22 602 20 80

Pn-Pt 9-19, So 10-18

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG60E-L
Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG60E-LSharp UA-HG60E-L - widok przódSharp UA-HG60E-L - widok bokSharp UA-HG60E-L - widok bok, zbiornik na wodęSharp UA-HG60E-L - widok bok, mechanizm nawilżaczaSharp UA-HG60E-L - widok tył, filtr wstępnySharp UA-HG60E-L - rozłożone filtrySharp UA-HG60E-L - panel sterowaniaSharp UA-HG60E-L - wywiew powietrzaSharp UA-HG60E-L - aranżacjaSharp UA-HG60E-L - aranżacjaSharp UA-HG60E-L - aranżacjaOczyszczacz powietrza Sharp UA-HG60E-L
Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG60E-L

Sharp UA-HG60E-L

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 2 999,00 zł

Oczyszczacz powietrza

Sharp UA-HG60E-L

Cena: 2 999,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 50 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza24-53 dB
 • Koszt filtrów 180 zł/rok
 • Koszt energii 17 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Japońska technika

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Sharp UA-HG60E-L 6 czujników i 7 pomiarów

Sharp UA-HG60E-L to bardzo wydajny oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania, który wyróżnia się eleganckim designem wpisującym się w obecne trendy aranżacyjne. Przepływ powietrza na poziomie sięgającym nawet 408 m3/h sprawia, że urządzenie sprawnie usunie zanieczyszczenia w pomieszczeniu o powierzchni aż 50 m2. Elegancki oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG60E-L pracuje cicho (od 24 dB). Najnowsze badania dowodzą również, że skutecznie zmniejsza miano zakaźne SARS-CoV-2.

 

Oczyszczacz Sharp UA-HG60E-L dzięki wydajnemu systemowi nawilżania (do 630 ml/h), wysokiej klasy filtrowi HEPA H13 i zastosowanej w nim rewolucyjnej technologii Plasmacluster staje się doskonałym rozwiązaniem dla alergików. Jest urządzeniem energooszczędnym - w najniższym trybie pobór prądu to zaledwie 5W. Bezpieczeństwo jego stosowania i brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne potwierdza przyznany mu atest PZH. Wysoką jakość wykonania produktu potwierdza złote godło Konsumencki Lider Jakości 2020.

 

Sharp UA-HG60E-L gratis wywabiacz plam

 

Inteligentna praca automatyczna


 

Sharp UA-HG60E-L widok front

Tryb inteligentnej pracy automatycznej wykorzystuje aż 7 pomiarów pochodzących z 6 precyzyjnych czujników znajdujących się w urządzeniu. Oczyszczacz Sharp UA-HG60E-L zapewnia czyste powietrze i optymalną wilgotność w pomieszczeniu.

 

 • Czujnik PM2.5/ czujnik kurzu (z regulacją czułości) - odpowiada za wykrywanie cząsteczek mniejszych niż 2,5 mikrona (m.in. części składowych smogu, wirusów, alergenów, bakterii, kurzu, odchodów roztoczy, pleśni, pyłków, dymu papierosowego) i przyspieszenie działania wentylatora. Został umieszczony z tyłu urządzenia, można więc wyczyścić go w razie pojawienia się błędów w działaniu.
 • Czujnik zapachów – odpowiada za wykrywanie zapachów (tytoniu, kosmetyków, alkoholu, środków w aerozolu i innych) i powoduje przełączenie trybu na najszybszy, by zneutralizować wykryte zanieczyszczenia.
 • Czujniki temperatury i wilgotności – współpracują ze sobą, zapewniając optymalne warunki w pomieszczeniu. Czujnik temperatury zapewnia wilgotność odpowiednią do temperatury (do 18°C - 65%, 18-24°C - 60%, od 24°C - 55%), a czujnik wilgotności powoduje, że w momencie przekroczenia poziomu 80% zostaje zwiększona intensywność generowania jonów do pomieszczenia, by zabezpieczyć je przed rozwojem pleśni.
 • Czujnik światła – po stwierdzeniu niewielkiego natężenia światła, automatycznie przełącza urządzenie w najniższy tryb pracy.
 • Czujnik ruchu – jeśli w kontrolowanym obszarze (2x1,6x2,3 m) nie wykryje ruchu, wyłączy wyświetlacz, monitor czystości powietrza oraz wskaźnik powietrza, zatrzyma tryb nawilżania i uruchomi minimalne natężenie nawiewu powietrza, by obniżyć zużycie energii.

