Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 3H
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 3HXiaomi Air Purifier 3H widok bokXiaomi Air Purifier 3H widok z przoduXiaomi Air Purifier 3H widok bokXiaomi Air Purifier 3H widok bokXiaomi Air Purifier 3H widok z tyłu, bokXiaomi Air Purifier 3H widok tyłXiaomi Air Purifier 3H górna część, wyświetlaczXiaomi Air Purifier 3H górna część, wyświetlaczXiaomi Air Purifier 3H klapa filtra, czujnik i wyłącznik oświetleniaXiaomi Air Purifier 3H zbliżenie na czujnikXiaomi Air Purifier 3H zbliżenie na klapę od filtraXiaomi Air Purifier 3H widok z góry, wywiew powietrzaXiaomi Air Purifier 3H kratka wywiewu powietrzaXiaomi Air Purifier 3H widok z dołuXiaomi Air Purifier 3H zbliżenie na obudowęXiaomi Air Purifier 3H dotykowy panel sterowaniaXiaomi Air Purifier 3H - wyświetlacz wskazujący tryb pracyXiaomi Air Purifier 3H - wyświetlacz wskazujący poziom pyłówXiaomi Air Purifier 3H - wyświetlacz wskazujący tryb automatycznyXiaomi Air Purifier 3H - wyświetlacz wskazujący tryb nocnyXiaomi Air Purifier 3H - wyświetlacz wskazujący tryb ulubionyXiaomi Air Purifier 3H filtr, przekrójXiaomi Air Purifier 3H filtr 360°Xiaomi Air Purifier 3H filtr blackXiaomi Mi Home - zrzut aplikacji, poziom pyłów PM2.5Xiaomi Mi Home - zrzut aplikacji, wybór urządzeniaXiaomi Mi Home - zrzut aplikacji, płynne zwiększenie mocy urządzenia

Oczyszczacz powietrza

Xiaomi Air Purifier 3H

Cena: 659,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 48 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza32-64 dB
 • Koszt filtrów 200 zł/rok
 • Koszt energii 8 zł/mc
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Chińska równowaga

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 3H

Xiaomi Air Purifier 3H

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 659,00 zł

Wybierz wariant

Xiaomi Air Purifier 3H
Xiaomi Air Purifier 3H
659,00

Oczyszczacz Xiaomi filtr HEPA H13Xiaomi Air Purifier 3H jest najnowszym długo oczekiwanym oczyszczaczem powietrza od azjatyckiego producenta. Model jest następcą oczyszczacza oznaczonym „2S” i cechuje się lepszą wydajnością (poziom CADR wzrósł do 380 m3/h), sprawniejszym filtrem oraz ciekawszą możliwością sterowania. Model jest także cichszy (32-64 dB) a zużycie energii to minimalne 38W na najwyższych obrotach!

 

Dzięki wzrostowi wydajności oczyszczacz Xiaomi Air Purifier 3H może obsłużyć powierzchnię dochodzącą do nawet 48 m2. Co ważne, większa wydajność idzie w parze z lepszą wydajnością filtra oraz zachowaniem niewielkiego rozmiaru (54 x 24 x 24 cm)! Sterowanie modelem odbywa się za pomocą dotyku lub aplikacji na urządzenia mobilne.

 

Oczyszczacz na miarę XXI wieku


Xiaomi Air Purifier 3H widok z boku

 

Xiaomi Mi Air Purifier 3H dostał nowy wyświetlacz Smart OLED, który pozwala na dotykowe sterowanie oczyszczaczem. Z wyświetlacza odczytasz i sprawdzisz również aktualny tryb pracy, połączenie z Wi-Fi, jakość powietrza czy poziom temperatury oraz wilgotności. Wyświetlacz wskazuje numerycznie poziom pyłów 2.5, a pierścień kolorystyczny zmienia kolory zależnie od stężenia tego pyłu. Pierścień wyznacza również granicę przycisku włączania/wyłączania.

 

Kolory pierścienia zmieniają się w następujący sposób:

 • stężenie PM2.5 mniejsze niż 76 µg/m3 – kolor zielony
 • stężenie PM2.5 pomiędzy 76 µg/m3 i 150 µg/m3 – kolor pomarańczowy
 • stężenie PM2.5 większe niż 150 µg/m3 – kolor czerwony

 

Zrezygnowano tutaj z przycisku, który znajduje się na górze w starszych modelach (przeniesiono go na wyświetlacz). Dzięki temu zwiększono powierzchnię wentylatora oraz kratki wywiewu, która teraz zajmuje całą górną powierzchnię urządzenia. Zwiększył się dzięki temu przepływ powietrza, który poskutkował większą powierzchnią oczyszczania oraz atrakcyjniejszym dla oka designem.

