg
pobór prądu/moc*: do 46 W
CADR*: do 330 m3/h
głośność*: 16.1-52.3 dB
moc akustyczna*: 30-65 dB(A)
długość przewodu zasilającego: 1,6 m
zalecany dla powierzchni: do 39 m2
Filtry powierzchnia HEPA: 2,4 m2
ilość węgla aktywnego: 195 g
szacunkowy roczny koszt: 110 zł

*zależne od prędkości wentylatora

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

5/5

Znakomity, efektywny i cichy ( niesłyszalny ).

Grzegorz

5/5

świetnie działa, cicho, dobrze i przyjemnie

5.0/5

na podstawie 3 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Philips AC2958/53

Philips AC2958/53

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Philips AC2958/53

Filtr Philips FY2180/30

FY2180/30

Filtr 3w1 — do 36 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.