 

Filtracja powietrza w oczyszczaczu Sharp UA-HG60E-L


 

W oczyszczaczu Sharp UA-HG60E-L znajdują się filtry o przedłużonej żywotności umożliwiające użytkowanie przez nawet 10 lat. Producent zadbał o jeszcze skuteczniejszy filtr wstępny, czyli gęstą siateczkę zatrzymującą zanieczyszczenia o wielkości nawet 240 mikronów, tym samym skutecznie zabezpieczającą pozostałe moduły. Wyposażył urządzenie również w trwalszy filtr nawilżacza, który łatwo utrzymać w czystości – można go myć ręcznie.

 

Oczyszczacz Sharp UA-HG60E-L posiada udoskonalony filtr węglowy z dodatkiem żelu krzemionkowego o wyjątkowych właściwościach umożliwiających zatrzymywanie tlenków siarki i tlenków azotu. To niezwykle istotne zwłaszcza w miastach, gdzie natężenie ruchu drogowego jest naprawdę wysokie. Tego rodzaju związki chemiczne w znaczący sposób obniżają zdolność koncentracji i wpływają negatywnie na samopoczucie.

 

Konsumencki Lider Jakości 2020 dla oczyszczacza Sharp Atest PZH dla oczyszczacza Sharp

Powietrze poddane jest również działaniu wysokiej klasy filtra HEPA H13 o powierzchni 1,2 m2, który cechuje skuteczność na poziomie co najmniej 99,97%. To rozwiązanie efektywnie wychwytujące pyły PM2.5 i PM10, będące składnikami groźnego dla zdrowia smogu, a także wirusy, bakterie czy alergeny.

 

Oczyszczacz Sharp UA-HG60E-L oferuje także wydajne (200-630 ml/h) nawilżanie ewaporacyjne – bezpieczne dla człowieka i środowiska. Urządzenie nie wykorzystuje żadnych środków chemicznych i nie generuje białego nalotu czy mokrych plam na meblach. Posiada filtr cechujący się specjalną konstrukcją – jest trwały i daje możliwość mycia ręcznego, co wpływa na łatwość w utrzymaniu go w czystości. Jego żywotność sięga nawet 10 lat.

 

Rewolucyjna technologia Plasmacluster


 

W urządzeniu japońskiego potentata nie mogło zabraknąć opatentowanej technologii Plasmacluster, która podnosi komfort życia alergików. Oczyszczacz Sharp UA-HG60E-L posiada wydajny generator jonów HIGH DENSITY 7000, który wypuszcza do pomieszczenia odpowiednią ilość jonów dodatnich i ujemnych, zapewniając ich równowagę w powietrzu. Skutecznie wspierają one działanie filtrów – otaczają napotkane zanieczyszczenia, a następnie dezaktywują je. Skuteczność w usuwaniu wirusów i alergenów potwierdzona badaniami sięga nawet 99,9%.

 

Technologia Plasmacluster – skuteczność. Poniższa tabelka prezentuje skuteczność generatora jonów Plasmacluster High Density 7000 (dane producenta*):

 

Klasa generatora jonów Oczyszczanie powietrza Redukcja
elektryczności statycznej
Usuwanie zapachów
Deaktywacja Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 godz. 3 godz.
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 --

*źródło: https://global.sharp/pci/en/effect

 

Technologia Plasmacluster w walce z wirusem SARS-CoV-2


 

Najnowsze badania potwierdzają, że unikatowa technologia Plasmacluster wykorzystana przez firmę Sharp skutecznie zmniejsza liczbę koronawirusów przenoszonych drogą powietrzną, w tym SARS-CoV-2*. Emitowane jony w zaledwie 30 sekund zmniejszają o blisko 91,3 procent liczbę koronawirusów (SARS-CoV-2) i innych zanieczyszczeń występujących w powietrzu. Dzięki temu zapewnia ona naturalne i bezpieczne powietrze.

