22 602 20 80

Pn-Pt 9-19, So 10-18

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA500V
Oczyszczacz powietrza LIFAair LA500VLIFAair LA500V bez stacji, widok przódLIFAair LA500V ze stacją, widok przódLIFAair LA500V z kablem zasilaniaLIFAair LA500V ze stacją i filtramiLIFAair LA500V widok góra, łopatki wentylatoraLIFAair LA500V widok góra, łopatki wentylatora i panel sterowaniaLIFAair LA500V górna część oczyszczaczaLIFAair LA500V zbliżenie na obudowę, dziurki przez które pobierane jest powietrzeLIFAair LA500V logo na obudowieLIFAair LA500V nalepka 'Finland'Filtr do oczyszczacza LIFAair LA500V (w zestawie 2)LIFAair LA500V zestaw filtrówLIFAair LA500V zbliżenie na filtr, rączka do przenoszeniaLIFAair LA500V filtr, widok strony wewnętrznejLIFAair LA500V widok spódLIFAair LA500V widok spód, włożone wszystkie filtryLIFAair LA500V widok spód, włożone wszystkie filtryLIFAair LA500V widok wnętrzeLIFAair LA500V widok wnętrzeLIFAair LA500V widok wnętrzeLIFAsmart LAM01 - ustawieniaLIFAsmart LAM01 - wskazywanie poziomu wilgotnościLIFAsmart LAM01 - wskazywanie poziomu temperaturyLIFAsmart LAM01 - wskazywanie poziomu pyłów PM2.5LIFAsmart LAM01 - wskazywanie poziomu pyłów PM10LIFAsmart LAM01 - wskazywanie poziomu dwutlenku węglaLIFAsmart LAM01 - parowanie z siecią Wi-FiLIFAsmart LAM01 - procentowe wskazywanie poziomu żywotności filtrówLIFAsmart LAM01 - konfiguracja sieciLIFAsmart LAM01 - ustawienie trybu nocnegoLIFAsmart LAM01 - ustawienie trybu turboLIFAsmart LAM01 - ustawienie poziomu prędkości wentylatora na tryb turboLIFAsmart LAM01 - ustawienie poziomu prędkości wentylatora w trybie manualnymLIFAsmart LAM01 - ustawienie trybu automatycznegoLIFAsmart LAM01 - ustawienie trybu manualnegoLIFAsmart LAM01 - ustawienie godzinyLIFAsmart LAM01 - funkcja zegaraLIFAair LA500V aranżacja oczyszczaczaLIFAair LA500V aranżacja oczyszczaczaAranżacja oczyszczacza LIFAair LA500VAranżacja oczyszczacza LIFAair LA500VAranżacja oczyszczacza LIFAair LA500VZrzut z aplikacji LIFAairZrzut z aplikacji LIFAairZrzut z aplikacji LIFAair - o firmieZrzut z aplikacji LIFAair - lista urządzeń
Oczyszczacz powietrza LIFAair LA500V

LIFAair LA500V

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 3 999,00 zł

Oczyszczacz powietrza

LIFAair LA500V

Cena: 3 999,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 72 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza21-54 dB
 • Koszt filtrów 330 zł/rok
 • Koszt energii 13 zł/mc
 • Oczyszczacz z trybem auto
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Fińska perfekcja

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dużo

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

LIFAair LA500V z unikalną stacją pomiarowąLIFAair LA500V jest pierwszym oczyszczaczem powietrza w ofercie fińskiego producenta, w którym zastosowano filtr kompozytowy (połączenie filtra wstępnego, węglowego oraz HEPA). Co więcej, w urządzeniu znajdują się dwa takie filtry! Producent w ten sposób znacznie podniósł wydajność oczyszczania, przy zachowaniu niezwykle cichej pracy. Poziom CADR wynosi aż 600 m3/h, co przekłada się na obsłużenie powierzchni nawet 72 m2. Nie zabrakło również genialnej stacji pomiarowej z kolorowym wyświetlaczem, która jest centrum jakości powietrza oraz dowodzenia oczyszczaczem.

