22 602 20 80

Pn-Pt 9-19, So 10-18

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD60E-L
Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD60E-LSharp UA-HD60E-L - widok przódSharp UA-HD60E-L - widok bokSharp UA-HD60E-L - widok bok, zbiornik na wodęSharp UA-HD60E-L - widok bok, mechanizm nawilżaczaSharp UA-HD60E-L - widok tył, filtr wstępnySharp UA-HD60E-L - widok tył, rozłożone filtrySharp UA-HD60E-L - panel sterowaniaSharp UA-HD60E-L - wywiew powietrzaSharp UA-HD60E-L - aranżacjaSharp UA-HD60E-L - aranżacjaOczyszczacz powietrza Sharp UA-HD60E-L
Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD60E-L

Sharp UA-HD60E-L

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 2 099,00 zł

Oczyszczacz powietrza

Sharp UA-HD60E-L

Cena: 2 099,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 48 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza25-55 dB
 • Koszt filtrów 170 zł/rok
 • Koszt energii 11 zł/mc
 • Oczyszczacz z nawilżaniem
 • Oczyszczacz z jonizacją
 • Oczyszczacz z trybem auto

Japońska technika

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dostępny

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

Sharp UA-HD60E-L z technologią Plasmacluster

Sharp UA-HD60E-L to wydajny oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania przeznaczony do sporych pomieszczeń o powierzchni nawet 48 m2 (przepływ powietrza do 396 m3/h). Zastosowany w nim filtr HEPA H13 w połączeniu z opatentowaną technologią jonizacji Plasmacluster to doskonałe rozwiązanie dla alergików i osób zmagających się z chorobami układu oddechowego. Przyznany mu atest PZH to potwierdzenie, że jego użytkowanie jest bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska naturalnego. Najnowsze badania dowodzą również, że skutecznie zmniejsza miano zakaźne SARS-CoV-2.

 

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD60E-L jest bardzo energooszczędny – pracuje już od 5,5 W w najniższym trybie. Cechuje go ciche działanie (od 25 dB), a więc nie przeszkadza podczas codziennych obowiązków czy odpoczynku. Dzięki długiej żywotności filtrów sięgającej nawet 10 lat, urządzenie jest tanie w eksploatacji. Wyróżnia go nowoczesny design i projekt w kształcie przyciągającego wzrok trapezu, dzięki któremu doskonale wpisuje się w nowoczesne aranżacje. Wysoką jakość wykonania oczyszczacza potwierdza złote godło Konsumencki Lider Jakości 2020.

 

Sharp UA-HD60E-L gratis wywabiacz plam

 

W blisko 100% oczyszczone powietrze


 

Sharp UA-HD60E-L widok front

Nowoczesny oczyszczacz Sharp UA-HD60E-L to aż 4 filtry wspierane przez opatentowaną przez producenta technologię Plasmacluster. Takie połączenie gwarantuje w blisko 100% oczyszczone powietrze. Urządzenie skutecznie zatrzymuje zanieczyszczenia mechaniczne i gazowe.

&bsp;

Urządzenie zasysa powietrze i przepuszcza je przez filtr wstępny będący jednocześnie panelem tylnym. Gęsta siateczka zatrzymuje większe zanieczyszczenia, czyli m.in. kurz, włosy czy sierść zwierząt, tym samym chroniąc pozostałe warstwy. Następnie powietrze przechodzi przez filtr węglowy o zawartości 200 g węgla aktywnego o właściwościach pozwalających na skuteczne pochłanianie zanieczyszczeń gazowych i zapachów. Ostatnim etapem jest filtr HEPA H13 o powierzchni 1,2 m2, którego skuteczność w zatrzymywaniu zanieczyszczeń mechanicznych to co najmniej 99,97%. Jest on doskonałą bronią na roztocza, alergeny, wirusy oraz smog.

