22 602 20 80

Pn-Pt 9-19, So 10-18

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG40E-L
Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG40E-LSharp UA-HG40E-L - widok z bokuSharp UA-HG40E-L - widok z przoduSharp UA-HG40E-L - widok z boku, otwarta pokrywa zbiornikaSharp UA-HG40E-L - widok z boku, mechanizm nawilżaczaSharp UA-HG40E-L - widok z tyłu, filtr wstępnySharp UA-HG40E-L - widok z tyłu, rozłożone filtrySharp UA-HG40E-L - zbliżenie na panel sterowaniaSharp UA-HG40E-L - zbliżenie na tylny wywiew powietrzaSharp UA-HG40E-L - aranżacja oczyszczaczaSharp UA-HG40E-L - aranżacja oczyszczaczaSharp UA-HG40E-L - aranżacja oczyszczaczaOczyszczacz powietrza Sharp UA-HG40E-L
Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG40E-L

Sharp UA-HG40E-L

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 1 699,00 złpromocja %

Oczyszczacz powietrza

Sharp UA-HG40E-L

Cena: 1 999,00 zł1 699,00 złpromocja %

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 28 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza19-46 dB
 • Koszt filtrów 160 zł/rok
 • Koszt energii 7 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Japońska technika

dostepność - Dużo

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Sharp UA-HG40E-L głośność tylko 19 dB

Sharp UA-HG40E-L to elegancki oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania i jonizacji Plasmacluster. Wykonany z wysokiej klasy materiałów i utrzymany w jasnoszarym kolorze doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza. Dzięki sporej wydajności (przepływ powietrza do 240 m3/h) i unikatowemu wylotowi powietrza zaprojektowanemu pod kątem 20° urządzenie sprawdzi się w pomieszczeniach o wielkości nawet 28 m2. Przyznany mu atest PZH to potwierdzenie bezpieczeństwa stosowania i brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Najnowsze badania dowodzą również, że skutecznie zmniejsza miano zakaźne SARS-CoV-2.

 

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG40E-L wyróżnia się cichym działaniem (od 19 dB) i energooszczędnością (5-31 W). Z powodzeniem może być wykorzystywany w pomieszczeniach, w których niezbędna jest cisza - sprawdzi się podczas intensywnej pracy umysłowej oraz w czasie snu. Długa żywotność filtrów sięgająca nawet 10 lat sprawia, że urządzenie jest tanie w eksploatacji. Na uwagę zasługuje wydajne nawilżanie (400 ml/h) i opatentowana technologia Plasmacluster, która dodatkowo dba o jakość powietrza. Wysoką jakość wykonania produktu potwierdza złote godło Konsumencki Lider Jakości 2020.

 

Sharp UA-HG40E-L gwarancja premium 24H

 

Sharp UA-HG40E-L - wydajne urządzenie 3w1


 

Sharp UA-HG40E-L widok front

Nowy oczyszczacz Sharp UA-HG40E-L zapewnia 3-stopniową filtrację powietrza, którą uzupełnia opatentowana technologia Plasmacluster. Skutecznie zatrzymuje pyły PM2.5 i PM10, czyli główne składowe niebezpiecznego dla zdrowia smogu. Oczyszczacz bez problemu usuwa także wirusy, bakterie i alergeny. Neutralizuje również zapachy i szkodliwe lotne związki organiczne.

 

Urządzenie jest wyposażone w ulepszone względem poprzednich modeli filtry. Posiada gęstszą siateczkę – filtr wstępny, który zatrzymuje zanieczyszczenia o wielkości do 240 mikronów. Warstwa z węglem aktywnym posiada dodatek żelu krzemionkowego o właściwościach pozwalających na zatrzymanie tlenków siarki i tlenków azotu, które negatywnie wpływają na koncentrację i samopoczucie. W oczyszczaczu Sharp UA-HG40E-L znajdziesz także wysokiej klasy filtr HEPA H13, dzięki któremu pozostawia powietrze czyste w blisko 100%.

 

Nawilżacz w oczyszczaczu Sharp wykorzystuje najbezpieczniejszą i ekologiczną metodę ewaporacyjną. Urządzenie łączy suche powietrze z cząsteczkami wody, do swojego działania nie wykorzystując żadnych środków chemicznych. Dzięki temu nie dochodzi do pojawienia się mokrych plam i białego nalotu na meblach w pomieszczeniu. Duży, 2,5-litrowy zbiornik na wodę zapewnia długą pracę bez konieczności dolewania. W upalne dni oczyszczacz Sharp UA-HG40E-L może służyć jako klimatyzer ewaporacyjny – wystarczy wrzucić do zbiornika kilka kostek lodu, by obniżyć temperaturę w pomieszczeniu o kilka stopni.

