22 602 20 80

Pn-Pt 9-19, So 10-18

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUB
Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUBSharp KC-A40EUB widok z przoduSharp KC-A40EUB widok z bokuSharp KC-A40EUB widok przód, aktywne wskaźnikiSharp KC-A40EUB widok z bokuSharp KC-A40EUB widok bok, klapka zbiornikaSharp KC-A40EUB widok bok, wyciągnięty zbiornikSharp KC-A40EUB widok bok, górna częśćSharp KC-A40EUB widok bok, nalepka informacyjnaSharp KC-A40EUB widok tyłSharp KC-A40EUB widok z tyłu, widoczny filtr nawilżaczaSharp KC-A40EUB panel sterowania, wywiew powietrzaSharp KC-A40EUB panel sterowania, aktywny wskaźnik jakości powietrzaSharp KC-A40EUB widok góra, wskaźnik jakości powietrzaSharp KC-A40EUB widok góra, aktywny wskaźnik jakości powietrzaSharp KC-A40EUB filtr nawilżaczaSharp KC-A40EUB filtracja, przekrój urządzeniaSharp KC-A40EUB filtr wstępnySharp KC-A40EUB impregnowany filtr węglowySharp KC-A40EUB filtr HEPA H13 strona zewnętrznaSharp KC-A40EUB filtr HEPA H13 strona wewnętrznaSharp KC-A40EUB zbiornik na wodęOczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUBSharp KC-A40EUB

Oczyszczacz powietrza

Sharp KC-A40EUB

Cena: 1 399,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 26 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza16-46 dB
 • Koszt filtrów 200 zł/rok
 • Koszt energii 7 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Japońska technika

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Chwilowo niedostępny

Darmowa wysyłka

powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny

Sharp KC-A40EUB niska głośnośćOczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUB jest urządzeniem, które oczyści, nawilży oraz zapewni właściwy poziom jonów w powietrzu. Oczyszczacz jest drugą atrakcyjną wersją kolorystyczną modelu KC-A40EU. Produkt należy do najcichszych urządzeń tego typu (tryb nocny to zaledwie 16 dB), a zużycie energii jest również na minimalnym poziomie (4-25W). Przepływ powietrza na poziomie 216 m3/h swobodnie wystarcza na obsłużenie powierzchni 26 m2. Dzięki zamontowaniu 3 czujników możliwa jest automatyczna praca oczyszczania oraz nawilżania.

 

Sharp KC-A40EU-B usuwa z powietrza najmniejsze szkodliwe drobiny i jest dedykowany dla alergików. Został wyposażony w kółka jezdne oraz poręczne uchwyty, które ułatwiają transport. Według danych producenta żywotność filtrów dochodzi nawet do 10 lat, więc roczna eksploatacja urządzenia jest niezwykle atrakcyjna. Oczyszczaczowi niedawno został przyznany Atest PZH, co oznacza wysoki poziom bezpieczeństwa zdrowotnego oraz brak negatywnego wpływu na środowisko.

 

Sharp UA-HD40E-T

 

Nawilżanie ewaporacyjne


 

Sharp KC-A40EU-B widok bok

Sharp KC-A40EUB do nawilżania wykorzystuje wydajną (450 ml/h) i najbardziej ekologiczną oraz najbezpieczniejszą metodę ewaporacyjną, która nie powoduje powstawania mokrych plam oraz białego nalotu na meblach. Spory 3-litrowy zbiornik gwarantuje długą (nawet 10 godzin) pracę bez konieczności ponownego napełniania. Co więcej, dodając kilka kostek lodu do zimnej wody, uzyskasz efekt klimatyzera ewaporacyjnego, który obniży temperaturę o kilka stopni.

 

Ciekawie wygląda możliwość ustawienia alarmu, który powiadomi o braku wody w zbiorniku. Znajdujący się w oczyszczaczu filtr nawilżacza jest odpowiedzialny za połączenie suchego powietrza z cząsteczkami wody, a następnie oddanie wilgoci do powietrza.

 

Za sprawą czujnika wilgotności oraz temperatury praca nawilżania będzie przebiegała w sposób automatyczny. Co ważne, na panelu zawsze sprawdzisz stan aktualnej wilgotności powietrza. Na panelu znajduje się również kontrolka nawilżania, która informuje o stanie pracy nawilżacza. W ten sposób Sharp KC-A40EU-B gwarantuje zawsze optymalny i łatwo kontrolowany poziom wilgotności powietrza.

