22 602 20 80

Pn-Pt 9-19, So 10-18

Oczyszczacz powietrza Sharp KI-G75EUW
Oczyszczacz powietrza Sharp KI-G75EUWSharp KI-G75EUW widok bokSharp KI-G75EUW widok bokSharp KI-G75EUW widok przódSharp KI-G75EUW widok przódSharp KI-G75EUW z bokuSharp KI-G75EUW widok bokSharp KI-G75EUW widok tył, bokSharp KI-G75EUW widok tyłSharp KI-G75EUW bez filtra wstępnego, widok na wentylatorSharp KI-G75EUW widok góra, otwarty wywiew powietrzaSharp KI-G75EUW widok góra, panel sterowaniaSharp KI-G75EUW zbliżenie na panel sterowaniaSharp KI-G75EUW podświetlenie panelu w ciemnościSharp KI-G75EUW widok góra, otwarty wywiew powietrzaSharp KI-G75EUW panel sterowania, logoSharp KI-G75EUW zbliżenie na logoSharp KI-G75EUW widok z dołu, kółka jezdneSharp KI-G75EUW blokada kółekSharp KI-G75EUW widok na wszystkie filtrySharp KI-G75EUW filtr nawilżaczaSharp KI-G75EUW filtr wstępny, tylni panelSharp KI-G75EUW filtr wstępny, widok od strony wewnętrznej, mechanizm samoczyszczeniaSharp KI-G75EUW moduł jonów PlasmaclusterSharp KI-G75EUW filtr węglowy z żelem krzemionkowymSharp KI-G75EUW otwarcie zbiornika na wodę

Oczyszczacz powietrza

Sharp KI-G75EUW

Cena: 4 499,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 56 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza18-52 dB
 • Koszt filtrów 300 zł/rok
 • Koszt energii 18 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Japońska technika

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Chwilowo niedostępny

Darmowa wysyłka - brak towaru

powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Sharp generator jonów Plasmacluster 25000Sharp KI-G75EUW może poszczycić się doskonałymi parametrami technicznymi (przepływ powietrza 450 m3/h, nawilżanie 750 ml/h), które pozwalają mu na obsługę dużych powierzchni do 56 m2. Oczyszczacz został urozmaicony nowymi, niespotykanymi dotąd funkcjonalnościami, o których piszemy niżej. Oczyszczacz zdobył Atest PZH, co oznacza wysoki poziom bezpieczeństwa zdrowotnego oraz brak negatywnego wpływu na środowisko

 

Sharp KI-G75EU-W może pochwalić się również zdumiewająco cichą pracą, która zaczyna się od zaledwie 18 dB! Długa żywotność filtrów (nawet do 10 lat) oraz niskie zużycie energii (7 W!) zapewniają tanią eksploatację. Producent położył szczególny nacisk na wygodę użytkowania, o czym dowiesz się niżej.

 

Sharp KI-G75EUW i zamiennik Sharp UA-KIL60E-W

 

Wyróżniający się oczyszczacz powietrza


 

Sharp KI-G75EU-W widok front

Oczyszczacz Sharp KI-G75EU-W został wyposażony w nowy czujnik pyłu o wysokiej czułości. Jest on w stanie wykryć najmniejsze cząstki o rozmiarze zaledwie 0,5 μm (wcześniejszy czujnik wykrywa cząstki do 1 μm). Jeśli ikonka wskaźnika PM2.5 nie jest podświetlona, oznacza to powietrze wolne od tego niebezpiecznego pyłu. Zmieniający się kolor ikonki poinformuje o średnio (pomarańczowy) lub mocno (czerwony) zabrudzonym powietrzu.

 

Wyświetlacz umiejscowiony jest z przodu, obok wywiewu powietrza, i przedstawia wszystkie pomiary z czujników (w tym poziom temperatury i wilgotności powietrza). Po wykryciu silnie zabrudzonego powietrza automatyczny tryb przyśpieszy pracę wentylatora i skutecznie usuwa zanieczyszczenia.

