22 602 20 80

Pn-Pt 9-19, So 10-18

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG50E-L
Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG50E-LSharp UA-HG50E-L - widok przód, otwarta żaluzjaSharp UA-HG50E-L - widok z przoduSharp UA-HG50E-L - widok z przoduSharp UA-HG50E-L - widok z boku, zbiornik na wodęSharp UA-HG50E-L - widok z boku, zbiornik na wodęSharp UA-HG50E-L - widok z boku, mechanizm nawilżaczaSharp UA-HG50E-L - widok z tyłuSharp UA-HG50E-L - rozłożone filtrySharp UA-HG50E-L - panel sterowaniaSharp UA-HG50E-L - wywiew powietrzaSharp UA-HG50E-L - aranżacjaSharp UA-HG50E-L - aranżacjaSharp UA-HG50E-L - aranżacjaOczyszczacz powietrza Sharp UA-HG50E-L
Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG50E-L

Sharp UA-HG50E-L

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 2 499,00 zł

Oczyszczacz powietrza

Sharp UA-HG50E-L

Cena: 2 499,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 38 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza19-52 dB
 • Koszt filtrów 160 zł/rok
 • Koszt energii 7 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Japońska technika

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dużo

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Sharp UA-HG50E-L 6 czujników i 7 pomiarów

Sharp UA-HG50E-L to wydajny oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 38 m2 (przepływ powietrza nawet 306 m3/h). Wyróżnia go elegancki design. Został wykonany z wysokiej jakości plastików w jasnoszarym kolorze, dzięki czemu doskonale wpisze się w większość nowoczesnych wnętrz. Wydajne nawilżanie (do 450 ml/h) oraz opatentowana technologia Plasmacluster sprawiają, że oczyszczacz jest doskonałym wsparciem dla alergików i osób zmagających się z chorobami układu oddechowego.

 

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG50E-L jest wydajny i cichy (już od 19 dB), dzięki czemu nie przeszkadza ani w wytężonej pracy umysłowej, ani podczas snu. Pracuje energooszczędnie – pobór energii w trybie najniższym wynosi zaledwie 5 W. Wyróżniają go filtry o długiej żywotności sięgającej nawet 10 lat, urządzenie jest więc tanie w eksploatacji. Model otrzymał atest PZH, który potwierdza bezpieczeństwo jego stosowania – zarówno względem użytkowników, jak i środowiska naturalnego. Wysoką jakość wykonania oczyszczaczy z logo Sharp potwierdza złote godło Konsumencki Lider Jakości 2020. Najnowsze badania dowodzą również, że skutecznie zmniejsza miano zakaźne SARS-CoV-2.

 

Sharp UA-HG50E-L gratis wywabiacz plam

 

Skuteczne oczyszczanie powietrza


 

Sharp UA-HG50E-L widok front

Oczyszczacz Sharp UA-HG50E-L jest wyposażony w ulepszone filtry o długiej żywotności sięgającej nawet 10 lat, jest więc stosunkowo tani w eksploatacji. Urządzenie zasysa brudne powietrze przez panel tylny, który stanowi filtr wstępny. To gęstsza niż w poprzednich modelach siateczka, która może zatrzymać niewielkie zanieczyszczenia (240 mikronów) – m.in. kurz, sierść zwierząt czy okruchy i włosy.

 

Kolejnym etapem oczyszczania jest filtr węglowy, który odpowiada za wychwytywanie szkodliwych gazów pochodzących z gospodarstwa domowego i nieprzyjemnych zapachów. Dzięki dodatkowi żelu krzemionkowego udało się zwiększyć stopień absorpcji. Zyskał też zdolność neutralizacji tlenków siarki i tlenków azotu, które mają olbrzymi wpływ na koncentrację i samopoczucie domowników. To związki chemiczne, na które narażeni są szczególnie mieszkańcy większych miast cechujących się dużym natężeniem ruchu drogowego.

 

Zanieczyszczone powietrze przechodzi również przez wysokiej klasy filtr HEPA H13 o powierzchni 1 m2, który cechuje skuteczność na poziomie co najmniej 99,97%. To właśnie on odpowiada za zatrzymywanie pyłów PM2.5 i PM10 (części składowych smogu), większości znanych wirusów, bakterii czy alergenów wziewnych.