 

Oczyszczacz LIFAair LA500V nie posiada żadnego wyświetlacza (poza stacją), a obsługa odbywa się przez dotyk. Gładząc górną część urządzenia zgodnie z ruchem wskazówek zegara, przyspiesza się prędkość wentylatora. Natomiast gładzenie w drugą stronę spowoduje zwolnienie pracy wentylatora. Do wyboru jest aż 21 stopni prędkości pracy wentylatora. Producent do obsługi oferuje również aplikację mobilną umożliwiającą pełne sterowanie oczyszczaczem z dowolnego miejsca na świecie. Design urządzenia jest starannie zaprojektowany, obudowa została w całości wykonana z metalu, a górna część oczyszczacza z widokiem na łopatki wentylatora jest prawdziwym majstersztykiem wśród tego typu urządzeń. Warto zaznaczyć, że stop stali węglowej SPCC, z której został wykonany oczyszczacz, jest stosowany w przemyśle samochodowym.

 

Oczyszczacz LIFAair LA500V świetnie nadaje się do usuwania najmniejszych zanieczyszczeń z powietrza. Zastosowany tutaj filtr HEPA zatrzymuje co najmniej 99,5% mikrozanieczyszczeń o wielkości 0,003 µm. Oczyszczacz usuwa z powietrza w twoim otoczeniu niemal wszystkie wirusy, bakterie (99,99%) i pyły PM2.5 (99,99% w 30 minut). Według badań Ghoung Zhou Institute of Microbiology filtr LIFAair potrafi wyłapać aż 99,99% wirusów H1N1 o wielkości zaledwie 80-120nm. Dla przykładu koronawirus osiąga wielkość 90-140nm, czyli zbliżoną do H1N1.

 

Oczyszczacze LIFAair

 

Energooszczędny i skuteczny oczyszczacz powietrza


 

LIFAair LA500V widok front

LIFAair LA 500V pomimo swojej wielkiej wydajności zużywa znikomą ilość energii elektrycznej. Maksymalne zużycie prądu wynosi tutaj tylko 60 W, co przekłada się na mały wzrost rachunków za energię elektryczną. Zawdzięczamy to głównie idealnemu spasowaniu podzespołów oraz wysokiej jakości bezszczotkowemu silnikowi prądu stałego, którego produkcją zajmuje się potentat w tej dziedzinie – japońska firma Nidec.

 

O czyste powietrze dba tutaj filtr 360° będący połączeniem filtra wstępnego, węglowego oraz HEPA. Jest to popularne rozwiązanie, które dla użytkownika oznacza maksymalną wygodę użytkowania. Nie musisz kupować i zmieniać filtrów po kolei, tutaj jest wszystko w 1 module! Wieloletnie doświadczenie LIFAair pozwoliło na idealne dobranie wielkości poszczególnych warstw filtra. Duża ilość węgla aktywnego oraz wielka powierzchnia HEPA (po rozłożeniu 4,3 m2) pozwalają na skuteczne i bardzo szybkie oczyszczenie powietrza. Co więcej, dla uzyskania maksymalnej skuteczności, w oczyszczaczu znajdują się 2 takie filtry! Brudne powietrze zostaje zasysane przez setki maleńkich otworów w obudowie i przechodzi przez filtry.

 

Pierwsza warstwa – filtr wstępny wyłapuje większe zanieczyszczenia np. kurz, sierść zwierząt, włosy, pyły etc. Kolejną warstwą jest HEPA gwarantujący skuteczność na 99,5% w usuwaniu najmniejszych szkodliwych drobin z powietrza. Producent stosuje w swoich oczyszczaczach filtry HEPA klasy E12, które są najlepszym kompromisem pomiędzy wydajnością oczyszczacza a skutecznością oczyszczania. Usuwa on z powietrza większość wirusów, alergenów oraz pyłów odpowiedzialnych za tworzenie smogu (PM2.5 i PM10). Filtr jest niezwykle skuteczny, o czym stanowią liczby – już w 30 minut zostanie usunięte z powietrza 99,99% pyłów PM2.5!

 

Ostatnim etapem filtracji jest węgiel aktywny odpowiedzialny za pochłanianie nieprzyjemnych zapachów, szkodliwych gazów oraz formaldehydu. Każdy z filtrów ma w sobie 325 gramów węgla aktywnego (razem 650 gramów). Warto zaznaczyć, że wydajność energetyczna oczyszczania formaldehydu wynosi 3,76 m3/h – stanowi to 3,76 razy więcej niż standard wysokiej wydajności energetycznej. Przekłada się to na usunięcie 91,33% niebezpiecznego formaldehydu już w zaledwie 30 minut! Dane świadczą o wysokiej sprawności i efektywności filtra.

