22 602 20 80

Pn-Pt 9-19, So 10-18

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUH
Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUHSharp KC-G40EUH widok z przoduSharp KC-G40EUH prawy bokSharp KC-G40EUH widok z tyłuSharp KC-G40EUH widok z tyłuSharp KC-G40EUH widok z tyłu, inne ujęcieSharp KC-G40EUH lewy bokSharp KC-G40EUH widok z góry, panel sterowaniaSharp KC-G40EUH widok z góry, inne ujęcieSharp KC-G40EUH obsługa paneluSharp KC-G40EUH wyświetlacz, logo PlasmaclusterSharp KC-G40EUH uchwyt, czujnik wewnętrznySharp KC-G40EUH kółka z blokadąSharp KC-G40EUH przekrój, widok na filtrySharp KC-G40EUH filtr HEPA H13Sharp KC-G40EUH filtr wstępny, pod nim węglowyFiltr z aktywnym węglem i żelem krzemionkowym

Oczyszczacz powietrza

Sharp KC-G40EUH

Cena: 1 999,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 28 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza19-46 dB
 • Koszt filtrów 260 zł/rok
 • Koszt energii 7 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Japońska technika

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Chwilowo niedostępny

Darmowa wysyłka - brak towaru

Kup na raty z Credit Agricole

Wybierz wariant

Sharp KC-G40EUH
Sharp KC-G40EUH
1 999,00

Sharp głośność 19 dBSharp KC-G40EUH jest najmniejszym wydajnościowo modelem z nowej oferty Sharpa, który dzięki zastosowaniu niezwykłego trybu automatycznego jest innowacyjnym urządzeniem. Doskonale skuteczny system filtracji w połączeniu z technologią Plasmacluster gwarantuje powietrze czyste w blisko 100%! Długa żywotność filtrów sięgająca aż 10 lat oraz niezwykle niski pobór energii (6,5-24W) sprawia, że eksploatacja urządzenia jest bardzo tania. Oczyszczacz otrzymał Atest PZH, co oznacza wysoki poziom bezpieczeństwa zdrowotnego oraz brak negatywnego wpływu na środowisko.

 

Duża wydajność (przepływ powietrza 240 m3/h, nawilżanie 400 ml/h) oraz cicha praca (19 dB+) pozwalają na komfortowe i skuteczne używanie oczyszczacza w mniejszych oraz średnich pomieszczeniach o powierzchni do 28 m2. Całość została zamknięta w solidnej ciemno-szarej obudowie. Matowe wykończenie nadaje charakteru urządzeniu, więc jeśli cenisz sobie oryginalność, to właśnie Sharp KC-G40EUH jest przeznaczony dla Ciebie.

 

Sharp KC-G40EUH i zamiennik Sharp UA-HG40E-T

 

Plasmacluster - jonizacja doskonała


 

Sharp KC-G40EUH widok na górę

Plasmacluster jest opatentowaną i potwierdzoną naukowo technologią jonizacji, która polega na generowaniu odpowiedniej ilości jonów dodatnich oraz ujemnych o bardzo stabilnej budowie (są identyczne z tymi, które występują w naturze). Jony te otaczają wirusy, alergeny, zarodniki grzybów i neutralizują je ze skutecznością sięgającą 99,9%. W oczyszczaczu działa generator Plasmacluster HIGH DENSITY 7000.

 

Nowością jest tryb Plasmacluster Spot, odpowiadający za usuwanie zapachów, bakterii i wirusów z różnych przedmiotów, jak koszule, poduszki, zasłony, buty narciarskie czy kask motocyklowy. Polega on na emisji największej możliwej 'dawki' jonów punktowo (przed urządzeniem), która jest o około 10 razy większa niż normalnie (nawet 70 000 jonów na cm3)! Pozbędziesz się uciążliwych zapachów: dymu tytoniowego, potu, zwierząt, zapachów kuchennych itp. W tym trybie nadmuch powietrza odbywa się jedynie z przedniego wywiewu, a główny (górny) pozostaje zamknięty. Kąt nachylenia nadmuchu możemy ręcznie ustawić w zakresie 20° góra i 20° dół, więc możesz ustawić nadmuch dokładnie, gdzie chcesz (np. na dywan, na którym uprzednio przebywały zwierzęta lub na zasłony przesiąknięte dymem nikotynowym). Podczas pracy w tym trybie będzie emitowany silny strumień jonów przez 8 godzin, a po zakończeniu operacji oczyszczacz wróci do poprzedniego trybu pracy.