 

Sharp UA-HG50E-L zapewnia również wydajne nawilżanie (150-450 ml/h). Posiada filtr o specjalnej konstrukcji, dzięki której jest bardzo wytrzymały i umożliwia mycie ręczne. Jest niezwykle łatwy do utrzymania w czystości i może być wykorzystywany przez nawet 10 lat. Wykorzystuje bezpieczną dla użytkowników i ekologiczną metodę ewaporacji, która nie wymaga stosowania środków chemicznych. Urządzenie nie generuje więc mokrych plam czy białego nalotu na meblach.

 

Technologia Plasmacluster


 

Oczyszczacz Sharp UA-HG50E-L skutecznie odświeża powietrze dzięki opatentowanej przez producenta technologii Plasmacluster. Urządzenie posiada wydajny generator jonów HIGH DENSITY 7000. Wytwarzane jony dodatnie i ujemne zapewniają równowagę jonową w pomieszczeniu, co przekłada się na lepsze samopoczucie i skuteczną walkę z nawracającymi bólami głowy. Ich zadaniem jest również wspieranie pracy zastosowanych filtrów. Jony otaczają napotkane wirusy i alergeny, a następnie wytwarzają rodnik hydroksylowy, tym samym dezaktywując wychwycone drobnoustroje. Badania wykazały, że skuteczność technologii Plasmacluster sięga nawet 99,9%! Dlatego Sharp UA-HG50E-L to często polecany oczyszczacz dla alergików.

 

Technologia Plasmacluster – skuteczność. Poniższa tabelka prezentuje skuteczność generatora jonów Plasmacluster High Density 7000 (dane producenta*):

 

Klasa generatora jonów Oczyszczanie powietrza Redukcja
elektryczności statycznej
Usuwanie zapachów
Deaktywacja Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 godz. 3 godz.
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 --

*źródło: https://global.sharp/pci/en/effect

 

Technologia Plasmacluster w walce z wirusem SARS-CoV-2


 

Najnowsze badania potwierdzają, że unikatowa technologia Plasmacluster wykorzystana przez firmę Sharp skutecznie zmniejsza liczbę koronawirusów przenoszonych drogą powietrzną, w tym SARS-CoV-2*. Emitowane jony w zaledwie 30 sekund zmniejszają o blisko 91,3 procent liczbę koronawirusów (SARS-CoV-2) i innych zanieczyszczeń występujących w powietrzu. Dzięki temu zapewnia ona naturalne i bezpieczne powietrze.

 

Technologia Plasmacluster w oczyszczaczach Sharp

*źródło: https://www.sharpconsumer.pl/plasmacluster-technology-effectiveness-pl/

 

Plasmacluster Spot


 

Urządzenie oferuje również specjalny tryb Plasmacluster Spot, który wspiera w usuwaniu zalegających zapachów i drobnoustrojów. Dzięki niemu oczyszczacz Sharp UA-HG50E-L generuje nawet 70 000 jonów na 1 cm3, czyli aż 10 razy więcej niż podczas standardowego działania. Cały proces trwa 8 godzin, po czym urządzenie wraca do poprzedniego trybu pracy. Celem punktowej emisji jonów jest odświeżenie przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniu. Kierując nadmuch z przedniego panelu bezpośrednio na wybraną rzecz, użytkownik może pozbyć się bakterii i nieprzyjemnych zapachów z poduszek, zasłon czy innych tkanin. Plasmacluster Spot – czas usuwania przylegających zapachów i bakterii z tkanin*:

 

Usuwanie zapachów Usuwanie
przylegających bakterii
Plasmacuster SPOT - czas usuwania zapachu papierosu Plasmacuster SPOT - czas usuwania zapachu zwierząt Plasmacuster SPOT - czas usuwania zapachu mokrych ubrań Plasmacuster SPOT - czas usuwania potu Plasmacuster SPOT - czas usuwania zapachów pochodzących z gotowania Plasmacuster SPOT - czas usuwania przeylegających bakterii
Zapach
papierosów
Zapach
zwierząt
Zapach
mokrych ubrań
Zapach
potu
Zapachy
z gotowania
Przylegające
bakterie
ok. 30 minut ok. 6 godzin ok. 3 godzin ok. 6 godzin ok. 2 godzin ok. 8 godzin

*czasowy efekt uzyskany będzie w odległości od około 70 cm od podłogi i 1 m od przedniego wylotu

 

Inteligentny oczyszczacz Sharp UA-HG50E-L


Sharp UA-HG50E-L zbliżenie na panel sterowania

 

Oczyszczacz Sharp UA-HG50E-L wyróżnia inteligentna praca automatyczna. Pochodzące z 6 czujników dane (aż 7 pomiarów!) sprawiają, że urządzenie samoczynnie podejmuje odpowiednie działanie.

