Oczyszczacze powietrza Boneco

Autoryzowany dystrybutor Boneco

 

Boneco to idealne rozwiązanie zarówno do domu, jak i biura. Szwajcarska firma Boneco stworzyła gamę produktów, które skutecznie zadbają o zdrowie, ozdabiając wnętrze, w którym są używane. To wszystko, dzięki wykorzystaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz minimalistycznemu, eleganckiemu wzornictwu.

 

Część oczyszczaczy Boneco wyposażonych jest w funkcję nawilżania powietrza. Zapewnienie prawidłowego poziomu nawilżenia podnosi jakość powietrza i ma pozytywny wpływ na zdrowie. Odpowiednio nawilżone powietrze to także lepsze zabezpieczenie mebli, podłóg drewnianych oraz innych elementów wyposażenia pomieszczeń. Dla zachowania wysokiego komfortu użytkowników, Boneco w swoich oczyszczaczach z funkcją nawilżania stosuje elektrody z jonami srebra Ionic Silver Stick. Jony srebra zapobiegają namnażaniu się drobnoustrojów w wodzie, co minimalizuje możliwość pojawiania się nieprzyjemnych zapachów.

 

Wysoka jakość produktów to znak rozpoznawczy Boneco. Szwajcarskie know-how firmy w połączeniu z precyzją produkcji oraz dbałością o dobór urządzeń spełniających rygorystyczne normy jakościowe przekłada się na produkcję profesjonalnych i trwałych oczyszczaczy powietrza.

 

Boneco H680

Boneco H680

3 990,00 zł

Do 210 m3 przepływu powietrza na godzinę i do 1000 ml pary wodnej, to czyni go jednym z najwydajniejszych rozwiązań na rynku. Cechuje go ekstremalnie cicha praca (max. 25 dB). Filtr HEPA i węglowy, woda wolna od mikroorganizmów dzięki jonom srebra, wskaźniki jakości i wilgotności powietrza, europejska produkcja... czy można chcieć więcej?

promocja %
Boneco P500

Boneco P500

2 249,00 zł 2 099,00 zł

Nowość od szwajcarskiego potentata. Zwycięzca Red Dot Award oczaruje Cię nie tylko designem ale też innowacyjnością i wydajnością (300 m3/godz.). Do wyboru mamy trzy rodzaje filtrów: SMOG, ALLEGRY i BABY. Opatentowane składy dodatkowej warstwy filtracyjnej w poszczególnych filtrach umożliwiają bezkompromisowe podejście do oczyszczania, uzupełniając możliwości filtra HEPA i węglowego.

promocja %
Boneco W2055D

Boneco W2055D

1 769,00 zł 1 590,00 zł

Bezfiltrowy, wodny oczyszczacz i nawilżacz z funkcją jonizacji z wyświetlaczem. Naładowane elektrycznie drobiny 'doklejają' się do mokrych talerzy nawilżacza ewaporacyjnego i lądują na dnie zbiornika. Namnażaniu się drobnoustrojów w wodzie zapobiegają jony srebra wydostające się z Ionic Silver Stick® , dzięki czemu z urządzenia wydobywa się zawsze czyste powietrze, bez zapachów. Maksymalny poziom głośności to tylko 25 dB.