 

Plasmacluster Spot - czas usuwania przylegających zapachów i bakterii z tkanin*:

Zapachów:

Bakterii:

Papierosów
około 30 minut

Zwierząt domowych
około 6 godzin

Suszonych ubrań
około 3 godziny

Potu
około 6 godzin

Gotowania
około 2 godziny

Bakterie
około 8 godzin

*czasy optymalne dla odległości ok. 70 cm od podłogi i 50 cm z wylotu powietrza

 

Technologia Plasmacluster w oczyszczaczach Sharp

 

Nowe ulepszone filtry


 

Atest PZH dla oczyszczacza Sharp

Sharp KC-G40EU-H został wyposażony w nowe lepsze filtry wstępny, węglowy oraz nawilżacza. Wstępny, będąc jednocześnie panelem tylnym i wlotem powietrza, otrzymał gęściejszą siatkę, która jest w stanie teraz zatrzymać jeszcze mniejsze pyły o wielkości nawet 240 mikronów. Filtr nawilżacza jest teraz bardziej wytrzymały i można go myć ręcznie, co ułatwia w znaczny sposób utrzymanie go w czystości.

 

Innowacyjny jest tutaj filtr z aktywnym węglem i żelem krzemionkowym, do którego dodano nieorganiczny sorbent. Zapachy są rozkładane na mniejsze cząsteczki i lepiej pochłaniane. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskano nawet 3-krotnie wyższy stopień absorpcji. Dzięki żelowi krzemionkowemu (SiO2) wychwytuje tlenki azotu (NOx) oraz siarki (SOx). Występują one głównie w obszarach o dużym natężeniu ruchu pojazdów silnikowych (duże miasta) i mogą być znaczącym źródłem brudnego powietrza. Jedynie filtr HEPA H13 nie uległ poprawie i wykazuje nadal swoje znakomite właściwości. Warto w tym momencie wspomnieć o powierzchni filtra HEPA, która tutaj wynosi aż 1 m2.

 

Dlaczego dobry wybór?


 

Sharp KC-G40EU-H widok z przodu

4 czujniki znajdujące się w urządzeniu monitorują warunki w pomieszczeniu i przystosowują tempo pracy w trybie automatycznym. Czujnik PM2.5 i kurzu (z regulacją czułości) po wykryciu któregoś z zanieczyszczeń (pył PM2.5, dym tytoniowy, kurz, roztocza i ich odchody, zarodniki pleśni, pyłki) w większej ilości przyśpieszy pracę oczyszczacza i skutecznie je wyeliminuje. Czujnik temperatury kontroluje temperaturę w pomieszczeniu i dostosowuje do niej poziom wilgotności (do 18° - 65%, od 18° do 24° - 60%, powyżej 24° - 55%). Czujnik wilgotności po wykryciu zbyt dużej wilgotności powietrza (powyżej 80%) zwiększy emisję jonów i zablokuje rozwój pleśni. Czujnik światła uruchomi cichy tryb nocny po wykryciu ciemności w pomieszczeniu.

 

Inteligentny wyświetlacz o ciemnym kolorze, za pomocą 7-stopniowej skali kolorów poinformuje nas o jakości powietrza. Skala jest mierzona pomiędzy kolorem niebieskim oznaczającym czyste powietrze, a kolorem czerownym informującym o silnie zabrudzonym powietrzu. Dzięki wyświetlaczowi odczytasz informację o poziomie wilgotności, temperaturze, a nawet dowiesz się o aktualnym zużyciu energii w zależności od bieżącej operacji! Osobne wskaźniki poinformują o wykryciu pyłu PM2.5 oraz kurzu.

Urządzenie posiada możliwość ustawienia 1 z 3 trybów pracy manualnej oraz 2 wyloty czystego powietrza: górny (sterowany automatycznie) oraz, wcześniej wspominany przedni (sterowany ręcznie i umożliwiający ustawienie kąta nachylenia wydmuchu w 40°). Dzięki właściwościom filtra HEPA, funkcji nawilżania ewaporacyjnego oraz trybowi pracy pollen, który wykrywa i wydajniej usuwa alergizujące pyłki roślin, Sharp KC-G40EUH jest polecany dla alergików. Nowością jest zastosowanie programatora czasowego (brakującego w serii KC-A), który daje możliwość ustawienia włączenia (2/4/6/8/10/12/14h) oraz wyłączenia (1/2/4/8h) oczyszczacza.

