22 602 20 80

Pn-Pt 9-19, So 10-18

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 3H
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 3HXiaomi Air Purifier 3H widok bokXiaomi Air Purifier 3H widok z przoduXiaomi Air Purifier 3H widok bokXiaomi Air Purifier 3H widok bokXiaomi Air Purifier 3H widok z tyłu, bokXiaomi Air Purifier 3H widok tyłXiaomi Air Purifier 3H górna część, wyświetlaczXiaomi Air Purifier 3H górna część, wyświetlaczXiaomi Air Purifier 3H klapa filtra, czujnik i wyłącznik oświetleniaXiaomi Air Purifier 3H zbliżenie na czujnikXiaomi Air Purifier 3H zbliżenie na klapę od filtraXiaomi Air Purifier 3H widok z góry, wywiew powietrzaXiaomi Air Purifier 3H kratka wywiewu powietrzaXiaomi Air Purifier 3H widok z dołuXiaomi Air Purifier 3H zbliżenie na obudowęXiaomi Air Purifier 3H dotykowy panel sterowaniaXiaomi Air Purifier 3H - wyświetlacz wskazujący tryb pracyXiaomi Air Purifier 3H - wyświetlacz wskazujący poziom pyłówXiaomi Air Purifier 3H - wyświetlacz wskazujący tryb automatycznyXiaomi Air Purifier 3H - wyświetlacz wskazujący tryb nocnyXiaomi Air Purifier 3H - wyświetlacz wskazujący tryb ulubionyXiaomi Air Purifier 3H filtr, przekrójXiaomi Air Purifier 3H filtr 360°Xiaomi Air Purifier 3H filtr blackXiaomi Mi Home - zrzut aplikacji, poziom pyłów PM2.5Xiaomi Mi Home - zrzut aplikacji, wybór urządzeniaXiaomi Mi Home - zrzut aplikacji, płynne zwiększenie mocy urządzenia
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 3H

Xiaomi Air Purifier 3H

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 615,00 złpromocja %

Oczyszczacz powietrza

Xiaomi Air Purifier 3H

Cena: 799,00 zł615,00 złpromocja %

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 48 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza32-64 dB
 • Koszt filtrów 300 zł/rok
 • Koszt energii 8 zł/mc
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Chińska równowaga

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dużo

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Oczyszczacz Xiaomi Air Purifier 3H filtr HEPA H13Xiaomi Air Purifier 3H jest najnowszym długo oczekiwanym oczyszczaczem powietrza od azjatyckiego producenta. Model jest następcą oczyszczacza oznaczonym „2S” i cechuje się lepszą wydajnością (poziom CADR wzrósł do 380 m3/h), sprawniejszym filtrem oraz ciekawszą możliwością sterowania. Model jest także cichszy (32-64 dB) a zużycie energii to minimalne 38W na najwyższych obrotach!

 

Dzięki wzrostowi wydajności oczyszczacz Xiaomi Air Purifier 3H może obsłużyć powierzchnię dochodzącą do nawet 48 m2. Co ważne, większa wydajność idzie w parze z lepszą wydajnością filtra oraz zachowaniem niewielkiego rozmiaru (54 x 24 x 24 cm)! Sterowanie modelem odbywa się za pomocą dotyku lub aplikacji na urządzenia mobilne.

 

Oczyszczacz na miarę XXI wieku


Xiaomi Air Purifier 3H widok z boku

 

Xiaomi Mi Air Purifier 3H dostał nowy wyświetlacz Smart OLED, który pozwala na dotykowe sterowanie oczyszczaczem. Z wyświetlacza odczytasz i sprawdzisz również aktualny tryb pracy, połączenie z Wi-Fi, jakość powietrza czy poziom temperatury oraz wilgotności. Wyświetlacz wskazuje numerycznie poziom pyłów 2.5, a pierścień kolorystyczny zmienia kolory zależnie od stężenia tego pyłu. Pierścień wyznacza również granicę przycisku włączania/wyłączania.

 

Kolory pierścienia zmieniają się w następujący sposób:

 • stężenie PM2.5 mniejsze niż 76 µg/m3 – kolor zielony
 • stężenie PM2.5 pomiędzy 76 µg/m3 i 150 µg/m3 – kolor pomarańczowy
 • stężenie PM2.5 większe niż 150 µg/m3 – kolor czerwony

 

Zrezygnowano tutaj z przycisku, który znajduje się na górze w starszych modelach (przeniesiono go na wyświetlacz). Dzięki temu zwiększono powierzchnię wentylatora oraz kratki wywiewu, która teraz zajmuje całą górną powierzchnię urządzenia. Zwiększył się dzięki temu przepływ powietrza, który poskutkował większą powierzchnią oczyszczania oraz atrakcyjniejszym dla oka designem.

