Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 + LAM05
Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 + LAM05Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 + LAM05LIFAair LA333 + LAM05 akcesoriaLIFAair LA333 + LAM05 - widok góra-frontLIFAair LIFAair LA333 + LAM05 - widok front, wskaźnik stanu pracyLIFAair LIFAair LA333 + LAM05 - widok na górę, wywiew powietrzaLIFAair LA333 + LAM05 akcesoria, widok z frontuLIFAair LA333 + LAM05 - sterowanie LIFAsmartLIFAair LA333 + LAM05 - wyłączony wskaźnik pracy, nalepka FinlandLIFAair LA333 + LAM05 - widok na dół, zaklejone złącze zasilaniaLIFAair LA333 + LAM05 - włożone wszystkie filtryLIFAair LA333 + LAM05 - widok od spodu, otwierana pokrywaLIFAair LA333 + LAM05 - filtr węglowy z bliska, strona zewnętrznaLIFAair LA333 + LAM05 - filtr węglowy z bliska, strona wewnętrznaLIFAair LA333 + LAM05 - filtr HEPA z bliskaWidok z góry na oczyszczacz powietrza LIFAairLA333 + LAM05 sterowanie poprzez gładzenieFunkcjonalna ozdoba - oczyszczacz powietrza LIFAairZastosowanie LIFAair LA333 + LAM05LIFAair LA333 + LAM05 na podłodzeFiltr do oczyszczacza LIFAair LA333 + LAM05
Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 + LAM05

LIFAair LA333 + LAM05

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 3 499,00 zł

Oczyszczacz powietrza

LIFAair LA333 + LAM05

Cena: 3 499,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 39 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza18-50 dB
 • Koszt filtrów 210 zł/rok
 • Koszt energii 11 zł/mc
 • Oczyszczacz z czujnikami
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Fińska innowacja

Gwarancja:4 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

LIFAair LA333 + LAM05 to nowa nazwa modelu LIFAair LA352

 

LIFAair 333 + LAM05 Unikalna stacja pomiarowaKompaktowy oczyszczacz fińskiej firmy LIFAair LA333 + LAM05 z całą pewnością wyznacza standardy technologiczne i wzornicze na najbliższe lata. Urządzenie dzięki swojemu minimalistycznemu projektowi, wysokiej wydajności (CADR dla pyłów: 330 m3/h), cichej pracy (18 dB+), a przede wszystkim dzięki stacji kontrolno-pomiarowej zdobywa serca użytkowników. Stacja poza funkcjami sterowania oczyszczaczem na odległość posiada czujniki PM2.5, TVOC i CO2!

 

Dzięki pomiarowi CO2, oczyszczacz ochroni Cię i bliskich nie tylko przed smogiem, wirusami i alergenami. Dowiesz się o zbyt słabej wentylacji i kumulowaniu się dwutlenku węgla, co jest szczególnie groźne dla zdrowia, koncentracji i rozwoju intelektualnego dzieci. Wyjątkowa konstrukcja i szczelność systemu filtracyjnego, dzięki doskonałemu spasowaniu i zastosowaniu gumowych uszczelek, gwarantuje niemal całkowite oczyszczenie powietrza. Zalecana, maksymalna powierzchnia 39 m2 zostanie oczyszczona w zaledwie 20 minut. 

IDEAL promocjaIDEAL promocja

Elegancja idąca w parze z funkcjonalnością


Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 + LAM05 Sterowanie

 

Kratka wywiewu o wyrafinowanym wyglądzie zainspirowana jest łopatkami silników odrzutowych. Oczyszczacz jest zamknięty w solidnej i pięknej stalowej obudowie.

 

Dzięki aplikacji mobilnej, którą parujemy ze stacją, uzyskujemy pełną kontrolę nad urządzeniem i odczytami czujników z każdego miejsca na Ziemi. Możesz łatwo uruchomić urządzenie przed swoim powrotem lub upewnić się, że jest włączony w pokoju bliskich. Przez aplikację mobilną możesz monitorować i sterować wieloma zestawami oczyszczacz-stacja na raz.