 

Technologia Plasmacluster w oczyszczaczach Sharp

*źródło: https://www.sharpconsumer.pl/plasmacluster-technology-effectiveness-pl/

 

Tryb Plasmacluster Spot


 

Oczyszczacz Sharp UA-HG60E-L oferuje również specjalny tryb Plasmacluster Spot, który niezwykle efektywnie usuwa zalegające drobnoustroje i nieprzyjemne zapachy. Urządzenie generuje nawet 70 000 jonów na 1 cm3, a cały proces trwa 8 godzin. Użytkownik może skierować nawiew na konkretny przedmiot znajdujący się w pomieszczeniu i od nowa cieszyć się jego świeżością. Skutecznie działa na m.in. poduszki, zasłony czy ubrania. Plasmacluster Spot – czas usuwania przylegających zapachów i bakterii z tkanin*:

 

Usuwanie zapachów Usuwanie
przylegających bakterii
Plasmacuster SPOT - czas usuwania zapachu papierosu Plasmacuster SPOT - czas usuwania zapachu zwierząt Plasmacuster SPOT - czas usuwania zapachu mokrych ubrań Plasmacuster SPOT - czas usuwania potu Plasmacuster SPOT - czas usuwania zapachów pochodzących z gotowania Plasmacuster SPOT - czas usuwania przeylegających bakterii
Zapach
papierosów
Zapach
zwierząt
Zapach
mokrych ubrań
Zapach
potu
Zapachy
z gotowania
Przylegające
bakterie
ok. 30 minut ok. 6 godzin ok. 3 godzin ok. 6 godzin ok. 2 godzin ok. 8 godzin

*czasowy efekt uzyskany będzie w odległości od około 70 cm od podłogi i 1 m od przedniego wylotu

 

Sharp UA-HG60E-L oferuje także tryb Plasmacluster Ion Shower, w którym przez 10 minut uwalnia jony przy silnym nawiewie. Tym samym zatrzymuje kurz i zmniejsza elektryczność statyczną, a zanieczyszczenia opadające na ziemię są zasysane przez oczyszczacz w trwającym przez 50 minut trybie szybkiej pracy.

 

Innowacyjne rozwiązania dla wygody użytkownika


 

Sharp UA-HG60E-L ze zbiornikiem na wodę

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG60E-L oferuje 3 tryby manualne. Użytkownik może samodzielnie ustawić prędkość pracy wentylatora lub postawić na jeden z dostępnych trybów automatycznych. Urządzenie posiada również programator czasowy, który umożliwia użytkownikowi ustawienie czasu włączenia (po 2/4/6/8/10/12/14 godzinach) i wyłączenia (po 1/2/4/8 godzinach).

 

Urządzenie oferuje specjalny tryb Pollen, w którym skuteczniej wykrywa i usuwa pyłki roślin, co w połączeniu z właściwościami filtra HEPA H13 i technologią Plasmacluster sprawia, że jest to szczególnie polecany oczyszczacz dla alergików. Bardzo wygodny jest również tryb SLEEP, który zapewnia komfortowe warunki do snu. Urządzenie działa cicho, a prędkość pracy wentylatora jest zależna od jakości powietrza w pomieszczeniu. Dodatkowym udogodnieniem jest wygaszenie panelu sterowania.

 

Na uwagę zasługuje elegancki wyświetlacz w srebrnym kolorze, który daje efekt odbicia lustrzanego. Został wyposażony w funkcję przyciemniania, która zapewnia wygodne użytkowanie również w nocy. Na panelu znajduje się wskaźnik jakości powietrza, czyli 7-kolorowa skala informująca o poziomie zanieczyszczeń. Użytkownik może odczytać poziom temperatury, wilgotności, czasu timera czy aktualnego zużycia energii. Oczyszczacz posiada również osobne wskaźniki dla pyłu PM2.5, kurzu, zapachu i ruchu, które korzystają z danych pochodzących z czujników.