 

 • Czujnik PM2.5/ czujnik kurzu (z możliwością regulacji czułości) – odpowiada za wykrywanie cząsteczek mniejszych niż 2,5 mikrona (m.in. części składowych smogu, wirusów, alergenów czy bakterii) oraz kurzu, odchodów roztoczy, pleśni, pyłków. Dzięki niemu oczyszczacz przełącza się między trybami, zwalniając lub przyspieszając pracę wentylatora w zależności od jakości powietrza. Dzięki umieszczeniu z tyłu urządzenia można bez problemu go wyczyścić w razie wystąpienia błędów w działaniu.
 • Czujnik zapachów – odpowiada za wykrywanie tytoniu, kosmetyków, alkoholu, środków w aerozolu i innych zapachów. Również powoduje przełączenie trybu na najszybszy, by zneutralizować wykryte zanieczyszczenia gazowe.
 • Czujniki temperatury i wilgotności – zapewniają optymalne warunki w pomieszczeniu. Czujnik temperatury gwarantuje odpowiednią wilgotność do temperatury (do 18°C - 65%, 18-24°C - 60%, od 24°C - 55%), a czujnik wilgotności odpowiada za zwiększenie intensywności generowania jonów w przypadku przekroczenia poziomu 80%, by nie doszło do rozwoju pleśni.
 • Czujnik światła – po stwierdzeniu niskiego natężenia światła w pomieszczeniu, automatycznie przełącza urządzenie w tryb nocny.
 • Czujnik ruchu – jeśli w kontrolowanym obszarze (2x1,6x2,3 m) nie zostanie wykryty ruch, wyłączy się wyświetlacz przedni, monitor czystości powietrza oraz wskaźnik powietrza, tryb nawilżania zostanie zatrzymany i urządzenie przełączy się do trybu minimalnego natężenia nawiewu powietrza celem obniżenia zużycia energii.

 

Innowacyjny i wygodny


Sharp UA-HG50E-L zbliżenie na wywiew powietrza

 

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG50E-L został zaprojektowany tak, by nie angażować przesadnie użytkownika – jego celem jest podnoszenie komfortu życia. Oprócz inteligentnego trybu automatycznego, który odpowiada za wszystkie reakcje względem zmieniających się warunków, oferuje również programator czasowy. Możliwe jest ustawienie żądanego czasu pracy (uruchomienie urządzenia po 2/4/6/8/10/12/14 godzinach i wyłączenie po 1/2/4/8 godzinach). Wszystkie dostępne funkcje prezentowane są na pięknie prezentującym się wyświetlaczu, który daje możliwość przyciemnienia, gdy zależy nam na warunkach sprzyjających wypoczynkowi. Oprócz temperatury, wilgotności czy czasu timera, dostępne są także dane na temat aktualnego zużycia energii. Na panelu znajdują się również wskaźniki pyłów PM2.5, kurzu, ruchu i zapachu, które na bieżąco przekazują dane pochodzące z czujników.

 

Zaawansowana konstrukcja oczyszczacza Sharp UA-HG50E-L to także 2 wyloty czystego powietrza. Jeden jest umieszczony na górze urządzenia, drugi z tyłu. Wylot tylny umożliwia ustawianie kąta nachylenia w zakresie 40° – użytkownik może skorzystać z niego, gdy uruchomi funkcję Plasmacluster Spot do usuwania zapachów z konkretnego przedmiotu.

 

Sharp UA-HG50E-L oferuje 3 tryby pracy manualnej. Użytkownik może samodzielnie wybrać prędkość pracy wentylatora lub skorzystać z kilku procesów automatycznych. Należy podkreślić obecność trybu Pollen, który wykrywa i wydajniej neutralizuje pyłki roślinne. W połączeniu z właściwościami wysokiej klasy filtra HEPA H13 sprawiają, że model jest szczególnie polecany alergikom. Na uwagę zasługuje również tryb SLEEP, który zapewnia ciche działanie i dostosowanie prędkości wentylatora do poziomu zanieczyszczeń. W przypadku uruchomienia automatycznego sterowania podświetleniem oczyszczacz wyłączy w nim również diodę LED i wskaźnik czystości.

