22 602 20 80

Pn-Pt 9-19, So 10-18

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUW
Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G40EUWSharp KC-G40EUW z przoduSharp KC-G40EUW prawy frontSharp KC-G40EUW widok z góry, otwarty wywiew powietrzaSharp KC-G40EUW widok z góry, inny widokSharp KC-G40EUWSharp KC-G40EUW wyświetlacz podczas pracy urządzeniaSharp KC-G40EUW nieaktywny wyświetlacz, logo PlasmaclusterSharp KC-G40EUW panel tylniSharp KC-G40EUW obsługa panelu sterowaniaSharp KC-G40EUW filtry, przekrójSharp KC-G40EUW uchwyt, czujnik wewnętrznySharp KC-G40EUW kółko z blokadąSharp KC-G40EUW górna część urządzeniaSharp KC-G40EUW filtr wstępny z bliska, pod nim węglowySharp KC-G40EUW filtr HEPA H13Filtr z aktywnym węglem i żelem krzemionkowym

Oczyszczacz powietrza

Sharp KC-G40EUW

Cena: 1 999,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 28 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza19-46 dB
 • Koszt filtrów 260 zł/rok
 • Koszt energii 7 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Japońska technika

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Chwilowo niedostępny

Darmowa wysyłka

Kup na raty z Credit Agricole

Wybierz wariant

Sharp UA-HG40E-L
Sharp UA-HG40E-L
1 999,00 Odpowiednik w kolorze jasnoszarym
Sharp KC-G40EUW
Sharp KC-G40EUW
1 999,00

Sharp głośność 19 dBSharp KC-G40EUW jest przedstawicielem nowej rodziny oczyszczaczy z funkcją nawilżania, wyprodukowanym przez Sharp Corporation. Model jest doskonałą odpowiedzią na brudne i suche powietrze. Urządzenie w idealny sposób spełni swoją funkcję w mniejszych i średnich pomieszczeniach o powierzchni do 28 m2. Niezwykle cicha praca urządzenia (19 dB+) pozwala na komfortową pracę lub sen, gdy urządzenie pracuje. 4 filtry cechujące się długowiecznością (aż do 10 lat), w połączeniu z unikalną technologią Plasmacluster gwarantują czyste powietrze w niemal 100%!

 

Niski pobór energii (maksymalnie zaledwie 24W!) zadba o nasz budżet domowy, a wysoka wydajność (przepływ powietrza 240 m3/h, nawilżanie 400 ml/h) pozwoli wykorzystać go w trudnych warunkach. Ciekawie wygląda tryb auto, który na podstawie odczytów z 4 czujników steruje pracą oczyszczacza. Oczyszczacz został zamknięty w wysokiej jakości matowej obudowie. Oczyszczaczowi niedawno został przyznany Atest PZH, co oznacza wysoki poziom bezpieczeństwa zdrowotnego oraz brak negatywnego wpływu na środowisko.

 

Sharp KC-G40EUW i zamiennik Sharp UA-HG40E-L

 

Plasmacluster - jonizacja doskonała


 

Sharp KC-G40EUW widok na górę

Od blisko 20 lat firma Sharp ciągle ulepsza Plasmacluster. Jest to technologia jonizacji, która polega na generowaniu stabilnych jonów dodatnich oraz ujemnych, które są uwalniane do powietrza i przypominają te, które występują w naturze. Po natrafieniu w powietrzu na wirusy otaczają je i neutralizują. Liczne badania oraz nagrody potwierdzają wielką skuteczność technologii sięgającą aż 99,9% w usuwaniu wirusów (w tym wszystkie odmiany grypy) i alergenów. W opisywanym modelu zastosowano generatorów jonów HIGH DENSITY 7000.