 

Rewolucyjna technologia Plasmacluster


 

Opatentowana technologia Plasmacluster zapewnia równowagę jonową w pomieszczeniu. Oczyszczacz Sharp UA-HG40E-L został wyposażony w niezwykle wydajny generator Plasmacluster HIGH DENSITY 7000, który wypuszcza do pomieszczenia odpowiednią ilość jonów dodatnich i ujemnych. Ich zadaniem jest dezaktywacja napotkanych wirusów, bakterii i alergenów wziewnych. Liczne badania potwierdzają, że skuteczność metody sięga nawet 99,9%. To doskonałe rozwiązanie dla alergików i osób zmagających się z chorobami górnych dróg oddechowych. Równowaga jonowa sprzyja również koncentracji i może zapobiegać nawracającym bólom głowy.

 

Jaka jest skuteczność technologii Plasmacluster? Poniższa tabelka prezentuje skuteczność generatora jonów Plasmacluster High Density 7000 (dane producenta*):

 

Klasa generatora jonów Oczyszczanie powietrza Redukcja
elektryczności statycznej
Usuwanie zapachów
Deaktywacja Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 godz. 3 godz.
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 --

*źródło: https://global.sharp/pci/en/effect

 

Technologia Plasmacluster w walce z wirusem SARS-CoV-2


 

Najnowsze badania potwierdzają, że unikatowa technologia Plasmacluster wykorzystana przez firmę Sharp skutecznie zmniejsza liczbę koronawirusów przenoszonych drogą powietrzną, w tym SARS-CoV-2*. Emitowane jony w zaledwie 30 sekund zmniejszają o blisko 91,3 procent liczbę koronawirusów (SARS-CoV-2) i innych zanieczyszczeń występujących w powietrzu. Dzięki temu zapewnia ona naturalne i bezpieczne powietrze.

 

Technologia Plasmacluster w oczyszczaczach Sharp

*źródło: https://www.sharpconsumer.pl/plasmacluster-technology-effectiveness-pl/

 

Broń na bakterie oraz brzydkie zapachy


 

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG40E-L oferuje tryb Plasmacluster Spot, dzięki któremu możesz przywrócić świeżość i czystość niemal wszystkich materiałów znajdujących się w pomieszczeniu. Urządzenie generuje silny strumień jonów, który wnika w głąb danej powierzchni, skutecznie usuwając z niej nagromadzone zapachy i zanieczyszczenia. Warto wspomnieć także o trybie Clean Ion Shower, w którym oczyszczacz emituje wysoką dawkę jonów przy silnym nawiewie przez 60 minut.

 

Usuwanie zapachów Usuwanie
przylegających bakterii
Plasmacuster SPOT - czas usuwania zapachu papierosu Plasmacuster SPOT - czas usuwania zapachu zwierząt Plasmacuster SPOT - czas usuwania zapachu mokrych ubrań Plasmacuster SPOT - czas usuwania potu Plasmacuster SPOT - czas usuwania zapachów pochodzących z gotowania Plasmacuster SPOT - czas usuwania przeylegających bakterii
Zapach
papierosów
Zapach
zwierząt
Zapach
mokrych ubrań
Zapach
potu
Zapachy
z gotowania
Przylegające
bakterie
ok. 30 minut ok. 6 godzin ok. 3 godzin ok. 6 godzin ok. 2 godzin ok. 8 godzin

*czasowy efekt uzyskany będzie w odległości od około 70 cm od podłogi i 1 m od przedniego wylotu

 

Innowacyjne technologie i wygodne rozwiązania


 

Sharp UA-HG40E-L panel sterowania

Oczyszczacz Sharp UA-HG40E-L wyróżnia ulepszony przepływ powietrza. Urządzenie wykorzystuje efekt Coandy. Dzięki wywiewowi zaprojektowanemu pod kątem 20° względem pomieszczenia powietrze krąży w pomieszczeniu w odpowiedni sposób (ściana - sufit - ściana - podłoga). Dzięki temu wszelkie zanieczyszczenia opadają, a następnie zostają zassane przez oczyszczacz i zatrzymane na filtrach. Odpowiadająca za kierunek strumienia oczyszczonego powietrza osłona wywiewu zamyka się automatycznie, by nie dochodziło do gromadzenia się kurzu we wnętrzu urządzenia.

