Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier Pro
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier ProXiaomi Air Purifier Pro widok bokXiaomi Air Purifier Pro widok bokXiaomi Air Purifier Pro widok z tyłuXiaomi Air Purifier Pro widok bok z tyłuXiaomi Air Purifier Pro widok bok z tyłuXiaomi Air Purifier Pro filtr w urządzeniuXiaomi Air Purifier Pro widok na górę, wentylatorXiaomi Air Purifier Pro obsługaXiaomi Air Purifier Pro wyświetlacz LEDXiaomi Air Purifier Pro przekrój, filtrXiaomi Air Purifier Pro dziurki, przez które zasysane jest powietrzeXiaomi Air Purifier Pro czujnik zanieczyszczenia, przyciski reset oraz Wł / Wył podświetleniaXiaomi Air Purifier Pro od dołuXiaomi Air Purifier Pro filtr cylindryczny 360°Xiaomi Air Purifier Pro filtr cylindryczny 360°, hepa z bliskaFiltr cylindryczny w urządzeniu - odpezpieczonyFiltr cylindryczny w urządzeniu - zabezpieczonyZrzut z aplikacji Mi HomeZrzut z aplikacji Mi HomeZrzut z aplikacji Mi Home
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier Pro

Xiaomi Air Purifier Pro

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 699,00 złpromocja %

Oczyszczacz powietrza

Xiaomi Air Purifier Pro

Cena: 899,00 zł699,00 złpromocja %

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 60 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza31-69 dB
 • Koszt filtrów 450 zł/rok
 • Koszt energii 14 zł/mc
 • Oczyszczacz z czujnikami
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Chińska harmonia

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dużo

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Przedstawiamy oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier Pro - wersja europejska (EU). Urządzenie jest najwydajniejszym modelem z oferty azjatyckiego potentata. Duża wydajność urządzenia (CADR 500 m3/h) pozwala na używanie go na dużych powierzchniach do 60 m2. Niezwykle atrakcyjny wygląd będzie cieszył oko, a cicha praca na najniższych obrotach (31 dB) pozwoli na spokojne wykonywanie codziennych czynności. Producent priorytetowo potraktował zużycie energii. Oczyszczacz zadowala się znikomymi 4,8W przy normalnej pracy! Możliwe jest to dzięki specjalnej konstrukcji japońskiego podwójnego bezszczotkowego silnika DC firmy Nidec. Również filtr cylindrowy 360° jest japońskiej produkcji (Toray), dzięki czemu możemy być pewni wysokiej jakości wykonania. W tej kategorii cenowej Xiaomi PRO jest liderem!

 

Kupujesz model wyprodukowany z myślą o rynku europejskim! Oznacza to, że posiada on końcówkę kabla przystosowaną do polskich gniazdek. Oczyszczacz został pozbawiony również ołowiu na stykach, który jest szkodliwy i został zabroniony przez UE.

Blisko 100% skuteczność


Xiaomi Air Purifier Pro widok z boku

 

W XIAOMI AIR PURIFIER Pro o czyste powietrze dba filtr 360°. Filtr ten ma kształt walca, a brudne powietrze jest efektywnie pobierane z 3 stron (po bokach oraz z przodu). Z tyłu natomiast znajduje się plastikowa klapka dostępu do filtra, która nie przepuszcza powietrza. Trójwarstwowy filtr jest połączeniem filtra wstępnego, HEPA-11 o powierzchni 2.2 m2 oraz adsorpcyjnego z węglem aktywnym (powierzchnia absorbująca 57000 m2, czyli około 35 g). Zalecana wymiana filtra powinna odbywać się co około 4 miesiące. Nie musisz martwić się, czy pora już na wymianę filtra bowiem urządzenie jest inteligentne i samo nas o tym poinformuje! Układ filtrujący dzięki specjalnej podstawce dociskającej, która dociska filtr ku górze, cechuje się dużą szczelnością.