 

Bezpośrednie sterowanie oczyszczacza również jest wyjątkowe. Gładzenie górnej krawędzi LIFAair LA333 + LAM05 pozwala na kontrolowanie prędkości pracy urządzenia. Dotyk palcami zgodny ze wskazówkami zegara przyśpiesza pracę, w przeciwną stronę ją zwalnia. Urządzenie ma niemal bezstopniową regulację obrotów - aż 20 poziomów prędkości, dostępnych w trybach automatycznych i manualnym.

 

Do oczyszczacza można dokupić kanadyjski żel SmellGREEN Natural Fragrance, którego instaluje się przy wywiewie i ma zapewnić doskonały zapach powietrza.

 

Do konserwacji urządzenia i filtrów wystarczy sam odkurzacz i 60 sekund Twojego czasu w miesiącu!

 

Całkowite oczyszczenie powietrza


 

Obecnie zanieczyszczone powietrze stanowi duży problem w pomieszczeniach, w których żyjemy. Przyczynia się do tego spalanie węgla i drewna, transport, jak również meble, podłogi i materiały budowlane użyte w domu. Zanieczyszczenia lotne są wchłaniane przez ludzi głównie w trakcie oddychania i przyczyniają się do powstawania alergii, astmy i wielu innych chorób.

 

Doskonała konstrukcja systemu filtracyjnego w LIFAair LA333 + LAM05: precyzyjne spasowanie i szczelność, w połączeniu z ogromną pojemnością filtrów zapewniają całkowite oczyszczenie powietrza wnikającego do urządzenia. W skład systemu filtracyjnego wchodzą: filtr wstępny (trwała siateczka z tworzywa sztucznego na 4 modułach węglowych), 1000 g impregnowanego węgla aktywnego z domieszką zeolitu (zalecana wymiana nie później niż 5 lat) oraz filtr HEPA12 (aż 2,3 m2 powierzchni, zalecana wymiana co 2 lata).

 

LIFAair jako jedyny producent oczyszczaczy powietrza dodaje zeolit, który ma zdolność wychwytywania m.in. cząstek promieniotwórczych. Ten minerał został wymieszany z węglem aktywnym (widoczne na zdjęciach białe kulki).

 

System filtrów w oczyszczaczu otrzymał najwyższy poziom w teście pojemnościowym przeprowadzonym przez Laboratorium Narodowe (P4/F4). To znaczy, że zdolność do akumulowania zanieczyszczeń przypadająca na 1 m2 HEPA czy 1 g węgla aktywnego jest ponadprzeciętnie wysoka.

 

LIFAair, jako jeden z niewielu producentów oczyszczaczy, stosuje bezszczotkowe silniki prądu stałego, które wyróżniają się żywotnością, niezawodnością i cichością pracy. Dedykowane silniki produkuje japońska firma NIDEC.

 

Unikalna stacja pomiarowa


Oczyszczacz powietrza LIFAair LA333 + LAM05 stacja pomiarowa

 

Do LA333 + LAM05 dołączony jest kontroler LIFAsmart, którego nie znajdziesz w żadnym urządzeniu tego typu. Zmierzy różnego rodzaju zanieczyszczenia oraz będzie stanowił centrum dowodzenia dla oczyszczacza. Zestaw oczyszczacz-stacja bada 5 różnych parametrów powietrza i przystosowuje prędkość pracy wentylatora do aktualnej sytuacji.  Stacja ma kluczowe czujniki związane z zanieczyszczeniem powietrza wbudowane w sobie dla pewności, że odczyty nie są przekłamane przez bliskość czujnika z wywiewem powietrza. Warto również wspomnieć o tym, że urządzenie może pracować w pełni autonomicznie jako stacja pomiarowa. 