 

Oczyszczacz Sharp UA-HD60E-L został wyposażony w praktyczny wskaźnik filtra. Użytkownik zyskuje cenną informację na temat konieczności wykonania czynności konserwacyjnych i ewentualnej wymiany filtra na nowy. W przypadku standardowego korzystania uruchomi się po ok. 720 godzinach działania.

 

Automatyczne nawilżanie ewaporacyjne


 

W oczyszczaczu zastosowano również matę ewaporacyjną. Urządzenie zapewnia wydajne nawilżanie (do 660 ml/h), wykorzystując najbardziej bezpieczną dla użytkowników i w pełni ekologiczną metodę. Nie generuje białego nalotu ani mokrych plam na meblach. Filtr odpowiadający za łączenie suchego powietrza z cząsteczkami wody cechuje bardzo długa żywotność – nawet do 10 lat. Należy podkreślić obecność wskaźnika trybu nawilżania, dzięki któremu użytkownik dowiaduje się o jego działaniu lub konieczności uzupełnienia wody.

 

Sharp UA-HD60E-L posiada również tryb automatycznego nawilżania. Został wyposażony w precyzyjne czujniki temperatury i wilgotności, które zapewniają optymalne warunki w pomieszczeniu (poniżej 18°C - 65%, 18-24°C - 60%, powyżej 24°C - 55%). W zależności od warunków początkowych oraz wymiarów pomieszczenia, urządzenie może nie być w stanie osiągnąć najlepszego poziomu 55-65%. Użytkownik nie może samodzielnie regulować stopnia nawilżenia, gdy uruchomiony jest tryb automatyczny. Jego przybliżoną wartość może odczytać z poziomu numerycznego wskaźnika.

 

Technologia jonizacji Plasmacluster – co to jest?


 

Konsumencki Lider Jakości 2020 dla oczyszczacza Sharp Atest PZH dla oczyszczacza Sharp

Oczyszczacz Sharp UA-HD60E-L utrzymuje równowagę jonową w pomieszczeniu. Producent zadbał o zapewnienie warunków znanych z natury, w których czujemy się wypoczęci i zrelaksowani. Ich przeniesienie do wnętrza mieszkania znacząco poprawia samopoczucie domowników, wpływając również korzystnie na ich zdrowie.

 

Urządzenie jest wyposażone w wydajny generator jonów HIGH DENSITY 7000. Wypuszczone do pomieszczenia jony dodatnie i ujemne otaczają napotkane zanieczyszczenia, a następnie dezaktywują je, pobierając z ich białek wodór. Nieaktywne zanieczyszczenia opadają na podłogę, a następnie są zasysane przez filtry. Skuteczność jonizacji Plasmacluster w usuwaniu wirusów, bakterii i alergenów wynosi nawet 99,9% i jest potwierdzona badaniami. Jest szczególnie polecana alergikom.

 

Technologia Plasmacluster – skuteczność. Poniższa tabelka prezentuje skuteczność generatora jonów Plasmacluster High Density 7000 (dane producenta*):

 

Klasa generatora jonów Oczyszczanie powietrza Redukcja
elektryczności statycznej
Usuwanie zapachów
Deaktywacja Zapach dymu
papierosowego
Miejscowe usuwanie
zapachów
Pleśń Wirusy Mikroby Alergeny Zapach
potu
Zapach
wilgoci
High Density 7000 jonów/cm3 49 min. 18 min. 51 min. 51 min. 13 min. 90 min. 6 godz. 3 godz.
Testowane w pomieszczeniu 25 m3 25 m3 25 m3 25 m3 41 m3 41 m3 --

*źródło: https://global.sharp/pci/en/effect

 

Technologia Plasmacluster w walce z wirusem SARS-CoV-2


 

Najnowsze badania potwierdzają, że unikatowa technologia Plasmacluster wykorzystana przez firmę Sharp skutecznie zmniejsza liczbę koronawirusów przenoszonych drogą powietrzną, w tym SARS-CoV-2*. Emitowane jony w zaledwie 30 sekund zmniejszają o blisko 91,3 procent liczbę koronawirusów (SARS-CoV-2) i innych zanieczyszczeń występujących w powietrzu. Dzięki temu zapewnia ona naturalne i bezpieczne powietrze.