 

Nowością jest tryb Plasmacluster Spot, odpowiadający za usuwanie zapachów, bakterii i wirusów z różnych przedmiotów, jak zasłony, koszule, poduszki, buty narciarskie czy kask motocyklowy. Polega on na emisji największej możliwej 'dawki' jonów punktowo (przed urządzeniem), która jest o około 10 razy większa niż normalnie (nawet 70 000 jonów na cm3)! Pozbędziesz się uciążliwych zapachów: dymu tytoniowego, potu, zwierząt, zapachów kuchennych itp. W tym trybie nadmuch powietrza odbywa się jedynie z przedniego wywiewu, a główny (górny) pozostaje zamknięty. Kąt nachylenia nadmuchu możemy ręcznie ustawić w zakresie 20° góra i 20° dół, więc możesz ustawić nadmuch dokładnie, gdzie chcesz (np. na dywan, na którym uprzednio przebywały zwierzęta lub na zasłony przesiąknięte dymem nikotynowym). Podczas pracy w tym trybie będzie emitowany silny strumień jonów przez 8 godzin, a po zakończeniu operacji oczyszczacz wróci do poprzedniego trybu pracy.

Plasmacluster Spot - czas usuwania przylegających zapachów i bakterii z tkanin*:

Zapachów:

Bakterii:

Papierosów
około 30 minut

Zwierząt domowych
około 6 godzin

Suszonych ubrań
około 3 godziny

Potu
około 6 godzin

Gotowania
około 2 godziny

Bakterie
około 8 godzin

*czasy optymalne dla odległości ok. 70 cm od podłogi i 50 cm z wylotu powietrza

 

Nowe i ulepszone filtry


 

Atest PZH dla oczyszczacza Sharp

W oczyszczaczu Sharp KC-G40EUW dodano nowe i ulepszone filtr wstępny, węglowy oraz nawilżacza. Jedynie filtr HEPA H13 (powierzchnia po rozłożeniu osiąga aż 1 m2) pozostał bez zmian i wykazuje nadal wysoki współczynnik wyłapywania (wirusów, bakterii, pleśni, pyłów, zarodników grzybów) na poziomie co najmniej 99,97%.

 

Filtr wstępny, który jest jednocześnie panelem tylnym oraz wlotem powietrza teraz jest zdolny do przechwycenia jeszcze mniejszych pyłów. Gęściejsza siatka zatrzymuje pyły tak o tak małych rozmiarach, jak nawet 240 mikronów. Filtr nawilżacza jest teraz bardziej wytrzymały i można go myć ręcznie, co ułatwia w znaczny sposób utrzymanie go w czystości.

 

Dużej przemianie uległ filtr węglowy, do którego dodano nieorganiczny sorbent w postaci żelu krzemionkowego (SiO2). Wychwytuje on tlenki azotu (NOx) oraz siarki (SOx), które występują głównie w obszarach o dużym natężeniu ruchu pojazdów silnikowych (duże miasta) i mogą być znaczącym źródłem brudnego powietrza. Zapachy są rozkładane na mniejsze cząstki i lepiej pochłaniane. Stopień absorpcji wzrósł nawet 3-krotnie!

 

Niezwykle innowacyjne urządzenie


 

Sharp KC-G40EUW widok z góry

Oczyszczacz do swojej pracy wykorzystuje tryb auto opierający się na wykorzystaniu 4 czujników, które monitorują warunki w pomieszczeniu i przystosowują tempo pracy oczyszczacza.

 

 • czujnik PM2.5 i kurzu (z regulacją czułości) przyśpieszy pracę wentylatora i usunie zanieczyszczenia (pył PM2.5, dym tytoniowy, kurz, roztocza i ich odchody, zarodniki pleśni, pyłki) - czujnik znajduje się w tylnej części i można go wymontować w celu umycia

 • czujnik temperatury dostosowuje wilgotność powietrza do temperatury w pomieszczeniu, jeśli temperatura jest poniżej 18° to wilgotność będzie utrzymana na poziomie 65%, w przedziale 18-24°C będzie na poziomie 60% oraz powyżej 24°C - 55%