 

Sharp UA-HG60E-L posiada 2 wyloty czystego powietrza. Z przodu sterowany jest automatycznie, natomiast tylny daje możliwość ustawienia kąta nachylenia w zakresie 40°, by użytkownik mógł precyzyjnie sterować kierunkiem nawiewu w trybie Plasmacluster Spot.

 

Komfort użytkowania podnosi również fakt, że oczyszczacz Sharp UA-HG60E-L może służyć jako klimatyzer ewaporacyjny. Nowa konstrukcja 3-litrowego zbiornika umożliwia wrzucenie do środka kilku kostek lodu, dzięki którym temperatura powietrza spadnie o kilka stopni. Użytkownicy doceniają również mobilność urządzenia. Producent zadbał o pojawienie się praktycznych kółek z blokadą oraz uchwytu, dzięki którym możliwe jest sprawne przenoszenie urządzenia pomiędzy pomieszczeniami. Należy podkreślić również funkcję auto restartu, dzięki której oczyszczacz Sharp UA-HG60E-L wróci do poprzedniego trybu pracy po nagłym zatrzymaniu zasilania.

 

Sharp UA-HG60E-L gwarancja premium 24H

 

5 stopni filtracji


Sharp UA-HG60E-L filtracja

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje duże zanieczyszczenia (m.in. kurz, sierść zwierząt, włosy itp.). Nie podlega wymianie, wymaga okresowego odkurzenia i umycia.

 • 2. Filtr węglowy z żelem krzemionkowym: neutralizuje zapachy (m.in. dym tytoniowy, zapach zwierząt, odór śmieci) oraz związki lotne (np. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren). Producent deklaruje jego 10-letnią żywotność, jednak w polskich warunkach może być wykorzystywany przez ok. 5 lat.

 • 3. Filtr HEPA H13: zatrzymuje zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu), wirusy, bakterie oraz zarodniki grzybów. Deklarowana przez producenta żywotność wynosi 10 lat, jednak jakość polskiego powietrza sprawia, że w naszych warunkach może być użytkowany ok. 3 lata.

 • 4. Filtr nawilżacza: mata ewaporacyjna utrzymująca optymalną wilgotność powietrza. Żywotność filtra nawilżającego dochodzi do 10 lat.

 • 5. Jonizator Plasmacluster: opatentowana technologia jonowa, która pozbywa się drobin o wielkości zaledwie 0,01 mikrona, wirusów i alergenów.

Funkcje dodatkowe


 • Funkcja nawilżania: efektywne nawilżenie powietrza (630 ml/h)

 • Autonomiczny oczyszczacz: może pracować tylko jako oczyszczacz

 • Mechanizm nawilżający: obrotowa struktura

 • Plasmacluster: przebadana jonizacja powietrza

 • 3 tryby pracy manualnej: max, med, low

 • Praca automatyczna: 6 czujników zapewniające 7 odczytów

 • Wskaźnik jakości powietrza: kolorowa skala

 • Blokada rodzicielska: zabezpiecza panel przed zmianą trybu pracy

 • Auto Restart: po powrocie zasilania

 • Wskaźnik konserwacji filtra: informacja o jakości filtra

 • Regulacja czułości czujnika: ustaw czułość czujnika

 • Alarm dźwiękowy: jeśli zbiornik na wodę jest pusty, można go wyłączyć

 • Air Outlet LED: podświetlenie wylotu powietrza

Sharp UA-HG60E-L z filtrami
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Sharp UA-HG60E-L
kolor: jasnoszary
wymiary: 362 × 370 × 660 mm
waga: 10,5 kg
pobór prądu/moc*: 5, 38, 72 W
pobór prądu/moc z nawilżaniem*: 6.5, 40, 55 W
zbiornik*: 3 L
przepływ powietrza*: 72, 240, 408 m3/h
nawilżanie*: 200, 470, 630 ml/h
głośność*: 24, 48, 53 dB
głośność z nawilżaniem*: 24, 48, 49 dB
długość przewodu zasilającego: 2 m
zalecany dla powierzchni: do 50 m2
Filtry powierzchnia HEPA: 1,2 m2
ilość węgla aktywnego: brak danych
szacunkowy roczny koszt: 180 zł

*zależne od prędkości pracy

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

5/5

super urządzenie! warte swojej ceny

Karo

5/5

Wydajność oczyszczacza jest naprawdę świetna. Szczególnie zaskoczona jestem skutecznością w usuwaniu zapachów. Wystarczy włączyć odpowiednią funkcję jonizacji i można pozbyć się zapachów po zwierzakach. Korzystam kilka miesięcy i na razie nie było żadnych awarii.