 

Technologia Plasmacluster w oczyszczaczach Sharp

*źródło: https://www.sharpconsumer.pl/plasmacluster-technology-effectiveness-pl/

 

Innowacyjny oczyszczacz Sharp UA-HD60E-L


Sharp UA-HD60E-L wywiew powietrza

 

Oczyszczacz Sharp UA-HD60E-L wyróżnia wyjątkowy projekt wpływający korzystnie na jego wydajność. Na uwagę zasługuje przede wszystkim drugi wywiew, który został ustawiony pod kątem 20° względem pomieszczenia. Odpowiada za stabilizację głównego strumienia powietrza, by wszystkie zanieczyszczenia jeszcze efektywniej kierowane były ku podłodze. Efekt Coandy sprawia, że oczyszczacz skutecznie pobiera brudne powietrze.

 

W oczyszczaczu pojawia się również automatyczna osłona wywiewu, która kieruje strumieniem czystego powietrza w czasie pracy i zabezpiecza wnętrze urządzenia przed kurzem podczas spoczynku. Zastosowano w nim również innowacyjny tryb Advanced Auto, w którym wykorzystywana jest funkcja Ion Shower. Po wykryciu poziomu wilgotności przekraczającego 70%, Sharp UA-HD60E-L przez 60 minut generuje silny strumień jonów i wykorzystuje najszybsze działanie wentylatora. To gwarancja bardzo efektywnego oczyszczenia powietrza i zapobiegania rozwojowi grzybów.

 

Automatyczne działanie i wygoda użytkowania


 

Najwydajniejszy z serii UA-HD oczyszczacz posiada 4 precyzyjne czujniki: pyłów, zapachów, temperatury i wilgotności, które odpowiadają za jego automatyczną pracę względem zanieczyszczeń i poziomu wilgotności. Urządzenie oferuje kilka trybów AUTO – oczyszczanie, oczyszczanie z nawilżaniem lub każdy z nich z dodatkową funkcją jonizacji. Należy podkreślić także tryb pollen, który zwiększa czułość wykrywania i usuwania alergenów. Użytkownik może uruchomić je z poziomu intuicyjnego panelu sterowania.

Sharp UA-HD60E-L panel sterowania

 

Podczas korzystania z trybów manualnych cenną wskazówką dla użytkownika jest monitor kurzu/zapachu. Oczyszczacz Sharp UA-HD60E-L posiada wskaźnik jakości powietrza, czyli 5-stopniowa skala kolorystyczna, która informuje o poziomie zanieczyszczeń mechanicznych i gazowych w pomieszczeniu.

 

Dzięki wyposażeniu oczyszczacza Sharp UA-HD60E-L w duży, 3-litrowy zbiornik na wodę o nowej konstrukcji, urządzenie może służyć również jako klimatyzer ewaporacyjny. Wystarczy wrzucić do niego kostki lodu, a temperatura wewnątrz pomieszczenia obniży się o kilka stopni.

 

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD60E-L oferuje także programator czasowy. To bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można ustawić czas automatycznego włączenia lub wyłączenia urządzenia. Na wygodę użytkowania wpływ mają również blokada rodzicielska, funkcja auto restartu czy kółka z blokadą i uchwyt.

 

Sharp UA-HD60E-L gwarancja premium 24H

 

5-stopniowa filtracja powietrza


Sharp UA-HD60E-L aranżacja

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje największe zanieczyszczenia (m.in. sierść, kurz, okruchy). Nie podlega wymianie, ale okresowemu czyszczeniu.

 • 2. Filtr węglowy: usuwa z powietrza związki lotne (m.in. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren) i nieprzyjemne zapachy. Żywotność deklarowana przez producenta sięga 10 lat, jednak w polskich warunkach to ok. 5 lat użytkowania.