 

Zestaw został wyposażony w 5 precyzyjnych czujników produkowanych w USA i Japonii, które monitorują stan powietrza:

 

 • czujnik stężenia pyłu PM2.5, który ma zdolność wnikania do krwiobiegu

 • czujnik poziomu CO2, który wywołuje ból głowy, gorszą jakość snu, zmniejsza zdolności intelektualne

 • czujnik stężenia LZO (TVOC) podaje sumaryczne stężenie m.in. związków zapachowych i formaldehydu

 • czujnik poziomu wilgotności dokładnie zmierzy wilgotność względną w pomieszczeniu

 • czujnik temperatury powietrza dla uzyskania pełnej informacji o stanie powietrza w domu

LIFAsmart pokaże nam również stopień zużycia poszczególnych filtrów, na podstawie ciągłych pomiarów stężeń zanieczyszczeń i historii pracy urządzenia (przepływu powietrza). Dzięki temu czas eksploatacji filtrów jest optymalny, a o termin wymiany nie musisz się martwić, ponieważ zostaniesz o tym poinformowany. W rozwiązaniach niemal wszystkich innych producentów spotkać można co najwyżej prosty licznik godzin pracy, nieuwzględniający przepływu powietrza i ilości zanieczyszczeń. 

 

Niewielkie rozmiary i wbudowane dwa akumulatory litowo-jonowe o pojemności 5200 mAh łącznie pozwalają na zabieranie jej wszędzie ze sobą, aby móc na bieżąco kontrolować jakość powietrza wokół. 

 

Steruj przez Wi-Fi


 

Producent nie zapomniał o urządzeniach mobilnych i oczyszczaczem możemy zarządzać poprzez sieć Wi-Fi. Aplikacja LIFAair daje nam pełną kontrolę nad oczyszczaczem. Musimy mieć do niej połączoną stację + Wi-Fi i jest ona darmowa. Aplikacja ma możliwość dodania wielu zestawów oczyszczacz-stacja pod różnymi nazwami (np. 'sypialnia Julia') i równoległego ich kontrolowania. Co ważne, nie potrzebujesz stałego adresu IP, stacja łączy się z chmurą LIFAair, która pośredniczy w połączeniu.

 

Pobierz aplikację LIFAair:

Aplikacja LIFAair Aplikacja LIFAair

 

Gratisowy oczyszczacz


 

Oczyszczacz powietrza Toyotomi AC-20

Teraz do każdego zakupionego oczyszczacza powietrza LIFAair LA333 + LAM05 dostaniesz zupełnie za darmo oczyszczacz Toyotomi AC-20! Wielkim atutem urządzenia jest to, że został wyprodukowany w Japonii, więc możesz być pewny wysokiej jakości oczyszczacza. Będziesz go mógł wykorzystać do oczyszczenia powietrza w drugim mniejszym pomieszczeniu lub wręczyć jako atrakcyjny prezent.

 

Oczyszczacz Toyotomi AC-20 dzięki dobrym parametrom (przepływ powietrza 60-120 m3/h) potrafi doskonale oczyścić powietrze w pomieszczeniach o powierzchni do 17 m2 (maksymalna kubatura 40 m3). Model cechuje się również energooszczędnością (21-31 W), a jego cicha praca (24-38 dB) nie będzie przeszkadzała w odpoczynku.

 

Urządzenie za sprawą funkcjonalnego panelu jest również niezwykle proste w obsłudze, a dzięki swoim kompaktowym rozmiarom (412 x 126 x 396 mm) oraz niskiej wadze (3,4 kg) bez problemu może być przenoszone między pomieszczeniami. Warto również zaznaczyć, że Toyotomi AC-20 może pracować w dwóch trybach szybkości wentylatora.

 

W gratisowym modelu o czyste powietrza dba 3-warstwowy system oczyszczania:

 • filtr wstępny wyłapuje większe zanieczyszczenia (kurz, sierść zwierząt, włosy itp.)
 • filtr antywirusowy neutralizuje wirusy znajdujące się w powietrzu
 • semi HEPA zmywalny filtr, który neutralizuje pyły PM2.5 i PM10, a jego skuteczność to 95%

Filtry cechują się długą trwałością i przy pracy 6-8h/24h wymiana antywirusowego następuje co 2 lata, a HEPA co 10 lat!

 

Toyotomi AC-20 3-warstwowy filtrToyotomi AC-20 2 tryby pracyToyotomi AC-20 zmywalny filtr semi HEPAToyotomi AC-20 przyjazne sterowanieToyotomi AC-20 wyprodukowany w JaponiiToyotomi AC-20 kompaktowa obudowaToyotomi AC-20 niskie koszty pracy

 

3 stopnie filtracji


Filtracja w oczyszczaczu LIFAair LA333 + LAM05

 

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak sierść zwierząt, kurz, okruchy itp.

