Oczyszczacz powietrza Philips AC2729/50
Oczyszczacz powietrza Philips AC2729/50Oczyszczacz powietrza Philips AC2729/50Philips AC2729/50 z przoduPhilips AC2729/50 z góry, panel sterowania i wywiew powietrzaPhilips AC2729/50 z dołu, kółka jezdnePhilips AC2729/50 filtracjaPhilips AC2729/50 wyświetlacz wskazujący poziom wilgotnościPhilips AC2729/50 wyświetlacz wskazujący poziom alergenów
Oczyszczacz powietrza Philips AC2729/50

Philips AC2729/50

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 1 789,00 zł

Oczyszczacz powietrza

Philips AC2729/50

Cena: 1 789,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 30 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza25-60 dB
 • Koszt filtrów 310 zł/rok
 • Koszt energii 12 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Holenderska innowacja

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Oczyszczacze Philips Aplikacja Air MattersPhilips AC2729/50 jest oczyszczaczem powietrza z funkcją nawilżania ewaporacyjnego. Model wchodzi w skład serii 2000i, która usuwa zanieczyszczenia w blisko 100% oraz jest dedykowana dla alergików. Urządzenie cechuje się sporą wydajnością (CADR 250 m3/h, nawilżanie 500 ml/h), co pozwala mu na bezproblemowe obsłużenie powierzchni do 30 m2. Deklarowana powierzchnia zostaje oczyszczona w przeciągu 17,3 minuty.

 

Oczyszczacz Philips AC2729/50 oferuje sterowanie za pomocą aplikacji oraz 3 tryby automatyczne. Urządzenie pomimo sporej wydajności pozostaje ciche (od 25 dB) oraz zadowala się niskim zużyciem energii (maksymalnie 50 W). Zużycie prądu dziennie jest mniejsze niż 1 kWh. Model jest kompaktowych wymiarów, co więcej został wyposażony w kółka jezdne, które ułatwiają w znaczny sposób transport. Całość została zamknięta w wysokiej jakości plastikowej obudowie, a w środku znajduje się silnik DC, dzięki któremu oczyszczacz cicho i wydajnie pracuje.

 

 

Wielostopniowa filtracja powietrza


 

Philips AC2729/50 widok z boku

Oczyszczacz powietrza Philips AC2729/50 do oczyszczania powietrza wykorzystuje 3-stopniową filtrację. Technologia VitaShield IPS eliminuje 99,97% bardzo drobnych cząsteczek o wielkości zaledwie 0,003 mikrona (800 razy mniejszych niż cząsteczki PM2.5).

 

Powietrze zostaje zassane przez tylny wlot powietrza, a następnie przechodzi przez 3 filtry (wstępny, HEPA H13 oraz węglowy). Filtr wstępny wyłapuje większe zanieczyszczenia. Filtr z węglem aktywnym pochłania szkodliwe gazy oraz nieprzyjemne zapachy. Filtr NanoProtect, a właściwie HEPA H13 neutralizuje najmniejsze cząstki. Czyste powietrze jest wypuszczane przez górny wylot powietrza.

 

Stan zużycia filtrów jest na bieżąco monitorowany, a wyświetlacz wskazuje odpowiednią informację o potrzebie wyczyszczenia oraz wymiany. Możliwe jest to dzięki czujnikowi RFID i jeśli nie dokonamy konserwacji, to oczyszczacz się wyłączy. Producent w ten sposób dba o nasze zdrowie, ponieważ zużyty filtr może bardziej zaszkodzić niż pomóc. Poszczególne symbole oznaczają:

 • F0 - Wyczyść filtr wstępny (zalecane co tydzień)
 • F1 - Wymień obrotowy filtr nawilżający NanoCloud (FY2425)
 • C7 - Wymień filtr z aktywnym węglem (FY1413)
 • A3 - Wymień filtr NanoProtect HEPA (FY1410)

 

Najlepsze nawilżanie powietrza


 

Nawilżacz Philips AC2729/50 wykorzystuje ewaporację, która jest najlepszą metodą na nawilżenie powietrza. Jest to w 100% naturalna i bezpieczna metoda. Tworząca się mgiełka nie tworzy plam oraz białego osadu. Ciekawostką jest to, że technologia NanoCloud rozprowadza o 99% mniej bakterii niż ultradźwiękowe nawilżacze.

 

Z boku urządzenia znajduje się spory zbiornik (około 2 litry), którego w łatwy sposób można napełnić wodą. Poziom wody jest widoczny, a jeśli jest on niski, to miga wskaźnik uzupełnienia wody. Ważne jest to, że funkcję nawilżania możemy używać razem z oczyszczaniem powietrza. Jeśli nie potrzebujemy nawilżyć powietrza, to wystarczy ją wyłączyć.

 

Inteligentny czujnik wilgotności mierzy poziom wilgoci w powietrzu i przedstawia go na wyświetlaczu. Co więcej, dzięki czujnikowi odbywa się praca automatyczna nawilżacza. Mamy do wyboru 3 poziomy wilgotności (40%, 50% lub 60%), a nawilżacz automatycznie będzie utrzymywał wybrany poziom. Prościej się nie da!

