Oczyszczacz powietrza Philips Dual Scan AC3854/50
Oczyszczacz powietrza Philips Dual Scan AC3854/50Philips Dual Scan AC3854/50 widok z bokuPhilips Dual Scan AC3854/50 widok z przoduFiltr do oczyszczacza Philips AC3854/50Philips AC3854/50 z filtremPhilips AC3854/50 wyświetlacz wskazuje dobrą jakość powietrzaPhilips AC3854/50 wyświetlacz wskazuje średnią jakość powietrzaPhilips AC3854/50 wyświetlacz wskazuje średnią jakość powietrzaPhilips AC3854/50 wyświetlacz wskazuje złą jakość powietrzaPhilips AC3854/50 działaniePhilips AC3854/50 aranżacjaPhilips Dual Scan AC3854/50 zrzut z aplikacji Clean Home +Philips Dual Scan AC3854/50 zrzut z aplikacji Clean Home +Philips Dual Scan AC3854/50 zrzut z aplikacji Clean Home +Philips Dual Scan AC3854/50 zrzut z aplikacji Clean Home +Philips Dual Scan AC3854/50 zrzut z aplikacji Clean Home +Philips Dual Scan AC3854/50 zrzut z aplikacji Clean Home +Philips Dual Scan AC3854/50 zrzut z aplikacji Clean Home +Philips Dual Scan AC3854/50 zrzut z aplikacji Clean Home +

Oczyszczacz powietrza

Philips Dual Scan AC3854/50

Cena: 2 599,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 60 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza22-58 dB
 • Koszt filtrów 130 zł/rok
 • Koszt energii 13 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Holenderska innowacja

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Chwilowo niedostępny

Darmowa wysyłka

powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Oczyszczacze Philips Dual ScanPhilips Dual Scan AC3854/50 jest oczyszczaczem powietrza zapewniającym czyste powietrze na powierzchni 20 m2 już w zaledwie 6 minut! Zastosowana tutaj technologia Dual Scan (czujnik pyłów oraz gazów) skanuje powietrze 1000x razy na sekundę i usuwa cząsteczki nawet 800x razy mniejsze od smogu. Urządzenie oferuje opcję sterowania przez dobrą aplikację na urządzenia mobilne Clean Home+. Praca oczyszczacza jest bardzo cicha – ciśnienie akustyczne to zaledwie 22,5 dB (pozwala na stosowanie w sypialniach czy pokojach dziecięcych).

 

Oczyszczacz Philips Dual Scan AC3854/50 jest także bardzo energooszczędnym urządzeniem. Maksymalny pobór mocy to 70W, więc nie musisz martwić się o rachunki za prąd. Model cechuje się sporym poziomem CADR 500 m3/h, co przekłada się na działanie na powierzchniach do nawet 60 m2.

 

Philips Dual Scan AC3858/50

 

Oczyszczanie powietrza z Philips Dual Scan


 

Philips Dual Scan AC3854/50 z boku

Oczyszczacze z serii Dual Scan zostały wyposażone w filtr 360° w kształcie walca. Dzięki swojej konstrukcji pobiera brudne powietrze z każdej strony, co pozwala na uzyskanie wysokiej skuteczności. Filtr 3w1 NanoProtect HEPA jest połączeniem filtra wstępnego, HEPA oraz węglowego i cechuje się blisko 100% skutecznością. W dodatku specjalna konstrukcja silnika oraz wentylatora umożliwia cyrkulację powietrza 3D. Oznacza to, że czyste powietrze jest równomiernie rozprowadzone po całej powierzchni pomieszczenia.

 

Brudne powietrze zostaje zassane przez setki maleńkich dziurek na obudowie, a następnie poddane 3-stopniowej filtracji. Pierwszym etapem jest warstwa wstępna, która zbiera większe zanieczyszczenia. Kolejnym etapem oczyszczania jest wysokowydajny filtr HEPA H13 usuwający najmniejsze szkodliwe drobiny z powietrza. Klasa H13 gwarantuje skuteczność na poziomie co najmniej 99,97%. Filtr HEPA jest doskonałą bronią do walki ze smogiem i alergenami, a zastosowany tutaj usuwa cząsteczki 800x razy mniejsze od smogu – czyli o wielkości 0,003 µm (cząsteczki mniejsze od najmniejszego znanego wirusa). Powierzchnia filtra HEPA po rozłożeniu odpowiada 2,43 m2.