 

Konsumencki Lider Jakości 2020 dla oczyszczacza Sharp Atest PZH dla oczyszczacza Sharp

Oczyszczacz Sharp UA-HG50E-L posiada wskaźnik jakości powietrza, czyli skalę kolorystyczną informującą o poziomie zanieczyszczenia. Kolor niebieski oznacza czyste powietrze, a skala przesuwa się w stronę czerwonego oznaczającego mocno zanieczyszczone. Wygodę użytkowania podnoszą również zastosowane w nim kółka z blokadą i poręczny uchwyt, dzięki którym urządzenie jest bardzo mobilne. Producent wyposażył sprzęt w funkcję auto restartu, dzięki której wcześniejsze ustawienia pracy przywracane są automatycznie po ponownym uruchomieniu – przydatne w przypadku wystąpienia nagłych problemów z zasilaniem.

 

Warto zauważyć, że oczyszczacz Sharp UA-HG50E-L może służyć również jako klimatyzer ewaporacyjny. Wystarczy wrzucić kilka kostek lodu do zbiornika na wodę, by obniżyć temperaturę w pomieszczeniu o kilka stopni. Dzięki nowej budowie pojemnika jest naprawdę łatwy w napełnianiu czy czyszczeniu.

 

Sharp UA-HG40E-T gwarancja premium 24H

 

5 stopni filtracji


Sharp UA-HG50E-L filtracja

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje duże zanieczyszczenia (m.in. kurz, sierść zwierząt, włosy itp.). Nie podlega wymianie, wymaga okresowego odkurzenia i umycia.

 • 2. Filtr węglowy z żelem krzemionkowym: neutralizuje zapachy (m.in. dym tytoniowy, zapach zwierząt, odór śmieci) oraz związki lotne (np. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren). Żywotność filtra deklarowana przez producenta wynosi 10 lat, jednak biorąc pod uwagę polskie warunki – należy wymieniać go co ok. 5 lat.

 • 3. Filtr HEPA H13: zatrzymuje zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu), wirusy, bakterie oraz zarodniki grzybów. Według danych producenta żywotność filtra sięga 10 lat, jednak biorąc pod uwagę jakość polskiego powietrza, w naszych warunkach posłuży ok. 3 lata.

 • 4. Filtr nawilżacza: mata ewaporacyjna utrzymująca optymalną wilgotność powietrza. Żywotność filtra nawilżającego dochodzi do 10 lat.

 • 5. Jonizator Plasmacluster: opatentowana technologia jonowa, która pozbywa się drobin o wielkości zaledwie 0,01 mikrona, wirusów i alergenów.

Funkcje dodatkowe


 • Funkcja nawilżania: efektywne nawilżenie powietrza (450 ml/h)

 • Autonomiczny oczyszczacz: może pracować tylko jako oczyszczacz

 • Mechanizm nawilżający: obrotowa struktura

 • Plasmacluster: przebadana jonizacja powietrza

 • 3 tryby pracy manualnej: max, med, low

 • Praca automatyczna: 6 czujników zapewniające 7 odczytów

 • Wskaźnik jakości powietrza: kolorowa skala

 • Blokada rodzicielska: zabezpiecza panel przed zmianą trybu pracy

 • Auto Restart: po powrocie zasilania

 • Wskaźnik konserwacji filtra: informacja o jakości filtra

 • Regulacja czułości czujnika: ustaw czułość czujnika

 • Alarm dźwiękowy: jeśli zbiornik na wodę jest pusty, można go wyłączyć

 • Air Outlet LED: podświetlenie wylotu powietrza

Sharp UA-HG50E-L z filtrami
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Sharp UA-HG50E-L
kolor: jasnoszary
wymiary: 345 × 262 × 631 mm
waga: 9,2 kg
pobór prądu/moc*: 5, 26, 53 W
pobór prądu/moc z nawilżaniem*: 6.5, 14, 33 W
zbiornik: 2,5 L
przepływ powietrza*: 60, 180, 306 m3/h
nawilżanie*: 150, 300, 450 ml/h
głośność*: 19, 47, 52 dB
głośność z nawilżaniem*: 20, 40, 46 dB
długość przewodu zasilającego: 2 m
zalecany dla powierzchni: do 38 m2
Filtry powierzchnia HEPA: 1 m2
ilość węgla aktywnego: brak danych
szacunkowy roczny koszt: 160 zł

