22 602 20 80

Pn-Pt 9-19, So 10-18

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 3C
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 3CXiaomi Air Purifier 3C - widok przódXiaomi Air Purifier 3C - widok przód, wskazywanie jakości powietrzaXiaomi Air Purifier 3C - widok przód, wskazywanie jakości powietrzaXiaomi Air Purifier 3C - widok przód, zła jakość powietrzaXiaomi Air Purifier 3C - widok przód, dobra jakość powietrzaXiaomi Air Purifier 3C - widok przód, umiarkowana jakość powietrzaXiaomi Air Purifier 3C - widok przód, dobra jakość powietrza i praca w trybie ulubionymXiaomi Air Purifier 3C - widok bokXiaomi Air Purifier 3C - widok bokXiaomi Air Purifier 3C - widok bokXiaomi Air Purifier 3C - widok bokXiaomi Air Purifier 3C - widok tył, kabel zasilającyXiaomi Air Purifier 3C - widok tył, zbliżenie na czujnikXiaomi Air Purifier 3C - górna część oczyszczaczaXiaomi Air Purifier 3C - górna część oczyszczaczaXiaomi Air Purifier 3C - dolna część oczyszczacza, otwór na filtrXiaomi Air Purifier 3C - przekrój, widok na filtrXiaomi Air Purifier 3C - widok od góry, wentylatorXiaomi Air Purifier 3C - widok od góry, wywiew powietrzaXiaomi Air Purifier 3C - filtr do oczyszczaczaOczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 3CXiaomi Air Purifier 3C widok z bokuXiaomi Air Purifier 3C widok z tyłuFiltr do oczyszczacza Xiaomi Air Purifier 3CXiaomi Air Purifier 3C aranżacja oczyszczaczaXiaomi Air Purifier 3C aranżacja oczyszczaczaXiaomi Air Purifier 3C aranżacja oczyszczaczaXiaomi Air Purifier 3C aranżacja oczyszczaczaXiaomi Air Purifier 3C aranżacja oczyszczacza
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 3C

Xiaomi Air Purifier 3C

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 409,00 złpromocja %

Oczyszczacz powietrza

Xiaomi Air Purifier 3C

Cena: 599,00 zł409,00 złpromocja %

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 40 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza30-61 dB
 • Koszt filtrów 300 zł/rok
 • Koszt energii 9 zł/mc
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Chińska równowaga

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dużo

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Xiaomi Mi Air Purifier 3C z filtrem HEPA H13

Xiaomi Air Purifier 3C jest oczyszczaczem powietrza, który swój debiut miał pod koniec 2020 roku. Na uwagę zasługuje tutaj wykorzystanie filtra HEPA H13 oraz wysoki CADR na poziomie 320 m3/h. Model doskonale sprawdzi się na powierzchniach do 40 m2, a sterowanie odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej dającej możliwość wykorzystania funkcji dodatkowych urządzenia. Producent zadbał o rekordowo niskie zużycie energii – maksymalny pobór energii w przypadku tego modelu to znikome 29W.

 

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 3C to niezwykle niska cena przy zachowaniu dobrej jakości wykonania. Warto zaznaczyć również, że model jest niewielkich rozmiarów (54 x 24 x 24 cm), więc znajdzie miejsce w niemal każdym pomieszczeniu. Na górze urządzenia znajdują się 2 przyciski sterujące, które odpowiadają za włączanie i wyłączanie oraz zmianę trybów pracy oczyszczacza.

 

Filtr 3w1


 

Xiaomi Air Purifier 3C widok z boku

W środku urządzenia znajdziemy filtr w kształcie walca, który zbudowany jest z 3 warstw. Pierwsza z nich to warstwa wstępna zatrzymująca na swojej powierzchni większe zanieczyszczenia. Potrafi usunąć z powietrza większe pyły, kurz, włosy, sierść zwierząt, okruchy itp.

 

Kolejna warstwa węgla aktywnego (330 gramów węgla) neutralizuje przykre i niepożądane zapachy oraz szkodliwe i niebezpieczne gazy. Warto zaznaczyć, że usuwanie formaldehydu sięga 99,99%. Ostatnia warstwa to wysokowydajny filtr HEPA klasy H13, który gwarantuje skuteczność na poziomie co najmniej 99,97%. Neutralizuje on najmniejsze, niewidoczne gołym okiem zabrudzenia i jest świetną bronią na smog, wirusy, kurz, bakterie oraz alergeny.