 

Philips AeraSense i kontrola jakości powietrza


 

Urządzenie za sprawą precyzyjnego czujnika laserowego pyłów PM2.5 na bieżąco monitoruje i wskazuje stan jakości powietrza. Mamy do wyboru dwa tryby wyświetlania zanieczyszczeń. Numerycznie dowiesz się o poziomie pyłów PM2.5 w powietrzu. Co więcej, po przełączeniu trybu oczyszczacz wskazuje poziom alergenów. Technologia AeraSense wykrywa poziom stężenia alergenów w powietrzu i przedstawia to w skali od 1 do 12.

 

Obok wyświetlacza w górnej części znajduje się ledowa obręcz, która zmienia swoje kolory w zależności od jakości powietrza. Za pomocą 4-kolorowej skali dowiesz się jakiej jakości jest powietrze:

 • Niebieski – ≤12 µm/m3
 • Niebiesko-fioletowy – 13-35 µm/m3
 • Fioletowo-czerwony – 36-55 µm/m3
 • Czerwony – >55 µm/m3

 

Sterowanie z inteligencją


 

Oczyszczaczem sterujemy przez dotykowy panel sterowania. 4 tryby prędkości wentylatora pozwalają na wybranie odpowiedniej szybkości pracy. Ciekawostką jest to, że jeśli urządzenie zostanie wyłączone, a wtyczka nie zostanie wyjęta z zasilania, to po ponownym włączeniu wróci do pracy z wcześniejszymi ustawieniami.

 

Philips AC 272950 daje nam również do wyboru aż 3 tryby pracy automatycznej (ogólny, antyalergenowy oraz snu). Tryb ogólny dostosowuje tempo pracy do panujących zanieczyszczeń. W czasie pracy w trybie snu wyświetlacz zostaje przyciemniony, a głośność spada do minimalnej (komfortowe warunki na sen).

 

Większej uwadze należy poświęcić trybowi antyalergenowemu. Jest to dedykowany tryb dla alergików, podczas którego pracy urządzenie jest niezwykle czułe na alergeny. Oczyszczacz otrzymał certyfikat ECARF, który zaświadcza o wysokiej skuteczności urządzenia w walce z alergiami.

 

Oczyszczaczem możemy sterować za pomocą aplikacji mobilnej, co w znaczny sposób upraszcza obsługę urządzenia. Aplikacja Air Matters umożliwia sterowanie oczyszczaczem z dowolnego miejsca i czasu. Na ekranie urządzenia mobilnego odczytasz poziom jakości powietrza wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczenia. Ustawisz również preferowaną prędkość wentylatora oraz sprawdzisz stan zużycia filtra.

 

Pobierz aplikację Air Matters:

Aplikacja Air Matters Aplikacja Air Matters

 

4 stopnie filtracji


Filtracja w Philips AC2729/50

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz, włosy itp.). Filtr nie podlega wymianie, a jedynie okresowemu czyszczeniu (informuje o tym alarm).

 • 2. Filtr węglowy: pochłania nieprzyjemne zapachy (np.dym tytoniowy, zapach zwierząt, odór śmieci) oraz związki lotne (benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren). Żywotność filtra to około 1 rok użytkowania.

 • 3. Filtr HEPA H13: o skuteczności co najmniej 99,97%, zatrzymuje wirusy (w tym wirus grypy), bakterie, roztocza, zarodniki grzybów i pleśni oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu). Filtruje drobne cząsteczki o wielkości 0,02 mikrona! Żywotność filtra to około 2 lata użytkowania.

 • 4. Filtr nawilżający NanoCloud: pochłania suche powietrze, następnie łączy je z cząsteczkami wody i uwalnia do otoczenia nawilżone powietrze. Żywotność filtra to około 1 rok użytkowania.

Funkcje dodatkowe


 • Aplikacja mobilna: sterowanie z każdego miejsca na świecie

 • Kółka jezdne: wygodny i łatwy transport

 • 4 ustawienia prędkości: ustawiane manualnie

 • Tryb antyalergenowy: idealna walka z alergenami

 • Tryb snu: komfortowe warunki do snu

 • Blokada rodzicielska: blokada panelu sterowania

 • Timer: 1-12 godzin

 • Tryb 2 w 1: oczyszczanie i nawilżanie powietrza

 • Tylko oczyszczanie: praca bez nawilżania powietrza

 • Wskaźnik jakości powietrza: 4-kolorowa skala

 • Wskaźnik filtra: informacja o potrzebie konserwacji/wymiany

 • Sterowanie podświetleniem: wygaszenie wskaźników

Philips AC2729/50
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Philips AC2729/50
kolor: biały
wymiary: 396 x 230 x 580 mm
waga z opakowaniem: 12 kg
pobór prądu/moc*: do 50 W
CADR*: do 250 m3/h
nawilżanie*: do 500 ml/h
głośność*: 25-60 dB
długość przewodu zasilającego: 1,8 m
zalecany dla powierzchni: do 30 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 310 zł

*zależne od prędkości wentylatora

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

Philips AC2729/50

Philips AC2729/50

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia/pomoc techniczna: 570 33 99 30

Infolinia/pomoc techniczna: 570 77 33 77

Status zamówień: 504 103 908

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.