22 602 20 80

Pn-Pt 9-19, So 10-18

Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro
Oczyszczacz powietrza Winix Zero ProOczyszczacz powietrza Winix Zero ProWinix Zero Pro widok z bokuWinix Zero Pro widok z bokuWinix Zero Pro widok z bokuWinix Zero Pro widok z bokuWinix Zero Pro panel sterowaniaWinix Zero Pro aranżacja oczyszczaczaWinix Zero Pro aranżacja oczyszczaczaWinix Zero Pro aranżacjaAranżacja oczyszczacza Winix Zero ProAranżacja oczyszczacza Winix Zero ProAranżacja oczyszczacza Winix Zero Pro
Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro

Winix Zero Pro

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 1 169,00 złpromocja %

Oczyszczacz powietrza

Winix Zero Pro

Cena: 1 299,00 zł1 169,00 złpromocja %

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 60 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza28-55 dB
 • Koszt filtrów 280 zł/rok
 • Koszt energii 20 zł/mc
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Koreański postęp

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dużo

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Winix Zero technologia PlasmaWaveWinix Zero Pro to nie tylko oczyszczanie powietrza, ale również bezpieczna i przebadana jonizacja PlasmaWave. Koreański producent oddał w nasze ręce niezwykle wydajny (przepływ powietrza 470 m3/h) model. Skuteczna filtracja z HEPA H13, niska cena filtrów, czujniki pyłów i gazów, a w dodatku cicha (28 dB+) i energooszczędna (5W+) praca stanowią o wysokiej atrakcyjności produktu.

 

Oczyszczacz Winix Zero Pro jest dedykowany dla alergików o czym zaświadcza certyfikat ECARF oraz UK Allergy. Z kolei atest AHAM potwierdza przebadanie produktu pod kątem współczynnika CADR świadczącym o wydajności każdego oczyszczacza powietrza.

 

Skuteczna filtracja oraz jonizacja


 

Winix Zero Pro z boku

Winix ZERO PRO oczyszcza powietrze za pomocą 3-stopniowej filtracji. Powietrze najpierw przechodzi przez filtr wstępny, który jest odpowiedzialny za zatrzymanie większych zanieczyszczeń. Filtr ten nie podlega wymianie, lecz okresowemu wyczyszczeniu.

 

Kolejnym filtrem jest węglowy, który absorbuje niechciane zapachy oraz szkodliwe i niebezpieczne gazy. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej kontroli zapachu (AOC™) pozbywa się nawet najbardziej uporczywych zapachów. Zalecane jest okresowe przemycie filtra, a jego żywotność oscyluje w granicach 12 miesięcy użytkowania.

 

Ostatnim z filtrów jest HEPA H13 gwarantujący skuteczność na poziomie co najmniej 99,97%. Usuwa on z powietrza najmniejsze szkodliwe dla organizmu cząstki. Pokryty on jest specjalnie zaprojektowaną powłoką antymikrobową Cleancel™ w celu powstrzymania wzrostu drobnoustrojów i bakterii na filtrze. Żywotność tego filtra to również około 12 miesięcy użytkowania.

 

Specjalna dioda na panelu sterowania włączy się, jeśli filtry zostaną zużyte. W ten sposób masz pewność, że zawsze wymienisz filtry na czas (zużyte mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc).

 

Pracę filtrów wspomaga wyłączalna jonizacja powietrza PlasmaWave. Jest to przebadana i w pełni bezpieczna technologia, która wypuszcza do powietrza odpowiednio naładowane jony dodatnie oraz ujemne. Jony te skutecznie neutralizują wirusy, alergeny, pleśnie oraz bakterie. Dzięki zastosowaniu jonizacji oraz właściwościom filtra HEPA model jest dedykowany dla alergików.

 

Koreańska innowacyjność


 

Model został wyposażony w precyzyjny zestaw czujników, które kontrolują automatyczną pracę oczyszczacza (poziom szybkości wentylatora dostosowuje się do stopnia zabrudzenia powietrza). Pierwszy z nich to czujnik pyłów PM2.5 badający na bieżąco stan powietrza. Co ważne, swoje odczyty przedstawia na panelu sterowania. 4-kolorowa skala kolorystyczna informuje o stopniu zabrudzenia powietrza (pomiędzy kolorem niebieskim a czerwonym). Drugi czujnik TVOC bada na biężąco poziom gazów w powietrzu.

 

Ciekawy jest czujnik światła, który bada oświetlenie w pomieszczeniu i względem jego przystosowuje podświetlenie kontrolek LED na panelu. Czujnik okazuje się przydatny w nocy i wygasza kontrolki podczas snu. Oprócz wspomnianego trybu automatycznego mamy do wyboru tryb sleep, który zapewnia idealne warunki do snu. Co więcej, do wyboru mamy również 4 tryby pracy wentylatora ustawiane manualnie.