 • czujnik wilgotności zwiększy emisję jonów, jeśli poziom wilgotności przekroczy 80%, tym samym hamując rozwój pleśni

 • czujnik światła uruchomi tryb nocny po wykryciu ciemności w pomieszczeniu

 

Specjalny tryb pracy pollen przyniesie ulgę alergikom i usunie alergizujące pyłki roślin. Inteligentny wyświetlacz o ciemnym kolorze, za pomocą 7-stopniowej skali kolorów poinformuje nas o jakości powietrza. Skala przebiega pomiędzy kolorami niebieskim (czyste powietrze) oraz czerwonym (silnie zabrudzone powietrze). Wyświetlacz umożliwia odczytanie poziomu wilgotności, temperatury, czasu timera, a nawet aktualnego zużycia energii w zależności od bieżącej operacji! Wyświetlacz poinformuje również o wykryciu w powietrzu pyłu PM2.5 czy kurzu (osobne wskaźniki).

 

3 tryby pracy manualnej umożliwią dostosowanie prędkości wentylatora do aktualnych potrzeb. Nie mogło również zabraknąć programatora czasowego, którego brakowało w serii KC-A. Teraz zaprogramujesz włączenie (2/4/6/8/10/12/14h) oraz wyłączenie (1/2/4/8h) oczyszczacza. Warto również wspomnieć, że urządzenie posiada 2 wyloty czystego powietrza: górny (sterowany automatycznie) oraz, wcześniej wspominany przedni (sterowany ręcznie i umożliwiający ustawienie kąta nachylenia wydmuchu w 40°). Funkcja auto restart czuwa nad przywróceniem urządzenia do pracy w przypadku zaniku zasilania lub wyłączenia urządzenia, a co więcej praca będzie się odbywała z wcześniejszymi ustawieniami.

 

Podczas pracy w trybie SLEEP urządzenie działa cicho, a prędkość wentylatora jest automatycznie przełączana w zależności od ilości zanieczyszczeń w powietrzu. Jeśli wybrana jest opcja automatycznego sterowania podświetleniem, to wyświetlacz na przednim panelu, wskaźnik czystości i dioda LED zostaną automatycznie wyłączone. Jest to bardzo przydatna funkcja w nocy dla komfortowego snu.

 

Sharp KC-G40EU-W może pełnić również funkcję klimatyzera ewaporacyjnego. Wystarczy dodać do zimnej wody kilkanaście kostek lodu i cieszyć się chłodniejszym powietrzem. 2,5-litrowy zbiornik na wodę jest zaprojektowany w ten sposób, aby jego napełnianie i konserwacja były proste. Kółka jezdne z blokadą i poręczny uchwyt ułatwiają transport.

 

Technologia Plasmacluster w oczyszczaczach Sharp

 

Skuteczność technologii Plasmacluster


 

Poniższa tabelka prezentuje skuteczność generatora jonów Plasmacluster High Density 7000 (dane producenta*):

 

Klasa generatora jonów Oczyszczanie powietrza Redukcja
elektryczności statycznej
Usuwanie zapachów
Deaktywacja Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 godz. 3 godz.
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 --

*źródło: https://global.sharp/pci/en/effect

 

5 stopni filtracji w Sharp KC-G40EUW


Filtracja w Sharp KC-G40EUW

 

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz, włosy itp.). Filtr nie podlega wymianie, a jedynie konserwacji polegającej na okresowym odkurzeniu.

 • 2. Filtr z aktywnym węglem i żelem krzemionkowym: pochłania nieprzyjemne zapachy (np.dym tytoniowy, zapach zwierząt, odór śmieci) oraz związki lotne (benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren).

 • 3. Filtr HEPA H13: zatrzymuje co najmniej 99,97% zanieczyszczeń takich jak wirusy, bakterie, zarodniki grzybów oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu).

 • 4. Filtr nawilżacza: zatrzymuje osad, będąc jednocześnie matą ewaporacyjną umożliwiającą nawilżanie.