 

Cylindryczny kształt filtra pozwala na pobranie powietrza z 4 stron oczyszczacza. W odróżnieniu od innych modeli Xiaomi tutaj dostęp do filtra uzyskujemy przez ściągnięcie górnej części urządzenia. Brudne powietrze jest pobierane przez setki dziur w obudowie, a następnie poddane zostaje każdej warstwie filtra. Niemal całkowicie oczyszczone powietrze zostaje wydmuchiwane ku górze przez górny wywiew powietrza.

 

Procentowy poziom zużycia zawsze jest dostępny z poziomu aplikacji, więc nie musisz martwić się o porę zmiany filtra. Żywotność filtra oscyluje w granicach 6 miesięcy.

 

Czujnik PM2.5 i praca automatyczna


 

Oczyszczacz Xiaomi Air Purifier 3C oferuje tryb automatyczny, ulubiony oraz nocny. Aktualny tryb pracy sprawdzisz na wyświetlaczu. Precyzyjny laserowy czujnik pyłów na bieżąco bada jakość powietrza. Na podstawie jego odczytów kontrolowany jest tryb automatyczny – wentylator zwalnia i przyspiesza względem jakości powietrza. Jest to maksymalnie oszczędna praca z zachowaniem najlepszej skuteczności.

 

Z odczytów czujnika korzystają również wskaźnik jakości powietrza oraz wskaźnik poziomu pyłów PM2.5. Pierwszy z nich za pomocą zmieniających się kolorów wskazuje na aktualny poziom zanieczyszczeń*. Drugi natomiast na bieżąco wskazuje ilość głównego składnika smogu (PM2.5) w powietrzu – robi to liczbowo w skali AQI.

 

*Jest to pasek w dolnej części wyświetlacza, który zmienia kolory następująco:

 • stężenie PM2.5 mniejsze niż 76 µg/m3 – kolor zielony,
 • stężenie PM2.5 pomiędzy 76 µg/m3 i 150 µg/m3 – kolor pomarańczowy,
 • stężenie PM2.5 większe niż 150 µg/m3 – kolor czerwony.

 

Niezwykle prosta zmiana filtra w Xiaomi Mi Air Purifier 3C


 

Xiaomi Mi Air Purifier 3C ściąganie panelu Xiaomi Mi Air Purifier 3C panel górny Xiaomi Mi Air Purifier 3C z filtrem

 

Aplikacja Mi Home


 

Xiaomi Air Purifier 3C zrzut aplikacji Mi Home

Oczyszczacz Xiaomi Mi Air Purifier 3C oferuje możliwość sterowania za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. Aplikacja daje możliwości sterowania, których nie mamy z poziomu panelu sterowania (wyświetlacza) i jest dostępna w języku polskim. Mi Home pozwala na pełną kontrolę nad urządzeniem, monitoring jakości powietrza w czasie rzeczywistym oraz:

 • włączanie/wyłączanie oczyszczacza,
 • ustawienie timera,
 • ustawianie trybów pracy oczyszczacza,
 • sprawdzenie jakości filtra – stan zużycia w % oraz szacowana ilość dni do końca żywotności,
 • sprawdzenie jakości powietrza,
 • sprawdzenie aktualnego poziomu pyłów PM2.5,
 • sprawdzenie statystyki danych,
 • dostęp do funkcji płynnego zwiększania mocy – szybkość pracy wentylatora przystosowana jest do wielkości pomieszczenia, dzięki czemu zyskujemy optymalną moc do metrażu pomieszczenia.
*jako sklep nie ponosimy odpowiedzialności za wprowadzone przez producenta zmiany w aplikacji, która zapewnia dodatkowe funkcjonalności

 

Aplikacja jest w pełni darmowa i dostępna na urządzenia z systemem Android lub iOS. Co ważne, Mi Home jest kompatybilna z Asystentem Google oraz Amazon Alexa, które pozwalają na wydawanie poleceń głosowych. Pobierz aplikację Mi Home:

Aplikacja Mi Home Aplikacja Mi Home

 

3 stopnie filtracji


Animacja oczyszczacza Xiaomi Mi Air Purifier 3C

 • 1. Filtr wstępny PET siatkowy zatrzymujący większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, włosy itp.).