 

Wskaźnik jakości powietrza w Winix Zero Pro
progi reakcji czujnika, czyli od jakiego stopnia zabrudzenia powietrza oczyszczacz zacznie reagować w trybie automatycznym

 

4 stopnie filtracji


Winix Zero Pro oczyszczanie powietrza

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia (okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz, włosy itp.).

 • 2. Filtr węglowy AOC™: pochłania nieprzyjemne zapachy (np.dym tytoniowy, zapach zwierząt, odór śmieci) oraz związki lotne (benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren).

 • 3. Filtr HEPA H13 z powłoką Cleancel™: zatrzymuje wirusy, bakterie, zarodniki grzybów oraz zanieczyszczenia mechaniczne, w tym PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu).

 • 4. Jonizator PlasmaWave: technologia jonowa pozbywająca się wszelkich wirusów, bakterii i alergenów.

Funkcje dodatkowe


 • PlasmaWave: bezpieczna jonizacja powietrza

 • Blokada rodzicielska: blokada panelu sterowania

 • Timer: automatyczne wyłączenie po 1, 4 lub 8h

 • Wskaźnik wymiany filtra: informacja

 • Automatyczna praca: względem zanieczyszczeń

 • Tryb Sleep: idealny na noc

 • 4 tryby pracy manualnej: Low, Medium, High, Turbo

 • Wskaźnik LED jakości powietrza: 3-stopniowa skala

 • 3 czujniki: pyłów PM2.5, gazów, światła

Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Winix Zero Pro
kolor: biały
wymiary: 600x415x245 mm
waga: 8,5 kg
pobór prądu/moc*: 5, 7, 15, 21, 90 W
przepływ powietrza*: 103, 144, 204, 270, 470 m3/h
głośność*: 28, 30,6, 35,2, 40, 55 dB
zalecany dla powierzchni: do 60 m2
Filtry powierzchnia HEPA: brak danych
ilość węgla aktywnego: 230 g
szacunkowy roczny koszt: 280 zł

*w zależności od prędkości wentylatora

 

  Pobierz instrukcję obsługi

 

Uwaga: obecnie producent przesyła urządzenia z uniwersalnym kablem i odpowiednią dla danego kraju końcówką (wtyczką).

Oceny i opinie

5/5

Oczyszczacz mocny, reaguje na zapachy i pył. Wart swojej ceny

mariola

4/5

Przesyłkę otrzymałem zaskakująco szybko, bo następnego dnia, co było miłym zaskoczeniem. Samo urządzenie wg mnie z 'górnej półki', tworzywo wysokiej jakości, oczyszczacz działa cicho jest dość rygorystycznie skalibrowany (sprawdzałem z czujnikiem cyfrowym zanieczyszczeń i z czystym sumieniem mogę to potwierdzić) bardzo wydajny - śmiało polecam po blisko 2 mies użytkowania. Za oczyszczacz daję 5 gwiazdek /5. Natomiast niestety ujmuję jedną za reakcję sklepu na moje zgłoszenie co do drobnych uchybień, z którymi ostatecznie musiałem poradzić sobie sam - niestety - sklep wie o co chodzi. Reasumując urządzenie gorąco polecam 5 gwiazdek, jeśli chodzi o sklep to ogólnie też ok. fachowe doradztwo, a drobna wpadka, każdemu może się zdarzyć :)

Rafał

4.4/5

na podstawie 7 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Winix Zero Pro

Winix Zero Pro

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja Winix Zero Pro

Oczyszczacz powietrza Winix ZERO PRO to koreańskie urządzenie o dobrym stosunku jakości do ceny dla powierzchni do 60 m2. Został wyposażony w funkcję bezpiecznej jonizacji oraz wysokiej klasy filtr HEPA H13. Urządzenie jest ciche, lecz są oczyszczacze, które wykazują niższy stopień głośności.

 

Design i wykonanie

Oczyszczacz Winix Zero Pro został wykonany z wysokiej jakości plastiku. Nie wyróżnia się nowoczesnym designem, będzie więc rzucał się w oczy w przestrzeni zaaranżowanej zgodnie ze współczesnymi trendami. Na jego korzyść przemawia ponadczasowa biała kolorystyka i intuicyjny panel sterowania umieszczony na górze urządzenia.

 

Wadą w przypadku modelu ZERO PRO może okazać się brak praktycznych kółek ułatwiających transport pomiędzy pomieszczeniami. Jest najcięższy spośród wszystkich propozycji producenta Winix - waży około 8,5 kg. Z tyłu ukryty jest praktyczny uchwyt, który choć trochę zwiększa jego mobilność.

 

Główne funkcje

Winix ZERO PRO łączy w sobie 2 urządzenia:

 • oczyszczacz powietrza,
 • jonizator PlasmaWave.

