22 602 20 80

Pn-Pt 9-19, So 10-18

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA350
Oczyszczacz powietrza LIFAair LA350LIFAair LA350 widok frontLIFAair LA350 widok góra, łopatki wentylatoraLIFAair LA350 widok spód, pokrywa filtrówLIFAair LA350 ściągnięta pokrywa filtrówLIFAair LA350 widok góra, regulator poziomu szybkości pracyLIFAair LA350 logo i wskaźnik stanu pracyLIFAair LA350 widok dółLIFAair LA350 zbliżenie na filtr HEPALIFAair LA350 zbliżenie na filtr węglowyLIFAair LA350 zbliżenie na filtr węglowyLIFAair LA350 aranżacja oczyszczaczaLIFAair LA350 aranżacja oczyszczaczaLIFAair LA350 aranżacja oczyszczaczaAranżacja oczyszczacza LIFAair LA350Aranżacja oczyszczacza LIFAair LA350LIFAair LA350 sterowanie szybkością pracy
Oczyszczacz powietrza LIFAair LA350

LIFAair LA350

Oczyszczacz powietrza

Ilość: -+

Cena: 1 499,00 zł

Oczyszczacz powietrza

LIFAair LA350

Cena: 1 499,00 zł

 • Zalecana powierzchnia pomieszczeniado 39 m2
 • Głośność oczyszczacza powietrza18-50 dB
 • Koszt filtrów 160 zł/rok
 • Koszt energii 11 zł/mc
 • Oczyszczacz z sterowaniem online

Fińska perfekcja

Gwarancja:2 lata (+ serwis D2D)

dostepność - Dużo

Darmowa wysyłka - 24 godziny

Kup na raty z Credit Agricole

LIFAair LA350 całkowite oczyszczenie powietrzaLIFAair LA350 (bez stacji) to nowość fińskiego potentata. Kompaktowy oczyszczacz powietrza osiąga współczynnik CADR dla pyłów na poziomie 330 m3/h, co przekłada się na skuteczne działanie na powierzchni do 39 m2. Dzięki unikalnej konstrukcji systemu filtracyjnego możliwe jest dokładnie oczyszczenie powietrza, a bezszczotkowy silnik prądu stałego od firmy NIDEC gwarantuje wydajną i cichą pracę (od 18 dB). Oferowany model bez stacji jest dostępny również w zestawie ze stacją LAM01 (sprawdź LIFAair LA350+).

 

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA350 to połączenie niebywałego designu i wyjątkowo szczelnego systemu filtracyjnego. Wyróżnia się nietypowym sterowaniem za pomocą dotyku, a na uwagę zasługuje również projekt kratki wylotowej inspirowany łopatkami silników odrzutowych. Zastosowanie gumowych uszczelek i dbałość o spasowanie poszczególnych elementów sprawiły, że maksymalna powierzchnia 39 m2 zostaje oczyszczona w zaledwie 20 minut.

 

Nowy oczyszczacz powietrza usuwa naprawdę niewielkie zanieczyszczenia. Zastosowany w nim wydajny filtr HEPA posiada zdolność zatrzymywanie co najmniej 99,5% mikrozanieczyszczeń o wielkości 0,003 µm. LIFAair LA350 usuwa niemal wszystkie wirusy, bakterie (99,99%) i pyły PM2.5 (99,99% w 30 minut) w pomieszczeniu. Badania Ghoung Zhou Institute of Microbiology potwierdzają, że filtr LIFAair potrafi wyłapać aż 99,99% wirusów H1N1 o wielkości zaledwie 80-120nm. Tymczasem koronawirus osiąga wielkość 90-140nm, czyli bliską H1N1.

 

Oczyszczacze LIFAair na wirusy

 

Interesujący design i wygoda użytkowania


 

LIFAair LA350 widok front

Przykuwający uwagę projekt oczyszczacza LIFAair LA350 to nie tylko zachwycający design, ale również gwarancja wydajnego działania i trwałości. Zajmuje zaledwie 0,05 m2, co pozwala używać go niemal wszędzie. Solidna stalowa obudowa z setkami mikrootworów do zasysania brudnego powietrza wpisuje się w obecne trendy aranżacyjne i pozostaje odporna na uszkodzenia. Inspirowana łopatkami silników odrzutowych kratka wywiewu przyciąga wzrok. Całość była wielokrotnie nagradzana przez uznanych krytyków.