 

W środku znajduje się precyzyjny laserowy czujnik pyłów, dzięki któremu odbywa się automatyczna praca względem zanieczyszczeń. Co ważne, została zwiększona tutaj ilość trybów pracy ustawianych ręcznie z poziomu wyświetlacza. Teraz mamy do wyboru aż 6 trybów pracy: automatyczny, nocny, ulubiony oraz low, medium i high umożliwiające wybór stopnia szybkości wentylatora.

 

Lepsza wydajność filtracji


 

Oczyszczacz Xiaomi 3H został wyposażony w czarny filtr w kształcie walca. Filtr 360° jest połączeniem filtra wstępnego, HEPA oraz węglowego. Nowością jest tutaj zastosowanie filtra HEPA klasy H13, którego skuteczność to co najmniej 99,97% dla usuwania najmniejszych szkodliwych substancji. Ponadto filtr wstępny (gęsta siatka z materiału PET) wyłapuje większe zanieczyszczenia, a węglowy (330 gramów węgla) pochłania szkodliwe gazy i niebezpieczne zapachy.

 

Warto zaznaczyć, że filtr Xiaomi ma czujnik RFID, który po włożeniu resetuje licznik zużycia. Żywotność filtra oscyluje w granicach 6 miesięcy użytkowania. Aplikacja mobilna udostępnia wskaźnik, który poinformuje o potrzebie zmiany oraz procentowym zużyciu filtra.

 

Dzięki swojemu cylindrycznemu kształtowi, filtr zapewnia efektywne zasysanie powietrza z 3 stron. Obudowa oczyszczacza ma setki maleńkich dziurek, przez które pobierane jest brudne powietrze. Z tyłu oczyszczacza znajduje się klapa filtra, która nie posiada dziurek w obudowie. Dzięki specjalnej podstawce dociskającej w oczyszczaczu system filtracji jest niezwykle szczelny, co gwarantuje maksymalną skuteczność.

 

Znajdujący się wewnątrz oczyszczacza wentylator promieniowy wydmuchuje z ogromną siłą czyste powietrze ku górze przez wywiew powietrza.

 

Aplikacja Mi Home


 

Xiaomi Air Purifier 3H zrzut aplikacji Mi Home

Dzięki aplikacji mobilnej Mi Home możemy w pełni kontrolować oczyszczacz Xiaomi AP 3H. Będziesz mógł sterować urządzeniem, nawet nie będąc w domu oraz monitorować jakość powietrza w czasie rzeczywistym. Aplikacja już od jakiegoś czasu dostępna jest w języku polskim. Mi Home daje nam dostęp do wielu opcji zarządzania urządzeniem*:

 • włączanie/wyłączanie oczyszczacza,
 • kontrola siły nadmuchu,
 • ustawienie timera,
 • ustawianie trybów pracy oczyszczacza,
 • sprawdzenie jakości filtra,
 • sprawdzenie jakości powietrza,
 • aktualny poziom pyłów PM2.5,
 • aktualny poziom wilgotności powietrza,
 • aktualna temperatura,
 • statystyki danych,
 • funkcja płynnego zwiększania mocy – szybkość pracy wentylatora przystosowana jest do wielkości pomieszczenia, dzięki czemu zyskujemy optymalną moc do metrażu pomieszczenia.
*jako sklep nie ponosimy odpowiedzialności za wprowadzone przez producenta zmiany w aplikacji, która zapewnia dodatkowe funkcjonalności

 

Aplikacja mobilna Mi Home daje również możliwość ustawienia własnych preferencji. Automatyzacja polega na określeniu własnego scenariusza. Możesz np. ustawić włączenie się oczyszczacza przed powrotem ze szkoły lub z pracy, czasu wejścia w tryb nocny itp.

 

Aplikacja jest w pełni darmowa i dostępna na urządzenia z systemem Android lub iOS. Co ważne, Mi Home jest kompatybilna z Asystentem Google oraz Amazon Alexa. Pobierz aplikację Mi Home:

Aplikacja Mi Home Aplikacja Mi Home

 

3 stopnie filtracji


Stopnie filtracji Xiaomi Mi Air Purifier 3H

 • 1. Filtr wstępny PET siatkowy zatrzymujący większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, włosy itp.)