 

Ostatnim etapem jest filtr węglowy, który absorbuje przykre zapachy występujące w gospodarstwie domowym oraz niebezpieczne i szkodliwe gazy (w tym lotne związki organiczne). Rozłożony obszar adsorpcji filtra węglowego odpowiada powierzchni około 31 boiskom piłkarskim. Według deklaracji producenta żywotność filtra dochodzi do 3 lat.

 

Warto wspomnieć, że Philips Dual Scan AC3854/50 otrzymał certyfikat ECARF oraz rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, co potwierdza wysoką skuteczność urządzenia w walce z alergiami. W dodatku atest PZH potwierdza, że produkt spełnia wszelkie wymogi pod względem bezpieczeństwa.

 

Philips Dual Scan


 

Zastosowana tutaj technologia „Dual Scan” oznacza wykorzystanie dwóch precyzyjnych czujników (pyłów PM2.5 i gazów), które na bieżąco sprawdzają jakość powietrza i kontrolują automatyczną pracę oczyszczacza. Swoje odczyty przedstawiają również na wyświetlaczu, który wymaga szerszego opisania. Wyświetlacz został perfekcyjnie wkomponowany i dostarcza nam wiadomości aż o 3 rodzajach zanieczyszczeń:

 • poziom cząstek PM2.5 wyrażony w g/m3,
 • poziom alergenów wyrażony w skali IAI 1-12, gdzie 1 oznacza powietrze pozbawione alergenów,
 • poziom gazów oraz szkodliwych zapachów wyrażony w skali L1-L4, przy czym wartość L1 oznacza najwyższą jakość powietrza.

 

Na podstawie odczytów z czujników wskazywana jest również jakość powietrza. Zmieniające się kolory na obręczy wokół wyświetlacza wskazują stopień zabrudzenia powietrza (kolor niebieski oznacza dobry, niebiesko-fioletowy przeciętny, fioletowo-czerwony zły, czerwony bardzo zły poziom jakości powietrza). Wygląda to bardzo estetycznie, a ważne jest to, że kolor wskaźnika jest uzależniony od każdego rodzaju zanieczyszczenia. Wskaźnik o najwyższym ryzyku spośród poziomów będzie świadczył o stanie jakości powietrza (jeśli poziom PM2.5 jest dobry, a gazów zły, to wskaźnik pokaże tak i tak złą jakość powietrza). Jest to optymalne rozwiązanie, które bierze pod uwagę każdy rodzaj zanieczyszczeń.

 

Philips AC3854/50 wskaźnik jakości powietrza

Jakość powietrza

PM2.5 (PM2,5)

IAI (stężenie alergenów)

GAS (stężenie gazów)

Dobra

Philips AC3854/50 dobra jakość powietrza

≤12

1–3

L1

Przeciętna

Philips AC3854/50 przeciętna jakość powietrza

13–35

4–6

L2

Zła

Philips AC3854/50 zła jakość powietrza

36–55

7–9

L3

Bardzo zła

Philips AC3854/50 bardzo zła jakość powietrza

>55

10–12

L4

 

Innowacyjny wyświetlacz i praca automatyczna


 

Można śmiało stwierdzić, że Philips AC3854/50 posiada najładniejszy i najbardziej innowacyjny wyświetlacz. Z jego poziomu dotykowo ustawisz tryb pracy urządzenia, czy sprawdzisz aktualną jakość powietrza. Warto zaznaczyć, że panel sterowania dobrze reaguje na dotyk, nie ma mowy o tandecie! Na szczególną uwagę zasługuje tutaj wskazywanie procentowego stanu zużycia filtra. Ikonka filtra zmienia swój kolor w zależności od stopnia zużycia filtra (16-100% niebieski, 9-15% niebiesko-fioletowy, 4-8% fioletowo-czerwony, 0-3% czerwony). Obsługa i konserwacja filtra zostały maksymalnie uproszczone – na wyświetlaczu zaświecą się wskaźniki informujące o potrzebie wyczyszczenia oraz wymiany filtra.

 

Philips - filtr za 1 zł

 

Zastosowana tutaj technologia AeraSense bardzo dokładnie mierzy i szybko reaguje na zmiany jakości powietrza. Urządzenie oferuje 3 automatyczne tryby pracy. Automatyczna praca względem stopnia zabrudzenia powietrza, podczas której wentylator zwalnia oraz przyspiesza, oszczędzając w ten sposób energię. Kolejnymi trybami automatycznymi są turbo oraz nocny przygotowujący odpowiednie warunki do snu – dzięki czujnikowi światła wygaszony zostaje wyświetlacz, a głośność spada do minimalnej.