 

Automatyczne oczyszczanie powietrza


 

W urządzeniu znajdziemy 3 filtry: wstępny, HEPA oraz węglowy. Wstępny jest gęstą siateczką zatrzymującą większe zanieczyszczenia i przedłużający żywotność pozostałych. HEPA odznaczający się klasą H13 zatrzymuje najmniejsze drobiny, a skuteczność jego to co najmniej 99,97%. Ostatni filtr z węglem aktywnym pochłania szkodliwe gazy oraz niepożądane zapachy. W oczyszczaczu znajduje się wskaźnik zużycia filtrów, który poinformuje o konieczności przeczyszczenia oraz wymiany.

 

Producent określa żywotność filtrów dochodzącą do 10 lat. Jednak biorąc pod uwagę jakość naszego powietrza, należy przyjąć krótszy czas żywotności filtrów. W szczególności HEPA, którego żywotność będzie oscylowała w granicach 3 lat. Jedynie filtr wstępny nie podlega wymianie, a jedynie okresowemu odkurzeniu.

 

Co więcej, dzięki czujnikowi pyłów odbywa się automatyczna praca względem stopnia zabrudzenia powietrza. Wystarczy ustawić tryb auto, a prędkość wentylatora będzie się zwiększała oraz zmniejszała w zależności od jakości powietrza. Czujnik swoje pomiary przedstawia na panelu za pomocą 5-stopniowej skali kolorystycznej (kolor zielony oznacza czyste, a kolor czerwony silnie zabrudzone powietrze). Mamy również do wyboru 3 prędkości wentylatora ustawiane manualnie.

 

Technologia Plasmacluster w oczyszczaczach Sharp

 

Jonizacja polecana dla alergików


 

Atest PZH dla oczyszczacza Sharp

Oczyszczacz został wyposażony w opatentowaną technologię jonową Plasmacluster, która zapewnia zbilansowany poziom jonów dodatnich oraz ujemnych w powietrzu. Wygenerowane jony przylegają w powietrzu do wirusów, bakterii, pleśni oraz alergenów i skutecznie je neutralizują. Naukowe badania potwierdzają skuteczność technologii dochodzącą nawet do 99,99%.

 

Model został wyposażony w wydajny generator jonów High Density 7000, który potrafi emitować 7 000 jonów/cm3. Stosowanie jonizacji zostało przebadane i jest w pełni bezpieczne. Plasmacluster jest polecana dla alergików (neutralizuje alergeny) oraz osób z suchą skórą (pomaga w nawilżeniu skóry).

 

Warto również wspomnieć o specjalnym trybie pyłki, który jest dedykowany do usuwania alergenów z powietrza. Oczyszczacz wstępnie przez 10 minut pracuje na najwyższych obrotach, a następnie co 20 minut przełącza się pomiędzy prędkością średnią i wysoką.

 

Poniższa tabelka prezentuje skuteczność generatora jonów Plasmacluster High Density 7000 (dane producenta*):

 

Klasa generatora jonów Oczyszczanie powietrza Redukcja
elektryczności statycznej
Usuwanie zapachów
Deaktywacja Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 godz. 3 godz.
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 --

*źródło: https://global.sharp/pci/en/effect

 

5 stopni filtracji


Filtracja w Sharp KC-A40EUB

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz, włosy itp.).

 • 2. Filtr węglowy: pochłania nieprzyjemne zapachy (np.dym tytoniowy, zapach zwierząt, odór śmieci) oraz związki lotne (benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren).

 • 3. Filtr HEPA H13: zatrzymuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu).

 • 4. Filtr nawilżacza: zatrzymuje osad, będąc jednocześnie matą ewaporacyjną umożliwiającą nawilżanie.

 • 5. Jonizator Plasmacluster: znakomita technologia jonowa pozbywająca się wszelkich drobin o wielkości nawet 0,01 mikrona, wirusów i alergenów.