 • 2. Filtr HEPA H13: zatrzymuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów, pyłki roślin oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu).

 • 3. Filtr węglowy: usuwa formaldehyd i inne substancje szkodliwe oraz niepożądane i nieprzyjemne zapachy (np. toluen).

Funkcje dodatkowe


 • Tryb automatyczny: maksymalna wygoda i oszczędność energii

 • Tryb nocny: cicha praca i komfortowe warunki do snu

 • Tryb ulubiony: możliwość przypisania skuteczności do powierzchni

 • Łączność Wi-Fi: pełna obsługa urządzenia poprzez aplikację mobilną

 • Wskaźnik jakości powietrza: na podstawie poziomu pyłu zawieszonego

 • Wskaźnik zużycia filtra: procentowy poziom

 • Czujnik pyłów zawieszonych: precyzyjny pomiar

 • Wyświetlacz OLED: informacja o aktualnym trybie pracy

 • Blokada rodzicielska: zablokowanie panelu sterowania

 • Sterowanie oświetleniem: jasne, przyciemnione, wyłączone

Xiaomi Air Purifier 3C
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Xiaomi Air Purifier 3C
kolor: biały
wymiary: 240x240x520 mm
waga: 6,1 kg
pobór prądu/moc*: 29 W
CADR*: do 320 m3/h
CADR (formaldehyd)*: 60 m3/h
głośność*: 30.5-61 dB
zalecany dla powierzchni: 22-40 m2
Filtry powierzchnia HEPA: 2,2 m2
ilość węgla aktywnego: 330 g
szacunkowy roczny koszt: 300 zł

*zależne od prędkości pracy

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

4/5

W cenie mniej niż 400 zł dostajemy ponad 300 m3/h CADR, czujnik laserowy i WiFi. Model ma te same wady co bracia, czyli słaby tryb auto, który możemy częściowo niwelować automatyzując regułami. Nie jest to doskonałe, ale cała konstrukcja i cena sprawia, że to jeden z bardziej opłacalnych produktów na rynku.

Łukasz R.

5/5

Udany zakup, zarówno w zakresie obsługi sklepu jak i samego oczyszczacza. Wszystko zgodne z opisem

mateusz

4.8/5

na podstawie 4 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Xiaomi Air Purifier 3C

Xiaomi Air Purifier 3C

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja Xiaomi Air Purifier 3C

Xiaomi Air Purifier 3C to oczyszczacz powietrza chińskiego producenta, który znajdziemy wśród propozycji na sezon smogowy 2020/2021. Urządzenie sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 40 m2. Wyróżnia się niebywale niskim zużyciem prądu na poziomie zaledwie 29 W przy najwyższych obrotach.

 

Design i wykonanie

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 3C cechuje typowa dla chińskiego giganta minimalistyczna stylistyka. Posiada perforowaną z każdej strony obudowę wykonaną z plastiku w białym kolorze – w tym modelu filtr wyciągany jest po rozłożeniu urządzenia na dwie części. Z przodu urządzenia znajduje się nowoczesny wyświetlacz OLED, a na górze obok kratki wywiewu zostały umieszczone przyciski sterujące. Trzeba przyznać, że całość przezntuje się zgrabnie.

 

Xiaomi Air Purifier 3C, widok od góry
Xiaomi Air Purifier 3C

 

Nowy oczyszczacz Xiaomi jest kompaktowy, a jego waga (6,1 kg) umożliwia jego przenoszenie pomiędzy salonem, gdzie pracuje w dzień, a sypialnią, w której przydaje się w nocy.

 

Wydajność i funkcje Xiaomi Air Purifier 3C

Parametr

Wartość

Uwagi

CADR

320 m3/h

Powierzchnia działania deklarowana przez producenta jest zgodna z naszymi obliczeniami.

Powierzchnia działania

40 m3

Głośność

30,5-61 dB

Na niskich obrotach jeden z najcichszych modeli producenta.

Zużycie energii

do 29 W

Energooszczędny oczyszczacz.