 • 3. Filtr HEPA H13: zatrzymuje co najmniej 99,97% zanieczyszczeń mechanicznych, w tym PM2.5, zarodniki grzybów, bakterie oraz większość wirusów (cząsteczki o wielkości nawet 0,3 mikrona). Według deklaracji jego żywotność sięga nawet 10 lat, jednak jakość polskiego powietrza sprawia, że w naszych warunkach wymaga wymiany co ok. 3 lata.

 • 4. Filtr nawilżacza: mata ewaporacyjna zapewniająca optymalną wilgotność powietrza i dodatkowo zabezpieczona przed rozwojem mikroorganizmów. Jej żywotność sięga nawet 10 lat, w zależności od jakości stosowanej wody.

 • 5. Jonizator Plasmacluster: technologia jonowa dezaktywująca wirusy i inne drobiny o wielkości nawet 0,01 mikrona.

Funkcje dodatkowe


 • Plasmacluster: bezpieczna jonizacja powietrza (z możliwością wyłączenia)

 • Automatyczna praca: płynna regulacja obrotów, 3 tryby AUTO

 • Autonomiczny oczyszczacz: urządzenie może pracować bez wody

 • 4 czujniki: przykrego zapachu, pyłów, temperatury i wilgotności

 • Wskaźnik jakości powietrza: informuje o aktualnym stanie powietrza

 • 3 tryby pracy manualnej: wysoki, średni i niski (doskonały na noc)

 • Funkcja Advanced Auto: intensywna walka ze smogiem i alergenami

 • Wskaźnik braku wody i nawilżania: informacja o pracy nawilżacza

 • Automatyczna przysłona wywiewu: dla ochrony filtrów od strony wywiewu

 • TIMER: zdefiniujesz czas uruchomienia i wyłączenia urządzenia

 • Wskaźnik konserwacji filtrów: informacja o potrzebie czyszczenia

 • Auto Restart: przywrócenie do pracy po zaniku zasilania

 • Regulacja czułości czujników: niska, średnia, wysoka

 • Regulacja jasności wyświetlacza: jasny, ciemny, wyłączony

 • Kółka transportowe: komfortowe przenoszenie urządzenia

 • Blokada rodzicielska: wygodny sposób na zablokowanie sterowania

Sharp UA-HD60E-L z filtrami
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza Sharp UA-HD60E-L
kolor: jasnoszary
wymiary: 420 × 637 × 242 mm
waga: 8,6 kg
pobór prądu/moc*: 5, 24, 80 W
pobór prądu/moc z nawilżaniem*: 7, 26, 70 W
zbiornik: 3 L
przepływ powietrza*: 90, 240, 396 m3/h
nawilżanie*: 230, 480, 660 ml/h
głośność*: 25, 45, 55 dB
głośność z nawilżaniem*: 25, 45, 54 dB
długość przewodu zasilającego: 2 m
zalecany dla powierzchni: do 48 m2
Filtry powierzchnia HEPA: 1,2 m2
ilość węgla aktywnego: 200 g
szacunkowy roczny koszt: 170 zł

*zależne od prędkości pracy

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

5/5

Kupiliśmy to urządzenie głównie, aby podnieść wilgotność w domu. Spełniło swoje zadanie i jakość powietrza poprawiła się, zniknął problem suchej skóry. Czyści się je bardzo łatwo. Zbiornik wody starcza na 4-8 godzin ciągłej pracy. Jest porządnie wykonany z dobrej jakości plastików. Nie szpeci. Na najwolniejszym biegu i w dodatku w trybie nocnym dział cicho. Na wyższych biegach dział głośno.

Waldemar

5/5

Oczyszczacz radzi sobie bardzo dobrze z usuwaniem zanieczyszczeń i nawilżaniem. Co prawda nie jest super cichy, ale w trybie nawilżania to chyba normalne, że pracuje trochę głośniej. Ogólnie nie jest to jakoś specjalnie uciążliwe. Plus za łatwą obsługę i naprawdę fajnie działającą jonizację.