 

Na uwagę zasługuje inteligentny wyświetlacz, na którym znajdziesz wskaźnik jakości powietrza, czyli 7-stopniową skalę kolorystyczną informującą o zanieczyszczeniu. Kolor niebieski oznacza czyste powietrze, a wraz ze wzrostem poziomu zanieczyszczenia stopniowo zmienia się w czerwony. Użytkownik może odczytać z wyświetlacza poziom wilgotności, aktualną temperaturę i aktualne zużycie energii zależne od bieżącego trybu.

 

Użytkownik zyskuje do wyboru 3 tryby pracy manualnej i kilka specjalnych trybów automatycznych, które można ustawić na intuicyjnym panelu sterowania. Praca automatyczna odbywa się na podstawie danych pochodzących z 4 precyzyjnych czujników: czujnik pyłów PM2.5/ kurzu, czujnik wilgotności, czujnik temperatury, czujnik światła. Prędkość wentylatora dostosuje się do poziomu zanieczyszczeń w pomieszczeniu.

 

Konsumencki Lider Jakości 2020 dla oczyszczacza Sharp Atest PZH dla oczyszczacza Sharp

Oczyszczacz Sharp UA-HG40E-L utrzyma również optymalną wilgotność powietrza, a o jej poziomie poinformuje wskaźnik numeryczny umieszczony na przednim panelu. Z myślą o osobach cierpiących na alergie przygotowano specjalny tryb pollen, który zwiększa czułość na pyłki. Na uwagę zasługuje również tryb sleep, który minimalizuje tempo pracy wentylatora i wygasza diody.

 

Oczyszczacz Sharp UA-HG40E-L oferuje również funkcję programatora czasowego, dzięki któremu użytkownik może dostosować czas automatycznego włączenia i wyłączenia urządzenia. Aby ułatwić transport urządzenia, producent wyposażył je w kółka z możliwością blokady.

 

5 stopni filtracji


Filtracja w Sharp UA-HG40E-L

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje duże zanieczyszczenia (m.in. kurz, sierść zwierząt, włosy itp.). Nie podlega wymianie, wymaga okresowego odkurzenia i umycia.

 • 2. Filtr węglowy z żelem krzemionkowym: neutralizuje zapachy (m.in. dym tytoniowy, zapach zwierząt, odór śmieci) oraz związki lotne (np. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren). Według producenta żywotność sięga 10 lat, biorąc pod uwagę stan naszego powietrza – realnie będzie to 5 lat.

 • 3. Filtr HEPA H13: zatrzymuje zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu), wirusy, bakterie oraz zarodniki grzybów. Według producenta żywotność sięga 10 lat, biorąc pod uwagę stan naszego powietrza – realnie będą to 3 lata.

 • 4. Filtr nawilżacza: mata ewaporacyjna, która utrzymuje optymalną wilgotność powietrza. Żywotność filtra dochodzi do 10 lat.

 • 5. Jonizator Plasmacluster: opatentowana technologia jonowa, która pozbywa się drobin o wielkości zaledwie 0,01 mikrona, wirusów i alergenów.

Funkcje dodatkowe


 • Funkcja nawilżania: efektywne nawilżanie powietrza (400 ml/h)

