Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 + LAM05
Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 + LAM05LIFAair LA333 + LAM05 akcesoriaLIFAair LA333 + LAM05 - widok góra-frontLIFAair LIFAair LA333 + LAM05 - widok front, wskaźnik stanu pracyLIFAair LIFAair LA333 + LAM05 - widok na górę, wywiew powietrzaLIFAair LA333 + LAM05 akcesoria, widok z frontuLIFAair LA333 + LAM05 - sterowanie LIFAsmartLIFAair LA333 + LAM05 - wyłączony wskaźnik pracy, nalepka FinlandLIFAair LA333 + LAM05 - widok na dół, zaklejone złącze zasilaniaLIFAair LA333 + LAM05 - włożone wszystkie filtryLIFAair LA333 + LAM05 - widok od spodu, otwierana pokrywaLIFAair LA333 + LAM05 - filtr węglowy z bliska, strona zewnętrznaLIFAair LA333 + LAM05 - filtr węglowy z bliska, strona wewnętrznaLIFAair LA333 + LAM05 - filtr HEPA z bliskaWidok z góry na oczyszczacz powietrza LIFAairLA333 + LAM05 sterowanie poprzez gładzenieFunkcjonalna ozdoba - oczyszczacz powietrza LIFAairZastosowanie LIFAair LA333 + LAM05LIFAair LA333 + LAM05 na podłodzeFiltr do oczyszczacza LIFAair LA333 + LAM05
Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 + LAM05

LIFAair LA333 + LAM05

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 3 499,00 zł

Oczyszczacz powietrza

LIFAair LA333 + LAM05

Cena: 3 499,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 39 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza18-50 dB
 • Koszt filtrów 210 zł/rok
 • Koszt energii 11 zł/mc
 • Oczyszczacz z Czujniki PM2.5 i LZO
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Fińska perfekcja

Gwarancja:4 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

LIFAair LA333 + LAM05 to nowa nazwa modelu LIFAair LA352

 

LIFAair 333 + LAM05 Unikalna stacja pomiarowaKompaktowy oczyszczacz fińskiej firmy LIFAair LA333 + LAM05 z całą pewnością wyznacza standardy technologiczne i wzornicze na najbliższe lata. Urządzenie dzięki swojemu minimalistycznemu projektowi, wysokiej wydajności (CADR dla pyłów: 330 m3/h), cichej pracy (18 dB+), a przede wszystkim dzięki stacji kontrolno-pomiarowej zdobywa serca użytkowników. Stacja poza funkcjami sterowania oczyszczaczem na odległość posiada czujniki PM2.5, TVOC i CO2!

 

LIFAair, jako jeden z nielicznych producentów, zdefiniował groźny poziom zanieczyszczeń PM2.5 już od 12 µg/m3, dzięki czemu oczyszczacz utrzymuje bezkompromisowo zdrowe powietrze w domu.

 

Dzięki pomiarowi CO2, oczyszczacz ochroni Cię i bliskich nie tylko przed smogiem, wirusami i alergenami. Dowiesz się o zbyt słabej wentylacji i kumulowaniu się dwutlenku węgla, co jest szczególnie groźne dla zdrowia, koncentracji i rozwoju intelektualnego dzieci. Wyjątkowa konstrukcja i szczelność systemu filtracyjnego, dzięki doskonałemu spasowaniu i zastosowaniu gumowych uszczelek, gwarantuje niemal całkowite oczyszczenie powietrza. Zalecana, maksymalna powierzchnia 39 m2 zostanie oczyszczona w zaledwie 20 minut. 

 

Oczyszczacze LIFAair

 

Elegancja idąca w parze z funkcjonalnością


 

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 + LAM05 widok z góry

Kratka wywiewu o wyrafinowanym wyglądzie zainspirowana jest łopatkami silników odrzutowych. Oczyszczacz jest zamknięty w solidnej i pięknej stalowej obudowie.