 • 2. Filtr HEPA H13: zatrzymuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów, pyłki roślin oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu)

 • 3. Filtr węglowy: usuwa formaldehydy i inne substancje szkodliwe oraz niepożądane i nieprzyjemne zapachy

Funkcje dodatkowe


 • Łączność Wi-Fi: pełna obsługa urządzenia poprzez aplikację mobilną

 • 3 prędkości wentylatora: low, medium, high

 • Timer: automatyczne włączenie i wyłączenie

 • Wskaźnik wymiany filtra: informacja o konieczności wymiany

 • Tryb turbo: ekspresowe pozbycie się zanieczyszczeń

 • Tryb nocny: komfortowe warunki do snu

 • Tryb auto: praca względem poziomu zanieczyszczenia powietrza

 • Czujniki: temperatury i wilgotności

 • Czujnik jakości powietrza: mierzy ilość PM2.5

 • Wskaźnik jakości powietrza: na podstawie poziomu pyłu zawieszonego

Xiaomi Mi Air Purifier 3H zdjęcie obrotowe
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Xiaomi Air Purifier 3H
kolor: biały
wymiary: 240x240x520 mm
waga: 4,8 kg
pobór prądu/moc*: do 38 W
CADR (pyły)*: 380 m3/h
CADR (formaldehyd)*: 60 m3/h
głośność*: 33-64 dB
długość przewodu zasilającego: 1,5 m
zalecany dla powierzchni: 48 m2
Filtry powierzchnia HEPA: 2,2 m2
ilość węgla aktywnego: 330 g
szacunkowy roczny koszt: 300 zł

*zależne od prędkości pracy

 

  Pobierz instrukcję obsługi

 

  Pobierz instrukcję obsługi połączenia z Mi Home

Oceny i opinie

5/5

Oczyszczacz spełnia oczekiwania. Szybko reaguje na ewentualne zanieczyszczenia powietrza, co jest jego atutem. Jest czuły m.in. na opary powstające podczas gotowania czy smażenia potraw, stąd warto rozważyć jego lokalizacją z dala od kuchni bądź wyłączenie urządzenia w trakcie gotowania potraw.

Adam

5/5

To jest mój 4 oczyszczacz powietrza, zacząłem od jakiegoś no-name z Castoramy, przez jakiś hamerykanski potem Rowenta i teraz Mi. Mi w porównaniu z poprzednimi jest w podobnej cenie jest najcichszy i najwygodniejszy w użytkowaniu, dodatkowo wychodzi na to, że ma dość tanie filtry w użytkowaniu, sama zmiana filtra jest banalna. Plusem jest możliwość podpięcia do aplikacji mobilnej, co wydaje się zbędne do póki nie leżysz w łóżku i nie chce się ruszać ;).

lksilesian

4.8/5

na podstawie 63 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Xiaomi Air Purifier 3H

Xiaomi Air Purifier 3H

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja Xiaomi Air Purifier 3H

Xiaomi Air Purifier 3H to nowy oczyszczacz powietrza chińskiego producenta. Względem poprzednich modeli znacząco podniósł wydajność i jeszcze bardziej obniżył zużycie energii (do 38W) przy zachowaniu kompaktowych wymiarów.

 

Design i wykonanie

Oczyszczacz Xiaomi Air Purifier 3H został wykonany z dobrego plastiku. Trzystronnie perforowana obudowa utrzymana jest w białej kolorystyce. Uzupełniona nowoczesnym wyświetlaczem OLED na przedzie podtrzymuje stosowaną przez chińskiego potentata nowoczesną stylistykę, którą znamy z poprzednich modeli. Kolejną różnicą jest przeniesienie przycisków sterujących z góry na panel przedni urządzenia, dzięki czemu większa jest kratka wywiewu.

 

Xiaomi Air Purifier 3H wyróżnia się naprawdę kompaktowymi wymiarami i bardzo małą wagą poniżej 5 kg. Posiada również praktyczne kółeczka, które sprawia, że uznajemy go za urządzenie w pełni mobilne.

 

Główne funkcje

Xiaomi Air Purifier 3H to wydajny oczyszczacz powietrza, który nie posiada dodatkowych funkcji.

 

Wydajność Xiaomi Air Purifier 3H

Parametr

Wartość (poziomy obrotów)

Uwagi

CADR

380 m3/h

Powierzchnia działania deklarowana przez producenta jest zgodna z naszymi obliczeniami.

Powierzchnia działania

48 m2

Głośność

33-64 dB

Przeciętna głośność, cichy w trybie nocnym przy niskiej wydajności.

Zużycie energii

do 38 W

Energooszczędne urządzenie.

 

Xiaomi Air Purifier 3H czujniki

 

Urządzenie zostało wyposażone w 3 czujniki:

 • czujnik jakości powietrza,
 • czujnik temperatury,
 • czujnik wilgotności.

Dodatkiem jest czujnik RFID, który resetuje licznik zużycia po zmianie filtra na nowy.

