Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier Pro H
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier Pro HXiaomi Air Purifier Pro H widok bokXiaomi Air Purifier Pro H widok przódXiaomi Air Purifier Pro H widok z bokuXiaomi Air Purifier Pro H widok tyłXiaomi Air Purifier Pro H aranżacja oczyszczacza

Oczyszczacz powietrza

Xiaomi Air Purifier Pro H

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 72 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza34-58 dB
 • Koszt filtrów 250 zł/rok
 • Koszt energii 13 zł/mc
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Chińska równowaga

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

Dostępność: Wkrótce premiera

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Wybierz wariant

Xiaomi Air Purifier Pro H CN
Xiaomi Air Purifier Pro H CN
z odblokowaną automatyzacją
Xiaomi Air Purifier Pro H EU
Xiaomi Air Purifier Pro H EU

Xiaomi Air Purifier Pro H jest nowością producenta wśród oczyszczaczy powietrza przygotowaną do walki ze smogiem w sezonie 2020/2021. Od poprzednika (wersji bez H) różni się przede wszystkim zwiększeniem wydajności. Poziom CADR wzrósł do niebagatelnych 600 m3/h, co przekłada się na obsłużenie powierzchni dochodzącej do 72 m2. Kolejną nowością jest większy i pojemniejszy filtr, który cechuje się teraz dłuższą żywotnością.

 

Urządzenie dostępne jest w 2 wersjach, co ważne obydwa mają końcówki kabla przystosowane do polskich gniazdek. Xiaomi Air Purifier Pro H CN ma w pełni odblokowaną automatyzację w telefonie (czego brakuje w Xiaomi Air Purifier Pro H EU). W tej wersji można bardzo dokładnie określić reguły automatyzacji w aplikacji Mi Home (ustalenie własnego scenariusza). Niczym więcej obydwa modele się nie różnią.

 

Nowy filtr, wyższa wydajność


Xiaomi Air Purifier Pro H widok z boku

 

Xiaomi Mi Air Purifier Pro H dostał nowy i większy filtr, którego żywotność dochodzi nawet do 14 miesięcy użytkowania. Filtr nadal jest zintegrowany w kształcie walca i składa się z 3 warstw (wstępnej, z węglem aktywnym oraz HEPA).

 

Pierwsza warstwa wstępna wyłapuje większe zanieczyszczenia. Kolejnym filtrem jest warstwa węgla aktywnego odpowiedzialna za absorpcję przykrych i niepożądanych zapachów spotykanych w gospodarstwie domowym. Świetnie nadaje się on również do pochłaniania szkodliwych i niebezpiecznych gazów. Dane na temat pochłaniania gazów przez filtr stawiają urządzenie wśród najskuteczniejszych urządzeń z filtrem węglowym! W ciągu godziny węgiel aktywny zawarty we filtrze jest w stanie pochłonąć aż 99,8% szkodliwych gazów.

 

Ostatnią warstwą jest filtr HEPA H13, który jest rekomendowany do walki ze smogiem, wirusami, bakteriami oraz alergenami. Klasa H13 gwarantuje jego skuteczność na poziomie co najmniej 99,97%. Oznacza to, że powietrze przechodzące przez filtr jest niemal całkowicie oczyszczone ze wszystkich zanieczyszczeń. Filtr HEPA wyłapuje cząsteczki PM10 oraz PM2.5, które należą do najbardziej szkodliwych dla ludzkiego organizmu i są głównymi składnikami smogu. Zastosowany tutaj filtr po rozłożeniu osiąga zdumiewającą powierzchnię 3,5 m2!

 

Inteligentny oczyszczacz Xiaomi Mi Pro H


 

Oczyszczaczem sterujemy za pomocą łatwego w obsłudze i ładnie zaprojektowanego dotykowego wyświetlacza OLED. Z poziomu wyświetlacza dowiesz się o aktualnej pracy urządzenia, sprawdzisz stan Wi-Fi i filtrów (po uruchomieniu), temperaturę, wilgotność oraz aktualną jakość powietrza (poziom pyłów PM2.5). Wskaźnik zużycia filtra będzie informował o stopniu zużycia filtra po każdym włączeniu oczyszczacza (jeśli poziom żywotności wynosi 10% lub mniej).

 

Na wyświetlaczu znajduje się również wskaźnik jakości powietrza, który zmienia swój kolor w zależności od jakości powietrza. Zielony pasek oznacza dobrą (0-75 µg/m3), pomarańczowy umiarkowaną (76-150 µg/m3), a kolor czerwony będzie oznaczał fatalną (150 i więcej µg/m3) jakość powietrza. W tym momencie bardzo przydatny okazuje się tryb automatyczny, który dobiera prędkość pracy wentylatora względem jakości powietrza. Jeśli powietrze jest czyste, to Xiaomi Mi Air Purifier Pro H pracuje na najniższych obrotach. Jeśli natomiast powietrze jest brudne, to będzie pracował z maksymalną szybkością w celu szybkiego pozbycia się zanieczyszczeń. W ten sposób następuje znaczna oszczędność zużycia energii.