 • 2. Filtr węglowy z domieszką zeolitu: usuwa m.in. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren oraz nieprzyjemne zapachy. Za sprawą zeolitu (sito molekularne) oczyszczacz wychwytuje również groźne tlenki NOx, SOx a nawet zjonizowane cząstki promieniotwórcze przenikające m.in. z materiałów budowlanych.

 • 3. Filtr HEPA12: zatrzymuje blisko w 100% mikroskopijne zanieczyszczenia - wnikające do krwiobiegu pyły PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu), chorobotwórcze bakterie i wirusy, pleśń, odchody roztoczy oraz komórki grzybów

Funkcje dodatkowe


 • Stacja pomiarowa: mierzy jakość powietrza oraz steruje urządzeniem

 • Łączność Bluetooth: umożliwia stabilną komunikację oczyszczacz-stacja

 • Łączność WiFi: sterowanie urządzeniem i kontrola powietrza wszędzie

 • Blokada rodzicielska: ignorowanie regulacji z poziomu oczyszczacza

 • Panel dotykowy: pozwala na sterowanie oczyszczaczem przy braku stacji

 • 5 precyzyjnych czujników: do dokładnego pomiaru jakości powietrza

 • Pomiar zużycia filtrów: procentowy stopień  zużycia filtrów

 • Unikalny filtr: długa żywotność i całkowite oczyszczenie powietrza

 • Oryginalny projekt: oszczędność miejsca i atrakcyjny wygląd

 • Autodiagnoza: informuje o potencjalnej awarii komponentów

Parametry techniczne oczyszczacza LIFAair LA333 + LAM05

Parametry techniczne

 • kolor: biały

 • wymiary: 250x250x505 mm

 • waga: 10 kg

 • pobór prądu/moc*: 1-45 W

 • CADR (pyły)*: 55-330 m3/h

 • CADR (formaldehyd): 141 m3/h

 • głośność*: 18-50 dB

 • maksymalna moc akustyczna: 64 dB

 • długość przewodu zasilającego: 3 m

 • zalecany dla powierzchni: do 39 m2

 • szacowany roczny koszt filtrów: 210 zł

*wartość zależna od prędkości

 

  Pobierz instrukcję obsługi

 

  Pobierz instrukcję obsługi stacji

 

  Zobacz certyfikat TÜV

5/5

Bardzo dobry sprzęt, działa rewelacyjnie w połączeniu ze stacją. Oczyszczacz bardzo czuły i przy tym bardzo cichy. Wykonanie - pierwsza klasa. Kontrola z poziomu stacji lub darmowej aplikacji - aplikacja łączy się ze stacją kontroli. Czyści powietrze z kurzu, sierści (mam psa), CO2 (wskazuje mi często ponad normę gdy otworzymy okna od strony ulicy - miasto). Polecam mimo, że nie jest tani 'zwraca' się w postaci kosztów eksploatacji - potężny filtr węglowy (wymiana co 5 lat) i HEPA (co 2 lata).

Artur

5/5

Używam prawie rok. Świetny sprzęt! Filtry HEPA i węglowy są naprawdę imponujących rozmiarów (aż 1 kg!). Oczyszczacz pracuje bardzo cicho. Czujniki w stacji LAM05 reagują na każde zanieczyszczenie. Zakup warty każdej złotówki.

Damian

5.0/5

na podstawie 5 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

LIFAair LA333 + LAM05

LIFAair LA333 + LAM05

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza LIFAair LA333 + LAM05

LA21HEPA - Filtr HEPA12 do LA352

LA21HEPA

Filtr HEPA12 — do 2 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Filtr węglowy LA41AC

LA31AC

Filtr węglowo-zeolitowy (komplet: 4 moduły) — do 5 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia/pomoc techniczna: 570 33 99 30

Infolinia/pomoc techniczna: 570 77 33 77

Status zamówień: 504 103 908

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Rynek 10A, 32-065 Krzeszowice
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.