 

Oczyszczacz Xiaomi oferuje 3-stopniową filtrację powietrza. Jest wyposażony w filtr 360°, który łączy w sobie filtr wstępny, HEPA oraz węglowy. Dzięki kształtowi walca zasysa powietrze z 3 stron.

 

Urządzenie ma wbudowany wskaźnik jakości powietrza, który numerycznie informuje użytkownika o stężeniu pyłów PM2.5. Posiada również wskaźnik wymiany filtra, który dodatkowo podaje dane o jego procentowym zużyciu.

 

Xiaomi Air Purifier 3H może pracować w kilku trybach: auto, turbo, nocnym i manualnych, w których użytkownik reguluje prędkość wentylatora (low, medium, high). Dzięki aplikacji mobilnej użytkownik na bieżąco może zmieniać wybrane ustawienia. W wersji europejskiej dostępnej dla tego modelu nowością jest automatyzacja pozwalająca na tworzenie różnych zachowań sprzętu.

 

Filtry

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 3H posiada filtr 360°, który łączy w sobie:

 • filtr wstępny PET, czyli drobną siateczkę zatrzymującą duże zanieczyszczenia,
 • filtr HEPA H13, którego skuteczność w zatrzymywaniu wirusów, zarodników, pyłków i zanieczyszczeń mechanicznych jest bliska 100%,
 • filtr węglowy odpowiedzialny za niwelowanie z powietrza niepożądanych zapachów i niebezpiecznych związków lotnych.

 

Xiaomi Air Purifier 3H filtracja
Xiaomi Air Purifier 3H - przekrój, widok na filtr

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

Filtr 360°

~12 miesięcy

199 zł

Roczny koszt eksploatacji

~200 zł

 

 

Dodatkowe informacje

 • Aplikacja mobilna Mi Home dostępna dla urządzeń z systemami Android i iOS z możliwością integracji m.in. z Google Home czy Homekit
 • Timer umożliwiający automatyczne włączanie i wyłączanie

 

Podsumowanie

Xiaomi Air Purifier 3H to wydajny i kompaktowy oczyszczacz powietrza w bardzo atrakcyjnej cenie. Posiada wysokiej klasy filtr HEPA H13 i precyzyjny laserowy czujnik PM2.5. Ogromną zaletą są kompaktowe rozmiary, mała waga i ponadczasowy design.

 

Za niską ceną kryje się jednak odrobinę niższa jakość wykonania niż w przypadku marek z wyższej półki cenowej. Xiaomi Air Purifier 3H cechuje nieco wyższy wskaźnik awaryjności. Użytkownicy muszą natomiast wiedzieć, że zastosowana w pierścieniu 5-stopniowa skala kolorystyczna może odrobinę wprowadzać w błąd. Mimo braku zmiany koloru, urządzenie zaczyna intensywnie pracować znacznie wcześniej, przy niższym stężeniu PM2.5. Tryb automatyczny można natomiast zastąpić własnymi automatyzacjami.

 

Wygodę użytkowania urządzenia podnosi możliwość zdalnego sterowania poprzez aplikację. Jest darmowa, dostępna na wszystkie systemy w urządzeniach SMART, łatwo ją sparować z oczyszczaczem, a co najważniejsze – ma przyjazny użytkownikowi interfejs i daje mu dużo możliwości sterowania nim.

 

 

Zalety
Kompaktowy rozmiar
Filtr HEPA H13
Dotykowy wyświetlacz OLED
Laserowy czujnik PM2.5
Odblokowana automatyzacja w wersji EU (obecnie)
Niska cena
Wady
Wysoka głośność na wysokich obrotach
Nieintuicyjna skala kolorystyczna
Brak czujnika LZO
Niska wydajność w trybie nocnym

 

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Xiaomi Air Purifier 3H

Filtr Purple 360° do oczyszczaczy Xiaomi

MCR-FLG promocja %

Filtr antybakteryjny 360° - HEPA E12 i węglowy do 6 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 149,00 zł 135,00 zł

Filtr Xiaomi M6R-FLP Green

M6R-FLP promocja %

Filtr Antyformaldehydowy 360° - węglowy i HEPA E12 do 6 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 169,00 zł 135,00 zł

Filtr 360° Blue do oczyszczaczy Xiaomi

M2R-FLP

Filtr niebieski 360° - HEPA E12 i węglowy do 6 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 119,00 zł

Filtr Green 360° do oczyszczaczy Xiaomi

M1R-FLP promocja %

Filtr Antyformaldehydowy 360° - węglowy i HEPA E12 do 6 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 169,00 zł 129,00 zł

Filtr Gray 360° do oczyszczaczy Xiaomi

M8R-FLH promocja %

Filtr czarny 360° - HEPA H13 i węglowy do 6 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 199,00 zł 139,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.