 • 5. Jonizator Plasmacluster: znakomita technologia jonowa pozbywająca się wszelkich drobin o wielkości nawet 0,01 mikrona.

Funkcje dodatkowe


 • Funkcja nawilżania: wydajne nawilżanie powietrza (400 ml/h)

 • Autonomiczny oczyszczacz: może pracować tylko jako oczyszczacz

 • Mechanizm nawilżający: obrotowa struktura

 • Plasmacluster: świetna technologia jonowa

 • 3 poziomy pracy manualnej: max, med, low (idealny do sypialni na noc)

 • Praca automatyczna: 4 czujniki dbają o idealne tempo pracy

 • Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza: 7-kolorowa skala jakości

 • Blokada rodzicielska: zabezpiecza przed niechcianą zmianą trybów

 • Auto Restart: po powrocie zasilania

 • Clean Ion Shower: tryb intensywnej jonizacji przez 60 minut

 • Wskaźnik konserwacji filtra: informacja o ich jakości

 • Regulacja czułości czujnika: światła, kurzu i pyłu PM2.5

 • Alarm dźwiękowy: jeśli zbiornik na wodę jest pusty, można go wyłączyć

 • Tryb pyłki: 10 minut ekspresowego pozbywania się zanieczyszczeń

 • Wyświetlacz z funkcją przyciemniania: przydatny szczególnie w nocy

 • Air Outlet LED: podświetlenie wylotu powietrza

Sharp KC-G40EUW zdjęcie obrotowe
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Sharp KC-G40EUW
kolor: biały
wymiary: 262x345x631 mm
waga: 9,2 kg
pobór prądu/moc*: 5, 12, 31 W
pobór prądu/moc z nawilżaniem*: 6.5, 14, 24 W
zbiornik: 2,5 L
przepływ powietrza*: 60, 120, 240 m3/h
nawilżanie*: 150, 300, 400 ml/h
głośność*: 19, 41, 46 dB
głośność z nawilżaniem*: 20, 40, 43 dB
długość przewodu zasilającego: 2 m
zalecany dla powierzchni: do 28 m2
Filtry powierzchnia HEPA: 1 m2
ilość węgla aktywnego: brak danych
szacunkowy roczny koszt: 260 zł

*zależne od prędkości pracy

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

5/5

Oczyszczacz uOczyszczacz użytkuję od 1,5 roku (pracuje 24/h). Jestem bardzo zadowolony z działania czujników, bardzo szybko wykrywają zapachy, kurz, pm2,5. Tryb nocny jest praktycznie niesłyszalny ale w trybie nawilżania w nocy dało się go delikatnie słyszeć po wymianie filtrów nawilżania problem ustał. Z innych "bajerów" (wyrzut jonów itp.) nie korzystałem. Komplet filtrów musiałem wymienić po roku (Corona w domu) ich cena do zniesienia. Polecam produkt, naprawdę zmienia jakość powietrza w domu.

Pawel

4/5

Mysle, ze dziala dobrze, chociaz nie zauwazylismy zadnej roznicy w oczyszczaniu powietrza. Wyglada troche “ ciezko" malo elegancko w porownaniu z innymi.

Aneta

4.4/5

na podstawie 14 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Sharp KC-G40EUW

Sharp KC-G40EUW

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja Sharp KC-G40EUW

Model jest reprezentantem najnowszej serii urządzeń stworzonych przez japońską markę Sharp. W Polsce seria miała premierę w 2018 roku. Seria KC-G to unowocześnione modele względem generacji KC-D. Najważniejsze cechy to wielofunkcyjność (urządzenie 3 w 1) – oczyszczanie, jonizowanie i nawilżanie powietrza.