 • Autonomiczny oczyszczacz: możliwość wyłączenia nawilżacza

 • Mechanizm nawilżający: metoda ewaporacyjna

 • Plasmacluster: przebadana jonizacja powietrza

 • Clean Ion Shower: tryb intensywnej jonizacji przez 60 minut

 • 3 tryby pracy manualnej: max, med, low

 • Praca automatyczna: 4 czujniki dbają o idealne tempo pracy

 • Wskaźnik jakości powietrza: kolorowa skala

 • Blokada rodzicielska: zabezpiecza przed niechcianymi zmianami

 • Auto Restart: po powrocie zasilania

 • Wskaźnik konserwacji filtra: informacja o ich jakości

 • Regulacja czułości czujnika: pyłów PM2.5/ kurzu

 • Alarm dźwiękowy: pusty zbiornik na wodę

 • Tryb Pollen: 10 minut ekspresowego pozbywania się zanieczyszczeń

 • Wyświetlacz z funkcją przyciemniania: przydatny szczególnie w nocy

 • Kółka z blokadą: mobilność

Sharp UA-HG40E-L front
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Sharp UA-HG40E-L
kolor: jasnoszary
wymiary: 345 × 262 × 631 mm
waga: 9,2 kg
pobór prądu/moc*: 5, 12, 31 W
pobór prądu/moc z nawilżaniem*: 6.5, 14, 24 W
zbiornik: 2,5 L
przepływ powietrza*: 60, 120, 240 m3/h
nawilżanie*: 150, 300, 400 ml/h
głośność*: 19, 41, 46 dB
głośność z nawilżaniem*: 20, 40, 43 dB
długość przewodu zasilającego: 2 m
zalecany dla powierzchni: do 28 m2
Filtry powierzchnia HEPA: 1 m2
ilość węgla aktywnego: brak danych
szacunkowy roczny koszt: 160 zł

*zależne od prędkości pracy

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

5/5

Mam ten oczyszczacz od marca 2020 r. I praktycznie non stop używamy. Po niecałym roku filtr hepa jest cały szary, filtr wodny non stop czyszczące z uwagi na twardą wodę, a filtr weglowy ostatnio wydaje mi się że czuć coś jak czosnkiem... więc żywotność tych filtrów to lipa... pomimo że stosowalismy się do czyszczenia i konserwacji wg instrukcji... niestety trzeba je będzie zakupić nowe...wydatek ok 700 zl. na rok to kiepsko... po 2 latach zamiast filtrów za ta kasę można by było kupić mowy oczyszczacz znów... A poza tym po zakupie nigdy nie wyczuwalismy super świeżego zapachu oczyszczania jak niektórzy piszą... fakt szybko wychwytuje kurz i nawet pm przy inhalacji dziecka...

Iwi

5/5

Bardzo fajne urządzenie. Proste w obsłudze, dobrze oczyszcza i nawilża powietrze. Idealne do niewielkich pomieszczeń

Marco

5.0/5

na podstawie 2 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Sharp UA-HG40E-L

Sharp UA-HG40E-L

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja Sharp UA-HG40E-L

Sharp UA-HG40E-L to skuteczny oczyszczacz powietrza z oferty japońskiego producenta przeznaczony do pomieszczeń o maksymalnej powierzchni 28 m2. Urządzenie oferuje również nawilżanie ewaporacyjne oraz skuteczną jonizację Plasmacluster. Zużywa stosunkowo niewiele prądu (od 6,5 W), wyróżnia się cichą pracą (od 19 dB) i obecnością 4 wbudowanych czujników.

 

Design i wykonanie

Oczyszczacze powietrza Sharp UA-HG40E-L zostały wykonane z dobrej jakości plastiku - jest stosunkowo odporny na zarysowania i odbite ślady. Na górze znajduje się wyraźnie odcinający się kolorystycznie i bardzo intuicyjny panel sterowania oraz wywiew powietrza.

 

Sharp UA-HG40E-L panel sterowania
Sharp UA-HG40E-L - zbliżenie na panel sterowania

 

Mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów oczyszczacz waży dość sporo - 9,2 kg. Posiada jednak praktyczne uchwyty i kółka z blokadą. Jest więc mobilny i nie rysuje podłogi.

 

Funkcje i wydajność Sharp UA-HG40E-L

Sharp UA-HG40E-L łączy w sobie 3 urządzenia:

 • oczyszczacz powietrza,
 • nawilżacz ewaporacyjny,
 • jonizator Plasmacluster.

 

Dzięki nowej konstrukcji korka oraz możliwości pionowego ustawienia zbiornika na wodę, oczyszczacz może służyć jako klimatyzer ewaporacyjny. W ten sposób urządzenie może obniżyć temperaturę wewnątrz pomieszczenia o kilka stopni.

 

 

Parametr

Wartość (poziomy obrotów)

Uwagi

CADR

240 m3/h

Powierzchnia działania deklarowana przez producenta jest zgodna z naszymi obliczeniami.

Powierzchnia działania

do 28 m2

Wydajność nawilżacza

do 400 ml/h

Stosunkowo wydajny nawilżacz przeznaczony dla małych przestrzeni.

Jonizator

Plasmacluster

Dokładnie przebadana i bezpieczna dla człowieka jonizacja.

Głośność

19-46 dB

Bardzo cichy w trakcie pracy przy najniższych obrotach.

Zużycie energii

6,5-24 W

Energooszczędne urządzenie 3w1.

 

 

Sharp UA-HG40E-L czujniki

 

Sharp UA-HG40E-L zapewnia 3-stopniową filtrację powietrza. Wyróżnia się dużą skutecznością w walce z pyłkami roślin i alergenami, dzięki czemu jest doceniany jako dobry oczyszczacz dla alergików.