 

Wydajność Winix Zero Pro

Parametr

Wartość (poziomy obrotów)

Uwagi

CADR

do 446 m3/h

Skuteczność urządzenia podana przez producenta jest zgodna z naszymi obliczeniami.

Powierzchnia działania

60 m2

Jonizacja

PlasmaWave

Bezpieczna dla użytkownika, ale mniej przebadana niż Plasmacluster.

Głośność

28-55 dB

Dość głośne urządzenie na najwyższym trybie.

Zużycie energii

5-90 W

Duży pobór prądu jak na sugerowaną wydajność.

 

Winix Zero Pro czujniki

 

Oczyszczacz powietrza Winix ZERO PRO posiada 2 czujniki:

 1. czujnik jakości powietrza - gazów i pyłów,
 2. czujnik światła.

Urządzenie oferuje 3-stopniową filtrację powietrza. Skutecznie radzi sobie z usuwaniem nieprzyjemnych zapachów, niebezpiecznych gazów i pyłów. Jego skuteczność w walce z alergenami potwierdza certyfikat ECARF.

 

Jonizacja PlasmaWave jest uznana za w pełni bezpieczną dla użytkownika. Jednocześnie jednak warto podkreślić, że jest mniej przebadana niż najskuteczniejsza Plasmacluster. Istnieje możliwość wyłączenia funkcji jonizacji.

 

Model ZERO PRO został wyposażony w precyzyjny czujnik gazów i pyłów monitorujący stan powietrza w pomieszczeniu. Użytkownik informację o jakości tego, czym oddycha, otrzymuje w postaci skali kolorystycznej, na której niebieski oznacza dobrą, bursztynowy - zadowalającą, a czerwony - złą jakość powietrza. Czujnik światła natomiast reguluje natężenie diod LED w urządzeniu, co umożliwia spokojny sen w nocy.

 

Oczyszczacz Winix oferuje 3 tryby pracy:

 • automatyczny, który dzięki czujnikowi jakości powietrza dostosowuje szybkość wentylatora do stopnia zabrudzenia powietrza,
 • manualny, który umożliwia pracę wentylatora na 4 poziomach: low, medium, high, turbo,
 • Sleep, w którym obniżona jest głośność i wygaszone zostają diody.

 

Filtry

Winix ZERO PRO wykorzystuje 3 filtry:

 • filtr wstępny zatrzymujący duże zanieczyszczenia,
 • filtr węglowy AOC™, który wyłapuje z powietrza nieprzyjemne zapachy i związki lotne,
 • filtr HEPA H13 z powłoką Cleancel™ - jeden z najskuteczniejszych filtrów zatrzymujących bakterie, wirusy, bakterie, zarodniki, alergeny i cząsteczki smogu PM2,5 i PM10.

Dodatkowo wyposażony jest w bezpieczny jonizator powietrza PlasmaWave.

 

Winix Zero Pro góra
Winix Zero Pro - widok na górę, panel sterowania i wywiew czystego powietrza

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

Zestaw filtrów - HEPA H13 i węglowy

do 12 miesięcy

265 zł

Roczny koszt eksploatacji

~265 zł

 

Czas przydatności filtrów zależy od zanieczyszczenia powietrza, powyższa tabelka przedstawia orientacyjną trwałość, która określiliśmy na podstawie naszego doświadczenia.

 

Dodatkowe informacje

 • Programator czasowy
 • Blokada rodzicielska

 

Podsumowanie

Oczyszczacze Winix wyróżniają się przede wszystkim niskimi kosztami eksploatacji rocznej. Okazuje się jednak, że w modelu ZERO PRO są one dość wysokie. Jednocześnie jednak warto podkreślić, że jest to model dość odporny na uszkodzenia mechaniczne i sprosta dużej przestrzeni - do blisko do 60 m2. Jako jedyny ze wszystkich oczyszczaczy Winix posiada czujnik gazów.

 

Mocną zaletą modelu jest z całą pewnością wysokiej klasy filtr HEPA H13. Wciąż pozostaje w dobrym stosunku ceny do jakości. Mimo większej wagi posiada praktyczny uchwyt ułatwiający przenoszenie. Ma wbudowany bezpieczny jonizator PlasmaWave.

 

 

Zalety
Wysokiej klasy filtr HEPA H13 oraz bezpieczna jonizacja
Obecność czujnika pyłów i gazów
Dobry stosunek ceny do jakości
Wady
Istnieją cichsze urządzenia w tej klasie cenowej
Niewielka mobilność urządzenia
Nie posiada dedykowanej aplikacji

 

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Winix Zero Pro

Zestaw filtrów do oczyszczacza Winix Zero Pro

Zestaw filtrów

Filtr HEPA i węglowy - do 12 miesięcy użytkowania

Ilość: -+

Cena: 280,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.