 

Jak podaje producent warstwa zewnętrzna filtra jest 3-5 razy twardsza od konkurencji. Ma wysoką wytrzymałość na zaginanie i jest odporny na tłuszcze, kwasy, zasady i większość rozpuszczalników. Ciekawie wygląda tutaj filtr HEPA, który po rozłożeniu mierzy 7,7 m. Producent zadbał o jak najbardziej równomierny przepływ powietrza, a udało to się osiągnąć dzięki dokładnie rozmieszczonym odległościom pomiędzy zagięciami filtra (3,5 mm). Wymiana filtra jest dziecinnie prosta i zajmuje zaledwie kilka sekund. Skuteczność filtracji wygląda następująco:

 

 • 100% duże cząstki
 • 91% formaldehydy oraz inne szkodliwe substancje
 • 99,3% cząsteczki do 0.3 μm
 • 99,99% cząsteczki do 2.5 μm

Zasada działania oczyszczacza polega na pobraniu przez dziurki w obudowie brudnego powietrza, a następnie specjalna konstrukcja systemu ciśnieniowego, ułatwiająca mieszanie się powietrza, zasysa brudne powietrze do środka i wypuszcza do góry z ogromną siłą czyste powietrze. Xiaomi Air Purifier Pro małe pomieszczenie (7 m2) oczyści w zaledwie 4 minuty. Warto wspomnieć o tym, że powietrze w pomieszczeniu będzie wymienianie aż 8 razy na godzinę (jest przepuszczane przez oczyszczacz co 7,5 minuty).

 

Niezwykle inteligentne sterowanie


 

Oczyszczaczem możemy sterować na dwa sposoby. Manualnie za pomocą jednego przycisku włącz/wyłącz, który również służy do zmiany trybów pracy oczyszczacza. Warto wspomnieć, iż Xiaomi Air Purifier Pro może pracować w 3 trybach (automatyczny, nocny oraz wydajny).

 

Jednak niezwykłe sterowanie zyskujemy za pomocą aplikacji Mi Home. Wystarczy urządzenie z systemem Android lub iOS oraz dostęp do Wi-Fi, aby w pełni kontrolować pracę oczyszczacza. Na ekranie telefonu, smartfonu itp. dowiesz się o poziomie jakości powietrza, aktualnej temperaturze, poziomie wilgotności, a nawet dowiesz się o stopniu zużycia filtra! Co więcej, będziesz mógł ustalić swój własny harmonogram (kiedy Xiaomi ma się włączyć/wyłączyć lub przejść w tryb nocny itp.). Ciekawie wygląda funkcja do płynnego zwiększania mocy urządzenia przydatna w momencie, kiedy przeniesiesz oczyszczacz do większego pomieszczenia. Ważna informacja to taka, że aplikacja niedawno została przetłumaczona na język polski.

 

XIAOMI Air Purifier Pro – funkcjonalne urządzenie


 

Oczyszczacz pomimo swojej wielkiej mocy nie zajmuje dużo miejsca na podłodze (26x26 cm). Jest natomiast wyższy od pozostałych modeli XIAOMI. Urządzenie cechuje się widocznym wyświetlaczem LCD. Odczytamy z niego większość wartości (tryby pracy, aktualną jakość powietrza – stężenie pyłów zawieszonych, wilgotność oraz temperaturę w pomieszczeniu). Świetnie rozwiązano tutaj informację o aktualnej jakości powietrza. Kolorowa obręcz będzie reagowała na zmieniające się powietrze. Kolor zielony oznacza czyste powietrze (PM2.5 < 75 μg/m3), pomarańczowy umiarkowane (75 < PM2.5 < 150 μg/m3), a czerwony brudne (PM2.5 > 150 μg/m3).

 

Precyzyjny laserowy czujnik pyłu zapewnia dokładną pracę automatyczną (czujnik należy co jakiś czas wyczyścić). Wykrywa on cząstki o wielkości zaledwie 0,3 μm i natychmiast wyświetla poziom AQI na wyświetlaczu. Przycisk do włączania/wyłączania służy również do zmiany trybów pracy. Estetyka wykonania jest tutaj na najwyższym poziomie, a mocny wentylator, którego widzimy z góry, świadczy o ponadczasowym designie. Ciekawostką jest to, że producent wykorzystuje do opakowań tworzywa ekologiczne i w 100% degradacyjne.