 

Dla komfortowego snu urządzenie zostało wyposażone w automatyczny tryb SLEEP. Automatycznie kontroluje on prędkość wentylatora względem ilości zanieczyszczeń. Oczyszczacz w tym trybie działa cicho, a jeśli wybrana jest opcja automatycznego sterowania podświetleniem, to wyświetlacz na przednim panelu, wskaźnik czystości i dioda LED zostaną automatycznie wyłączone.

 

Sharp KC-G40EU-H może również posłużyć jako klimatyzer ewaporacyjny. Wystarczy do zimnej wody dodać kilkanaście kostek lodu, aby obniżyć temperaturę w pomieszczeniu. Oczyszczacz został wyposażony w kółka jezdne z blokadą i poręczny uchwyt, które ułatwiają transport. 2,5-litrowy zbiornik na wodę jest łatwy w napełnianiu oraz konserwacji.

 

Skuteczność technologii Plasmacluster


 

Poniższa tabelka prezentuje skuteczność generatora jonów Plasmacluster High Density 7000 (dane producenta*):

 

Klasa generatora jonów Oczyszczanie powietrza Redukcja
elektryczności statycznej
Usuwanie zapachów
Deaktywacja Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 godz. 3 godz.
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 --

*źródło: https://global.sharp/pci/en/effect

 

5 stopni filtracji w Sharp KC-G40EUH


Filtracja, przekrój w Sharp KC-G40EUH

 

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz, włosy itp.). Filtr nie podlega wymianie, a jedynie konserwacji polegającej na okresowym odkurzeniu.

 • 2. Filtr z aktywnym węglem i żelem krzemionkowym: pochłania nieprzyjemne zapachy (np.dym tytoniowy, zapach zwierząt, odór śmieci) oraz związki lotne (benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren).

 • 3. Filtr HEPA H13: zatrzymuje co najmniej 99,97% zanieczyszczeń takich jak wirusy, bakterie, zarodniki grzybów oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu).

 • 4. Filtr nawilżacza: zatrzymuje osad, będąc jednocześnie matą ewaporacyjną umożliwiającą nawilżanie.

 • 5. Jonizator Plasmacluster: znakomita technologia jonowa pozbywająca się wszelkich drobin o wielkości nawet 0,01 mikrona.

Funkcje dodatkowe


 • Funkcja nawilżania: efektywne nawilżanie powietrza (400 ml/h)

 • Autonomiczny oczyszczacz: może pracować tylko jako oczyszczacz

 • Mechanizm nawilżający: obrotowa struktura

 • Plasmacluster: świetna jonizacja powietrza

 • 3 tryby pracy manualnej: max, med, low (idealny do sypialni na noc)

 • Praca automatyczna: 4 czujniki dbają o idealne tempo pracy

 • Wskaźnik jakości powietrza: 7-kolorowa skala

 • Blokada rodzicielska: zabezpiecza przed niechcianymi zmianami

 • Auto Restart: po powrocie zasilania

 • Clean Ion Shower: tryb intensywnej jonizacji przez 60 minut

 • Wskaźnik konserwacji filtra: informacja o ich jakości

 • Regulacja czułości czujnika: światła, kurzu i pyłu PM2.5

 • Alarm dźwiękowy: jeśli zbiornik na wodę jest pusty, można go wyłączyć

 • Tryb pyłki: 10 minut ekspresowego pozbywania się zanieczyszczeń

 • Wyświetlacz z funkcją przyciemniania: przydatny szczególnie w nocy

 • Air Outlet LED: podświetlenie wylotu powietrza

Sharp KC-G40EUH zdjęcie obrotowe
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Sharp KC-G40EUH
kolor: ciemno-szary
wymiary: 262x345x631 mm
waga: 9,2 kg
pobór prądu/moc*: 5, 12, 31 W
pobór prądu/moc z nawilżaniem*: 6.5, 14, 24 W
zbiornik: 2,5 L
przepływ powietrza*: 60, 120, 240 m3/h
nawilżanie*: 150, 300, 400 ml/h
głośność*: 19, 41, 46 dB
głośność z nawilżaniem*: 20, 40, 43 dB
długość przewodu zasilającego: 2 m
zalecany dla powierzchni: do 28 m2
Filtry powierzchnia HEPA: 1 m2
ilość węgla aktywnego: brak danych
szacunkowy roczny koszt: 260 zł

*zależne od prędkości pracy

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

5/5

bardzo dobry sprzęt, czuć różnicę, polecam wszystkim niezdecydowanym!!!