 

Urządzenie reguluje swoją pracę na podstawie odczytów z czujników poziomu zanieczyszczenia powietrza oraz zapachu. Czujnik pyłów dokładnie analizuje jakość powietrza i przedstawia to za pomocą czterokolorowej skali. Świecąca się dioda kolorem niebieskim oznacza czyste powietrze, migający zielony lekko zabrudzone, migający pomarańczowy średnio zabrudzone, a migający czerwony to silnie zabrudzone powietrze. Tempo migania wskaźnika jest powiązane z prędkością pracy urządzenia (im szybsze miganie tym większa prędkość pracy), co pozwala na łatwe zapoznanie się z aktualnym trybem pracy. Dzięki czujnikowi zapachu dowiemy się również o nasileniu zapachu w pomieszczeniu. Pomarańczowy kolor informuje o umiarkowanym nasileniu, a czerwony o silnie występującym zapachu.

 

Oczyszczacz jest wyposażony w 5 czujników, a każdy z nich wykrywa następujące substancje:

 • Wysokiej czułości czujnik pyłu (PM2.5): pyły (brud, odchody i martwe ciała roztoczy, zarodniki pleśni, pyłki roślinne), PM2.5 (malutkie cząsteczki, mniejsze niż 2,5 μm)
 • Czujnik zapachu: zapach papierosów (lub zapalone kadzidło), kosmetyki, alkohol lub środki czystości w sprayu (np. środek do mycia okien)
 • Czujnik temperatury i wilgotności: temperaturę oraz wilgotność w pomieszczeniu
 • Czujnik światła: oświetlenie w pomieszczeniu

 

Kółka jezdne w Sharp KIG75EUW również zostały ulepszone. Blokada dostępna we wcześniejszych modelach została zastąpiona ogranicznikiem, który pozwola na bardziej precyzyjne zablokowanie możliwości przesuwania. Kółka te są teraz obrotowe, co pozwala na przesuwanie oczyszczacza również przód-tył (wcześniej możliwe było tylko lewo-prawo ).

 

 

Idealny przepis na czyste powietrze


 

Oczyszczacz ustawiony pod ścianą działa na zasadzie cyrkulatora powietrza (wywołuje wewnętrzny obieg) i nawet jeśli powietrze jest czyste, to brud będzie nadal zbierany automatycznie. Z tylnego automatycznego wywiewu wydmuchiwane jest w górę z całą siłą powietrze, które krążąc w pomieszczeniu, pobudza drobiny kurzu (w tym drobne pyły), aby  wciągnąć je do oczyszczacza. Co więcej, dzięki odczytom z 5 czujników, praca przebiega w zupełnie automatyczny sposób.

 

Sharp KI-G75EU-W cyrkulator powietrza

 

Innowacją jest filtr wstępny, który zbiera kurz i ulega automatycznemu czyszczeniu. Kurz jest zbierany za pomocą specjalnych rolek, do pojemnika umiejscowionego pod filtrem (zaleca się oczyszczanie pojemnika co pół roku). Tryb czyszczenia trwa 8 minut i jest ponawiany co 48 godzin. Podczas czyszczenia filtra praca oczyszczacza zostaje wstrzymana, a wskaźnik oczyszczania filtra zostaje podświetlony. Co ważne, jeśli anulujemy tryb automatycznego czyszczenia, urządzenie będzie uruchamiało taki tryb co miesiąc (720 godzin).

 

Filtr HEPA H13 jest kolejnym stopniem filtracji i zapewnia ochronę przed zanieczyszczonym powietrzem na poziomie co najmniej 99,97%. Warto wspomnieć, że zatrzymuje on składniki smogu (pyły PM2.5 oraz PM10), o którym ostatnio zrobiło się bardzo głośno.

 

W oczyszczaczu Sharp KI-G 75 EUW rewolucyjny jest filtr z aktywnym węglem (można go znaleźć również w serii KC-G). Dodano do niego nieorganiczny sorbent (SiO2), który rozkłada zapachy na mniejsze cząstki, aby je lepiej wchłonąć. Dzięki temu udało się uzyskać nawet 3-krotnie wyższą adsorpcję (pochłanianie) przez filtr. Ciekawostką jest to, że zawarty w nim żel krzemionkowy jest w stanie wychwycić tlenki azotu (NOx) oraz siarki (SOx). Związki te mogą być znaczącą przyczyną powstawania brudnego powietrza w dużych miastach. Powstają one bowiem podczas wzmożonego ruchu pojazdów silnikowych.