 

Wentylator i obracające się jego łopatki wydmuchują z ogromną siłą już czyste powietrze ku górze, by za sprawą efektu Coandy w sposób wydajny wychwytywać zanieczyszczenia z każdej części pomieszczenia. Żywotność filtrów szacowana jest na okres do 36 miesięcy, co biorąc pod uwagę ich pojemność, jest jak najbardziej realne. Nie musisz się martwić o stopień zużycia filtrów. Urządzenie dokonuje pomiarów zużycia filtrów, na podstawie wykrywanych stężeń zanieczyszczeń i historii pracy urządzenia (przepływu przez filtr). Użytkownikowi prezentowane jest procentowe zużycie na panelu stacji pomiarowej i aplikacji mobilnej.

 

Unikalna stacja pomiarowa


 

LIFAair LA500V stacja LAM01

Sam oczyszczacz został pozbawiony panelu sterowania czy wyświetlacza. Z przodu pod logiem producenta znajduje się jedynie dioda LED, która informuje o stanie pracy oczyszczacza LIFAair LA500V. Do pełnej obsługi nad oczyszczaczem służy stacja kontrolno-pomiarowa. LIFAsmart LAM01 została wyposażona w kolorowy wyświetlacz (w odróżnieniu od LAM05), na którym odczytasz i ustawisz wszystkie dostępne opcje urządzenia. Posiada menu w języku angielskim.

 

Co więcej, dzięki 4 czujnikom (2 w stacji i 2 w oczyszczaczu) dostarcza niezwykle precyzyjnych informacji na temat jakości powietrza:

 • czujnik pyłów PM2.5 i PM10 dostarcza informacji o stężeniu pyłów mogących przenikać do krwi i sprawiać problemy z górnymi drogami oddechowymi, jest to dokładny laserowy czujnik mierzący cząstki w zakresie od 0,3 µm do 10 µm,
 • czujnik CO2, co jest rzadkością w tego typie urządzeń, wskazuje poziom dwutlenku węgla powodującego bóle głowy i gorszą jakość snu,
 • czujnik wilgotności mierzy i wskazuje wilgotność względną w pomieszczeniu, która powoduje wzrost pleśni,
 • czujnik temperatury wskaże temperaturę powietrza w pomieszczeniu.

 

Stacja może posłużyć również jako dokładna przenośna stacja pomiaru jakości powietrza. Zastosowane przez LIFAair czujniki są wyprodukowane przez USA i Japonię i odznaczają się niezwykle precyzyjną reakcją na stan jakości powietrza. Dzięki stacji oraz czujnikom odbywa się również automatyczne oczyszczanie, podczas którego prędkość wentylatora dobierana jest względem stopnia zabrudzenia powietrza. Powietrze jest zawsze czyste, a praca automatyczna wydłuża żywotność filtra, oszczędza energię i utrzymuje możliwie najniższy poziom głośności. Warto zaznaczyć, że producent zdefiniował groźny poziom zanieczyszczeń PM2.5 już od 12 µg/m3, co oznacza bardzo szybką reakcję na zmianę jakości powietrza. Masz pewność, że zawsze oddychasz czystym powietrzem!

 

Stacja LIFAsmart LAM01 na podstawie złożonych obliczeń (algorytm biorący pod uwagę historię pracy urządzenia i jakość otaczającego go powietrza) dostarcza również informacji o kondycji filtrów. Procentowo dowiesz się o stopniu zużycia i unikniesz w ten sposób nadmiernych zmian. Filtr będzie zawsze wymieniony zgodnie z zużyciem. Stacja ma wbudowaną wydajną baterię litową, dzięki której bez obaw możemy zabrać ją zawsze ze sobą (do szkoły, pracy, samochodu czy wyjazdu na urlop) i sprawdzić jakość otaczającego powietrza.

 

Oczyszczacz polecany dla alergików


 

Oczyszczacze powietrza LIFAair należą do absolutnej czołówki, perfekcyjne spasowanie filtrów powoduje zatrzymanie wszystkich zanieczyszczeń (nic nie ucieka bokiem). Co więcej, zastosowanie podwojonej ilości filtrów pozwoliło również na uzyskanie bardzo dużej wydajności (wysoki poziom CADR). LIFAair LA500V jest w stanie zatrzymać niemal 100% alergenów powodujących zmiany skórne czy problemy z układem oddechowym.