 

W środku znajduje się precyzyjny laserowy czujnik pyłów, dzięki któremu odbywa się automatyczna praca względem zanieczyszczeń. Co ważne, została zwiększona tutaj ilość trybów pracy ustawianych ręcznie z poziomu wyświetlacza. Teraz mamy do wyboru aż 6 trybów pracy: automatyczny, nocny, ulubiony oraz low, medium i high umożliwiające wybór stopnia szybkości wentylatora.

 

Lepsza wydajność filtracji


 

Oczyszczacz Xiaomi 3H został wyposażony w czarny filtr w kształcie walca. Filtr 360° jest połączeniem filtra wstępnego, HEPA oraz węglowego. Nowością jest tutaj zastosowanie filtra HEPA klasy H13, którego skuteczność to co najmniej 99,97% dla usuwania najmniejszych szkodliwych substancji. Ponadto filtr wstępny (gęsta siatka z materiału PET) wyłapuje większe zanieczyszczenia, a węglowy (330 gramów węgla) pochłania szkodliwe gazy i niebezpieczne zapachy.

 

Warto zaznaczyć, że filtr Xiaomi ma czujnik RFID, który po włożeniu resetuje licznik zużycia. Żywotność filtra oscyluje w granicach 12 miesięcy użytkowania. Aplikacja mobilna udostępnia wskaźnik, który poinformuje o potrzebie zmiany oraz procentowym zużyciu filtra.

 

Dzięki swojemu cylindrycznemu kształtowi, filtr zapewnia efektywne zasysanie powietrza z 3 stron. Obudowa oczyszczacza ma setki maleńkich dziurek, przez które pobierane jest brudne powietrze. Z tyłu oczyszczacza znajduje się klapa filtra, która nie posiada dziurek w obudowie. Dzięki specjalnej podstawce dociskającej w oczyszczaczu system filtracji jest niezwykle szczelny, co gwarantuje maksymalną skuteczność.

 

Znajdujący się wewnątrz oczyszczacza wentylator promieniowy wydmuchuje z ogromną siłą czyste powietrze ku górze przez wywiew powietrza.

 

Aplikacja Mi Home


 

Xiaomi Air Purifier 3H zrzut aplikacji Mi Home

Dzięki aplikacji mobilnej Mi Home możemy w pełni kontrolować oczyszczacz Xiaomi AP 3H. Będziesz mógł sterować urządzeniem, nawet nie będąc w domu oraz monitorować jakość powietrza w czasie rzeczywistym. Aplikacja już od jakiegoś czasu dostępna jest w języku polskim. Mi Home daje nam dostęp do wielu opcji zarządzania urządzeniem:

 • włączanie/wyłączanie oczyszczacza
 • kontrola siły nadmuchu
 • ustawienie timera
 • ustawianie trybów pracy oczyszczacza
 • sprawdzenie jakości filtra
 • sprawdzenie jakości powietrza
 • aktualny poziom pyłów PM2.5
 • aktualny poziom wilgotności powietrza
 • aktualna temperatura
 • statystyki danych
 • funkcja płynnego zwiększania mocy – szybkość pracy wentylatora przystosowana jest do wielkości pomieszczenia, dzięki czemu zyskujemy optymalną moc do metrażu pomieszczenia

 

Aplikacja mobilna Mi Home daje również możliwość ustawienia własnych preferencji. Automatyzacja polega na określeniu własnego scenariusza. Możesz np. ustawić włączenie się oczyszczacza przed powrotem ze szkoły lub z pracy, czasu wejścia w tryb nocny itp.

 

Aplikacja jest w pełni darmowa i dostępna na urządzenia z systemem Android lub iOS. Co ważne, Mi Home jest kompatybilna z Asystentem Google oraz Amazon Alexa. Pobierz aplikację Mi Home:

Aplikacja Mi Home Aplikacja Mi Home

 

3 stopnie filtracji


Stopnie filtracji Xiaomi Mi Air Purifier 3H

 • 1. Filtr wstępny PET siatkowy zatrzymujący większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, włosy itp.)

