22 602 20 80

Pn-Pt 9-17

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G60EUW
Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G60EUWSharp KC-G60EUW widok z przoduSharp KC-G60EUW przód z prawej stronySharp KC-G60EUW przód z lewej stronySharp KC-G60EUW widok tył, fitr wstępnySharp KC-G60EUW widok tyłSharp KC-G60EUW widok tył, inne ujęcieSharp KC-G60EUW panel sterowania, górny wlot powietrzaSharp KC-G60EUW obsługa panelu sterowaniaSharp KC-G60EUW uchwyt, czujnik wewnętrznySharp KC-G60EUW blokada kółekSharp KC-G60EUW kółko z blokadąSharp KC-G60EUW filtracja, przekrójSharp KC-G60EUW filtr wstępny, pod nim węglowyFiltr HEPA H13 w Sharp KC-G60EUWOczyszczacz Sharp KC-G60EUW filtr HEPA (zbliżenie)Filtr z aktywnym węglem i żelem krzemionkowym

Oczyszczacz powietrza

Sharp KC-G60EUW

Cena: 2 999,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 50 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza24-53 dB
 • Koszt filtrów 270 zł/rok
 • Koszt energii 17 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Japońska technika

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dużo

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-G60EUW

Sharp UA-HG60E-L

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 2 999,00 zł

Wybierz wariant

Sharp UA-HG60E-L
Sharp UA-HG60E-L
2 999,00 Odpowiednik w kolorze jasnoszarym
Sharp KC-G60EUW
Sharp KC-G60EUW
2 999,00

Sharp inteligentna praca automatycznaSharp KC-G60EUW jest jednym z najpopularniejszych modeli z segmentu premium. Wielka sprawność urządzenia (przepływ powietrza do 408 m3/h) pozwala na używanie urządzenia w dużych pomieszczeniach o powierzchni do 50 m2. Może poszczycić się również efektywną funkcją nawilżania (630 ml/h) i dużym, 3-litrowym zbiornikiem. Sharp KC-G60EUW został wyróżniony Atestem PZH oznaczającym wysoki poziom bezpieczeństwa zdrowotnego oraz brak negatywnego wpływu na środowisko.

 

Niski pobór energii (24W+), cicha praca (24 dB+), technologia Plasmacluster, świetny system filtracji mechanicznej, wysokiej jakości matowa obudowa, liczne funkcje dodatkowe oraz zastosowanie inteligentnej pracy automatycznej sprawiają, że oczyszczacz jest bezkonkurencyjnym w swojej klasie. Poznaj bliżej doskonałą broń na brudne i suche powietrze.

 

Sharp KC-G60EUW i zamiennik Sharp UA-HG60E-L

 

Inteligentna praca automatyczna


Sharp KC-G60EUW widok z boku

 

Sharp KC-G60EUW został wyposażony w 6 czujników, dzięki którym po uruchomieniu pracy inteligentnej urządzenie dostosuje się idealnie do panujących warunków:

 

 • PM2.5 i kurzu (z regulacją czułości): po wykryciu zwiększonego stężenia (pyłu PM2.5, dymu tytoniowego, kurzu, roztoczy i ich odchodów, zarodników pleśni, pyłków) przechodzi na najwyższy tryb prędkości wentylatora i skutecznie je neutralizuje. Czujnik znajduje się w tylnej części urządzenia. Czujnik jest przykryty filtrem, który jest łatwy w demontażu w celu umycia

 • zapachu: wykrywa zapachy (tytoń, kosmetyki, alkohol itp.), jak również ogół lotnych związków organicznych, by szybko je przechwycić z powietrza

 • temperatury: dobiera optymalny poziom wilgotności powietrza do panującej temperatury w pomieszczeniu (do 18°C - 65%, 18-24°C - 60%, od 24°C - 55%)

 • wilgotności: po wykryciu poziomu wilgotności powyżej 80%, zwiększa gęstość jonów Plasmacluster, aby zapobiec rozwojowi pleśni