 

Oczyszczacze LIFAair na alergię

 

Aplikacja LIFAair


 

LIFAair LA500V zrzut z aplikacji LIFAair

Producent oferuje również możliwość sterowania oczyszczaczem za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego. Wystarczy zainstalowany system Android 5.0 i nowszy lub iOS 11.0 i nowszy. Aplikacja LIFAair pozwala na obsługę oczyszczacza i dostarcza informacji na temat aktualnej jakości powietrza. Po zainstalowaniu aplikacji będziesz mógł:

 • sprawdzić jakość powietrza,
 • sprawdzić poziom pyłów PM2.5 i PM10 w µg/m3,
 • sprawdzić poziom dwutlenku węgla,
 • sprawdzić poziom wilgotności,
 • odczytać aktualną temperaturę w pomieszczeniu,
 • włączyć/wyłączyć oczyszczacz,
 • ustawić tryby pracy oczyszczacza, w tym automatyczny i nocny,
 • dowiedzieć się o procentowym poziomie zużycia wszystkich filtrów,
 • przeczytasz informacje o firmie.

 

Aplikacja jest dostępna w języku angielskim i daje możliwość dodania wielu zestawów oczyszczacz-stacja pod różnymi nazwami (np. 'sypialnia Marysia') i równoległego ich kontrolowania. Co ważne, nie potrzebujesz stałego adresu IP, stacja łączy się z chmurą LIFAair, która pośredniczy w połączeniu. Pobierz aplikację LIFAair:

Aplikacja LIFAair Aplikacja LIFAair

 

3 stopnie filtracji


LIFAair LA500V z filtrami i stacją

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak kurz, włosy, okruchy i sierść.

 • 2. Filtr HEPA E12: zatrzymuje blisko w 100% mikroskopijne zanieczyszczenia – wnikające do krwiobiegu pyły PM2.5 i PM10 (główne składniki smogu), chorobotwórcze bakterie i wirusy, pleśń, odchody roztoczy oraz zarodniki grzybów.

 • 3. Filtr węglowy: usuwa m.in. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren oraz nieprzyjemne zapachy.

Funkcje dodatkowe


 • Stacja pomiarowa: mierzy jakość powietrza oraz steruje urządzeniem

 • Łączność WiFi: sterowanie przez aplikację mobilną

 • Panel dotykowy: płynna zmiana prędkości

 • Pomiar zużycia filtrów: procentowy stopień zużycia filtrów

 • Oryginalny projekt: atrakcyjny wygląd i oszczędność miejsca

 • Dwa tryby automatyczne: Smart i Night

 • Łączność Bluetooth: umożliwia stabilną komunikację oczyszczacz-stacja

 • Blokada rodzicielska: blokada panelu przed niechcianymi zmianami

 • 4 precyzyjne czujniki: pyłów, dwutlenku węgla, wilgotności i temperatury

 • Testing Mode: ciągłe monitorowanie jakości powietrza w okresie 5 minut

 • 21 szybkości wentylatora: ustawianych dotykiem

 • Tryb Turbo: ekspresowe pozbycie się zanieczyszczeń

 • Żyroskop: automatyczne wyłączenie w przypadku przechylenia

LIFAair LA500V
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza LIFAair LA500V
kolor: biały
wymiary: 800x300x300 mm
waga: 14,65 kg
pobór prądu/moc*: do 60 W
CADR (pyły)*: do 600 m3/h
CADR (formaldehyd)*: do 190 m3/h
głośność*: 21-54 dB
moc akustyczna*: 35-66 dB(A)
długość przewodu zasilającego: 1,8 m
zalecany dla powierzchni: do 72 m2
szacowany roczny koszt filtrów: 330 zł

*zależne od prędkości

 

  Pobierz instrukcję obsługi

 

Z uwagi na niespodziewanie duże zainteresowanie, w niewielkiej części egzemplarzy z obecnej dostawy modelu LA500V producent dostarczył kable z końcówką niepasującą do polskich gniazdek. Jeśli otrzymasz taki egzemplarz, prosimy o kontakt - natychmiast doślemy prawidłowe końcówki do zakupionego oczyszczacza (nie przejściówki, tylko prawidłowe kable, które są wypinane). Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

Oceny i opinie

5/5

Bardzo jestem zadowolony, świetny produkt, wydajny i cichy, ładnie się prezentuje, polecam. Również doradztwo z BLUE City bardzo profesjonalne.