 

Użytkownicy zachwycają się również nietypowym sterowaniem urządzeniem - do kontroli prędkości pracy wentylatora służy panel sensoryczny znajdujący się na górze oczyszczacza. Dotykając zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara przyspiesza go, a przeciwny zwalnia. Wyróżnikiem jest bezstopniowa regulacja obrotów. LIFAair LA350 oferuje 20 poziomów prędkości, które są dostępne we wszystkich trybach. O aktualnym informuje dyskretna dioda LED umieszczona pod logiem producenta.

 

Dla zachowania wydajności pracy oczyszczacza należy raz w miesiącu odkurzyć filtry.

 

Powietrze oczyszczone w 100%


 

W pomieszczeniach zamkniętych wciąż ogromnym problemem jest niska jakość powietrza. Głównymi przyczynami z pewnością pozostają spalanie niskiej jakości paliw i transport, ale nie bez znaczenia są również materiały budowlane, podłogi czy meble, z których korzystamy w naszych domach. Zanieczyszczenie powietrza staje się coraz częściej główną przyczyną alergii i astmy oraz nasilenia się innych chorób ze strony układu oddechowego.

 

Oczyszczacz LIFAair LA350 to przede wszystkim doskonale zaprojektowany system filtracyjny, który obejmuje precyzyjne spasowanie zapewniające mu szczelność oraz ogromnej pojemności filtry. Dzięki temu brudne powietrze zasysane do środka urządzenia jest niemal w 100% oczyszczone. Na system filtracyjny składają się:

 • filtr wstępny, czyli trwała siateczka wykonana z tworzywa sztucznego, która znajduje się na modułach węglowych,
 • filtr z 1000 g węgla aktywnego, którego żywotność sięga nawet 5 lat,
 • filtr HEPA H12 o powierzchni aż 2,3 m2, który należy wymieniać co ok. 2 lata.

 

Potwierdzeniem skuteczności jest najwyższy poziom w teście pojemnościowym przeprowadzonym przez Laboratorium Narodowe (P4/F4). Oczyszczacz LIFAair 350 cechuje się ponadprzeciętnie wysoką zdolnością do akumulowania zanieczyszczeń, które przypadają na 1 m2 HEPA czy 1 g węgla aktywnego.

 

Koniec walki z alergią


 

Precyzyjne dopasowanie filtrów zapewnia wyjątkową skuteczność w walce z zanieczyszczeniami. Oczyszczacz LIFAair 350 usuwa nie tylko pyły czy wirusy, ale także niemal 100% wszystkich alergenów wziewnych powodujących problemy z układem oddechowym lub zmiany skórne.

 

Oczyszczacze LIFAair na alergię

 

Możliwość zdalnego sterowania


 

LIFAair LA350 zrzut z aplikacji LIFAair

Oczyszczacz powietrza LIFAair LA350 może być sterowany z poziomu urządzenia mobilnego. Przygotowana aplikacja mobilna LifaCTRL umożliwia regulację tempa pracy wentylatora. Dzięki niej użytkownik zyskuje informacje o poziomie wilgotności i temperatury w pomieszczeniu, może również wyłączyć wskaźnik pracy oraz orientacyjny stopień zużycia filtrów. Tutaj kupisz aplikację LifaCTRL:

Aplikacja LifaCTRL do pobrania na iOS Aplikacja LifaCTRL

 

 

Aby uzyskać pełną kontrolę nad oczyszczaczem oraz dostęp do danych na temat jakości powietrza, niezbędna jest darmowa aplikacja LIFAair. Działa jednak wyłącznie z zestawem zawierającym stację kontrolno-pomiarową. Umożliwia konfigurację kilku zestawów oczyszczacz-stacja, a do jej wykorzystywania nie jest potrzebny stały adres IP, bo w połączeniu uczestniczy chmura LIFAair.

 

Aplikacja LIFAair daje możliwość:

 • kontrolowania jakości powietrza,
 • sprawdzania poziomu pyłów PM2.5 w µg/m3,
 • odczytywania poziomu wilgotności względnej,
 • odczytywania poziomu temperatury w pomieszczeniu,
 • uruchomienia lub wyłączenia oczyszczacza,
 • ustawienia trybu pracy,
 • sprawdzenia poziomu zużycia filtrów,
 • poznawania informacje o firmie.