 • światła: wykrywa wyłączenie światła w pomieszczeniu i przechodzi w tryb SLEEP, by nie pracować na zbyt głośnych trybach

 • ruchu: (zasięg dł. - 2m, wys. - 1,6m oraz rozpiętość lewo-prawo - 2,3m) po wykryciu braku ruchu w pomieszczeniu przełączy się do trybu minimalnego natężenia nawiewu powietrza, aby obniżyć zużycie energii. Można anulować wykrywanie czujnika ruchu

 

Jeszcze lepsza filtracja powietrza


 

Atest PZH dla oczyszczacza Sharp

Oczyszczacz powietrza KC-G60EUW posiada nowe i ulepszone filtry wstępny, węglowy oraz nawilżacza. Wstępny otrzymał jeszcze gęściejszą siatkę, będącą w stanie zatrzymać mniejsze pyły o wielkości nawet 240 mikronów. Filtr ten jest jednocześnie panelem tylnym oraz wlotem powietrza. Filtr nawilżacza jest teraz bardziej wytrzymały i można go myć ręcznie, co ułatwia w znaczny sposób utrzymanie go w czystości.

 

Znacznemu ulepszeniu podległ filtr węglowy, do którego dodano nieorganiczny sorbent (SiO2). Zawarty żel krzemionkowy wychwytuje tlenki azotu (NOx) oraz siarki (SOx). Występują one głównie w obszarach o dużym natężeniu ruchu pojazdów silnikowych (duże miasta) i mogą być znaczącym źródłem brudnego powietrza. Zapachy są rozkładane na mniejsze cząsteczki i przez to lepiej pochłaniane. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskano nawet 3-krotnie wyższą absorpcję (pochłanianie) przez filtr. Filtr HEPA H13 nie został zmieniony i wykazuje nadal swoją wysoką skuteczność na poziomie co najmniej 99,97% w usuwaniu zanieczyszczeń. Pojemność HEPA po rozłożeniu osiąga aż 1,2 m2!

 

Idealna technologia jonowa


 

Plasmacluster jest technologią jonową, której nie mogło zabraknąć w opisywanym oczyszczaczu. Wnętrzne domu z jonami dodatnimi oraz ujemnymi w odpowiednim stężeniu zapewnia powietrze wolne w 99.9% od wirusów i alergenów. Liczne badania oraz nagrody udowadniają o wysokiej skuteczności technologii, a w samym urządzeniu zastosowano najwydajniejszy generator HIGH DENSITY 7000. Poniższa tabelka prezentuje skuteczność generatora jonów Plasmacluster High Density 7000 (dane producenta*):

 

Klasa generatora jonów Oczyszczanie powietrza Redukcja
elektryczności statycznej
Usuwanie zapachów
Deaktywacja Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 godz. 3 godz.
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 --

*źródło: https://global.sharp/pci/en/effect

 

Technologia Plasmacluster w oczyszczaczach Sharp

 

Nowością jest tutaj zastosowanie trybu Plasmacluster Spot, który po uruchomieniu wypuszcza wielką dawkę jonów z przedniego wylotu w kierunku ziemi. Gęstość jonów podczas pracy w tym trybie jest około 10 razy większa niż normalnie! Dzięki tej funkcji pozbędziemy się zapachów z tkanin (kanapa, dywan, zasłony, poduszki itp.). Usuniemy nieprzyjemny zapach dymu tytoniowego, potu czy zwierząt. Tryb ten jest również wielce skuteczny w usuwaniu zapachów, roztoczy, wirusów i bakterii zagnieżdżonych np. w butach narciarskich czy kasku motocyklowym. W tym trybie nadmuch powietrza odbywa się jedynie z przedniego wywiewu, a główny (górny) pozostaje zamknięty. Ciekawie rozwiązano tutaj możliwość ręcznego ustawienia kąta nachylenia wydmuchu w zakresie 20° góra i 20° dół, więc możesz ustawić nadmuch dokładnie tam, gdzie chcesz (np. możesz pozbyć się zapachu papierosów z zasłon czy zapachu zwierząt z dywanu, kanapy). Podczas pracy w tym trybie będzie emitowany silny strumień jonów przez 8 godzin, a po zakończeniu operacji oczyszczacz wróci do poprzedniego trybu pracy.