Rafał

5/5

Zakupiony sprzęt bardzo dobrej jakości, wizualnie prosty i elegancki, pomiary i praca bez zarzutów, jedynym minusem może być (i niewiem czy to ogólna cecha) słabe trzymanie baterii w stacji pomiarowej co skutkuje tym, że musi byc podłączona do zasilania na stałe.

szymon

5.0/5

na podstawie 4 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

LIFAair LA500V

LIFAair LA500V

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja LIFAair LA500V

LIFAair LA500V to zupełnie nowa propozycja fińskiego producenta, która wyróżnia się jeszcze większą wydajnością. Oczyszczacz cechuje się bardzo precyzyjnymi pomiarami, obecnością aż dwóch nowych filtrów i minimalistycznym designem wpisującym się w obecne trendy.

 

Design i wykonanie

Recenzowany model marki LIFAair to 2 elementy:

 • oczyszczacz LA500V,
 • stacja kontrolno-pomiarowa LIFAsmart LAM01.

 

Oczyszczacz LIFAair LA500V wykonany jest ze stali szlachetnej i został pokryty farbą proszkową o białej barwie. Nie znajdziesz na nim panelu sterowania czy wyświetlacza. Urządzenie sterowane jest za pomocą dotyku, posiada jedynie diodę Led informującą o jego pracy. Dzięki cylindrycznej konstrukcji i dużej wadze oczyszczacz jest bardzo stabilny. Nie posiada niestety żadnych uchwytów czy kółek, które ułatwiłyby transport. Oczyszczacz w ten sposób zyskuje jednak na wyglądzie, a całość wieńczy wylot powietrza w kształcie turbiny. Wewnątrz natomiast znajduje się silnik bezszczotkowy na prąd stały, który gwarantuje niskie zużycie energii przy zachowaniu dużej mocy.

 

LIFAair LA500V - zestaw
LIFAair LA500V - zestaw po rozpakowaniu

 

Niewielka stacja pomiarowa LIFAsmart LAM01 posiada kolorowy wyświetlacz LCD, będący jednocześnie panelem sterowania. Łatwo go zarysować, dlatego lepiej nie zdejmować z niego folii. Urządzenie może służyć jako przenośna stacja pomiaru jakości powietrza. Dzięki bardzo wydajnej baterii litowej nie wymaga częstego ładowania.

 

Stacja pomiarowa LIFAsmart LAM01
LIFAair LA500V - stacja pomiarowa LIFAsmart LAM01

 

Główne funkcje

LIFAair LA500V to niezwykle wydajny oczyszczacz powietrza. Sama stacja LAM01 może działać także jako samodzielny miernik PM2.5, PM10, temperatury i wilgotności. W odróżnieniu od poprzednika (LAM05) nie posiada czujnika TVOC (lotnych związków organicznych).

 

Wydajność LIFAair LA500V

Parametr

Wartość (poziomy obrotów)

Uwagi

CADR

do 600 m3/h

Powierzchnia skutecznego działania deklarowana przez producenta pozostaje zgodna z naszymi obliczeniami.

Powierzchnia działania

do 72 m2

Głośność

21-54 dB

Cicha praca urządzenia, na niskich obrotach pozostaje niemal niesłyszalne.

Zużycie energii

do 60 W

Bardzo energooszczędny oczyszczacz względem skuteczności.

 

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA500V posiada 2 czujniki:

 • temperatury,
 • wilgotności względnej.

 

W stacji LAM01 zamontowano dodatkowe 3 czujniki:

 • laserowy czujnik pyłów PM2.5 i PM10,
 • czujnik stężenia dwutlenku węgla,
 • sensor natężenia światła.

 

LIFAair LA500V czujniki

 

 

Na uwagę zasługuje przede wszystkim czujnik CO2, który wyróżnia oczyszczacze LIFAair na tle innych. Analizują bowiem stężenie gazu, który ma olbrzymi wpływ na koncentrację, bóle głowy i jakość snu. Istotne jest podkreślenie, że za pełną automatyzację pracy odpowiada właśnie stacja pomiarowa LIFAsmart LAM01.

 

LIFAair LA500V może pracować w 3 automatycznych trybach:

 • SMART, gdy dostosowuje prędkość wentylatora do potrzeb w oparciu o dane z czujników,
 • TURBO, gdy zależy nam na szybkim oczyszczeniu powietrza w pomieszczeniu,
 • NIGHT, który zapewnia dobre warunki do spania - oczyszczacz działa cicho, na najniższych obrotach.

 

Oprócz tego możliwe jest sterowanie urządzeniem poprzez pocieranie obręczy dookoła wylotu powietrza. Zmiana prędkości pracy wentylatora odbywa się płynnie.