 • 2. Filtr HEPA H13: zatrzymuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów, pyłki roślin oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu)

 • 3. Filtr węglowy: usuwa formaldehydy i inne substancje szkodliwe oraz niepożądane i nieprzyjemne zapachy

Funkcje dodatkowe


 • Łączność Wi-Fi: pełna obsługa urządzenia poprzez aplikację mobilną

 • 3 prędkości wentylatora: low, medium, high

 • Timer: automatyczne włączenie i wyłączenie

 • Wskaźnik wymiany filtra: informacja o konieczności wymiany

 • Tryb turbo: ekspresowe pozbycie się zanieczyszczeń

 • Tryb nocny: komfortowe warunki do snu

 • Tryb auto: praca względem poziomu zanieczyszczenia powietrza

 • Czujniki: temperatury i wilgotności

 • Czujnik jakości powietrza: mierzy ilość PM2.5

 • Wskaźnik jakości powietrza: na podstawie poziomu pyłu zawieszonego

Xiaomi Mi Air Purifier 3H zdjęcie obrotowe
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Xiaomi Air Purifier 3H
kolor: biały
wymiary: 240x240x520 mm
waga: 4,8 kg
pobór prądu/moc*: do 38 W
CADR (pyły)*: 380 m3/h
CADR (formaldehyd)*: 60 m3/h
głośność*: 33-64 dB
długość przewodu zasilającego: 1,5 m
zalecany dla powierzchni: 48 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 200 zł

*zależne od prędkości pracy

 

  Pobierz instrukcję obsługi

  Pobierz instrukcję obsługi połączenia z Mi Home

5/5

Produkt sam w sobie jest bez wad, dziala dokladnie tak jak ma dzialac - szybko i skutecznie filtruje. Aplikacja do niego to juz mistrzostwo, dopracowana w kazdym calu. Co do samego pudla to w trybie 1 jest takiej głośności, ze swobodnie mozna ogladac telewizje, a w trybie nocnym nic nie zakłóca zasypiania ani snu - nic nie slychac, a nadal oczyszcza powietrze. Tryby 2 i 3 sa juz glosne, ale oczyszczacz skutecznie oczyszcza powietrze w ciagu kilku minut. Jako jeden z nielicznych ma filtr Hepa (ten czarny); wiekszosc oferowanych filtrow, rowniez tych marek top, oferuje filtry starszej generacji nazywajac je Hepa, choc nie sa Hepa, wiec uważajcie. Czujnik badający stezenie pyłów pokazuje przy otwartym oknie podobne wartosci co czujniki z aplikacji Airly. Jak sie pryśnie w pomieszczeniu w ktorym jest oczyszczacz dezodorantem, puści zwykly parowy nawilzacz lub gotuje sie w kuchni bez włączonego okapu, ktos kto chwile temu palil na dworze papierosa przyjdzie i po prostu oddycha to oczyszczacz wariuje i dziala z pełna moca - i bardzo dobrze, to swiadczy o jego skutecznosci. Co do aplikacji to mozna ustawic recznie mnostwo opcji: kiedy ma dzialac, z jaka moca, kiedy ma sie wylaczyc, kiedy wlaczyc, mozna recznie ustawic moc, zdalnie sterować z poziomu aplikacji. Ja mam ustawione ze od wartosci pyłów 11 oczyszczacz ma sie wlaczac i filtrować na niezbyt mocnych obrotach (oczyści pomieszczenie ok. 25m kw. w 5-7 min) a ponizej wartosci 10 ma sie wylaczac, by sie filtr niepotrzebnie nie zużywał. Aplikacja bezbłędnie dziala. Pokazuje tez temperature i wilgotnosc pomieszczenia. Wylaczone urządzenie ale nie odłączone od pradu ciagle pokazuje wartosci w aplikacji. Aplikacja pokazuje zuzycie filtra w % i dniach do wymiany, pokazuje sie tez ta informacja przy włączeniu filtra. Cena oczyszczacza przy tych funkcjonalnościach jest zadziwiająco niska. Jest lekki, wiec nie sprawia problemu przenoszenie miedzy pomieszczeniami. Z zachwytu niemal od razu kupiliśmy z Xiaomi robota sprzątającego sobie i rodzicom i teraz wybieramy szczoteczke soniczna do zebow i nawilzacz ewaporacyjny. Mam tylko 1 watpliwosc co do tego oczyszczaczy. Czy jest naprawde komukolwiek potrzebny? Przy zamknietych oknach caly czas pokazuje poziom zapylenia 1, wiec nie ma potrzeby by oczyszczacz ciagnal prad i działał. Dopiero przy otwartym oknie, gdy jest zanieczyszczone powietrze na zewnatrz, to oczyszczacz sie aktywuje. Tyle ze w zime rzadko kto otwiera okna, chyba ze do wietrzenia. Wietrzymy regularnie i z aplikacja Airly tylko wtedy gdy jest czyste powietrze na zewnatrz - w Opolu powietrze jest wbrew pozorom czyste, czesto jest kolo 5-7, a mieszkamy w centrum, wiec powinien byc smog. Wysokie wartosci sa tylko gdy jest zimno wieczorami i ludzie pala w piecach - ale wtedy nie wietrzymy i oczyszczacz nie musi nic filtrować. Zobaczymy jak sie oczyszczacz bedzie sprawdzal latem, gdy bedziemy wiecej otwierac okna - tyle ze wtedy nie bedzie zanieczyszczeń od palenia w piecach.