 

Tutaj pobierzesz aplikację LIFAair:

Aplikacja LIFAair Aplikacja LIFAair

 

3 stopnie filtracji


LIFAair LA350 filtry

 

 • 1. Filtr wstępny: zatrzymuje większe zanieczyszczenia - kurz, włosy, sierść, okruchy.

 • 2. Filtr HEPA E12: zatrzymuje niemal 100% mikroskopijnych zanieczyszczeń, w tym m.in. pyły PM2.5 i PM10 wnikające do krwiobiegu, wirusy, bakterie, pleśń, zarodniki grzybów czy odchody roztoczy.

 • 3. Filtr węglowy: pochłania niebezpieczne związki lotne i gazy (m.in. benzen, benzo(a)piren, formaldehyd, ksylen), neutralizuje zapachy.

Funkcje dodatkowe


 • Łączność Bluetooth: sterowanie do ~20 m dzięki aplikacji LifaCTRL

 • Blokada rodzicielska: ignorowanie regulacji z poziomu oczyszczacza

 • Panel dotykowy: sterowanie oczyszczaczem przy braku stacji

 • 2 czujniki: wilgotności i temperatury

 • Unikalny filtr: długa żywotność i całkowite oczyszczenie powietrza

 • Oryginalny projekt: oszczędność miejsca i atrakcyjny wygląd

 • 20 szybkości wentylatora: ustawianych dotykiem

LIFAair LA350
Parametry techniczne oczyszczacza powietrza LIFAair LA350
kolor: biały
wymiary: 250×250×505 mm
waga: 10 kg
pobór prądu/moc*: 1-45 W
CADR (pyły)*: 55-330 m3/h
CADR (formaldehyd)*: do 141 m3/h
głośność*: 18-50 dB
maksymalna moc akustyczna: 64 dB(A)
długość przewodu zasilającego: 3 m
zalecany dla powierzchni: do 39 m2
Filtry powierzchnia HEPA: 2,3 m2
ilość węgla aktywnego: 1000 g
szacunkowy roczny koszt: 160 zł

*zależne od prędkości

 

  Pobierz instrukcję obsługi

Oceny i opinie

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy - dodaj opinię

Dodaj własną opinię o produkcie

LIFAair LA350

LIFAair LA350

Oceń produkt:

Ocena

Jak ogólnie oceniasz produkt?

pole wymagane

Twój nick lub imię

Ładowanie...

Dziękujemy za dodanie opinii.

Błąd serwera. Spróbuj ponownie później.

Filtry i akcesoria do oczyszczacza LIFAair LA350

LA21HEPA - Filtr HEPA12 do LA352

LA21HEPA

Filtr HEPA12 — do 3 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Filtr węglowy LA41AC

LA31AC

Filtr węglowo-zeolitowy (komplet: 4 moduły) — do 5 lat użytkowania

Ilość: -+

Cena: 299,00 zł

Gwarancja i zwrot

Gwarancja i zwrot - ikona

Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta. Jeśli postanowisz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 30 dni od daty doręczenia.

To wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

Bezpieczne zakupy, też na raty

Mastercard Payu Visa CA Raty
Leaselink logo Leasing Zapytaj naszego doradcę

Używamy protokołu szyfrowania SSL dla ochrony Twoich danych. Współpracujemy z zaufanymi pośrednikami płatności i bankami. Zyskaj czyste powietrze z ratami zero procent!

Ekspresowa, darmowa wysyłka

Darmowa dostawa - ikona

W przedpłacie i za pobraniem — wysyłka kurierem za 0 złotych. Paczki nadajemy zwykle w dniu złożenia zamówienia. Masz kilka opcji dostawy — DPD, FedEx lub odbiór osobisty. Po nadaniu będziesz mógł śledzić położenie paczki.

Kontakt i wsparcie

Infolinia: 22 602 20 80

Pobierz aplikację monitorującą jakość powietrza

 • Wersja responsywna
 • Apple logo
 • Android logo

DAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Karola Bunscha 18, 30-392 Kraków
NIP 6282266484

Regulamin serwisu Polityka prywatności

Sklepy stacjonarne

Loveair - sklepy stacjonarne
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.