*zależne od prędkości pracy

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

5/5

Oczyszczacz użytkuję od miesiąca i jestem zadowolona, ładnie zbiera kurz i nawilża powietrze , w trybie cichym w ogóle nie słychać urządzenia. polecam

Krystyna Aleksandrzak

5/5

Kompetentna obsługa,bardzo szybka dostawa. Oczyszczacz spełnia moje oczekiwania.

Dariusz

5.0/5

na podstawie 4 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Sharp UA-HG50E-L

Sharp UA-HG50E-L

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja Sharp UA-HG50E-L

Sharp UA-HG50E-L to wydajny oczyszczacz japońskiego producenta, który z powodzeniem sprawdzi się w pomieszczeniu do 38 m2. Oferuje bezpieczne nawilżanie ewaporacyjne i przebadaną jonizację Plasmacluster. Urządzenie zużywa niewiele energii (zaledwie 6,5 W+) i cechuje się niską głośnością - już od 19 dB. Wyróżnia się obecnością aż 6 czujników.

 

Design i wykonanie

Oczyszczacze powietrza Sharp UA-HG50E-L zostały wykonane z dobrej jakości plastiku. Dzięki białej kolorystyce dopasuje się do niemal każdego wnętrza, a delikatny połysk nada przestrzeni odrobiny elegancji. Na górze urządzenia znajduje się przejrzysty i intuicyjny panel sterowania oraz wylot powietrza.

 

Sharp UA-HG50E-L panel sterowania
Sharp UA-HG50E-L - zbliżenie na panel sterowania

 

Oczyszczacz nie jest duży, ale dość dużo waży - 9,2 kg. Producent wyposażył urządzenie w praktyczne uchwyty i kółka z blokadą, by dodać urządzeniu mobilności i zapobiec rysowaniu się podłogi.

 

Główne funkcje

Sharp UA-HG50E-L łączy w sobie 3 urządzenia:

 • oczyszczacz powietrza,
 • nawilżacz ewaporacyjny,
 • jonizator Plasmacluster.

 

Po wrzuceniu kilku kostek lodu do pojemnika na wodę urządzenie może służyć również jako klimatyzer ewaporacyjny. Obniży temperaturę wewnątrz pomieszczenia o kilka stopni.

 

Wydajność Sharp UA-HG50E-L

Parametr

Wartość (poziomy obrotów)

Uwagi

CADR

306 m3/h

Powierzchnia działania deklarowana przez producenta jest delikatnie zawyżona względem naszych obliczeń.

Powierzchnia działania

37 m2

Wydajność nawilżacza

do 450 ml/h

Stosunkowo wydajny nawilżacz przeznaczony do średnich pomieszczeń.

Jonizator

Plasmacluster

Najlepiej przebadana i w pełni bezpieczna jonizacja.

Głośność

19-46 dB

Bardzo cichy w trakcie pracy przy najniższych obrotach.

Zużycie energii

6,5-33 W

Optymalny pobór energii.

 

 

Sharp UA-HG50E-L czujniki

 

Oczyszczacz powietrza Sharp posiada 6 czujników:

 • czujnik kurzu,
 • czujnik zapachu,
 • czujnik ruchu,
 • czujnik temperatury,
 • czujnik wilgotności,
 • czujnik natężenia światła.

Sharp UA-HG50E-L to skuteczna 3-stopniowa filtracja powietrza. Został wzbogacony o tryb pollen, dzięki któremu możemy uznać go za bardzo dobry oczyszczacz dla alergików.

 

Wbudowane w urządzeniu czujniki zapewniają wygodną pracę automatyczną, która odbywa się w odniesieniu do obecnego stanu powietrza w pomieszczeniu oraz pory dnia i trybu życia użytkowników. Oczyszczacz posiada również wskaźnik jakości powietrza, czyli 7-stopniową skalę kolorystyczną.