 

Design i wykonanie

Sharp KC-G40EUW występuje w dwóch wariantach kolorów: białym (KC-G40EUW) oraz ciemno-szarym (KC-G40EUH). Matowy kolor obudowy utrudnia dostrzeżenie zarysowań. Główny wylot powietrza znajduje się w górnej płaszczyźnie. Wyświetlacz został przeniesiony na front obudowy. Nad wyświetlaczem znajduje się dodatkowy wylot powietrza z regulacją kąta nadmuchu.

 

Funkcje i wydajność Sharp KC-G40EUW

Wielozadaniowość to ważny atrybut urządzenia, dostępne funkcje to:

 • Oczyszczanie powietrza – zwiększono przepływ powietrza do 240 m3/h, zasięg działania z 26 m2 do 28 m2 w porównaniu do modeli A40 i D40,
 • Jonizator Plasmacluster – dobrze znana wersja z poprzednich modeli o maksymalnej liczbie jonów 7 000 jednostek na cm3. Dodano Plasmacluster Spot – możliwość punktowego jonizowania i osiągnięcia stężenia 70 000 jednostek na cm3,
 • Ewaporacyjne nawilżanie powietrza – wydajność uległa niewielkiemu zmniejszeniu z 440 do 400 ml/h, w porównaniu do KC-D40EUW. Objętość zbiornika to nadal 2,5 L.

 

Pomimo zwiększenia wydajności oczyszczania powietrza, poziom głośności pozostał na bardzo dobrym poziomie. Natomiast tryb nocny ma teraz tylko 19 dB (23 dB w KC-D40), a maksymalnie 46 dB. Zużycie energii pozostało niewielkie, 6,5 - 24 W.

 

Parametr

Wartość (poziomy obrotów)

Uwagi

Przepływ powietrza

60/120/240 m3/h

Przepływ jest utrzymany na dobrym poziomie względem deklarowanej powierzchni. Trochę niski przepływ na niskim biegu.

Powierzchnia działania

28 m2

Wydajność nawilżacza

150/300/400 ml/h

Mało znaczące obniżenie względem starszych wersji.

Jonizator Plasmacluster

7000 jonów/cm3

Dokładnie przebadana jonizacja powietrza, w pełni bezpieczna.

Głośność

19/41/46 dB

Cicha praca urządzenia.

Zużycie energii

5/12/31 W

Niezwykle oszczędne urządzenie, koszt energii pozostanie niezauważony.

 

Sharp KC-G40EUW czujniki

 

W oczyszczaczu powietrza znajdują się 4 czujniki:

 1. Optyczny czujnik pyłów
 2. Temperatury
 3. Wilgotności względnej
 4. Natężenia światła

Czujniki zapewniają automatyczną pracę w zależności od zanieczyszczenia powietrza i pory dnia. W tym modelu nie zastosowano czujnika LZO. Urządzenie wymaga autokalibracji w czystym powietrzu po każdym uruchomieniu do prądu, co jest mało praktyczne i większość użytkowników dowiaduje się o tym, dopiero gdy zauważają bardzo słabą wykrywalność PM2.5. Nawet po poprawnej kalibracji czujnik reaguje na PM2.5 od dość wysokich poziomów (ponad 50 µg/m3). Dlatego polecamy wspomaganie się zewnętrznym czujnikiem PM2.5.

 

Wyniki pomiarów są na bieżąco prezentowane na 7-stopniowej, kolorystycznej skali. Inne wskazania to: obecność kurzu w powietrzu, sygnalizacja obecności PM2.5, monitorowanie niskiej wilgotność i temperatury, wskaźnik trybu nawilżania i pustego zbiornika. Liczbowo podawane jest aktualne zużycie energii, wilgotność względna oraz temperatura.

 

Pracę oczyszczacza kontrolujemy poprzez przyciski na panelu sterującym. Brakuje udogodnienia w postaci pilota na podczerwień oraz aplikacji mobilnej do sterowania online. Dostępnych jest kilka trybów pracy: manualne (nocny, pollen, low, medium, high) i automatyczne (AUTO, Plasmacluster Ion Spot, Clean Ion Shower).