Funkcje dodatkowe


 • Plasmacluster: bezpieczna jonizacja powietrza

 • Automatyczna praca: oczyszczanie i nawilżanie

 • Wskaźnik konserwacji filtrów: informacja

 • Wskaźnik jakości powietrza: 5-stopniowa skala

 • Wskaźnik nawilżania: informacja o braku wody i pracy nawilżacza

 • 3 czujniki: pyłów, temperatury i wilgotności

 • Blokada rodzicielska: blokada panelu sterowania

 • Auto Restart: automatyczne wznowienie pracy po awarii zasilania

 • 3 tryby pracy manualnej: wysoki, średni i cichy (idealny na noc)

 • Tryb pyłki: skuteczna walka z alergią

 • Autonomiczny oczyszczacz: może pracować jako sam oczyszczacz

 • Kółka transportowe: komfortowy transport

 • Monitor wilgotności: informacja o poziomie wilgotności

 • Regulacja czułości czujników: 3 poziomy

 • Sterowanie podświetleniem: ustawienie jasności wyświetlacza

Sharp KC-A40EUB zdjęcie obrotowe
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Sharp KC-A40EUB
kolor: czarny
wymiary: 382x242x570 mm
waga: 8,1 kg
pobór prądu/moc*: 4, 15, 25 W
pobór prądu/moc z nawilżaniem*: 6.8, 13, 19 W
zbiornik: 3 L
przepływ powietrza*: 48, 168, 216 m3/h
nawilżanie*: 200, 400, 450 ml/h
głośność*: 16, 40, 46 dB
głośność z nawilżaniem*: 20, 35, 42 dB
długość przewodu zasilającego: 2 m
zalecany dla powierzchni: do 26 m2
Filtry powierzchnia HEPA: 1,3 m2
ilość węgla aktywnego: brak danych
szacunkowy roczny koszt: 200 zł

*1,2,3 prędkość

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

5/5

Super Polecam

Maria

5/5

Oczyszczacz działa bez zarzutu, jego zaletą jest bardzo cicha praca nocą - w sypialni, gdzie stoi trzeba się wsłuchiwać czy pracuje. A pracuje - zona przestała po 2 dniach mieć poranny kaszel! Super sprzęt, do tego czarny, prawie niewidoczny!

Czarny Kot

5.0/5

na podstawie 5 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Sharp KC-A40EUB

Sharp KC-A40EUB

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja Sharp KC-A40EUB

Sharp KC-A40EUB to druga wersja kolorystyczna modelu KC-A40EU. Łączy w sobie oczyszczanie powietrza, nawilżanie i jonizację. Wyróżnia się naprawdę cichą pracą (od 16 dB w trybie nocnym) i niskim zużyciem energii na poziomie 4-25 W. Ma cały szereg zalet, jednak jako model z 2015 roku dzisiaj odbiega już od rynkowych standardów. W tej lub odrobinę wyższej cenie możemy dostać lepsze modele tego samego producenta.

 

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUB jest jednym z pierwszych urządzeń wielofunkcyjnych w ofercie producenta. Znajdziemy w nim dostępną we wszystkich modelach 3-stopniową filtrację z wykorzystaniem filtra HEPA H13 i opatentowaną technologię Plasmacluster. Dodatkiem jest nawilżanie ewaporacyjne i zmywalny filtr nawilżający. Należy podkreślić, że jego głośność zaczyna się już od 16 dB, dzięki czemu jest jednym z najciszej pracujących oczyszczaczy. To skuteczne rozwiązanie do usuwania zanieczyszczeń, zwłaszcza alergenów, jednak warto zdawać sobie sprawę, że bywa uciążliwy w użytkowaniu, a tryb automatyczny może nie sprawdzić się w regionach cechujących się dużym smogiem.

 

Design i wykonanie

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUB jest wykonany z dobrej jakości plastiku. Utrzymany w czarnej kolorystyce przyciąga wzrok i stanowi ciekawą ozdobę pomieszczenia ze względu na pikowaną strukturę, która załamuje światło. Warto zaznaczyć, że model występuje również w kolorze białym pod nazwą Sharp KC-A40EUW. Panel przedni wzbogacony jest o dyskretne wskaźniki, a na górze urządzenia znajduje się dopasowany kolorystycznie przejrzysty panel sterowania. Dużym minusem jest brak funkcji automatycznego zamykania wywiewu, która zabezpieczałaby przed przedostawaniem się zanieczyszczeń do środka, gdy oczyszczacz Sharp KC-A40EUB nie pracuje.

 

Urządzenie jest stosunkowo duże jak na sprzęt do średniej wielkości pomieszczeń i waży dość sporo – aż 8,1 kg. Ma jednak plastikowe kółeczka, które poruszają się w płaszczyźnie bocznej i nie posiadają blokady. W zestawie znajdują się dodatkowe gumowe podstawki, które pozwalają unieruchomić oczyszczacz – spełniają swoje zadanie, ale są niewygodne w użytkowaniu. Urządzenie posiada również uchwyty po obu stronach.