Plasmacluster Spot - czas usuwania przylegających zapachów i bakterii z tkanin*:

Zapachów:

Bakterii:

Papierosów
około 30 minut

Zwierząt domowych
około 6 godzin

Suszonych ubrań
około 3 godziny

Potu
około 6 godzin

Gotowania
około 2 godziny

Bakterie
około 8 godzin

*czasy optymalne dla odległości ok. 70 cm od podłogi i 50 cm z wylotu powietrza

 

Innowacyjny oczyszczacz powietrza


Sharp KC-G60EUW widok z góry

 

KC-G60EUW został wyposażony w 2 wyloty czystego powietrza: górny (sterowany automatycznie) oraz, wcześniej wspominany przedni (sterowany ręcznie i umożliwiający ustawienie kąta nachylenia wydmuchu w 40°). Urządzenie pracuje w 3 trybach pracy (Max/Med/Low). Oczyszczacz jest polecanym dla alergików, o czym świadczą właściwości filtra HEPA, funkcja nawilżania oraz funkcja pollen, która wykrywa i skutecznie usuwa alergizujące pyłki roślin.

 

Inteligenty wyświetlacz za pomocą 7 kolorów pokaże nam informację o aktualnej jakości powietrza. Zakres kolorystyczny przebiega od koloru niebieskiego (czyste powietrze) do koloru czerwonego (brudne powietrze). Warto w tym momencie wspomnieć, że wyświetlacz charakteryzuje się pięknym złotym kolorem, dającym efekt odbicia lustrzanego. Dodatkowo wyświetlacz został wyposażony w funkcję przyciemniania przydatną szczególnie w nocy. Umożliwia nie tylko odczytanie temperatury, wilgotności, czasu timera, ale pozwala również na odczyt aktualnego zużycia energii w zależności od bieżącej operacji!. Osobne wskaźniki dla pyłu PM2.5, kurzu, ruchu oraz zapachu będą informować o wykryciu któregokolwiek.

 

Przydatnym rozwiązaniem jest zastosowanie programatora czasowego, którego zabrakło w serii KC-A. Teraz możesz ustawić czas pracy urządzenia: włączenie (2/4/6/8/10/12/14h) oraz wyłączenie (1/2/4/8h). Niezwykle przydatna funkcja auto restart przywróci do pracy urządzenie (z wcześniejszymi ustawieniami) w razie zaniku prądu bądź innego wyłączenia urządzenia. Długa żywotność filtrów sprawia, że eksploatacja urządzenia jest niezwykle tania.

 

Świetny jest tutaj tryb SLEEP, który automatycznie przystosowuje prędkość wentylatora w zależności od ilości zanieczyszczeń w powietrzu. Praca urządzenia w tym trybie jest cicha. Jeśli wybrana jest opcja automatycznego sterowania podświetleniem, to wyświetlacz na przednim panelu, wskaźnik czystości i dioda LED zostaną automatycznie wyłączone.

 

Sharp KC-G60EU może posłużyć również jako klimatyzer ewaporacyjny. Wystarczy dodać do zimnej wody kilkanaście kostek lodu, aby obniżyć temperaturę w pomieszczeniu. Oczyszczacz został wyposażony w kółka z blokadą oraz poręczne uchwyty po boku, dzięki którym jest łatwy w transporcie. Specjalna konstrukcja zbiornika na wodę umożliwia łatwe napełnianie i konserwację.

 

5 stopni filtracji w Sharp KC-G60EUW


Filtracja w Sharp KC-G60EUW

 

 • 1. Filtr wstępny: ulepszony filtr zatrzymuje zanieczyszczenia większe od 240 μm (okruchy, sierść, pyły, kurz, włosy itp.). Filtr nie podlega wymianie, a jedynie okresowemu odkurzeniu.