 

Nowością jest tryb wspomagania czyszczenia. Cleaning Assist Mode dokładnie będzie zbierał pył unoszący się w powietrzu po użyciu odkurzacza.

 

Najmocniejszy generatorów Jonów Plasmacluster


 

Atest PZH dla oczyszczacza Sharp

W opisywanym modelu nie mogło zabraknąć doskonałej jonizacji Sharp. Technologia Plasmacluster dba o idealną równowagę jonów w powietrzu i przynosi ulgę alergikom na całym świecie. Powietrze jest wolne od wirusów i alergenów nawet w 99,9%, co zostało udowodnione licznymi badaniami oraz wyróżnione nagrodami. Produkty marki Sharp z systemem Plasmacluster regularnie otrzymują Certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej (Certyfikat BAF) oraz Atest państwowego Zakładu Higieny (Certyfikat PZH).

 

Oczyszczacz powietrza Sharp KI-G75EUW został wyposażony w najwydajniejszy generator jonów PCI25000, który podlega wymianie (średnio co 2 lata w przypadku pracy 24h/dobę), o czym powiadomi wskaźnik wymiany generatora. Sprawdź jak wypada generator jonów High Density 25000 w porównaniu z High Density 7000 – dostępnym w tańszych modelach (dane producenta*):

 

Klasa generatora jonów Oczyszczanie powietrza Redukcja
elektryczności statycznej
Usuwanie zapachów Efekt
nawilżonej
skóry
Deaktywacja Przyleganie Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny Pleśń Wirusy Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 25000 jonów/cm3 14 min. 9 min. 14 min. 14 min. 3 dni 10 godz. 2,7 min. 55 min. 6 godz. 3 godz. 20 min.
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. -- 13 min. 90 min. 6 godz. 3 godz. -
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 20 m3 25 m3 41 m3 41 m3 -- 41 m3

*źródło: https://global.sharp/pci/en/effect

 

 

Niezastąpiony jest tryb Plasmacluster Ion Spot, który pomaga usunąć niepożądane zapachy oraz bakterie. Silny strumień jonów skierowany na określone miejsce skutecznie je neutralizuje. Pozbędziesz się uciążliwych zapachów (dym tytoniowy, pot, jedzenie itp.) oraz bakterii z zasłon, dywanu czy innych przedmiotów znajdujących się w domu. Intensywny strumień jonowy będzie utrzymywał się przez 8 godzin, a następnie oczyszczacz wróci do poprzedniego trybu pracy. Podczas pracy w tym trybie tylny wywiew pozostaje zamknięty, a z przedniego następuje wydmuch powietrza. Ciekawostką jest to, że w tym modelu przedni wywiew jest automatyczny (funkcja SWING), wcześniej był ustawiany ręcznie.

 

Technologia Plasmacluster w oczyszczaczach Sharp

 

Jeszcze lepsze nawilżanie powietrza


 

Dzięki wykorzystaniu pomiarów z czujników, praca nawilżacza przebiegałautomatycznie, a poziom nawilżenia dostosowywany jest do temperatury w pomieszczeniu (poniżej 18°C - 65% wilgotności, pomiędzy 18-24°C - 60% wilgotności, powyżej 24°C - 55% wilgotności powietrza).

 

Sharp KI-G75EU został wyposażony w duży czterolitrowy zbiornik na wodę. Co więcej, zbiornik ten ma wygodną rączkę, która ułatwia jego czynności konserwacyjne. Dzięki samonośnej konstrukcji można go również swobodnie ustawić. Dzięki dużemu otworowi obsługa i konserwacja przebiega w niezwykle wygodny sposób. Na zbiorniku znajduje się wskaźnik poziomu wody, więc nigdy nie nalejesz jej za dużo.

 

O pracy nawilżacza informuje wskaźnik na wyświetlaczu. Gdy wskaźnik jest nieaktywny, nawilżanie jest wyłączone. Gdy nawilżacz pracuje, świeci się na biało. Jeśli miga na czerwono, to oznacza, że zbiornik na wodę jest pusty i trzeba go napełnić. Nawilżanie zostanie wyłączone do momentu napełnienia zbiornika.

 

 

5 stopni filtracji w Sharp KI-G75EUW


Filtracja w Sharp KI-G75EUW

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz, włosy itp.). Filtr nie podlega wymianie, a jedynie okresowemu odkurzeniu i myciu.