 

Sharp KC-A40EUB widok na panel sterujący
Sharp KC-A40EUB – widok na panel sterujący

 

Wydajność i funkcje Sharp KC-A40EUB

Sharp KC-A40EUB to urządzenie 3w1, które łączy w sobie:

 • oczyszczacz powietrza,
 • nawilżacz powietrza,
 • jonizator – niepodlegający wymianie HD7000.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUB może być wykorzystywany również jako klimatyzer ewaporacyjny. Wrzucając kilka kostek lodu do zbiornika na wodę, można obniżyć temperaturę w pomieszczeniu o ok. 7-8°C.

 

Parametr

Wartość

Uwagi

Przepływ powietrza

216 m3/h

Powierzchnia działania deklarowana przez producenta zgodna z naszymi obliczeniami.

Powierzchnia działania

26 m2

Wydajność nawilżacza

do 450 ml/h

Stosunkowo wydajny nawilżacz dla małych przestrzeni.

Jonizator

Plasmacluster

Bezpieczna i najlepiej przebadana jonizacja.

Głośność

16(20*)-46 dB

Bardzo cicha praca na najniższym trybie.

Zużycie energii

4-25 W

Energooszczędne urządzenie 3w1.

*w trybie oczyszczania i nawilżania

 

Oczyszczacz Sharp KC-A40EUB został wyposażony w 3 czujniki:

 • optyczny czujnik pyłów (z 3-stopniową regulacją czułości),
 • czujnik temperatury,
 • czujnik wilgotności.

 

Sharp KC-A40EUB - czujniki

 

Urządzenie oferuje wygodne działanie automatyczne – w tym trybie prędkość wentylatora dopasowuje się do poziomu zanieczyszczeń. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że optyczny czujnik pyłów wymaga kalibracji w czystym powietrzu (za każdym razem, gdy podłączysz go do prądu). Warto też ustawić w nim maksymalną czułość, by zwiększyć jego skuteczność w wykrywaniu pyłów PM2.5. Bez tego w regionach o dużym stężeniu smogu praca automatyczna okaże się nieefektywna. W takim przypadku lepiej postawić na tryby manualne i kierowanie się odczytami pochodzącymi z zewnętrznych mierników jakości powietrza. Czujniki optyczne są dzisiaj rzadko stosowane – w nowych modelach producenta znajdziesz znacznie precyzyjniejsze rozwiązania laserowe.

 

Oczyszczacz Sharp KC-A40EUB z optycznym czujnikiem pyłów nie będzie również informował numerycznie o poziomie stężeń zanieczyszczeń. Brak wskaźnika liczbowego to duża wada. Urządzenie posiada wskaźnik jakości powietrza, czyli 3-stopniową skalę umieszczoną na panelu, która staje się bardzo ogólnym wyznacznikiem poziomu zanieczyszczeń. Wadą jest także brak czujnika TVOC – użytkownicy nie znają poziomu szkodliwych gazów i oczyszczacz nie reaguje na nie podczas pracy automatycznej.

 

Sharp KC-A40EUB udostępnia także inne tryby pracy – low, medium, high oraz nocny i pollen. Choć w trybach low czy nocnym oczyszczacz naprawdę cicho pracuje (16/20 dB), to przepływ powietrza jest na bardzo niskim poziomie (48 m3/h).

 

3-stopniową filtrację wspiera opatentowana technologia Plasmacluster. W modelu KC-A40EUB zastosowano generator jonów High Density 7000, czyli niepodlegający wymianie starszy model (w nowych urządzeniach dostępny jest już PCI25000). Oczyszczacz nie oferuje dodatkowych trybów, podczas gdy w lepszych modelach jest już Ion Shower lub Ion Spot.

 

Zaletą oczyszczacza Sharp KC-A40EUB jest mata ewaporacyjna – to najbardziej ekologiczny sposób na utrzymanie prawidłowego poziomu nawilżenia powietrza. Urządzenie nie wykorzystuje żadnych środków chemicznych, więc nie zostawia mokrych plam ani białego nalotu na meblach. Jest bezpieczne dla środowiska oraz domowników i ich zwierząt. Oczyszczacz posiada duży, 3-litrowy pojemnik na wodę, który cechuje ulepszony projekt ułatwiający napełnianie. Specjalne diody na panelu informują o pustym zbiorniku lub pojawieniu się niechcianych zapachów.