Wiktor

5.0/5

na podstawie 2 opinii

Dodaj własną opinię o produkcie

Sharp UA-HD60E-L

Sharp UA-HD60E-L

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Recenzja Sharp UA-HD60E-L

Sharp UA-HD60E-L to oczyszczacz powietrza przeznaczony dla powierzchni do 48 m2. Oferuje dodatkowe funkcje w postaci wydajnego nawilżacza i bezpiecznego jonizatora. Cechuje się energooszczędnością, stosunkowo niewielkimi kosztami eksploatacyjnymi i głośnością na optymalnym poziomie (25 dB+). Olbrzymią zaletą urządzenia jest wywiew powietrza zaprojektowany pod kątem 20°, dzięki czemu zanieczyszczenia zbierane są z dużą dokładnością z całej powierzchni.

 

Design i wykonanie

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD60E-L jest elegancko wykończonym, utrzymanym w białej kolorystyce urządzeniem wykonanym z dobrej jakości plastiku. Posiada bardzo przejrzysty i intuicyjny panel sterowania umieszczony na górze, obok wywiewu powietrza. Ten natomiast został na nowo zaprojektowany - w tej serii oczyszczacze Sharp posiadają system automatycznego zamykania po każdym wyłączeniu. Pozwala to chronić urządzenie przed osiadaniem kurzu.

 

Sharp-UA-HD60E-L panel sterowania
Sharp UA-HD60E-L - zbliżenie na panel sterowania

 

Oczyszczacz nie jest duży, ale sporo waży - aż 8,6 kg. Na szczęście producent wyposażył urządzenie w praktyczne kółeczka (z blokadą) oraz uchwyty, które dodają mu mobilności.

 

Główne funkcje

Sharp UA-HD60E-L to skuteczne urządzenie 3w1, które łączy w sobie:

 • oczyszczacz powietrza,
 • nawilżacz ewaporacyjny,
 • jonizator Plasmacluster.

 

Wydajność Sharp UA-HD60E-L

Parametr

Wartość (poziomy obrotów)

Uwagi

CADR

396 m3/h

Powierzchnia działania deklarowana przez producenta jest zgodna z naszymi obliczeniami.

Powierzchnia działania

do 48 m2

Wydajność nawilżacza

do 660 ml/h

Wydajne nawilżanie ewaporacyjne.

Jonizator

Plasmacluster

Dokładnie przebadana i bezpieczna dla człowieka jonizacja.

Głośność

25-55 dB

Głośność nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu, choć nie jest to najcichsze urządzenie.

Zużycie energii

5,5-80 W

Optymalny pobór prądu.

 

 

Sharp UA-HD60E-L czujniki

 

Oczyszczacz powietrza posiada 4 czujniki:

 • czujnik kurzu,
 • czujnik zapachu,
 • czujnik temperatury,
 • czujnik wilgotności.

Sharp UA-HD60E-L zapewnia 3-stopniową filtrację powietrza. Połączenie filtra HEPA H13 i technologii Plasmacluster sprawia, że to sprawdzony oczyszczacz dla alergików.

 

Zestaw 4 czujników gwarantuje wygodę pracy automatycznej, która zależna jest od realnego zanieczyszczenia i pory dnia. Informację o jakości powietrza pozwala uzyskać specjalny wskaźnik, czyli 7-stopniowa skala kolorystyczna. Jak cała seria UA, tak i model UA-HD60E-L wymaga kalibracji czujnika kurzu. Zwracamy uwagę, że nawet po jej zastosowaniu dobrze jest używać zewnętrznych rozwiązań, gdyż wbudowany czujnik jest mało precyzyjny.

 

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD60E-L oferuje aż 6 trybów pracy:

 • manualne - pollen, low, medium, high,
 • automatyczne - auto i advanced auto.