 • 2. Filtr z aktywnym węglem i żelem krzemionkowym: pochłania nieprzyjemne zapachy (np.dym tytoniowy, zapach zwierząt, odór śmieci) oraz związki lotne (benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren).

 • 3. Filtr HEPA H13: zatrzymuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu). Jego skuteczność to co najmniej 99,97%, a powierzchnia to niemal 1,9 m2!

 • 4. Filtr nawilżacza: zatrzymuje osad, będąc jednocześnie matą ewaporacyjną umożliwiającą nawilżanie.

 • 5. Jonizator Plasmacluster: znakomita technologia jonowa pozbywająca się wszelkich drobin o wielkości nawet 0,01 mikrona, wirusów i alergenów.

Funkcje dodatkowe


 • Autoczyszczenie wstępnego: ustawienie automatyczne lub manualne

 • 5 czujników: kurzu i PM2.5, temperatury, wilgotności, zapachu, światła

 • Wskaźniki: jakości powietrza, poziomu kurzu

 • Timer: włączenie i wyłączenie urządzenia (1-12h)

 • Uchwyty po bokach: łatwe i wygodne przenoszenie

 • Kółka obrotowe z ogranicznikiem: swobodne przemieszczanie

 • Child Lock: blokada panelu przed niechcianymi zmianami

 • 2 automatyczne wywiewy: przedni i tylni

 • 3 prędkości wentylatora: cicha, średnia, wysoka

 • Automatyczna praca: prędkość względem zanieczyszczeń powietrza

 • Tryb Pollen: pozbycie się alergizujących pyłków

 • Tryb Sleep: wyłączenie oświetlenia oraz cicha praca

 • Wskaźnik napełnienia wodą: dźwięk sygnalizujący opróżnienie zbiornika

 • Sterowanie oświetleniem: dostosowanie jasności wyświetlacza

 • Auto restart: po zaniku zasilania z wcześniejszymi ustawieniami

 • Regulacja czułości czujników: manualne ustawienie

 • Clean Ion Shower: silny nadmuch jonów Plasmacluster

Sharp KI-G75EUW zdjęcie obrotowe
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Sharp KI-G75EUW
kolor: biały
wymiary: 405x316x666 mm
waga: 12 kg
pobór prądu/moc*: 7, 26, 80 W
pobór prądu/moc z nawilżaniem*: 7, 28, 55 W
zbiornik: 4 L
przepływ powietrza*: 90, 258, 450 m3/h
przepływ powietrza z nawilżaniem*: 90, 258, 378 m3/h
nawilżanie*: 270, 600, 750 ml/h
głośność*: 18, 42, 52 dB
głośność z nawilżaniem*: 20, 42, 49 dB
długość przewodu zasilającego: 2 m
zalecany dla powierzchni: do 56 m2
Filtry powierzchnia HEPA: 1,9 m2
ilość węgla aktywnego: brak danych
szacunkowy roczny koszt: 300 zł

*1,2,3 prędkość

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

5/5

3 dzień z tą maszyną. Powietrze o niebo lepsze. Tryb nocny ze stukami, ale da się przyzwyczaić i zapomnieć. Reszta wyjdzie w praniu. Ogólnie na chwilę obecną - 5

Robert

5/5

Obsługa na najwyższym poziomie

Tomek

4.9/5

na podstawie 12 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Sharp KI-G75EUW

Sharp KI-G75EUW

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja Sharp KI-G75EUW

Model KI-G75EU-W wyróżnia się nową, wzmocnioną jonizacją Plasmacluster, która pomaga usunąć grzyby i bakterie. Został wyposażony w system samoczyszczącego się filtra wstępnego, który jest nowością na rynku. Sercem filtracji jest sprawdzony zestaw filtrów HEPA 13, filtr węglowy oraz żel krzemionkowy. Ostatnią z funkcji jest ewaporacyjne nawilżanie. Wysoka wydajność pozwala na oczyszczenie 56 m2, przepływ powietrza to aż 450 m3/h, a głośność zaledwie 18 dB w trybie oczyszczania.