PolaPola

5/5

Bardzo sprawny, dość cichy oczyszczacz, z dobrym sterowaniem manualnym i świetnym przez aplikację na smartfonie. W trybie nocnym i automatycznym (o ile pył zawieszony 2.5 w pokoju jest poniżej 75 μg/m3 ) - oczyszczacz jest niesłyszalny, nie utrudnia zasypiania ani snu. Automatyzacja działa dobrze, trzeba jej się trochę nauczyć, ale znajdziemy informacje w internecie. Praca na najwyższym biegu (trzecim) dość głośna, może zakłócać słuchanie radia czy oglądanie telewizji, ale nie uniemożliwia żadnej z tych czynności. Inna sprawa, że na 3 bieg w warunkach wielkopolskich sam oczyszczacz ani razu się nie przełączył. Jedyny brak wśród jego funkcji, to brak czujnika LZO, który także sterowałby pracą wentylatora, a tym samym całego urządzenia (jest czujnik pyłów 2.5, który tak właśnie działa). Ale korzystając z własnego nosa i aplikacji (lub przycisków na urządzeniu) też skutecznie możemy sterować jego pracą i to praktycznie z dowolnej odległości, byle mieć internet lub wi-fi. Trzeba docenić też to, że oczyszczacz w trybie "off" nadal mierzy wartość pyłów 2.5 i aplikacja nam tę wartość wyświetli na smartfonie (choć wydaje mi się, że aktualizacja odczytów w tym trybie ma mniejszą częstotliwość). Tym samym w razie potrzeby możemy uruchomić oczyszczacz zdalnie. Jedynym warunkiem jest podłączenie urządzenia do gniazdka elektrycznego. Oczyszczacz zapachy usuwa bardzo skutecznie, więc gdy zza okna przy wietrzeniu wejdzie dym, to wraz z pyłami zapachy też znikają i to w ciągu kilku minut. Można stosować bawełnę filtracyjną zakładaną na filtr Xiaomi. Większe zanieczyszczenia (i chyba większe pyły też) pozostają na tej bawełnie, którą szybko i tanio można wymienić. Po 2 tygodniach używania (powietrze na zewnątrz miało zapylenie od 17 do 101 μg/m3) cała bawełna była pokryta ciemnoszarym "filcem" o grubości kilku milimetrów. Bawełnę wyrzuciłem i założyłem nową za kilka zł. Czujniki wilgotności i temperatury są sprawne, wyniki są podawane na wyświetlaczu wraz z zapyleniem. Pomiary nie odbiegają od pomiarów miernika zewnętrznego. Przy aktualnej proporcji jakości i funkcjonalności do ceny zakup jest zdecydowanie opłacalny. Używam tez niedrogiego (40 zł) jonizatora powietrza, który stoi 20 cm od oczyszczacza. Zauważyłem, że szybkość oczyszczenia powietrza w pokoju wzrasta o prawie 20%, jeśli zasysa on powietrze zjonizowane. Być może pyły zagregowane w efekcie jonizacji też w większym stopniu są zatrzymywane na bawełnie filtracyjnej, niż bez jonizacji, ale nie mam możliwości sprawdzenia tego. Nie bez znaczenia jest też elegancki wygląd tego oczyszczacza i mała powierzchnia, jaką zajmuje w pokoju.

MiroKar

5.0/5

na podstawie 2 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Xiaomi Air Purifier 3H

Xiaomi Air Purifier 3H

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Xiaomi Air Purifier 3H

Filtr Purple 360° do oczyszczaczy Xiaomi

MCR-FLG

Filtr antybakteryjny 360° - HEPA E12 i węglowy do 6 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 129,00 zł

Filtr Xiaomi M6R-FLP Green

M6R-FLP promocja %

Filtr Antyformaldehydowy 360° - węglowy i HEPA E12 do 6 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 169,00 zł 139,00 zł

Filtr 360° Blue do oczyszczaczy Xiaomi

M2R-FLP

Filtr niebieski 360° - HEPA E12 i węglowy do 6 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 119,00 zł

Filtr Green 360° do oczyszczaczy Xiaomi

M1R-FLP

Filtr Antyformaldehydowy 360° - węglowy i HEPA E12 do 6 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 169,00 zł

Filtr Gray 360° do oczyszczaczy Xiaomi

M8R-FLH promocja %

Filtr czarny 360° - HEPA H13 i węglowy do 6 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 199,00 zł 169,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.