 

Nowy Xiaomi Air Purifier 3C został wyposażony w precyzyjny laserowy czujnik pyłów PM2.5, dzięki któremu możliwa jest praca w trybie automatycznym. Urządzenie dobiera prędkość wentylatora do rzeczywistych potrzeb, by nie tylko zapewniać czyste powietrze, ale także niski pobór prądu (w tym modelu na rekordowym poziomie - maks. 29 W).

 

Xiaomi Air Purifier 3C, czujnik

 

Oprócz tego mamy do wyboru 2 tryby pracy:

 • nocny - niskie obroty i cicha praca,
 • ulubiony - skuteczność przypisana przez użytkownika.

Xiaomi Air Purifier 3C posiada wyświetlacz OLED, dzięki któremu możliwe jest sprawdzenie aktualnego trybu pracy oraz informacji na temat jakości powietrza. To właśnie na nim znajdują się 2 wskaźniki - jakości powietrza oraz poziomu pyłów PM2.5. Pierwszy to zmieniająca kolory dioda, drugi - numeryczna informacja o PM2.5 w μg/m3. Na wyświetlaczu znajdziesz również informację o wilgotności, temperaturze oraz procentowym zużyciu filtra.

 

Filtry

Filtry do oczyszczaczy Xiaomi cechuje żywotność ok. 6 miesięcy. Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 3C posiada filtr w kształcie walca, w skład którego wchodzą:

 • filtr wstępny PET, czyli drobna siateczka, która zatrzymuje duże zanieczyszczenia,
 • filtr HEPA H13, który wyróżnia się blisko 100% skutecznością w zatrzymywaniu wirusów, zarodników, pyłków i zanieczyszczeń mechanicznych,
 • filtr węglowy (330 g), który odpowiada za usuwanie niepożądanych zapachów i niebezpiecznych związków lotnych.
Xiaomi Air Purifier 3C oraz filtr
Xiaomi Air Purifier 3C z filtrem

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

Filtr 360°

~6 miesięcy

150 zł

Roczny koszt eksploatacji

 

~300 zł

 

 

Xiaomi Air Purifier 3C - podsumowanie

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 3C to kolejna wersja jednego z popularnych modeli producenta. Względem modelu 2C wprowadzono przede wszystkim bardziej precyzyjny laserowy czujnik pyłów PM2.5, dodano filtr węglowy oraz wprowadzono wyświetlacz OLED na przedni panel. W ten sposób uzyskano urządzenie do kompleksowej dbałości o stan powietrza. Cechuje je nowoczesna stylistyka doceniona przez miłośników minimalizmu.

 

Urządzenie jest kompaktowe, pracuje bardzo cicho i energooszczędnie. Komfort użytkowania podnosi możliwość sterowania za pomocą darmowej aplikacji mobilnej. Łatwo sparować ją z urządzeniem, ma przyjazny interfejs i daje dużo możliwości.

 

Xioami Air Purifier 3C
XiaomiAir Purifier 3C aranżacja

 

Zalety
Filtr HEPA H13
Intuicyjny wyświetlacz OLED
Laserowy czujnik PM2.5
Energooszczędność
Niska cena
Wady
Wysoka głośność na wysokich obrotach

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Xiaomi Air Purifier 3C

Filtr Gray 360° do oczyszczaczy Xiaomi

M8R-FLH promocja %

Filtr czarny 360° - HEPA H13 i węglowy do 6 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 199,00 zł 139,00 zł

Filtr Xiaomi M6R-FLP Green

M6R-FLP promocja %

Filtr Antyformaldehydowy 360° - węglowy i HEPA E12 do 6 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 169,00 zł 135,00 zł

Filtr Green 360° do oczyszczaczy Xiaomi

M1R-FLP promocja %

Filtr Antyformaldehydowy 360° - węglowy i HEPA E12 do 6 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 169,00 zł 129,00 zł

Filtr Purple 360° do oczyszczaczy Xiaomi

MCR-FLG promocja %

Filtr antybakteryjny 360° - HEPA E12 i węglowy do 6 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 149,00 zł 135,00 zł

Filtr 360° Blue do oczyszczaczy Xiaomi

M2R-FLP

Filtr niebieski 360° - HEPA E12 i węglowy do 6 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 119,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.