Martyna

5.0/5

na podstawie 2 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Sharp UA-HG60E-L

Sharp UA-HG60E-L

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja Sharp UA-HG60E-L

Sharp UA-HG60E-L to najwydajniejszy oczyszczacz w tej serii. Z powodzeniem sprawdzi się w pomieszczeniu o powierzchni do 51 m2. Urządzenie oferuje także bezpieczne nawilżanie ewaporacyjne oraz skuteczną i przebadaną jonizację Plasmacluster. Cechuje się niskim zużyciem energii (od 6,5 W) i optymalną głośnością (od 24 dB). Zostało wyposażone w 6 czujników.

 

Design i wykonanie

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG60E-L jest wykonany z bardzo dobrej jakości plastiku odpornego na zarysowania. Nowoczesna kolorystyka sprawia, że urządzenie pasuje do niemal każdego wnętrza, a odcień jest odrobinę bardziej atrakcyjny w porównaniu z bliźniaczą, starszą serią KC-G. Na górze znajduje się bardzo intuicyjny panel sterowania z fizycznymi przyciskami oraz wylot powietrza.

 

Sharp UA-HG60E-L panel sterowania
Sharp UA-HG60E-L - zbliżenie na panel sterowania

 

Sama jednostka oczyszczacza nie zajmuje sporo miejsca, jednak należy podkreślić, że dość sporo waży - to aż 10,5 kg. Producent wyposażył urządzenia w praktyczne uchwyty i kółka z blokadą, dzięki czemu i tak pozostaje mobilne.

 

Główne funkcje

Sharp UA-HG60E-L to połączenie 3 urządzeń:

 • oczyszczacz powietrza,
 • nawilżacz ewaporacyjny,
 • jonizator Plasmacluster.

 

Nowy projekt pojemnika na wodę sprawia, że oczyszczacz może służyć jako klimatyzer ewaporacyjny. Nie zastąpi klimatyzatora, ale dzięki wrzuceniu do środka kostek lodu obniży temperaturę wewnątrz pomieszczenia o kilka stopni.

 

Wydajność Sharp UA-HG60E-L

Parametr

Wartość (poziomy obrotów)

Uwagi

CADR

408 m3/h

Powierzchnia działania deklarowana przez producenta jest delikatnie zawyżona względem naszych obliczeń.

Powierzchnia działania

51 m2

Wydajność nawilżacza

do 630 ml/h

Wydajny nawilżacz powietrza.

Jonizator

Plasmacluster

Przebadana i bezpieczna jonizacja.

Głośność

24-53 dB

Optymalna głośność urządzenia.

Zużycie energii

6,5-55 W

Optymalny pobór energii.

 

 

Sharp UA-HG60E-L czujniki

 

Oczyszczacz powietrza Sharp posiada 6 czujników:

 • czujnik pyłów,
 • czujnik zapachu,
 • czujnik ruchu,
 • czujnik temperatury,
 • czujnik wilgotności,
 • czujnik natężenia światła.

Sharp UA-HG60E-L zapewnia skuteczną 3-stopniową filtrację powietrza. Dzięki wzbogaceniu o tryb pollen skuteczniej wyłapujący pyłki jest uznawany za bardzo dobry oczyszczacz powietrza dla alergików i osób wrażliwych na tego typu cząsteczki.

 

Dzięki czujnikom wbudowanym w urządzenie możliwa jest wygodna praca automatyczna w odniesieniu nie tylko do jakości powietrza, ale także pory dnia i przyzwyczajeń domowników. Oczyszczacz posiada również praktyczny wskaźnik jakości powietrza. 7-stopniowa skala kolorystyczna ułatwia wybór odpowiedniego trybu pracy.