 

Dzięki aplikacji mobilnej, którą parujemy ze stacją, uzyskujemy pełną kontrolę nad urządzeniem i odczytami czujników z każdego miejsca na Ziemi. Możesz łatwo uruchomić urządzenie przed swoim powrotem lub upewnić się, że jest włączony w pokoju bliskich. Przez aplikację mobilną możesz monitorować i sterować wieloma zestawami oczyszczacz-stacja na raz.

 

Bezpośrednie sterowanie oczyszczacza również jest wyjątkowe. Gładzenie górnej krawędzi LIFAair LA333 + LAM05 pozwala na kontrolowanie prędkości pracy urządzenia. Dotyk palcami zgodny ze wskazówkami zegara przyśpiesza pracę, w przeciwną stronę ją zwalnia. Urządzenie ma niemal bezstopniową regulację obrotów - aż 20 poziomów prędkości, dostępnych w trybach automatycznych i manualnym.

 

Do oczyszczacza można dokupić kanadyjski żel SmellGREEN Natural Fragrance, którego instaluje się przy wywiewie i ma zapewnić doskonały zapach powietrza.

 

Do konserwacji urządzenia i filtrów wystarczy sam odkurzacz i 60 sekund Twojego czasu w miesiącu!

 

Całkowite oczyszczenie powietrza


 

Obecnie zanieczyszczone powietrze stanowi duży problem w pomieszczeniach, w których żyjemy. Przyczynia się do tego spalanie węgla i drewna, transport, jak również meble, podłogi i materiały budowlane użyte w domu. Zanieczyszczenia lotne są wchłaniane przez ludzi głównie w trakcie oddychania i przyczyniają się do powstawania alergii, astmy i wielu innych chorób.

 

Doskonała konstrukcja systemu filtracyjnego w LIFAair LA333 + LAM05: precyzyjne spasowanie i szczelność, w połączeniu z ogromną pojemnością filtrów zapewniają całkowite oczyszczenie powietrza wnikającego do urządzenia. W skład systemu filtracyjnego wchodzą: filtr wstępny (trwała siateczka z tworzywa sztucznego na 4 modułach węglowych), 1000 g impregnowanego węgla aktywnego z domieszką zeolitu (zalecana wymiana nie później niż 5 lat) oraz filtr HEPA E12 (aż 2,3 m2 powierzchni, zalecana wymiana co 2 lata).

 

LIFAair jako jedyny producent oczyszczaczy powietrza dodaje zeolit, który ma zdolność wychwytywania m.in. cząstek promieniotwórczych. Ten minerał został wymieszany z węglem aktywnym (widoczne na zdjęciach białe kulki).

 

System filtrów w oczyszczaczu otrzymał najwyższy poziom w teście pojemnościowym przeprowadzonym przez Laboratorium Narodowe (P4/F4). To znaczy, że zdolność do akumulowania zanieczyszczeń przypadająca na 1 m2 HEPA czy 1 g węgla aktywnego jest ponadprzeciętnie wysoka.

 

LIFAair, jako jeden z niewielu producentów oczyszczaczy, stosuje bezszczotkowe silniki prądu stałego, które wyróżniają się żywotnością, niezawodnością i cichością pracy. Dedykowane silniki produkuje japońska firma NIDEC.

 

Unikalna stacja pomiarowa


 

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 + LAM05 stacja pomiarowa

Do LA333 + LAM05 dołączony jest kontroler LIFAsmart, którego nie znajdziesz w żadnym urządzeniu tego typu. Zmierzy różnego rodzaju zanieczyszczenia oraz będzie stanowił centrum dowodzenia dla oczyszczacza. Zestaw oczyszczacz-stacja bada 5 różnych parametrów powietrza i przystosowuje prędkość pracy wentylatora do aktualnej sytuacji.  Stacja ma kluczowe czujniki związane z zanieczyszczeniem powietrza wbudowane w sobie dla pewności, że odczyty nie są przekłamane przez bliskość czujnika z wywiewem powietrza. Warto również wspomnieć o tym, że urządzenie może pracować w pełni autonomicznie jako stacja pomiarowa. 