 • 2. Filtr z aktywnym węglem i żelem krzemionkowym: pochłania nieprzyjemne zapachy (np.dym tytoniowy, zapach zwierząt, odór śmieci) oraz związki lotne (benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren).

 • 3. Filtr HEPA H13: zatrzymuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu). Jego skuteczność to co najmniej 99,97%.

 • 4. Filtr nawilżacza: zatrzymuje osad, będąc jednocześnie matą ewaporacyjną umożliwiającą nawilżanie.

 • 5. Jonizator Plasmacluster: znakomita technologia jonowa pozbywająca się wszelkich drobin o wielkości nawet 0,01 mikrona, wirusów i alergenów.

Funkcje dodatkowe


 • Funkcja nawilżania: bardzo wydajne nawilżanie powietrza (630 ml/h)

 • Autonomiczny oczyszczacz: może pracować tylko jako oczyszczacz

 • Mechanizm nawilżający: obrotowa struktura

 • Plasmacluster: jonizacja doskonała, powietrze rześkie i czyste

 • 3 tryby pracy manualnej: max, med, low (idealny do sypialni na noc)

 • Praca automatyczna: 6 czujników dba o idealne warunki w pomieszczeniu

 • Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza: 7-kolorowa skala

 • Blokada rodzicielska: zabezpiecza panel przed niechcianą zmianą trybu

 • Auto Restart: po powrocie zasilania

 • Clean Ion Shower: tryb intensywnej jonizacji przez 60 minut

 • Wskaźnik konserwacji filtra: informacja o jakości filtra

 • Regulacja czułości czujnika: możesz sam wyregulować czułość

 • Alarm dźwiękowy: jeśli zbiornik na wodę jest pusty, można go wyłączyć

 • Tryb pyłki: 10 minut ekspresowego pozbywania się zanieczyszczeń

 • Air Outlet LED: podświetlenie wylotu powietrza

Sharp KC-G60EUW zdjęcie obrotowe
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Sharp KC-G60EUW
kolor: biały
wymiary: 362x370x660 mm
waga: 10,5 kg
pobór prądu/moc*: 5, 38, 72 W
pobór prądu/moc z nawilżaniem*: 6.5, 40, 55 W
zbiornik*: 3 L
przepływ powietrza*: 72, 240, 408 m3/h
nawilżanie*: 200, 470, 630 ml/h
głośność*: 24, 48, 53 dB
głośność z nawilżaniem*: 24, 48, 49 dB
długość przewodu zasilającego: 2 m
zalecany dla powierzchni: do 50 m2
Filtry powierzchnia HEPA: 1,2 m2
ilość węgla aktywnego: brak danych
szacunkowy roczny koszt: 270 zł

*1,2,3 prędkość

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

5/5

Sprzęt super. Spełnił moje oczekiwania. Filtruje, jonizuje, nawilża. Powietrze w mieszkaniu jest zdecydowanie lepsze.

Old_loskov

5/5

Bardzo Profesjonalne podejście i pomoc w wyborze. SUPER

Witi

4.7/5

na podstawie 18 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Sharp KC-G60EUW

Sharp KC-G60EUW

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja Sharp KC-G60EUW

KC-G60EUW jest najmocniejszym urządzeniem z najnowszej serii oczyszczaczy od Sharpa. KC-G to unowocześnione modele względem poprzedniej generacji KC-D. Istotną cechą jest wielofunkcyjność urządzenia. Mamy tutaj oczyszczanie, jonizowanie i nawilżanie powietrza w 1 produkcie. W porównaniu do KC-D60EUW największe zmiany to nowy filtr węglowy, dodanie czujnika światła i ruchu oraz trybu inteligentnego.