 

Dzięki wbudowanym czujnikom oczyszczacz oferuje wygodną pracę automatyczną. Tryb pracy dobierany jest względem stanu powietrza wewnątrz pomieszczenia i pory dnia. Urządzenie zostało wyposażone także we wskaźnik jakości powietrza - 7-stopniową skalę kolorystyczną.

 

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG40E-L oferuje aż 6 trybów pracy:

 • manualnych - pollen, low, medium, high,
 • automatycznych - auto i advanced auto.

W tym modelu możliwe jest również uruchomienie tryb Ion Spot. Przez określony czas do pomieszczenia generowany będzie silny strumień przyjaznych jonów. Dodatkiem jest specjalny tryb Plasmacluster Spot - oczyszczacz w bardzo szybkim tempie usuwa wirusy, bakterie i uciążliwe do usunięcia zapachy (np. te, które wniknęły głęboko w strukturę materiałów).

 

Do nawilżania urządzenie wykorzystywana jest bezpieczna i naturalna mata ewaporacyjna. Oczyszczacz nie generuje więc mokrych plam ani białego nalotu na meblach.

 

Filtry

Sharp UA-HG40E-L posiada 5 filtrów:

 • filtr wstępny, który zatrzymuje większe zanieczyszczenia (włosy, kurz, sierść) i chroni pozostałe filtry,
 • filtr węglowy z dodatkiem żelu krzemionkowego, który pochłania nieprzyjemne zapachy i niebezpieczne związki lotne,
 • filtr HEPA H13, który wychwytuje m.in. główne składniki smogu PM2.5 i PM10 ze skutecznością na poziomie min. 99,97%,
 • filtr nawilżacza,
 • jonizator Plasmacluster, który skutecznie dezaktywuje wirusy, alergeny i inne drobiny.

 

Sharp UA-HG40E-L filtracja
Sharp UA-HG40E-L - widok na filtry

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

Hepa

ok. 3 lata

449 zł

Węgiel aktywny

ok. 3 lata

249 zł

Filtr nawilżacza

do 10 lat*

299 zł

Roczny koszt eksploatacji

 

~260 zł

*w zależności od stanu wody

 

Dodatkowe informacje

 • Blokada rodzicielska
 • Timer
 • Auto Restart
 • Wskaźnik pustego zbiornika (alarm dźwiękowy)
 • Funkcja Sleep

 

Sharp UA-HG40E-L - podsumowanie

Nie ulega wątpliwości, że oczyszczacz Sharp UA-HG40E-L to dobrej jakości urządzenie 3w1 od znanego producenta. Cechuje się naprawdę dobrym stosunkiem jakości do ceny, oferuje skuteczne filtry i szereg stosowanych powszechnie funkcji. Jest cichy i ładnie się prezentuje. Olbrzymią zaletą jest również technologia Plasmacluster i dość niskie koszty eksploatacyjne jak na połączenie 3 urządzeń. Warto podkreślić, że może on pracować jako autonomiczny oczyszczacz.

 

Główną wadą oczyszczacza Sharp UA-HG40E-L jest brak wskaźnika PM2.5 i fakt, że czujnik jest niezbyt precyzyjny - reaguje na wysokie stężenia pyłu. Niestety, producent wciąż nie zdecydował się na aplikację mobilną, która znacząco podniosłaby komfort sterowania urządzeniem. Mimo wszystko jest to wciąż jedno z najlepszych urządzeń 3w1 dostępnych na rynku.

 

 

Zalety
Nawilżanie ewaporacyjne
Jonizacja Plasmacluster
Niewielkie zużycie energii
Niska głośność
Stosunkowo opłacalne koszty eksploatacji jak na urządzenie wielofunkcyjne
Wady
Brak dedykowanej aplikacji
Niezbyt precyzyjny czujnik PM2.5
Brak wskaźnika PM2.5

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Sharp UA-HG40E-L

Sharp UZ-HD4HF - filtr HEPA do oczyszczacza

UZ-HD4HF

Filtr HEPA H13 — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Sharp UZ-HG4DF - filtr węglowy do oczyszczacza

UZ-HG4DF

Filtr z aktywnym węglem i żelem krzemionkowym — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 229,00 zł

Sharp UZ-HG6MF - filtr nawilżacza do oczyszczacza

UZ-HG6MF

Filtr nawilżacza — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 139,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.