 

Zestaw został wyposażony w 5 precyzyjnych czujników produkowanych w USA i Japonii, które monitorują stan powietrza:

 

 • czujnik stężenia pyłu PM2.5, który ma zdolność wnikania do krwiobiegu

 • czujnik poziomu CO2, który wywołuje ból głowy, gorszą jakość snu, zmniejsza zdolności intelektualne

 • czujnik stężenia LZO (TVOC) podaje sumaryczne stężenie m.in. związków zapachowych i formaldehydu

 • czujnik poziomu wilgotności dokładnie zmierzy wilgotność względną w pomieszczeniu

 • czujnik temperatury powietrza dla uzyskania pełnej informacji o stanie powietrza w domu

LIFAsmart pokaże nam również stopień zużycia poszczególnych filtrów, na podstawie ciągłych pomiarów stężeń zanieczyszczeń i historii pracy urządzenia (przepływu powietrza). Dzięki temu czas eksploatacji filtrów jest optymalny, a o termin wymiany nie musisz się martwić, ponieważ zostaniesz o tym poinformowany. W rozwiązaniach niemal wszystkich innych producentów spotkać można co najwyżej prosty licznik godzin pracy, nieuwzględniający przepływu powietrza i ilości zanieczyszczeń. 

 

Niewielkie rozmiary i wbudowane dwa akumulatory litowo-jonowe o pojemności 5200 mAh łącznie pozwalają na zabieranie jej wszędzie ze sobą, aby móc na bieżąco kontrolować jakość powietrza wokół. 

 

Steruj przez Wi-Fi


 

LIFAair LA503 zrzut z aplikacji LIFAair

Producent nie zapomniał o urządzeniach mobilnych i oczyszczaczem możemy zarządzać poprzez sieć Wi-Fi. Aplikacja LIFAair daje nam pełną kontrolę nad oczyszczaczem. Musimy mieć do niej połączoną stację + Wi-Fi i jest ona darmowa. Aplikacja ma możliwość dodania wielu zestawów oczyszczacz-stacja pod różnymi nazwami (np. 'sypialnia Julia') i równoległego ich kontrolowania. Co ważne, nie potrzebujesz stałego adresu IP, stacja łączy się z chmurą LIFAair, która pośredniczy w połączeniu. Z poziomu aplikacji:

 • sprawdzisz jakość powietrza
 • sprawdzisz poziom pyłów PM2.5 w µg/m3
 • sprawdzisz poziom dwutlenku węgla
 • sprawdzisz poziom wilgotności
 • odczytasz aktualną temperaturę w pomieszczeniu
 • włączysz/wyłączysz oczyszczacz
 • ustawisz tryby pracy oczyszczacza, w tym automatyczny i nocny
 • dowiesz się o procentowym poziomie zużycia wszystkich filtrów
 • przeczytasz informacje o firmie

 

Pobierz aplikację LIFAair:

Aplikacja LIFAair Aplikacja LIFAair

 

3 stopnie filtracji


Filtracja w oczyszczaczu LIFAair LA333 + LAM05

 

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak sierść zwierząt, kurz, okruchy itp.

 • 2. Filtr węglowy z domieszką zeolitu: usuwa m.in. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren oraz nieprzyjemne zapachy. Za sprawą zeolitu (sito molekularne) oczyszczacz wychwytuje również groźne tlenki NOx, SOx a nawet zjonizowane cząstki promieniotwórcze przenikające m.in. z materiałów budowlanych.

 • 3. Filtr HEPA E12: zatrzymuje blisko w 100% mikroskopijne zanieczyszczenia - wnikające do krwiobiegu pyły PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu), chorobotwórcze bakterie i wirusy, pleśń, odchody roztoczy oraz komórki grzybów