 

Aplikacja Clean Home+


 

Philips AC3854/50 zrzut z aplikacji Clean Home+

Ciekawa jest aplikacja mobilna, dzięki której można w pełni sterować oczyszczaczem. Co więcej, możliwe jest to z każdego miejsca na świecie. Przykładowo będąc w pracy lub szkole, można uruchomić oczyszczacz, aby oczyścił powietrze przed powrotem do domu. Aplikacja daje możliwość:

 • włączanie/wyłączanie oczyszczacza,
 • włączanie/wyłączanie oświetlenia,
 • zmianę trybów pracy urządzenia,
 • sprawdzenie jakości powietrza w pomieszczeniu,
 • odczytanie poziomu pyłów PM2.5,
 • odczytanie poziomu alergenów w powietrzu,
 • odczytanie poziomu zanieczyszczeń gazowych,
 • sprawdzenie jakości powietrza na zewnątrz,
 • informacji i porady na temat obsługi oczyszczacza,
 • informacji o warunkach pogodowych na zewnątrz,
 • informacji o niezalecanych aktywnościach w danym dniu.

 

Klikając dany pomiar (PM2.5, gazu, alergenów), ukaże się dokładna tabelka z normami dla zanieczyszczeń. Możliwy jest również odczyt, jaka była jakość powietrza godzina po godzinie od momentu rozpoczęcia pracy oczyszczacza. Aplikacja jest darmowa i dostępna w języku polskim. Wystarczy system z zainstalowanym systemem Android 6.0 lub nowszym oraz iOS 11.0 lub nowszym. Pobierz aplikację Clean Home+:

Aplikacja Clean Home+ Aplikacja Clean Home +

 

3 stopnie filtracji


Filtracja w Philips AC3854/50

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz, włosy itp.). Zadaniem filtra jest również przedłużenie żywotności całego modułu.

 • 2. Filtr HEPA H13: zatrzymuje wirusy, bakterie, roztocza, zarodniki grzybów i pleśni oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu). Filtruje drobne cząsteczki o wielkości 0,003 mikrona!

 • 3. Filtr węglowy: pochłania nieprzyjemne zapachy (np.dym tytoniowy, zapach zwierząt, odór śmieci, zapach z gotowania) oraz szkodliwe gazy i związki lotne (benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren).

Funkcje dodatkowe


 • Dual Scan: pomiary 2 precyzyjnych czujników

 • Cyrkulacja powietrza 3D: czyste powietrze w każdym zakamarku

 • Technologia AeraSense: jakość powietrza w czasie rzeczywistym

 • Wskaźnik jakości powietrza: 4-kolorowa skala

 • Aplikacja mobilna: sterowanie z każdego miejsca na świecie

 • Tryb automatyczny: względem zanieczyszczeń

 • Tryb snu: cicha praca, wygaszenie wyświetlacza

 • Tryb turbo: szybkie pozbycie się zanieczyszczeń

 • Czujniki: pyłów, gazów oraz światła

 • Wyświetlanie indeksu alergenów: wskaźnik poziomu

 • Wskaźnik zanieczyszczeń gazowych: poziom zanieczyszczeń

 • Wskaźnik stężenia PM2.5: numeryczna informacja

 • Wskaźnik filtra: procentowa informacja o zużyciu

 • Alarm wymiany filtra: informacja o konieczności zmiany

 • Alarm czyszczenia filtra: informacja o konieczności wyczyszczeniu

Philips Dual Scan AC3854/50 z filtrem
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Philips Dual Scan AC3854/50
kolor: szaro-biały
wymiary: 718 × 310 × 310 mm
waga: 9,4 kg
pobór prądu/moc*: do 60 W
CADR*: do 500 m3/h
głośność*: 22,5-58,5 dB
moc akustyczna*: 34-70 dB(A)
długość przewodu zasilającego: 1,8 m
zalecany dla powierzchni: do 60 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 200 zł

*zależne od prędkości wentylatora

 

  Pobierz instrukcję obsługi

5/5

Zakup uważam za udany .Urządzenie działa sprawnie.Powietrze w mieszkaniu jest super.

Kazimierz Małocha

5/5

Świetny produkt, bardzo dobrze działa

Anna

5.0/5

na podstawie 4 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Philips Dual Scan AC3854/50

Philips Dual Scan AC3854/50

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Philips Dual Scan AC3854/50

Filtr Philips FY4440/30

FY4440/30

Filtr 3w1 — do 36 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 399,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.