 

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA500V na bieżąco monitoruje też zużycie filtrów. Dane pokazuje na stacji, ale można odczytać je również w bezpłatnej aplikacji dostępnej na systemy Android i iOS (w nowych aktualizacjach). Dzięki niej możesz także zdalnie sterować urządzeniem (lub kilkoma).

 

Należy również wpomnieć o tym, że oczyszczacz jest bardzo dobrze zabezpieczony do transportu. Producent pakuje urządzenie w karton oraz dobrze zabezpiecza styropianem. Oczyszczacz należy do najlepiej zabezpieczonych, co jest szczególnie ważne podczas długiej drogi.

 

Pudełko LIFAair LA500V
LIFAair LA500V - solidny karton

 

Filtry

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA500V zapewnia 3-stopniową filtrację. To pierwsza propozycja fińskiego producenta, gdzie zastosowano 2 filtry 360°, które łączą w sobie:

 • filtr wstępny, czyli zewnętrzną siateczkę zatrzymującą kurz,
 • filtr HEPA E12, o powierzchni 4,3 m2, który pozwala zachować dobrą przepuszczalność więcej powietrza przy zachowaniu energooszczędności i optymalnej głośności,
 • filtr węglowy, o łącznej masie 625 g oraz dodatku zeolitu usuwającego tlenki siarki i azotu.

 

Filtr do LIFAair LA500V
LIFAair LA500V - zbliżenie na filtr

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

Zintegrowany filtr E12

do 36 miesięcy

999 zł

Roczny koszt eksploatacji

~330 zł

 

Filtr do LIFAair LA500V
LIFAair LA500V - wnętrze, widok bez filtrów oraz z filtrami

 

 

Dodatkowe informacje

 • Blokada rodzicielska
 • Żyroskop, który wyłącza urządzenie, gdy znajduje się w niewłaściwej pozycji
 • Rozbudowana, bezpłatna aplikacja mobilna
 • Dobre uszczelnienie

 

Podsumowanie

Oczyszczacz LIFAair LA500V bez wątpienia jest jednym z najlepszych urządzeń do zachowania dobrej jakości powietrza spośród obecnie dostępnych na rynku. Na jego korzyść przemawia jakość wykonania (dobre materiały i uszczelnienie na najwyższym poziomie), jak i wydajność oraz bardzo precyzyjne pomiary. Producent zdefiniował groźny poziom PM2.5 zgodnie z amerykańskimi standardami - już od 12 µg/m3, więc oczyszczacz bardzo szybko reaguje na zanieczyszczenia.

 

Obecność aż dwóch filtrów kompozytowych gwarantuje wysoki CADR i naprawdę skuteczną obsługę dużych pomieszczeń. Istotne jest także niskie zużycie energii i głośność na optymalnym poziomie. Plusem jest również minimalistyczny design, który idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy. Oczyszczacz dociera do klienta zapakowany w kilka warstw kartonów, w czasie przesyłki jest bardzo dokładnie zabezpieczony przed potencjalnymi uszkodzeniami.

 

Styropian LIFAair LA500V
LIFAair LA500V - dobre zabezpieczenie na transport

 

Jednocześnie oczyszczacz jest dość drogi jak na urządzenie bez dodatkowych funkcji. Minusem jest niewielka mobilność - brak kółek czy uchwytów oraz spora waga (ponad 14,5 kg). Chociaż aplikacja mobilna podnosi komfort użytkowania i pozwala na obsługę kilku urządzeń, to każdy z oczyszczaczy wymaga osobnej stacji pomiarowej. Niestety, nowy model fińskiego producenta nie posiada istotnego czujnika TVOC.

 

 

Zalety
Wysoka jakość wykorzystanych materiałów i wykonania urządzenia
2 filtry kompozytowe obejmujące filtr wstępny, HEPA E12 i węgiel
Czujnik CO2
Czujniki PM2.5 i PM10
Niskie zużycie energii
Bardzo dokładne pomiary
Aplikacja mobilna
Wady
Brak czujnika TVOC
Brak uchwytów lub kółek zwiększających mobilność urządzenia
Stacja LAM01 umożliwia obsługę tylko jednego oczyszczacza
Wysoka cena jak na urządzenie bez dodatkowych funkcji (jonizacji czy nawilżania)

 

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza LIFAair LA500V

Filtr LIFAair LA33

LA33

Filtr kompozytowy (komplet: 2 moduły) — do 3 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 999,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.