 

Wygląd zewnętrzny

Sharp KI-G75EU-W wykorzystuje materiały bardzo dobrej jakości. Zanieczyszczone powietrze jest wciągane do filtrów z tyłu. Wyloty powietrza znajdują się u góry i z przodu. Zastosowano tutaj nowy ruchomy panel na przednim wylocie powietrza. Oczyszczacz ma nowe kółeczka transportowe (teraz obracają się o 360°). Urządzenie jest dość masywne, przez co przenoszenie między poziomami może być utrudnione.

 

Główne funkcje

W tym oczyszczaczu powietrza spotkamy 3 funkcje:

 • Oczyszczanie powietrza
 • Jonizacja Plasmacluster
 • Ewaporacyjne nawilżanie powietrza

 

Wydajność i funkcje Sharp KI-G75EUW

Parametr

Wartość (poziomy obrotów)

Uwagi

Przepływ powietrza

90/258/450 m3/h

Parametry są utrzymane na odpowiednim poziomie względem wydajności. W trybie nawilżania i oczyszczania przepływ wynosi 378 m3/h, co jest sporym spadkiem wydajności.

Powierzchnia działania

56 m2

Wydajność nawilżacza

270/600/750 ml/h

Bardzo duża wydajność nawilżania, poradzi sobie bez problemu.

Jonizator Plasmacluster

25000 jonów/cm3

Najnowsza wersja jonizatora pozwala na osiągnięcie dużo wyższego stężenia jonów. Odbywa się to kosztem wymiany co kilka lat modułu jonizatora. Lepsze zwalczanie alergenów, bakterii i grzybów.

Głośność

20/42/52 dB

Głośność jest bardzo niska, jedno z najcichszych urządzeń.

Zużycie energii

7/28/80 W

Przeciętne zapotrzebowanie na prąd, koszty energii nie powinny być odczuwalne.

 

 

Sharp KI-G75EUW czujniki

 

W oczyszczaczu powietrza znajduje się 5 czujników:

 1. Optyczny czujnik pyłów PM2.5
 2. Czujnik nieprzyjemnych zapachów
 3. Sensor światła
 4. Termometr
 5. Czujnik wilgotności względnej

Zgodnie z pomiarami z czujników urządzenie dostosuje przepływ powietrza, aby jak najsprawniej oczyścić powietrze. Dotyczy to zarówno oczyszczania, jak i nawilżania. Zastosowany czujnik pyłów ma bardzo przeciętną detekcję pyłów. W dodatku wymaga kalibracji w czystym powietrzu po uruchomieniu. Jest to mało praktyczne, większość użytkowników dowiaduje się o tym, dopiero gdy zauważają bardzo słabą detekcję PM2.5. Po poprawnej kalibracji czujnik może reagować od dość wysokich poziomów (ponad 50 µg/m3). Dlatego warto polecić stosowanie się do odczytów z zewnętrznych czujników PM2.5. Działanie pozostałych czujników jest poprawne.

 

Producent nie zastosował żadnej formy sterowania zdalnego, nie ma pilota na podczerwień lub sterowania przez Wi-Fi. Urządzenie nie ma wskaźnika zużycia filtrów. Jedyne wskazanie dotyczące filtrów to sygnalizacja konieczności czyszczenia. Sygnalizacja jest niepotrzebna w przypadku samoczyszczącego filtra wstępnego. Gdy będzie potrzeba, to urządzenie samo uruchomi czyszczenie tego filtra, co jest innowacyjnym rozwiązaniem.

 

Model KIG75EUW oferuje kilka trybów pracy: manualne (cichy, niski, średni, wysoki, pollen, Advanced auto) oraz automatyczne (Auto, Clean Ion Shower, Clean Assist). Clean Assist to nowy tryb automatyczny, który pomaga wyeliminować unoszący się kurz po odkurzaniu (trwa 15 minut i po zakończeniu oczyszczacz powróci do poprzedniego trybu pracy).