Funkcje dodatkowe


 • Stacja pomiarowa: mierzy jakość powietrza oraz steruje urządzeniem

 • Łączność Bluetooth: umożliwia stabilną komunikację oczyszczacz-stacja

 • Łączność WiFi: sterowanie urządzeniem i kontrola powietrza wszędzie

 • Blokada rodzicielska: ignorowanie regulacji z poziomu oczyszczacza

 • Panel dotykowy: pozwala na sterowanie oczyszczaczem przy braku stacji

 • 5 precyzyjnych czujników: do dokładnego pomiaru jakości powietrza

 • Pomiar zużycia filtrów: procentowy stopień  zużycia filtrów

 • Unikalny filtr: długa żywotność i całkowite oczyszczenie powietrza

 • Oryginalny projekt: oszczędność miejsca i atrakcyjny wygląd

 • Autodiagnoza: informuje o potencjalnej awarii komponentów

Parametry techniczne oczyszczacza LIFAair LA333 + LAM05

Parametry techniczne

 • kolor: biały

 • wymiary: 250x250x505 mm

 • waga: 10 kg

 • pobór prądu/moc*: 1-45 W

 • CADR (pyły)*: 55-330 m3/h

 • CADR (formaldehyd): 141 m3/h

 • głośność*: 18-50 dB

 • maksymalna moc akustyczna: 64 dB

 • długość przewodu zasilającego: 3 m

 • zalecany dla powierzchni: do 39 m2

 • szacowany roczny koszt filtrów: 210 zł

*wartość zależna od prędkości

 

  Pobierz instrukcję obsługi

 

  Pobierz instrukcję obsługi stacji

 

  Zobacz certyfikat TÜV

 

  Pobierz instrukcję połączenia stacji z Wi-Fi

5/5

Oczyszczacz użytkuję od miesiąca. To wystarczy aby pokusić się o wystawienie opinii. Sprzęt jest drogi, to prawda ale wart jest każdej wydanej złotówki! Solidnie wykonany i działa bez zarzutu. Smog w tym roku nie jest aż tak dokuczliwy jak w latach poprzednich mimo to mocno się zdziwiłem kiedy po pierwszym uruchomieniu stacji okazało się że poziom PM 2.5 sięga aż 70 µg/m3. Ten stan udało się szybko poprawić. Drugie co uświadomiła mi stacja to poziom CO2. Oczyszczacz najczęściej działa w trybie nocnym ponieważ w pomieszczeniu utrzymuje się dobra jakość powietrza (normy USA). Dlaczego więc go nie wyłączę? Okazało się że oczyszczacz doskonale usuwa/wyłapuje kurz z pomieszczenia co dało się zauważyć już po kilku dniach. Wszyscy domownicy stwierdzili jednoznacznie, że poprawił im się węch. Aż strach pomyśleć, że dotychczas to wszystko wdychaliśmy. Dylemat mam tylko jeden i dotyczy stacji pomiarowej. Otóż jak wiadomo stacja podaje poziom pyłu PM 2.5, CO2, LZO (TVOC), wilgotność i temperaturę. Zdarzyło mi się już kilkakrotnie, że stacja podawała mi jeszcze poziom PM 10 jednak wtedy nie wyświetlała poziomu CO2. Taki stan rzeczy nigdy nie trwa długo, bo około 1 minuty. Nie uważam tego za wadę tylko nie rozumiem dlaczego stacja skoro ma techniczne możliwości podawania poziomu pyłu PM 10 nie robi tego cały czas.

Mariusz

4/5

Posiadam ten sprzęt 7 miesięcy, filtr węglowy zużył się w 31%, filtr hepa w 5%, dziwna sprawa. Co do samego urządzenia, to pierwsza klasa, jakość wykonania, spasowanie elementów, stacja pomiarowa wysoce rozbudowana. Reasumując, jakbym teraz miał kupić jeszcze raz to wybrałbym większy model, ze względu na jeszcze większe wsady węglowe w filtrach.

Damian

4.9/5

na podstawie 7 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

LIFAair LA333 + LAM05

LIFAair LA333 + LAM05

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza LIFAair LA333 + LAM05

LA21HEPA - Filtr HEPA12 do LA352

LA21HEPA

Filtr HEPA E12 — do 2 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Filtr węglowy LA41AC

LA31AC

Filtr węglowo-zeolitowy (komplet: 4 moduły) — do 5 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.