 

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG60E-L oferuje 6 trybów pracy:

 • manualnych - pollen, low, medium, high,
 • automatycznych - auto i advanced auto.

Użytkownik zyskuje również 2 tryby specjalne. Ion Spot zapewnia intensywny napływ jonów do pomieszczenia przez określony czas, natomiast Plasmacluster Spot sprawia, że jeszcze szybciej usuwane są wirusy, bakterie i nieprzyjemne zapachy (także te, które zdążyły już głęboko wniknąć w materiały).

 

System nawilżania to bezpieczna dla użytkownika mata ewaporacyjna - nie ma więc obaw o pojawienie się mokrych plam czy białego nalotu na meblach. Duży, 2,5-litrowy pojemnik na wodę umożliwia całodzienną pracę bez konieczności ponownego napełniania.

 

Filtry

Sharp UA-HG60E-L wyposażony jest w 5 filtrów:

 • filtr wstępnyzatrzymujący największe zanieczyszczenia (np. sierść, kurz, włosy) i przedłużający żywotność pozostałych filtrów,
 • filtr węglowy z dodatkiem żelu krzemionkowego redukujący nieprzyjemne zapachy i niebezpieczne dla zdrowia związki lotne, jak np. formaldehyd,
 • filtr HEPA H13 (o przeciętnej powierzchni po rozłożeniu) wychwytujący m.in. główne składniki smogu PM2.5 i PM10 ze skutecznością na poziomie min. 99,97%,
 • filtr nawilżacza,
 • jonizator Plasmacluster dezaktywujący wirusy, alergeny i inne patogeny w powietrzu.

 

Sharp UA-HG60E-L filtracja
Sharp UA-HG60E-L - widok na filtry

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

Hepa

ok. 3 lata

330 zł

Węgiel aktywny z żelem krzemionkowym

ok. 5 lata

250 zł

Filtr nawilżacza

do 10 lat*

170 zł

Roczny koszt eksploatacji

 

~180 zł

*w zależności od stanu wody

 

 

Dodatkowe informacje

 • Blokada rodzicielska
 • Timer
 • Auto Restart
 • Wskaźnik pustego zbiornika (alarm dźwiękowy)
 • Funkcja Sleep

 

Sharp UA-HG60E-L - podsumowanie

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG60E-L to skuteczne urządzenie 3w1 od sprawdzonego producenta. Cechuje się bardzo dobrymi filtrami, praktycznymi funkcjami dodatkowymi i korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Jest cichy i prezentuje się elegancko, uzupełniając niemal każde wnętrze. Ogromną zaletą jest przebadana technologia Plasmacluster i koszty eksploatacyjne - optymalne jak na urządzenie oferujące 3 funkcjonalności. W Polskich warunkach żywotność filtrów nie będzie wynosić 10 lat, ale z doświadczenia użytkowników można celować w przedział 3-5 lat.

 

Sharp UA-HG60E-L nie posiada jednak wyświetlacza z wskazaniami PM2.5 tylko ikonę na panelu, która zaświeca się przy wysokich wartościach. Producent wciąż nie zdecydował się na stworzenie aplikacji mobilnej, która poprawiłaby komfort sterowania urządzeniem.

 

 

Zalety
Nawilżanie ewaporacyjne
Jonizacja Plasmacluster
Niewielkie zużycie energii
Niska głośność
Stosunkowo opłacalne koszty eksploatacji jak na urządzenie wielofunkcyjne
Wady
Brak dedykowanej aplikacji
Niezbyt precyzyjny czujnik PM2.5
Brak wskaźnika PM2.5

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Sharp UA-HG60E-L

Sharp UZ-HD6HF - filtr HEPA do oczyszczacza

UZ-HD6HF

Filtr HEPA H13 — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 329,00 zł

Sharp UZ-HG6DF - filtr węglowy do oczyszczacza

UZ-HG6DF

Filtr z aktywnym węglem i żelem krzemionkowym — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 249,00 zł

Sharp UZ-HG6MF - filtr nawilżacza do oczyszczacza

UZ-HG6MF

Filtr nawilżacza — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 139,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.