 

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HG50E-L oferuje 6 podstawowych trybów pracy:

 • manualnych - pollen, low, medium, high,
 • automatycznych - auto i advanced auto.

Dodatkowo oferuje automatyczne nawilżanie dzięki wyposażeniu w higrostat oraz tryb Ion Spot, gdy przez określony czas do pomieszczenia generowany jest silny strumień jonów. Zapewnia także tryb Plasmacluster Spot, dzięki któremu szybko usuwa wirusy, bakterie i nieprzyjemne zapachy - także te, które wniknęły w głąb materiałów.

 

Nawilżanie w oczyszczaczu Sharp UA-HG50E-L odbywa się dzięki bezpiecznej dla użytkowników macie ewaporacyjnej. Użytkownicy nie muszą więc martwić się o mokre plamy czy biały nalot na meblach. Duży, 2,5-litrowy pojemnik został lepiej przygotowany do pełnienia wcześniej wspomnianej funkcji klimatyzera. Posiada większy korek, dzięki któremu łatwiej jest załadować do środka lód. Umożliwia także odstawienie w pozycji pionowej.

 

Filtry

Sharp UA-HG50E-L wyposażony jest w 5 filtrów:

 • filtr wstępny, który zatrzymuje cząsteczki o wielkości 240 µ i chroni pozostałe filtry,
 • filtr węglowy z dodatkiem żelu krzemionkowego, który redukuje nieprzyjemne zapachy i niebezpieczne związki lotne, jak np. formaldehyd,
 • filtr HEPA H13 o skuteczności minimalnej 99,97%, który wychwytuje m.in. główne składniki smogu PM2.5 i PM10,
 • filtr nawilżacza,
 • jonizator Plasmacluster, który skutecznie dezaktywuje wirusy, alergeny i inne patogeny obecne w powietrzu.

 

Sharp UA-HG50E-L filtracja
Sharp UA-HG50E-L - widok na filtry

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

Hepa

ok. 3 lata

300 zł

Węgiel aktywny

ok. 3 lata

200 zł

Filtr nawilżacza

do 10 lat*

170 zł

Roczny koszt eksploatacji

 

~160 zł

*w zależności od stanu wody

 

 

Dodatkowe informacje

 • Blokada rodzicielska
 • Timer
 • Auto Restart
 • Wskaźnik pustego zbiornika (alarm dźwiękowy)
 • Funkcja Sleep

 

Sharp UA-HG50E-L - podsumowanie

Oczyszczacz Sharp UA-HG50E-L to urządzenie 3w1 bardzo dobrej jakości, pochodzące od sprawdzonego producenta. Wyróżnia go dobry stosunek jakości do ceny, został wyposażony w skuteczne filtry i posiada praktyczne funkcje dodatkowe. To wydajny, cichy sprzęt o atrakcyjnym wyglądzie. Dużą zaletą jest zastosowana technologia Plasmacluster. Jak na urządzenie 3w1, korzystnie prezentują się również koszty eksploatacyjne.

 

Należy wziąć jednak pod uwagę, że urządzenie nie zostało wyposażone w wyświetlacz PM2.5, a czujnik PM2.5 reaguje na wysokie stężenia pyłu. Oczyszczacze Sharp nie posiadają również dedykowanej aplikacji mobilnej, która podniosłaby komfort sterowania - to standard u większości producentów. Jeśli jednak poszukujesz sprawdzonego urządzenia 3w1, trudno znaleźć coś o lepszych parametrach.

 

 

Zalety
Nawilżanie ewaporacyjne
Jonizacja Plasmacluster
Niewielkie zużycie energii
Niska głośność
Stosunkowo opłacalne koszty eksploatacji jak na urządzenie wielofunkcyjne
Wady
Brak dedykowanej aplikacji
Niezbyt precyzyjny czujnik PM2.5
Brak wskaźnika PM2.5

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Sharp UA-HG50E-L

Sharp UZ-HD4HF - filtr HEPA do oczyszczacza

UZ-HD4HF

Filtr HEPA H13 — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Sharp UZ-HG4DF - filtr węglowy do oczyszczacza

UZ-HG4DF

Filtr z aktywnym węglem i żelem krzemionkowym — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 229,00 zł

Sharp UZ-HG6MF - filtr nawilżacza do oczyszczacza

UZ-HG6MF

Filtr nawilżacza — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 139,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.