Obecność technologii Plasmacluster sprawia, że możliwe jest również uruchomienie trybu Clean Ion Shower, kiedy przez określony czas urządzenie generuje bardzo silny strumień jonów.

 

Mata ewaporacyjna wykorzystywana w urządzeniu jest bezpieczna zarówno dla środowiska, jak i użytkowników. Nie powoduje białego osadu na meblach czy mokrych plam. Oczyszczacz Sharp UA-HD60E-L posiada spory, 3-litrowy pojemnik na wodę. Dzięki nowemu projektowi znacznie łatwiej jest wrzucić do niego kilka kostek lodu i korzystać z funkcji klimatyzera ewaporacyjnego, by cieszyć się nie tylko czystym powietrzem, ale także temperaturą niższą o kilka stopni.

 

Filtry

Sharp UA-HD60E-L posiada 5 stopni filtracji:

 • filtr wstępny, którego zadaniem jest zatrzymanie większych zanieczyszczeń oraz ochrona pozostałych filtrów,
 • filtr węglowy, który ma pochłaniać brzydkie zapachy i niebezpieczne związki lotne, w tym m.in. formaldehyd,
 • filtr HEPA H13, którego skuteczność sięga ponad 99,97% i wychwytuje m.in. główne składniki smogu PM2.5 i PM10,
 • filtr nawilżacza, czyli mata ewaporacyjna zatrzymująca osad,
 • jonizator Plasmacluster, który z niezwykłą dokładnością dezaktywuje wirusy, alergeny i wszelkie drobiny o wielkości nawet do 0,01 mikrona.

 

Sharp UA-HD60E-L filtracja
Sharp UA-HD60E-L - widok na filtry

 

Filtr

Czas eksploatacji

Cena

Hepa

ok. 3 lata

330 zł

Węgiel aktywny

ok. 3 lata

220 zł

Filtr nawilżacza

do 10 lat*

150 zł

Roczny koszt eksploatacji

~170 zł

*w zależności od stanu wody

 

 

Dodatkowe informacje

 • Blokada rodzicielska
 • Timer
 • Auto Restart
 • Wskaźnik pustego zbiornika (alarm dźwiękowy)

 

Podsumowanie

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD60E-L jest wydajnym urządzeniem 3w1. Posiada zestaw filtrów wysokiej klasy i szereg praktycznych funkcji dodatkowych. Cechuje się nie tylko odpowiednią efektywnością, ale również atrakcyjnym designem i stosunkowo korzystnymi kosztami eksploatacyjnymi. Urządzenie nie należy do najcichszych, jednak jego głośność nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu. Posiada czujniki pyłów i zapachu oraz skuteczną i bezpieczną technologię jonizacji Plasmacluster.

 

Zdecydowanym minusem jest niezbyt zadowalająca czułość czujnika i konieczność jego kalibracji. Oczyszczacz Sharp UA-HD60E-L nie posiada również dedykowanej aplikacji, która umożliwiłaby sterowanie zdalne.

 

 

Zalety
Nawilżanie ewaporacyjne
Jonizacja Plasmacluster
Niewielkie zużycie energii
Stosunkowo opłacalne koszty eksploatacji jak na urządzenie wielofunkcyjne
Wady
Brak dedykowanej aplikacji
Konieczność kalibracji czujnika
Niezbyt precyzyjny czujnik kurzu

 

 

Filtry i akcesoria do oczyszczacza Sharp UA-HD60E-L

Sharp UZ-HD6HF - filtr HEPA do oczyszczacza

UZ-HD6HF

Filtr HEPA H13 — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 329,00 zł

Sharp UZ-HD6DF - filtr węglowy do oczyszczacza

UZ-HD6DF

Filtr węglowy — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 229,00 zł

Sharp UZ-HD6MF - filtr nawilżacza do oczyszczacza

UZ-HD6MF

Filtr nawilżacza — do 10 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 129,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.