 

Design i wykonanie

Wygląd oczyszczacza Sharp KC-G60EUW pozostaje taki sam jak w przypadku całej serii KC-G. Model jest troszkę większy od modeli G50EU oraz G40EU. Dostępny jest tylko w białej wersji kolorystycznej (matowy odcień). Główny wylot powietrza znajduje się w górnej płaszczyźnie. Wyświetlacz został przeniesiony na front obudowy. Nad wyświetlaczem znajduje się dodatkowy wylot powietrza z regulacją kąta nadmuchu. Kółeczka transportowe ułatwiają transport i można je łatwo zablokować. Plastik jest dobrej jakości, użytkownicy nie zgłaszają problemów z żółknięciem obudowy.

 

Wydajność i funkcje Sharp KC-G60EUW

Wielozadaniowość to mocna strona produktu, dostępne funkcje to:

 • Oczyszczanie powietrza – zwiększono przepływ powietrza do 400 m3/h. Zasięg działania nieznacznie wzrósł do 50 m2 w porównaniu do modeli A60 i D60,
 • Jonizator Plasmacluster – dobrze znana wersja z poprzednich modeli o maksymalnej liczbie jonów 7 000 jednostek na cm3. Dodano Plasmacluster Spot – możliwość punktowego jonizowania i osiągnięcia stężenia 70 000 jednostek na cm3,
 • Ewaporacyjne nawilżanie powietrza – wydajność uległa niewielkiemu zmniejszeniu do maksymalnie 630 ml/h. Objętość zbiornika to nadal 3 L.

Parametr

Wartość (poziomy obrotów)

Uwagi

Przepływ powietrza

72/240/408 m3/h

Przepływ jest utrzymany na dobrym poziomie względem deklarowanej powierzchni. Podniesiony przepływ na niskich obrotach.

Powierzchnia działania

50 m2

Wydajność nawilżacza

200/470/630 ml/h

Mało znaczące obniżenie względem starszych wersji.

Jonizator Plasmacluster

7000 jonów/cm3

Utrzymana taka sama maksymalna koncentracja jonów.

Głośność

24/48/53 dB

Bardzo niska głośność, wydajność w trybie LOW mogłaby być wyższa.

Zużycie energii

5/40/72 W

Przyzwoite zapotrzebowanie na energię, koszt energii jest akceptowalny przy tej wydajności.

 

Sharp KC-G60EUW czujniki

 

W oczyszczaczu powietrza znajduje się 6 czujników:

 1. Optyczny czujnik pyłów
 2. Temperatury
 3. Wilgotności względnej
 4. Natężenia światła
 5. Czujnik ruchu
 6. Czujnik zapachów

Czujniki zapewniają automatyczną pracę w odniesieniu do bieżącej jakości powietrza, pory dnia i ruchu w pomieszczeniu. Urządzenie wymaga autokalibracji w czystym powietrzu po każdym uruchomieniu do prądu. Jest to mało praktyczne i większość użytkowników dowiaduje się o tym, dopiero gdy zauważają bardzo słabą wykrywalność PM2.5. Nawet po poprawnej kalibracji czujnik reaguje na PM2.5 od dość wysokich poziomów (ponad 50 µg/m3). Dlatego warto wspomóc się zewnętrznym czujnikiem PM2.5.

 

Wyniki pomiarów są na bieżąco prezentowane na 7-stopniowej, kolorystycznej skali. Inne wskazania to: obecność kurzu w powietrzu, sygnalizacja obecności PM2.5, monitorowanie niskiej wilgotność i temperatury, wskaźnik trybu nawilżania i pustego zbiornika. Liczbowo podawane jest aktualne zużycie energii, wilgotność względna, temperatura.

 

Pracę oczyszczacza Sharp KC-G60 kontrolujemy poprzez przyciski na panelu sterującym. Brakuje udogodnienia w postaci pilota na podczerwień, czy też aplikacji mobilnej do sterowania online. Dostępnych jest kilka trybów pracy: manualne (nocny, pollen, low, medium, high) i automatyczne (Intelligent, Plasmacluster Ion Spot, Clean Ion Shower).