Szymon

5/5

Kupiłem oczysczacz Sharp KC-G40EUH i do tego odkurzacz pionowy Sharp SA-VS3001L-EU .Oczyszczacz jest super w pokoju 16 m po kilku minutach zmienia się powietrze świeże , chłodniejsze, czystsze jest czym oddychać. Wszystkie funkcje są super .Na programie nocnym nie słychać go. Warto go kupić. Odkurzacz Sharp SA-VS3001L-EU dobrze odkurza jak ktoś nie ma grubych dywanów np. z włosem . Odkurzacz odkurzy dobrze chodniki, dywany cienkie,podłogi panelowe ,parkietowe ,płytki . Ładuje się 3 godziny 60 minut działa.Światła led dobrze oświetlają podłogę .

Dariusz

4.6/5

na podstawie 7 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Sharp KC-G40EUH

Sharp KC-G40EUH

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja Sharp KC-G40EUH

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUH to reprezentant najnowszej serii urządzeń stworzonych przez japońską markę. W Polsce seria jest dostępna od 2018 roku. KC-G to unowocześnione modele względem generacji KC-D. Najważniejszą cechą jest wielofunkcyjność, czyli oczyszczanie, jonizowanie i nawilżanie powietrza w 1 produkcie.

 

Design i wykonanie

Sharp KC-G40EUH jest ciemno-szarą wersją najmniej wydajnego modelu KC-G. W dodatku matowy kolor obudowy utrudnia dostrzeżenie zarysowań. Główny wylot powietrza znajduje się w górnej płaszczyźnie. Wyświetlacz został przeniesiony na front obudowy. Nad wyświetlaczem znajduje się dodatkowy wylot powietrza z regulacją kąta nadmuchu.

 

Funkcje i wydajność Sharp KC-G40EUH

Wielozadaniowość to ważny atrybut urządzenia, dostępne funkcje to:

 • Oczyszczanie powietrza – zwiększono przepływ powietrza do 240 m3/h oraz zasięg działania z 26 m2 do 28 m2 w porównaniu do modeli A40 i D40,
 • Jonizator Plasmacluster – dobrze znana wersja z poprzednich modeli o maksymalnej liczbie jonów 7 000 jednostek na cm3. Dodano Plasmacluster Spot – możliwość punktowego jonizowania i osiągnięcia stężenia 7 000 jednostek na cm3,
 • Ewaporacyjne nawilżanie powietrza – wydajność uległa niewielkiemu zmniejszeniu z 440 do 400 ml/h, w porównaniu do KC-D40EUW. Objętość zbiornika to nadal 2,5 L.

 

Parametr

Wartość (poziomy obrotów)

Uwagi

Przepływ powietrza

60/120/240 m3/h

Przepływ jest utrzymany na dobrym poziomie względem deklarowanej powierzchni. Trochę niski przepływ na niskim biegu.

Powierzchnia działania

28 m2

Wydajność nawilżacza

150/300/400 ml/h

Mało znaczące obniżenie względem starszych wersji.

Jonizator Plasmacluster

7000 jonów/cm3

Dokładnie przebadana jonizacja powietrza, w pełni bezpieczna.

Głośność

19/41/46 dB

Cicha praca urządzenia.

Zużycie energii

5/12/31 W

Niezwykle oszczędne urządzenie, koszt energii pozostanie niezauważony.

 

Pomimo zwiększenia wydajności oczyszczania powietrza, poziom głośności pozostał na bardzo niskim poziomie. Tryb nocny generuje teraz tylko 19 dB (23 dB w KC-D40EUW). Maksymalny poziom głośności to 46 dB. Zużycie energii pozostało niewielkie 6,5 - 24 W.

 

Sharp KC-G40EUH czujniki

 

W oczyszczaczu powietrza znajdują się 4 czujniki:

 1. Optyczny czujnik pyłów
 2. Temperatury
 3. Wilgotności względnej
 4. Natężenia światła

Czujniki zapewniają automatyczną pracę w zależności od zanieczyszczenia powietrza i pory dnia. W tym modelu nie zastosowano czujnika LZO. Urządzenie wymaga autokalibracji w czystym powietrzu po każdym uruchomieniu do prądu. Niestety, ale jest to mało praktyczne i większość użytkowników dowiaduje się o tym, dopiero gdy zauważają bardzo słabą wykrywalność PM2.5. Nawet po poprawnej kalibracji czujnik reaguje na PM2.5 od dość wysokich poziomów (ponad 50 µg/m3). Dlatego warto wspomóc się zewnętrznym czujnikiem PM2.5.