 

Filtry do oczyszczacza Sharp KI-G75EU-W

Oczyszczacz Sharp KI-G75EU-W jest wyposażony w 4 poziomy filtracji:

 • Filtr wstępny (ulepszona wersja) posiada bardzo gęstą siateczkę. Świetnie zatrzymuje kurz i duże zanieczyszczenia takie jak sierść i pyłki roślin
 • Filtr węglowy z dodatkiem żelu krzemionkowego (rozwiązanie zastosowane już w modelach z serii KC-G) eliminuje zapachy, niebezpieczne gazy (lotne związki organiczne) oraz zawarte w spalinach tlenki siarki i azotu (SOX, NOX)
 • Filtr HEPA (odpowiadający klasie H13 o skuteczności 99,97%) zwalcza zanieczyszczenia mechaniczne oraz główne składniki polskiego smogu (pyły PM2.5, PM10)
 • Nowy jonizator Plasmacluster (ulepszona wersja) osiąga teraz stężenia 25000 jonów/cm3. Poprzednie wersje osiągały tylko 7000. Jeszcze skuteczniej zwalcza alergeny, bakterie i wirusy. Kosztem wyższej skuteczności jest konieczność wymiany modułu co kilka lat

 

Oczyszczanie powietrza według Sharp KI-G75EUW
Sharp KI-G75EUW – oczyszczanie powietrza

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

HEPA 13

do 3 lat

499 zł

Węgiel aktywny + żel krzemionkowy

do 5 lat

249 zł

Filtr nawilżacza

do 5 lat

299 zł

Moduł jonizatora

Średnio co 2 lata

299 zł

Roczny koszt eksploatacji

350 zł

 

Podane wartości są szacunkowe na podstawie naszych obserwacji, doświadczeń i informacji od użytkowników. Należy pamiętać, że czas przydatności filtra będzie zależeć tylko od tego, jakich i ile zanieczyszczeń pochłonie filtr.

 

Dodatkowe informacje

 • Blokada rodzicielska
 • Timer
 • Wskaźnik konserwacji filtrów
 • Sterowanie podświetleniem
 • Funkcja Swing
 • Regulacja czułości czujników
 • Uchwyty transportowe
 • Wskaźnik napełnienia wodą
 • Auto restart

 

Podsumowanie

Oczyszczacz powietrza KI-G75EUW to rewelacyjny model wielofunkcyjny, jednocześnie bardzo wydajny w oczyszczaniu i nawilżaniu. Warto zwrócić uwagę na nowszą i wzmocnioną wersję jonizatora Plasmacluster. Zastosowane filtry to klasyczny zestaw znany z serii KC-G (HEPA13, węgiel aktywny i żel krzemionkowy). Ulepszono filtr wstępny, który również jest stosowany w najmocniejszym modelu Sharp UA-KIL80E-W.

 

Zastosowane czujniki są dobre, brakuje tu jednak laserowego czujnika pyłów, który polepszyłby detekcję PM2.5. Oczyszczacze powietrza Sharp to markowe produkty, co oznacza pewność serwisu oraz części zamiennych. Koszty eksploatacji mogą być względnie wysokie, przez konieczność okresowej wymiany trzech filtrów i modułu jonizatora. Komfort użytkowania poprawiłby pilot lub aplikacja mobilna, czego niestety brakuje. Pewne braki i niedociągnięcia rekompensuje cicha, wydajna praca i nowoczesna jonizacja. Dla poszukujących najbardziej zaawansowanych technologicznie i wydajnych oczyszczaczy z nawilżaniem, Sharp KI-G75EUW będzie prawdopodobnie najlepszym wyborem.

 

Sharp KI-G75EUW i zamiennik Sharp UA-KIL80E-W

 

Zalety
Filtr z żelem krzemionkowym
Wykonanie
Filtr HEPA13
Czujnik LZO
Samoczyszczący filtr wstępny
Ulepszony i przebadany jonizator Plasmacluster
Głośność
Funkcja Swing
Wady
Brak pilota lub aplikacji
Brak informacji o zużyciu filtrów
Przeciętne koszty eksploatacji
Brak laserowego czujnika PM2.5

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Sharp KI-G75EUW

Filtr Sharp FZ-G75HFE

FZ-G75HFE

Filtr HEPA H13 — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 499,00 zł

Filtr węglowy FZ-G60DFE

FZ-G60DFE

Filtr z aktywnym węglem i żelem krzemionkowym — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 279,00 zł

Filtr Sharp FZ-AX6MFE

FZ-AX6MFE

Filtr nawilżacza do oczyszczacza Sharp – do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Sharp IZ-C75SE Generator jonów Plasmacluster

Sharp IZ-C75SE

akcesorium

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.