 

Filtry do oczyszczacza Sharp KC-G60EUW

 • Filtr wstępny zatrzymuje więcej kurzu. Udało się to uzyskać dzięki lepiej wykonanej i gęściejszej siateczce.
 • Do filtra węglowego został dodany żel krzemionkowy (SiO2), który zatrzymuje tlenki siarki (SOX) i azotu (NOX). Jakościowo zmiana jest pozytywna, szczególnie gdy mieszkanie znajduje się blisko ulicy lub w gęstej zabudowie. Można podyskutować na temat deklaracji producenta o 3-krotnym wzroście stopnia adsorpcji. O połowę zmniejszono masę węgla aktywnego, a zarazem jego pojemność.
 • Filtr HEPA nie uległ zmianie. W środku znajdziemy filtr klasy H13, o skuteczności 99,97%.
 • Filtr nawilżacza – zmiana mechanizmu napędzającego.

 

4 filtry w Sharp KC-G60EUW
4 filtry w Sharp KC-G60EUW

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

HEPA 13

do 3 lat

470 zł

Węgiel aktywny + żel krzemionkowy

do 5 lat

229 zł

Filtr nawilżacza

do 5 lat

299 zł

Roczny koszt eksploatacji

~300 zł

 

Musimy wziąć pod uwagę tutaj nasze polskie warunki. Pomimo tego, że producent deklaruje nawet 10-letnią żywotność filtrów, to realnie w przeciętnym polskim domu, przy dużym zanieczyszczeniu, czas ten może być nawet do 5 razy krótszy. Podajemy tutaj wartości szacunkowe, które są uzależnione od kilku czynników (miejsce, czystość powietrza, częstotliwość używania oczyszczacza itp.).

 

Dodatkowe informacje

 • Uchwyty i kółeczka, które ułatwiają transport. Kółeczka nie tworzą zarysowań i pozwalają na ruch tylko w jednej płaszczyźnie bocznej
 • Blokada rodzicielska
 • W przypadku zaniku i powrotu zasilania urządzenie powróci do pracy dzięki funkcji Auto Restart
 • Regulowanie czułości czujników i sposobu ich działania
 • Sygnał dźwiękowy, gdy zbiornik jest pusty

 

Podsumowanie

Oczyszczacze marki Sharp są dobrymi sprzętami wielofunkcyjnymi, czego potwierdzeniem jest ich duża popularność. W Sharp KCG60EUW wydajność i głośność w odniesieniu do deklarowanej powierzchni są na dobrym poziomie. Niezmiennie jonizacja Plasmacluster jest silnym argumentem przemawiającym za tym sprzętem.

 

Zatrzymywanie SOX i NOX to godne uwagi możliwości. Koszty eksploatacji są rozsądne jak na urządzenie z nawilżaniem. Laserowy czujnik PM2.5 z wyświetlaczem stężenia pyłów poprawiłby możliwości oczyszczacza. Obecnie kalibracja może być uciążliwa, a dokładność pomiarów pozostawia wiele do życzenia.

 

Brakuje sterowania online lub pilota na podczerwień. Brak wskaźnika zużycia filtrów, przy deklarowanych 10 latach to duża wada. Pomimo tych niuansów, nie ma na rynku rozsądniejszych urządzeń wielofunkcyjnych.

 

Sharp KC-G60EUW i zamiennik Sharp UA-HG60E-L

 

Zalety
Głośność
Jonizacja Plasmacluster
Nawilżanie ewaporacyjne
Zużycie energii
Wydajność energetyczna
Rozsądne koszty eksploatacji jak na urządzenie wielofunkcyjne
Wady
Brak sterowania online
Brak wyświetlacza stężenia PM2.5
Przepływ powietrza w trybie LOW mógłby być większy
Czułość czujnika PM2.5
Brak pomiaru zużycia filtrów

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Sharp KC-G60EUW

Sharp FZ-D60HFE

FZ-D60HFE

Filtr HEPA — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 489,00 zł

Filtr węglowy FZ-G60DFE

FZ-G60DFE

Filtr z aktywnym węglem i żelem krzemionkowym — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 279,00 zł

Sharp FZ-G60MFE

FZ-G60MFE

Filtr nawilżacza do Sharp serii KC-G - do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.