 

Filtry

Sharp KC-A40EUB posiada 5 filtrów:

 • filtr wstępny, którego zatrzymuje największe zanieczyszczenia i chroni pozostałe filtry,
 • filtr węglowy, który neutralizuje zapachy i niebezpieczne związki lotne, jak np. formaldehyd czy benzen,
 • filtr HEPA H13 (powierzchnia - 1,3 m2) o skuteczności co najmniej 99,97%, który wychwytuje zanieczyszczenia mechaniczne,
 • filtr nawilżacza, który dba o prawidłową wilgotność powietrza,
 • jonizator Plasmacluster, który wspiera pracę pozostałych filtrów, dezaktywując zanieczyszczenia i zmniejszając elektryczność statyczną.

 

Wyróżnikiem serii KC-A jest podlegający czyszczeniu filtr węglowy. Wpływa to korzystnie na jego żywotność, o ile czynności konserwacyjne są wykonane poprawnie, a po myciu filtr zostanie dokładnie wysuszony. W przeciwnym razie z urządzenia mogą wydobywać się nieprzyjemne zapachy. W najgorszym wypadku dojdzie do zniszczenia filtra HEPA. Konieczność zachowania ostrożności sprawia, że oczyszczacz Sharp KC-A40EUB jest bardziej uciążliwy w użytkowaniu niż nowsze propozycje.

 

4 filtry w Sharp KC-A40EUB
Sharp KC-A40EUB – 4 filtry

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

HEPA 13

do 3 lat

439 zł

Węgiel aktywny

do 5 lat

179 zł

Filtr nawilżacza

do 10 lat*

279 zł

Roczny koszt eksploatacji

~200 zł

 

Żywotność filtrów uzależniona jest przede wszystkim od regionu, w którym urządzenie będzie użytkowane. W przypadku polskiego powietrza deklarowane przez producenta 10 lat może być skrócone nawet 5 razy! Niestety, dużą wadą oczyszczacza Sharp KC-A40EUB jest brak wskaźnika zużycia filtrów. Urządzenie informuje wyłącznie o konieczności ich czyszczenia.

 

Dodatkowe informacje

 • Blokada rodzicielska
 • Auto Restart
 • Regulacja jasności wyświetlacza
 • Monitor wilgotności (procentowy wskaźnik)

 

Sharp KC-A40EUB – podsumowanie

Sharp KC-A40EUB to dobre urządzenie wielofunkcyjne z oferty producenta o dużym doświadczeniu rynkowym. Z pewnością 6 lat temu stanowił innowacyjny sprzęt. Dzisiaj doceniamy obecność skutecznego filtra HEPA H13, opatentowanej technologii Plasmacluster i skutecznej maty ewaporacyjnej. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że konieczność kalibracji czujnika i jego rodzaj sprawiają, że urządzenie jest trochę bardziej angażujące. Użytkownicy, którzy żyją w bardziej zanieczyszczonym smogiem regionie, muszą postawić na sterowanie ręczne i zewnętrzne mierniki. Oczyszczacz Sharp KC-A40EUB sprawdza się doskonale w walce z alergenami, dlatego jest szczególnie polecany alergikom i osobom z problemami skórnymi.

 

Oczyszczacz Sharp KC-A40EUB odbiega od wyznaczanych przez nowoczesne modele standardów. Brakuje w nim przede wszystkim precyzyjnego laserowego czujnika pyłów PM2.5 i numerycznego wyświetlacza. Wadą jest także brak czujnika TVOC. Komfort użytkowania podniósłby również wskaźnik zużycia filtrów.

 

Sharp UA-HD40E-T

 

Zalety
Nawilżanie ewaporacyjne
Jonizacja Plasmacluster
Niskie zużycie energii
Filtry o długiej żywotności
Bardzo ciche działanie
Wady
Brak aplikacji
Brak czujnika TVOC
Konieczność kalibracji czujnika
Niezbyt precyzyjny czujnik kurzu
Brak kontroli zużycia filtrów
Brak środka grzybobójczego w nawilżaczu
Brak wyświetlacza stężenia pyłów PM2.5
Niski przepływ powietrza w trybie LOW

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Sharp KC-A40EUB

Filtr HEPA FZ-A41HFR

FZ-A41HFR

Filtr HEPA — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 439,00 zł

Sharp FZ-A41DFR

FZ-A41DFR

Filtr węglowy (deodoryzujący) — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 179,00 zł

Sharp FZ-A61MFR

FZ-A61MFR

Filtr nawilżacza do Sharp serii KC-A oraz serii KC-D - do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 279,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.