 

Dokładna praca automatyczna możliwa jest dzięki odczytom z precyzyjnego laserowego czujnika pyłów. Kontroluje on tempo pracy oraz przedstawia swoje odczyty numerycznie na wyświetlaczu. Zawsze znasz w ten sposób poziom pyłów PM2.5 (jakość powietrza).

 

Zasada działania


 

Do wyboru są 3 stopnie prędkości wentylatora, które ustawiamy manualnie za pomocą 1 przycisku. Co ważne, podświetlenie wyświetlacza jest miłe dla oka podczas dnia oraz niezwykle przydatne w nocy (został zwiększony kontrast). Wartym uwagi jest tryb nocny gwarantujący komfortowe warunki do snu. Po uruchomieniu tego trybu oczyszczacz pracuje z możliwie najmniejszym poziomem głośności (34,1 dB), a poziom CADR wynosi 120 m3, co pozwala na spokojny sen.

 

Xiaomi Air Purifier Pro H wnętrze

 

Zasada działania polega na pobraniu brudnego powietrza przez setki dziurek w obudowie, a następnie poddaniu działaniu filtra 3w1. Wewnątrz urządzenia powietrze przechodzi najpierw przez dolny kanał powietrza wlotowego1, który podaje powietrze na duży wentylator odśrodkowy2. Napędzany przez bezszczotkowy silnik DC o wysokiej wydajności3 wentylator rozrzedza powietrze i wydmuchuje je z wielką mocą przez górny kanał prowadzący4. Powietrze zostaje wydmuchane przez nowej konstrukcji duży wywiew powietrza5. Specjalnej konstrukcji kratka gwarantuje mniejszy opór przepływu powietrza oraz mniejszą głośność.

 

Aplikacja Mi Home


 

Xiaomi Air Purifier PRO H zrzut aplikacji Mi Home

Producent do obsługi dołącza również aplikację na urządzenia mobilne. Mi Home daje pełną kontrolę nad oczyszczaczem oraz monitoring jakości powietrza w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na ziemi. Aplikacja już od jakiegoś czasu dostępna jest w języku polskim i daje możliwość:

 • włączania/wyłączania oczyszczacza,
 • kontroli siły nadmuchu,
 • ustawienia timera,
 • ustawiania trybów pracy oczyszczacza,
 • sprawdzenia jakości filtra,
 • sprawdzenia jakości powietrza,
 • sprawdzenia aktualnego poziomu pyłów PM2.5,
 • sprawdzenia aktualnego poziomu wilgotności powietrza,
 • sprawdzenia aktualnej temperatury,
 • sprawdzenia statystyki danych,
 • dostępu do funkcji płynnego zwiększania mocy – szybkość pracy wentylatora przystosowana jest do wielkości pomieszczenia, dzięki czemu zyskujemy optymalną moc do metrażu pomieszczenia.

 

Aplikacja mobilna Mi Home daje również możliwość ustawienia własnych preferencji. Automatyzacja dostępna tylko w wersji CN polega na określeniu własnego scenariusza. Możesz np. ustawić włączenie się oczyszczacza przed powrotem ze szkoły lub z pracy, czasu wejścia w tryb nocny itp.

 

Aplikacja jest w pełni darmowa i dostępna na urządzenia z systemem Android lub iOS. Co ważne, Mi Home jest kompatybilna z Asystentem Google oraz Amazon Alexa. Oznacza to, że możesz zarządzać oczyszczaczem przez komendy głowsowe. Pobierz aplikację Mi Home:

Aplikacja Mi Home Aplikacja Mi Home

 

3 stopnie filtracji


Aranżacja oczyszczacza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H

 • 1. Filtr wstępny PET siatkowy zatrzymujący większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, włosy itp.).

 • 2. Filtr HEPA H13: zatrzymuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów, pyłki roślin oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu).

 • 3. Filtr węglowy: usuwa formaldehyd i inne substancje szkodliwe oraz niepożądane i nieprzyjemne zapachy (np. toulen).

Funkcje dodatkowe


 • Tryb automatyczny: maksymalna wygoda i oszczędność energii

 • Tryb nocny: cicha praca i komfortowe warunki do snu

 • Tryb ulubiony: możliwość przypisania skuteczności do powierzchni

 • 3 prędkości wentylatora: low, medium, high

 • Łączność Wi-Fi: pełna obsługa urządzenia poprzez aplikację mobilną

 • Wskaźnik jakości powietrza: na podstawie poziomu pyłu zawieszonego

 • Wskaźnik zużycia filtra: procentowy poziom

 • Wskaźnik wymiany filtra: informacja po włączeniu oczyszczacza

 • Czujniki w oczyszczaczu: pyłów zawieszonych, temperatury, wilgotności

 • Wyświetlacz OLED: dotykowe sterowanie

Xiaomi Air Purifier Pro H
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Xiaomi Air Purifier Pro H
kolor: biały
wymiary: 310x310x738 mm
waga: 9,6 kg
pobór prądu/moc*: 60 W
CADR*: do 600 m3/h
CADR (formaldehyd)*: 220 m3/h
CADR (toulen)*: 150 m3/h
CADR (TVOC)*: 155 m3/h
głośność*: 31-69 dB
zalecany dla powierzchni: 42-72 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 250 zł

*zależne od prędkości pracy

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

Xiaomi Air Purifier Pro H

Xiaomi Air Purifier Pro H

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.