 

Wyniki pomiarów są na bieżąco prezentowane na 7-stopniowej, kolorystycznej skali. Inne wskazania to: obecność kurzu w powietrzu, sygnalizacja obecności PM2.5, monitorowanie niskiej wilgotność i temperatury, wskaźnik trybu nawilżania i pustego zbiornika. Liczbowo podawane jest aktualne zużycie energii, wilgotność względna oraz temperatura.

 

Pracę oczyszczacza kontrolujemy poprzez przyciski na panelu sterującym. Brakuje udogodnienia w postaci pilota na podczerwień lub aplikacji mobilnej do sterowania online.

 

Dostępnych jest kilka trybów pracy: manualne (nocny, pollen, low, medium, high) i automatyczne (AUTO, Plasmacluster Ion Spot, Clean Ion Shower).

 

Filtry do oczyszczacza Sharp KC-G40EUH

 • Filtr wstępny – dzięki gęściejszej i lepiej wykonanej siateczce potrafi zatrzymać więcej kurzu.
 • Do filtra węglowego dodano żel krzemionkowy (SiO2), który zatrzymuje tlenki siarki (SOX) i azotu (NOX). Jest to dobre rozwiązanie, gdy mieszkanie znajduje się blisko ulicy i w gęstej zabudowie. Dyskusyjna pozostaje deklaracja producenta o 3-krotnym wzroście stopnia adsorpcji. O połowę zmniejszono masę węgla aktywnego, a zarazem jego pojemność.
 • Filtr HEPA nie uległ zmianie, w środku znajdziemy filtr klasy H13 o skuteczności 99,97%.
 • Filtr nawilżacza – zmiana mechanizmu napędzającego.

 

4 filtry w Sharp KC-G40EUH
4 filtry w Sharp KC-G40EUH

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

HEPA 13

do 3 lat

449 zł

Węgiel aktywny + żel krzemionkowy

do 5 lat

229 zł

Filtr nawilżacza

do 5 lat

299 zł

Roczny koszt eksploatacji

~250 zł

 

Należy zaznaczyć, że producent określa żywotność filtrów na okres maksymalnie 10 lat. Realnie w przeciętnym polskim domu, przy dużym zanieczyszczeniu, czas ten może być nawet do 5 razy krótszy! Podajemy wartości szacunkowe.

 

Dodatkowe informacje

 • Uchwyty i kółeczka, które ułatwiają transport. Kółeczka nie tworzą zarysowań, pozwalają na ruch tylko w jednej płaszczyźnie bocznej
 • Blokada rodzicielska
 • W przypadku zaniku i powrotu zasilania urządzenie powróci do pracy dzięki funkcji Auto Restart
 • Regulowanie czułości czujników i sposobu ich działania
 • Sygnał dźwiękowy, gdy zbiornik jest pusty

 

Podsumowanie

Oczyszczacz Sharp jest najlepszym rozwiązaniem dla osób potrzebujących sprzętu wielofunkcyjnego. Najważniejsze parametry, takie jak wydajność i głośność w odniesieniu do deklarowanej powierzchni, są na dobrym poziomie. Kolejnym mocnym punktem urządzenia jest jonizacja Plasmacluster.

 

Zatrzymywanie tlenków siarki oraz tlenków azotu to godne uwagi możliwości. Koszty eksploatacji są rozsądne jak na urządzenie z nawilżaniem.

 

Laserowy czujnik PM2.5 z wyświetlaczem stężenia pyłów poprawiłby możliwości oczyszczacza. Obecnie kalibracja może być uciążliwa, a dokładność pomiarów pozostawia wiele do życzenia. Brakuje sterowania online lub pilota na podczerwień. Brak wskaźnika zużycia filtrów, przy deklarowanych 10 latach to duża wada. Pomimo tego nie ma na rynku rozsądniejszych urządzeń wielofunkcyjnych.

 

Sharp KC-G40EUH i zamiennik Sharp UA-HG40E-T

 

Zalety
Głośność
Jonizacja Plasmacluster
Nawilżanie ewaporacyjne
Zużycie energii
Wydajność energetyczna
Rozsądne koszty eksploatacji jak na urządzenie wielofunkcyjne
Wady
Brak sterowania online
Brak wyświetlacza stężenia PM2.5
Brak czujnika gazów (LZO)
Brak pomiaru zużycia filtrów

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Sharp KC-G40EUH

Sharp FZ-D40HFE

FZ-D40HFE

Filtr HEPA — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 449,00 zł

Filtr FZ-G40DFE

FZ-G40DFE

Filtr z aktywnym węglem i żelem krzemionkowym — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 199,00 zł

Sharp FZ-G60MFE

FZ-G60MFE

Filtr nawilżacza do Sharp serii KC-G - do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.