 

Filtry do oczyszczacza Sharp KC-G40EUW

 • Filtr wstępny zatrzymuje więcej kurzu, bo otrzymał gęściejszą i lepiej wykonaną siateczkę.
 • Do filtra węglowego dodano żel krzemionkowy (SiO2), który zatrzymuje tlenki siarki (SOX) i azotu (NOX). Jest to dobre rozwiązanie, gdy mieszkanie znajduje się blisko ulicy i w gęstej zabudowie. Dyskusyjna pozostaje deklaracja producenta o 3-krotnym wzroście stopnia adsorpcji. O połowę zmniejszono masę węgla aktywnego, a zarazem jego pojemność.
 • Filtr HEPA nie uległ zmianie, w środku znajdziemy filtr klasy H13 o skuteczności 99,97%.
 • Filtr nawilżacza – zmiana mechanizmu napędzającego.

 

4 filtry w Sharp KC-G40EUW
4 filtry w Sharp KC-G40EUW

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

HEPA 13

do 3 lat

449 zł

Węgiel aktywny + żel krzemionkowy

do 5 lat

229 zł

Filtr nawilżacza

do 5 lat

299 zł

Roczny koszt eksploatacji

~250 zł

 

Należy zaznaczyć, że producent określa żywotność filtrów na okres maksymalnie 10 lat. Realnie w przeciętnym polskim domu, przy dużym zanieczyszczeniu, czas ten może być nawet do 5 razy krótszy! Podajemy wartości szacunkowe.

 

Dodatkowe informacje

 • Uchwyty i kółeczka, które ułatwiają transport. Kółeczka nie tworzą zarysowań, pozwalają na ruch tylko w jednej płaszczyźnie bocznej
 • Blokada rodzicielska
 • W przypadku zaniku i powrotu zasilania urządzenie powróci do pracy dzięki funkcji Auto Restart
 • Regulowanie czułości czujników i sposobu ich działania
 • Sygnał dźwiękowy, gdy zbiornik jest pusty

 

Podsumowanie

Oczyszczacz Sharp to dobre rozwiązanie dla osób potrzebujących sprzętu wielofunkcyjnego. Najważniejsze parametry, takie jak wydajność i głośność w odniesieniu do deklarowanej powierzchni, są na dobrym poziomie. Jonizacja Plasmacluster to także mocny punkt tego urządzenia. Zatrzymywanie SOX i NOX to godne uwagi możliwości. Koszty eksploatacji są rozsądne jak na urządzenie z nawilżaniem.

 

Laserowy czujnik PM2.5 z wyświetlaczem stężenia pyłów poprawiłby możliwości oczyszczacza, obecnie kalibracja może być uciążliwa, a dokładność pomiarów pozostawia wiele do życzenia. Brakuje sterowania online lub pilota na podczerwień. Brak wskaźnika zużycia filtrów, przy deklarowanych 10 latach to duża wada. Pomimo tego nie ma na rynku rozsądniejszych urządzeń wielofunkcyjnych.

 

Sharp KC-G40EUW i zamiennik Sharp UA-HG40E-L

 

Zalety
Głośność
Jonizacja Plasmacluster
Nawilżanie ewaporacyjne
Zużycie energii
Wydajność energetyczna
Rozsądne koszty eksploatacji jak na urządzenie wielofunkcyjne
Wady
Brak sterowania online
Brak wyświetlacza stężenia PM2.5
Brak czujnika gazów (LZO)
Brak pomiaru zużycia filtrów

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Sharp KC-G40EUW

Sharp FZ-D40HFE

FZ-D40HFE

Filtr HEPA — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 449,00 zł

Filtr FZ-G40DFE

FZ-G40DFE

Filtr z aktywnym węglem i żelem krzemionkowym — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 199,00 zł

Sharp FZ-G60MFE

FZ-G60MFE

Filtr nawilżacza do Sharp serii KC-G - do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.