 

3 stopnie filtracji


Stopnie filtracji Xiaomi Mi Air Purifier Pro

 • 1. Filtr wstępny PET siatkowy zatrzymujący większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, włosy itp.)

 • 2. Filtr HEPA E11: zatrzymuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów, pyłki roślin oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu)

 • 3. Filtr węglowy: usuwa formaldehydy i inne substancje szkodliwe oraz niepożądane i nieprzyjemne zapachy

Funkcje dodatkowe


 • Wbudowany timer: zaprogramuj czas włączenia/wyłączenia

 • Tryb nocny: cicha praca i komfortowe warunki do snu

 • 3 tryby pracy: auto, nocny oraz wydajny

 • Łączność Wi-Fi: pełna obsługa urządzenia poprzez aplikację mobilną

 • Wskaźnik jakości powietrza: na podstawie poziomu pyłu zawieszonego

 • Wskaźnik wymiany filtra: informacja o konieczności wymiany

 • Czujniki w oczyszczaczu: pyłów zawieszonych, temperatury, wilgotności

 • Czujnik światła: dostosowanie jasności wyświetlacza do pomieszczenia

 • 2 wentylatory: dla obniżenia poziomu głośności

Xiaomi Air Purifier Pro zdjęcie obrotowe

Parametry techniczne

 • kolor: biały
 • wymiary: 260x260x735 mm
 • waga: 8,7 kg
 • pobór prądu/moc*: 1,5-66 W
 • CADR*: do 500 m3/h
 • głośność*: 31-69 dB
 • zalecany dla powierzchni: 35-60 m2
 • szacowany roczny koszt filtrów: 450 zł

*wartość zależna od prędkości

 

  Pobierz instrukcję obsługi

4/5

Bardzo polecam ten oczyszczacz. Nie mam żadnych wątpliwości że w tej cenie około 1000 PLN to najlepsza opcja dostępna na rynku. Moją jedyną wątpliwość budzą koszty eksploatacji bo przy jego dużej wydajności i śląskim smogu trzeba liczyć że co roku na filtry wydam 400 zł. W salonie 35 m2 obniża PM 2,5 z 50 do 10 jednostek bez żadnego problemu ale niekiedy wymaga nadzoru przeze mnie i mój czujnik. Sam Xiaomi potrafi spać nawet gdy ilość jednostek przekracza 50-60. Polecam wymusić jego pracę na takiej wydajności która zapewnia czyszczenie niezależnie od tego czy Xiaomi wykrywa syf czy nie. Podsumowując, dobra cena, piękny design i duża wydajność. Trochę duże koszty eksploatacji ale i tak się opłaca. Do sypialni lepiej wziąć coś z lepszym pomiarem PM2.5 bo w nocy też poziomy PM 2,5 są wyższe niż za dnia. Do sypialni wziąłem drogawy oczyszczacz LifaAir LA333 ze stacją LAM05 ze względu na dokładny pomiar PM 2,5 i te 13 dB mniej niż Xiaomi. Stację wykorzystuje też do kontrolowania poprawnosci pracy Xiaomi. Jeśli te dwa aspekty Xiaomi poprawi czyli głośność, pomiar i utrzyma cenę to nie będą mieli konkurencji

Richie Rich

5/5

Doskonały!

Artur

4.5/5

na podstawie 2 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Xiaomi Air Purifier Pro

Xiaomi Air Purifier Pro

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Xiaomi Air Purifier Pro

Filtr Purple 360° do oczyszczaczy Xiaomi

MCR-FLG

Filtr antybakteryjny 360° - HEPA 11 i węglowy do 6 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 169,00 zł

Filtr Green 360° do oczyszczaczy Xiaomi

M1R-FLP

Filtr antyformaldehydowy 360° - HEPA E11 i węglowy do 6 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 169,00 zł

Filtr 360° Blue do oczyszczaczy Xiaomi

M2R-FLP

Filtr 360° - HEPA 11 i węglowy do 6 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 159,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia/pomoc techniczna: 570 33 99 30

Infolinia/pomoc techniczna: 570 77 33 77

Status zamówień: 504 103 908

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności